Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παντως εμενα δουλειες ειδικα απο μονος του

δεν παιζει ...με τιποτα...

τωρα γενικα μου παρεχει βοηθεια

οποτε του τη ζητησω στα βαρια...

και πιανουν τα χερια του σε οτι χρειαστει,επισκευαστικα

αλλα να παρει απο μονος οτυ την πρωτοβουλια

για πλυντηριο....χ :lol::lol: (το αλλο με τον Τοτό το ξερεις???)

Γενικα δεν μαγειρευει(καθημερινες ουτε και γω

εχω μαμα-πεθερα,σπανια εγω)αλλα τα Σ/Κ αν δεν βγουμε εξω

μπορει να μαγειρεψει και αυτος...εχει και κατι σπεσιαλιτε....ΣΛΟΥΡΠ!!!

Αλλα οχι να γινει και συνηθειο..οποτε

του ρχεται η ορεξη!!!

Αποψη ομως εχει για ολα...

αλλες φορες αυτο εινaι καλο

αλλες παλι....

τελος παντων το αγορι μου

το λατρευω....και ας θελω να τον σκοτωσω

ωρες ωρες....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίαιωαννα κανονικά θα έπρεπε να παραδίδεις σεμινάρια εύρεσης συζύγου σε όλες μας.

Τι να πω για τον δικό μου τώρα που μέχρι να σηκώσει το ένα του πόδι έχει βρωμίσει το άλλο; :-w:-w:-w Αυτό όμως που με εκνευρίζει πέρα και πάνω απ' όλα είναι οτι δεν αναγνωρίζει τους κόπους μου!!

Λες και το σπίτι μένει καθαρό επειδη σκουπίζω μια φορα το 3μηνο οπως συνηθίζει να λέει!!! X(X(X(X(

Γωγούλα και εγώ έτσι έμαθα απο τη μαμα μου στο φαγητο. Ο αντρας μου δε, σαν τον δικό σου!

Η πεθερα μου έχει 3 γιους. Είναι ικανη να μαγειρέψει 3 ξεχωριστα φαγητα την μέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

upomonh kapoia stigmh tha einai :lol::lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol: Kalo!!! Λιγο μπλακ...αλλα καλο!!!

Τι κανετε?Γεια σας!

Ερη μου μην τρελαινεσαι καλη μου!Φεεετα κ ολα θα γινουν!Δε θα σκασεις!

Εμενα δεν κανει δουλειες αλλα πραγματικα δεν θα ηθελα να κανει.

Θελω μονο να μην χαλαει αυτα που συμμαζευω.Αν τον εβλεπα να σκουπιζει κλπ

πραγματικα θα ειχαμε ηδη χωρισει...!

Βεβαιαως ουτε δουλευω,ουτε εχω 3 παιδια και παιρνω κ 1 φορα τη βδ γυναικα...Οποτε...

Θα ηταν χαζο εκ μερους μου να τον περιμενω να βαλει τα πιατα στο πλυντηριο...!

Γωγωκα σ'ευχαριστω για την κορουλα μου!

Λαχανι καναπες κ μαλιστα για να εκνευρισετε τους δικους του?χαχαχα Αυτο μαλιστα!!!!! ;)

Λινακι τι απιστευτο που ειναι το Σοφακι μας! :lol::lol:

Κοριτσια ειναι πολλες οι σελ κ μπερδευουν το μικρο μυαλο μου...

Τωρα ...μια αναλαμπη:

Χαχαχαχαχα!!!!...Ωραιος ο χριστουγεννιατικος δεντρος(ντοντος) :lol::P

Το v for vendeta(το εγραψα λαθος? :? ) ειναι απο τα αγαπημενα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα κορίτσια έχω πεθάνει στα γέλια!!!!.......

βλέπω τελικά ότι όλοι οι άντρες είναι ίδιοι- με τρανή εξαίρεση της Μαρίας!!! - ανεξαρτήτου εθνικότητας!!!! χαχαχαχα

για το φαγητό και εγώ το ίδιο με την Γωγώ και την Σισσιώ....ο δικός μου τα τρώει όλα πολύ πικάντικα και σε ό,τι μα ό,τι μαγειρεύω βάζει ταμπάσκο, πολύ μιλάμε!!!! :evil: και του έχω εξηγήσει πολλές φορές ότι κάνοντας πολύ πικάντικα δεν αντιλαμβάνεται την γεύση των μπαχαρικών ή βασιλικού κ.λπ.!!!!

Μαρία αδελφό έχει? χαχαχαχαχα........καλά κάνουν οι κόρες σου και βλέπουν τον μπαμπά τους, έχουν τα σωστά πρότυπα, γιατί δεν κατάλαβα θα πρέπει όλα να τα κάνουν οι γυναίκες? αυτό είναι το φυσιολογικό?!!!

sissiw ton idio antra exoume ? :o

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό όμως που με εκνευρίζει πέρα και πάνω απ' όλα είναι οτι δεν αναγνωρίζει τους κόπους μου!!

Λες και το σπίτι μένει καθαρό επειδη σκουπίζω μια φορα το 3μηνο οπως συνηθίζει να λέει!!! X(X(X(X(

χαχαχαχα ένα Σάββατο εγώ καθάριζα τα παιδικά δωμάτια και ο άντρας μου την κουζίνα και την τουαλέτα και την Τρίτη το πρωί η κουζίνα δεν ήταν συμμαζεμένη και μου λέει: "απίστευτο πώς είναι και την καθάρισα το Σάββατο"!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ....μα τι νόμιζε ότι από το Σάββατο που την καθάρισε εγώ δεν την ξανακαθάρισα?!!!! :o:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol: Kalo!!! Λιγο μπλακ...αλλα καλο!!!

Τι κανετε?Γεια σας!

Ερη μου μην τρελαινεσαι καλη μου!Φεεετα κ ολα θα γινουν!Δε θα σκασεις!

Εμενα δεν κανει δουλειες αλλα πραγματικα δεν θα ηθελα να κανει.

Θελω μονο να μην χαλαει αυτα που συμμαζευω.Αν τον εβλεπα να σκουπιζει κλπ

πραγματικα θα ειχαμε ηδη χωρισει...!

Βεβαιαως ουτε δουλευω,ουτε εχω 3 παιδια και παιρνω κ 1 φορα τη βδ γυναικα...Οποτε...

Θα ηταν χαζο εκ μερους μου να τον περιμενω να βαλει τα πιατα στο πλυντηριο...!

Γωγωκα σ'ευχαριστω για την κορουλα μου!

Λαχανι καναπες κ μαλιστα για να εκνευρισετε τους δικους του?χαχαχα Αυτο μαλιστα!!!!! ;)

Λινακι τι απιστευτο που ειναι το Σοφακι μας! :lol::lol:

Κοριτσια ειναι πολλες οι σελ κ μπερδευουν το μικρο μυαλο μου...

Τωρα ...μια αναλαμπη:

Χαχαχαχαχα!!!!...Ωραιος ο χριστουγεννιατικος δεντρος(ντοντος) :lol::P

Το v for vendeta(το εγραψα λαθος? :? ) ειναι απο τα αγαπημενα μου!

:lol:=))

φιλεναδα...με βρισκεις να ταιριαζουμε

και μενα λιγο η εικονα του Α....ή του Θ...

να ξεσκονιζουν....ΔΕΝ!!!!

ΑΛΛΑ μια γυναικα που θα παει θα την παρω

και γω ...τουλαχιστον στις γενικες....

ΜΕ ΕΙΔΕ ΚΑΙ ΠΟΝΕΣΕ Η ΨΥΧΗ ΤΟΥ!!

σωστα το εγραψες...και μου αρεσει και μενα...

ειδες το Σοφουλινι...αφιερωσε ....

οι φωτο (zoo) ειναι τελειες....

θα τις βαλω φεις οκ?

Argi...πολυ καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχράθηκε το αίμα μου και ξαναμπαίνω…

Τον φόρτωσα τον καημένο να διαβάσει.. Και με κοιτάει σαν κουτάβι..

Γμτ τον λυπάμαι..

Λοιπον, ο δικός μου είναι ο πιο γκρινιάρης από ολες σας, σας πάω και στοιχημα!

Μου σπάει τα νεύρα και μένα σαν της Σισσιως, και ο δικός μου λέει λές και το ξύνω όλη μέρα σαν τη Γωγω που λέει και ο πεθερός της χαχαχα Γωγω μου σε πειράζω, σ’αγαπώ να ξέρεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Σισσιώ όταν λέω εγώ ότι έχω βρει το ταίρι μου, κάτι ξέρω...

Και μενα η πεθερά μου τρία αγόρια έχει και τα είχε μαθημένα έτσι...Βέβαια ο πιο καλομαθημένος ήταν ο αντρούλης μου...Οι άλλοι είναι βολικοί.....Ρε κορίτσια είμαι μάνα, αλλά το βρίσκω εξωφρενικό αυτό που έκανε η πεθερά μου...Ολόκληροι μαντράχαλοι και να τους μαγειρεύει ξεχωριστά;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Έλεος πια!!!!!!!!

Επίσης, Σισσάκι έχω να σου πω ότι και να θέλει ο άνθρωπος να βοηθήσει πως να σε ακολουθήσει τόσο υστέρω που είσαι;;;;;;; :?:?:?:?:shock::shock::shock::shock: Που κάνεις δουλειές και σκουπίζεις κάθε μέρα;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία κουκλιά είστε και οι δυο.... :x:x:x:x Να σου πω τι έλεγε πάντα η μαμά μου, η οποία είχε δεινοπαθήσει με την πεθερα της...Καλός άντρας είναι ο ορφανός άντρας...Και μου έλεγε πάντα να βρω έναν ορφανό.... :roll::roll::roll::roll::roll::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Κακία, αλλά το τι άκουγε από την πεθερά της δε φαντάζεστε...Αν σας πω ότι για τη συγκεκριμένη γιαγιά, δε νιώθω τίποτα;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Και όταν είδε η μανούλα μου πόσο καλή πεθερά έχω, μου έλεγε συνέχεια πόσο τυχερή είμαι και να την προσέχω κλπ κλπ κλπ.....Που να ξέραμε ότι θα μου έβγαινε ο πεθερός ελαττωματικός;;;; :twisted::twisted::twisted:

Καλά Λινάκι ούτε εμένα κάνει τέτοια ο άντρας μου....Θα πλύνει κανα πιατο τα ΣΚ που δε δουλεύει, έχει τύχει να σκουπίσει και να μαγειρέψει, αλλά όχι ότι θα τα κάνει χωρίς να του το ζητήσω..Εξάλλου, κι εμείς καθημερινά έχουμε μαμά ή πεθερά....

Αρτζι για τα πικάντικα που λες..Πήγαμε την προηγουμενη εβδομάδα σούπερ μάρκετ και ό,τι πικάντικο υπήρχε το πήρε.... :evil::evil::evil::evil::evil: Κατά τ'άλλα τον ενοχλεί στο στομαχάκι του η 1 κουταλιά μπελντές που βάζω στα φαγητά.... :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρπει να αλλαξω επαγγελμα..απο Φοροτεχνικος παυλα γραμματεα να γινω οργανωτης γαμου....

Μου παει...

ενθουσιαζομαι αμα καποιος ειναι να πεντρευτει και να συμβουλευω για νυφικα αξεσουαρ κλπ κλπ...

αμα στερεψει το ουκρανικο καρβουνο αν μη τη αλλω..ξερω τι δουλεια θελω να κανω!!!

Ενα ζευγαρι συναδελφων παντρευετε αρων αρων τον Ιανουαριο γιατι η μαμα μου γαμπρου δενε ιναι καλα- και πολυ το αργησανε..

Μακαρη να γινει καλυτερα η γυναικα και να ζησει να χαρει και εγγονια απο τον γιο της

Εμενα ο αντρας μου ειναι καλοβολος στο φαη..ειδικα τωρα που αναγουλιαζω θα φαει αδιαμαρτιριτα και το σπανακορυζο και το λαχανορυζο και τις αγκυναρες και δε θα μιλαει

Παντως δεν εχω παραπονο τρωει και πραγματα που δεν ετρωγε στη μανουλ ατου..

ενα ελλατωμα μονο εχει..για να φαει πχ σαλατα η φετα, πρεπει να του το σερβιρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη μουυυυυυυυυυυυυ..... :x:x:x:x:x:x Αμοιβαία τα αισθήματα....

Χθες γύρισα στο σπίτι στοις 8.30 το βράδυ, ήταν εκεί ο πεθερούλης μου και μου λέει

"Πώς τα πήγες σήμερα ματάκια μου;;;;Όλα καλά..."

Και του απαντάω: "Ναι μωρέ...Όλη μέρα το έξυνα"......

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Μου λέει "Δεν είπα αυτό καρδιά μου"....Του λέω "Για να γυρ΄θιζω σπίτι στις 8,30 το βράδυ λες να πέρασα μια ξεκούραστη μέρα;;;;".....

Το έπιασε το υπονοούμενο ο λατρεμένος μου........ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σημερινό σκηνικό που εκτυλίχθηκε τηλεφωικά...

Να σημειώσω ότι κάθε χρόνο Χριστούγεννα ή Πρωτοχρονιά από τότε που παντρευτήκαμε με το Γιώργο καλώ γονείς, πεθερικά και αδέρφια σπίτι για ρεβεγιόν...Και ο καλός μου πεθερούλης από μόνος του παίρνει την πρωτοβουλία και φέρνει και τις 70χρονες + αδερφές του στο τραπέζι μου επειδή είναι μόνες τους... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ας σας πω τώρα σκηνικό σημερινό...

Με παίρνει τηλ και μου λέει ετοιμάζομαι να φύγω για χωριό....Του λέω στο καλό..Καλό ταξίδι...Μου λέει "Μάτια μου τι κρέας θέλεις για τις γιορτινές μέρες να σου στείλω;;;;;"...Του απαντάω "Τίποτα...Έχω κρέας"....Μου λεει "Ναι, αλλά δε θα φτιάξεις κάτι;;;Γιορτινές μέρες είναι..."

Του λέω λοιπόν "Δε χρειάζομαι βρε Τάκη μου....Δυο άτομα είμαστε..Εγώ και ο Γιώργος...Σιγά μην καθίσω να φτιάξω φαγητά...."

Παγώνει...Δε βγάζει μιλιά για λίγο..Και μου λέει "Είναι και η Ιωάννα"..Του λέω "Η Ιωάννα έχει κρεατάκι να φάει..Δεν τρώει τέτοια...."Η μαμά σου ή η πεθερά σου τι θα φάνε;;;" Του λέω "Τα φετινά Χριστούγεννα θα τα περάσουμε οι τρεις μας...Δεν έχει τραπεζώματα και καλεσμένους".... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Αχ, το ευχαριστήθηκα..... :D:D:D:D:D:D:-bd:-bd:-bd:-bd Τι νόμιζε;;;Ότι έχασα τον μπαμπάκα μου πριν 7 μήνες και θα κάνω γλέντια φέτος μαζί του και τις γριές αδεφές του;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil:

Μη με κοροϊδεύετε.... :oops::oops::oops::oops: Μπελντέ τον ήξερα.... :oops::oops::oops::oops: Αλήθεια πελτές είναι;;;;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και μενα η πεθερά μου τρία αγόρια έχει και τα είχε μαθημένα έτσι...Βέβαια ο πιο καλομαθημένος ήταν ο αντρούλης μου...Οι άλλοι είναι βολικοί.....Ρε κορίτσια είμαι μάνα, αλλά το βρίσκω εξωφρενικό αυτό που έκανε η πεθερά μου...Ολόκληροι μαντράχαλοι και να τους μαγειρεύει ξεχωριστά;;;;;;

όντως είναι πολύ!!!! φαντάσου η μαμά μου με 6 παιδιά!!! σιγά μην έκανε 6 διαφορετικά φαγητά!!! αν θέλαμε.....!

Που να ξέραμε ότι θα μου έβγαινε ο πεθερός ελαττωματικός;;;; :twisted::twisted::twisted:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ο δικός μου έχει ζήσει στην Ινδία μερικά χρονάκια και έχει συνηθίσει στο πικάντικο!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα και με σενα ταιριάζω...Κι εγώ ενθουσιάζομαι όταν ακούω για γάμους κλπ...Θα γούσταρα τρελά να ήμουν διοργανώτρια...Ξέρεις πόσες φορές έχω σκεφτεί να τα παρατήσω και να πάω στη Θήβα να ανοίξω κανα κτήμα αφού έχω τη γη;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Μου λείπουν τα λεφτά βέβαια, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αρτζι εμένα η πεθερά μου όταν τη γνώρισα ό,τι φαγητό και να έφτιαχνε έβαζε μέσα πιπεριά..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Τώρα κόπηκαν αυτά!!!!!!!!! ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω θα σε ονομασω miss Φατσουλα....

βαζεςι τις πιο πολλες φατσες

και παντα αναλογα την περισταση!!!!!

Εχεις μεγαλο θεμα με το πεθερο παντως...

το χω πια εμπεδωσει...

βρε κοριτσι οπως νιωθεις κανε με το τραπεζωμα...

δεν εισαι ανγκασμενη ....

εγω πολυ θα το βαριομουν...αλλα εγω δεν το κανω κιολας...

εσυ εφοσον το κανε ςτοσο καιρο ...και αφου δεν το

καταλαβαινουν απο μονοι τους εξηγησε τους το..

ή μαλλον μονο στον καλο σου...

εννοειται μαμαδοφαγητο....

οποτε μπορω ομως του φτιαχνω και γω τα αγπημενα του

και καθημερινες...γιατι μερικα οπως λεει

δεν μπορουν να με φτασουν οι μαμαδες!!!

Τι ωραια που τα λεει ομως...ο γαληφης!!! :lol:

Νατασουλα και οσες πατε σημερα

καλα να περασετε ε??

και την αλλη φορα λιγο πιο κοντα στα σχολασματα

ας πουμε 5...να ερθουμε και μεις...ή εστω εγω

αν δεν μπορουν να μου κατεβασουν τη Σοφη μου!!

ζηλευω....

Αναστασια μου εγινε!!ευχομαι αν μπορεσω σημερα

αν τις αναρτισω...

σχολαωωωωωωωωωωωω

καλο μεσημερι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok

όταν όμως δουλέυουν και οι 2 και υπάρχουν και 2 μωρά να προσέξουμε τότε τι γίνεται??

και μάλιστα μια δουλειά από την οποία δεν μπορώ να πάρω άδεια :twisted:

Δε με χαλάει καθόλου μα καθόλου να κάνει και δουλειές του σπιτιού και να τα κάνουμε όλα μαζί.

Τον ερωτεύομαι όλο και περισσότερο :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock::shock::shock::shock:

καλε ποσα ειπατε???????????????????????????????????????????????????????????

απο το πρωι ειμαι συνδεδεμενη πριν λιγο καθησα σας διαβασα αλλα εχω ενα κενο μυαλο ..δε θυμαμαι Κ πολλα

να πω στη μαριαιωανα οτι ειναι πολυ ομορφο ζευγαρι..αλλα δε θα θελα ο αντρας μου να μου κανει συνεχεια δουλεις :oops:

οκ αν το πω τωρα που ειμαι εγκυος ναι θα το κανει αλλα δε θελω ρε γμτ.σα κ μενα κανεις :P:P:P

για μαγειρεμα ανετα κανει πιο καλα κ απο μενα :D

το απογευμα θα τα πουμε κοριτσια ;)

βενι θα φερεις κ τον αντρακλα ε? :D

κ μενα ετσι με μαθαν..οτι φαι εχει το σπιτι..αλλιως νηστικοι..κ γω φυσικα ετσι κανω..σιγα μη κανω 32 διαφορετικα πιατα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ λατρεύω τα πικάντικα.. αλλα τώρα με τον Κώστα τα έχω κόψει.. Οπότε κυκλοφωρώ και εγώ με το ταμπάσκο στο χέρι :lol::oops:

Γωγώ μπορεί να είσαι γλωσοκοπάνα αλλα είσαι το καλύτερο παιδι. Εγώ δεν θα το έκανα ποτέ αυτο, δηλαδή να μαζευω στο γιορτινό μου τραπέζι το σοι των πεθερικών μου.. Μπορεί να τυχει, αλλα αποκλείεται να το έκανα κάθε φορά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...