Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Kαλησπέρα κοριτσάρες μου!!!!

Συμπεθερούλα όπως κατάλαβες ολες περιμένουμε εναγωνίως νέα απ το φασολάκι σου!!!!

Αντζι μου σε τι μαρτύρια υποβάλλεις τον έρμο τον γατούλη σου...Χιχιχι.. ;)) Μήπως ήρθε

η ώρα να πάρεις κανεναν γατούλη νεότερο σε ηλικία μπας κ αφησει τον καψερό τον

Τζίμη στην ησυχία του..???Όσο για το δόντι ναι καλε,κυνόδοντα έγραψα το ζωον???Είχα

η ξανθιά στο μυαλό μου να πω οτι έσκασε κυνόδοντας,αλλα ήθελα να παρουσιάσω το αστείο

της υπόθεσης,οτι κ οι 4 κυνόδοντες μ'ενουν κενοί ανάμεσα στους πρώτους τραπεζίτες

κ τους κοπτηρες...Άλλα αντ άλλων...Μ επιασες όμως,εύγε!!!!!!!!! \M/

Φανούλι μου μην περιμένεις να σε ενθαρρύνω...Όσον αφορά το κρυο κ εγώ έγραψα κ λίγα ποστάκια

πριν οτι αν κ η γιατρινα μας μου πε να μην το φοβαμαι,εγώ εξακολουθώ να μη τη βγαζω έξω απ την πόρτα,κ αν την πάω μέχρι τη μαμά θα την ντυσω πρώτα σαν κρεμμύδι κ αν τυχόν στάξει

καμιά σταγονίτσα απ τη μύτη λέω πάει,το πάγωσα το μανάρι μου!!!!Φαντάσου τώρα τι απόφαση

χρειάζεται να πάρω για να την βγαλω βόλτα με το θερμόμετρο κολημμένο στους 1 με 2 βαθμούς,

ακόμη κ το μεσημέρι.....Παρολα αυτα,ελπίζω να στρώσει λίγο κ να το πάρετε απόφαση

κοριτσάκια μου,πολύ θα χαρούμε!!!!

Α!!!Αν αρχίσεις να στέλνεις ψωμάκια στείλε κ κατα δω μερικά.... ;)

Νινίνα μου αν δε θέλει μη τον ζορίζεις κοριτσάκι μου,άστον κ κάποια στιγμη το πιο πιθανό

είναι να πιει ολο το γαλατάκι του κ να τρίβεις τα μάτια σου...Αλλα γιατι να το πήρε τόσο στραβά??

Κανα ενδεχόμενο σου πε ο γιατρός σας???

Αντρούλα μου ξέρω είναι πολύ εύκολο να σου το λέμε κ δύσκολο να το κάνεις αλλα

πρέπει να προσπαθήσεις να μην αγχώνεσαι,το οφείλεις στον εαυτό σου!!!

Το Ολινάκι μπορώ να πω οτι σήμερα ήταν σχετικά πιο ήρεμη απο άποψη γκρινιας...Για τα υπόλοιπα

μη ρωτάτε καν...Αυτη τη στιγμή το σαλόνι μου είναι φουλ στα άπλυτα(απο το δικό της καλάθι

βεβαίως,βεβαίως για το οποίο πρέπει τελικά να βρω κρυψώνα...),τα ριχτάρια μου κ μια

κουβέρτα σέρνονται στα πατώματα,κλασσικά,έχει παντού τάπερ κ κουτάλια(μέχρι κ ο λεμονοστίφτης

είναι επάνω στο έπιπλο της τηλεόρασης),έχω ένα φωτιζόμενο Χριστουγγενιάτικο κεραμικό

σπιτάκι απο το οποίο έχει σπάσει πάνω απο 5 φορές τα ανθρωπάκια που έχει πάνω(αααιντεε

Κωνσταντίνα ξανακόλλα τα κομμάτι-κομμάτι με logo),έχει μάθει πλέον κ ανοιγει ΚΑΙ τα συρτάρια

τα οποία εχουν μαγνητες κ ακόμη κ εγω ζορίζομαι να τα ανοίξω κ δεν εχει μεινει

καλοσιδερωμένο ούτε ένα πετσετάκι,ούτε ένα τραπεζομάντηλο...Καταλαβαίνετε σε τι

κατάσταση είναι τα νευρα μου...Τώρα ειμαι στη φάση των αναπνοών πάλι..Γιατι ξέρετε,ε,

δεν τολμάω να μαζέψω κάτι,χτυπάει δυνατά τα πόδια στο πάτωμα,κλαίει,χτυπιέται,

χτυπάει κ εμένα...Ααααχχχχχ αχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΚΑΜΙΑ ΠΡΩΙΝΗ?

ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ-ΓΙΑ ΑΔΕΙΕΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ-ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ-ΕΑΝ ΚΑΤΕΒΟΥΜΕ ΑΓΡΙΝΙΟ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΧΡΥΣΑ ΠΕΣ ΜΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ?ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΓΝΩΡΙΜΙΑ?

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΜΑΣ!ΣΥΓΚΑΗΚΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ-ΟΙ ΚΡΕΜΕς ΔΕΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΠΟΤΑ-ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΚΕΝΑΚΟΜΠ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΑΜΕ!ΕΥΤΥΧΩς ΚΟΙΝΗΘΗΚΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ-ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ (ΜΟΥ ΕΙΠΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ)ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΝΑ ΣΥΓΚΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ-ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΟΗΛΘΕ-ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ-ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΑΦΟΥ ΧΘΕΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΤΗΣ ΔΙΠΛΑΝΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑΤΙ ΝΑ ΜΑΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ!

ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΝΕΑ?

ΑΠΟ ΙΩΣΕΙς ΠΩΣ ΠΑΜΕ?ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΓΑΡΓΑΛΑΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΛΑΙΜΟΣ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!!

Χτες προσπαθησα να μπω αλλα σερνοταν το μαμι και δεν σας εγραψα νεα

Λοιπον πηγαμε..μιλησα με τον γιατρο..

το νινι εχει ριζωσει για τα καλα, ακουσαμε καρδουλα κλπ..αλλα ειμαι καπως.

καταρχας δε με ενθουσιασε ο γιατρος...

δεν ξερω..ισως να φταιει πως ο προηγουμενος ηταν πολυ αναλυτικος και εξυγουσε και μου ελεγε τα παντα, αυτος σε 5 λεπτα ειχε τελειωσει με τον υπερυχο,..αφιστε που ειναι και της παλιας σχολης και μου πασπατευει την κοιλια...

μιλησαμε για φυσιολογικο...ειπε πως το 80% των γυναικων που θελουν το πετυχαινουν..ειπε για τις προυποθεσεις κλπ..οχι πραγματα που δεν ηξερα ηδη, και για το 0,5% να παθεις ρηξη μητρας και το 0,25% να παθει δυσφορια το μωρο με δυσαρεστα επακολουθα..

ο αντρας μου πανικοβληθηκε και οταν φυγαμε τσιριζε σαν ιστερικος για το 0,25% και μου απαγορεψε να κανω φυσιολογικο...

τι να πω.

Γεννικα ημουν καπως με αυτον τον γιατρο...ηταν και τα 70(!)ευρωπουλακια.....

Εσεις τι μου κανετε;;;;

Τι νεα;;;;

Συμπεθερα καλα κανεις και φοβασαι..

εγω το παιζω ηρωας και τον βγαζω εστω για λιγο..φυσικα σαν κρεμυδι που δεν ειναι καλο..αλλα φοβαμαι..κανουμε μια γυρα το τετραγωνο και επιστρεφουμε σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΔΕ ΣΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΠΑΣΠΑΤΕΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΣ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ!

ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ!

ΘΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ?ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καλη εβδομαδα κι απο μενα!!!

Καρολινακι μου, αντε ανυπομονουμε να δουμε φωτογραφιες απο το καινουργιο σας παλατακι!!

Με το καλο να πατε και γρηγορα-γρηγορα να το εγκαινιασετε... να ρθει κι ο γιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τα φιλια μου και την αγαπη μου στην ομορφη παπενια

καλημερα κουκλες μου...τι κανετε?

Φανουλι μου εμεις να δεις ποσο ανυπομονουμε...αλλα να σου πω την αληθεια..γερο ναναι το επομενο σπορακι πανω απόλα αλλα καταβαθος μωλε παλι ροζζζζζζζ θα το θελα...δεν ξερω εχω τοση αδυναμια στην παπενια που παλι παπενια θελωωωωωω....!!την αληθεια σας λεω..εννοειται όμως πανω απόλα ΓΕΡΟΟΟΟΟ.....

Αγγελικουλα μου αχχχχχχχ τι τελειο που θαταν αυτό που πες...να μην ειχα καθε μερα τους προισταμενους... :lol::lol::lol:εστω μια φορα την εβδομαδα θα ταν τελειααααα... το ταλιμπανακι σου καλα?

Χρυσουλι μουυυυυυυυυυυυ μπραβο που ολα πηγαν καλα...όσο για τον γιατρο αγαπη μου σκεψου και αποφασισε..δες πως θα σου φανει και ο σημερινος και αποφασιζεις...παντως η εγκυμοσυνη ειναι η πιο ευαισθητη και συναμα η πιο ομορφη περιοδος της ζωης μας και θελουμε ακομη και τον γιατρο που μας βλεπει καθε μηνα ...εμας και το σπορακι μας!!!να νοιωθουμε ανετα μαζι του...

τα φιλια μου σε όλους σας!!!!!!!μανουλα ,σπορακι !!!!!και ταζουλη βεβαιως βεβαιως!!!!!!!!!!!

Αντρουλα μου υπομονη και εσεις με το σπιτακι και τις δουλιτσες...

Συμπεθερα μου,Δωρούλι,Ποπίτσα ,Χαρουλα ,Ιφι ,Ζαιρακι...και οποια αλλη ξεχνω τα φιλια μουυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ!!!

χαρουλα μου ναι σημερα εχω ραντευου στον Μαμοπουλο...θα δουμε

δεν ξερω ρε παιδια..

Απο τον προηγουμενο γιατρο μου ημουν πολυ ευχαριστιμενη...

η τομη μου ειναι σχεδων αορατη, δεν ειχα καμια απολυτως επιπλοκη, ερχοταν καθε μερα στην κλινικη αλλαζε αυτος τη τομη την ελεγχε παντα, ειχε φροντισει για καποιες λεπτομεριες εκει μεσα γεννικα ηταν πολυ καλος και αψογος..

Ελα μου που εγω μουλαρωσα και θελω φυσιολογικο...

ενω αυτος ηταν ξεκαθαρς..καισαρικη στις 38 ευδομαδεσ...

δεν ξερω..

απλα μου φανηκε πολυ περιεργος..δηλαδη 5 λεπτα υπερυχος..

πολυ ριγμενο αισθανομαι αυτο το νινι απο τωρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!

Συμπεθερούλα μου συγχαρητήρια ξανά λοιπόν!!!!!!!!!!!!!!!Το θετικό είναι οτι

το μωρακι σου είναι μια χαρά,όλα τα άλλα θα τα βρεις εσύ στην πορεία,είμαι σίγουρη...

Αυτο που λες για το γιατρό πάντως είναι σημαντικό κ είμαι της άποψης οτι πρέπει να

σε εμπνέει ο γιατρός που θα σε παρακολουθήσει...Αν του μιλούσες ίσως??Γενικά οι

παλιοί κ έμπειροι γιατροί είναι λίγο της "ξεπέτας"..Στο τσακα τσακα εναν υπέρηχο,

μια γρηγορη επεξήγηση κ αλέ...Στο λεω γιατι κ ο δικός μου έτσι ήταν στην αρχη,μ'εχρι

που κάποια στιγμη του εξήγησα οτι είμαι πρωτάρα κ θα θελα να μου μιλάει λίγο

περισσότερο,να μου εξηγεί κάποια πράγματα πιο αναλυτικά..Κ "συνήλθε"!

Αχ μπραβο,πολύ χάρηκα που όλα πήγαν καλά!!!! :ymapplause::x:-*

Χαρούλα μου κ το Ολινάκι μου δεν έχει συγκαεί ποτέ,αλλα φαντάζομαι είναι ζόρικο

συναίσθημα...Για μενα πάντως κ για τις πιο απλές κοκκινίλες ήταν τρελά αποτελεσματική

η sudocrem!Περαστικούλια!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι συμπεθερα..εγω σκεφτηκα πως ισως επειδη ηταν αρχη και δεν ειχα να μου πει και πολλα γι'αυτο...

θα δουμε αναλογα στην πορεια

καλα η sudocream ειναι καταπλυκτικη..αλλα για σοβαρο συγκαμα συστινω ανεπιφυλακτα μελανι και σπαθολαδο...εμας μας ειχε σωσει κανα δυο φορες που ειχε συγκαει πολυ ο Χ

Ποσο κρυο εχετε συμπεθερα..

εμεις υποφερτο..σημερα ειχε ηλιο το πρωη.λιγο κρυο αλλα ωραιο κρυο.

Η πεθερα εντυσε τον Χ και τον πηγε βολτα στην λαικη..μολις γυρισαν και ειναι μεσα στην τρελη χαρα...

Αγγελικη βαλε μεσα στις απωλλιες και ενα σηρματο τηλεφωνο - το πεταξε απ το μπαλκονι της μαμας,

7 πιατα διαφορων διαστασεω που απλα τα πεταξε κατω, ολη την αυτοκολλητη ταπετσαρι ατης συρταριερας που την ξηλωσε, την προτομη του Ασκληπιου που την κοπανησε κατω και εσπασε ενα χρυσαφι ελεφαντακι διακοσμυτικο- εσπασε το ποδι του- ενα πορτατιφ που ερηξε κατω και στραβωσε το καπελο, ενα παιχνιδι αντικα του αντρα μου που το εκαν κομματια- 30 ετων παιχνιδι.....

και τωρα εχει βαλει στο ματι μια γατα- αντικα ξυλινι που εχω..θελει να της κοψει την ουρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα...Καλά,εδώ παίζεται τρελό κάρμα!!!!!!!!!Συμπεθερούλα μου

κ η μαμά στο σπίτι μου το πατρικό έχει ταπετσαρία στο πλάι της ακάλας κ βεβαια

είναι πλέον ξηλωμένη απο τα χεράκια της νυφούλας σου!!!Είναι φοβερά αυτά

τα παιδιά μας..

Εδώ το κρύο το μεσημερι είναι σχετικά υποφερτό(σήμερα-χθες το καλοριφέρ έκαιγε

ασταμάτητα) κ το βράδυ πραγματικά ανυπόφορο...Οταν λεω βράδυ εννοώ μετα τις 5

που νυχτωνει!!Κ απο αύριο λέει νέα επιδείνωση με χιονι ξανά...Ιδωμεν....

Σπίτι είσαι εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ειμαι γραφειο οπως παντα...

θελω να παρω καμια αδειουλα αλλα λεω να τις κρατισω για τις γιορτες που πεφτουν ΣΚ..μπας και ξεκουραστω λιγακι..

ναι ρε συ..ειναι απιστευτα..

Χτες ξηλωσε και τον φοινικα με τη μαιμου..και του λεω..βρε Χριστοφορε..ασε και για το νινι κατι..και μου λεει νινι.;;;;..και χαιδευει την κοιλια και τη φιλαει και κανει και μα...πολυ γελασα..

Την Κυριακη μαζι με την πεθερα μου κολισανε και τα Χριστουγεννιατικα αυτοκολιτα στα τζαμια..αυτα δεν τα ξεκολαει το σκατο..αλλα ειπε η πεθερα μου πως τα εφερνε μεσα στην τρελη χαρα και τα πατουσε με τα χερια του να κολλησουν..πολυ γελιο

Αχ θελω να παρω το Δωρο ..ναπαω ΙΚΕΑ να του παρω μερικα πραγματα...

Τι δωρο να του παρουν φετος οι παπουδες;; πειτα καμια ιδεα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E φυσικά,αυτά που έβαλε αυτος δε θέλει να τα χαλάσει,της μαμάς όμως

τα ρημάζουμε όλα...Αχ αχ αχ...

Τι θα του πάρεις απο Ικέα,στάμπαρες τίποτα???Θέλω κ εγω να κατεβούμε καποια στιγμή

αλλα ιδίως τώρα που έχει κίνηση χλωμό εως βαθύ κίτρινο το κόβω...

Δωρα απο παππούδες ε??χμ...κ εγώ αν σου πω το σκεφτομαι...

Απ τη μια σκέφτομαι κατι ρουχα που εχω δει,αλλα φουλάραμε η αλήθεια είναι...

Απ την άλλη σκέφτομαι παιχνίδια,αλλα επίσης γέμισε ο τόπος...Δεν έχω ιδέα...Ίσως

καμιά φορμίτσα που τις εχουμε λιώσει...Είδα κάτι nike μούρλια!!!!!

Εγώ θέλω να της πάρω αυτους τους νερομαρκαδορους που βάφουν μόνο στο ειδικό χαρτι που

πάει πακέτο μ αυτους κ όχι παραπέρα...Το εχεις δει που το διαφημιζει??Καλή περίπτωση μου

φαίνεται αν δε θέλω να μου ζωγραφίσει τα εκρού επιπλάκια της...Αλλα δε μπόρεσα να συγκρατησω

ποιάς εταιρείας είναι γμτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες ξηλωσε και τον φοινικα με τη μαιμου..και του λεω..βρε Χριστοφορε..ασε και για το νινι κατι..και μου λεει νινι.;;;;..και χαιδευει την κοιλια και τη φιλαει και κανει και μα...πολυ γελασα..

απιστευτος ο Τζεφ μας!!!!!!!!!!!!!! ειναι και πανεξυπνος..εκτος απο κουκλος!!!!!!!!!!!!!!βεβαιως βεβαιως....

μμμμμμ λες για δωρακια ε? θα λεγα κατι με τρενακι ...αν και θα το τσακισει πριν καν το παρει ε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου οω την αμαρτια μου οχι..δεν τα εχω δει αυτα...

εγω ελεγα κανενα τρενο μηχανικο...η κανενα γκαρας με διαδρομους και αυτοκινητα...

μετα λεω να κανενα κρεβατι- τωρα που θα αλλαξει δοματιο...θα δουμε

η αληθει αειναι πως απο ρουχα και παιχνιδι αειναι τιγκα..

αμα θες επωνυμες φορμες και καλες να ερθεις Θεσσαλονικη- να ποιουμε και καφε- και να πας ΦΕΝΑ...ειδικα τωρα τρεχουν φοβερες προσφορες..αγοραζεις 2 εχεις 30% εκπτωση..αγοραζεις 3..40% εκπτωση...

με τετοια προσφορα πηραμε εμεις περισυ του μικρου μια καζακα καλβιν κλαιν, ενα πουλοβερ και ενα τζινακι τιμπερλαντ- για του χρονου και κατι φορμες αντιντας που τισ φοραει..πολυ καλες και ζεστες

χαχαχαχ..Καρολ μαζι γραφαμε!!

τι κανει η ζιζελ μας;;;;

τι κανατε με το σπιτι;; ;ποτε με το καλο η μετακομιση..θελουμ εφωτο εννωειται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ..Καρολ μαζι γραφαμε!!

τι κανει η ζιζελ μας;;;;

τι κανατε με το σπιτι;; ;ποτε με το καλο η μετακομιση..θελουμ εφωτο εννωειται

αγαπη μου εννοειται τα μεγαλα πνευματα συναντιονται!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Η ζιζελ μας ειναι μια χαρουλα...επιμενει να παίρνει τα απλυτα όχι μονο πλεον τα δικα της ...επεκταθηκε και στα δικα μας... !!!!!!!:D χθες μαγειρευα και την βρηκα με το σλιπακι μου στο χερι.... =))=))=)) και ντε και καλα να τα βαλει ολα στο πλυντηριο μαζι με καποια δικα της κατσαρολακια... :)):)) της εξηγω αυτα δεν πλενονται ...και φυσικα αφου λεει μπα μπα...πλυντηριο εννοει... μετα τα βγαζει όοοοοοολα εξω...

ακους Αγγελικουλα...ειναι απο τη μια νοικοκυρα και απο την αλλη...παταει ενα undo!!!!!!!!!!!!!!!!! και τσουπ όοοολα εξω...αχ ειναι ενας O:-) μονο όταν κοιμαται!!!!!!!!!! μιας και η μπανιερα της αν ξεχασω την πορτα του μπανιου ανοιχτη μεταφερι βιβλια και ρουχα μεσα και τα κανει ολα κ@@@

το σπιτι μια χαρουλα...σε λιγες μερουλες θα μπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυ ωραιο ειναι το γκαραζ του elc-μας το εφερε περσι η νονα μας!65Ε

ξερετε τι ειναι ωραιο?

το ξυλινο τρενο με ραγες του ικεα-9,90Ε-και το μεγαλωνεις οσο θελεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο εχω σταμπαρει..

και στο ΙΚΕΑ θελω το τρενακι, ενα τραπεζι μεκαρεκλα και κατι κουτες αποθυκευσης που αρεσουν στον Χριστοφορο, οπως και την καροτσα που σερνουν του αρεσει να φορτωνει τα παιχνιδια και να τα σερνει.

Αχ ποτε θα μας βαλουν το δωρο Πασχα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε?

Διαβαζω τα απιστευτα νεα των ζιζανιων σας και δε σας κρυβω οτι φοβαμαι μη χασουμε τη δευτερη θεση στη σκανταλια... Χρυσα λεω δευτερη γιατι οπως καταλαβαινεις η πρωτη δικαιωματικα σας ανηκει... τι καταλογος ζημιων ηταν αυτος? Απιθανος ο Χριστοφορος!!!

Για τα δωρακια των παιδιων που συζητατε...

Εμεις (εγω, ο Γιωργος και ο Αι-Βασιλης) αλλαξαμε γνωμη καθως περισσευαν καμια 60ρια ευρω απο το προυπολογισμο του μηνα που καναμε και παραγγειλαμε αλλα δωρα απο αυτα που λεγαμε.

Τα παραγγειλα απο εδω... http://www.toys-shop.gr/και ειναι ηδη καθ' οδον. Αυριο-μεθαυριο θα τα παραλαβω.

Τα νεροχρωματα που λετε μηπως ειναι τα AQOUADOODLE της εταιριας GIOCHI PREZIOSI?

Τα ειδα κι εγω σε αυτο το σαιτ αλλα τελικα προτιμησα αλλα παιχνιδια...

post-5130-13873934650118_thumb.jpg18-3037.jpg[/attachment:33oplp77]

post-1311-13873934649868_thumb.jpgSMOBY2304.jpg[/attachment:33oplp77]

03016.jpg[/attachment:33oplp77]

post-6-13873935767272_thumb.jpg

post-6-13873935767456_thumb.jpg

post-6-13873935767529_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AAA..Αγγελικηωραια δωρα..

αυτο με τα μαστορεματα μου αρεσε...χμμμ.θα βαλλω τον αδελφο μου να του το παρει..γιατι του αρεσει συνεχεια να πηγαινει και να ανακατευει τα εργαλεια του μπαμπα..ειδικα αμα τα βλεπει λεει αμεσως "μπαμπά;;;"

Τελικα ο Χ ειναι ο μεγας ταραξιασ..ε ποτε..χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhsperaκαι απο εμενα τι μου κανετε?διαβαζω τα νεα σας και εγω φετος πηγα να παρω δωρο το μικρο και δεν ξεραμε τι να του παρουμε οπωσ λετε ολα τα εχει και απο ρουχα ειναι γεματος και ολο παντα κατι του ψωνιζω οπωσ σημερα τουπηρα 2 πουλοβερακια.βγηακμε βολτα ειχε κρυο αλλα και ηλιο ντυθηκαμε καλα και βολτα αλλα τωρα με ποναει η μεση μου..σπρωξιμο το καροτσι και τον σηκωασα αγκαλια γιατι κοιμηθηκε στο καροτσι απο κατω μεχρι να τον παω στο κρεββατι του τα ειδα...οποτε διακεξε 2 παιχνιδια ο κωνσταντινος τησ φισερ κατι ηλεκτονικα βιβλιακια και του πηραμε μια ωραιοτατη πολυθρονιτσα να καθεται και αργοτερα βλεπουμε και κανουμε...

αγγλικη μου ναι πρωτα ο θεος καστορια θα ειμαι και ελπζω να χιονισει να δουμε.ο μικρος τι λεει ειναι καλυτερα?

σεσ για τους υπερηχους σορυ κιολας αλλα δεν ειναι για χορταση εγω που εχω παει σε πολλους γιατρους ολοοι 5 λεπτα βαρια λιγο παραπανω.μονο στον μεγαλο που με ειχε μια ωρα και βαρεθηκα...τι να δεις παραπανω οκ ειδε μητρα ωοθηκες εμβρυο καρδουλα αρα καλα τι αλλο?εγω ετσι εχω μαθει να πω την αληθεια...

τωρα για το τρενακι απο την ικεα το ειδα και εγω μου αρεσε οταν κατεβω θα το παρω...

για τις μπογιες για δειτε αυτο

http://www.elc.com.cy/Product_List.aspx ... egoryID=40

το τελευταιο σαν χαλακι

λοιπον το βρηκα ειναι στο καταλογο του elc einai χαλακι και το γεμιζεις με νερο και καθωσ στεγνωνει εξαφανιζεται η ζωγραφια.γαματο κανει 25ευρω και επισης εχειθρανιακι με καθηστε να τα βρω να σας τα βαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι ναι ναι Άντζι μου,τα aquadoodle εννοούσα!!!!!!Κ απ ότι είδα είναι πολύ οικονομικό οπότε δε χρειάζεται να μας τα φέρει ο Αγιος Βασίλης,θα πάω αύριο κιόλας

να της τα πάρω!!!!

Ιφιγένεια να προσέχεις,είναι κ βαρύς ο μικρός σου,έπρεπε να πεις κάποιον να σε βοηθησει...

Συμπεθερα θέλω να δω πως θα καταντησει το τρενάκι ή τα εργαλεία που θα του πάρεις,χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο απογευμα σε ολες.....Χρυσα χαρηκα που σπορακι κ μαμα χαιρουν ακρας υγειας.... :x τωρα για το γιατρο αν δε σ ενθουσιασε; τι να πω εσυ ξερεις εγω το δικο μου κοριτσια κ τον επρηζα κ τον πρηζω....αλλα ειναι πολυ καλος ανθρωπος ψυχουλα.... ;)

καλε ναι οντως τη νοικορουλα νυφη που εχω; βαζετε κ πλυντηριο...σ αυτο ταιριαζουμε πεθερα κ νυφη, μη δω κ μαζευονται λιγα μισοαδειο το βαζω..... :S

εμεις σημερα πηγαμε βεροια πηραμε δωρα για τ ανιψακια μου.....κ τελικα κ για το μικρο, αλλα αυτο που σας ειπα δεν το βρηακα ειχε τελειωσει λενε :huh: κ ετσι ο πατερας του βρηκε την ευκαιρια για ενα αυτοκινητακι με χειρηστιριο.......ιδιο με του ξαδερφου του εκεινος παντως το ανοιξε κ ο μικρος ετρεχε ενθουσιασμενος :P

σας αφηνω να σιδερωσω κατι γιατι επειγει....καλο βραδυ σε ολες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...