Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Ιφη με το καλο οταν ειναι να γινει

ασε και ο δικςο μου αυτο κανει..παπαγαλιζει συνεχεια..

την πρωτη φορα λεει σωστα τη λεξη τη δευτερη οχι και τοσο

Παρηγειλα χτες το πληντυριο πιατων μου..

επιτελους

πηρα ενα οικονομικο γιατι σε 5 χρονια που θα αλλαξω την @#$% κουζινα μου θα παρω ενα καλο εντοιχηζομενο...

το επομενο οταν μαζεψω λιγα λεφτουδακαι ειναι στεγνωτηριο

δεν το συζητω..

που με δυο παιδια να προλαβαινω η γυναιακ το πλυνε απλωνε σηδερωνε..

το σκεφτομαι σοβαρα..

δεν ειμαι ανθρωπος των δοσεων, δε μου αρεσει να χρωσταω οποτε θα βαζω λιγα λιγα στην ακρη για ενα καλουτσικο στεγνωτηριο γιατι παιδια χειμωνα δεν παλευετε η κατασταση

Φανουλα φιλακαι σε σενα και στην ομορφη Αναστασια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κουκλιτσες μου...χιονι.........χιονι...χιονι...ειναι υπεροχα!!!!!!!!!!!!!!!

Καλα Φανη,τελειεςςςςςςςςς οι φωτο που εβαλες στο φεϊσ...ειναι μια κουκλα δε το συζητω.......

Κωνσταντινουλα μου, περαστικα σας δεν ηξερα οτι ταλαιπωρηθηκε ττο Ολινακι τοσον καιρο..πωπω...απιστευτο...ευτυχως περασε.........

Χρυσα, να το παρεις συντομα το στεγνωτηριο, κ εγω το θεωρουσα ψιλοπερριτο κ οχι τοσο αναγκαιο το χω εναν χρονο τωρα κ πιστευω οτι ειναι το χρησιμοτερο πραγμα που εχω αγορασει........δεν σε νοιαζει βρεχει,χιονιζει ή εχει υγρασια..σε μια ωριτσα εχεις στεγνα κ μαλακα ρουχαλακια.....το μονο αρνητικο που βρηκα ειναι οτι στο δυνατο προγραμμα μερικα φουτερακια μαζευουν....

Κοριτσακια, να σας ρωτησω κατι....τι πιπιλες χρησιμοποιειτε; εννοω σιλικονη ή καουτσουκ..την πατησα κ εχω προβλημα του δωσα απ την αρχη σιλικονη κ τωρα δεν τις αλλαζει με κανενα τροπο αναγουλιαζει με την καουτσουκ, κ το προβλημα ειναι οτι τις τρυπαει κ κ αθε 2 μερες πεταω κ μια πιπιλα..αλλλα πιο πολυ φοβαμαι μη κοψει κανενα κομμματι, για αυτο ηθελα να τις αλλαξω αλλα δεν μπορω με τπτ.....ουτε να του την κοψω τελειως δεν μπορεσα.Την ημερα ειναι οκ αλλα δεν μπορει να κοιμηθει την ζητα απεγνωσμενα.....

τι να κ ανω;;;;;;;;;;

Πολλα φιλιαααααααααασε ολες...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη μου εγω μεσημερια κοιμαμαι παντα αλλιως υπολειτουργω ενα δυωρο χαλαρα και μετα μεχρι τις 1,30 τπ βραδυ ντουρασελ λεμε...

σες μου τα πιο χρησιμα απαραιτητα στο σπιτι μου ειναι απο τοτε που παντρευτηκα στεγνωτηριο πλυντηριο πιατων(μικρο )λογο μεταθεσεων αν και θα προτιμουσα μεγαλο για τα παντα πρεσσα και σιδερο-μποιλερ καταψυκτης 110λιτρων τη πρεσα και το πλυντηριο πιατων δωρα στο γαμο τα αλλα τα πηρα με δοσουλες εβαλα 35 με 60 ευρω το μηνα αναλογα και σε 2 χρονια ολο ξοφλημενα...τωρα για τα ρουχα αποφευγω φουτερ πουλοβερ-μαλλινα και ισως καποιο αλλο ευαισθητο ρουχο ολα τα υπολοιπα μεσα.απλα οταν παρεις θα κοιταξεις τα προγραμματα γιατι εμενα εχει δυο ενω βλεπω τις μπος εχει πιο πολλα και πιο χρησιμα...λαο στο πλυντηιο πιατων προσοχη η διαρκει του προγραμματος εχω μπος και το πιο ελαφρυ κανει 1 και ωρα νομιζω 1,30 και βαλε το μεγαλο πανω απο 3 ωρες ποιος ξερει τη πλενει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο για τις πιπιλες ξεχασα η σιλικονη απο τη στιγμη που βγαινουν δοντια ειναι ακαταλληλες σκυζονατι ευκολα το γραφει μεσα στις οδηγιες δεινε του μονο καουτσουκ η θα τις παρει μετα απο μια δυο μερες η θα την κοψει τελειως.ετσι ελεγε και η νυφη μου και τωρα τι καλα τις παιρνει ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια..

τι κανετε?

Φανουλα κούκλα η μικρη. ..να την χαιρεσαι κοριτσαρα μου!

Δωρουλα και εμεις απο σιλικονη της δινω και ενω εχει 14 δοντια..δεν εχω παρατηρησει να τις κοβει...και η πλακα ειναι ότι μεχρι προτινος που εγινε το θεμα με τις πιπιλες της chicco καουτσουκ της εδινα μοναχα...αλλα μετα τις αλλαξα..τοσο πολυ τον ενοχλει το καουτσουκ??? ελπίζω να μην εχουμε και εμεις τετοια θεματα..

χρυσα μου τι κανεις? πως εισαι? το μπεμπε? ο ταζουλινος μας??

συμπεθερουλα μου σχολιασα το βιντεακι σας... ο κουκλος μας περπαταει όντως σαν γλυκια παπιουλα!!!!!! :D:D αν δεν ταιριαζε με την παπενια μας δεν θα συμπεθεριαζαμε!!!!!!!! :lol::lol: τα φιλια μου...

Αγγελικουλα μου που εισαι βρε ψυχηηηηηηηηηη? τι εγινε με την πτυχιακη? ο Ιασωνακος μας τι κανει?

Στελλουνι μου γλυκο...ευχαριστω για το μηνυματακι....σου στελνω την αγαπη μου...μακια στην γαλανοματα ..

αντρουλα ,ποπιτσα,Χαρουλα...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κορίτσια μου!!!!!

Τι μου κανετεεεε??

Εγώ χθες εκανα οοοολες τις δουλίτσες μου σχολαστικότατα κ σημερα θα χαλαρώώώσω!

Η μικρη μου ειναι κάθε μερα κ καλύτερα,οι μύξες βεβαια επιμένουν κ πού κ πού κ ενας

ξερόβηχας...Αλλα πού θα πάει,θα περάσει...Τωρα η γιατρινα μου μου ειπε αν επιμενει ο

ξερόβηχας να καναμε καμια αιματολογική να τσεκάραμε μήπως έχει αλλεργία κάπου

αλλα φοβαμαι γμτ..

Για τις πιπίλες που λέτε,εμενα εξ αρχης ολοι με συμβούλευαν να της δινω σιλικόνη,

ειναι πολύ πιο υγιεινες σε σχέση με τις καουτσουκ,τωρα γι αυτο που λέτε οτι

κόβονται εύκολα,εμενα εχει πιπίλες που τις παίρνει 5-6 μηνες κ παρόλο

που τις τραβαει,τις δαγκωνει,τις μασουλάει μανιωδώς,δεν εχουν πάθει το

παραμικρό..ειναι της ΜΑΜ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!

καρολ φιλακια πολλα!!!

Ιφη εχεις δικιο απολυτο για το στεγνωτηριο..και δωρουλα επισης..

θα το ψαξω οταν ερεθι η ωρα του..σηγουρα θα το εχω αγορασμενο πριν μπει το φθηνοπωρο..γιατι με 2 παιδια δεν παλευετε να μη στεγνωνουν τα ρουχα..

πληνηριο πιατων θα ερεθι αυριο..και το ΣΚ θα μου το εγκαταστησει ο καλος μου..επιτελους

οχι οτι εχω πολλα πιατα..αφου δεν μαγειρευω δεν αντεχω αλλα οτι και να γινει πλενει καλυτερα και πιο υγειηνα τα πιατα.

ειναι ενεργειακης κλασης Α+ και καταναλωση 11 λιτρα ανα πλυση..

και μονο 450 ευρω..τζαμπα..

την ιδια ερευνα θα κανω και για το στεγνωτηριο

Συμπεθερα για την αλλεργαι δυσκολα θα διξει η εξεταση αιματος ..μη φοβασαι..

εαν εχεις χνουδωτα χαλια δοκιμασε να τα εξαφανησεις για καμια βδομαδα..εαν δεις βελτιωση..θα καταλαβεις..

επισης εαν εχεις κουβερτα με τριχες..το ιδιο..

αν θυμασαι καλα η αναπνευστικη αλλεργια του Τζεφ ετσι ανακαλυφθηκε

τωρα εχεισ το δοματιο του ενα συνθετικο υποαλλεργικο χαλι..ενταξη δεν εχει και πολλα σχεδια αλλα ΟΚ..και η κουβερτουλα του μπηκε σε παπλωματοθηκη..

Ολα καλα θα πανε..

Καρολινακη ποτε εχεις οδοντιατρο;;;

τι εγινε χτες με τον δερματολογο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ξηροβηχα ξεκινησε..σε καποια φαση μετα απο καποιους μηνες το γυρησε σε βρογχιολιτιδα..αλλα αφου θεραπευτηκε εξακολουθουσε να βυχει.

οταν ηταν πολυ μωρο μιλαμε..περισυ τετοια εποχη ειχαμε βαλει ειδικο υποαλλεργικο καλημα στο στρομα του, τιναχαμε το στρομα με την ειδικη σκουπα που πηραμε, αλλαξαμε το χαλι, ξηλωσαμε την ταπετσαρια στον τοιχο- μαζευε σκονη- μαζεψαμε ολα τα χνουδωτα χαλια του σπιτιου, ραψαμε παπλοματοθηκες για την κουβερα, εξαφανισαμε λουτρινα κουκλακια και αφισαμ εμονο τα απαραιτηατ ρουχα στο δοματιο του.

Φετος ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα γιατι πλεων ξερω και προσεχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΟΥΛΙ μου αν και τα παμε εμεις...με το δερμα μου πε να κανω 3 πιλινγκς ...οταν τα κανω θα σας πω αποτελεσματα...και ορθοδοντικο εχω την παρασκευη...και ειναι μακρια και βαριεμαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι...απιστευτα..

σημερα ζαλιζομαι και ειμαι καπως...κουραζομαι συνεχεια ...ολες τις μερες μετα την δουλεια ολο κατι κανουμε...σημερα θα ρθει να παρει μετρα για τις κουρτινες...τα κουρτινοξυλα εχουν μπει...αντε σιγα σιγα να τελιωνει η φωλιτσα μας...και αυριο θα ναι ετοιμα και τα φωτιστικα... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ξηροβηχα ξεκινησε..σε καποια φαση μετα απο καποιους μηνες το γυρησε σε βρογχιολιτιδα..αλλα αφου θεραπευτηκε εξακολουθουσε να βυχει.

οταν ηταν πολυ μωρο μιλαμε..περισυ τετοια εποχη ειχαμε βαλει ειδικο υποαλλεργικο καλημα στο στρομα του, τιναχαμε το στρομα με την ειδικη σκουπα που πηραμε, αλλαξαμε το χαλι, ξηλωσαμε την ταπετσαρια στον τοιχο- μαζευε σκονη- μαζεψαμε ολα τα χνουδωτα χαλια του σπιτιου, ραψαμε παπλοματοθηκες για την κουβερα, εξαφανισαμε λουτρινα κουκλακια και αφισαμ εμονο τα απαραιτηατ ρουχα στο δοματιο του.

Φετος ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα γιατι πλεων ξερω και προσεχω

Ωωωωχχχχ..καταλαβα..αν μας βρει τιποτατετοιο ειμαι που ειμαι υστερικη

με την καθαριότητα......θα με διώξει ο αντρούλης μου απο το σπίτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σας μεσημερι τι μου κανετε; λετε για ηλεκτρικες συσκευες, εγω εχω απ΄'ολα μια ματια στο χθεσινο βιντειο στο fb το αποδυκνιει....χιχιτο ειχα ξαναγραψει κ πιο παλια το στεγνωτηριο ειναι ολα τα λεφτα η καλυτερη επενδυση...κ οι πετσετε τοσο αφρατες....χμχμ... :P

για το αλλο θεμα τωρα πιπιλες περνει καουτσουκ, το 2 νουμερο μου ειπαν στο φαρμακειο πως ειναι καλυτερο κ ας ειναι πανω απο 18 μηνων ;) βασικα του τι δινω αν ειναι να παει για υπνο,κ οταν βγουμε εξω,γιατι δεν ξερω τι μπορει να το πιασει ξαφνικα... ;)

σας αφηνω παμε για φαγητο φακες σημερα ευτηχως του αρεσουν.... :P καλη ορεξη κ πολλα φιλακια σε ολες σας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τσουπρες..τι κανετε??

ενα θα πω......ΒΓΑΖΩ ΦΡΟΝΙΜΗΤΗ----ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ :shock::shock::?:?:roll::roll::roll::roll:

λοιπον για τις συσκευες πο λετε θα συμφωνησω με το αγιο στεγνωτηριο...σωτηρια...υποφερω εδω στησ μανας μου που δε το χω και ανυπομονω να το βαλω ξανα σπιτι μου...και το πλυντηριο πιατων ειναι σωτηρια..εγω δε πηρα και το σουπερ πληντηριο ομως κοπανουσα μεσα κατι οικολογικες σκονες και τα πλενε χαλια..αφου τα ξαναπλενα στο χερι μετα...οταν το ξαναβαλω θα το ψαξω καλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑ....ΚΟΥΚΛΙΤΣΕς ΜΟΥ..ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ, ΔΙΟΤΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΟΡΜΑΤ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ Κ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....... :P:P:P ΤΕΛΕΙΑ......

κΑΡΟΛ ΜΟΥ, ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ....ΤΙ ΚΑΛΑ..ΘΑ ΜΑς ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ;;;;Η ΜΙΚΡΗ ΠΑΠΕΝΙΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ;;;;

ΧΡΥΣΑ, ΣΟΒΑΡΑ ΕΙΧΑΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΘΕΜΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΒΗΧΑ;;;; ΄Η ΕΙΧΕ ΑΛΛΕΡΓΙΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ;;;;ΔΛΔ ΔΕΝ ΤΟΥ ΦΟΡΑς ΟΥΤΕ ΜΑΛΛΙΝΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ;;;

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΛΑ, ΣΥΝΗΘΩΣ Ο ΒΗΧΑΣ ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ..ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΤΟ ΠΙΟ ΠΙΘΑΝΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΛΛΕΙΜΑ ΤΗΣ ΙΩΣΗς ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΣΕ.....

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΙΠΙΛΕς, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΠΤ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΩ....Κ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ AVENT ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΕΥΡΕΤΕς.....Κ ΑΠ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΘΕΚΤΙΚΟΤΕΡΗ ΣΙΛΙΚΟΝΗ....

ΚΑΡΟΛ, Κ ΟΔΙΚΟΣ ΜΟΥ 14 ΔΟΝΤΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΤΙΣ ΚΟΒΕΙ..ΕΧΕ ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....

ΠΟΛΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς..............ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες!!!

τι κανετε;;;

Δωρουλ αμου δεν εχω ιδεα για τις πιπιλες..εμενα δεν πηρε ποτε πιπιλα..

ξερω ομως οτι ειναι δυσκολο να την αλλαξεις..

της κουμπαρας μου ο μεγαλος...μια φορα του επεσε και δεν βρηκε την ιδια και πηρε αλλη..και ουρλιαζε ολη νυχτα επειδη δεν την ηθελε...

κουραγιο σας!!

οσο για την αλλεργια ναι..πλεων ειναι αποκλειστικα με βαμβακερα..ευτυχως της παιδιατρου μας την εκοψε απο νωρις να το τσεκαρει

Κατερινακη μου φρονιμεψες επιτελους;;;..χαχα..υπομονη φιλεναδα!!!..θα βγει που θα παει..

φιλακια στον Σωτηρακη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τι μου κανετε?εγω ενα ματσο χαλια εχει ιωση που με γυρναει απο το σα/κο ε τωρα 2 μερες με ισοπεδωσε και καθε μερα που ξυπναω πιο χαλια εχω ενα κεφαλι καζανι μια μυτη μποκωμενη και ο λαιμος μου δραμα χαλια λεμε και τα παναντολ τα παιρνω με το σταγονομετρο μισο πρωι μισο βραδυ η ενα ολοκληρο ολη τη μερα εχω και ενα φυτικο σπραι αφηστε τα γενικα δεν αρρωσταινω και αυτη ειναι η 3 φορα στη ζωη μου που να εχω αρρωστησει ετσι τι να πω.βεβαια τις αλλες δυο ειχα πυρετο σχεδον 40 και τιποτα απο τα υπολοιπα αυτη τη φορα πυρετο γιοκ δοξα το θεο ποτε θα ηρεμησω λιγο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφη να παρεις συσκευη ρινικων πλυσεων νασαλιν απο φαρμακειο..

θα κανεις πλυσεις με το ειδικο αλατι που εχει μεσα....σωτηριο..

εφω φετος ειμαι καλα γιατι το χρισημοποιω κατα κορον..

εχω και το παιδικο για τον μικρο..αλλα ειναι χωρις πλακα σωτηριο..απολυτα ασφαλες στην εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααα τσουπρες μου!!!!!!!!!

τι κανετε?

Ιφι μου περαστικουλια βρε κοριτσακι μου...φανταζομαι που σαι και εγκυουλα ..θα ναι ακομη πιο πακετο...υπομονηηηηηηηηηηηη...κανε αυτο που λεει η Χρυσα μας...μιας και ειναι ακινδυνο...εχω ακουσει οτι βοηθαει πολυ...

Κατερινακι μου υπομονη με τον φρονιμητη...αχρηστο ουσιαστικο δοντι...και ταλαιπωρει τοσο πολυ... :(:( εμενα ενας δεν εχει βγει καθολου...και ενας ειναι ημιεγκλειστος που κατα καιρους τα χω δει ολα απο τον πονο....περαστικαααααααα...

Δωρουλα μου ελπίζω να βρειτε μια λυση με τις πιπιλες...οσο γάυτο που πες ..θα χω το νου μου...

Χρυσουλινι μουυυυυυυυυυυυυυυυ ...τα φιλια και την αγαπη μου!!!!!

συμπεθερουλα μου τι κανει ο κουκλος μας ? αλωνιζει το σπιτι ε? πολλα πολλα φιλακιααααα...

φανουλιιιιιιιιιιιι που εισαι εσυ κουκλα?

Στελλουνι μου?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερ ακαι απο εμενα

με βρηκε γαστραντερλιτιδα-μαλλον ο μικρος με κολλησε γιατι εκανε κανα 2-3 φορες εμετο αλλα τιποτα αλλο-σημερα ειμαι καλυτερα αλλα πολυ αδυναμη

θα σας τα πω τα νεα μου αυριο

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα κ περαστικα στις αρωστες μανουλες μας @};-

Καρολινακι οπως το εγραψες....ομικρος αλωνιζει απο το πρωι εσπασε ενα πιατο σε μια στιγμη που γυρισα την πλατη μου,εριξε ενα μπολ με ηλιοσπορους...κ τραβουσε το σεμεν απο την κρεβατοκαμαρα για να φτασει την ενδοειπκηνωνια που εχουμε... :ohmy: εχει αρχισει κ φτανει πραγματα απο το τραπεζι κ καταλαβενετε.....κ ακομη δεν ειναι ουτε 12...εχουμε μελον ακομη..... [-x σας αφηνω να μαγειρεψω...... να ρωτησω η Αγγελικη τι κανει; ειχε καμια νεα της;

καλο πρωινο σε ολες σας.. ~o)@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Τι μου κάνετε?

Οι δικες μας μύξες συνεχίζονται,αύριο τελειώνει η αντιβιωση κ θα ξαναπάμε στη

γιατρο να δούμε τι γίνεται...

Δωρούλα μου δύσκολα να πάρει καουτσουκ τωρα,μετΑ τη σιλικόνη..Ασε εγώ δε

μπορώ ουτε να τις βλέπω τις καουτσουκ,μου φαίνονται πολύ βρώμικες,δε ξέρω γιατι..

Συμπεθερούλα μου καλημέρα!!!!

Αντρούλα μου φρονιμίτη????Πόσο χρονών είσαι αν επιτρέπεται??Βεβαια αυτο δεν εχει

ηλικία κ υπάρχουν κ άνθρωποι που εν εχουν βγάλει καθόλου..Ο αδερφος μου ειναι 31

κ δεν εχει βγαλει ούτε εναν..Κ εγω τον κοροιδεύω οτι δεν "φρονίμεψε"..Εγώ πάλι

τους έβγαλα κ τους 4 απο τα 20-22!

Χαρούλα μου περαστικούλια...περιμένουμε νέα σου κοριτσακι μου!

Στελλίτσα κ Φανούλα μου πού ειστε κοριτσάρες μου???Μου λείψατεεεεε... :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλες :) !!!

Τι κανετε??Εμεις μια χαρα,τρεχω λιγο με τις δουλειες κ το μαγαζι, οποτε μπορω αλλα ενταξει ;) !!

Περιμενω να ξυπνησει η Αφροδιτη για να την παω το μεσημερακι στη μαμα μου γιατι το απογευμα εχω γυναικολογο :?:? ...!!Θα παω για τεστ Παπ,επρεπε να ειχα παει απο το τον Ιουνιο,πολυ το καθυστερησα δε ξερω τι μ'εχει πιασει :roll: ..τελοσπαντων!Οταν τελειωσω θα παω να την παρω!

Χθες ειχαμε παει στις κουνιες(ειχαμε λιγο καιρο να παμε)κ ενθουσιαστηκε :lol: !!Σα το τρελλο ετρεχε περα δωθε,δεν εκανε κουνια ουτε 5 δευτερολεπτα :shock: ,ολο ετρεχε!!!Φυλακισμενο θα νομιζει κανεις οτι το χω :lol::lol: !!!Κ μολις πηγαμε να φυγουμε βαζει μια τσιριδα....ολη η γειτονια μας ακουσε!!Δεν ηθελε με τιποτα να φυγουμε!!Με τουτα κ με κεινα τελικα την καταφερα να φυγουμε περπατωντας ,σπρωχνωντας το ποδηλατο..Τωρα τελευταια με το παραμικρο τσιριζει(δε κλαιει,τσιριζει)..πως θα το κοψουμε??Καμια ιδεα?Της μιλαω με το καλο να το σταματησει,δεν ειναι ωραιο κτλ,της το λεω με το αγριο..τιποτα!

Σας πηρα μονοτερμα :lol: !Εσεις τι μου κανετε???

Ντινακι μουουου.. :YMHUG: καλημερα!!Με ζητησες??Εδω ειμαι,που να παω :-p:-* !

Θα περασουν και οι μυξουλες οπου να'ναι!Ο βηχας σταματησε??Αντε να σας δει και η γιατρινα σας παλι να ηρεμησεις κ εσυ!Ολα καλα θα ειναι :) !!Δε πιστευω μωρε να εχετε θεμα με αλλεργιες!Πες μας νεα!!Φιλησε μου την Ολινα κ τη μανουλά :-*:-* !!!

Δωρουλα μου!!Καλημερα!!Καλε φτιαξατε το λαπ-τοπ κ επιτελους επεστρεψες!!

Εγω παλι δινω της μικρης πιπιλες απο καοτσουκ απο την αρχη..τις βολευτηκε με τη μια κ τωρα ειναι αδυνατο να τις αλλαξουμε αλλα ελπιζω να τις κοψουμε συντομα..λεω εγω τωρα :lol: !Την παιρνει μονο για τον υπνο,καμια αλλη ωρα,τις εχω μονο μεσα στην κουνια!Ετσι λεω αργοτερα να κανω μερικες δοκιμες μπας και..!Το καλοκαιρι που ταξιδευαμε με το καραβι ξεχασα να παρω τις πιπιλες :o !!Αν ειναι δυνατον θα μου πεις!!!Αλλα παρ'ολα αυτα κοιμηθηκε (με λιγο νανουρισμα κ αγκαλιτσα)μια χαρα μεχρι να φτασουμε ;) !Δε το περιμενα!Επρεπε να εχω αρχισει ηδη τις δοκιμες μου φαινεται..

Ιφιγενεια περαστικα κοριτσακι μου!!Υπομονη!

Χαρουλα μου περαστικα κ σε σενα!!!

Κατερινακι μου στο τρεξιμο σε εχει ολη μερα ο Παναγιωτης μου φαινεται :lol::lol: !!!Ειδες που στα λεγαμε...εχει περασει σε αλλο επιπεδο τωρα ;) !Καθε μερα ανακαλυπτει ενα σωρο καινουρια πραγματα κ τρεχει τη μανουλα του!!Υπομονη :)

Κατι λετε για στεγνωτηρια κτλ..εγω δεν εχω..για την ωρα δεν εχω μπει στη σκεψη αν το χρειαζομαι!Νομιζω οχι ακομα!Εχει η θεια μου παντως κ ειναι καταευχαριστημενη!

Φρονιμητες!!Εμενα εσκασε ο πρωτος 2 μερες αφοτου παντρευτηκα :lol::lol::lol: !!!!!!!!!Τυχαιο :lol: ???Δε ξερω,παντως ολοι γελαγαμε πολυ εκεινες τις μερες!!!!!!!Τωρα πια εχουν σκασει ολοι χωρις να με πονεσουν.μικρη ενοχληση κ πρηξιματακι!Αλλα δεν εχουν βγει τελειως μεχρι κατω,ανα διαστηματα τους αισθανομαι να βγαινουν πιο πολυ αλλα δε με ενοχλουν ιδιαιτερα!

Καλα!!!!!!Καμια να μη μου απαντησει για το τι θα ντυσετε τα ζουζουνια κ που να ψαξω να βρω στολη(εκτος απο τα τζαμπου,που δε μου αρεσαν) :-w:-w ???

Χρυσα μου τι κανεις εσυ??Τι νεα απο τα μπεμπε σου,μικρα μεγαλα??

Καρολ μου μεγεια τα ψωνια!!!Να τα χαρειτε ολα!!!Μη σκεφτεσαι τα εξοδα..παντα ειναι πολλα αυτα κ αναποφευκτα!!Ειναι ομως απο τις καλυτερες αγορες,αυτες του σπιτιου!!Καλη συνεχεια!!Θα τα πουμε καποια στιγμη,Φιλια σε σενα κ την παπενια :-* !!

Η συμπεθερουλα μου μαλλον εχει πεσει με τα μουτρα στο διαβασμα...φιλια πολλα Αγγελικουλα!!

Φανουλα μουου...γουερ αρ γιου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βρε βρε καλώς την...Αχ Στελλίτσα μου μ αυτη την τσιρίδα έχω κ εγώ θέμα..

Επειδή όταν είχε την βρογχίτιδα της κάναμε όλα τα χατηρια αμέσως για να μη κλάψει

κ μπουκώσει κ την πιάσει βήχας,καλόμαθε..ή μάλλον κακοέμαθε κ με το παραμικρό

τσιρίζει..Ότι κ να θέλει το ζηταει τσιρίζοντας...Ως τώρα της εξηγούσα με υπομονή

οτι δεν ειναι καλό,της έλεγα ότι θέλει να μου το ζητάει όμορφα,αλλα μπααα...

Τώρα απλά όταν μου ζηταει κάτι τσιρίζοντας,απλά δεν της το κάνω,οπότε συνέρχεται

κ ερχεται κ χαιδεύεται..Εχω δει σημαντική βελτίωση..δοκιμασε να μην υποκείπτεις

οταν τσιρίζει μπας κ συμμορφωθεί!!!

Εμεις εναν ξερόβηχα τον έχουμε ακόμη,κοντός ψαλμός αληλούια,αύριο το πρωι θα ξερω

τουλάχιστον αν έχει ή όχι ακροαστικά..

Καλά με το αγγλικό σου στη Φανούλα μας με πέθανες..!!!!!Είσαι τελεια!!!!!!

Φιλάκια πολλά αγάπη.. :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...