Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Iφιγένεια περαστικά κορίτσι μου,να προσέχεις..

Τωρα για την..σουτιενοσυζήτηση,αχ ενα θεμα που ποναει...

Ποτε δεν ειχα πολύ στηθος,αλλα ε,ενα νορμαλ μεγεθος το φορουσα..Αφότου σταματησα

το θηλασμό φοράω 75Β κ μαλιστα με το ζόρι το γεμίζω...Δε ξερω αν φταινε τα

κιλα που εχασα ή ο θηλασμός πάντως τα μεγαλύτερα μεμε πολύ τα ζηλεύω!!!

Συμπεθερα μμμμ...χωριάτικα πραγματάκια,τέλεια!!!Κ εγώ έχω τους..προμηθευτές μου για

κατι τετοια,σούπερ βιολογικά!!!!!!!

Αντζι μου,καιρός ηταν...τι χειμώνας ήταν αυτός!!!!Για τον Jason δεν εχω λόγια,

το μαλλάκι λίγο πιο μακρύ του πήγε τρελά,είναι κουκλί!!Καλε τι όμορφα μωρά

είναι τα άπαιχτα...όχι επειδη ειναι δικά μας,αλλα είναι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βογκηξα για να ξαναμπω... ολο φορτωνε τη σελιδα... τελοσπαντων...

Μισος βαθμος πανω στο καλο ματι και 0,75 στο κακο ηταν η αιτια που δεν εβλεπα την τυφλα μου και μαλλον και για τους πονοκεφαλους... Μεχρι την Παρασκευη θα εχω τα καινουρια γυαλια και σε 15 μερες τους φακους.

Ιφιγενεια, περαστικουλια και ελπιζω να μην κολλησες ιωση, να ειναι ενα κρυωματακι μονο. Να χαιρεσαι και τον αντρουλη σου και να περασετε πολυ ομορφα αποψε!

Φανη, πως πηγαν τα καθαρισματα? Τα δικα μας μπαλκονια για τα ανοικοκυρευτα δεδομενα μου καλα ειναι... Μεσα στο χειμωνα αν δεν εχουν τοσο χωμα ωστε να μπορεις να φυτεψεις εγω νερα δε ριχνω... Ομως εφερα σε μια σχετικη σειρα τα απλυτα και τα ασιδερωτα και καθαρισα με μεγαλη επιτυχια (απροσμενη) τη μοκετα της κουζινας με ατμοκαθαριστη... Εγινε τοσο καλη που πηρα κουραγιο για να κανω και τα αλλα δωματια. Α! και εχω κανει απο προχθες 3 μαλλον αποτυχημενες προσπαθειες για να φτιαξω μπισκοτα με μηλο, μπανανα, σταφιδες, κουακερ και μελι αντι για ζαχαρη. Ακομα δεν εχω πετυχει να ειναι οσο τραγανα απ΄εξω και μαλακα απο μεσα οσο τα ηθελα... Οποτε συνεχιζω να πειραζω τις δοσολογιες... Μηπως να εβαζα και κανενα αυγο?

Καρολινα, μπρος τα καλλη τι ειναι ο πονος δε λενε? Θα περασουν τα ξεφλουδισματα και θα σου μεινει μια επιδερμιδα αλλο πραγμα... φρεσκαδουρα! Η Λυδια σου αγριεψε μου φαινεται... παντως πιστευω κι εγω οτι φαση ειναι και θα περασει. Ο Ιασωνας ριχνει τις σφαλιαρες σ' εμας και δεν τολμαγα να ρωτησω τι κανει στον παιδικο. Οταν το τολμησα ακουσα εκληκτη οτι οοοχι δε χτυπαει, μονο σπρωχνει δυνατα οποιον παει να τον χτυπησει ή να του παρει το παιχνιδι του.

Χαρουλα, αντε βαλε μπρος και εσυ για δευτερο, εγω ακομα αμετανοητη... Αν και οπου παω βρισκω μπροστα μου αυτο το πετυχημενο 1 ισον κανενα... Σημερα με εψηνε η γυναικα του οφθαλμιατρου που εκανε τωρα το 3ο, αγορακι κι αυτο... Εγω παλι ψηνω το Γιωργο να αρχισει να σκεφτεται για υιοθεσια. Οσο περναει ο καιρος συνειδητοποιω οτι δευτερο παιδακι θελω αλλα οχι δευτερο μωρο φτου κι απο την αρχη... Υπαρχουν αλλωστε τοσο παιδακια που δεν εχουν κανεναν και μεγαλωνουν σε ιδρυματα... Οχι οτι ειναι ευκολα αυτα τα πραγματα αλλα και ουτε και το μωρο ειναι ευκολη υποθεση. Βαθμους δεν εχω παρει ουτε για τα 2 μαθηματα που ειχα στειλει, μαλλον θα παρω για ολα μαζι και θα μαθω και τον βαθμο του πτυχιου μεχρι το τελος του μηνα.

Κωνστατινα, θελει κουρεμα ο Ιασωνας επειγοντως. Ο μπαμπας του μονο θελει να του τα αφησουμε να μακρυνουν κι αλλο. Αν δεν μας ειχε βγαλει την ψυχη την προηγουμενη φορα (τον κουρευαμε 3 μερες), θα τον ειχα κανει φανταρακι παλι. Σκεφτομαι μηπως αν τον παω σε κανενα κομμωτηριο εντυπωσιαστει με τους καθρεφτες και τη φατσα του και καθησει καλυτερα... Αλλα οχι για να τα κοψουμε παλι τοσο κοντα.

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Εμενα μου φαινεται πως ειναι το πιο ομορφο παιδι του κοσμου αλλα προσπαθω να μαζεψω λιγο το ψωνιο μου, μη γινω κι εγω σαν την κουκουβαγια... Ολα τα παιδακια της παρεουλας μας ειναι κουκλια και δεν το λεω ετσι... Δεν εχω δει κανενα ουτε καν μετριο... απαιχτα ονομα και πραγμα!

Που ειστε οι αλλες? Εεειιι περασε το σαβατοκυριακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο σας απογευμα κ καλη εβδομαδα......τι κανετε; χαθηκαμε αλλα εγω την παρασκευη ημουν χαλια...μ επιασε γριπη για δευτερη, μπορει κ τριτη φορα φετος... :( κ συνεχως φταρνιζομουν,κ η μυτη μου ετρεχε...ας ειναι καλα τα καινουργια παναντολ 2..2 τα επερνακ καπως συνηρθα.....την κυριακη εφτιαξα μαλι,πρωι,πρωι...κ φυγαμε για φαγητο κ γλεντι με παρεουλα.....ο μικρος φυσικα κοιμοταν στο πηγενεελα...κ εκει δεν εκατσε στιγμη....ειχε μια μανια να χωθει μες την κουζινα του μαγαζιου.. [-x :.βρε τον περναμε μακρια αυτος παλι εκει..ωσπου τον πηρε αγκαλια η ιδιοκτητρια τον εβαλε μεσα,κ μετα απο λιγο ξανα εκει.. :-?? .σημερα πηγαμε στη μανα μου βγηκε στη αυλη κ εκανε σα παλαβο ηθελε να πατησει στα χωματα, στα λουλουδια, κ ξερετε ακομη δεν ειναι πολυ σταθερα τα βηματακια του, αλλα τα περνει ολα σβαρνα... x_x φυσικα γυρισε κουρασμενος κ τωρα κοιμαται σε λιγακι θα μου ξυπνησει... ;))

Αγγελικουλα πολυ γλυκος ο Ιασωνας κ το μαλακι του παει νομιζω ετσι ;) με γεια κ τα γυαλακια σου...

Ιφιγενεια να χαιρεσαι τον αντρα σου :D χαρηκα που ειστε καλυτερα κ βγηκατε εξω.....τωρα για το βυζι αστο...οποια θελει πολυ ευχαριστως να κανουμε ανταλαγη.... :lol: μερικες φορες δε βρησκω τα ρουχα που θελω γιατι κολαμε εκει.....φιλακια στην κοιλιτσα σου :x

Κωνσταντινα....μετρας μεχερι κ τις μερες κοπελα μου.....αλλα τοσο που ταλαιπωρηθηκε, η Ολινα μας...δωστης αγκαλιτσες κ πολλα μακια απο εμας εδω... :x

Καρολινακι μου πως εισαι; κ εσεις περασατε ομορφα βλεπω.....τωρα που η νυφουλα μου χτυπησε παιδακι, εγω δε πιστευω να το εκανε ετσι ξεκαρφωτα;μηπως πηγανε να της παρουν τιποτε; :-?

Χρυσα καλοφαγοτα τα πραγματα απο το χωριο.....τι καλυτερο να ξερουμε τι τρωμε κ τι ταιζουμε τα παιδια μας..... ;)

Φανη δοκιμασε να βαλεις ασπρο ξυδι,στο λεκε απο πανταζρι.....κ εμενα ο μικρος τελευταια δειχνει αδυναμια στο κουνουπιδι κ μπροκολο κ μου αρεσει,βλεπετε ειναι δυσκιλιος... :-s

οι υπολοιπες τι κανετε; ελπιζω να ειστε ολες καλα.....καλο σας απογευμα μακια... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελικη πονεμενο θενα ανοιξες με τα ματια...

Εγω ζω απο τα 7 μου χρονια με ενα ματι.. το αλλο το εχω ντεκορ με 10% ορατοτητα λογω αστιγματισμου.. :( ... αλλα ειλικρινα δε με πειραζει καθολου.. Δε με εχει εμποδισει σε τιποτα.

Ουτε να το συζηταω δε θελω... πολυ νευριαζω με τα λαθη των γιατρων ... ΤΟΤΕ.. και την αγνοια των γονιων που στην προσπαθεια τους να με "γιατρεψουν" πιστεψαν σε ...ΛΑΘΗ..

Τελος παντων... Υπαρχουν και χειροτερα..

Αντε να ερθουν τα γυαλακια σου να βρεις κι εσυ το φως σου..

Οσο για τα μπισκοτα... σαν πολλα-πολλα δεν εχεις φορτωσει τη ζυμη?... :lol: ...Κοψε κατι... :lol:

Παρε ευκολη και πεντανοστιμη συνταγη για κουλουρακια... κι αν δε βγουν καλα, εμενα να μου τρυπησεις τη μυτη.

-1 φλυτζανακι του καφε σπορελαιο

-1 φλυτζανακι του καφε ζαχαρη

-1 φλυτζανακι του καφε χυμο πορτοκαλι (φρεσκο)

-1 φλυτζανακι του καφε σουσαμι

-Αλευρι για ολες τις χρησεις οσο παρει.(Η ζυμη να μη κολλαει στα χερια)

Τα βαζεις πλεξουδιτσες στον φουρνο στους 200 βαθμους χωρις αυγα κτλ. και ετοιμα για φαγωμα! Τελεια γινονται.

Βαλε και καμια σταφιδα αν θες...! ;);););) ... (αν τα κανεις φυσικα)....!! :D:D:D

Ξεχασα να σχολιασω τον Ιασωνα.... ΜΗ ΤΟΝ ΚΟΥΡΕΨΕΙΣ!!! Εινα αστερι.. Ειναι πανεμορφος!

Αυτος οσο παει και αλλαζει... Ολοκληρο αντρακι εγινε.. Μα καθολου δε μου θυμιζει bebe...!!!!

Φτου σκορδα το παλικαρακι μας!

Κατερινακι μου ευχαριστω για την συμβουλη.. την εβαλα την φορμα στο πλυντηριο αλλα τιποτα.

Ο καδος διπλα ειναι... δε θα κατσω να σκασω.. Θα βαλω ξυδι οπως μου ειπες, κι αν δε βγει... θα την κανω μια ωραια μπαλιτσα και θα την σουταρω απο κει που ηρθε. :lol:

Αν εδινες στον Παναγιωτη κανενα μαρουλακι δε θα τον βοηθουσε με τα κακα?

Αλλα και το μπροκολο και το κουνουπιδι δε νομιζω οτι σφιγγουν.. :mrgreen:

Ιφιγενεια περαστικα κοριτσαρα μου.

Αντε παει και ο 4 μηνας... πως περναει ετσι ο καιρος!!

Τ' ακουτε οι "αγκαστρωτες"........??? Τακα-τακα θα ερθει και το δευτερο της Ιφιγενειας κι εμεις ακομα θα κοιταμε τον ουρανο... :lol::lol::lol::lol:

Ντινακι φανταζομαι ποσο βρωμικο θα ειναι το μπαλκονι σου... αντεεεεεεεε ασε μας........!!!!!

Στο σπιτι σου η σκονη... κανει μεταβολη και φεεεεεεευγει.... Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ...!!!!!!!!!!!!

Βυζοσυζητηση ανοιξατε...? Γιατι παλι? Εγω ΚΑΤΑΓΕΜΑΤΟ..... 95D ... αηδια... η πλατη μου το ξερει.......!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σκεψου πως ημουν οταν θηλαζα.... το ειχα σκασει το μωρο... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Οσο για το Ολινακι χαρηκα παααααρα πολυ. Ευτυχως τελειωσε η ταλαιπωρια.

Να την προσεχεις μωρε την καημενη ειναι πολυ ευαισθητη... Τα φιλια μας.

Δεν θυμαμαι αλλα... για να σχολιασω... :roll::roll::roll::roll::roll:

Ειμαι ακομη νευριασμενη με την δουλεια.

Παλι πηγα στο δημαρχειο και ρωτησε τι θα γινει με τα λεφτα και πηρα μια ωραιοτατη απαντηση και παλι -"εχουν σταματησει οι χρηματοδοτησεις των εποχιακων υπαλληλων", θα τακτοποιηθει ομως το θεμα απο τον δημο και θα μας πληρωσουν αυτες τις μερες. Ετσι λενε... αλλα τι θα κανουν...Μ@λ@κες...Παπατζες... Τελος παντων....

Η μικρη ειναι καλα. Ολο το Σ/Κ ηταν πολυ καλη και σαν ηρθε το ξημερωμα της Δευτερας μου εβγαλε την πιστη παλι. Ρε κοριτσια καταλαβαινει οτι θα ξυπνησω πρωι-πρωι και θα την αφησω σπιτι με την γιαγια? Γιατι μου τα κανει ολα αυτα? Απο τις 4 και τεταρτο ξυπνησε και τσιριζε μαμα και μαμα... ουφ... σαν πολλα να ειπα σημερα... παω να ετοιμαστω να παω για καφε με την κοκονα μου.

Φιλια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας,γεια σας..Εκτός απο το νούμερο σουτιεν θεσατε κ πάλι

επι τάπητος ενα θεμα που με ποναει επισης...Την..στραβωμαρα!!!!

Λοιπόν που λέτε κοριτσια,εγώ μέχρι να γεννήσω είχα 2 βαθμους μυωπία(κ στα

δύο!)Μόνο που ενω ο οφθαλμίατρος με είχε διαβεβαιώσει οτι δεν πρόκειται ν

ανέβει ξανα,ε μπορω να σας διαβεβαιώσω κ εγω οτι μια προκληση τοκετου

μπορει να σε κανει να στραβωθεις εντελως..Με γυαλια κ δε βλέπω πια...

Πρέπει να παω γιατρο αλλα το χω αμελήσει εντελώς!Όχι τιποτα αλλο,είναι

κ επικίνδυνο στην οδήγηση..Οταν βρεχει δε βλέπω τίποτα,ζοριζομαι τρελά.. :-B

Αντζι μου θα συμφωνησω με την αγαπημενη μου φίλη Φανή,μην τον κουρεύεις ακόμη,

του πάει τόόόόόόόόόόσο πολύ αυτό το μαλλί!!!!

Νινίνα μου πού κ να περπατησει σταθερά να δεις τι εχετε να πάθετε...Χαχαχα...φιλάκια!

Φανούλααααααα.........Δε πιστευω να συνεχισεις να δουλεύεις αν σταματησουν

να μη σας πληρώνουν επ αοριστον????Καλα..κ εμεις μια απ τα ιδια με τον ύπνο..περίπου

δηλαδή...Καθημερινές ξυπνάει 9 με 10 η ώρα το πρωί..Ε πώς γίνεται Κυριακές που θέλουμε

να κοιμηθούμε κ καμιά ώρα παραπάνω να ξυπνάει απ τις 8???Αντε πες μου!!!!!

Φιλιά αγάπη μου..Υ.γ.τα μπισκοτακια σου θα τα φτιάξω κ εγω!

Σημερα εφτιαξα τα νυχακια μου,μόνιμο βιολογικο μανικιουρ λεει..Τώρα πόσο μόνιμο θα ναι

θα φανεί...Πάντως τα χω πολύ χαρά,γίνανε κουκλίστικα!!!

Κοριτσάρες καλή ξεκούραση σε όλες!!!

Μάτς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα, ποιος οφθαλμιατρος σε διαβεβαιωσε οτι δε θα ανεβει αλλο η μυωπια? Παραξενο μου φαινεται... επειδη παντα ειχα αγωνια γι αυτο το θεμα -οχι τοσο για τη μυωπια οσο για τον αθλιο αστιγματισμο που ειναι μεγαλυτερος απο τη μυωπια και σε παραξενες μοιρες με αποτελεσμα για να μην ειναι σαν πατομπουκαλα τα γυαλια μου και να μην πεταγονται οι ημισκληροι φακοι επαφης στο τραπεζι που πινουν καφε οι απεναντι να πρεπει να πληρωνω μια περιουσια- ρωτουσα συχνα αν θα ανεβει κι αλλο και 3 διαφορετικοι οφθαλμιατροι μου ειχαν επισημανει οτι εγκυμοσυνη-τοκετος επηρεαζει στο 90% των περιπτωσεων την οραση οταν υπαρχει ηδη καποιο προβλημα εστω και μικρο. Και οτι αν ποτε μεινω εγκυος, μετα τη γεννα θα πρεπει να παω για νεα μετρηση οπωσδηποτε. Το οτι εγω αδιαφορησα μεχρι τωρα που απο τα διαβασματα και την υπερβολικη κουραση απο τον υπολογιστη με χτυπησαν πονοκεφαλοι και εγινε εντελως σαφες οτι εχω στραβωθει κι αλλο, ειναι αλλο θεμα.

Φανη, ειναι αθλιο πραγμα ο αστιγματισμος. Η μυωπια μου ειναι ελαχιαστη 2,15 στο αριστερο και 1, 75 στο δεξι αλλα χωρις διαορθωση (γυαλια ή φακους) ειμαι εντελως στραβη. Ουτε τα κορδονια μου δε βλεπω να δεσω... Εχω 2,50 και 3,00 βαθμους αντιστοιχα αλλα και οι μοιρες παιζουν σημαντικο ρολο...

Το ξερεις οτι διορθονωνται πλεον και τα δυο με λειζερ? Εγω ημουνα σχεδον ετοιμη για την κανω την επεμβαση, ειχα μαζεψει και τα λεφτα αλλα προεκυψε η εγκυμοσυνη και αντι να πανε στο Οφθαλμιατρειο Αθηνων πηγαν στο Μητερα... Τωρα... θα τα φτιαξω μια και καλη οταν προκυψει και πρεσβυωπια.

Προσπαθουσα απο το μεσημερι να κανω οτι δε βλεπω τη βυζοσυζητηση αλλα τελικα δεν το απεφυγα... Δε με πειραζει καθολου μα καθολου η συρρικνωση, το αντιθετο θα ελεγα. 90 φοραγα πριν την εγκυμοσυνη και τωρα το 85 μια χαρα μου καθεται αλλα αυτη η πτωση... απαπαπα... χαλια μαυρα λεμε... αναρωτιεμαι αν υπαρχει χαμηλοτερα. Κι ενω ειμαι κατα των πλαστικων γενικα, μια χαρα θα τολμαγα την ανορθωση τωρα αν ειχα τα φρα...

Γενικα θα ελεγα οτι αν υπηρχαν τα χρηματα μια γενικη αναστηλωση θα την εκανα.

Εχω αλλαξει πια γνωμη για την αισθητικη ιατρικη. Και ρυτιδες στο μετωπο εχω ενα σωρο και γυρω απο το στομα που δε φαινοται λογω των 10 παραπανισιων κιλων μου και τα δοντια μου θελουνε φτιαξιμο και λευκανση οπωσδηποτε...

Σαν κατεδαφιστεο αισθανομαι που δεν το σωζουν ουτε οι 45 μαστοροι με τους 60 μαθηταδες. Να προλαβαινα τουλαχιστον να χασω 8-10 κιλα μεχρι τα γεννεθλια μου... Η φωτογραφια του αβαταρ ειναι απο τα περσινα μου γεννεθλια και πολυ φοβαμαι οτι φετος δεν θα της μοιαζω καθολου αυτης της κοπελας... Γινοται θαυματα μεσα σε 40 μερες? Μπα...

Για τα μαλλια του Ιασωνα σχεδον με πεισατε... δεν θα τον κουρεψω κανονικα αλλα θελουν λιγο φτιαξιμο στο πλαι οπωσδηποτε και λιγο συμαζεμα οι ουρες... αυτο το μαλλι που εχει τωρα ειναι αποτελεσμα 3ημερου κουρεματος που του εκανα εγω με το γιωργο με τη μηχανη το Σεπτεμβριο. Στη φωτογραφια μπορει να φαινεται καλο αλλα στην πραγματικοτητα ειναι χαλια. Θα πω στην κομμωτρια απλα να τα συμμαζεψει χωρις να πειραξει το μηκος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημερα!τι κανετε?

ωραιες οι βυζοσυζητησεις!και εγω απογητευμενη απο αυτο το θεμα!ειχα στηθοσ τελειο-80 φορουσα-τωρα τι ιδιο νουμερο αλλα λαπας!φαε φαε ο μικρος επι 9 μηνες εγινε τσιχλα....αυτες που λενε οτι ο θηλασμος δεν επηρεαζει το στηθος σε ποιες γυναικες αναφέρονται?

βρήκατε στολες?απο που?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια κοριτσάρες μου!!!!

Αντζι μου εγώ ήμουν απ τις περιπτώσεις που η μυωπία μου ξεκίνησε μαζί με την

ανάπτυξή μου,στα 12,με 13,δε θυμάμαι ακριβώς κ σταμάτησε περίπου στα 17,όταν σταμάτησα

να ψηλώνω-αναπτύσσομαι!Εκτοτε,δεν ανέβηκε ούτε 0.01 βαθμό!!Μέχρι που γέννησα..

Κ πάλι δεν το χω τσεκάρει,έτσι αισθάνομαι,οτι εχει ανέβει..Θα πάω να δω τι παίζει κ

θα σας πω μετά!Κ φυσικά είναι στα άμεσα σχέδια μου να πάω να τα φτιάξω...Ας μαζέψουμε

κανένα ευρουλάκι κ θα ναι η πρώτη μου δουλειά!!

Χαίρομαι πολύ που σε πείσαμε για τα μαλλάκια του jason, μα είναι τέλεια!!!Ενα διόρθωμα,οκ

κάντο,αλλα το μήκος μέχρι να ζεστάνει ο καιρός άστο,του πάει απίστευτα!!!

Χαρούλα μου καλημέρα!!!Εγώ έχω πει οτι εχω μια στολή απο την eurodisney,της μίνυ

κ λεω να της φορέσω αυτη!Βέβαια πρέπει να της τη δοκιμασω κιόλας γιατι πολύ επαναπαύτηκα

κ παίζει να της είναι τεράστια κ να μείνω τελικά χωρίς στολή!

Αγάπες μου χθες χόρτασα ύπνο...Μέχρι κ όνειρα είδα!!!Ξάπλωσα στις 11μιση κ μέχρι τις 9

που ξυπνήσαμε απο το κινητό του Κωστάκη δεν κουνήθηκα..Ούτε εγώ,αλλα -το βασικότερο-ούτε

η Ολίνα!Τέλειαααα......

Κ τώρα έχω σίδερο πάλι,2 πλυντήρια,έχω κ 1 να απλώσω κ 1 της μικρής να βάλω!Καλή μου

δύναμη..Καλά που έχω φαγητο για το μεσημερι κ θα μαι χαλαρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλες μου...

τι κανετε?

εγω απολαμβανω σπανακορυζο μου με φετουλααααααααα μιαμιιιιιιι...ποιος χ@ αν κανει η οχι αποροφηση ο σιδηρος ..ετσι ειναι μιαμιιιιιιιιι :lol::lol:

ταλαιπωρηθηκαμε πολυ γιατι λογω βλαβης ειμασταν απο το σαββατο το βραδυ μεχρι σημερα το μεσημερι χωρις νερο... :(:( και εκει που ρχοταν για λιγες ωρες...μετα ξανακοβοταν...τωρα ειμαστ ε χωρις τηλεφωνο... :twisted: προκαλεσαν βλαφη καλωδιακη...μετα τι λετε????????? το ρευμα???

σχετικα με την μουριτσ α εβγαλα πολλα μικρα σπυρακια...τελικα την πηρα τηλ.και μου πε οτι ειναι αλλεργια απο την ενυδατικη που μου χ επει να βαζω...δεν μου κατσε καλα...μου πεσε βαρια...θα βαλω φουσιντιν για μια βδομαδα και βλεπουμε...

και εγω ψηφιζω δαγκωτο ετσι τον ιασωνακο μας... ειχα το ιδιο διλημμα..ηρθε η κομμωτρια και της ειχα πει να της τα κοψει λιγο,...αλλα όταν μου πε ότι αργουν να μακρυνουν και ειδικα η Λυδι απου χιε μπουκλες θα φαινονται κοντα...αλλαξα γνωμη... ;)

για βυζους δεν συμμετεχω.. :D απλα θα θελα ενα νουμερο μεγαλυτερο...δεν θα με χαλαγε καθολου...

μυωπια εχω και εγω αλλα λιγο 1.5 αν θυμαμαι καλα...αλλα γυαλια που πρεπει να φοραω στο πσ τα ξεχναω και δεν μου αρεσουν και πολυ...

Χρυσουλινι μουυυυυυυυ που εισαι εσυ λαβ?????

στελλουνι μου ?

Φανουλι στειλε καλε κανα κουλουρακι απο δω.... :lol::lol:

συμπεθερα μου τι κανει ο γαμπρος μου?

μακια σ ε ολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax κορίτσια μου,η μέρα σήμερα ήταν υπέροχη,λιακάδα,ζεστούλα..

Ξύπνησε η μικρή κατα τις 4μιση κ βγήκαμε τσάρκα στη γειτονιά ποδαράτες κ ήταν

κατενθουσιασμένη,είδαμε πουλάκια,σκυλάκια,γατούλες,παιδάκια που παίζανε μπάλα...

Καλοκαίρι κ πάλι καλοκαίριιι!!!!!!!!Αντε να ξεσκάσουμε επιτέλους!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες μου!!!

τι κανετε;;;

εγω σημερα ειχα γιατρο το πρωι...πηγα να δω το νινι αλλα δεν ηθελε αυτο..καθοταν εκει με γυρισμενη την πλατη..το σκατουλι...

Μερτα πηγαμε κετρο με τη μαμα μου..μετα γυρισα σπιτι..ο Οδυσσεας αρρωστις..λοιμοξη του αναπονευστικου..πηγα να του παρω φαρμακα...ενα φαρμακειο για σχεδων ολη τη διτικη θεσσαλονικη..περιμενα στην ουρα ποση ωρα..

Τωρα εδω και ποση ωρα ψαχνω να βρω την ταυτοτητα μου...δεν μπορω να τη βρω πουθενα..ειμαι να σκασω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bρε,καλώς την συμπεθερα!!!Πάλι πλάτη είχε το κουνιαδάκι μας???ΑΑΑ!!!

Ασε,αυτο που γίνεται με τα φαρμακεία είναι τραγικό,λες κ θα βγει κατι με το να είναι

κλειστα...αφού ειναι πλεον γεγονός οτι το επάγγελμα θ ανοίξει!Τι να πεις..

Περαστικά στον αντρούλη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καλε το σκασμενο..να δεις που ουτε στην Β επιπεδου θα μαθω τι ειναι...μια και καλη στη γεννα :lol::lol::lol::lol:

Ευχαριστω για τα περαστηκα..ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα..εγω με την αλλεργια..ο Οδυσσεας αρρωστος..μονο ο Τζεφ προς το παρον ειναι καλα...φτου φτου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι Χρυσούλι μου,πήζω με τα ζουζούνια απ την ώρα που σηκωθήκαμε..

Κ να πεις οτι βλέπει...απλά θέλει ν ακούει..δε μπορεί να τρέχει χωρίς να ακούει

κάτι..ζουζούνια θα ναι αυτό,στρουμφακια,κάτι που να της αρεσει πάντως... /:)

Δεν μπορείς να κάνεις κατι για την αλλεργία,να πάρεις κάτι,κανα χάπι?Πρέπει να

τυρρανιέσαι μέχρι να φύγουν όόόλα αυτα απ την ατμόσφαιρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορω να παρω κορτιζονουχο σπρει για τη μυτη το οποιο ομως δεν μπορω να χρισημοποιησω πολλες μερες και θα με ανακουφιζει προσωρινα..δεν θελλω ομως να παρω στην κατασταση μου..προσευχομαι μονο να βρεξει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ναι ρε φίλη,τι ρωτάω... #-o Το μυαλό μου κ μια λίρα...

Ε με ολα αυτα που ακούω κ βλέπω απ το πρωι,τι να σου κάνει,ένα είναι κ αυτό

χειμώνα καλοκαιρι...

Θυμάμαι ο Κώστας έπαιρνε κάτι χάπια,τα xozal,κορτιζονούχα,τα οποία πολύ

τον ανακούφιζαν αλλα ήταν σαν ζαβλακωμένος όλη μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααααα!!!!!!Τι τελειες μερες!!!!!! :):)

Σας ελειψα καθολου?Εμενα πολυ :x !!!

Ειχα πολυ γεματες μερες..πηγα λιγο μαζι,ειχα εξωτερικες δουλειες κ ειχα κ την Αφροδιτη μαζι μου συνεχεια η οποια ηταν μια κυρια,ηρθαν και οι κουμπαροι μου με το βαφτιστηρι απο την Καλυμνο και ημουν φουλ :lol: !!!Ακομα ειμαι δλδ!Ολα πολυ ωραια ομως!!

Δε σας εχω διαβασει καθολου...θα προσπαθησω τωρα λιγακι γιατι μολις ξυπνησει η μικρη θα φυγουμε για τραπεζα.Αυριο το πρωι λεω να παμε μαζι στο μαγαζι να κανουμε εκπληξη στη μαμα μου..δε την εχω παει ποτε στο μαγαζ(την Πρωτοχρονια μονο,να σπασουμε το ροδι ;) )ι!Θα δουμε!

Το Σ/Κ λεμε μηπως παμε μινι εκδρομη στα χιονια!!!!!!Μακαρι :ympray::ympray::ympray::ympray:

Γενικα ολα καλα!!Χθες καναμε κ το τελευταιο εμβολιο κ τωρα πια σε 3 χρονια ξανα!Ξεμπερδεψαμε για την ωρα!

Τι μου κανετε εσεις??Κανενα συγκλονιστικο νεο??Οι εγκυουλες μας καλα??

Ντινακι μουουουουου :x:x:x ?????Τι κανετε????Το Ολινακι???Θα ερθεις τελικα????

Καλε σε ειδα στον υπνο μου το βραδυ :lol::lol: !!!!Ειχες ερθει λεει και βρεθηκαμε κ περασαμε τελεια!Πολυ χαρηκα!!!Κ μου εδειχνες μια φωτο της Ολινας με ενα τελειο κοκκινο μπουφανακι κ τα μαλλακια της ειχαν μακρυνει κ ηταν ακομα πιο ομορφη!!!Ηταν σαν καρε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα Στελλίτσα μου γλυκιάάαά!!!!!!ΠΟλύ μας έλειψες ρε,ναιαιαιι!!!!!

Ο Κώστας θα κατεβει σίγουρα,εγώ περιμένω να πει το boss της μαμάς μου αν μπορεί να

λείψει τη Δευτερα για να ρθω κ εγωωωωω.....Αααχχχ... :ymdaydream::ymdaydream:

Καρε μαλλάκι ακούω...αυτό κ αν είναι όνειρο!!!!!!!! ;)) Σνιφ σνιφ..προς το παρών

ούτε καν πλησιάζει....

Εννοείται οτι θα περάσουμε τέλεια,αχ το χω τοοοοσο μεράκιιι...Μακαρι να κατεβω κ εγώ

αν κ να σου πω την αλήθεια νομίζω πως μαλλον δε θα τα καταφέρουμε τελικά... :((:((

Αλλα κ τωρα να μην ειναι θα είναι σ εναν μήνα σίγουρα....Δε γλιτώνεις με τίποτα

δηλαδή!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...