Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

κοριτσια που εισαστε!!!κανα νεο???πηγε καμια γιατρουλη???περιμενουμε καμια αλλη????

αννουλα τι κανεις κοριτσακι μου!!!

καλλι μου και μενα στα ιδια κιλα ειναι το μπεμπακι μου!!!αντε κοντευεις και συ!!!

μινι μου οντως 2 παιδακια μαζι ειναι πακετο αλλα ειμαι σιγουρη θα τα καταφερετε μονο που θα τα κοιτας θα ξεχνας την κουραση!!!!αντε κοντευεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!

τι κάνουν τα μωράκια?? βλέπω φωτογραφίες και ζηλεύω!!! είναι όλα για φάγωμα!!! :D

εγώ έχω αύριο ραντεβού να δω τον μπεμπάκομου!!! άντε να δω πόσο έχει μεγαλώσει!!! ο άντρας μου μου λεει να πάρω και την βαλιτσούλα μαζί μήπως με κρατήσει.. αλλά δεν νομίζω. Εγώ θέλω την καινούργια χρονιά!! Θα μπω αύριο να σας πω νέα!!

φιλάκιααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!Να χαίρεστε τα μωράκια σας μανούλες!!!Εγώ μια χαρά είμαι,στρώνουν κάποια θεματάκια που είχα και θέλω να ελπίζω ότι θα συνεχίσουν έτσι τα πράγματα!!Αρχίσαν και κάποια πονάκια χαμηλά που μάλλον είναι συσπάσεις??Και κάτι άλλο,πως καταλαβαίνετε ότι έχει εμπεδωθεί το νινί σας??Φιλάκια πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Πως ειστε σημερα;Εγω το απογευμα θα παω στον γιατρο να δω την μπεμπουλα μου :D:D:D:D:D Θα σας πω τα νεα μας το βραδακι!!!!

Αννουλα χαιρομαι που τα θεματακια σου στρωνουν σιγα σιγα!!!Μακαρι να ησυχασεις και να εχεις μονο το μωρακι σου στο μυαλο σου!!!

Ζωουλα μου περιμενουμε νεα σου σημερα απο τον γιατρο!!!

Ρεββεκακι εσυ ποτε πας γιατρο παλι;;;Αντε να μαθαινουμε νεακια σιγα σιγα!!!

Καλλι 2500 κιλα η μπεμπα μπουλουκιτσα θα βγει :D:D:D:D δεν θα φοβασαι να την πιασεις αφου θα ειναι τσουπωτη!!!

Μινι μου μια χαρα θα τα καταφερεις με τα ζουζουνακια σου!!!!Ολα καλα θα πανε η φυση μας εχει προετοιμασει για ολα :):):):)

Μαριελεν πωπω :shock::shock::shock: κοιμαται τοσες ωρες η ζουζουνα σου!!!!Αυτο το παιδακι δεν θελει να σε κουρασει καθολου :):):):):)

Παω για δουλεια σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Εγώ ξύπνησα απο τις 4:30 σήμερα.

Μου κάνει κόλπα ο νεαρος και δε με αφίνει να κοιμηθώ.

Εχω και κάτι πονάκια ... άντε να δούμε.

Εξετάσεις θρομβοφιλίας και γιατρό έχω αύριο.

Θα σας ενημερώσω.

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα!!

Τι μου κάνετε? Εγώ είμαι καλύτερα, αν και ο γιος μου είναι χαμηλά και κατουριέμαιιιιι!

Κορίτσια με τη διήμερη παραμονή μου στο νοσοκομείο είδα ότι τα δημόσια είναι λίγο αλλού για αλλού δυστυχώς... Παιδιά μόνο γάλα σε σκόνη έχουνε, ούτε πάμπερς ούτε τίποτα!! Εκτός αυτού, οι μαίες δίνουν συμπλήρωμα ακόμα κι αν τους πείς όχι, δεν σε αφήνουν να το πάρεις αγκαλιά στην αρχή και να το θηλάσεις...τι να πω....χούντα!

Επίσης η κοπέλα δίπλα μου που γέννησε ήρθε με διαστολή 5 και της έβαλαν τεχνητούς πόνους παρόλα αυτά! Καλά, και εννοείται ότι από τις 4 κοπέλες που ήρθαν, ο 3 γέννησαν με καισαρική (λόγω βαρεμάρας του γιατρού), και καλά ο λώρος τυλιγμένος, πέφτουν οι παλμοί μπλα μπλα μπλα.... Ευτυχώς η γιατρός μου εκέι μέσα είναι πολύ καλή και ανθρώπινη, αλλά ο γιατρός είναι ο προϊστάμενος......

Τέλοσπάντων, ότι είναι να πάθω θα το πάθω το έχω πάρει απόφαση, απλά εδώ πρέπει να παλέψεις για φυσιολογικό τοκετό...και από ότι φαίνεται, ο άντρας μου θα είναι μακριά για να μου δίνει κουράγιο....

Χθες έφτιαξα και βαλίτσα μαιευτηρίου, ελπίζω να μην ξέχασα τίποτα!

Βρε κορίτσια, εσείς που ξέρετε, πονάει πολύ ο θηλασμός? ΌΛο κάτι ιστορίες τρόμου ακούω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες!!!!

αγγελικουλα μου υπομονη και δωσε μαχη για φυσιολογικο ακου εκει!!!!ο θηλασμος εχω ακουσει οτι ειναι αναλογος το στηθος,βεβαια ωσπου να συνηθισει το στηθος την κατασταση ε δεν θα ποναει λιγο?θα πετρωνει!!!αλλες πονανε αλλες οχι!!!

εγω εχω γιατρο την παρασκευη και ευχομαι να με κρατησει εκει :D:D

ποναω αρκετα 2 μερες τωρα νιωθω να με σφαζουν απο κατω μου σε καθε κινηση της!!!νομιζω πηρε θεση εχει εμπεδωθει!!!θα δουμε την παρασκευη τι θα μου πει!!!

αννουλακι μου χαιρομαι που εχουν στρωσει τα πραγματα,οταν μπορεις στειλε μου μυνημα!!!και γω αναρωτιεμαι πως ειναι οταν εμπεδωνει αλλα μαλλον ειναι αυτο το βαρος και οι πονοι εκει κατω!!!

ειρηνακι αντε να δουμε τι θα σου πει αυριο!!!και γω την νυχτα εχω πονακια!!!

ζωουλα περιμενουμε νεαααααααα!!!!

σας καλημεριζω οοοολεεεεςςςς και σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου καλημέρα!!! το χω δίπορτο ακόμη, πάω στο φρεσκομανούλες αλλά δεν μπορώ να σας αποχωριστώ μέχρι να γεννήσετε όλες και να πάμε από εκεί. Θα σας περιμένω!!! Όσες έχετε γιατρό θα περιμένουμε νεάκια σας!! άντε να ακούσουμε κι άλλα γεννητούρια. Ρεββεκάκι όταν εμπαιδώνεται εγώ προσωπικά δεν το κατάλαβα σε καμία εγκυμοσύνη ίσως το περισσότερο βάρος που νοιώθουμε στη λεκάνη αυτό νομίζω μόνο ο γιατρός με την κολπική εξέταση νομίζω μπορεί να μας το πει.

Αγγελική έτσι είναι δυστυχώς σε δημόσιο γέννησα και εγώ δεν παρέχει τπτ όλα πρέπει να τα χεις μαζί σου μέχρι και πάμπερς. Το μόνο θετικό είναι ότι στο δικό μας νοσοκομείο είχε rooming in και έτσι είχα το μωράκι μου συνέχεια μαζί μου και το έβαζα στο στήθος όποτε ήθελα. Οι μαίες και οι γιατροί με ενθάρρυναν να θηλάσω. Βέβαια αναγκαστικά λόγω του ότι η μικρή μου γεννήθηκε λίγο πρόωρη και έκανε υπογλυκαιμίες της έδωσαν συμπλήρωμα μιας και το γάλα μου δεν είχε κατέβει και το μωρό έπρεπε να σιτιστεί άμεσα.

Όσο για τις καισαρικές αν η γιατρός σου είναι υπερ του φυσιολογικού είμαι σίγουρη θα το πολεμίσει μέχρι τέλους. Είναι καθαρά θέμα γιατρού. Ο θηλασμός δεν πονάει μη τον φοβάστε αρκεί να τοποθετείτε στο στήθος σωστά το μωράκι σας και να τρώει συχνά ώστε να μην πετρώνει το γάλα στο στήθος. Είναι μαγεία να θηλάζεις το μωράκι σου απίστευτο συναίσθημα!!!!

Σου εύχομαι μια εύκολη γέννα με το καλό!!

Φιλιά πολλά γκαστρούλες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γκαστρουλες και μη πλεον!!!!!να σας ζησουν τα μπεμπακια σε οσες γεννησατε και στις εναπομεινασες καλο μας κουραγιο!εχω πολυ καιρο να μπω βρε κοριτσια γιατι δεν ειχα και πολυ ορεξη να ανοιξω τον υπολογιστη μου.εμπαινα αραια και που και διαβαζα τα νεακια σας!λοιπον εγω δεν εχω γεννησει ακομη αλλα την προηγουμενη εβδομαδα ο μπεμπουλης μας ηταν 2441 κιλακια!!!!ενω την πιο προηγουμενη εβδομαδα ηταν 2020 κιλακια!σχεδον μισο κιλο σε μια εβδομαδα εβαλε, επαθα την πλακα μου!κοριτσια απο κιλακια εσεις πως πατε εγω εβαλα 12 κιλα :( και το χειροτερο εβγαλα λιγες ραγαδες :twisted::twisted::twisted: μου φαινονται πολλα κιλα.....ασε που την εβδομαδα αυτην πρηστηκα γενικως λιγο πολυ παντου αν και οχι παρα πολυ αλλα εγω νιωθω δυσφορια!

ρεβεκακι και αγγελικουλα μην αγχωνεστε για τον θηλασμο, εγω τουλαχιστον δεν το σκεφτομαι.μας εχουν βαλει σε ενα τρυπακι (οπως και σε πολλα αλλα θεματα που σχετιζονται με την εγκυμοσυνη) οτι ειναι κατι το δυσκολο και ισως ακατορθωτο.εγω προσωπικα δεν τα πιστευω ειναι κατι τελειως φυσιολογικο και να δειτε οτι απο την αγαπη σας προς αυτο το πλασματακι θα σας βγει μια χαρα,απλα μην αγχωνεστε και προπαντως μην ακουτε κανενα!!!

φιλακια πολλα σε ολες και περιμενουμε νεακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar που εισαι καλε τοσο καιρο!!!γειτονησσα!!! :D

δεν εχω θεμα εγω με το θηλασμο!!!καθολου ανχος ολα καλα θα πανε!!!και η αληθεια ειναι οτι αμα κατσουμε και διαβασουμε τα διαφορα που λενε αστα να πανε!!!τιποτα δεν ειναι το ιδιο!!!!

απο κιλακια εχω βαλει 7!!!ειδες τι γρηγορα που μεγαλωνουν τα μπεμπακια μας!!!εμενα την προηγουμενη βδομαδα ηταν 2.500 για να δουμε τωρα!!!

το δεσποινακι μας τι να κανει αραγε!!!!κολημενη με το μπεμπακι της θα ναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να πανε γειτονισσα!!!!!δεν ειχα ορεξη να ασχοληθω με το νετ καθολου!εμπαινα μονο για να παραγγειλω πραγματακια για τον μπεμπη!καλα τι 7 κιλα εβαλες θα μας τρελανεις???????μαλλον πρεπει να κανω κρατη!!!!τωρα αισθανομαι τυψεις!επισης βρε κοριτσια πολυ κινητικος ειναι ο μικρος υποτιθεται οτι η δραστηριοτητα των μωρων ειναι μειωμενη στο τελος της εγκυμοσυνης!εμενα αν ξεκινησει να κλωτσαει και να κουνιεται δεν σταματαει για ωρες μεχρι και 5-6 ωρες μπορει να κουνιεται!!!με κουραζει λιγακι αυτη η κατασταση αλλα κανω υπομονη.η δεσποινα χαιρεται την κορακλα της αυτη την στιγμηαπο οσο διαβασα και στο facebook! ;) αχ αντε να ερθει και η σειρα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!

Και σε σας οτι καλυτερο και μ'ενα πονο!!! Ο καινουριος χρονος θα σας φερει με το καλο ο,τι πολυτιμοτερο θα μπορουσε να εχει μια γυναικα στη ζωη της!!!!!

Σημερα για αλλη μια μερα ημουνα Γιαννενα, οπου πηγα να δω τη μικρουλα μου!!!! Τα νεα μας ειναι παρα πολυ καλα!!! Σημερα μαλιστα καταφερε να φαει ολοκληρο γευμα απο μπιμπερο. Μεχρι τωρα τρωγαμε με καθετηρακι απο τη μυτουλα, το μπιμπερο μας κουραζε και δεν μπορουσαμε να πιουμε πανω απο 10γρ. Αν συνεχισει και καταφερει να κανει ολα της τα γευματα με μπιμπερο (μακαρι Παναγια μου) αυριο ισως να καταφερω και εγω να τη θηλασω... Λιγο ικτερο καναμε αλλα δεν υπαρχει κανενας λογος ανησυχιας!!! Αν καταφερω να τη θηλασω για τρεις μερες συνεχομενα θα τη φερουμε και σπιτι μας...το πολυ σε 10 μερουλες!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty:

Απο χθες το βραδυ εχει αρχισει και το γαλατακι μου να ερχεται :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Ειχα παρει και ενα ηλεκτρικο θηλαστρο της AVENT 110€....Μακρια!!!!!!! Ειναι οτι πιο αβολο υπαρχει και δεν καταφερα να συλλεξω ουτε μια σταγονα....Ξυπνησα το πρωι 7.30 με αφορητους πονους στο στηθος και τρομερο αγχος μη πετρωσει το στηθος και δεν προλαβω να θηλασω το μωρο μου!!! Πηγα στα Γιαννενα και μου ειπαν στη μοναδα νεογνων οτι το καλυτερο ειναι το swing της Μedela. Δεν εχασα ευκαιρια... Πηγα το πηρα αμεσως...Μαζι με 3 extra μπουκαλια 170€!!! Αλλα σωθηκα!!! Γυριζοντας σπιτι και εχοντας πεθανει στον πονο μετα απο τοσες ωρες, καταφερα να βγαλω σε 30 λεπτα 80 ml γαλατακι!!!! Ξαλαφρωσα!!!! Τωρα ετοιμαζομαι για το 2ο γυρο!!!

Αληθεια εχει καμια απο τις ηδη μανουλες χρησιμοποιησει ποτε θηλαστρο? Το γαλατακι που εβγαλα για 1η φορα ειναι καλα η μηπως ειναι λιγο? Αν και δεν αδειασα το στηθος τελειως....

Σας αφηνω προς το παρον...Παω να βγαλω γαλατακι!!!!!

Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριελεν Φανικο Μινι να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!Να ειναι γερα και καλοτυχα!!!Ειναι τοσο γλυκουλικα!!!!!!!!!!!!

Αντε να περασουν γρηγορα οι μερουλες να παρουμε και εμεις σειρα!!!!!!

ioanna μου και εγω απο τις τελευταιες ειμαι ελπιζω να μην μας αφησουν μοναχουλια μας οι φρεσκομανουλες να περιμενετε και εμας!!!!

περιμενουμε νεα απο τον γιατρο εγω θα παω σε 4 μερουλες με την νεα χρονια.

πολλα φιλακια στις κοιλιτσες και στα νεα μας μωρακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου επεστρεψα επιτελους μετα απο τοσο καιρο!!!!! Σημερα εβαλα ιντερνετ!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

Χρονια πολλα σε ολες σας!!! Με το καλο να κρατησετε στην αγκαλιτσα τα αγγελουδια σας!!!

Σας διαβασα λιγο και εχω τρελαθει με τα νεα σας!!!!!

Δεσποινακι μου να σου ζησει η μικρουλα σου! Τωρα θα την εχεις αγκαλιτσα σου! περιμενουμε νεα σου!

Φανουλα μου να σου ζησουνε τα μωρακια σου και με το καλο να τα παρεις σπιτακι σου! Καθε μερα που θα περναει θα ειναι καλυτερα!

Μαριελεν μου να σου ζησει η κουκλιτσα!!! Ειναι μια γλυκα!

Μινι μου να σου ζησει και εσενα η τοσοδουλα σου!! φοβερη φατσουλα,μου θυμισε την δικια μου που ηταν τοσο μικρουλα.Με το καλο να την παρεις σπιτακι σου!

Χρυσα μου τα θερμα μου συλληπητηρια για τον πατερα σου.. :( Καλο παραδεισο να εχει...

Τα νεα μου:: Πηγα γιατρο πριν λιγες μερες! Ο μικρος εγινε 2500 κιλα και το ραντεβου μας για καισαρικη ειναι την Τεταρτη που μας ερχεται!!!!! :) 6 μερουλες μεινανε μονο!!!! Την Τριτη θα κανω εισαγωγη.Αυριο εχω το τελεταιο καρδιοτοκογραφο!! Συσπασεις δεν εχει καταγραψει ακομα. Δεν εχω αγχωθει ακομα και ουτε θα το κανω νομιζω μιας και ξερω τι με περιμενει..την βαλιτσα ακομα δεν την τελειωσα.. :oops: Το μονο που με πειραζει ειναι που θα αφησω την μικρη μου τοσες μερες.. :( Μακαρι να μην ποναω τοσο πολυ αυτην την φορα και να βγω σε 4 μερες.

Με το σπιτι τακτοποιηθηκα επιτελους και εκανα μελομακαρονα και κουλουρακια τρομαρα μου! θα κανω και βασιλοπιτα αυτες της μερες.Ποναω βεβαια πολυ σχεδον σε καθε μου κινηση αλλα δεν το βαζω κατω.Με το κρυολογημα συνηλθα ευτυχως! Μεσα σε ολα παθαινω και οξεια οτιτιδα και περνω ακομα αντιοβιωση...ολα μαζι...

Αυτα τα λιγα.Θα σχολιασω αναλυτικοτερα απο αυριο.Φιλακια πολλα!!!! :-*:-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μινι βα σου ζησει..γτ να βαλεις θηλαστρο?????????προσεχε θα στο κοψει..ειναι ακαταλληλο..

εγω πηγα να τη πατησω..

οτι θες ρωτα..να σε βοηθησω..αν θες στειλε με πμ να τα πουμε..να σου ζησει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορ τωρα διαβασα ολο το μην...

καλυτερα να παρεις νοσοκομειακο θηλαστρο...γτ τα αλλα ειναι ακαταλληλα..

επειδη δε εχει εδραιωθει η γαλουχια γιαυτο κ δε βγαζεις..

με το καλο να θηλασεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοτιτσάκια!!!!!!!!

Χθες είχα πάει γιατρό αλλά δεν πρόλαβα να μπω να σας πω τα νέα μου γιατί είχα πάει επίσκεψη το απόγευμα. Το μωράκι μου είναι μια χαρά, χθες είδαμε και λίγο φατσούλα!!!! Μαγουλάκι για την ακρίβεια και είναι για δάγκωμα!!! :lol::lol: Ο μπέμπης είναι γύρω στα 2900 και η γιατρός μου είπε να πάω πάλι την Παρασκευή 7/01 να με δει και αν όλα είναι καλά θα με βάλει να γενήσω ή στις 10 ή στις 12 Γενάρη!! Χάρηκα γιατί δεν ήθελα τώρα, ήθελα με την καινούργια χρονιά!!! Ελπίζω ο μπέμπης να μην έχει άλλους σκοπούς.. :D:D

Αυτά τα νέα μου.. φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφουλες!!!!

λενακι αντε μας ελειψες!!!!αντε με το καλο βρε και συ!!!τι καλα!!!

ζωουλα εμας μαζι μας βλεπω!!!

πολλα φιλια σε ολες!!!!

οι μερες μου αυτες ειναι γεματες με εξοδους επισκεψεις κτλ!!!

αυριο εχω 10.30 γιατρο!!!θα σας πω τα νεα μου συντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στα κοριτσάκια που έχουν γεννήσει, να τους ζήσουν τα μωράκια τους και με το καλό και στις υπόλοιπες μαγιάτικες γκαστρούλες!!! Φιλάκια, χρόνια πολλά κ ένα ευτυχισμένο κ υγιές 2011!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γκαστρούλες κ μανούλες!!!! Σήμερα απο το πρωί γυρνάω στην αγορά, στο δρόμο θα το κάνω αυτό το παιδί τελικά χαχαχαχαχα :lol::lol::lol: . Το πρωί είχα κομμωτήριο, κουρεύτηκα για να είμαι έτοιμη να υποδεχθώ τον υιό μου, κ μετά είχα ραντεβού με τον γιατρό μου, κάναμε το καρδιοτοκογράφημα όλα καλά με την κινητικότητα του μπεμπούλη μου !!!! Έχει φτάσει αισίως τα 3217 γρ κ έχει κ παχουλή κοιλίτσα για αγόρι μου είπε, συνήθως τα κορίτσια έχουν λιπος στην κοιλιά αλλά εμείς είμαστε μάλλον εξαίρεση χαχαχαχχαχα, τον καλοταίζω τον γιοκα μου!!!! Μετά τελευταία ψώνια κ δώρα κ καφεδάκι!!!! Στο σουρτούκι όλη μέρα, ευτυχώς δεν είχα να μαγειρέψω!!!!

Αυτά τα νέα μου , σας φιλώ όλες γλυκά γλυκά!!! Μουτςςςςςςςςςςς :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!! Τι κανετε?? Καλε ηρθα εγω και φυγατε εσεις?? :D Που εισαστε ολες??

Σημερα ειχα γιατρο.Μου αλλαξε την ημερομηνια γεννας και αντι για Τεταρτη θα γεννησω μια μερα πριν!!!!! Τριτη δηλαδη.Δευτερα 12 η ωρα θα κανω εισαγωγη και Τριτη 8 η ωρα θα με παρουν πρωτη πρωτη για καισαρικη! Αυτο που ευχομουν να γινει! Δεν μπορω την αναμονη καθολου!

Σοφακι μου μια χαρα τον βρισκω τον μικρο! Ολοκληρο παιδαρο θα βγαλεις! Εμενα μαλλον στουπακι θα βγει! :lol: Με το καλο κουκλιτσα μου! Η Ευουλα τι λεει τωρα που πλησιαζουν οι μερες??

Ρεββεκακι καλως την δεχτηκες την μανουλα σου!! Μια χαρα σας βρισκω!Να περνατε παντα ετσι ομορφα!

Τι θα κανετε παραμονη πρωτοχρονιας?? Εγω θα αλλαξω χρονο με τα πεθερικα μιας και ο αντρουλης μου θα δουλευει μεχρι της 6 το πρωι :(:(

Σε λιγο θα σηκωθω να κανω βασιλοπιτα,για να δουμε τι θα μου βγει! :roll:

Θα επανελθω αργοτερα! φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σορ τωρα διαβασα ολο το μην...

καλυτερα να παρεις νοσοκομειακο θηλαστρο...γτ τα αλλα ειναι ακαταλληλα..

επειδη δε εχει εδραιωθει η γαλουχια γιαυτο κ δε βγαζεις..

με το καλο να θηλασεις

Thouli εννοεις οτι δεν κανουν την ιδια αντληση με τα νοσοκομειακα? Θα μπορουσα να ειχα βγαλει πολυ περισσοτερο γαλα? Εχεις εμπειρια απο θηλαστρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια.μεχρι τη δευτερα γενναμε!εκτος αν σπασουν τα νερα νωριτερα.ο τραχηλος ειναι σαν τσιγαροχαρτο,εχω πονακια χαμηλα και ο μικρος σταματησε στο 1800 γρ.ο αλλος πηγε 2300.ξεκινησα κορτιζονες και θα μεινω ξαπλα μπας και γλιτωσουν και δεν παρουν ολο το χρονο πανω τους!τη θετικη σας ενεργεια κοριτσια!αν δεν ξανα μπω αυτες τις μερες πολλες ευχες καλη χρονια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

minie εύχομαι τα μωράκια σου να περιμένουν τον καινούργιο χρόνο και να μείνουν όσο περισσότερο γίνεται στην κοιλίτσα!!! :D:D Όλα να πάνε τέλεια!!!

Λενάκι με το καλό κι εσύ!!! Την άλλη Τρίτη ενοείς μάλλον ε?? Άντε μια μια έρχεται η σειρά μας!!!

Σοφία μου μια χαρά ο μπεμπάκος σου!!!! Ολόκληρο αντράκι!!! :lol::lol:

Εγώ κορίτσια αύριο θα πάω να φάω με τον άντρα μου στα πεθερικά μου και μετά μάλλον θα μαζευτούμε σπίτι με φίλους, χαλαρά.. Εσείς τι θα κάνετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...