Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Τετοιον κούκλο πώς να τον αλλάξεις?????Ααα!!!all and all!!!

Kαλά,θα ειναι τρελό τιγρακι το αγόρι μου??????????

Καλε dvd ποιάς ακατανόμαστηηηηςςςς????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τζαααααα και απο την ξεφλουδισμενη γοργονα....χαχα τι μου κανετε?

σες φανταζομαι τι κουκλος θα ναι ο Τζεφουλης μας...

εννοειται γεροοοοοοοοοοοοοο ησυχοοοοοοοοοοο καλοοοοοοοοοοο και οτι χρωμα ν α ναι ...αλλα πανω απόλα να κοιμαται τα βραδια φιλεναδα μουυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φοβερος θα ειναι ο τιγρουλης σου Χρυσα!!! Α! ζηλεψα... θελω κι εγω να του παρω στολη, ποτε πεφτουν οι αποκριες αληθεια? Για το φυλο του μωρου στο εχω ξαναπει, το ενστικτο μου λεει οτι θα εχεις ενα ακομα αγορακι... ζωηρο σαν το Χριστοφορο... Δε μας εχεις πει τιποτα νεα του καμωματα τελευταια... ή μηπως τα εχασα?

Αντιθετα για την Ιφιγενεια πιστευω οτι θα εχει κοριτσακι και θα κανει ζευγαρακι... Δεν ξερω γιατι... ετσι μου καθεται...

Οταν μαθετε το φυλο θα μας πειτε ε!

Καρολινακι γιατι εισαι ξεφλουδισμενη γοργονα? Τι εχασα?

Κατερινα-antroula, καλη επιτυχια με τις εξετασεις σου... Τι φρικη ηταν αυτη με τη χλωρινη της μανας σου? Εγω δε θα την εβριζα μονο θα την εκοβα φετες κι ας μην ειχε γινει τιποτα με το μικρο, μονο για την πιεση που ανεβασα...

Φανη, τι κανει η τσαχπινουλα σου? Για τα δοντακια κι εμας μας ειχε βολεψει περισσοτερο το δαχρυλακι σλικονης απο την παιδικη οδοντοβουρτσα αλλα σχεδον τον εχω ψησει πια να χρησιμοποιουμε την κανονικη τις 2 απο τις τρεις φορες της μερας... βοηθαει και με την οδοντοφυια... τριβονται τα ουλα... Τι νοικοκυρευεις εσυ σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ηρθε μια ιδεα για να ντυθουμε οικογενειακως μασκαραδες την τσικνοπεμτη... Εγω και ο Γιωργος θα ντυθουμε τραγουδιαρες της εθνικης οδου και θα ντυσουμε και τον Ιασωνα μανατζερ...

'Η ο Γ αλλοδαπη εκδιδομενη, εγω προαγωγος και ο Ιασωνας θα ειναι ο μπατσος που μας παει μεσα...

Πως σας φαινεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω-πω φτιαχνομαι μονη μου, γελαω μονη μου... μου ηρθε κι αλλη εκδοχη τριαδας... ο Γ μιζα ή λαμογια, εγω το αδειο προτοφολι του εργατη, συναταξιουχου και ο Ιασωνας το Δ.Ν.Τ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγγελικη μου πολυ γελασα ωραιες σκεψεις..χαιρομαι που που εισαι καλα και ευδιαθετη σου εχω ιδεα ο αντρας μου μητσοτακης εγω ντορα και ο μικρος ψυγειο ζιμενσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγγελικη μου πολυ γελασα ωραιες σκεψεις..χαιρομαι που που εισαι καλα και ευδιαθετη σου εχω ιδεα ο αντρας μου μητσοτακης εγω ντορα και ο μικρος ψυγειο ζιμενσ

Πολυ καλο!!!

Εσυ πως τα πας απο κεφια, αναγουλες, υπομονη με τον μικρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δοξα το θεο καλα αγγελικη μου τερμα ολα εχω βαλει και 3 κιλα γαμωτο...απο τον μικρο τωρα που ειμαστε σπιτι δοξα το θεο δεν εχω παραπονο δεν με κουραζει πολυ ακουει καταλαβαινει γενικα ειμαστε καλυτερα

απλα εχουμε κλεισει μεσα και θελω να βγω εξω σαν ανθρωπος να παω για ποτο αλλα δυσκολα αυτα μετα τη γεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας τσουπρες

εγω τωρα επρεπε να σας μιλαω απο το νοσοκομειο αλλα γ.....ω τις απεργιες τους και το συστημα τους.ουτε κρεβατι δεν υπαρχει και ειμαι στην αναμονη για δευτερα τωρα.πανω ποθυ το πηρα αποφαση και σταματησα να κλαιω ...αντε παλι περιμενε!!!!!!!!!!!!!

λοιπον σας εχω νεα .....πηραμε ενα κουνελακι νανακι να το βλεπει ο μικρος και να χαιρεται..εννοειται οτι θα παρει κατι σταγονες που ναι το εμβολιο των κουνελιων .......λοιπον κοριτσια καταστεναχωρεθηκα...

ο μικρος αντι να το κοιταζει το βουτηξε απο τα αυτακια και το κανε σβουρες και μετα το κρεμασε στο λαιμο του......ειδαμε και παθαμε να το παρουμε απο τα χερια του..τωρα ειναι στο μεγαλο σπιτακι του και ο μικρος το βλεπει μονο απο τα συρματα και το ταιζει καροτα και χαιρεται...δε το περιμενα οτι θα αντιδρουσε ετσι.....

α σημερα θα παμε και για σκυλο...με ξαναπιασε η μουρλα που χα μικρη.το σπιτι μας εχει τεραστιο κηπο και ειναι και κοντα στο ρεμα οποτε θελω ενα καλο φυλακα αλλα ναναι καλος και με τα παιδια....γιαυτο θα παρω ενα κουταβι ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ τα λατρευω...μπορουν να μεινουν εξω χωρις φοβο και θα μαθει και ο μικρος να προσεχει τα ζωακια και να γινει πιο υπευθυνος διοτι αρχισε και εξελισσεται σε πολυ ζηλιαρικο και κακομαθημενο παιδακι....θα μεγωλωνουν μαζι......παιδι μου ειναι δε λεω αλλα να μαστε δικαιοι....αρχισε να γινεται πολυ απαιτητικος και κακομαθημενος και δε το θελω αυτο...δε εχει παρεα μωρε το καημενο...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι, τι επαθες? Γιατι νοσοκομειο και γιατι κλαματα? Εχω χασει ολα τα νεα με την παλιοπτυχιακη μου.

Για το μικρο και το κουνελακι αληθεια τι περιμενες? Με το που το πρωτο-ειδε να το χαιδευει μονο? Χα χα... Ο Ιασωνας ειναι σε επαφη με το γατο απο τοτε που γεννηθηκε. Κοντευει 2 χρονων και ακομα δεν τον εχω πεισει οτι ο γατος θα του καθεται μονο αν του κανει καλο-καλο χωρις βασανιστηρια... Το τι περναει το καημενο το ζωακι δε λεγεται. Αλλα ειναι προφανως απο αγαπη! Ετσι συμπεριφερεται και στα κουκλακια του.

Για το σκυλο... τον Ελληνικο ποιμενικο τον βρισκω πολυ καλη επιλογη αν εχεις μεγαλο κηπο. Ειναι και σχετικα μεγαλοσωμος και θα αντεξει τις βαραβαρες εκδηλωσεις αγαπης του μικρου σου. Αν δε θελεις να δεις ομως τετοια κακομεταχειρηση θα σου ελεγα να περιμενεις κανενα χρονο ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααααα και απο μενα...μαλλον κοιμαστε τετοια ωρα ε????

ειχαμε παει σε παιδικο παρτυ και αφου επεσαν ξερα τα δυο μωρα μου..ειδα φως και μπηκα... :lol::lol:

η μικρη εδωσε ρεσιταλ...τσακισε τσιπς...δεν ειχε ξαναφαει ποτεεεεεεεεεεεε στην ζωη της και δεν θα τρωγε..αλλα δεν την προλαβα...βουτηξε τα δαχτυλα μεσα στην τουρτα... :lol::lol: ευτυχως την προλαβα πριν την διαλυσει...χορευε με γυαλια και επαιρνε ποζες για φωτο!(ψωνιο το παπι μου)

εεεεεεεεεεε εδωσε και δυο σφαλιαρες σε ενα παιδακι..αυτο με στεναχωρησ επολυ... :( ελπίζω να ναι φαση και να περασει...

αγγελικουλα μου ειναι το πρωτο απο τα 3 βαθια πηλινγκ που κανα στην δερματολογο μου(για να καλυτερευσει η υφη του δερματος..μονο 150ευρωοπουλα η συνεδρια...αστα βραστα..ελπίζω να χει αποτελεσμα γιατι αλλιως θα την βρασωωωωωωωωωωω...μαδαγα πολυ χθες...η Χρυσα με ειχε βγαλει γοργονα... :lol::lol:

ΣΑς ΦΙΛΩ ΟΛΕς...τωρα νυσταξα πολυυυυυυυυυυυυυυυ καληνυχτουδια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και καλη Κυριακη σε ολες!!

Τι κανετε?

Εγω καθαριζω μπαλκονια-αυλη και αποθηκη... ειμαι μες στην βρωμια... :evil:

Η μικρη βγηκε βολτα με τον μπαμπα και βρηκα ευκαιρια να λερωθω.. :lol:

Ξερετε πως μπορω να βγαλω το παντζαρι απ' τα ρουχα?

Η Αναστασια χθες γεμισε τις ασπρες της φορμες και μονο που δεν εκλαψα...

Λατρευει την σαλατα ομως, δεν ηθελα να την σταματησω γιατι θα θυμωνε και δε θα ανοιγε το στομα μετα..Ουφ... εβαλα υγρο πιατων αλλα οι κοκκινιλες εγιναν.... ΝΑΑΑΑ με το συμπαθειο.. :lol:

Sorry που δεν σχολιαζω αλλα δεν εχω πολυ χρονο... μπηκα για μια ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ!!!

Φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,καλή εβδομάδα σε όλεεεες!!!!

Τι κάνετε κορίτσια μου???Εγώ δηλώνω ευθαρσως πια οτι κοιμήθηκαμε 3 ολόκληρα

βραδια κανονικότατα..χωρίς βήχα...μα καθόλου όμως?????Στην αρχη δεν το ελεγα

ουτε...του παπά που λένε,μη το γρουσουζέψω.Αλλα ναι,είναι γεγονός!Μετά απο έναν

μήνα κ 4 μέρες είμαστε καλά! :ymparty::ymparty:

Αντζι μου καλά,οι ιδέες σου δεν υπάρχουνν!!!!!!!! =))=)) Εννοείται πάντως πως σε

οτιδήποτε καταλήξετε τελικά θέλουμε πολλές πολλές φωτο!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου τι νέα?Μπήκες τελικά νοσοκομείο??Κάτι άκουσα για παραταση των

απεργιών,μη χ@σω..Να πρέπει να κάνεις εξετάσεις κ να μη μπορεις..Εχουν αυτοι τα δίκια

τους β'εβαια αλλα κ ο κοσμάκης τι φταίει???

Φανούλα μου τα δικά μου μπαλκόνια να δεις πώς είναι..Πρέπει να πέρασαν 3 βδομάδες απ

την τελευταια φορά που τα γυάλισα,φαντασου τι δουλειά έχω πάλι..Αλλα με το αγριμάκι μου

φυσικά κ δε μπορώ να ασχοληθώ καθόλου,κ τα τζάμια που κάνω απ έξω πάλι πολύ είναι...

Παντζάρι ακούω το Αναστασάκι μου..Εγώ να σου πω την αλήθεια επειδη δε μ αρέσει δεν της

έχω δώσει να φάει ακόμη...Αλλα τσακίζει με τεραστια λαχτάρα κουνουπίδι κ μπρόκολο(κ τετοια

δε τρωω αλλα η μαμα της δίνει συνεχεια!)Τα πιο γλυκά φιλάκια μου κ στις 2 σας!!

Στελλίτσα μου,γλυκό μου κοριτσάκιιιι???Κ εσύ απήλαυσες οικογενειακές στιγμές το Σ/κ?

Οι μέρες πλησιάζουν κ εγώ ακόμη δε ξέρω τι θα κάνω...Για να δουμεεεε..... :YMHUG: Αγκαλίτσα

κ φιλάκιααααα!!!!!

Συμπεθερααααα??Πού είσαιαιαιαιαιι?Καλή εβδομάδααααα!!!!!!!Το τιγράκι μου τι

κάνει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;

ΩΩΩ συμπεθεραααα..τι καλααααα..τελεια που η Ολινα κοιμηθηκε σερι και ξεπερασε τα παντα...

Μπραβο το κοριτσακι μου!!!

Φανουλα καλα τετοια τελεια μερα χτες..και εκανες μπαλκονια αντι να πας βολτα την κουκλαρα σου!!!!!!!!!!

απαπαπα...

Εμεις καλα..

ο Χριστοφορος ειναι ετσι και ετσι...ισως να αρρωστησει..θα δουμε..

χτες περασαμε τελεια στην χαλκιδικη...αλαλ κουραστηκα

επισης εφαγα του σκασμου...κυριως ψητα...

ο Ταζουλης παλη δεν εφαγε τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά έκανες Χρυσούλι μου,πού κ πού να του δίνεις να καταλαβαίνει!!!!

Ο γαμπρός μου θα ηταν ξετρελλαμένος απ τη βόλτα γι αυτό δε θα εφαγε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε..η θεια μου ειχε κατσικες κοτοπουλα παπακια , γατια και σκυλια..ουυυ χαρα ο Τζεφουλης...μη το συζητας!!!

ολο ετρεχε..ηθελε να τραβαει την ουρα της γατας..ο σκυλος γαυγηζε και εκανε και αυτος γκαβ γκαβ..για αντιχαιρετισμο..πολυ γελιο ασε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?εμεισ καλα αν εξαιρεσουμε οτι με ποναει η κοιλια μου απο χθες το βραδυ μαλλον κρυωσα παλι δεν ξερω και ο μικροα εχει 1,5 μερα ολο ευκοιλια μου κανει....ισως νΑ ΚΟΛΛησα...παντως περασαμε ενα ομορφο σαββατοβραδο.πηγαμε στο παιδοτοπο ξεσαλωσε ο μικρος και το καταευχαριστηθηκε επειτα τον πηγα στα γκουντις για τοστακι και πατατες 11 και γυρισαμε το ξενυχτησαμε παλι χαχαχαχα...ηταν καλα ξεσκασαμε οικογενειακως 15 μερες μεσα με τις ιωσεις που περασαμε και σημερα θα βγουμε για πιτσα ο καλος μου εχει γενεθλεια κλεινει τα 33....και τον γνωρισα σχεδον 20 χρ.βεβαια ειμαστε μαζι απο το 2002 τοτε 25 και κατι πως περναει ο καιρος...

και σιγα σιγα κλεινουμε τον 4 μηνα και να φουσκωνει η κοιλια μας.σες εσυ απο κοιλιτσα οως πας?εμενα εδω και λιγες μερες παπ φουσκωσε σαν κεικ στα ξαφνικα δηλ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα δεν ηθελε αν φυγει..αλαλ μετα κοιμηθηκε στο αμαξι..βεβεια..σουζα ηταν το γλυκο μου...

πηραμε και τις προμυθιες μας σε κοτοπουλα..μας εδωσε και εναν κοκκορα..κανει λεει ωραια θρεπτικη σουπα...

πηραμε και ψαρια- τα επιασε ενας φιλος της θειας μου το πρωι, και αυγα- οχι πολλα χειμωνα δεν γεννανε αυγα πολλα οι κοτες..και αρκετουτσικα λαχανικα..χειμωνιατικα..λαχανο παντζαρια μαρουλια...τετοια..

Ιφη κοιλιτσα εχω οπως ειχα..και ειχα καμποση και απο πριν μεινω εγγυος..

εχω παρει 2,5 κιλα μεχρι τωρα και βλεπουμε...δεν μεγαλωσε δηλαδη δραματικα..

απλα φοραω πιο μεγαλα παντελονια και φορεματα κυριως γιατι δεν μπορω να με σφυγγουν τα λαστηχα..ακομα και βρακια πηγα και πηρα πιο μεγαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω για την ωρα 3 κιλα εχω και δεν ειχα εμετους...για τα ρουχα και τα εσωρουχα εννοειται και εγω πως εδω κα κανα 20μερο δεν φοραω κανενα παντελονι που ειχα γιατι με σφιγγουν οπως και τα εσωρουχα αλλα ειμαι οργανωμενη απο την προηγουμενη εγκυμοσυνη ολα τα εχω μεχρι και βρακια χαχαχαχα....αλλα πρεπει να βγαλω και τα σουτιεν που ειχα στην εγκυμοσυνη πλεον δεν με χωρανε αυτα που εχω παλι στα μεγαλα θα παμε γαμωτο ....φοραω 3 κανονικα στον κωνσταντινο ξεπερασα και το 5 και μετα που σταματησα το θηλασμο δηλ πριν 5 -6 μηνες μετα απο κανα 2μηνο επανηλθα στο 3 και τωρα ανεβαινει παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημερα!

εγω στη δουλεια!δεν κοιμηθηκαμε καλα το βραδυ!2 φορές εκλαψε με κλειστα τα ματια!κατι τον πονούσε ή έβλεπε κανενα όνειρο?τι να πω!δε σηκωθηκε καθολου ουτε ανοιξε τα ματια του αλλα εγω ξυπνησα-και αμα εχεις καλομαθει να κοιμασαι σου κακοφαινεται!

για αυτο λεω 2ο απιδάκι σύντομα γιατι αντε να ξαναμπεις μετα στη διαδικασια ξενυχτιων παλι!

τι ωραια να νεα απο τις εγκυούλες μας!μπραβο κορίτσια!με το καλο!

ιφι μηπως ειναι το εντερακι που ποναει?το ειχα παθει και εγω!

χρυσα κανει μια σουπα η χωριατικη κοτα που δε λεγεται!ολο θρεπτικα συστατικα!

μπραβο και στο ολινακι που σταματησε το βηχα!αντε να μην πω αλλα και το ματιαξουμε!

αντρουλα εισαι εξω ή μεσα?

αγγελικη ποτε περιμενεις βαθμους?

καρολινακι ηρεμησε το προσωπο??μπρος στα καλη....

το αναστασακι καλα?δεν το σκεφτηκα να του δωσω παντζαρι!ωραια ιδεα!

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Μπραβο Κωνσταντινα, πολυ χαιρομαι που το Ολινακι ειναι επιτελους μια χαρα! Και ο Ιασωνας συνεχιζει χωρις μυξες και χωρις βηχα... Αντε να δουμε και καμια ασπρη μερα!

Λυσσαξε ο Χριστοφορος με τα ζωακια Χρυσα ε?

Και ο Ιασωνας περασε θαυμασιο Σαββατοκυριακο. Μετα απο τοσο κλεισιμο μεσα επαιξε πολυ και ξεδωσε το πουλακι μου. Το Σαββατο ειχαμε κατι γεννεθλια που ξεκιναγανε αργα ομως για τα δικα μας δεδομενα (στις 7 το βραδυ) και ειχα ενα φοβο μη μας βγει ξινο απο τη γκρινια. Του αλλαξα λιγακι το προγραμμα ομως απο το πρωι και με το μεσημεριανο υπνο και ηταν μεχρι τις 11μισι μεσα στην καλη χαρα. Ειχε ενα σωρο παιδακια τα οποια ομως ηταν μεγαλυτερα (απο 4ων μεχρι 8 ετων) και τους χαλαγε το παιχνιδι αλλα επαιξε με τα παιχνιδια τους και τους μεγαλους και εφαγε τονους βλακειες... (αλμυρα, πατατακια, ψωμοτυρια, πιτσα, τουρτα). Στις 12 παρα που γυρισαμε σπιτι ηθελε σωνει και καλα να κανει μπανιο. Και φυσικα του περασε κι εκανε ενα γρηγορο πλατσουρισμα.

Την Κυριακη πηγαμε στη γιαγια μου, ειχε και ενα πολυ ωραιο ηλιο εδω και λυσσαξε στην αυλη της γιαγιας. Του κουβαλησε και η γιαγια μου μια λεκανη με αμμο απο μια οικοδομη για να μη της διαλυσει κι αλλο τις γλαστρες και εγινε ο μεγαλος χαμος. Εφτασε η αμμος μεσα στην πανα του, αυτο λεω μονο. Το απογευμα πηγαμε στη θαλασσα να δουμε τα φλαμιγκο. Δεν ενδιαφερθηκε καθολου για τα πουλια. Αλλα κυνηγησε ενα αδεσποτο κουταβι και φυσικα εκανε χαλια ξανα τα ρουχα του με τα χαλικακια και τα χωματα. Τον βαλαμε και καμια 20ρια φορες στην τσουληθρα. Πρεπει να περασε ενα απο τα καλυτερα Σαββατοκυριακα της ζωης του...

Οριστε φατσα...

post-1311-13873934649868_thumb.jpgP110205_215243.jpg[/attachment:p7wdufuy]

P110206_120021.jpg[/attachment:p7wdufuy]

post-6-13873936133137_thumb.jpg

post-6-13873936134085_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παω να προλαβω τον οφθαλμιατρο. Εχω στραβωθει εντελως και χρειαζομαι καινουρια γυαλια... Φιλακια σε ολες... θα ξαναμπω το μεσημερι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...