Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Νατασα μη μασας..θα κανεις πρωτοχρονιατικο δωρο !!!

Δεν πειραζει σημασια εχει να ειναι στη σωστη προβολη..ισως οντως να ειναι νωρις και να εγινε αργα η συλληψη.

και εμενα ηταν ψιλα πολυ αλλα δεν τον ανισυχουσε αυτο..

Αντε ρε περιμενω πως και πως να γεννησεις με το καλο να μας πεις την εμπειρια σου!!

Ολα καλα θα πανε !!

Γωγω που ζεις;;; υπηρξε τετοιο θεμα στο παρελθον..μετα ομως απο ομοβροντια αντιδρασεων κοπηκε στο μονταζ!!!!

παντως αυτο το να γινετε καπου κατι και να πευτει σιρμα και ολες να πηγαινουν και να γραφουν εκει μετα πολυ με εκνευριζει- οι πςερισσοτερες οχι απο αποψη αλλα απο συμπαρασταση η γιατι "ετσι πρεπει"

ειλικρινα απορρω μερικες που βρισκουν το χρονο..αντε εγω ειμαι γραφειο εσυ εισαι γραφειο..αυτες ζωες δεν εχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τις ειδοποιούν για ό,τι λέγεται για να μαλώσουν;;;;;;;Έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil:

Να σας πω αν ανοιχτεί κανένα θέμα που θα λέει γιατί βρίζετε τα πεθερικά, ειδοποιήστε με να μπω να μαλλιοτραβηχτώ..... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=)):)):)):)):)):)):))

χαχαχαχαχα!!! =)):)) ΘΕΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά η φρανίτα με έβαλε σε σκέψεις

Γι 'αυτό είχα ιστορίες με αλλοδαπούς γκόμενους ρε σεις

έναν δανό, έναν σουηδό και έναν άγγλο (σαν ανέκδοτο μου κάνει μόνο που λέιπει ο πόντιος =))

Γιατί ποιος ελληνάρας θα με ανεχόταν

Αλλά βρέθηκε το καλότο παιδί..

Κι εγώ σίγουρα θα με χώριζα.. κι αντί να με χωρίσει αυτός όλο εγώ του λέω να χωρίσουμε και δε λέει και τίποτα..

Σήμερα τον κοιτούσα που τρώγαμε και με πηρανε τα κλάμματα και μου έλεγε τι έχεις τι έχεις :shock:

Δεν μίλησα απλως σκέφτηκα πόσο καλός είναι γι αυτό

Δεν θα εκπλαγώ αν το απόγευμα μου έχει κλείσει ραντεβού σε ψυχίατρο 3:-O

Και στα νοσοκομεία όπως είπε η Βίκυ θες ένα μήνα να πάρεις σειρά

ααα έξω δεν παώ δεν έχουμε λεφτά =;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χώριζα.. κι αντί να με χωρίσει αυτός όλο εγώ του λέω να χωρίσουμε και δε λέει και τίποτα..

Σήμερα τον κοιτούσα που τρώγαμε και με πηρανε τα κλάμματα και μου έλεγε τι έχεις τι έχεις :shock:

Δεν μίλησα απλως σκέφτηκα πόσο καλός είναι γι αυτό

Και μετά πήγα ξάπλωσα στον καναπέ χωρίς να μαζέψω ούτε το πίατο μου

Τα μάζεψε ο Γ

Κορίτσια αν πάθει κάτι η μάνα του Γ θα με τρέχουν στα τμήματα με τόσα που έχω πει οτι θέλω να κάνω είμαι η βασική ύποπτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς σχεδόν ανά ώρα!!! :?

και μια φορά ήταν τα πεθερικά στο σπίτι και μου είπαν "καλά γιατί μιλάτε τόσο συχνά και τι λέτε? είναι δυνατόν να παίρνει τόσες φορές τηλ.?"

αλλά έτσι έχουμε συνηθίσει εξ απανέκαθεν (όπως λένε!) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου όλο απορίες είσαι σήμερα...Μήπως έπιασες δουλειά σε καμια εταιρία ερευνών και δεν μας το λες;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοίτα εμείς μιλάμε 4-5 φορές την ημέρα στο τηλ ή και περισσότερες αν χρειαστεί και μπορεί να μιλήσουμε και στο msn....Αλλά σκέψου ότι το πρωί φεύγουμε από το σπίτι κατά τις 10-10.30 και ξαναββρισκόμαστε μετά τις 9 το βράδυ που τελειώνει τη δουλειά...Χθες ας πούμε γύρισε 10.30 το βράδυ σπίτι.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Πολλές είναι;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με την πεθερα σας??

εγώ ποτέ

ούτε σε γιορτές ούτε ποτέ

την κλάνω κι εγώ συστηματικώς

Μαρία μου παίρνεις την δουλειά? :evil::lol::lol::lol::lol:

και εγώ δεν τους παίρνω τηλ. εκτός και αν είναι να ρωτήσω κάτι ή όταν είχε το πρόβλημα υγείας την έπαιρνα να μάθω τι κάνει!!!

ούτε αυτοί με παίρνουν.....μιλάμε επίσης αν πάρουν και τυχαία το σηκώσω εγώ...αλλά αν δω απόκρυψη αριθμού απόγευμα είναι σίγουρα αυτοί και έτσι το δίνω στον άντρα μου να απαντήσει!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα πεθερικά είναι Βερολίνο 600χλμ μακρυά!!!

κορίτσια φανταστείτε οι άντρες μας να φτιάξουν ένα δικό τους φόρουμ κατά του μάμμυλαντ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

και να λένε για μας!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gwgw mou twra thimithika pou rwtouses gia giatro .

egw exw sto elena kai einai kata euxaristimenh alla den kserw an sou kanei esena giati eipes oti theleis enan polu empiro .....emena einai 35 xronwn .

exoun genniseis se auton ales 2 kopeles pou kserw kai oles me fusiologiko kai ola pigan polu kala .

einai polu omilitikos kai xoratatzhs ,exei elegmenh pelateia ote elaxisth oute para polu kai exei tromerh agaph gia auto pou kanei ,den exei kourastei kai exei oreksh .

an endiaferese pes mou .

h bikh exei na sou sistisei enan megalogiatro apo ekei pou ton sistise kai se mena .egw apla epeleksa na paw kapou pou na me thimate kai na niothw aneta .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ με την πεθερούλα μου όταν δεν είναι στο σπίτι μας, όπως τώρα, μιλάμε 2 φορές την ημέρα.... :oops::oops::oops::oops: Την αγαπώ..Με πήρε πριν από λίγο και της τα έχωσα για τον άντρα της, της είπα ότι είναι απαράδεκτος που με αγνοεί σε ότι αφορά το παιδί και ότι έδωσε στη μικρή καραμέλες και ότι τζάμπα ονειρεύεται ο αντρούλης της τραπέζια χριστουγεννιάτικα με τις αδερφούλες του.... :evil::evil::evil::evil: Τον θάψαμε λίγο αυτόν και τις κουνιάδες της και το κλείσαμε... :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με τον πεθερούλη μου μιλάμε μόνο όταν με πάρει αυτός τηλ...Παλιά με έπαιρνε κάθε μέρα..Τώρα πιο αραιά....Εντάξει, εγώ τον παίρνω σε γιορτές...Αλλά καθημερινά που παίρνει τηλ και μιλάει με τον γιο του, ρωτάει "Με θέλει η Γωγώ τίποτα;;;"...Με ρωτάει επί τόπου ο άντρας μου, εγώ λέω "Όχι" και έτσι τον γειώνω..... :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι εμένα ο πεθερός είναι 400χμ μακριά αλλά κάθε τρεις και λίγο εδώ τον έχω.... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι ψάνχω έναν έμπειρο Αφρο μου, αλλά όχι τέτοιου στυλ να μη με θυμάται....

Και φυσικά όχι κανέναν ψωνισμένο που να μη δέχεται πολλά πολλά, να μη μου απαντάει στις ερωτήσεις μου και να έχει βοηθούς και να με ξεγεννήσουν οι ειδικευόμενοι..... :?:?:?:? Και φυσικά να είναι υπέρ του φυσιολογικού.....Ζητάω πολλά;;;;; :oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Να σου πω την αλήθεια η αδερφή μιας πολύς καλής φίλης της μαμάς μου δουλεύει στο Έλενα και ξέρει όλους τους γιατρούς απ'έξω και ανακατωτά...Μου είπε την άλλη εβδομάδα αφού κάνω τη β επιπέδου να πάω να τη βρω να με ξεναγήσει στο νοσοκομείο και να μου συστήσει μερικούς γιατρους που θεωρεί καλούς....Θα της πω και εγώ ακριβώς τι ψάχνω...

Επίσης, μια συνάδερφος του Γ. του είπε ότι ξέρει έναν πολύ καλό στο Έλενα από το ρεπορτάζ ή διευθυντή ή καθηγητή...Είπα στο Γιώργο να ρωτήσει απλώς το όνομα του και να κάνουμε έρευνα για το τι εστί ο κύριος..... :roll::roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε συ Αφρο στο Έλενα είσαι σίγουρη ότι δεν κάνουν επισκληρίδιο;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?

Επίσης ο Γιώργος θα μπορεί να είναι μέσα μαζί μου την ώρα του τοκετού ή απαγορεύεται στα δημόσια;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

to sizitisa me ton giatro mou ,kanoun kanoun .

gia na einai mesa prepei na parakolouthisei kapoia mathimata prwta .

mia xara tote afou exeis dikou sou anthropous .

ola kala tha pane mhn anxonese .

proxthes pou piga eida ekei enan gnosto hthopio me thn gunaika tou ...alla den thimame to onoma tou :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ena pou den mou arese proxthes pou eida ekei einai oti polu gnosth megalogiatros (gewrgiadou) eixe mia terastia oura na eksetasei kai sto telos exose ton diko mou na tis eksetasei giati "eprepe" na sxolasei .....

xilies fores oxi kapoia-ios polu gnostos pou na me pasarei kai na mhn exei xrono h na bazei alous na me ksegennisoun alla na theloun to fakelaki :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο αλήθεια λες;;;;Κάνουν επισκληρίδιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:D[smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] Δεν μπορείς να φανταστείς τι άγχος είχα...

Όσο για τη γιατρό που λες, διάβασα πριν τυχαία στο parents τα καλύτερα και ότι δεν παίρνει φράγκο κλπ κλπ...Καλά όπως και να 'χει, εγώ δεν πάω σε γυναίκα γυναικολόγο...Δεν εμπιστεύομαι αφενός και ντρέπομαι.... :oops::oops::oops::oops: Μα να σου βάζει χέρι γυναίκα;;;;;; :oops::oops::oops: Προτιμώ άντρα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ τι μαθήματα πρέπει να κάνει;;;;;;;Στην Ιωάννα είχε μπει και ήταν από την αρχή μέχρι το τέλος, απλώς υπέγραψε χαρτί..... :roll::roll::roll:

Γιώτα είσαι όλα τα λεφτά.... :lol::lol::lol::lol::lol: Σκέτο τρελοκομείο!!!!!!!!!! :x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

uparxoun polla ala topik pou lene ta xirotera gia authin kai fisika pernei ,thes na sta balw ?

oso gia ta mathimata den ksew kati perissotero ,oute egw thelw oute o kwstas na einai mesa .

mporei epidi eide to prwto na mporei na mpei ....ti na sou pw

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...