Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Τα νεύρα μου τσατάλια παιδιά θα εκραγώ!

Μου φεραν στην δουλειά ένα παιδί που είναι να κάνει την 6μηνη πρακτική του για την σχολή του που είναι «Εφαρμογές πληροφορικής στην διοίκηση και την οικονομία» ….

Και μου τον φεραν να του μάθω δίκτυα!

Εδώ άλλοι έχουν φάει όλα τους τα χρόνια στο διάβασμα (το οποίο στο αντικείμενο μου δεν τελειώνει ποτέ), έχουν αποκτήσει τικ από την πίεση, και το αφεντικό μου μου έφερε ένα παιδι που προορίζεται για management να γίνει τεχνικός από το πουθενά και να μάθει από την αρχή TCP/IP!!!! Κ αυτος ο μικρός δεν μιλάει! Και ο προιστάμενος μου, μου λέει εγώ δεν τον αναγνωρίζω σαν υφιστάμενο μου γιατι δεν ξέρω τίποτα. Ας τα κανονίσει ο διευθυντης!!!!

Ε ΑΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΠΙΑ!!! :((:((:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σέσιλ στο είπα και χθες, αλλά το προσπέρασες.

Είσαι στριμμένη γιατί δε σε έχει αγγίξει ακόμα το πνευμα των Χριστουγέννων!! =))=))

Και δεν είναι σοβαρό το θέμα της παιδικής κακοποίησης; :-??

Μη μου συγχίζεσαι όμως, είσαι και γκαστρουδάκι! Και όχι τπτ άλλο πώς θα χωνέψεις και την πίτσα μετά! :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου εμένα το παλικάρι μου έχει άποψη για όλα...Και για τη διακόσμηση και για τα φαγητά και για τα πάντα....Συνήθως τον ρωτάω τι να μαγειρέψω και μου απαντάει ότι θες...Φτιάχνω ότι θέλω και μετά μου κάνει παρατηρήσεις...Γιατί πχ έβαλες μπελντέ κι όχι πουμαρό στο φαγητό;;;; :twisted::twisted::twisted::twisted: Αλλά στο θέμα φαγητού είμαι κάθετη..

Ο αντρούλης μου είναι περίεργος με το φαγητό...Η πεθερούλα μου τον είχε μάθει να του μαγειρεύει ξεχωριστό αν κάτι δεν του άρεσε.... :evil::evil::evil: Εγώ δεν του κάνω τέτοιες χάρες...Αυτό έχουμε κύριε...Σ'αρέσει;;Φάε!!!!Δε σ'αρέσει;;Μείνε νηστικός.... :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Έτσι ήταν πάντα και η μαμά μου...Ποτέ δε μας έκανε ξεχωριστό φαγητό αν δε μας άρεσε κάτι σαν παιδιά..Έλεγε αυτό έχουμε..Αν δε θέλετε, μη φάτε.... :?:?:? Καθόμασταν μέχρι που μας έκοβε λόρδα και αναγκαστικά τρώγαμε....Μπορεί να ακούγεται λίγο φασιστικό, αλλά έχω την ίδια άποψη με τη μαμά μου.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Στο σπίτι λέει πάντα τη γνώμη του, συνήθως συμφωνούμε, αλλά και να μη συμφωνούμε στο τέλος κάνω αυτό που θέλω εγώ.... :-bd:-bd:-bd

Πάντως ρε κορίτσια από τη μια μου αρέσει που έχει άποψη για τα πάντα αλλά από την άλλη μου τη σπάει τρελά γιατί είιναι ξεροκέφαλος και ξερόλας..... :twisted::twisted::twisted: Από τον γλυκό μου πεθερούλη τα πήρε αυτά.... :twisted::twisted:

Πάντως σίγουρα δε θα ήθελα έναν άντρα αδιάφορο.... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Σισσιω ετσι οπως ειμαι τωρα τον αντρα μου δεν αφινω να με αγγιξει..οχι καποιο τυχαρπαστο πνευμ,α που δεν ξερω αν εχει πλυνει τα χερια του!!!!!! : :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Ειναι σοβαρο ρε παιδια..αλλα οχι ετσι, οχι με τον τροπο που αναπαραχθηκε..

Τεσπα..δεν βλεπω λογο να το ξαναδω στο πλαι...

Η ολη ιστορια μου θυμιζει ενα αλλο μελος που - ευτυχως- δεν ποσταρει πια, και η οποια συνεχεια εβαζε δημοσιευσεις απο ενα μπλογκ και μου εκανε τα τευρα τσαταλια..και δεν ημουν καν εγγυος τοτε..

επισης το συγκεκριμενο μελος ειχε αναφερθει με βαριους χαρακτηρισμους για μαμαδες και παιδακια που δεν θηλαζουν κατι που με εκανε να την αντιπαθισω ακομα περισσοτερο!!!

Αφρο τι καλο πηρες;;;;

Μαρια Ιωαννα...και εγω θελω να γινει ο αντρας μου σαν το δικο σου...

εμενα θα τα φαει τα μελομακαρονα..εχει φαει και παστιτσιο απο το ταψι και μπριαμ απο κατσαρολα επειδη βαριοταν να βγαλει πιατο.

Κοιτα Γωγω και εμενα πηγε να εκφερει αποψεις..πχ οταν πηγαινα να δω επιπλα ηθελε ντε και καλα να κουβαλιετ εμαζι μου..ε ωσπου σφαχτηκαμε και του ειπα..ακου να σου πω..προικα μου ειναι τα επιπλα..εγω θα τα πληροσω..γνωμη θα εκφερεις για οτι παρουμε μετα γαμου..και ουτε τοτε γιατι εγω ειμαι νοικοκυρα εγω αποφασιζω..εσυ εμενα με ρωτισες οταν εβαλες αυτο το απαισιο μπανιο..και αυτη την ακομα πιο απαισια κουζινα με τον τοιχο αηδια..οχι..τωτε ΜΟΚΟ..

ε μετα απο αυτο τι να κανει ο καημενος..δε ξαναμιλισε..και ειναι και Τοξοτης..που οσο να ναι...εχουν αποψη επι παντος επιστιτου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου τσατάλια παιδιά θα εκραγώ!

Ε ΑΣΤΟ ΔΙΑΛΟ ΠΙΑ!!! :((:((:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

συμπεθέρα μην συγχύζεσαι έτσι είναι αυτά και που να δεις τώρα τι θα γίνει που το δικό σου πτυχίο (του Πολυτεχνείου) θα είναι ισάξιο με αυτό κάποιου που έκανε πρακτική σε μια εταιρία!!!

οδηγίες της Ε.Ε....έχουν ήδη αρχίσει εδώ, θέλουν να ακολουθήσουν το αμερικανικό πλάνο, που είναι και το χειρότερο, όσον αφορά στις γνώσεις!

Κατάλαβα δεν είναι μόνο ο δικός μου δλδ!!!......όταν ήμουν μικρή ήθελα ο άντρας μου να έχει λόγο και άποψη....η φίλη μου παντρεύτηκε κάποιον που δεν έχει λόγο και πήγε με την πεθερά της να αγοράσουν έπιπλα!!!! :o

τώρα όμως θα ήθελα μάλλον κάποιον με καθόλου άποψη σε αυτά τα θέματα!!!!

εμείς συνήθως διαφωνούμε και έτσι δεν κάνουμε τίποτα!!!! χθες έγινε ολόκληρο θέμα με την σοκολατόπιτα, γιατί είχε πολύ ζάχαρη!!!! :evil::evil: πόσο ζάχαρη έβαλα, ποιές κούπες χρησιμοποίησα!!!! θα την πετάξω στα σκουπίδια!!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτήσω κάτι? εσάς οι άντρες σας πόσο ανακατεύονται στα του σπιτιού? π.χ. στη διακόσμηση του σπιτιού ή πώς έκανες το φαγητό ή το γλυκό κ.λπ.? :?:

Ανακατευεται με τροπο σπαστικο ομως.Η΄μαλλον εγω σπαζομαι γιατι δεν ειμαι και πολυ ατομο της συνεργασιας. :? Θελω ο καθενας να κανει τα δικα του και να μην ανακατευεται στις δουλειες του αλλουνου.

αν πρεπει να γιναι καποια αγορα τοτε ναι, το συζηταμε.

Ερη δως του ρε καποιο βιβλιο να διαβασει σχετικο με δίκτυα.επισης πρεπει να μαθει και λειτουργικα συστηματα ε;;;Πω πω Περαστικα.

Ρε Μαρια Ιωαννα που το βρηκες αυτο το θρησκο παλικαρι;;;Φοβερος ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη δεν ξέρω τί να σου πω. Εγώ μάλλον δε θα έδινα και πολύ σημασία στον εκπαιδευόμενο. Θα του έλεγα να βλέπει και να μαθαίνει και θα του απαντούσα σε περίπτωση που ρωτούσε κάτι.

Αργυρούλα ανακατεύεται σε φυσιολογικά πλαίσια όμως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi

εμένα αν θέλεις ρώτα με πόσο ανακατεύομαι εγώ στα του σπιτιού και πόσο τον βοηθάω

Λίγο

χτες πχ μας έδωσε η μαμά μου μελομακάρονα

εγώ τα παράτησα στο μπωλ

Ο Γ πήρε τον Χριστουγεννιάτικο δίσκο και τα έβαλε μέσα με τη σειρά και έβαλε και αυτό το ναϋλον από πάνω (ουτε πως λέγεται ξέρω) να μην σκονίζονται.

εγώ στο είπα έχεις πολύ καλόν άντρα, πού τον βρήκες?!!!! :lol::lol:

μην μου πεις είναι και Λαρισαίος!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχει φαει και παστιτσιο απο το ταψι και μπριαμ απο κατσαρολα επειδη βαριοταν να βγαλει πιατο.quote]

Μπα κάτι τέτοια τα κάνω εγώ

Αυτός θέλει τη σαλατούλα του, το πιατάκι του, στρωμένα ωραία και καλά

Τα συνδυάζει ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμείς συνήθως διαφωνούμε και έτσι δεν κάνουμε τίποτα!!!! χθες έγινε ολόκληρο θέμα με την σοκολατόπιτα, γιατί είχε πολύ ζάχαρη!!!! :evil::evil: πόσο ζάχαρη έβαλα, ποιές κούπες χρησιμοποίησα!!!! θα την πετάξω στα σκουπίδια!!! :evil::evil:

Ε, οχι και ετσι.Χιλια δικια εχεις.

Εγω Αργυρουλα μου θα του ελεγα πολυ ηρεμα οτι την επομενη φορα περιμενω να δω πως θα ειναι η δικη του σοκολατοπιτα.

Και οχι μην την πεταξεις.Θα πω κατι κλισε, αλλα αμαρτια να πεταμε το φαγητο :oops: (και το εννοω ε)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Αργυρουλα μου θα του ελεγα πολυ ηρεμα οτι την επομενη φορα περιμενω να δω πως θα ειναι η δικη του σοκολατοπιτα.

αυτό το είπα......μου είπε να μην ξανακάνω γλυκό αφού δεν τα καταφέρνω!!! :o:evil:

και του είπα ότι δεν θα ξανακάνω για εκείνον! τέλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια όχι επειδή είναι άντρας μου αλλά πέτυχα λαχείο σοβαρά.

Όλες οι φίλες μου, συγγενείς, συνάδελφοι κλπ μένουν :shock: με το στόμα ανοιχτό όταν τον γνωρίζουν.

Έχει κάνει τόσα για μένα

Με το τελευταίο να αφήσει ένα πολύ ωραίο σπίτι που το έφτιαξε ολομόναχος με κόπο και μεράκι (το σπίτι είναι για περιοδικό πραγματικά) και να μας πάρει να πάμε σε ενοίκιο επειδή εγώ δεν άντεχα εκεί. Λίγοι θα το έκαναν...

Και δεν το σκέφτεται καθόλου και ούτε μου έχει πετάξει ούτε ένα υπονοούμενο παρόλο που ζοριζόμαστε οικονομικά. Όλα τα βρίσκει ιδανικά.. Και μάλιστα λέει συνέχεια δεν θα ξαναγυρίσουμε ποτέ εκεί

Μου μαγειρεύει, σιδερώνει, καθαρίζει, απλώνει, σουπερ μάρκετ, στρωνει κρεβάτια όλα όταν λέμε όλα.

Εγώ δεν είμαι σίγουρη πως δουλεύει το πλυντήριο..

Δεν ξέρω αν έχω σερβιέτες σπίτι :-?

Ε καλά όσο για τις μικρές δεν έχω λόγια.

Όλη η γειτονιά, φαρμακείο, φούρνος, σ-μ κλπ κλπ μου λένε τι καλός που είναι...

Αλλά κι εγώ όμως αααα χτες συναντήθηκε με συναδέλφους και φίλους σε ένα σπίτι και παρήγγειλαν πίτσες και ήπιαν και ήρθε στις 4 κ μισή

Να ξελαμπικάρει λίγο το αγόρι :x μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τα έπιπλά μας μας τα πήραν οι γονείς μου εκτός από την κρεβατοκάμαρα που την πήραν οι δικοί του....Ευτυχώς συμφωνούσαμε απόλυτα...Μάλιστα, όταν πήγαμε να τα αγοράσουμε δεν είχαμε αποφασίσει χρώμα καναπέ κλπ και εκείνη την ώρα μου λέει "Θέλεις να πάρουμε ένα χρώμα που θα κουφάνει τους δικούς μου;;;;;" Του λέω εγώ "Τί χρώμα;;;;" Μου λέει "Λαχανί"...Ενθουσιάστηκα με την ιδέα και ναιιιιιιιιπήραμε το λαχανί καναπέ.....Οι γονείς του και οι θείες του μείνανε κάγκελο..... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αυτοί δεν έχουν κθόλου γούστο και του αρέσουν τα έπιπλα του Καποδίστρια.....Εμείς τους κουφάναμε.....Και με την κρεβατοκάμαρα μας που είναι δερμάτινη και περίεργη....Το ευχαριστήθηκα!!!!!!! :-bd:-bd:-bd \M/ \M/ \M/

Στα φωτιστικά μόνο διαφωνούσαμε γιατί άλλο ήθελα εγώ για το σαλόνι άλλο αυτός....Και σαλονιού και τραπεζαρίας κανονικά πρέπει να είναι ίδια...Τελικά πήραμε αυτό που άρεσε σε εκείνον για το σαλόνι και αυτό που άρεσε σε μένα για την τραπεζαρία.... :?:?:? Περιττό να σας πω ότι όλοι λένε για το φωτιστικό που διάλεξε ο Γιώργος...Και αυτός καμαρώνει σαν το παγώνι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα νομίζω ότι είναι ευκαιρία να αλλάξεις μπάνιο και κουζίνα.... :lol::lol::lol:

Αρτζι κι εμένα μου τα κάνει αυτά που και που αλλά του τα χώνω και μαζεύεται...Και του λέω άμα δεν του αρέσει να μη φάει και να μαγειρέψει μόνος του.... :evil::evil::evil:

Καλέ Μαρία μου τι καλό αντρούλη που έχεις..... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουβεντες γαι τα αγορια μας....χμμμμμμμμμμμ

το αγαπημενο μου!!!!κατσε να σας διαβασω προσεκτικα

και να συμπληρωσω τα δικα μου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω θα το ηθελα πολυ αλλα 10000 δε μου περισσευουν!!!!

τωρα ειδικα με το νεο νινι..ενα πλυντιριο πιατων ηθελα να παρω και το ανεβαλα..

και μου λεει ο καλος μου..να παρουμε ενα με δοσεις..και του λεω ΟΧΙ!!!

Μαρια Ιωαννα φτου φτου!!! να κανεις στις κορες σου ιδιετερα μαθηματα επιλογης αντρα!!!

Εμεις τελικα ολα εγω τα διαλεξα και ολα εγω τα πληρωσα, γιατι ετσι ηθελα, μονο το καλο μας σερβιτσιο Ιωανια πληρωσαμεμαζι..αλλα παλη εγω το διαλεξα

ο Οδυσσεας διαλεξε μονο την τηλεωραση- ουτε εγω ουτε αυτος βλεπουμε- και ειπε την γνωμη του στην κρεβατοκαμαρα..οπου και τα εκανε σκ@τ@..ακομα του το χτυπαω.

εμενα ειναι κλασσικη, εχει δρμα μονο στο σκαμπο και στς πορτες της ντουλαπας και αυτο οχι πολυ

Ολα τα επιπλα μου τα διαλεγα σε καθαρες ισιες γραμμες και οσο πιο αφαιρετικα γινονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πότε γράψατε τόσες σελίδες????????????????

Περαστικά σε όλα τα μωράκια

Νατάσα, Μάρθα, Βένι θα τα πούμε το απόγευμα

Θα έρθει τελικά καμιά άλλη?

Μαρία που τον βρήκες τέτοιον άντρα θέλω κι εγώ

:roll::roll::roll:

Συγνώμη που δεν σχολιάζω αλλά τρέχω και δεν φτάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πάντως εγώ του είπα καλό είναι να μην τον βλέπουν τα κορίτσια να ασχολείται τόοοοσο πολυ πια με το σπίτι και όλα γιατί φοβάμαι ότι οι μικρές παίρνουν λάθος μηνύματα.

Θα θεωρούν φυσικό κ επόμενο οι άντρες να τα κάνουν όοοοολα αυτά ( και μάλιστα μόνοι όπως ο Γ) και δεν θα μπορούν να βρουν άντρα μεγαλώνοντας.

Η σύγκριση θα είναι αναπόφευκτη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διάβαζα το θέμα με την προετοιμασίαν των θηλών για το θηλασμό.......

Με ενδιαφέρει μιας και υπέφερα τις ελάχιστες φορές που έβαλα την Ιώαννα στο στήθος....

Μωρή Χρύσα έλιωσα στο γέλιο με αυτό.... :lol::lol::lol::lol:

Προσπαθήστε σε κάθε ευκαιρία να εκθέτετε τις θηλές σας στον αέρα και τον ήλιο.

=))=))=))=))=))=))=))

Εγώ δεν μπορώ ούτε στο σεξ που λέει ο λόγος να τα έχω έξω, θα κυκλοφορώ με τα βυζιά πρώτη μούρη μες στο σπίτι;;;;;;;;; :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα είναι ισάξιο με αυτό κάποιου που έκανε πρακτική σε μια εταιρία!!!

οδηγίες της Ε.Ε....έχουν ήδη αρχίσει εδώ, θέλουν να ακολουθήσουν το αμερικανικό πλάνο, που είναι και το χειρότερο, όσον αφορά στις γνώσεις!

Συμπεθέρα αυτο δεν με ενδιαφέρει καθόλου. Και εγώ απο ΤΕΙ ξεκίνησα. Το θέμα είναι πως θα κάνουν δεκτή (η σχολή του) την πρακτική αυτου του παιδιού πάνω σε ενα αντικείμενο που δεν έχει σχέση με το πτυχίο του?

Ψιλά γράμματα ε?

Ασιχτιρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...