Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ - ΙΟΥΝΙΟΥ -ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Ν06


Recommended Posts

Καλημερα κουκλες;;;

τι κανετε;;;;

εμεις καλα...

καθαριζω το σπιτι...

θα ειναι η ευδομαδα των γιατρων και του τρεξηματος....και δεν θα προλαβαινω

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 975
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλο σας απογευμα...τι πολλα γραψατε...θα σχολιασω οτι θυμαμαι οκ.... ;)

περπατοπιτα οχι δεν εφτιαξα,γιατι οπωςψ ειπα εκει που κανουμε 2 βηματακια το γυρναμε ξανα στο μπουσουλητο,κ αν ειμαστε εκτος σπιτιου που δε ξερει κ το χωρο μου κοβονται τα χερια.... ;) μια κυρια σημερα στην εκκλησια μου ειπε, ολη μερα ετσι σε τυραναει; κ τις απαντησα οχι ευτηχως..... :|

καναμε εμβολιο προχθες κ ειμαστε πλεον 11300, κ 89 ποντους...το βραδακι ανεβασε λιγο πυρετο παρενεργεια του εμβολιου αλλα ολα οκ.....

Στελλα κ ο δικος μου εκει που περνει μπρος κ λεει μερικα, εκει τον πιανει κατι κ δε φωναζει ουτε μαμα.. :huh:

Αγγελικη περαστικα σας για μια ακομη φορα, τι να πω βρε κοπελα μου.... :ohmy:

Αννα περαστκα κ σε εσενα διαβασα πως ειχες κατι προβληματα υγειας... :(

Κωνσταντινα ωστε ετσι η Ολινα με το κινητο; επιασε το νοημα της τεχνολογιας... :P

εμεις τραχανα κ χυλοπιτες που ετρωγε πολυ δεν τα θελει, σκεφτομαι κατι σε ρυζογαλο η τοστ, γιατι με το γιαουρτι αναγουλιαζει.επισης τρωει πλεον οτι κ εμεις, τα δικα του μαλον τα βαρεθηκε..

Μαρακι κ ο δικος μου τρελα με τα ηλεκτρικα, σκουπα, πλυντηριο,στεγνωτηριο, αν δει πορτα ανοιχτη χωνεται μεσα, ποσες φορες τον προλαβα στο τσακ... :ohmy: κ με το σιδερο κοριτσια δεν μπορω να σιδερωσω να φανταστειτε δεν περπαταει καλα, καλα κ μολις το δει κατεβενει μονος απο τ αλογακι κ ερχεται διπλα,πως τρεμω μην το καψω καμια μερα κ τρεχουμε, η ψυουλα μου το ξερει.. :unsure:

Καρολινακι αυτη η ξαδερφη σου, ειναι σαν την κουνιαδα μου, εκανε μωρο για να λεει μαλον πως εχει παιδι,η ανιψια μου ως τα δυο μεγαλωσε στη γιαγια της κ εχει αδυναμια σε μενα, οταν επερνε τηλ η μανα της ξερεις τι ελεγε πες τη μαμα πως κανω νανι... ;)

Αναστασια σε καλοσωριζω κ εγω στην παρεουλας μας, κ σου ευχομαι να χαιρεσαι την Αννυ σου :D

σας αφημω καλο βραδυ σε ολες μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρες.

τι κάνετε? εγώ στη δουλιεά κλασικά.δεν αλλάζει κάτι.

σήμερα έχουμε β-επιπέδου..

ελπίζω όλα καλά.....

που χαθήκατε όλες?????βολτάρετε το ΣΚ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα κοριτσάκια μουουου!!!!

Συμπεθερούλα μου κ πάλι υπομονή κοριτσι μου...Ο Χριστοφοράκος τι κάνει το

μωρό μου?

Νινίνα μου χαρα στο κουραγιο σου.,πρέπει να ναι πολύ ζόρικο με τόσα

κιλά να μην περπατάει ακόμη κ κάποιες φορές να πρέπει να τον κουβαλάς.. :-s

Πάντως πρέπει να χεις κάνει μπράτσα σούπερ!!! ;)

Χαρούλα καλημεραα κ απο μένα!!

Ζαιράκι μου καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου..Περιμένουμε νέα σου!!!

Φανούλα μου γλυκιά που είσαι εσυ???Κοιμηθήκατε καλά χθες βραδυ?? :-*

Στελλούνι μου όμορφο καλή εβδομάδα κ σε σένα...Ελπίζω να σου ξεκόλλησε το

μάμυ κ να χουμε νεα σου ξανά σύντομα..Αν όχι,έχουμε τον τρόπο μας να επικοινωνούμε

εμείς.. ;);) Πολλά φιλακια κ στις 2!!

Εμείς κορίτσια μου εχθες συνεχίσαμε το σίριαλ "Ολίνα κ ιώσεις"...Πάνω που είπαμε άρχισε

λίγο να "ξεραίνεται" ο βήχας,σηκωσε πυρετό......... #-o Φυσικά κ θα ρθει πάλι η γιατρινα μας

στο σπίτι να την ακούσει ξανά γιατι δε πρόκειται να ηρεμήσω.... :-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μπορει να μου το πουν αλλα δε σκαω και ιδιετερος για το τι ειναι..

εχω ενστικτο πως ειναι παλη αγορακι.

Συμπεθερα καλημερα!!

Αμαν βρε παιδι μου..μα που αρρωσταινει αυτο το κοριτσι;

Παντως για να σε παρηγορισω και ο Χριστοφορος ειναι με μηξες ποσε ςμερες και μαλλιστα ενιωτε πρασινιζουν και ειμαστε με το νασαλιν ολιμερις να τις καθαριζουμε

και εχει δε τοση πολλη μηξα που μας γυρισε και λιγο σε βηχα..

δεν παιρνουμε- ακομα- καμια αγωγη φαρμακευτικη παρα ειμαστε ολημερα με τους ορους και καθαρη ατμοσφαιρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες!!!!!!!τι μου κανετε κουκλες? τα απαιχτα μωρουλινια σας καλα?

ευχομαι η Αγγελικουλα μας να ηρεμησε που ταν ανησυχη σχετικα με το φαρμακο και να εγινε καλα που ταν αρρωστουλα...το διαβασμα πως παει? το ζουζουνι σου καλα?

Χρυσουλινι μουυυυυυ γλυκο! θα τρεχεις αυτη την βδομαδα στους γιατρους ε? υπομονη κοριτσαρα και περιμενουμε να μαθουμε νεαααααααααααα σχετικα με το φυλο....θελω να δω αν επεσα μεσα... :lol::lol: ο ταζουλης μας τι κανει?

Στελλουνι μου και εμας δεν λεει πολλα η παπενια μας...πιστευω όμως ότι αν τους λυθει η γλωσσα δεν θα σταματανε μετα... :lol::lol: και εγω σαν παιδι αργησα να μιλησω...αλλα μετα δεν σταματησα :D:D:D

Συμπεθερουλα μου τι κανετε? ο κουκλος μας περπατησε?

Φανουλι μου τι κανει το Αναστασακι μας με τα δοντακια ? ηρεμησε απο την γκρινια που χε?

Αναστασια μου εμεις τα λεμε και απο αλλου!!!! ;);) καλως όρισες και εδω κοριτσακι μου...

οι υπόλοιπες που ειστε?Ιφι,Ζαιρακι πως τα πατε?

Δωρουλι,Ποπιτσα ,Αντρουλα...πολλα μακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελιες!υπομονη στις μανουλες με τις υωσεις κ φυσικα περαστικα στ μπεμπακια σας!

εγω την πεμπτη θα παω στην κω αλλα κατα πασα πιθανοτητα παω για χειρουργειο αφαιρεσης χολης κ λιθοτριψιας νεφρων...θα δειξει...φοβαμαι γιατι εχουμε ιστορικο καρκινου κ δεν το διακινδυνευω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!

να σας ρωτησω κατι?ποσες δοσεις υπατιτιδας εχουν κοανουν τα παιδακια σας?η παιδιατρος μαλλον μου εκανε γκαφα...μου ειχε γραψει 18 μηνων να κανει 4 δοση κ ευτυχως με τον αλλον που μιλαω γιατι παντα παιρνω 2 γνωμη μου ειπε να μην το κανω.οτι μονο 3 δοσεις πρεπι.ρωτησα εδω μερικες κ μου ειπαν οτι εκαναν 3 δοσεις.περιμενω να ερθει μαλλον το σ/κ για να δω φως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aννούλα μου γλυκιά περαστικά κοριτσάκι μου...Όλα να πάνε καλά

κ αλλο κακό να μη σε βρει πουλί μου...Περιμένουμε(ευχάριστα)νέα σου!!

Για τις δόσεις,τώρα βλέπω το βιβλιάριο της ολίνας,κ απ ότι βλέπω οι δόσεις

είναι 3,ναι.Πρόσεξε το!

Αχ κοριτσια μου τελικά το μαναρι μου εχει λίγα φλεμματάκια κ η γιατρος μας

μου δωσε την πρωτη μας αντιβίωση.. :(:( Oχι τίποτα αλλο λεει,ειναι πολύ

ελαφρια οξεία βρογχίτιδα,η οποία προήλθε απο μικρόβιο που της ηρθε

πάνω στην πεσμένη της αμυνα λόγω της ίωσης κ πρέπει να παρουμε

το σιροπάκι για να αποφυγουμε τα χειρότερα..Εξου κ ο χθεσινός πυρετος..

Συμπεθερα μου κ εγω αυτο αναρωτιέμαι,πού αρρωστησε...Απο τοτε που

κόλλησε την ίωση δεν την πήγα σχεδόν πουθενά...

Κ πάνω που χαρηκα γιατι χθες το βράδυ δεν εβηξε σχεδόν καθόλου.. :? Τι να πω,

μαλλον πρέπει κ εγω να κανω ενα ευχέλαιο...

Ωρες ωρες αναρωτιέμαι γιατι να μην υπάρχει τρόπος να μπορώ να πάρω απο

πάνω της αυτο που την ταλαιπωρει κ να το φορτωθω εγώ.....?Χίλιες φορές εγώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο σας απογευμα..... :P ναι Κωνσταντινα εχω κανει μπρατσα, κ κορμι σουπερ....χαχαχα :lol: με ειδε μια φιλη μου σημερα κ λεει εσυ εγινες μινιον.... :lol: στο σπιτι ευτηχως ειναι πιο καλα τα πραγματα,αλλα αν παμε καπου ....ζορια μεγαλα.... ;)

Συμπεθερουλα μου χρονια πολλα για τον αντρουλη σου :P πολυχρονος κοπελα μου να τον χαιρεστε μικρο κ μεγαλο παπι.... :P

Αννα κ εμας η τριτη δοση ηταν προχθες... ;)

Χρυσα καλα αποτελεσματα, κοπελα μου :P

καλο απογευμα σε ολες σας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζαιρακι μου μην κλαις καλεεεεεε!!!!!!

Εδω ειμαι εγω!!! Μη μονολογεις εγκυος γυναικα μες στην νυχτα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Συγχαρητηρια για την τελεια Β' επιπεδου!!!

Αντε λιγο εμεινε....(??).....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο μικρος σε ποια εβδομαδα γεννηθηκε και με τι βαρος?

Ολα να πανε καλα μεχρι τελος κοριτσαρα μου.

Ντινακι μου στεναχωριεμαι πολυ που δεν ειναι καλα η Ολινα μας...

Γιατι ρε παιδι μου να τραβαει τετοια ταλαιπωρια το καημενουλι?

Να την προσεχεις την νεραιδουλα μας και να της δωσεις ενα μεγαλο κι ενα μικρο φιλι απο μενα και την Αναστασια... :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Χρυσα πηγες για αυχενικη?

Που εισαι...? Περιμενουμε νεα σας κοριτσαρα μου..

Αννουλα μου περαστικα σου κοριτσι μου.

Ολα θα πανε καλα. Μην ανησυχεις...

Καρολινακι χρονια πολλα!! Να χαιρσαι τον αντρουλη σου!

Ευχομαι συντομα να του χαρισεις κι εναν γιο και να γεμισει παιδικες φωνουλες το νεο σας σπιτικο.

Φιλια στην παπενια.

....Εμεις πηγαμε για εμβολιο (τριτη δοση και τελευταια engerix που επρεπε να την εχουμε κανει ηδη) αλλα οι ιωσεις δε μας αφησαν τοσο καιρο, και το προηγουμενο μηνα καναμε της ανεμοβλογιας που ηταν πιο "επειγον"... ;)....

Παραμενουμε σταθερες σε υψος-βαρος (11.200 kg και 83 εκ.)...!

Η μικρη συνεχιζει την ατελειωτη γκρινια απο το απογευμα και μετα... αλλα κατα εναν παραξενο τροπο σημερα κοιμηθηκε 11:15... :shock: συνηθως πιανουμε 12:30- 1:00..

Αντεχω σας λεω ακομη...!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

2700 στη 38η εβδομάδα,

αλλά με ραντβου γιατί είχα πίεση,

πολύ αργά δε την κοιμίζεις..εγώ κάθομαι μαζί του από τις 8 και γύρω στις 9:30, άλλοτε στις 10 : 30 αποκοιμιέται, τραβάω ζόρι με τον ύπνο. ειναι η ευκαιρία του να παίξουμε,να κάνουμε κουβέντα . ξεκινάει : "μαμά..............." και μετά λέει τα δικά του. μετά από λίγο ξανά "μαμά............."

λες να μου βγει γλωσσκοπάνος :)):)):)):)):)):)):)):))

α μωρέ το νινάκι μου, φαίνεται το βρίσκει σαν ευκαιρία να μου τα πει......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H διαδικασια μπανιο-γαλα-κουβεντουλα ξεκιναει απο τις 8:30-9:00 αλλα ο υπνος κανει να την παρει 3 ωρες... δε δεχεται αγκαλιες και χαιδεματα.. θελει να αραζει στο κρεβατι,μετα να χοροπηδαει, μετα να πει οοοοοοοοοτι εμαθε ολη μερα και φτου κι' απ' την αρχη.

Ειναι δυσκολη στον υπνο.. αλλα τι να την κανω? Υ.Π.Ο.Μ.Ο.Ν.Η....!!!

Ζαιρα μου με την πιεση τωρα στον μικρο πως εισαι?

Ευχομαι να μην ανεβαζεις μωρε...

Γλωσσοκοπανος θα βγει τι νομιζεις!!!

Τα απιχτα μωρακια ειναι ολα πολυλογαδικα!!!!!

Η Αναστασια σημερα ειπε καθαρα "τι ειναι".......? :shock::shock::shock: Αλλα μονο μια φορα το ειπε και μετα την ελεγα 1414117181891991 να το πει και το εραψε!!!! :lol:

Λεει "παπουτσα".. :lol::lol: (τα παπουτσια βρε τι νομιζατε)...? :lol:

Και αλλαξαμε και ονομα! Λεγομαστε "Ατατινα".... Αλλο και τουτο σημερα αυτο!! :lol::lol::lol:

Εχω τοσα πολλα να σας γραψω μ' αυτα που κανει και λεει αλλα βαριεμαιιιιιιιιιιιιι..............!!!!

Προσπαθω να την τραβηξω βιντεο να σας τα δειξω αλλα με καταλαβαινει και δεν κανει τιποτα.

(Συμβαινει στα παιδακια σας το ιδιο...)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

H διαδικασια μπανιο-γαλα-κουβεντουλα ξεκιναει απο τις 8:30-9:00 αλλα ο υπνος κανει να την παρει 3 ωρες... δε δεχεται αγκαλιες και χαιδεματα.. θελει να αραζει στο κρεβατι,μετα να χοροπηδαει, μετα να πει οοοοοοοοοτι εμαθε ολη μερα και φτου κι' απ' την αρχη.

Ειναι δυσκολη στον υπνο.. αλλα τι να την κανω? Υ.Π.Ο.Μ.Ο.Ν.Η....!!!

αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ πόσο σε καταλαβαίνω..

μ'εχρι πριν λίγες μέρες τα ίδια αλλά αποφάσισα να τοξκινήσω πιο νωρίς τη διαιδκασία γιατί δεν ήταν ώρες αυτές που κοιμόταν......ακριβώσ τα ίδια, ακριβώς όμως....με τη διαφορά ότι εμένα του ρχεαι και ένας χορός ξαφνικά εκέι που γλαρώνει,πετιεται και ρίχνει ένα χορό. =))=))=))=))=))=))=))=)) γιατί είναι και νούμερο ααχχχχχχχχχ έχει πλύ γέλιο...μακάρι να τον βλέπατε. σκώνει τ αχέρια,λέλει "σσσσσσσσσσσσ" και χορεύει στο ξαφνικό/

στο 1ο είχα 14-17 πίεση και πάρα πολλούς παλμούσ,ωσ στιγμής τώρα είμαι οκ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω τοσα πολλα να σας γραψω μ' αυτα που κανει και λεει αλλα βαριεμαιιιιιιιιιιιιι..............!!!!

Προσπαθω να την τραβηξω βιντεο να σας τα δειξω αλλα με καταλαβαινει και δεν κανει τιποτα.

(Συμβαινει στα παιδακια σας το ιδιο...)?

επίσης το ίδιο. αν του πεις πες κάτι μουλαρώνει και μπορεί να πάει πιο δίπλα και να το κουβεντιάσει μόνοσ του....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ! Βρε Ντινα μου κι εμενα ριχνει κατι χορους :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μηπως ειναι ο καιρος της τρελας? ΙΣΩΣ!!!!!

Πολλα κοινα εχουν τα μικρα μας... μηπως φταει το ξανθο στο μαλλι τελικα????!! :lol::lol::lol:

...Χαιρομαι για την πιεση σου.

Ευχομαι ετσι καλα να εισαι μεχρι το τελος της εγκυμοσυνης.

Παω να αραξω στην κρεβαταρα μου γιατι δεν εχω και πολλες ωρες μεχρι τις 6:30.

Καλο βραδυ και καλη ξεκουραση.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...