Μετάβαση σε περιεχόμενο

θεουλη μου σε ευχαριστω


Recommended Posts

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Mε το καλο !!!!! Ολα να πανε καλά σου ευχομαι!!

Και υστερα σου λεει οτι δεν υπάρχει Αι Βασιλης ;)

Μπραβο κοριτσι μου, ολα τα καλα απο εδω κ περα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχηθηκα κ σε στο αλλο post αλλα θα στα πω κ εδω...επισημα!

Με το καλο,καλη εγκυμοσυνη κ να γεννησεις ενα γερο μωρο!!!!!!!!!Απολαυσε αυτους τους 9 μηνες..θα ειναι οι καλυτεροι της ζωης σου...να προσεχεις τον εαυτο σου,να μην κουραζεσαι κ να εισαι ηρεμη!

Πηρες το καλυτερο δωρο για φετος απ'τον Αι Βασιλη...μαλλον ησουν πολυ καλο παιδι ολη τη χρονια..ε...;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχχ κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ ..οντως πηρα το καλυτερο δωρακι απ τον αι-βασιλη..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες κ οτι επιθυμει η καθεμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη κι ενα υγιεστατο μωρακι!!!!μπραβο μαιρουλα!!!χαρηκα πολυ πολυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΟΟΛΑ ΚΑΛΑ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΧΧΜΜΜΜΜΜ Ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ ΗΡΘΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε παλιοMerykal θα σε σκοτωσω(μετα απο 9 μηνες βεβαια γιατι τωρα εχεις το μικρο μπιζελι στην κοιλια σου)!!!!!!!

Ειδες που οοοολα πηγαν καλα και οτι απλα ηθελε τον χρονο του το θεμα;;;; Χμμμμμμμ σαν να μου φαινεται γουρλιδικο το καινουργιο σπιτι κ ο <επισκεπτης> του ;););):lol::lol::lol:

Ευχομαι να περασεις τους καλυτερους μηνες της ζωη σου κ να κανονισουμε να κλεινουμε ιδιες μερες ραντεβου στον Λευτερη! :D:D:D:D:D

Φιλια πολλα πολλα (οχι σε σενα πλεον,αλλα στην κοιλια σου) :lol::lol::lol:

Ααααα εχεις καταλαβει βεβαια οτι δεν εχω αξιωθει να βαλω καρτα στο κινητο ε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merycal μου δεν μπορείς να φανταστείς ποσο χάρηκα για σένα. Νομίζω πράγματι το νέο σπίτι σου ήταν γουρλίδικο και ίσως το γεγονός ότι είχες τόσα πράγματα να κάνεις με το σπιτι ήταν το ιδανικό για σένα ώστε να μην προλαβαίνεις να σκεφτεσαι πως ήθελες μωράκι τόσο πολύ.

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη:-)

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!! :D Ευχομαι ολοψυχα να σας πανε ολα καλα!Η Παναγια να σας προστατευει!Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!Απολαυσε την με την ψυχη σου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axaxxaxaxa sas eyxaristw polu koritsia gia tis euxes sas...xtes to eida gia prwth fora k htan aplaaaaaaa teleia...o antreas mou eixe to xamogelo ths crest kai egw epishs..24 dekembrioy tha akousoume kardoula!!!!!!!!!anupomonw toosssssooooooooo polyyyyyyyyy

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες η μετακόμιση Merykal;;;;;;; Εξαφανίστηκες από το πόστ και μας την έσκασες τη βόμβα!!!! Και έλεγα και εγώ "πολύ ησυχία έχει πέσει".

Και ποιά θα μας επιβλέπει τώρα στο πόστ, που εμείς έχουμε ξεφύγει τελείως;;;; =))=))=))=))

Χαλάλι σου βρε!!!

Πλάκα κάνω...

Σοβαρά τώρα.... συνεχίστε να χαμογελάτε παιδιά, γιατί αυτή είναι η αρχή μιας καινούργιας ζωής: μιας καινούργιας ζωής για σας και μιας καινούργιας ζωής, μέσα σου :x:x:x:x

Με το καλό να ακούσεις και την καρδούλα του :x:x:x:x Τι ωραία Χριστούγεννα που θα είναι αυτά για σας!!! [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Καλή συνέχεια, Καλές Γιορτές και να περνάς να μας βλέπεις πότε-πότε... [smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif][smilie=hiding.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Merykal !!!!!!!!! Καλύτερο δώρο για τα Χριστούγεννα δεν θα μπορούσες να ζητήσεις,ε? Ν έχεις μία πολή καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!1 :x \M/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια… ήθελα να μπω κ εγώ στην παρέα μετά από καιρό… να σας πω πολύ σύντομα την ιστορία μου. Μετά από προσπάθεια 1 χρόνου αρχίζουμε με τον άντρα μου να κάνουμε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις. Όλα φυσιολογικά και οι 2.Τελικά ξεκινάμε πρόκληση ωορρηξίας, σπερματέγχυση, χωρίς αποτέλεσμα και μπαίνουμε στην ‘ανεξηγητη υπογονιμοτητα’ όποτε αποφασίζουμε να πάμε για εξωσωματική. Μένω για πρώτη φορά στη ζωή μου έγκυος μετά την 1η εξωσωματική αλλά τελικά είναι βιοχημική. Στην 2η εξωσωματική μένω έγκυος αλλά είναι εξωμητριο κ μπαίνω για λαπαροσκόπηση και αφαίρεση σάλπιγγας. Ο γιατρός βρίσκει και λίγες εστίες ενδομητριωσης (το υποψιαζόμουν λόγω απίστευτου πόνου περιόδου αλλά δεν φαινόταν τίποτα στον υπέρηχο), όποτε και τώρα είμαι σε καταστολή περιόδου για 3 μήνες. Τον ρώτησα αν τελικά αυτό ήταν το πρόβλημα που δεν εμένα έγκυος φυσιολογικά και μου είπε ότι δεν μπορούμε να το ξέρουμε 100% αλλά ότι δεν είχα πολλές εστίες ενδομητριωσης κ ότι ήταν κοντά στην ουροδόχο κύστη.  Την τελευταία μηνιαία ένεση για να σταματήσει η περίοδος την έκανα τέλη Απριλίου όποτε θεωρητικά περιμένω περίοδο από Ιούνιο. Δεν μου έχουν μείνει άλλα κατεψυγμένα εμβρυα όποτε και πρέπει να κάνω καινούργια διέγερση (έχω κάνει ήδη 2, η πρώτη κανονική η 2η πιο χαμηλή δόση φαρμάκων). Η ερώτηση τώρα είναι, να κάνω κατευθείαν καινούργια διέγερση ή να προσπαθήσουμε μήπως μείνω φυσιολογικά? Μπορεί να τα έγραψα όλα εν συντομία αλλά έχω περάσει πολλά και μου είναι πολύ δύσκολο να περιμένω κ άλλο… Επίσης έχω πάρει να φάρμακα ήδη μέσω επιτροπής. Αν έχει περάσει κάποια κάτι παρόμοιο ή θέλει να μου πει μια γνώμη, καλοδεχούμενη.
    • Καλά αυτά τα ποσα απλησίαστα παρά πολλά μωρέ 😳 Ακομα και αυτά που έδωσα για το πρώτο μου παιδάκι, γεννά + επισκέψεις πάλι ήταν πολλά για εμάς..  Μακάρι τώρα που διάλεξα να πάω σε δημόσιο να είναι όλα οκ και να μην μου βγει ξινό🤷‍♀️  
    • Γιατί εμένα γράφει επάνω το κουτί να μην καταναλώνεται σε περίοδο εγκυμοσύνης. Μόνο μια πολυβιταμίνη μου είπαν εδώ ότι επιτρέπεται (pregnacare) αλλά δεν την πήρα.  Να μη σκέφτεσαι το παρελθόν!!! Να είσαι θετική κι όλα θα πάνε καλά! Να σου ζήσει κι εσένα ο μικρός σου κορίτσι μου!  Συγχαρητήρια κορίτσι μου! Με το καλό ο γάμος σας με φουσκωμένη κοιλίτσα!
    • Μια απο τα ίδια κι εγώ. Άλλαξα νούμερο απο το 2ο μήνα. Και φυσικά δεν άντεχα καθόλου τη μπανέλα στην αρχή. Αχ κορίτσια μου, εγώ να δείτε πόσο χαίρομαι που μπήκα σε αυτό το παρεάκι! Πολύ σωστά τα λες. Εγώ δηλαδή που τώρα στα 37 έρχεται το 1ο τυχαία δε νομίζω ότι θα κάνω 2ο δυστυχώς. Αλλά αισθάνομαι κι εγώ ότι έχω πολύ δύναμη και αντοχές ακόμα! Αυτό απάντησα κι εγώ σε όσους μου είπαν τώρα να πάρω ρούχα εγκυμοσύνης... Αφού θα φοράω φορέματα δε λίγες μέρες... τι να τα κάνω;;; Κι εγώ μαζί σου. Αν δεν είχα την πτώση της βαρύτητας δε θα φορούσα!!!
    • Συγχαρητήρια κορίτσι μου, να ζήσετε 💞 όλο χαρές να έχουμε σ αυτό το φόρουμ ✨✨ Βουρ στο ψητό τώρα και σας εύχομαι να έχετε κι άλλες χαρές σύντομα 🤰🏼🔜 🤞
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...