Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

Αχ Ρεββεκάκι μου και σε είχα όλη μέρα στο νου....Να σου ζήσει η μικρούλα σου και περαστικά σε σένα!!Θα περιμένουμε όλες τα νέα σου μόλις μπορέσεις!Εγώ μόλις γύρισα από γιατρό.Ο μικρός μου είναι με το κεφαλάκι κάτω,σχεδον 2.300 και μου είπε να μην περιμένω μωράκι πάνω από 2.800.Δεν με χαλάει φυσικά αφού είμαι πολύ μικροκαμωμένη!Κατά τα άλλα όλα καλά και η πίεση άψογη λέει.Ξανά έχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες και μετά θα με βλέπει στο νοσοκομείο όπου θα γεννήσω (5 λεπτά από το σπίτι).Αυτά τα νέα μου...Ξέρετε μήπως από πόσα κιλά και κάτω μπαίνουν θερμοκοιτίδα τα μωράκια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Rebbeka να σας ζησει η μπεμπουλα!!! Να ειναι γερη και τυχερη!!! Kαι τι εγινε που γεννησες με καισαρικη..?? Δε χρειαζεται να στενοχωριεσαι!!! Σημασια εχει που ολα πηγαν καλα και αυτη ειναι υγειεστατη!!! Τον πονο μην τον σκεφτεσαι καθολου! Θα δεις οτι οσο εισαι διπλα στο μωρακι σου δε θα τον υπολογιζεις!!

Αnnoula επειδη το εζησα το θεμα, τα μωρακια μπαινουν σε θερμοκοιτιδα οταν ειναι κατω απο 2 κιλα..δε χρειαζεται να σκεφτεσαι τετοια ομως!! Μονο οτι ολα θα πανε καλα!!!

Εμεις παντως κοριτσια εχουμε κανα δυο μερουλες που καταφεραμε να μπουμε σε ενα προγραμμα!!! Επιτελους η μπεμπα κοιμαται σαν πουλακι!!! Τωρα ειμαστε σιγουρα 2200, μπορει και παραπανω!!! Καθε μερα παιρνουμε 45 με 50 γρ!! Μου φαινεται εμενα πλεον οτι εχω στην αγκαλια μου τεραστιο μωρο!!! Προχθες ειχα παει στα Γιαννενα στο νοσοκομειο για εξεταση αιματος οπου και θα την παρακολουθουν μεχρι να γινει 1 ετους και επειδη ηταν πολυ μικρη, την εχουνε βαλει στο προγραμμα για τα προωρακια, χωρις ομως να υπαρχει λογος..απλα για να βλεπουνε την ψυχοκινητικη της αναπτυξη...ετσι μου ειπαν....Επομενο ραντεβου αρχες Φεβρουαριου για υπερηχο νεφρων! Παντως η δικια μου η παιδιατρος μου ειπε να μη με ανησυχει τπτ αφου το μωρο ειναι και φαγανο και ζωηρο!!

Αντε να γεννησετε και να μεταφερθουμε ολες στις φρεσκομανουλες!!! Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρεββεκακι μου να σου ζησει η Λυδια σου!!!! Να ειναι παντα γερη και ευτυχισμενη!!!! Και εσυ κουραγιο τι να πω!!! Σε κρατησαν και λιγες μερες μεσα και δεν προλαβες να αναρρωσεις καλα. Δεν πειραζει ομως, αφου η Λυδια ειναι καλα ολα τα αλλα θα περασουν συντομα. Η μανουλα σου ειναι μαζι σου ετσι δεν ειναι? Θα περιμενουμε συντομα νεα σας απο την περιπετεια σας. Να ειστε ολοι καλα ευχομαι και σε ζηλευω που εχεις τη μπεμπουλα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

Ρεββεκακι να σου ζησει η μπεμπουλα!!!Δεν πειραζει που γεννησες με καισαρικη εγω νομιζω πως το προτιμω κιολας ;););) ευχομαι σε εσενα σθδερενια και στην Λυδια σου γερη και καλοτυχη να ειναι!!!!

Λενακι να σου ζησει ο γιοκας!!!Ειναι κουκλος φτου φτου και αφου ειναι γνωστο πως το σοι σας μας τραβαει βαλτε μας στη λιστα παρακαλω με τις νυφουλες :lol::lol::lol::lol: Φωτο αναμενεται :lol::lol::lol::lol:

Αννουλα Χρυσα Πεννυ μπιμπιμπο και εγω στην αναμονη ειμαι με εσας :):):):) Στις 24 μπαινω στον μηνα μου και λεω σιγα σιγα να ετοιμαασω την βαλιτσουλα μου!Την Τεταρτη που εκανα υπερηχο η μπεμπα μου ηταν 2300 μια χαρα μου ειπε ο γιατρος απλα ειναι με το κεφαλακι πανω ακομα!!!Δεν με πολυπειραζει βεβαια γιατι καταβαθος προτιμω να κανω καισαρικη θα δειξει.....!!

Ελενααα που βρισκεσαι;;Ειρηνακι πηρες τον γιοκα σου σπιτι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia kalhmera!oses gennhsate na sas zhsun ta mwrakia kai oses perimenete pu mallon den eiste polles borei na eimai kai moni mu ypomoni!apo tote pu emeina egyos sas diabazw kathe mera alla den exw grapsei parapanw apo dyo fores,opote den me kserete.loipon exw ena problimataki kai tha eithela tin gnwmei sas.eimai 36 ebdomada kai otan ekana kampylh zaxkarou eixe bgei tzibimenei,apo tote i gynaikologos mu kathe dyo bdomades me bazei kai kanw glykoziomeni i opoia tin teleftea fora proxtes htan 6,6.i gynaikologos mu leei oti einai poly kai na paw se diabitologo na mu dwsei insulini.egw den thelw twra sto telos na parw insulini,peite mu yparxei periptwsei na pathei kati o bebys mu?twra eimaste 2,800 kai i gynaikologos mu leei oti logu zaxkaru tha paxynei to mwro.ti na kanw peite mu?exw anxwthei poly.oso gia ta glyka pali trww kai den borw na ta kopsw,drepomai pu to lew alla ephdei ekopsa to tsigaro logw egymosinis ta glyka den borw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kakimera koritsia ti kanete??????? [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif] rebbekaki mou xarika para poli na sou zisi to koritsaki sou na einai gero kai tixero [smilie=angel13.gif] .den pirazi pou gennises me kaisasriki alloste kai i kaisariki giafto iparxi profanos tha xreiazotan to moro sou na einai kala kai esi pano apola. [smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, μου λείψατε πολύ !!!! Σήμερα μετά απο καιρό μπαίνω να σας γράψω τα νέα μας, την προηγούμενη Παρασκευή στις 07/01 έφερα στον κόσμο το δεύτερο παιδάκι μου , τον πρίγκιπά μου. Γεννήθηκε με προγραμματισμένη καισαρική , υγιέστατος 3250 γρ κ 51εκ , απο τότε φυσικά κ επειδή έχουμε αποκλειστικό θηλασμό είμαστε αυτοκόλλητοι!!!! Είναι πολύ φαγανός κ ήσυχος προς το παρών τουλάχιστον....

Κοριτσάκια μου θα μπω ξανά να μάθω κ δικά σας νέα κ να σας πω κ περισσότερα , πολλά πολλά φιλιά σε όλες

Σας βάζω κ μια φώτο να δείτε τι γιο έκανα ( η μαμά κουκουβάγια)P1100832.JPG[/attachment:2e0ql08p]

post-1258-13873936037029_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου να σας ζησουν τα μωρακια σας παντα καλοτυχα να ναι στην ζωη τους....πολυ χαρηκα ειναι κουκλια τελικα τα μωρακια του μαιου....χαχα..εγω ΑΚΟΜΑ κοριτσια ...38 εβδομαδων εγινα κ ακομα η μπουμπου μου να κανει την εξοδο της...εχω αρχισει να χω κατι πονακια πολλους πονους στην μεση κ μπουκωματα αλλα ΑΚΟΜΑ...εγω ποτε θα γεννησω οεο;;;;;;;;;χαχαχαχ κοριτσακια μου σας ευχομαι απο τα βαθη της καρδιας μου οτι καλυτερο κ παντα να μαστε ετσι γερες να χερομαστε τα αγγελουδια μας,,,κ για μας που περιμενουμε ακομα αντε με ενα πονο κοριτσαρες μου...δεν σας ξεχνω απλα δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι κ οποτε ερχομαι στην μανουλα μου διΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑς.....ΣΑς ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ............!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofiaeva να σας ζησει ο μπεμπουλης!!! Χαχα γελασα πολυ με αυτο με την κουκουβαγια και εγω συνεχεια αυτο λεω σε οποιον ερχεται να δει την μπεμπα...και να φανταστεις οτι η δικια μου ειδικα στις αρχες ητανε σαν ποντικακι!!! Παντως ειναι πολυ γλυκο και ομορφο μωρο και σου ευχομαι να παραμεινει ησυχος!!!!!! Η μικρη τι λεει για τον αδερφουλη της? Πως το πηρε?

Πω πω κοριτσια ζηλευω ολες οσες θηλαζετε!! Εγω εχω βαρεθει να πλενω και να αποστειρωνω μπιμπερο!! Αλλα τι να κανω...Αφου γαλατακι γιοκ...Δε πειραζει...

Καπου εδω μεσα στο forum διαβασα για κατι σταγονες biogaia και αποφασισα να δωσω για δοκιμη στην μπεμπα γιατι το εντερακι μας δε δουλευει και ρολοι!!! Εχετε υποψιν σας αν ειναι καλες? Κανουν τπτ η τζαμπα τα 20€? Παντως εγω την ειδα λιγο πιο ηρεμη χθες το βραδυ που της εδωσα 3 σταγονιτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!! Τι κανετε??

Ρεββεκακι σε ειχα στο μυαλο μου αυτες τις μερες!! Να σου ζησει η μικρη Λυδια!! Καλη αναρρωση σου ευχομαι!! στην αρχη ειναι λιγο ζορι ξερω αλλα προσπαθησε να περπατας οσο πιο πολυ μπορεις.Να δεις που θα γινεις γρηγοροτερα καλα.Μην στεναχωριεσαι που εκανες καισαρικη..προφανως χρειαζοταν.Σημασια εχει που εισαστε και οι 2 καλα! Ολα τα αλλα περνανε! Περιμενουμε νεα σου μολις μπορεσεις!!

Σοφακι μου ειναι ενας κουκλος ο μικρος!!! Δεν μπορω να καταλαβω σε ποιον μοιαζει!! :) Να σου ζησει και παλι!

Ιωαννουλα μου ευχαριστω για τις ευχες!! Ενοειται πως σας βαζουμε στην λιστα με τις νυφουλες!! :)

Το Ειρηνκι πηρε σπιτι τον μικρο και την ταλαιπωρει τα βραδια απο οτι μου ειπε στο φεις,εχει κανει την μερα νυχτα.

Το Δεσποινακι μας ειχε χθες γεννεθλια!!! Χιλιοχρονη να εισαι φιλεναδα και να χαιρεσαι την οικογενεια σου!

Αννουλα μου πλησιαζουν και εσενα οι μερες σου! εδω κατω απο 2500 κιλα τα βαζουνε θερμοκοιτιδα αλλα μονο αν υπαρχει λογος.Την Ειρηνη πχ που ειχε γεννηθει 2190 δεν την βαλανε γιατι ητανε υγιεστατη.

Τα νεα μας ειναι οτι σε 2 μερες μεσα πηραμε 250γρ. και ξεπερασαμε το βαρος γεννησης μας!! Ειμαστε τωρα 2750.Αρχισαμε να πινουμε πιο πολυ γαλατακι απο την μαμα και επιτελους δειχνουμε λιγο αντρακια! Το βραδυ σηκωνετε 2 φορες για μαμ και ετσι ξεκουραζομαι καπως.Και την μερα κοιμαται αρκετα.

Αυτα τα λιγα! φιλακια πολλα σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου θα σας πω στα γρηγορα πως εγιναν ολα!!!!

4 τα ξημερωματα 12,1,2011 σπασανε τα νερακια πρωτα αιμα ειδα και μετα αρχισαν να τρεχουν,πριν οσο κοιμομουν ειχα κατι πονακια σαν περιοδου!και επισης πριν κοιμηθω ειπα στον τζεμ οτι σημερα θα γεννησω.

πηγαμε νοσοκομειο και μεχρι της 10 το πρωι κοιλοπονουσα και η διαστολη μονο 2,οπισθια μητρα το ξεραμε,στις 10 αποφασησαμε να κανουμε καισαρικη η μικρη ειχε σφηνωθει επρεπε να βγει και γω πονουσα σαν να χα διαστολη 7.

10.35 γεννηθηκε,επειδη ειχα σπασμους απο τους πονους δεν μπορουσαν να μου κανουν επισκληριδιο να μην με τραυματησουν εκανα ολικη.

τωρα εχω το μπεμπακι μου αγκαλια το θηλαζω και ειναι και φαγανο καθε μια ωρα.

σας αφηνω και θα επανελθω.

σας ευχαριστω ολες σας φιλω,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ τις γκαστούλες και τις φρεσκομανούλες!!!!!

Σοφάκι και Ρεββεκάκι να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!! Γερά και καλότυχα να είναι. Καλή ανάρρωση απ τις καισαρικές. Ρεββεκάκι μου ταλαιπωρήθηκες κουκλίτσα μου αλλά τέλος καλό όλα καλά έχεις τη Λυδία σου αγκαλίτσα τώρα. Τελικά κορίτσια πολλές καισαρικές είχαμε αλλά δεν πειράζει σημασία έχει ότι είμαστε καλά και φέραμε στο κόσμο γερά μπεμπάκια. Εμένα αν και έκλεισα ένα μήνα απ την καισαρική ακόμη πονάει δεξιά μιας και δεν ξεκουράζομαι καθόλου. Χθες πήγα στο γιατρό γιατί έχω ένα εξόγκωμα εκεί και φοβήθηκα μην έκανα καμιά κήλη μιας και σήκωσα βάρος αυτές τις μέρες αλλά ευτυχώς δεν ήταν τίποτα. Να προσέχετε κοριτσάκια μου όσες έχετε καισαρική όχι βάρη και όσο μπορείτε ξεκούραση.

Για τις γκαστρούλες εύχομαι καλό κουράγιο και με το καλό!!! Σας περιμένω στις φρεσκομανούλες πολλά πολλά φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

REBBEka moy na soy ζησει η μπουμπου σου ...συγχαρητηρια!!!!!!! Περιμενουμε πολλες foto ...μην ξεχαστεις ;););)

Αχχχχ την δευτερα εχω γιατρο.....για να δουμε τι 8α μου πει...ποτε 8α ερ8ει κai η σειρα μου αν και αργω λιγουλακι :roll::roll: Τουλαχιστον 8α ευχαριστη8ω λιγο υπνο τωρα που μπορω γιατι με περιμενει μεγαλο ξενυχτι :lol::lol:

Πολλα φιλακια στιs φρεσκομανουλες :D:D:D:D Καλο S/K

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια σε ολες!ρεβεκα και σοφακι να σας ζησουν τα μπεμπακια!ρεβεκα μην στεναχωριεσαι σημασια εχει που ειστε καλα εσυ και η λυδια!ρενα δεν γνωριζω κατι για τον διαβητη στην εγκυμοσυνη αλλα πιστευω οτι ο γιατρος σου γνωριζει περισσοτερα.λενακι μπραβο σας που βαρυνατε!καλα συνεχεια με τον θηλασμο.ελπιζω να τα καταφερω και εγω.σας αφηνω τωρα γιατιειμαι λιγο αδιαθετη τις τελευταιες 2 μερες δεν εχω κουραγιο για πολλα πολλα.

φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!!!!

Γεωργία μου,κι εγώ τις τελευταίες μέρες δεν είμαι για πολλά πολλά...Λες να πλησιάζει η ώρα μας να γίνουμε κι εμείς μανούλες επιτέλους?? :roll:

Πέννυ μου,μπορείς ακόμα να κοιμάσαι???Εγώ πλέον δυσκολεύομαι αρκετά!!

Κοριτσάκια,μια ερώτηση να σας κάνω αν γνωρίζετε κάτι...Χθες με τον καλό μου κάναμε ζουζουνιές αλλά κάποιες στιγμές με έπιανε έντονος πόνος!!Λέτε να είναι σημάδι ότι μαλακώνει ο τράχηλος??Και σήμερα είχα αρκετά πονάκια χαμηλά,περισσότερα από όσο συνήθως!Λέτε να έρχεται η σειρά μου???? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφια μου να σου ζησει ο μπεμπουλης. Αντικειμενικα ειναι ενα κουκλι, να τον χαιρεσαι :lol::lol:

Ρεββεκα περιμενουμε φωτογραφια της Λυδιας. Μοιαζει του μπαμπα της τελικα? Καλη επιτυχια σου ευχομαι με το θηλασμο. Αυτη τη φορα ελπιζω να τα καταφερω και εγω. :)

Σας φιλω ολες και καλο κουραγιο σε οσες ξενυχτατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου σε πια βδομαδα εισαι ακριβως? ΕΠειδη ειμαστε πρωταρες , μηπως 8α τον παρουμε ολοκληρο τον 9ο?? Εγω παντως ακομα δεν εχω ανησυχιτικα πονακια ! Ειμαι 35ηΒδομαδα ακομα~ Μπορω να κοιμη8ω απλα ωρες ωρες η μικρη ειναι ανησυχη και με ξυπναει με τις κλοτσιες...και πλεον η συχνοουρια εχει γινει ανηποφορη! Κα8ε μιση ωρα παω για κατουρημα και το βραδυ σηκωνομαι 4 με 5φορες :?:?:? Ελεος...!!!!

Ρε κοριτσια σημερα ολοκληρωσα την προικα της μικρης! Πειτε μου που να πληνω τα σεντονακια και τα φανελακια στο χερι η στο πλυντηριο? Να βαλω μαλακτικο? Να τα απλωσω εξω στο μπαλκονι η μεσα στο δωματιο?

Ειμαι ολιγον ασχετη :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RENA55 ειχε και η αδελφη μου διαβητη κυησης και στισ 2 εγκυμοσυνες και επερνε ινσουλινη! Σε πληροφορω γεννησε φυσιολογικα 2 παιδαρους 3600 και 3200 γρ χωρις να εχουν κανενα προβλημα!

Απλα ο 8ειος μου (γιατρος μου) της τα πηρε 2 βδομαδες πιο νωρις ...γιατι αμα φτανανε τις 40 εβδομαδες 8α ξεπερναγανε τα 4 κιλα! οσες εχουν διαβητη κανουν στρουμπουλα μωρα :lol::lol: !

Μην ανησυχεις ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο εμενα !!!!!!! τι ευχαριστα νεα που διαβαζω!!!!!! :lol::lol::lol:

Σοφάκι και Ρεββεκάκι να σας ζήσουν τα μωράκια σας!!!! ευχομαι οτι καλητερο στην ζωη τους!!!! :x:x:x

Lenaki26 να μου φιλησεις τον μπεμπουλι σου και την κορακλα σου φυσικα!!!! :-*:-*:-*

ioanna μου εδω ειμαι και εγω στην αναμονη θελω τοσο πολυ να περασουν οι μερες και να παρω την μπεμπα μας αγκαλιτσα!!! Λιγες εβδομαδες ακομα.... [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=love4.gif]

την Δευτερα το πρωι εχουμε ραντευου με τον γιατρο μας για να δουμε τι θα μας πει...

penny1979 μου μαζι θα παμε στο γιατρο!!!!! :D

Marielen IreneValadia annoula1987 barbitsa!!! mata THEODOSIADOU πολλα μα παρα πολλα φιλακια σε οολλλεεεςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσακια!τι κανετε;εγω ετσι και ετσι δεν κοιμηθηκα καλα εχθες γιατι η κοιλια ειναι ενα θεμα...εχω βαλει 13 κιλα και ολα σχεδον χωρις υπερβολη ειναι στην κοιλια η οποια πετιεται πολυ προς τα εξω.εχει τεντωσει στην κυριολεξια.εχω και εγω πονακια και συσπασουλες.αυριο θα παω στον γιατρο να δουμε τι θα μας πει.αννουλα κανατε ζουζουνιες ε;;;η μαια στα μαθηματα ψυχοπροφυλακτικης μας ειπε οτι το σεξ βοηθαει στην επισπευση του τοκετου!συγκεκριμενα ειπε κιολας οτι αν εκσπερματωσει κιολας ο αντρας στον κολπο της γυναικας επειδη το σπερμα εχει καποιες ορμονες επιταχυνει τον τοκετο!!!!!!να μας πεις λοιπον αν ισχυει.... ;) πεννυ εγω ρωτησα την παιδιατρο για τα ρουχαλακια και τα σεντονακια και μου ειπε οτι καλο ειναι τους πρωτους μηνες καλο ειναι να μην χρησιμοποιουμε μαλακτικο και οσο αφορα το απορρυπαντικο καλο ειναι να βαζουμε λιγο λιγοτερο απο την ποσοτητα που γραφουν οι συσκευασιες.εγω τα επλυνα ολα στο πλυντηριο και την προικα στο χερι. παντως να ξερεις οτι βγαινουν παρα πολλα πλυντηρια!!!!!εγω εβαλα γυρω στα 5 πληντυρια και εχω 7κιλο!!!α!και τις κουβερτουλες τις μαλλινες φυσικα στο χερι!εγω τα απλωσα μεσα οχι εξω.

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω Gorgia για την απαντηση σου...μολισ τωρα εβαλα ολα τα σεντονακια και πετσετακια στο πλυντηριο και τα υπολοιπα εσωρουχα-εξωρουχα 8α τα πλυνω στο χερι! Τωρα αν τα απλωσω μεσα στο σπιτι...ποσες μερες 8α κανουν να στεγνωσουν :shock::shock::shock: χχαχαχαχα

Αννουλα εχω προετοιμασει τον δικο μου και του εχω πει πως ζουζουνιες 8α κανουμε το πασχα ;););) Τοτε 8α εχω σαραντησει κιολας και 8α ειμαστε μια χαρα !!

Φεβρουαριο γενναω βαλε και 40 μερες...αρα 8α το γιορτασουμε πασχαλιατικα :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πολυ πολυ καλημερα σας μπαινω κ σας διαβαζω (οοοοοταν πιασω βεβαια σημα στο ιντερνετ)

αλλα επειδη με πεταει κατευθειαν δ απανταω .

κοριτσαρες μου γλυκες οσες γεννησατε να σας ζησουν τα βλασταρια σας εχω τρελαθει με τοσες τελειες φατσουλες ειναι ολα τα μωρακια πανεμορφα κ να σας πω την αληθεια ζηλευωωωωωωωωωωωωω

θελω κ γω να φτασει αυτη η μερα κ για μενα χαχαχχαχαχα

με το καλο να σαραντησετε μανουλες κ καλη λοχεια να εχετε

κ οσες περιμενουμε ακομα με εναν πονο να ερθουν τα μωρακια μας

φιλακια πολλα

υγ ελπιζω να το στηλει κ να μην με πεταξει παλι εξω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...