Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Αααα..καλεεε!!!Δε σου απάντησα για τη στολή!!!Εγώ εχω μια

της Μινυ,απο το Παρίσι μου την έφερε η κουνιάδα μου,είναι τελεια!!!!!!Με φουρό,

απίστευτη ποιότητα,βελούδο κ εχει κ μια στέκα με αυτια!!!Είναι 3αρι βεβαια

αλλα ετσι με το ματι όπως τη βλέπω,νομίζω πως φέτος θα μας είναι τέλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δωρούλα μου δύσκολα να πάρει καουτσουκ τωρα,μετΑ τη σιλικόνη..Ασε εγώ δε

μπορώ ουτε να τις βλέπω τις καουτσουκ,μου φαίνονται πολύ βρώμικες,δε ξέρω γιατι..

συμφωνώ απόλυτα Ντινάκι . και εγώ τις συχαίνομαι.....κολλάνε όλες οι σκόνες πάνω κλπ κλπ μπλιαχ.......

τι νέα κόρες????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσουδια

ΠΟΝΑΩΩΩΩΩΩΩΩ :shock::shock::shock::shock:

ΙΦΙ μου περαστικα εγω ειχα αρρωστησει οταν ημουν 3 μηνων τοτε και ειχα ουρετο πολυ και θυμαμαι τον εριχνα με κομπρεσες με νερο και λιγο ξυδι..γιατι αναγουλιαζα και στη μυτη εβαζα ορο..βεβαια επαιρνα και κανα ντεπον που και που αλλα οχι συνεχεια

ΧΡΥΣΑ μου σευχαριστω πολυ

ΚΑΡΟΛ με γεια τα πραγματακια κοριτσακι μου να τα χαρειτε...

ΜUMMYDI moy eimai 28 χρονων αλλα τωρα φρονιμευω εχω βγαλει μονο εναν ως τωρα και τωρα αυτος ειναι ο δευτερος

NININA μου αστα τα σπανε ολα....εμενα τραβαει τα παντα τα ριχνει κατω τα σπαει τα γκρεμιζει εχει γινει αμαν αμαν!!!!και μολις κανει τη ζημια λεει ΜΑΜΟΥΝΙ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΙ(γουρουνι δλδ)

να σας γραψω και τις καινουριες μας λεξεις

γκουγκουνι=γουρουνι

ΠΑΤΙ=ΜΟΛΙς ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΠΑΤΙ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ

κατα=γατα

νεο=νερο

τσομι=ψωμι

τυι=τυρι

κοτα

κουενι=κουνελι

ενα ντιο τια

κιο=κρυο

γκανγκα=γαντια

ΜΠΟΥΓΙΑ=μπλουζα

κακες=καλτσες

ΠΑΠΟΥΚΙΑ =ΠΑΠΠΟΥΤΣΙΑ

και αν τον ρωτησεις τι φορας??/?λεει ΝΤΙΝ=ΤΖΙΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς από σκανταλιές άλλο τιποτα.

τι να σας λεώ...

μέσα στο σπίτι δεν υπέρχει τραπέζι, μόνο τησ κουζίνας όπου ανεβαίνει και χορεύει γύρω από τη φρουτιέρα και φωνάζει "κακό" όπως οι ζουλού......δε μπορώ να το βγάλω και αυτό....δεν ακούει τίποτα. είναι πολύ πεισματάρικο μικρό.....

η νέα μας πρόατση είναι " α πά άτα τη γιαγιά" --> θα πάω άτα στη γιαγιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιφιγένεια έτσι είστε

13η - 17η εβδομάδα (4ος μήνας)

Το έμβρυο έχει φτάσει τα 16 εκατοστά και ζυγίζει 80-100 γραμμάρια. Το δέρμα του είναι πολύ λεπτό, έχουν αναπτυχθεί τα πόδια, τα βλέφαρα και τα εωτερικά γεννητικά όργανα. Αρχίζει η κατάποση και η ούρηση. Καθορίζεται η γενική μορφή του προσώπου.

post-11048-13873936108588_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορτσουδια μου.

Εδω ειμαι ακεφη...

Δε θελω να ταραξω την ηρεμια σας γι' αυτο δε μπηκα ολομερις.

Ειμαστε οικογενειακως καλα ευτυχως...

Ο Β ειναι εξω με φιλους, εγω εκανα οτι περνουσε απο το χερι μου να κοιμισω με οσο πιο ηρεμο τροπο την μικρη και το καταφερα.. και οι ωρες περασαν... και ο Β δε μου ευχηθηκε τιποτα για τα 8 χρονια κοινης ζωης που κλεισαμε σημερα.... Δεν πειραζει... (Καλα που δεν εκανα και καμια τουρτα, και τωρα θα ημουν ακομη πιο νευριασμενη.. :evil::twisted::evil::twisted::evil::twisted:..)...

Θα μπω αυριο να σχολιασω...(σας διαβασα ολες παντως...) αλλα αδυνατω να απαντησω....

Καληνυχτα και φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφού περάσατε τα 7 χρόνια αμη στενοχωριέσαι καθόλου Φανούλα.... =))=))=))=))=))

έτισ όπως ξεκίνησα να διαβάζω νόμιζα οτι κατί πιο σοβαρό έγινε κούκλα μου.....μη χαλας το κέφι σου για τέτοια πράγματα....

κεαι εμένα πρι από 15 μέρες ήταν η επέτειος του γάμου μας- 2χρονια (ο πολιτικόσ πιάνεται???????????? =))=))=))=))=))=))=))=)) ) και τα Χριστούγεννα η επέτειος της κοινήσ μας πορείας όπως λεσ και εσύ- 7 χρόνια :-?:-?:-?:-?:-? και όχι μόνο δεν το θυμήθηκε τπτ πο τα 2 αλλά μετά την πρώτη τσακωθήκαμε και δε μιλούσαμε και 3 μέρες....νιώθεις καλύτερα??????

αν όχι να ρθω να σε χορέψω καρσιλαμά με την κοιλιά τούρλα να σου φτιάξω το κέφι......

αντε καληνύχτα, τοπρωϊ μεροκάματο...... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημερα!

φοβερο πραγμα η γαστραντεριτιδα!ειχα χρονια να περασω !με ισοπεδωσε!το μονο καλο ειναι ειναι οτι εχασα 3 κιλα και ειμαι παλι 58 κιλα και χωραω ανετα στο τζιν μου!

ο μικρος ομως καλα!απο λεξουλες ολο και λεει κατι διαφορετικο!

βρε κοριτσια ακουστε τι εκανε σημερα το βραδυ!ξυπνησε 5 να πιει γαλα!εκανε κακα ομως και δεν ξανακοιμηθηκε!καιπηδηξε απο την κουνια και τον βρηκα να παιζει μεσα στο σκοταδι (υπαρχει φωτακι στο δωματιο του) μετα παιχνιδια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

τι θα κανω τωρα που έμαθε να βγαινει?σηκωθηκε ο μπαμπα του του εβαλε μια φωνη "νανι παιδι μου νανι" και αμεσως σκεπαστηκε και κοιμηθηκε?γενικα το εχει αυτο το καλο!αν και πολυ ζωηρος αμα βαλεισ φωνη κατεβαζει το κεφαλι (κοιταει και πλαγια για να σε δει τι κανεις) και σταματαει να κανει τη σκανταλια!

τα διαβασα ολα τα νεα σας!

εμεις πιπιλες καουτσουκ κυριως αλλα και τη σιλικονη την παιρνει ανετα!αλλα μονο στον υπνο!εκτος αν βρει καμια στο δρομο του και τη μασουλισει για λιγο!

βηχα λιγο εχουμε και εμεις - αλλα κανα 2 φορες την ημερα!ελπιζω το ολινακι να ειναι ολο και καλυτερα!

οι εγκυουλες μας τι κανουν?

αντρουλα περιμενω νεα για την εισαγωγη-αν μπορεσω θα ερθω!

φανη μου απο τσακωμους αλλο τιποτα!μη μου στεναχωριεσαιι!εχετε πολλες επετειους να θυμηθειτε!να σου την αληθεια εγω δε δινω πολυ σημασια σε τετοιες μερες-δε με συγκινουν και πολυ!θα τα βρειτε και θα γιορτασετε οποτε θελετε εσεις!

ζαιρα προσπαθησα να σε φανταστω να χορευεις με την κοιλια για να φτιαξεις τη διαθεση της φανης!πολυ ωραια!

σε ολα τα κοριτσια πολλα πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑς!!!!

Χαρουλα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: για τα κιλακια..τελεια!!!

Φανουλα μη μασας..

εμεις να δεις ποσο τσακονομαστε και ποσα ξεχναμε..

ουυυ...γιατι νομιζεις διαλεξα για ημερομινια γαμου 08/03..και να θελει δεν το ξεχναει..ολη η χωρα γεμμυζει αφισες..χαχαχαχα

αλλα τα γεννεθλεια μου τα ξεχναει παντα..δεν του κραταω κακια..και εγω ξεχναω τα δικα του...χιχιχιχι

Κατερινακη μου φιλακια πολλα

Νινινα επισης..και στον κουκλο παναγιωτη..

Συμπεθερα που εισαι σημερα;;;

σημερα ειναι η μερα του baby parking;;;;..ελπιζω να ξεκουραστεις παντως!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες.................

τι κάνετε? σήμερα η μέρα είναι για χχουχούλι, όχι για δουλεία. :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ...............τι κάνω η γκαστρωμένη μες ατον πάγο.

βρε κοριτσια ακουστε τι εκανε σημερα το βραδυ!ξυπνησε 5 να πιει γαλα!εκανε κακα ομως και δεν ξανακοιμηθηκε!καιπηδηξε απο την κουνια και τον βρηκα να παιζει μεσα στο σκοταδι (υπαρχει φωτακι στο δωματιο του) μετα παιχνιδια του!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αντρουλα ίναι ο μεγλύτεροσ φόβος γιατί εμένα ανοίγει τις πόρτες και βγαίνει μόνος του στ αμπαλκόνια και δεν ξέρω πως ν α τα ασφαλίσω.....κλειδωμένα ε...καμιά ιδέα...

και επίσησς στην 1η εγκυμοσύνη είχαμε πάει σε ένα κέντρο και σηκώθηκα και χόρεψα τσιφτετέλι με την κοιλιά τουρλα με την τακούνα. πολύ γέλιο. καλά είμαι και νούμερο εγώ........νομίζω ότι όλοι με κοιτούσαν και λέγαν τι σ¨οι τρελή είμαι. =))=))=))=))=))=))

πλέον όμως δεν αντέχει η δύσμοιρη μάνα.... (-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|(-|

:)):)):))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ζουζουνες!!

Νωρις σημερα :lol: !Η μικρη μου παλι αλλαξε το ημερησιο προγραμμα υπνου...τωρα κανει νανι γιατι ξυπνησε απο τις 8!Να δουμε ποσο θα κρατησει το νεο ωραριο!

Χθες πηγα στο γυναικολογο για το ΠΑΠ,μια χαρα με βρηκε λεει,πολυ χαρηκα γιατι εχω ενα θεματακι κ παντα αγχωνομαι..περιμενω κ τα αποτελεσματα τωρα για να ειμαστε σιγουροι!Μου εγραψε μονο να κανω κατι αιματολογικες για το θυροειδη μου γιατι εχω λεει πολυ μεγαλο αυγο :-?? ..Το οριο ειναι λεει γυρω στα 22χιλιοστα κ εμενα τωρα ειναι 33,8 :roll: !Παντα ηταν μεγαλο αλλα τωρα παραειναι κ θελει λεει να το κοιταξουμε γιατι...δε ρωτησα κ περισσοτερα γιατι βιαζομουν,να κανω κ τις εξετασεις πρωτα λεω!Εχετε εσεις καμια γνωση επ'αυτου?

Τι αλλα??

Ντινακι μου εχεις πολυ δικιο...εχω ξεκινησει κ εγω να μη της κανω τα χατιρια κ τωρα θα το τηρω πιο εντατικα μπας κ το κοψει!Μου παιρνει τα αυτια στην κυριολεξια οταν το κανει!Ρεζιλι θα γινομαστε εξω κ δε το μπορω καθολου αυτο,να τσιριζουν τα παιδια!

Τι νεα εσεις??Γυρισατε απο τη γιατρο???Πως ειναι το Ολινακι μας??

Μια χαρα η στολη σας,κουκλιτσα θα ειναι!!Εγω χαζεψα λιγο στο ιντερνετ κ ειδα διαφορες..μινι,πασχαλιτσες,κοκκινοσκουφιτσες,μελισσουλες,νεραιδουλες...γλυκα ηταν!Θελω ομως να τη δω απο κοντα,να δω τα υφασματα,να ειναι μαλακα κ ανετα!Στο τζαμπο που πηγα μονο η στολη της μινι μου αρεσε κ μενα αλλα κ παλι δε τρελλαθηκα..θα δω..

Φανουλα μου!!Φανουλα μου γλυκια!!!Αν στεναχωρηθηκες που αντρας σου δε θυμηθηκε την επετειο...να σου πω οτι ο δικος μου δε θυμαται ουτε τα γενεθλια του :lol::lol: !!!Αντρες...

Οχι γενεθλια δικα μου,γιορτες κ επετειους...τιποτα σου λεω!!!Δε το εχει καθολου με αυτα!!Το εχω παρει αποφαση πια!Εγω του θυμιζω κ τις δικες μας κ τα δικα του κ των γονιων του κ ολα!Και η μαμακα του, του θυμιζει παντα τα δικα μου κ τις επετειους μας,οποτε μου ερχεται πολλες φορες με λουλουδια!Λιγες φορες τα εχει θυμηθει τελειως μονος του!

Βασικα ειναι οικογενειακο τους...της καημενης της μαμας τους ,εγω τους ειδοποιω ολους μπας κ ακουσει καμια ευχη η ερημη!Ουτε ο πεθερος μου!

Στη βερα εχουμε βαλει την επετειο τη σχεσης...ξερει, αμα τον ρωτησεις,οτι εχουμε 10 Ιουλιου (το εμαθε μετα απο πολλα χρονια πια :lol: )αλλα μπορει να ερθει η μερα κ να μην παρει χαμπαρι!Βεβαια ξεκιναω εγω την πλυση εγκεφαλου μερες πριν :lol: ...τωρα πια ειναι κ τα γενεθλια της μικρης 8 Ιουλιου οποτε εχει εμπεδωσει λιγο οτι εκεινες τις μερες εχουμε πολλες γιορτες!Φετος θα κλεισουμε 10 χρονια κοινης πορειας κ μεις,κ εχω ξεκινησει απο τωρα την εκπαιδευση!Του γαμου δε με νοιαζει κ τοσο,δε κανουμε κ τιποτα!Αλλα της σχεσης...10 χρονια ειναι αυτα πια!!!

Οποτε μη σκας αγαπουλα!!Εχουν μικρο σκληρο δισκο..δυστυχως!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα μετα απο μια δυσκολη μερα που ημουνα πολυ χαλια και εκανα και λιγο πυρετο σημερα ειμαι καλυτερα και αυτο γιατι πηρα χθες 2 ντεπον δεν αντεχοταν το χαλι μου και ο πυρετος να ανεβαινει και ετσι το προλαβα και ολα καλα...και ο αντρας μου λειπει για υπηρεσιες ολη τη βδομαδα και ειμαι αφηστε τα παλι σημερα θα ερθει παλι το μεσημερι 4 και αυριο το πρωι 6 θα φυγει και θα ερθει κυριακη μεσημερι αυτο κανουμε μια βδομαδα τωρα και ξανα δευτερα θα φυγει πρωι και τριτη μεσημερι θα ερθει...

ζαιρα μου με συγκινησεςε που ειδα τη φωτο ετσι ειναι το νινι μου ε?

φανημου μην σκας και εμενα ποτε τα θυμαται ποτε οχι αναλογα και αμα τα θυμηθει τελευταια στιγμη δεν μου φερνει δωρο του λεω δεν π[ειραζει πλεον αλλα μεσα μου τι καλα με πειραζει...τι να κανουμε αντρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω..γαιτι επαθα τη γνωστη αμνησια κ επρεπε να σας ξαναδιαβασω :-p !!!

Αντρουλα μου υπομονη με το ατιμο δοντι!!Δεν υπαρχει καποιο παυσιπονο που να μπορεις να παρεις να σε ανακουφισει λιγακι??

Χαρουλα μου πολυ ατιμο πραγμα η γαστρεντεριτιδα :?:? !!Κρατα μονο το καλο της υποθεσης!!Εγινες στιλακι εστω κ ετσι!!

Τωρα με το μικρο δε ξερω τι να κανεις :roll: ..αμα αρχισουν κ βγαινουν απο το κρεβατι ειναι δυσκολο να τα μαζεψεις!Τον ανηψιο μου 2χρονων τον εβαλαν σε κρεβατακι με προστατευτικο στο πλαι κ σουλατσαρει κ αυτος κανονικα!Φροντισε να ειναι ολα ασφαλισμενα κ αφου ακουει με τη φωνη κατι ειναι κ αυτο!Οσες φορες σηκωνεται εσεις να τον ξαναστελνεται στη κουνια χωρις 2η κουβεντα κ νομιζω θα το κοψει αμα δει οτι δε τον παιρνει.. ;)

Ζαιρακι μου αν βαλετε προσθετους συρτες στις μπαλκονοπορτες?Καταλαβες τι εννοω?Αυτους που το ενα μερος θα ειναι στο ενα φυλλο το αλλο στο 2ο φυλλο κ θα ασφαλιζουν με το συρτη.Γινεται??Αααα!!!!Αν βεβαια οι μπαλκονοπορτες ειναι με 2 φυλλα :lol: !!!Γιατι αν ειναι ενα συρωμενο...δε ξερω :-?? !!Μα καλα που τις φτανει :shock: ??

Ιφιγενεια μου περαστικα κοριτσακι μου!!Τη γλιτωσες μαλλον ευτυχως!

Εμενα ο αντρας μου σα να ετοιμαζεται για κρυωμα,ιωση..δε ξερω,κ τρεμω μη μας κολλησει!!Αυτα τα ψυγεια τον εχουν καταστρεψει..

Ασχημο πραγμα μωρε να λειπει ο καλος σου τοσες ωρες..υπομονη ομως!!!

Χρυσουλινι μου εσεις τι κανετε???Πες μας τα νεα σας!!

Ντινακι η Αντζι λογικα θα πρεπει να διαβαζει..

Παω να ξεκινησω το φαι πριν ξυπνησει η μπουμπου μου!Χταποδι στιφαδο το μενου!!

Σας φιλω ολες γουιθ λαβ(αφιερωμενο στο Ντινακι μου :P:-* )

:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στελιτσα και Ιφη καλημερα!!

Ιφη χαιρομαι που εισαι καλυτερα...

πολυ πικρα με τον αντρα σου...τα καταφερενεις με το αλλο σου βλασταρι;;;

Στελιτσα δεν ξερω τι να σου απαντισω για το θεματα σου..δενε χω ιδεα..ευχομαι μονο να ειναι ολα καλα και να εχεις καλα αποτελεσματα

Χτες ηρθε το πλυνηριο πιατων

Εννωειται πως ο Τζεφ ηδη ξερει πως δουλευει...χαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Σες!!Αν κ δε ρωτησα πολλα ,δε νομιζω να ειναι κατι πολυ σοβαρο!Παντα ηταν μεγαλο(την προηγουμενη φορα ηταν 25χιλιοστα)αλλα τωρα παραηταν...

Μου ειπε πως αυτο συμβαινει ειτε απο προβλημα με το θυροειδη ή απο πολυ αγχος ή στη κλιμακτηριο..θα δουμε!

Με γεια το πλυντηριο!!!Εχεις τον καλυτερο βοηθο βρε :lol: !!

Σας χαιρετω για την ωρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας τι μου κανετε; εμεις μαγειρευουμε γιγαντες σημερα κοπιαστε να φαμε.... ;) ο μικρος τριγυριζει μια εδω κ μια εκει ανησυχο παιδι μεχρι το μεσημερι που θα κοιμηθει δε βαζει κολο κατω ;)

εχουμε κ εμεις λιγο βηχα 2 μερες κ μας εδωσε ο γιατρος σιροπακι, κ λιγες μυξουλες ευτηχως...επισης εδω ολα ειναι κατασπρα απο το χιονι.... :D

Ιφιγενεια μπραβο σου που τα καταφερνεις μονη με το μικρο....εισαι κ αρωστη, κ εγκυος... ;)

Χρυσα καλα πλυσιματα τωρα, ενοειται πως οι μικροι τα ξερουν καλυτερα απο εμας, εμενα το ανοιξε πριν λιγο κ εβγαζε τα μαχαιροπηρουνα.... :shock:

Στελλα ουτε εγω ξερω να σου πω τ ειναι....αληθεια τι ωρα ξυπνατε συνηθως κ την ξαναεβαλες για υπνο; ;) '

Χαρουλα εμενα δεν αρχισε ακομη να βγενει απο το κρεβατι, τ οτι σας ακουει ομως που τον μαλωνετε ειναι σημαντικο, εμας τιποτε δε καταλαβενει..... :o

Φανουλα παραπονιαρα μου εσυ...εχουν δικιο τα κοριτσια αντρες ....εμεις ευτηχως θυμαται τις επετειους μας κ τις γιορταζουμε κιολας... :P

Κατερινα περαστικα για το φρονιμιτη καλε εσυ μικρουλα εισαι ακομη... ;)

ααα να σας πω θυμαστε που ειχατε γραψει πως προσπαθουν για κολοτουμπες; εμεις τωρα το κανει αυτο πως το κοψατε;

καλο μεσημερι κ φιλακια πολλα σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακη εμενα μονος του τις σταματησε τις κολοτουμπες..

δεν του εδινα σημασια..δηλαδη τον παρακολουθουσα διακρητικα γιατι φοβομουν..

τις σταματησε εντελως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάρεεεες!!!

Χαθηκα σημερα,είχαμε ραντεβού στη γιατρο μας 11 η ωρα κ ως συνηθως ξυπνήσαμε

στο παρα πέντε με τη μικρη για να πάμε!!! i-)i-)

Δόξα τον Θεούλη όλα ειναι μια χαρα,η μικρη μου δεν εχει το παραμικρό φλεμματακι,

ο βηχας μαλλον προέρχεται απο τις ατελείωτες μύξες που έχει...Παρόλα αυτα μου είπε αν

προετοιμαστώ ψυχολογικά να παω να κανουμε κ μια αιματολογικη για καναδυο

βασικές αλλεργίες που πιθανως να εχει κ γενικη βεβαια,σιδηρο κτλ κτλ!

Χαρούλα μου,είμαστε σχεδόν συνομήλικες,τα 28 θα κλείσω κ εγώ τον Μάιο!

Κ φρονιμεύεις τωρα ε??Χιχιχι....Περαστικούλια κ σε σένα πουλί μου,τι να πω,αυτός ο μήνας

καθόλου δε μας πήγε....

Ιφιγένεια περαστικά κ σε εσένα..Εγω δεν ειχα πάθει τίποτα οσο ημουν έγκυος,

αλλα θυμάμαι πως μου είχε πει ο γιατρος οτι τα depon δεν πειραζουν καθόλου..

Νινίνα μου δεν υπάρχει τρόπος να κόψει τις τούμπες ο μικρος σου με κάποιον τρόπο..

Απλα θα του περασει κ θα το σταματησει απο μόνος του..Απλά εχε το νού σου μην

εχουμε καναν τραυματισμο,θυμαμαι κ εγώ φοβόμουν πολύ!

Στελλίτσα μου χάου αρ γιου λαβ??? :)) Εγω δε ξέρω καθόλου να σου πω για τον

θυροειδη,αλλα πήγαινε να το τσεκάρεις μήπως χρειαστει να πάρεις κανενα χαπάκι

κοριτσάκι μου! Τώρα για τις στολές εγώ λεω να πας να δεις κ σε άλλα παιχνιδάδικα,

στα κουκου ίσως,ή κ σε μαγαζιά που έχουν μόνο στολές.Μπορεί να βρεις κάτι που να σου

αρέσει!

Α..Μάλλον θα κατεβούμε 14 Φλεβαρη!!!!!!!!Θα μιλήσουμε...

Συμπεθερούλα μου καλά θυμάσαι..σήμερα κανονικά είναι η μέρα του baby parking αλλα

επειδη εχει ακομη λίγο βήχα το γιαβρι μου κ δε θα ησυχάσω λεπτό αν δε την ελέγχω,θα έρθει

το baby parking στο σπίτι μας!! ;))

Φανούλι μου γλυκό μη μου στεναχωριέσαι ματια μου..Βεβαια σε καταλαβαινω,κ εγώ

στη θέση σου έτσι θα ημουν,πιθανώς να μάλωνα κιόλας απ την τσαντίλα μου,αλλα δεν του

αφήνω περιθώριο να ξεχάσει το οτιδήποτε,μια εβδομαδα πριν ξεκιναω να του το υπενθυμιζω

απ τη χαρα μου... ;) Κ εμείς το καλοκαιρι θα κλείσουμε 8 χρόνια μαζί!Αλλα θεωρει λεει

πιο σημαντικό γεγονός τον γαμο μας κ την επετειο γαμου...Τι να πεις,άντρες! :-j

Σήμερα είσαι καλύτερα???Σου στέλνω μια τεραααστια αγκαλίτσα!!! :YMHUG:

Ζαιράκι μου φιλάκια πολλά-πολλά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα ΧΑΡΟΥΛΑ μου....φανταζομαι πως θα τρομαξες μολις τον ειδες ε???αλλα πολου φαση θαχε ομως εστι..παιρνουν κατι φατσες οταν παιζουν μονα του η ανακαλυπτουν κατι...να τα φας ειναι!!!!

εγω τον πηρα μια φορα στο σπιτι που ανακαινιζουμε..ε λεω αδειο σπιτι ειναι τι θα κανει/???ελα μου ομως που βρηκε....ωσπου να δειξω στο μαστορα τα κουρτινοξυλα ανοιξε τη μπαλκονοπορτα και γηκε στο μπαλκονι ανοιξε τη βρυση εβαλε το ποδι απο κατω και φωναζε ΜΠΑΜΠΟ...ΜΠΑΜΠΟ=ΜΠΑΝΙΟ ΔΛΔ εγινε παπι...και τα παππουτσια ολα!!!τερατα παιδι μου!!!!πολυ θα χαρω ναρθεις μακαρι να με δωσετε λιγο κουραγιο

ΖΑΙΡΑΚΙ πολυ φαση ετσι μη μασας τπτ...εγω ημουν ξαπλα αλλιως θα κανα διαφορα τρελλα....ηθελα να ντυθω πορτατιφ τις αποκριες με την κοιλια αλλα δε θα ξεχασω λιγες ωρες πριν σπασουν τα νερα μου που να το ξερω βγηκαμε να φαμε σε μια παραλιακη ταβερνα και επιασε τρελλη βροχη και γυρνουσα με την κοιλια τουρλα μεσα στη βροχη και με κοιτουσε ο κοσμος που χχαιρομουνα αλλα με τοση ξαπλα του δωσα και καταλαβε!!!!

χρυσα μου φιλια πολλα...ελιωσες με το σαγαπω ε????μπραβο το καμαρι μας τη μαμα την προσεχει και απο τωρα δειχνει ο κανακαρης αδυναμιες

LITTLE ANGEL μου ευχομαι ολα καλα ταποτελεσματα σου κοριτσι μου και ετσι καλο να βγαινει παντα το παπ σου

ΦΑΝΟΥΛΑ μου μη σκας εμενα τα θυμαται ολα αλλα δεν αναφερεται ποτε ουτε δωρα ουτε λουλουδια τπτ...τα δωρα λεει εχουν αξια οταν δε το περιμενεις..δε του αρεσουν τα στημενα αντιθετως εμενα πολυ...μεχρι ενα διαστημα στεναχωριομουν και εσκαγα αλλα τωρα το συνηθισα!!!!

ΝΤΙΝΑΚΙ μου φοβερη πρεπει ναναι η στολη..αστα αυτο με το ρεζιλικι πρεπει να το κοψουμε εμενα μεκανε ξεφτιλα προχτες στο περιπτερο φωναζε ΠΑΤΗ ΠΑΤΗ που δε κατι δωροσακουλες με την ΠΑΤΗ και μετα πηγαινε στον κοσμο εδειχνε τις σακουλες και ελεγε ΠΑΤΗ σα να λεει παρτε το μου εσεις η μανα μου δε με αγαπαει.και μετα κρεμαστικε απο ενα καλαθι με μπαλες και εκλαιγε και γω δεν ειχα λεφτα πανω μου..καταντραπηκα

:?:oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑς ευχαριστω για το ενδιαφερων οσο για τις υπηρεσιες του αντρα μου ειναι 36 ωρες δηλ λειπει 36 ωρες ερχεται για τις υπολοιπες ωρες της ημερας απο τις 4 το μεσημερι και φευγει παλι για τις 6 το πρωι και ξανα μανα τα ιδια.πως τα καταφερνω?για την ωρα την παλευω...γι αυτο υπαρχουν μερες που ειμαι μεσα στη τρελλα γιατι λειπει ο αντρας μου και δεν εχω μιση ωρα να τον αφησω για να ηρεμησω μετα με δυο δεν ξερω.παρακλαω να καταλαβαινει περισσοτερα ο κωνσταντβινοσ και το μικρο να ειναι ησυχο.τι ναπω και ο θεος να μου δινει δυναμη και υπομονη..

τωρα για τι ςπορτες μια φορα η νυφη μου κατεβασε τη μικρη και την ξεσκατωσε σε εμενα και αφησε το παραθυρο ανοιχτο να ξεμυρισει το δωματιο εγω επλενα πιατα καποια στιγμη λεω που ειναι ο μικρος και τον ψαχνουμε σε ολο το σπιτι ηταν εξω στο μπαλκονι και μεσα στη τρελλη χαρα γυρνουσε στο μπαλκονι κυλιοταν και μου μαδουσε τις γλαστρες το τι χαρα ειχε δεν φανταζεστε που δεν τον ενοχλουσε κανενας.γιατ τις κολοτουμπες και εμενα τις κανει σχεδον συνεχεια απλα ειμαι διπλα του για να μην γινει κατι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιαααααα..... ολοκληρα κατεβατα γραψατε.... Τι κι αν τα διαβασα ΟΛΑ δε θυμαμαι τιποτα...ισως φταιει η νυστα... Ειχαμε μια δυσκολη μερα σημερα...

Δυστυχως μια "ασχημη γριπη ,χτυπησε" την πεθερα της ξαδερφης μου και οπως καταλαβαινεται δεν αντεξε.... και ηταν μολις 55 χρονων... Τελος παντων. Δε θα πω τιποτε αλλο.

Ευχαριστω πολυ για τα λογια σας κοριτσια...

Για μενα μετραει πολυ να ανοιξει ο αλλος την πορτα και να με "τιμησει" με ενα φιλι και μια αγκαλια.

Δε ζηταω δωρα.. Αμα θελω κατι παω και το αγοραζω μονη μου..(οχι πως θα με χαλουσε να μου εφερνε το κατιτις)! :D ...!! Αμα σκυλιασω-σκυλιασα ΤΕΛΕΙΩΣΕ! Οτι και να μου λες μετα εχεις χασει το παιχνιδι. Ηθελε ντε και καλα να ετοιμασω βαλιτσες και να φυγουμε για Σ/Κ.

Εχω τετοιο γινατι που μιλουσε και επαιζα με το κοντρολ της τηλεορασης και μασουσα επιμονα την μαστιχα... Νευριασε και πηγε για υπνο. Κι εγω χ#$^*@#α...!!! Ε αμαν πια...

Και συνεχιζω......

Στελλιτσα μου δεν το καταλαβα αυτο με το αυγο..... :shock::shock::shock::shock:

Εχεις βρογχοκηλη? Αυτο θελεις να πεις? Δεν εχω ιδεα για το ποσα χιλιοστα πρεπει να ειναι ο οζος.

Εχεις κανει σπινθηρογραφημα-υπερηχογραφημα αδενα κτλ? Μην ανησυχεις παντως... Με τα χαπια ολα ερχονται στα ισια τους. Καλα αποτελεσματα απ' τον γυναικολογο.

Η Αφροδιτουλα μας τι κανει? Εγινε τσιριχτρου κι αυτη? Ελατε απο δω να "βρασουμε" παρεα στο ζουμι μας...!! :lol::lol::lol: Κι εμενα εχει γινει πολυυυυυυυ αναποδο παιδι. :geek:

Ιφιγενεια μου υπομονη κοριτσι μου. Τιποτα αλλο.... Φωναξε τη νυφη σου να σε βοηθησει..

Να μπεις να κανεις ενα μπανιο με την ησυχια σου.

Ευχομαι ο Κων/νος να ειναι καλο παιδι και να μη σε κουρασει καθολου μεχρι να επιστρεψει ο αντρας σου..Φιλια στο σπορακι. Μη το ξεχναμε κι αυτο το μικρουλη στην κοιλιτσα. :D

Χρυσα γιουυυυυυυυυυυυυυυυπιιιιιιιιιιιιιι.................!!!!!!!!!!!!!

Εφτασε η ωρα του... μαζεματος της κουζινας σε 5 λεπτα!!! Το πλ. πιατων θα σου λυσει τα χερια!

Ε καλα δεν περιμενα να ακουσω οτι ο Χριστοφορος δεν εβαλε "μπρος" στο νεο... ρομποτ της κουζινας!!! χαχαχαχαχαχα!!! Ε τα ατιμα... ολα τα ξερουν. Να μου τον φιλισεις.

Κατερινακι μου, ελπιζω να μου κρατησες ενα πιατακι γιγαντες... Πολυυυυυ μ' αρεσουν!!!!!!!

Ο μικρος ηταν να μην παρει φορα.... τωρα ποιος τον πιανει.... εχει να ανακαλυψει πολλα ακομη που "εχανε" τοσο καιρο... Παναγιτσα μου τι μας περιμενει...

Ντινακι μου ποοοοοοσο με καταλαβαινεις.... αγαπη μου εσυ...

Να σου πω την αμαρτια μου? Πολυ νευριασα χθες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμεις παντρευτηκαμε 17 Μαιου 2008.... ρε παιδια ελεος... ποτε περασαν σχεδον 3 χρονια? αλλα δεν εχουμε γιορτασει καμια επετειο... Την ημερα της γνωριμιας (κτλ...κτλ...... ;);) ..) την εχω στην καρδια μου πως το λενε? Οχι πως εχω ξεχασει το γαμο προς θεου... δε μπορω να το εξηγησω μωρε ειναι και μεσανυχτα... ωρες που βρισκω κι εγω να πω τον πονο μου... :mrgreen::mrgreen:

Χαρηκα και για την Ολινα μας που επιτελους ειναι καλα... Περασατε μεγαλο ζορι.. Αγυριστες οι παλιοαρρωστιες να ειναι της σιχαθηκε η ψυχη μου.

Ηρθε η μανουλα σου? Ελπιζω να βγηκατε καμια βολτουλα με τον Κ.

Εμεις σπιτι... Εχει πιασει ο καθενας το ποστο του.... :lol::lol::lol::lol:

Φιλια πολλα κοριτσαρα μου και μια μεγααααααααλη αγκαλια στην ομορφια σου.

Αντρουλα , Ζαιρα, Αγγελικη, Δωρα, και οποια αλλη ξεχναω (συγχωρεστε με λογω αλτσ χαιμερ) τα φιλια μου και την αγαπη μου στα ομορφα νινια σας!!!

Καληνυχτα και καλο ξημερωμα!!!

Φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω να σας ρωτησω κατι εχει αρκετες μερες δεν μου τρωει αλλεσμενο και γενικα δεν πολυτρωει αλλα αμα του δωσω αλλα που θελει τι καλα τα καταβροχθιζει ...εσας τρωνε αλεσμενο?τι δινεται για μεσημερι και απογευμα χθες πχ ολη τη μερα ηταν με μια φρουτοκρεμα και 1,5 λουκανικο και το βραδυ που ηπιε γαλα 200γρ.σημερα με ενα γαλα ενα κομματι κοτοπιτα 6-7 μπισκοτα και αν μου πιει γαλα το βραδυ.δεν ξερω τι να τον κανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη εμενα εδω και καιρο δεν τρωει αλεσμενα...μονο κομματια μικρα..ουτε καν ενα γυρο στο μπλεντερ..

επισης εδω και καποιες μερες τρωει μονος του, δε θελει καποιος να τον ταιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...