Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΛΙΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΝΟ6!!!


Recommended Posts

μπαρμπιτσα!!! ματα μου !!!συνχαρητηρια καλες μου αντε τελειωσατε και σεις!!!

καλοτυχα τα μπεμπακια σας να τα χαιρεστε!!!! [smilie=wav.gif] ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΛΗΡΗΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ

ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 718
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελπιζω να δημοσιευτει το μηνυμα μου γιατι προσπαθω εδω και μερες και δεν δημοσιευονται. :twisted::twisted::twisted:καταρχας καλησπερα σας εγω κοριτσακια μου απο την αλλη εβδομαδα και μετα βλεπουμε για να γεννησω!ελπιζω να ειναι γρηγορο και οσο γινεται πιο ανωδυνο.δεν γραφω αλλα γιατι παλι μπορει να μην δημοσιευτουν!

φιλια σε ολες και θα επανερθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επιτελους μπορεσα να δημοσιευσω το μην!!!!!!!!!!!!!!γιουπι!λοιπον κοριτσια εγω ειμαι μια χαρουλα το μονο προβληματακι ειναι οτι φυσαω και ξεφυσαω και παω οχι σαν παπι αλλα σαν πιγκουινος και μαλιστα αυτοκρατορικος!!!μου εχουν βγαλει και παρατσουκλι οι δικοι μου ανθρωποι με φωναζουν πιγκουινο!!!!!!!! :D:D:D κοριτσακια εγω απο θεμα τουαλετας ειμαι μια χαρα!ενω στην αρχη της εγκυμοσυνης επαιρνα και σιροπι τωρα ειμαι ρολοι!!!!ρεββεκα θα μας τρελανεις τι διωρα περπατηματα μας λες δεν πονας;εγω βρε κοριτσια εκει που ημουν χαλαρη εχθες επαθα σοκ!!!!!περιμενα τον γιατρο να με εξετασει και επειδη αργησε χτυπησα την πορτα του εξεταστηριου (το οποιο ειναι κοντα στην αιθουσα τοκετων) και μπαινω μεσα και απο ενα διπλανο χωρο ακουγεται μια που βογγουσε και σπαραζε θαρρεις και την σφαζανε... :shock::shock::shock: απο εκεινη την ωρα ειμαι λιγο ως παρα πολυ χεσμενη....αχ να δουμε τι μας περιμενει...

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D Kalispera koritsia ti kanoun oles oi gastroules?????!!!euxome na iste oli kala.. ;) ;)Ego ime kainourgia... :D:D Na sas sistitho lipon.To onoma mou ine Toula meno alexandroupoli kai stis 15 Maiou tha genithi to deutero pedaki mou!!!!Ime poli eutixismeni koritsia pou tha gino manoula gia deuteri fora :lol::lol: euxome na ta leme kai na matheno nea sas :P:P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar περπαταω ναι πολυ και οχι δεν ποναω,καμια φορα με πιανει πονος σταματαω και συνεχιζω οταν περασει,

οσο για το τι μας περιμενει εκτος απο τους πονους μια εκπληξη :D:D:D τι κανει η ομορφη αλεξανδρουπολη??

alex/poli και συ εκει μενεις??ειμαστε πολυ κοντα εγω κωνσταντινουπολη!!αντε με το καλο το νινακι σου!!!εμεις σε λιγο θα μετακομισουμε στις φρεσκομανουλες του δεκεμβρη γεναρη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!!! Επιτελους βρηκα λιγα δευτερολεπτα ελευθερα να σας γραψω!! :lol:

Τι κανετε???

Εγω γεννησα την Τριτη οπως σας ειπε και το Σοφακι μας εναν παιδαρο 2675γρ, και 49εκατοστα!! Ειναι τοσο δα μικρουλης και πολυ πολυ ησυχος! Βεβαια η μαια που ηρθε σημερα σπιτι μου ειπε πως ειναι ησυχος γιατι εχει ακομα λιγο ικτερο.Αν φυγει θα ζωηρεψει :roll: και εγω χαρηκα που εχω ησυχο παιδι! :lol: Οπως καταλαβαινετε ειμαστε μαμ κακα και πολυυυ νανι! Η μικρη το εχει παρει πολυ καλα και δεν ζηλευει καθολου.προς το παρων τουλαχιστον.Ερχεται και τον φιλαει συνεχεια και του μιλαει.

Οι πονοι απο την καισαρικη ειναι ακριβος οπως ευχομουν να ειναι! Πιο λιγοι αυτην την φορα.Αφου σηκωθηκα την πρωτη μερα και εκοβα βολτες σιγα σιγα και την δευτερη ημουν περδικη σε συγκριση με την πρωτη καισαρικη.Θηλαζω με επιτυχια και πολυ το χαιρομαι!!

Σοφακι να να σου ζησει ο γιοκας σου!!!!! Πηγαν ολα καλα??

Ματινακι μου να σου ζησει και ο δικος σου!!! Η μικρη πως το βλεπει?? Ζηλευει??

Μπαρμπιτσα μου να σου ζησει το μωρακι σου!!! περιμενουμε λεπτομερειες!

Ειρηνακι να σου ζησει ο μικρουλης σου!! Πως παει?? Ποτε βγαινει απο θερμοκοιτιδα??

Ξεχναω καμια αλλη?? δεν προλαβα να διαβασω και πολλα.

Τι ωραια που περνετε ολες σειρα και γεννατε!

Ρεββεκακι υπομονη..ειναι θεμα λιγων ημερων πια.

Πεννυ μου δεν θα σου συνιστουσα να κανεις καισαρικη.Με μια επισκληριδιο θα εισαι μια χαρα με τον φυσιολογικο ενω με την καισαρικη μπορει να πονας για πολλες μερες μετα.

σας αφηνω κοριτσια,ξυπνησε ο μικρος! θα σας ξαναγραψω ο συντομοτερο! φιλακιαααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως για να στειλεις φωτο φτανει ενα χερι!! το αλλο ειναι απασχολημενω λογο θηλασμου. :D καμαρωστε μας!! :P

P1041781.JPG[/attachment:czi5xsn9]

post-1499-13873936028687_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ λενακη μου να σου ζησει το αντρακι σου,καλοτυχο και υγειης να ναι!!!!καλη λοχεια να χεις!!!

το ψυχουλακη τι γλυκο τρελη φατσα ειναι!!!!καλη και γρηγορη αναρωση απο την καισαρικη σου ευχομαι φιλακια πολλα

φτου σας φτου σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι συγχαρητηρια για τογιοκα σου. Να σου ζησει και να ειναι παντα γερα και καλοτυχα τα παιδακια σου!!!! Νομιζω οτι ο γιοκας σου σου μοιαζει!!!! Αντε να ερθει και η σειρα μας. Μακαρι να τα καταφερω και εγω να σηκωθω απο την πρωτη μερα της καισαρικης!!!! Μου εχουν πει οτι οσο πιο γρηγορα σηκωθεις τοσο πιο γρηγορα αναρρωνεις.

Ρεββεκακι ουτε εσυ κοιμασαι?

Η Ειρηνη που χαθηκε αληθεια? Θα πηρε το γιοκα της σπιτι φαινεται και δεν προλαβαινει να γραψει!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα δεν με περνει ο υπνος χρυσακη,

εχω παρα πολλες συσπασεις,διαροια εχω :oops:

εδω σερφαρω και ξεσπαω στο ιντερνετ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] na sas zisoun ta morakia sas gera kai tixera na einai kai kali loxia stis manoules.paithaino me aftes tis moroudistikes fatsoules [smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love5.gif][smilie=love5.gif] xairomai pou akouo oti isos na einai ena simadi eperxomenou toketou...ma mou eixe kani entiposi vre koritsia eki pou me tozori mia fora tin imera tora 5 me 6 fores...makari na simaini afto......mpravo rebbeka 2 ores perpatima :ymapplause::ymapplause::ymapplause: ego me to zori 40 lepta kai meta nomizo pos tha genniso...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις τελευταίες γκαστρούλες και στις φρεσκομανούλες!!

Λενάκι,να σου ζήσει ο μικρούλης σου!!!

Σοφάκι,να χαίρεσαι κι εσύ τον πριγκιπά σου!!

Έχω χάσει την μπάλα με τόσα γεννητούρια!! :lol:

'Αντε να έρχεται και η δική μας σειρά!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσάκιαμου!!!!!

Χάθηκα λίγεσ μέρεσ γιατί την Παρασκευή που είχα πάει για εξέταση με έβαλε μέσα και το απόγευμα στις 6 γέννησα το αντράκι μου!!!!!!!!!! Είναι ένας γλύκας, ο άντρας μου λέει ότι μου μοιάζει!! Χθες ήρθαμε σπίτι μας και δεν έχω κάτσει καθόλου γιατί τα έχω βρει λίγο σκούρα με τον θηλασμό.. ενώ στο μαιευτήριο τα πηγαίναμε μια χαρά, από χθες για κάποιο λόγο δεν μπρεί να πιάσει την θηλή μου και δεν τρώει και κλαίει κτλ.. Έστειλα τον άντρα μου και μου πήρε θηλές σιλικόνης και με<αυτές τα καταφέρνει και τρώει. ο παιδίατρος ήρθε σήμερα κι τον είδε και μου είπε να του δίνω και λίγο συμπλήρωμα αλλά φοβάμαι μήπως έτσι σιγά σιγά μου κοπέι το γάλα. Εσείς τι λέτε? έχω στενοχωρηθεί από χθες με αυτό και δεν ξέρω τι να κάνω.

Δεν έχω πρλάβει να διαβάσω τα νέα σας, ούτε να βάλω φωτογραφίες.. Ελπίζω να είσαστε όλες, να μας ζήσουν όσες γενήσαμε και οι υπόλοιπες με το καλό!!!!!!! Σας στέλνω πολλά φιλάκια για όλες!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!!!

Καταρχας να ευχηθω σε ολες οσες πηρατε αγκαλια τα μωρακια σας!!! Να ειναι γερα, υγιη, ευτυχισμενα και με πολυ αγαπη στη ζωη τους!!! Δεν ξερω απο ποιο μωρακι να ξεκινησω και σε ποιο να τελειωσω...Ολα ειναι κουκλια παντως!!!

Σας ζηλευω ολες οσες θηλαζετε αποκλειστικα τα μωρακια σας. Εγω λογω του οτι η μικρη μου γεννηθηκε πολυ μικρη δεν τα καταφεραμε να θηλασουμε, δεν επιανε και κουραζοτανε πολυ με αποτελεσμα τωρα το γαλα μου να μη φτανει ουτε για ενα γευμα!!!

Πενυ η αληθεια ειναι οτι αν σπασουν τα νερα εχεις χρονο και προλαβαινεις να πας και στο μαιευτηριο, οι πρωτοτοκες δεν γεννανε γρηγορα -συνηθως...- εγω για παραδειγμα γεννησα μεσα σε μιαμιση ωρα!!! Παντως μην αγχωνεσαι!!!Ολα θα πανε καλα! Α και συνηστω φυσιολογικο τοκετο ειναι τελειως διαφορετικη εμπειρια και θεωρα οτι η αναρρωση ειναι πολυ πιο γρηγορη... Παντως αν φοβασαι κανε επισκληριδιο. Οσες γνωστες μου εχουνε κανει μου εχουν πει οτι ετσι κανουν δεκα παιδια!!! Εγω δεν εκανα και μπορω να σου πω οτι πιο πολυ με πονεσε το ραψιμο παρα η ολη διαδικασια του τοκετου!!

Οι διαρροιες παντως κοριτσια ειναι σημαδι οτι φτανει η ωρα!! Εγω φανταστειτε που ακομα και στα φυσιολογικα μου ειμαι δυσκοιλια τον τελευταιο μηνα πριν γεννησω πηγαινα τουαλετα και 3 φορες τη μερα... Ρεββεκα μου παντως με τοσο περπατημα σιγουρα θα γεννησεις νωριτερα αν εχεις και καφε υγρα σιγουρα πλησιαζει η ωρα!!! Καφε υγρα σημαινει οτι ο τραχηλος ανοιγει και αρχιζει η διαστολη! Εγω παντως μολις ειδα τα καφε μετα απο μια μερα γεννησα...Αλλα οπως ειπα, σε μενα γινανε ολα πολυ γρηγορα!!

Σας αφηνω προς το παρον γιατι πρεπει να βρασω νερακι για τη μπεμπουλα...Σε λιγο πρεπει να φαμε και καθοτι πολυ λαιμαργες αν δε φαμε στην ωρα μας θα μας ακουσει ολο το τετραγωνο!!!

Φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!! Νομιζω εχω μεινει μονη μου!!!!

Ρεββεκακι για να εξαφανιστεις μια ολοκληρη μερα μαλλον γεννησες :lol::lol: Αντε μακαρι!!!!! Περιμενω νεα σου!!!!!

Μια βδομαδα εμεινε και για μενα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια!!!!Αφήστε τα κορίτσια,η γέννα μου έχει γίνει έμμονη ιδέα!!!Όλη νύχτα έβλεπα ότι γεννάω και ότι είχα αγκαλίτσα τον πριγκιπά μου!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου 1 βδομαδα και για εσενα....για την Αννουλα και την bibibo προβλεπω μεχρι τελος του μηνα να φερετε στον κοσμο τα μωρακια σας ...Αρα.....μονο η δικια μου η μπουμπου αργει? :oops::oops::oops: grrrrrrrrrr

Εγω 8α κλεισω 10 φεβρουαριου και μετα 8α γινω μανουλα ααααχχχχχχχχχχχχχ........Ζηλευωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τουλαχιστον 8α εχει καλο ζωδιακι "υδροχοακι :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια :)

Τι κανετε? Εγω Αννουλα στη πρωτη μου κορη εβλεπα κι εγω συνεχεια μωρα και γενικα οτι ειχα γεννησει. Τωρα βλεπω ονειρα σεξουαλικου περιεχομενου περισσοτερο..... :oops:

Βλεπω και νεκρους συγγενεις μερικες φορες αλλα μωρο δεν εχω δει ακομα, μηπως να ανησυχω?

Αντε κοριτσια δυο βδομαδες και δυο μερες μου μεινανε, σβηνω τις μερες στο ημερολογιο σαν τους φιλακισμενους ;) Η μεση μου συνεχιζει και ποναει τα απογευματα περισσοτερο....

Αυτα τα νεα μου. Geozouli νασου ζησει το αντρακι σου!!! Φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια.τι μου κανετε?εγω καλουτσικα στην αναμονη οπως και οι υπολοιπες που μειναμε.απο την αλλη εβδομαδα και μετα πρεπει να ειμαι σε ετοιμοτητα ειπε ο γιατρουλης!αντε να δουμε.η ρεβεκα οντως για να μην μπηκε μια μερα ολοκληρη στο φορουμ σιγουρα γεννησε!!!!!!!ρεβεκα περιμενουμε συντομα τα χαρμοσυνα νεα!!!!!!!!!!!!!εγω κοριτσια απο πλευρας ονειρων βλεπω μια απο ολα!!!!και σεξουαλικα αλλα και πολυ συχνα ονειρευομαι τον πριγκηπακο μου και τα ματακια του!!!bibibo τι νεκρους συγγενεις μας λες?????καλε φτου φτου!!!!!!μαλλον εισαι αρκετα αγχωμενη και εχεις πολλα στο κεφαλι σου.πεννυ υπομονη!το καλο πραγμα αργει να γινει!

σας φιλω ολες!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες μου!!! ερημωσε το θεματακι μας αλλα ειναι για καλο λογο!

σε λιγο καιρο θα μαζευτουμε παλι να λεμε τα των μικρων μας ζουζουνιων!

Ο μικρος εξακολουθει να εχει λιγο ικτερο και να ειναι ακομα σχετικα ησυχος...τα βραδια ομως τον πιανει μια ανυσηχια και με ξεζουμιζει για ωρες μεχρι να κοιμηθει.Ευτυχως κοιμαται σερι κανα 4 με 5 ωρες και ξεκουραζομαι λιγο.Με την Ειρηνη εχω μεγαλο θεμα...αρχισαν οι ζηλιες και μου κανει τρελα πραγματα..δεν μπορω να την συμαζεψω...χτες δαγκωσε και τσιμπησε τον μικρο στο κεφαλι και τα ειδα ολα! :shock: Πολυ στεναχωρηθηκα...

Αυτα τα νεα μας...ο χρονος λιγος και δεν προλαβαινω να γραψω πολλα...τα φιλια μου σε ολες:!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε κοριτσακια υπομονη και μειναμε τελευταιες!!!!!!!

Λενακι το θεμα της μεγαλης με απασχολει και εμενα πολυ αλλα ειναι κατι που δεν μπορουμε να αποφυγουμε!!!!! Εμενα βεβαια ειναι πιο μεγαλη και ελπιζω οτι δεν θα εχουμε προβλημα. Θα δουμε ;)

Ο μπεμπουλης φανταζομαι σε εχει ξετρελανει!!!! Αντε καλη ξεκουραση και ολα καλα!!!!!

Εγω αυριο παω γιατρο. Μετα θα ξαναπαω την αλλη Πεμπτη και Παρασκευη πρωι πρωι γενναω!!!!

Ρεββεκακι αντε περιμενουμε νεα αποτη Λυδια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια :)

Σημερα ειμαι πρωινη..... Λενακι αρχησανε οι ζηλιες? Ωχ προσεχε..... Κι εγω τα περιμενω αυτα κι ας ειναι μεγαλυτερη η κορη μου, ειμαι προετοιμασμενη για ΟΛΑ.....

Πενυ Υδροχοοακια θα κανουμε, για μενα που ειμαι Καρκινος ειναι δυσκολο ζωδιο.... Φαντασου ειναι και ο αντρας μου Υδροχοος και δε ταιριαζουμε καθολου στο χαρακτηρα, μερα με τη νυχτα που λενε, αλλα εχουν μια τρελλα που εμενα πρωσοπικα μου αρεσει βλεπουν τη ζωη διαφορετικα..... Τωρα να δουμε και τι ωροσκοπο θα εχουν. Αντε παει και αυτη η βδομαδα. Τα λεμε κοριτσακια, φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!! Μολις τελειωσα απο το γιατρο. Ολα μια χαρα μονο λιγο πιεση εχω 11,5 αλλα δεν μου φανηκε να ανησυχει ο γιατρος οποτε ολα καλα. Η μπεμπα μου ειναι αρκετα ψηλα και αν την αφηναμε μονη της μαλλον θα αργουσε πολυ και ειναι και γυρισμενη μπρουμητα οπως ηταν και η πρωτη μου κορη και κοντεψε να παθει ασφυξια μεχρι να γεννηθει. Οποτε ακομα ενας λογος για καισαρικη ;)

Bibibo μου και μενα η κορη μου υδροχοος θα ειναι. Υδροχοος ειμαι και εγω και ο αντρουλης μου, οποτε καταλαβαινεις τι θα γινει μεσα στο σπιτι. Μονο η μεγαλη μας ξεφυγε και ειναι κριος :D:D

Φιλακια σε ολες!!!! Ρεββεκακι δεν σε βγαλανε ακομα? Ελπιζω ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια σημερα μπηκα σπιτι γεννησα με καισαρικη δυστηχως στις 12 1 2011,το μωρακι μου ειναι μια χαρα 2.500 και πινει γαλατακι,ποναω παρα πολυ αλλα ολα καλα,θα μπω να σας γραψω τα παντα αυτες τις μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...