Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Τις τυπου διαβατηριου τι να τις κανεις καλε;;;;

αλλα αμα ειναι ετσι ειναι οντως ωραιες..

εμας ο φωτογραφος για να κανει τα αλμπουν βαφτησης και γαμου επεξεργασια και ψυφικο αλμπουμ ζητησε απο 300 ευρω εκαστο...

θελει πολυ δουλεια για να βγουν ετσι ωραιες...

Υποψην τα λευτα τα εχω δωσει...αλλα δεν εχω διαλεξει ακομα φωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Kαλημέρα μανούλες! :D

Τι μου κάνετε;

Βίκυ, περαστικά στο κοριτσάκι σου, εύχομαι σήμερα η μέρα να κυλήσει πολύ καλύτερα!

Γιώτα, περαστικά και στη Κ σου, μακάρι να μην ανεβάσει ξανά καθόλου πυρετούλη!

Χρυσουλάκι μου, κάνε λίγη υπομονή, περνάνε γρήγορα οι εβδομάδες. Κι εγώ έχω ακόμα ανακατωσούρες, αλλά όχι το κακό των πρώτων εβδομάδων! Διορθώνεται η κατάσταση, αργά αλλά σταθερά! ;)

Έρη μου, είναι λογικό να αγχώνεται ο άντρας σου, είναι μεγάλη αλλαγή... Δωσ' του λίγο χρόνο και όλα θα πάνε καλά! Κι εγώ πάντως έτσι θα ένιωθα... :?

Νατασούλι, κοντεύεις κοριτσάρα μου!!! :D 38 και κάτι ψιλά γέννησα εγώ τη Β. Την ίδια μέρα είχα περπατήσει περίπου 4 ώρες συνολικά! :shock:

Αργυρώ... γυμναστήριο??? :shock: Είπαμε, ωραίος ο φυσιολογικός τοκετός, και τα καφεδάκια μου στη καφετέρια του μαιευτηρίου τα ήπια... Αλλά όχι και γυμναστήριο!!! :shock: Καλά, εγώ προσωπικά, δεν πατάω τον υπόλοιπο καιρό, σιγά μη πήγαινα εκείνες τις μέρες!!! :lol::lol:

Εμείς πάλι, το καρότσι το έχουμε καταργήσει προ πολλού!!!! Κανά χρόνο σίγουρα, μη πω και παραπάνω!!!! Δεν καθόταν με τίποτα από ένα σημείο και μετά, απολαμβάνει την βόλτα της πολύ περ/ρο περπατώντας. Σε γενικές γραμμές δεν απομακρύνεται και είναι υπάκουη, αλλά όσο να 'ναι, λίγο τρέξιμο το ρίχνουμε!!! :lol: Τώρα, θα το αξιοποιήσουμε στο 2ο, για τις καλοκαιρινές μας βολτίτσες! :D Πρώτα ο Θεός! ;)

Διώξτε με, πρέπει να τρέξω για κάτι χαρτιά, έχω ψιλοαργήσει και γίνεται χαμός στους δρόμους, λόγω της απεργίας. :? Έφυγα!!!

Αφροδίτη, foulinaki και σ' όλο το τρενάκι..... :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξέχασα!

Foulinaki, θεά η μικρή!!! :lol: Σιγά μη περιμένω από εσάς, έφυγα μόνη μου!!! :lol:

Συμπεθερούλα μου!!! :YMHUG: Σεισμό?????? :?:?:? Δε κατάλαβα κάτι! Πάω να φύγω απ' το σπίτι, να μην επαναληφθεί και τον καταλάβω! :lol:

Αργυρώ... πραγματικά και χωρίς καμία υπερβολή... Είναι ΚΟΥΚΛΟΣ!!!! Παλληκαράκι όμορφο!!! Να μου τον φιλήσεις!!!!!!! :D

Φεύγω τώρα, στ' αλήθεια! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα σιγά σιγά όλα θα γίνουν, εγώ πάντως είμαι άνθρωπος των αλλαγών, μου αρέσουν οι αλλαγές και κάθε τι καινούργιο (για αυτό άλλωστε ήρθα και εδώ!!!), δλδ στη θέση του άντρα σου, αν ήμουν, θα το επιχειρόυσα αφού υπάρχει εργασία εκεί!!!

πάω να πάρω τηλ. την Αθηνά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα...Τι κάνετε τσουπρίτσες;;;;

Σας έβλεπα στον ύπνο μου...Γιώτα είδα ότι είχαμε συναντηθεί με τις μικρές, επίσης είδα την Αρτζι και τη Νατάσα, αλλά δε θυμάμαι πως.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Εμμονή μου έχετε γίνει.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι μου τι έχει ο γαμπρούλης μου ρε;;;;; :(:(:( Περαστικούλια σας....

Γιώτα, Βίκυ περαστικά στις κουκλάρες σας.....

Νατάσα 38;;;;;Άντε τον έφαγες τον γάιδαρο....Υπάρχει περίπτωση να σε αφήσει και μετά τις 40 εβοδμάδες;;;;; :?:?:? Δεν κάνει να μπεις με πρόκληση;;;;

Κορίτσια τελικά πιστεύω ότι το ταίρι μου εδώ μέσα είναι η Σισσιώ...Συμφωνούμε σε όλα!!!! ;);););)

Κι εμένα δε με πειράζει που διάβασα το θέμα για την κακοποίηση του μωρού...Καθημερινά ακούμε τέτοια και πραγματικά θεωρώ τεράστια αδικία άλλες κοπέλες να λαχταρούν ένα μωρό και άλλες που τα έχουν να τα σκοτώνουν... :twisted::twisted::twisted: Δε νομίζω ότι υπήρξε κακιά πρόθεση..Και να σας πω κάτι...;;;Εμένα τα θέματα που με στέλνουν και δε θέλω να γράφονται, αλλά αναγκαστικά υπάρχουν στο φόρουμ είναι ιστορίες που διαβάζω για μανούλες που γέννησαν νεκρά μωράκια κλπ.... :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: Αυτά είναι πολύ χειρότερα για την ψυχολογία της εγκύου που περιμένει να γεννήσει και της δημιουργούνται άγχη μπας και πάθει το ίδιο....Σταματάω εδώ!!!Γιατί μπορώ να πω κι άλλα παραδείγματα... :?:?:?:?

Επίσης Σισσάκι μου γλυκό κι εγώ είμαι φαν του Ονούρ και της Σεχραζάτ, αλλά χθες δεν το είδα από την αρχή.... :(:( Είχα τον πεθερούλη μου σπίτι.... :twisted::twisted:

Επίσης Σισσάκι κι εγώ θεωρώ άχρηστη αγορά το μεγάλο καρότσι...Λίγο πριν χρονίσει το καταργήσαμε και θα το χρησιμοποιήσω στην μπουμπού τώρα...Δεν της φόρεσα ποτέ ποδόσακο της Ιωάννας και τώρα κυκλοφορούμε με το μπαστούνι...Βέβαια, είναι καλό, της Maclaren, αλλά δεν έχω σκεφτεί ποτέ να "ξεθάψω" πάλι το βαρύ...

Αναστασάκι έχω να σου πω ότι η τσαχπίνα είναι κούκλα στη φώτο....!!!!!!

Φουλινάκι τι καλή η μπουμπούκα σας.... :x:x:x

Αρτζι για τον Λουκά δεν έχω λόγια....

Έρη τελικά θα φύγετε ρε;;;;; :roll::roll::roll:

Χρύσα μου όλα να πάνε καλά με τους γιατρούς και να βρεις αυτόν που σου ταιριάζει... ;);)

Μιτσάκι μου φιλάκια...

Αφρο πάλι κοιμήθηκες μωρή με τις κότες;;;;Πότε θα πάμε για καμιά μπυρίτσα;;;; :lol::lol::lol:

Νατασούλα μου καλημέραααααααααα.....Καλή δουλειά...

Κορίτσια βρήκα μια άκρη στο Έλενα (μια κοπέλα που δουλεύει εκεί) και θα μου πει αυτή για γιατρούς...

Όμως Βίκυ και Αφρο αν θέλετε στείλτε μου πμ τα ονόματα των δικών σας..Βίκυ, εσύ που έχεις και εμπειρία δώσε μου λεπτομέρειες...Είναι ομιλητικός, υπέρ του φυσιολογικού κλπ;;;;

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ξανα!!!! :x:x:x

Ναι ,βασικα ενα μικρο κουνημα εκανε αλλα αρκετο για να το καταλαβεις.

Μητσακο μου βγες βολτιτσα να μην καταλαβεις τπτ. :D

Τι κανετε;;;Πω πω πολλα αρρωστα μωρακια μωρε.Περαστικα σε όλα.

Εγω σημερα μπηκα στην 37η.Νατασα μια εβδομαδα διαφορα εχουμε.

Αργυρω τι κουκλος ειναι αυτος!!!!!Ρε συ και τα ιδιωτικα εδω εχουν κομμωτηρια και ανθοπωλεια,μαγαζια με βρεφικα ειδη κτλ.Αλλά τα δημοσια γιοκ.

Αφρο εγω χρησιμοποιω και τα 2. το ενα το εχουμε μονιμα στο αμαξι και το αλλο στην ειδοδο του σπιτιου.Οποτε αναλογως αν παμε με τα ποδια ή το αμαξι χρησιμοποιοτμε το αντιστοιχο.

Καλα μονο για μεταφορα το εχουμε.Οταν φτανουμε στον προορισμο μας τον κατεβαζουμε.Δεν καθεται δευτερολεπτο.

Ρε κοριτσια η κατασταση με το wikileaks μου θυμιζει την ταινια "V for Vendetta". :?

Και οταν την ειχα δει σκεφτομουνα οτι αυτα που δειχνει δε θα γινουν ποτε.Τοσο αθωα. :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω και Σισσιω δε μας ενοχλησε η διμοσιευση προς θεου...

αυτο που "προκαλει" ειναι ο τιτλος..που στην ουσια θες δε θες το διαβαζεις..

και μετα το "πεσιμο" σιρα ρε παιδι ατι ειπαμε..

και οπως ειπα χτες...αν αυτο ειναι λογοκρισια- που επισης κανενα δεν λογοκρινε- να πανε καμια βολτα στο παρεντσ να δουν τι εστι λογοκρισια

και το συνεχιζουν να το βλεπουμε φατσα καρτα καθ εφορα που ανοιγουμε το μαμι.

Την ενοτητα Απωλεια και Υποστιριξη δεν την ανοιγω ποτε..δεν μπορω δυστιχως να διαβαζω τετοια θεματα.

Πολυ θα ηθελα να συμπαρασταθω σε αυτες τις κοπελες γιατι αυτο που περνανε ειναι πραγματικα τραγικο αλλα δεν μπορω να τα διαβαζω, ποναει η ψυχη μου.

Αντερ ε Γωγω μακαρι να βρεις καποια ακρη

Εμενα επισης μου τι δινει που καποια μελη την εχουν δει συνιγορος του πολιτη εδω μεσα και φυτρωνουν εκει που δεν τους σπερνουν..

Ειναι σαν να μπαινω εγω η ασχετη και να γραφω σε θεμα εξοσωματικης κλπ κλπ..τι να πω εγω εκει..μονο καλοη επιτυχια και τιποτα αλλο

Σεισμος;;;; δεν γραφουν τιποτα οι εφημεριδες ο ηλεκτρονικες!!

Καλη η περομοιοση

Ο δε αντρας μου παντα λεει οτι το Χολυγουντ μας προετοιμαζει για κατι που θα γινει...

Ολε ςοι ταινιες -λεει- ειναι σαν τα εργα του Ιουλιου Βερν...

νατασα οπου να ναι ρε συ..αντε εμπρος να χαραξεις το δρομο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τελικά πιστεύω ότι το ταίρι μου εδώ μέσα είναι η Σισσιώ...Συμφωνούμε σε όλα!!!! ;);););)

Ενταξει κοπελια το καταλαβαμε!!!!! :lol::lol::lol:

Εχεις χρησιμοποιησει το ονομα της 5 φορες μεσα στο μηνυμα σου!!!!! ;;);;):ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Τι κάνεις;;;στη δουλεια εισαι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε χαζοβιόλα Παναγιώτα πασταφλώρα μου κι εσένα σε συμοαθώ πολύ..... :x:x:x:x:x:x:x:x

Μπορεί να μας χωρίζουν πολλά χρόνια, αλλά.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

Και στην τελική μωρή μαζί δεν καθόμασταν στις μπυρίτσες δίπλα δίπλα;;;;;;;; :twisted::twisted: Με την Έρη και τη Σίσσι δε μίλησα πολύ..... :cry::cry:

Απλώς συμφωνούμε με τη Σίσσυ...Είμαστε επαναστατικά πνεύματα τρομάρα μας!!!!!!

Καλά είμαι.... :D:D:D Στη δουλειά...Μέχρι στιγμής είμαι ψιλοχαλαρή.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να μας χωρίζουν πολλά χρόνια, αλλά.... =))=))=))=))=))=))=))=))=))

να υποθέσω ότι εμένα δεν με συμπαθείς καθόλου αφού μας χωρίζουν ακόμη πιο πολλά χρόνια!!! :?:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγουλα μου και εγω σε συμπαθω πολυ και επειδη εισαι μικρουλα μου αρεσει να σε πειραζω. :x:x

Εγω κοριτσια μολις εφαγα ενα σαραγλακι. :oops::oops::oops: Τι το θελα.τωρα περιμενω να περασει η μια ωρα να μετρηθω. Δε μπορουσα. Με μαγμητισε. Μου λεγε "φαε με.φαε με". Ααααααααχχχχχ.

Η 4η παρασπονδια απο τοτε που αρχισα διαιτα. :-s:-s:-s:-s :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πότε έκανε σεισμό;; Αχ θέλω να γράψω και γω, αλλά έχω πολύ δουλειά... :(:(

Νατασα με την ησυχία σου! Έψαξα και χθες στο ινμποξ μου, αλλά δεν το βρήκα το παλιό.

Γωγούλα :x:x:x:x:x

Παναγιώτα μη ζηλεύεις! :lol::lol::lol:

Έρη έτσι είναι οι άντρες. Γι' αυτό λένε οτι "πίσω από ένα σπουδαίο άντρα κρύβεται μια σπουδαία γυναίκα", γιατί μόνοι τους στην ουσία πνίγονται σε μια κουταλιά νερό! :lol::lol::lol:

Θα προσαρμοστεί μη μασας!

Και δεν τα λέω μόνο για τον δικό σου. Και ο δικός μου έτσι είναι! :roll::D

Θα σας βλέπω!

Α γωγώ μπες στο webtν του ANT1 να το δείς! :-bd

Καέ θα με αφήσετε να δημοσιεύσω;; Πάταω τόση ώρα υποβολή! Γλωσσοκοπάνες! :)):)):YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου μη χαλιεσαι βρε.

Ειναι στη φυση μας νομιζω να υπερασπιζομαστε τους "αδυναμους".Το'χει ρε παιδι μου το dna μας.

Εγω ουτε που εδωσα σημασια στο θεμα.

Και να σκεφτεις οτι στη στηλη αυτη μπαινω καθε μερα, διαβαζω και απαντω κιόλας.Αλλα σε κοπελες που εχουν βιωσει κατι μη καλό.

Απλα το συγκεκριμενο δεν εχει να κανει με καποια κοπελα που της ηρθαν τα πανω κατω, αλλα οπως πολυ σωστα ειπε και η Νατασα με 2 ψυχοπαθεις ανεγκεφαλους. Ε τι να πεις τοτε;;Μπορεις να αλλαξεις εσυ την κοινωνια και να επιλεξεις ποιοι θα πρεπει να κανουν παιδια και ποιοι όχι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου εσένα σε συμπαθώ γιατί ως γιαγιά πλέον μπορείς να μου δίνεις πολύτιμες συμβουλές..... :lol::lol::lol::lol::lol::x:x:x:x:x:x Αλλά είμαστε μακριά μωρέ....

Πασταφλώρα Παναγιώτα 4 παρασπονδίες δεν είναι πολλές....Εγώ έφαγα μια σπανακόπιτα στριφτή και πινω χυμό Motion.... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σισσάκι μου :x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλα αμα ειναι για κατι σοβαρο..δεν απανταει καμια...

ρωτισ ετις προαλες μια κοπελα για απνιοπαρακεντηση..απαντισεις μετρημενες..

Αυτο με εκνευριζει οτι τιποτε αλλο...

Δε χαλιεμαι..σηγα μη κατσω να σκασω..

ααα μερικες ειναι για μπατσες!!!

Σισσιω δε σε αφινουμε ρε τι θες;;;;

χαχαχα

εφαγα την πιτσα..μνιαμμμ ηταν...

αφισα τη μιση για το μεσιμεριανο..

θελω Κοκα κολααααααα

Αχ ποτε θα ερθει η δευτερα να δω το νινι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΙΝΑΩ

ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ

το μενού έχει φακές σήμερα

αααα χτες παραγγείλαμε την τούρτα για τα γενέθλια της Ιωάννας

11/12 είναι αλλά επειδή είναι Σάββατο και θέλει να σβήσει κεράκια με τους συμμαθητές της θα πάρει τούρτα στο σχολείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αλα αμα ειναι για κατι σοβαρο..δεν απανταει καμια...

ρωτισ ετις προαλες μια κοπελα για απνιοπαρακεντηση..απαντισεις μετρημενες..

το μέλος που ρώτησε για την αμνιο, ρωτά τον γιατρό (αν μιλάμε για το ίδιο) και επειδή ήθελα να της απαντήσω αλλά δεν είχα χρόνο, σήμερα το έψαξα για να το βρω και της απάντησα με αποτέλεσμα να απαντήσουν και άλλες!....δλδ αν κάποιος δεν απάντήσει ένα θέμα χάνεται..........ωστόσο αν έχει κάποιος μια ερώτηση καλό είναι να ψάχνει λίγο στο φόρουμ γιατί υπάρχει η απάντηση ......έτσι δεν γράφονται τα ίδια και τα ίδια....αυτή είναι η γνώμη μου!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτήσω κάτι? εσάς οι άντρες σας πόσο ανακατεύονται στα του σπιτιού? π.χ. στη διακόσμηση του σπιτιού ή πώς έκανες το φαγητό ή το γλυκό κ.λπ.? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε παιδια απλα ειναι δυσκολο να ψαχνεις παλιες δημοσιευσεις...

φυσικα υπαρχουν παρομοιες δημοσιευσεις καθε βδομαδα και αυτο δηλωνει απλα καποιον που βαριετε να ψαχνει

Παντως αμα ηταν παρεντσ θα ειχε σαβουριασει τη διμοσιευση και θα ειχε κανει και παρατηρηση να μην βαζουν παρομοια θεματα...οταν το αλλο παρομοιο εγινε πχ 1 χρονο πριν...!!!!!

Αρτζ ανακατευετε ελαχιστα εως καθολου...ειδικα στο φαγητο τρωει αδιαμαρτηριτα οτι αηδια φτιαχνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi

εμένα αν θέλεις ρώτα με πόσο ανακατεύομαι εγώ στα του σπιτιού και πόσο τον βοηθάω

Λίγο

χτες πχ μας έδωσε η μαμά μου μελομακάρονα

εγώ τα παράτησα στο μπωλ

Ο Γ πήρε τον Χριστουγεννιάτικο δίσκο και τα έβαλε μέσα με τη σειρά και έβαλε και αυτό το ναϋλον από πάνω (ουτε πως λέγεται ξέρω) να μην σκονίζονται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...