Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Kαλησπερα κοριτσαρες....!!!!

Εχω τρελο πονοκεφαλο και ταση για εμμετο...εχω περιοδο-νευρα και κακη διαθεση.. :twisted:

Δε σας ξεχναω ομως μωρε.. κι ας ειμαι μες στο μαυρο μου το χαλι.. (το ξερω.. κι ετσι μ' αγαπατε)!!!

Δεν μας εχουν πληρωσει ακομη.. υψωσα φωνη σε μια υπαλληλο στο δημαρχειο λες και εφταιγε αυτη... Την ρωταω τι γινεται με τις μισθοδοσιες και μου απανταει "Δεν υπαρχουν χρηματοδοτησεις". :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Πληρωσαν μονο τους ΜΟΝΙΜΟΥΣ και κανεναν αλλον... Οι αοριστου-συμβασιουχοι ας περιμενουν ε???... :evil::evil::evil: Κι εγω αμα ειναι θα ξεχναω να ξυπναω απ' τις 6μιση καθε πρωι και θα κοιμαμαι του καλου καιρου, κι αν με ρωτησουν θα τους πω "δεν υπαρχει διαθεση"... Αντε τσατιζομαι.. Ειμαστε απληρωτοι απο 22 Δεκεμβρη.. :evil::cry::cry: Ουφ!!

Γκρινιαξα λιγο και ησυχασα... :lol:

Λοιπον λοιπον.... στα μαμαδοθεματα τωρα! :D:D

Ντινακι μου να πεις στην καλη και εξυπνη πεθερουλα πως η Ολινα ολα τα κανει και τα λεει αλλα ΟΧΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ! Κι' ας βαλει το μυαλο της να λειτουργησει καλυτερα.

Ειναι πολυ ασχημο πραγμα να προσπαθουν να πιαστουν απο μια τριχα και να βγαλουν κουσουρι στο παιδι. Ετσι λεει και η δικια μου (πεθερα-κουνιαδα :twisted: ) "αυτο το παιδι ολα αργει να τα κανει" και η αλλη ατακα-ψωμοτυρι "κι εμεις λεγαμε αυτο το παιδι γιατι δε μεγαλωνει... τοσο μικρο μωρο δεν ξαναειδαμε".. Βρε ουυυυυυυυυυυυυυστ..... Ακομη και σημερα που η μικρη εφτασε 19 μηνων ασχολουνται ΑΚΟΜΗ με το πως ηταν οταν γεννηθηκε, αλλα ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΩ! Α.Δ.Ι.Α.Φ.Ο.Ρ.Ω..!!

Αγγελικη καλως ηρθες!!!! Αντε βρε κοριτσι μου.. σαν τα χιονια!

Επιτελους ΤΕΛΟΣ!!!! Γιουυυυυυπιιιιιι......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο Ιασωνακος μας τι κανει? Ο Γιωργος με την δουλεια ολα καλα?

Περιμενουμε νεασκια σου μολις βρεις χρονο.

Καρολινακι τι κανεις? Η γαλανοματα μου τσαχπινα καλα ειναι! Ποτε δε με ξεχνας μωρε....

Χρυσα γεμιστη μου τα φιλια μας και την αγαπη μας...!

Κατερινιω μου αχ μωρε... μα πως να μην κλαψει το παιδι? Ειναι αυτα μουτρα για δελτιο ειδησεων? Να το αλλαζεις να μην κλαιει.. μπα το καημενο, το λυπηθηκα τωρα..

Και στον δικο μας παιδικο που ειναι του δημου τα περνουν οταν καθαρισουν απο τα κακα και εφοσον εχουν κλεισει τα 2,5. Εγω μη σου απαντησω για το θεμα γιογιο τα γνωριζεις. Εκει κανουμε κακα εδω και πολλους μηνες αλλα ΟΧΙ τσισα. Το καλοκαιρακι τα κωλαρακια εξω και οπου θελουν ας κατουρανε-#εζουν. Να σωσουμε κανα ριχταρι-χαλι...!! :lol:

Ρε Στελλαααααα....ποτε φτασατε στα 8 δοντια.??? Μωρε μπραβοοοοοοο!!!!!!!! Εμας το τεταρτο δε λεει να μεγαλωσει... γιατι? Εκει πανω ειναι κολλημενο σα ρυζακι. Τα νευρα μου.

Εγω πηρα μια γαζα που μπαινει στο δαχτυλο απο το φαρμακειο και προσπαθω μονο με νερο να της βαλω στο μυαλουδακι την ιδεα του βουρτσισματος... αλλα ματαιος κοπος! Αναγουλιαζει... κατι αλλο θα σκεφτω ομως..

Αχ... κοριτσια νυσταζω... αλλα εχω σιδερωμα..

Σας αφηνω..

Φιλια και sorry αν ξεχασα καποια...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπεραααααααααα κουκλιτσες μου....παλι περασαν αρκετες μερες που χω να μπω κ σας εχασα.......αχ δεω ξερω γιατι δεν προλαβαινω να κανω τπτ...τα νευρα μου....εν τω μεταξυ εχω ξεκινησει να διαβαζω για 2 μαθηματα που αφησα στο μπτχ οταν ακομη ημουν εγκυος κ ζοριζομαι τωρα.....μονο την νυχτα μπορω να συγκεντρωθω κ να διαβασω με την ησυχια μου......ΦΡΙΚΗ :oops::oops::oops::oops:

Αγγελικη, μπραβο κ καλοριζικο το πτυχιο σου....ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ σου ευχομαι αλλα οφειλω κ να σε καλωσορισω επισημα στι κλαμπ των Ανεργων Πτυχιουχων της χωρας αυτης...... :(:(:(:(

Φανουλα, καλα κανεις κ τα λες......ολο το δικιο μαζι σου...ακου απο τιε 22 Δεκεμβρη απληρωτη......τι θα γινει το χαλι μας δεν ξερω.......

Στελλιτσα, με γεια τα δοντακια σας.....να σου πω την αληθεια εμεις εχουμε 14 τωρα αλλα ακομη δεν καταφερα να του τα πλυνω, δεν ξερω πως θα τον καταφερω...οδοντοβουρτσα ξερει καμια ποτε ξεκιναμε;;;

Κατερινα, τελειααααα που ειστε κ χιονιζει;;;εδω μονο κρυο πολυ εχουμε σημερα παλι -11 βαθμ. ειχαμε το πρωι...

Ρε κοριτσια, αρχισε να με πρβληματιζει κ μενα το θεμα της ομιλιας ενω τα καταλαβαινει ολα δεν προσπαθει να τα πει οπως του τα λεμε,μονο οπως θελει αυτος...κ επισης παρατηρω οτιτον τελευταιο καιρο ελαχιστες λεξεις καινουργιες εχει πει,σιγουρα καθε παιδι ειναι διαφορετικο σε ολα ετσι κ στην ομιλια αλλα προβληματιζομαι μηπως δεν τον βοηθαω σωστα......

Αυτα προς το παρον...φιλια σε ολες κ στις εγκυουλες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρουλα μη μασας με την ομιλια..

μετα θα αρχισει την παρλα και θα παρακαλας να σταματησει!!!

ειναι φυσιολογικο..τα παιδια ολα ειναι διαφορετικα..

Φανουλα πρπεει να πεις την πεθερα οτι δενε χεις σκοπο να κανεις την κορη σου φαλαινα..

αλλα κοριτσακι...

ελεως δηλαδη..μονο αμα αγγιζει τα ορια του παχυσαρκου ειναι φυσιολογικο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας κοριτσια

καταρχην γεια σου ΑΓΓΕΛΙΚΗ μου καλως ηλθες ξανα και με το καλο το πτυχιο σου..θα ανταμειφθουν οι κοποι σου επιτελους

να σας πω τα δικα μου λαχταρισα παλι!!!!!

πηρε η εξυπνη η μανα μου κιεβαλε σενα μποκαλακι απο αναψυκτικο χλωρινη παρακαλω!!!!!και το αφησε στο μπανιο

βλεπω εγω το μωρο να κραταει ενα αδειο μπουκαλι και να παιζει λεω οκ!!!!δεν ειδα και δε μου πε τπτ η μανα μου

ξαφνικα βλεπω αφρο στον πατο...ειχε τελειωσει η κυρια τη δουλεια της και αφησε το μπουκαλακι πανω απο τη μπανιερα οπου κα ι το βρηκε ο μικρος

το μυριζω και μου κοπηκαν τα υπαττα....μυριζω το στομα του μικρου ευτυχως δε μυριζε τπτ του δινω να μυρισει για να δω αντιδραση ευτυχως εκανε εκφραση αηδιας και πηγαινε πισω πισω

παιρνω εξαλη τη μανα μου στη δουλεια και ουτε καταλαβα και γω τι ελεγα και μου λεει τελειωσα τη χλωρινη και ξεπλυνα το μπουκαλακι γιαυτο ειχα αφρους...φυσικα το μπινελικι θα συνεχιστει οταν γυρισει...μη ταχωνουμε μονο στην πεθερουκλα...να μαστε δικαιοι ετσι???

εγω του δωσα 2 νεροποτηρα γαλα καλου κακου και ευχομαι να μη δοκιμασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια για τα καλοσωρισματα και τις ευχες σας...

Δωρα μαθηματα χρωστας? Γι αυτο εξαφανιστηκες κι εσυ? Για μεταπτυχιακο φανταζομαι... Αντε με το καλο!!!

Για το club το ξερω και να σου πω την αληθεια δε με νοιαζει και τοσο. Ανεργη πριν, ανεργη και τωρα, μονο που καταφερα να πετυχω το στοχο μου, φτανει! Και φυσικα που διεψευσα ολες τις "Πυθίες" που μεσα στα τελευταια 7μισι χρονια προφητεψαν οτι δεν προκειται να παρω ποτε το πτυχιο, ειδικα μετα τη γεννηση του Ιασωνα... Μαλλον καλο μου εκαναν ομως, με πεισμωσαν περισσοτερο...

Για το θεμα της ομιλιας τα εχουμε ξαναπει... ξερεις οτι κι εγω μια πρωην γκρινιαρα ειμαι γι αυτο το θεμα. Μου περασε ομως... Οχι οτι αρχισε ο Ιασωνας να λεει ποιηματακια, ακομα ειναι πολυ πισω σε σχέση μα αυτα που "επρεπε" να λεει στην ηλικια του, αλλα αφου χαλασα τον κοσμο, εψαξα πολυ και ρωτησα ή μαλλον ζαλισα πολλους, μου περασε... Τωρα χαιρομαι μονο με καθε τι καινουριο που λεει ή προσπαθει να πει, προσπαθω κι εγω περισσοτερο να καταλαβαινω αυτα που λεει για να του απανταω με τις λεξεις ολοκληρες και συνεχιζεται, υπο κανονικες συνθηκες, να ειναι περιορισμενη η τελεοραση και να λεμε εκτος απο τα διαφορα καθημερινα και τα παραμυθακια, ποιηματακια κ.τ.λ. δεν υπαρχει τιποτα αλλο που να μπορεις να κανεις μεχρι να περασει το παιδι τα 2,5-3 ετη.

Ειχα βαλει κι ενα αρθρο γι αυτο το θεμα αλλα ουτε ξερω ποσες σελιδες πισω ειναι... Αν το ξαναβρω θα στο στειλω με π.μ. ειναι αξιολογη επιστημονας αυτη που το υπογραφει και εμενα με ησυχασε αρκετα...

Θελω να γραψω κατι και σε ολες τις αλλες αλλα δεν προλαβαινω τωρα, πρεπει να παω να ξυπνησω τον Ιασωνα, φτανει που ξυπνησε στις 11 για πρωι, δε χρειαζεται να λιωσει στον υπνο και για μεσημερι... να γλενταμε μεχρι το ξημερωμα... Θα ξαναμπω το βραδυ λοιπον!

Φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι κ εγώ ξανάάά!!!!!!!!

Το γυάλισα το σπιτάκι μας κ τώρα θα χαλαρώσω κανα τεταρτακι γιατι μετα πρέπει ν

αρχίσω να ετοιμάζομαι για τη δουλειά..Αντε να πάω να...ξεκουραστώ λιγάκι... 8-|

Κορίτσια σας ρώτησα γιατι εμεις εδώ Δράμα έχουμε πολλούς ιδιωτικούς παιδικούς σταθμούς

κ πολλές γνωστες μου βάλανε τα παιδιά τους με το ταμείο τους,βεβαια αυτες που ξέρω

είναι ικα,κ δε πληρώνουν ευρώ!Κ εννοείται πως δε χρειαζεται να καθαρίσει το μωρό

για να το βάλεις κ γενικότερα όλα ειναι πιο προσεγμένα...

Με ΤΕΒΕ δεν εχω ιδέα ούτε εγώ τι παίζει,αλλα είναι δυνατον να μην καλύπτει κάτι?

Πρέπει να αρχίσω να το ψάχνω,Φεβρουάριος πήγε πια...

Στελλίτσα μου γλυκιά κ αγαπημένη...Κ τον Κωστάκη καθόλου δε τον βόλευαν τα ριχτάρια

αλλα πλέον εχει καταλάβει την...αξία τους κ πλεον τα φτιαχνει,τα τεντώνει κ αυτός!!

Όσο για τα δοντάκια,τώρα που το λες,όταν η Ολίνα είχε τόσα δοντάκια,με δάγκωνε τρελά!

Όταν ξεπέρασε τα 10,το σταμάτησε...Δε ξέρω αν φτάίει η..ποσότητα ή το οτι συνήθισε

πια το βούρτσισμα! [smilie=brushteeth.gif] Εχω αγοράσει 2 οδοντόβουρτσες,μια σιλικόνη

που μπαίνει στο δάχτυλο κ μία κανονική απο το σούπερ,που ειναι για τα πρώτα δοντακια

κ της τα πλένω,βεβαια με νεράκι μόνο ακόμη,αλλα όταν μάθει να φτυνει θα της βάλω κ

οδοντόκρεμα κανονικά!Περισσότερο πάντως μας βόλεψε η σιλικόνη!Αντε,καλή αρχη!!!

Φανούλι μου καλά έκανες κ τα χωσες...Φταιει δε φταίει η κυρία που είναι στη

μισθοδοσία,κάποιος έπρεπε να τ ακούσει..Ελεος δηλαδη,θα στερείσαι τόσες ώρες απο τη

ζωή της μικρής σου κ δε θα πληρώνεσαι κιόλας????Θα ερθω να τόυς δείρω όλους!!!! X(

Όσο για την πεθερα κ την κουνιάδα,μια απ τα ίδια,μα ακριβώς όμως??????

Ασε που οταν ειχε βρογχίτιδα το μωρό μου,αντι να με ρωτανε πώς ειναι,αν έπεσε ο

πυρετός,αν σταμάτησε ο βήχας,με ρωτούσαν αν εφυγαν οι κοκκινίλες γύρω απ το στόμα..

Δηλαδή,μη χ@σω!!Τόσο σας νοιάζει?Α!Κ παρεπιπτόντως,τις κοκκινίλες τις εξόντωσα με

μια αλοιφούλα,την elidel,να ξέρεις!!!!Σε φιλώ αγάπη μου!

Κατερινάκι μου χωστα κ στη μαμα,τετοιες κινήσεις ειναι απαράδεκτες!!!Ευτυχως όλα

καλά!

Αντζι μου φιλάκια πολλά κοριτσάκι μου!!!!Περιμένουμε κ άλλα νέα σου!

Πάω για μπανάκιιι!!Ματς!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες μου!τι κανετε?

ΑΓΓΕΛΙΚΗ συγχαρητηρια κοπελα μου για το πτυχιο!δωσε πολλα ζουμερα φιλια στον Ιασωνακο!!!

Αχ μου λειψατε αλλα δυστυχως δεν εχω πολυ χρονο ελευθερο κ πολλες φορες με πεταει εξω κ δεν καταφερνω με τπτ να μπω...ειστε ολες καλα?εγω εχω περισσοτερη δουλεια ενελως ξαφνικα!καλο βεβαια αυτο!αλλα για να μην επιβαρυνω πολλες ωρες τη μαμα μου δουλευω κ τα μεσημερια που κοιαται κ τον κραταει ο Βαλαντης.καταφερα τουλαχιστον να βγαλω τα εξοδα για το μηχανημα.δεν ξερω αν σας το ειχα πει αλλα ειχε καει το μηχανημα κ πηρα καινουριο σχεδον 3.000 εφτασε.κ παλι καλα γιατι στην αθηνα το εβρισκα παμω απο 4.000.

εκανα κ αλλαγες...εγινα ξανθια!1 χρονο με εφαγε η αδελφη μου κ τελικα με επεισε.ανταυγειες ειπε αλλα καλυψε σχεδονολο το καστανο.θα ανεσω φοτο να με δειτε.τωρα προσπαθω να ανεβασω αλλα τπτ.ποσο καμενο μπορει να το εχω κ δεν το καταφερνω πια τοσο καιρο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

πω πω πως θυμωνω με τις γιαγιαδες και τους ανθρωπους γενικά που λενε ασχημα για τα μωρα!!δε λεγεται!ευτυχως η δικη μου πεθερα δεν ανηκει σε τετοια κατηγορια!τι να πω βρε κοριτσια!καλυτερα και απο μανα μου!αφησε το σπιτι της στο αγρινιο, πηρε τον αντρα της (αρρωστο πολυ-κανει χημιοθεραπειες), νοικιασαν σπιτι στη θεσσαλονικη για να κραταει το μωρο οταν ειμαι στη δουλεια.τι παραπονο να εχω?και απο χρηματα και παροχες αφθονα.βεβαια δεν μπορει να εχει και παραπονο αυτη απο εμενα-το σπιτι μου ανοιχτο οποτε θελει.

εκνευρίζομαι ομως με αυτους που λενε ασχημα και ιδιαιτερα πλαγιως!και ξερουν οτι πολλες φορες ειναι πραγματ που σε ενοχλουν!

τελος παντων!

να ευχηθω πρωτα απο ολα στην αντρουλα καλη επιτυχια με τις εξετασεις της και να εχει μονο καλα νεα!

αγγελικη πολλα πολλα μπραβο-τα αξιζεις!αντε μου δινεις κουραγιο να συνεχισω και εγω με το μεταπτυχιακο!

μπραβο στην αναστασια μας με τα δοντακια-εμεις εχουμε οδοντοβουρτσα-καθεται ο αντρας μου με τη δικη του και κανει οτι πλενει τα δοντια και ο μικρος αντιγραφει-τωρα τι πετυχαινουμε ειναι αλλο θεμα!

φιλια πολλα σε ολες σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!!

τι μου κανετε κουκλαρες !!!

ΑΑΑ..και εμεις βουρτσιζουμε δοντια..βεβεια..θελουμε να τα κανουμε μονοι μας!!!!

Κατερινακη μου καλη επιτυχια..και καλα αποτελεσματα να εχεις σημερα..τα φιλια μου και οοολλληηη τη θετικη μου ενεργεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα θα σας διαβασω μετα και θα τα πουμε....

εμεις πηγαμε χθες παιδιατρο καναμε το εμβολιο μας ολα καλα δεν παχυναμε αλλα πηραμε ενα ποντο υψος...απο φαγητο τρωμε καλυτερα να δουμε θα το παλεψουμε...

χθες επισης πηγαμε να δουμε το αλλο νινι και ολα καλα μεγαλωνει μεγαλωσε πολυ τωρα βλεπαμε χωρια κεφαλακι χωρια σωμα χωρια ποδαρακια ολα καλα...επισης ηταν με το κεφαλι κατω κατι που με ανακουφιζει και ο κωνσταντινος μου ετσι ηταν και ελπιζω ετσι να μεινει...και ηταν και πολυ ησυχο μας ειχε ολο πλατη μαλλον κοιμοταν...αν με ρωτησετε για το φυλο ο γιατρος δεν ηταν σιγουρος οποτε την αλλη φορα θα ξερουμε 100% ο συγκεκριμενος γιατρος δεν λεει ευκολα ετσι με εκανε και την προηγουμενη.

τωρα για την οδοντοβουρτσα του την πηρα εδω και μηνες ενω του δειχνουμε και μας βλεπει πως πλενουμε τα δοντια μας την προτιμαει για χτενα...

ξεχασα να σας πω λεμε κοιτα κατσε ποιος ειναι και κανα δυο λεξεις ακομα ετσι ολοκληρες καθαρα γενικα λεει πολλες απο εμας που ακουει απλα αυτες τιε λεει πολλες φορες τη μερα οπως και το 1 2 3 ειδικα το 3 τρελλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρααααα!!!!!!

Ιφιγένεια κ συμπεθερα αντε κ κόρες τωρααα!!!!!!!Σας το εύχομαι ολόψυχα!!Γερά

παιδάκια πάνω απ όλα φυσικά..κ κορίτσια!!!!

Τι κάνετε?

ΠΟλύ ησυχία έχουμε πάλι απο χθες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειπε ο γιατρος οτι πιθανων το βλεπει για κοριτσακι αλλα πραγματικα δεν φαινετε..

καθοταν σταυροποδι την τελευταια φορα και μας γυρηζε συνεχει ατην πλατι στην αυχενικη ..οποτε

Αν την Τριτη 08/02 δενε χουν απεργια τελικα οι γιατροι ισως και να το δουμε το φυλο- εχω ραντευου στο παπαγεωργιου..αλλιως 25/02..και αν παλη

Εγω δεν πολυσκοτιζομαι..

Θα με ενδιεφερε λχ να παρω κανενα ωραιο και καλο ρουχαλακι τωρα στις εκπτωσεις για του χρονου...

θα δειξει ομως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ειπε ο γιατρος οτι πιθανων το βλεπει για κοριτσακι αλλα πραγματικα δεν φαινετε..

καθοταν σταυροποδι την τελευταια φορα και μας γυρηζε συνεχει ατην πλατι στην αυχενικη ..οποτε

Αν την Τριτη 08/02 δενε χουν απεργια τελικα οι γιατροι ισως και να το δουμε το φυλο- εχω ραντευου στο παπαγεωργιου..αλλιως 25/02..και αν παλη

Εγω δεν πολυσκοτιζομαι..

Θα με ενδιεφερε λχ να παρω κανενα ωραιο και καλο ρουχαλακι τωρα στις εκπτωσεις για του χρονου...

θα δειξει ομως

Aαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!Τυχερη συμπεθερααααα!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty: Αν τα καταφερες

κ τα κανες ζευγαρακι πολύ θα σε ζηλεύωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον διαβασα και αυτα που γραψαταε...

littile angel για τον καναπε υπαρχουν καθαριστικα σε σπρευ για τα χαλια δοκιμασε με αυτα...

σεσ μου για το κρεββατι εχω ενδοιασμους δηλ σε κανα μηνα σκεφτομαι να τον βαλω σε κανονικο κρεββατι αλλα σκεφτοαμι οτι θα μαρτυρησω για να τον βαλω γι αυπνο σερρες καναμε καθεμερα μεσημερι και βραδυ απο 1,5 ωρα το λογοτερο και αυτο να ξαπλωνω και εγω διπλα..θα τον δοκιμασω κανα μηνα και αν δεν θα το αναβαλλω για κανα χρονο δηλ θα παρω 2 κουνια κρεββατι να δουμε...

χαρουλα για το μεβολιο ανεμοβλογιας γινεται 18μ.επειδη ειχαμε αλλα ομως και δεν ειναι υπερ να τα κανει 2-2 θα το κανουμε τελος του μηνα...

αγγελικη συγχαρητηρια με το καλο το πτυχιο τωρα στα χερια...

για πεθερες δεν θα μπω καν στη συζητηση γιατι πολλα θα θυμηθω...

mummydi για παιδικο δημοσιο κανεις μαιο και μετα ιδωτικο οποτε θες.μου ειεπ μια φιλη μου οτι εχουν βγει παιδικοι δημοσιοι για ανεργες μαμαδες που τα παιρνουν τα παιδια και πριν τα 2,5 και ασ μην καθαρισουν εκει στελνει και το δικο της αλλα ειναι πιο μεγαλος..

τωρα σεσ μου ειπε ο γιατρος οτι το βλεπει για κοριτσι και για μενα μεγαλυτερες πιθανοτητες ειναι αυτες αλλα για σιγουρα τον αλλο μηνα οταν μας το ειπε σοκαριστηκαμε..μας κοιταζει μας λεει δεν το περιμενατε?οχι λεγαμε αγορι μαλλον και ολοι γυρω μου αυτο λεγανε....και τον ρωτησα δηλ δεν ξερετε?οχι μου λεει ξερω οτι ειναι κοριτσι δεν χρειαζεται να δω αλλη σταση αλλα για 100% τον αλλο μηνα.αλλα κοριτσια δεν νιωθω οτι εχω κοριτσι πιτσευω τον αλλο μηνα θα μου πει αγορι οποτε δεν πανηγυριζω για τιποτα σαν να μην ξερω να σιγουρευτουμε πρωτα(αφου ελεγα ωραια θα βγαλω και τα ρτουχα του μικορυ ακριβως ιδια εποχη)...μια φιλη μνου ετσι την ειπα 4 μην,ειναι κοριτσι και στο β επιπεδου της λενε αγορι.με το καλο σες μου οτι και αν γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας ρωτησω μου προσθεσε στις βιταμινες και μαγνησιο στον κωνσταντινο δεν πηρα σχεδον καθολου μονο στο 8 που ειχα κραμπες στα ποδια...τωρα μου ειπε να παιρνω 2 την ημερα γιατι? πολλα κοριτσια παιρνω 2 ασβεστιο 2 σιδηρο 1 φολικο και τωρα 2 μαγνησιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη μου εμενα εχει συνηθησει να ακοιμαται αλλα μεχρι τωρα κοιμαται σε μαγαλα κρεβατια και φοβαμαι σε μονο..θελλω καγκελο για αρχη να μην εγω αγχος μη πεσει και χτυπησει το κεφαλακι του..

Κοιτα και εγω σαν μανα ενστικτο για αγορι εχω..θα δουμε ομως...οπως λες και εσυ..γερο να ειναι και ας ειναι οτι θελει..

Συμπεθερα τι ζηλευεις καλε..και εσυ μπορει να τα κανεις ζευγαρη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!

ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΡΟΖ!

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ-ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ.

ΧΡΥΣΑ Ο ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΑ?ΓΙΑΤΙ ΣΤΗ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ!

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλά κορίτσια κ εγώ όταν έμεινα έγκυος ήμουν σίγουρη οτι θα ναι αγόρι,

ίσως απ τη λαχτάρα μου να ειναι κοριτσάκι κ για να μην απογοητευτω,το νιωθα κ το

λεγα κιόλας οτι στανταρ εχω αγόρι..Οταν είπε ο ντοκ οτι ειναι κορίτσι καναμε

τρελό πανηγύρι στο ιατρειο..!!!!

Αυτα ειναι ψιλά γραμματα όμως,γερα παιδάκια κ ας ειναι οτι θελουν!!

Όσο για τα χάπια κ εγω μαγνησιο δεν πήρα καθόλου..Ξεκίνησα μετα τον 4ο να παίρνω σίδηρο κ ασβέστιο κ τέλος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρουλα μου δε μου εδωσε τιποτα απολυτως

ειπε να τελειοσω το κουτι με το φιλισιν και τερμα

ειπε θα δουμε μετα

Καλα δεν το συζητω..

ειλικρινα δε με νοιαζει..οτι και να ειναι θελλω να ειναι ισυχο χαμογελαστο γλυκο γερο δυνατο και υγηες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι..Αυτον τον ηθελα ζωηρουλι

δεν τον αλλαζο με τιποτα στον κοσμο!!!

Ηρθε σημερα η στολη του..

αυτη πηρα http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=10006

καλε παιδια..ειδα στο φεισ φωτο απο τον νεο DVD Της ακατονομαστης...

αηδιασα..ποσο..τσοκαρο μπορει αν ειναι η γυναικα..μπλιαξ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...