Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του Βυζονυχτίου Νο 24 - Για περισσότερα ταξίδια!


Recommended Posts

Περαστικά στην Μαρία-Ιωάννα Βικυ!

Αναστασάκι μου γλυκο :x ειναι λίγο ρίσκο να το κάνεις αυτο, γιατι οι γυναικολόγοι βάρδιας ειναι σίγουροι ότι δεν θα τους κάτσει γένα αφού στην Ελλάδα το 80% έχει προσωπικό γυναικολόγο. Θα τον σαστίσεις τον ανθρωπο χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα μου μη συγχιζεσαι...Ή μαλλον συγχισου!!!Σου παει! :lol::lol:

Το κοριτσι μου πραγματι μοιαζει με αγιοβασιλιτσα!χαχαχαχ

Τωρα το προσεξα!Της εχω παρει στολη ομως!Θα την βαλω οταν τη ντυσω!!!

Ερη γιατιιιιι??χαχαχαχα

Λες ρε φιλεναδα να παω κ να μη βρω γιατρο?Γμτ...

Μου εχει κατσει να το ζησω σαν σε ταινια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ περαατικα...

καλε εγω ροναλ βαζω οποτε εχω βουλωμενη μυτη..ειχα ρωτησει το γιατρο κ ειπε κανει...

α εγω με βουλωμενη μυτη δε μπορω... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα tnx!!

Bίκυ περαστικά και σε σας!

Θου δεν εκπλήσσομαι!!! Αφού ζεις σε άλλη διάσταση!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

Έρη είναι πολύ απλή η αντίδραση όμως...

Απλά κλείνεις ή μάλλον δεν ανοίγεις την τηλεόραση. Αυτό κάνω εγώ...

Αναστασία μου πόσο ταιριάζουμε!!!

Κάνω ακριβώς το ίδιο! Δεν έχω ιδέα τι γίνεται απλά και μόνο από άποψη. Έχω σχηματίσει μια γνώμη από κάποια πράγματα διάσπαρτα που διάβασα στο διαδίκτυο. Και γω δηλώνω χαρωπή νοικοκυρά και μαρέσει πολύ. Δεν μπορώ να σκάω με τα σενάρια. Μου τι δίνει.

Αααα και όταν ανοίγω την tv βλέπω animal και travel planet. Άντε και κανένα sex and the city αν βαριέμαι αφόρητα.

Επίσης ήθελα να το πω και πριν αλλά το ξέχασα.

Αν δεν έκανα προσπάθεια για VBAC θα πήγαινα να γεννήσω σε οποιοδήποτε εφημερεύον νοσοκομείο. Όπως με γέννησε και η μάνα μου. Αλλά δυστυχώς δεν έχω αυτή τη δυνατότητα. Το εγχείρημά μου είναι εξαιρετικά φιλόδοξο και επικίνδυνο για κάποιους 'γιατρούς' ετσί ώστε να με αναλάβουν σε μια εφημερία.

Χρύσα δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ο Μαμό είναι στη Γ' του Ιπποκρατείου και επίσης σίγουρα δε θα σου προτείνει να πας εκεί. Δεν ξέρω, δεν την εμπιστεύεται λέει.

Αυτό το νασαλιν είναι φυσ ορός;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας!!!!

δεν το πιστευω οτι γραψατε τοσες σελιδες!!!!!!!!!!!! εχω μεινει σπιτσλες!!!!!!

δε θα γραψω πολλα, ο μικρος ειναι χαλια, εχουμε εναπληρες σετ απο φαρμακα κ το χρησιμοποιουμε ενα τακτα χρονικα διαστηματα!!!

σας φιλω ελπιζω να εχω χρονο αυριο!! καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου-θου εγω μπαινω στο θηλασμος κ στο παρακατω(κολλησα τωρα)...

Αλλα οταν βλεπεις ενα τετοιο τιτλο ακρως περιγραφικο...Δεν χρειαζεται να ψαξεις για να το διαβασεις...

Δλδ ρε κοριτσια το να γραφω οτι μου ερθει στο μυαλο κ να μη μου πει κανεις τιποτα ειναι ελευθερια του λογου?

Αν αρχισω να σιχτιριζω ετσι γτ περιεργα την ειδα δε θα μου πειτε τπτ εε?Μην με λογοκρινετε πλιζ! :P

Απλως θα ηθελα να εχω την επιλογη του να μαθω ή να μην μαθω τετοια θεματα...Γιατι εγω ΔΕΝ το

ειδα στην τβ ουτε στο νετ...Απο εδω το διαβασα :evil:

Περαστικα βρε Λενακι μου...

Περαστικα κ στην Κων/να κ στην Μ-Ι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για ποιο θεμα λετε βρε κοριτσια?? τι εγνε παλι κ δεν πηρα ειδηση...αλλα να πω κ την αληθεια κ να το εβλεπα δεν θα το διαβαζα...εγω ξαναμπηκα στο μαμμυ για να μιλαω μαζι σας εδω στο τρενακι...τα υπολοιπα δεν με απασχολουν πλεον..Μια φορα ασχοληθηκα κ φτανει..

Ερη, για να επιστρεψω στο θεμα που ξεκινησα, πιστευω πως το διαδικτυο ειναι ισως ο τελευταιος σχετικα ελευθερος χωρος εκφρασης που υπαρχει...δεν συμφωνω ακριβως με οσα αποφασισε να διαρευσει η ιστοσελιδα του, κ πολλα δεν ηταν κ τοσο σημαντικα, αλλα ετσι οπως εχει εξελιχθει το θεμα, αρχιζουμε να χανουμε πολλα κεκτημενα...Πιστευω πως περισσοτερο εχει γινει θεμα γοητρου τωρα να τον φιμωσουν...Δεν μπορουν να το κανουν κ διαφορετικα, πχ να τον εξαφανισουν αποτομα, θα γινει ετσι ωστε να ξεχαστει σιγα σιγα κ¨"νομοτυπα"...αν κ παλι ποτε δεν ξερεις...καποια πραγματα δεν ειναι κ τοσο ευκολο να γινουν...

Τεσπα ας μην σας ζαλιζω..απλα το παρακολουθω καιρο το θεμα κ παρακολουθουσα κ το WikiLeaks κ εχω λιγο συγκλονιστει με την εξελιξη της υποθεσης...Sorry που το ξεκινησα αν το βρηκατε εκτος θεματολογιας για το τρενακι παντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν το τρενάκι δεν έχει συγκεκριμένη θεματολογία βρε! Το τρενάκι ειναι ο κόσμος όλος!

Εμένα δεν μου κάθεται.. ο βιασμός μου φαίνεται πολύ light..Συνηθισμένο γεγονός..

Γιατι όμως συγκλονίστηκες? Τι υπέθετες ότι θα γίνει όταν ξεκίνησε ο ντόρος με το wikileaks?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ερη με βαζεις σε πειρασμο να σας ζαλισω παλι :? ..Βασικα την ιστοσελιδα την παρακολουθουσα διοτι μου αρεσε αυτο που εκαναν, ενα ειδος κυβερνοακτιβισμου (αν κ ο συγκεκριμενος ηταν λιγο ακραιος)...βασικα η κατηγορια του βιασμου απαγγελθηκε (αφου την ειχαν αποσυρει λογω ελλειψης στοιχειων) διοτι υπαρχει νομικο κενο κ δεν μπορουσαν να τον δικασουν για κατι..Επειδη τυπικα δεν ειχε διαπραξει αδικημα (δεν υπεκλεψε εγγραφα, δεν εκανε κατασκοπεια, δεν υπηρχε τρομοκρατια) επισης επρεπε να εχει διαπραξει αδικημα κ στην Αυστραλια για να του αφαιρεσουν το διαβατηριο κ να μην εχει προστασια (αλλα ουτε εκει ειχε διαπραξει αδικημα ωστε να δικαιολογει εκδοση), κ γενικα ηταν πολυπλοκο θεμα η εκδοση χωρις επισημη κατηγορια..Αρα τωρα βρεθηκε μια κατηγορια μεχρι να ξεπεραστει το νομικο κενο (διοτι κατι θα βρουν στο μεταξυ...)..

Πιστευα οτι θα τη γλυτωσει παντως....κ ακομα εχω πολυ περιεργεια για να δω πως θα εξελιχθει κ χαρηκα πολυ με την επιστολη του Chomsky κ των υπολοιπων υπερ της δικαιης αντιμετωπισης του..Για μενα ειναι πολυ συμβολικη υποθεση κ εχει μεγαλη σημασια η εξελιξη της για τις ελευθεριες του διαδικτυου κ της εκφρασης γενικα...Ουφ πολλα ειπα παλι κ βαρετα.... :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ειναι βαρετά βρε Φραν και ναι συμφωνώ πως είναι συμβολική υπόθεση. Για την εκβαση της δεν ειμαι σιγουρη. Να καταλήξει υπερ της ελευθεροτυπίας στο δικτυο πάντως δεν το βλέπω. Νομίζω ότι θα πάει άπαττη και θα έρθει κάτι άλλο.. αλλα να μην σε απογοητεύω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα δεν απογοητευομαι εγω...Ερη μου πιστευω πως δεν θα χαθει...ηδη παρα τις προσπαθειες για φιμωση μπορεις ακομα να δεις τη σελιδα με αλλο τροπο κ υπαρχει μεγαλο ρευμα κ προσφερουν τεχνικη στηριξη κ προσβαση στο νετ (οχι μεσω των μεγαλων server..πχ στο google δεν υπραχει πια)....Νομιζω πως αυτος ειναι ο ασταθμητος παραγοντας που δεν εχουν υπολογισει σωστα...κ το διαδυκτιο ειναι πιο δυσκολο να το φιμωσεις κ να το ελεγξεις οπως τα συμβατικα μεσα...

Σοβαρη συζητηση πιασαμε βραδιατικα οι μανες!! χι χι χι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αι στο καλό πια!! Γλωσσοκοπάνες!!!! :lol::lol::lol:

Απο το πρωί μαζευτήκαμε στο σπιτάκι μας 9:30. Καθισα να δω το Τούρκικο (εχω φαει τρελο κολλημα απο το καλοκαίρι ) :oops::oops::oops::oops:, κομησα και το παιδάκι μου και θα την πέσω και γω γιατί είμαι πτωματάκι.

Περαστικα Λένα, Γίωτα, Βίκυ να γίνετε γρήγορα καλά.

Μαρίαιωαννα μην τρελάινεσαι. Δε θα καταφέρεις τπτ. Πέρυσι τέτοιο καιρό αγγιξα την κατάθλιψη. Με είχε πιάσει το παράπονο, γιατί μετά από 12 χρόνια εργασίας είχα φέρει τη ζωή μου σε ένα ικανοποιητικό οικονομικά επίπεδο, έκανα τα ανοίγματά μου,την οικογένεια μου και είχα και μια Α ποιότητα ζωής και σε μια στιγμή έτσι χωρίς καμία διαπραγμάτευση μου τα πήραν πίσω και με γύρισαν πάλι, αν όχι στο μηδέν, στο 2. Η ζωή μου άλλαξε ριζικά. Όχι απλώς δεν ξοδεύω, αλλά είμαι κάθε μέρα μέ ένα κομπιουτεράκι ανα χείρας και υπολογίζω. όλη την ώρα υπολογίζω...

Και που να δεις τί θα γίνει όταν απελευθερωθεί το δάνειό μου από τον ΟΕΚ σε 6 χρόνια. Τα χειρότερα έρχονται λοιπόν γι' αυτό προσπαθώ να μην το σκέφτομαι. Δεν το καταφέρνω όμως ρε κορίτσια...

Είμαι πολύ άσχημα ψυχολογικά αυτήν την περίοδο... Τίγκα στην κυκλοθυμία είμαι.

Παρεπιμπτοντώς ο λογ/σμο της ΔΕΗ τον έχω απλήρωτο...

Το θέμα που λέτε τώρα κατάλαβα ποιό είναι, αλλά δε συμφωνώ μαζί σας κορίτσια. Ναι έχετε δίκιο οτι ο τίτλος είναι ο πλεον περιγραφικός, ναι δε θα έπρεπε να φανερώνει τόσο το θέμα και να σας ταράζει τις γκαστρουδίτσες, αλλά πιστεύω οτι η παιδική κακοποίηση πρέπει να μας αφορά όλους. Επίσης από τη στιγμή που υπαρχει ενοτητα απώλεια και υποστήριξη, είναι δυσκολο να μη βλέπουμε τέτοια θέματα.

Πάντως προσωπικά ταράζομαι στη σκέψη και μόνο τέτοιων περιστατικών. Αυτα και σταματάω εδω για να μη σας στεναχωρώ. Δε θέλω...!

Επίσης Χρύσα νομίζω οτι είσαι τόσο στριμμένη επειδή δε σε έχει αγγίξει ακόμα το πνεύμα των Χριστουγέννων! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης όταν μιλάτε για την... παλιαρρώστια να σκέφτεστε εμένα που έχω χάσει παππού 54 χρ, θείο 54χρ και πατέρα 53χρ απο αυτό και να παίρνετε κουράγιο. Ω ναι! Υπάρχουν και χειρότερα... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ πολυ ωραια τα λετε και σοβαρα θεματα πιαστε

και εγω ειμαι ενα βημα πριντ ο γλυκο καλυνηχτα

για γενενς σε δημοσια ειπατε

γαι οικονομικη κριση ειπατε

για αρρωστα μωρακι ειπατε(στο καλο πολλα ειναι. :cry: . περαστικα σε ολααααααααααααα) :cry::cry:

να γινετε γρηηηηηηγοαρα καλα!!

νατσασουλες δυσκολο γι αυριο

γιατι το μωρακι μου δεν θα μπορω ουτε να το αφησω..

ουτε να κατεβουμε...ακομη ομως εχουμε ελπιδα

σιγουρα θ αξερω αυριο το μεσημερι

αν ειναι θα παρω τηλεφωνα απο Αναστασια!!!

τωρα για πιο θεμα μιλουσατε δεν εχω καταλαβει :oops::oops:

σας γλυκοκαληνυχτω!!!

οοολες! ;):-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!! :x

Μου πήρε περίπου... ένα 24ωρο για να σας διαβάσω, αλλά τα κατάφερα! :ymparty:

Μόνο που τώρα προφανώς, δεν έχω κουράγιο να σχολιάσω!! :))

Πιάσατε πολλά και "βαριά" ζητήματα, πολύ ενδιαφέροντα μεν, δεν έχω κουράγιο όμως... :oops:

Για τα άλλα θέματα που μιλάτε, δεν έχω ιδέα, γιατί κι εγώ δεν μπαίνω σχεδόν σε κανένα άλλο θέμα εκτός της αμαξοστοιχίας μας!

Ανακατεύομαι λίγο, η μικρή έκανε πάλι διάρροια το απόγευμα (τι γίνεται μ' αυτές τις βρωμοϊώσεις??? Ξώφαλτσα μεν, δε λένε να μας αφήσουν δε!) :evil: κατά τ' άλλα είμαστε καλά!

Συμπεθερούλα μου, σ' ευχαριστώ που με αναζήτησες! :YMHUG:

Franita, Ελευθερία, Argi, Θουλάκι, Νατασούλι, Xρυσοκουμπαρούλα, savropinguine, pebi, ΜαρίαΙωάννα, Γωγούλα, Foulinaki, natasoula, Σισσιώ, Anastacia, maimoudaki -κι αν ξέχασα καμιά μανούλα ας με συγχωρέσει!- :oops: σας στέλνω μια γλυκιά καληνύχτα και πολλά φιλιά! :D

Ιδιαιτέρως στις μανούλες με τα άρρωστα μωράκια... εύχομαι μια πολύ ήσυχη νύχτα κι αύριο όλα τα ομορφούλικα να είναι περδίκια! Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατάσα περαστικό στο βουλωμένο ρουθουνι σου. :D:D:D

όταν βρεις χρόνο στείλε μου ένα π.μ. με γιατρούς εδώ στην Αθήνα.

Μιτσάκι περαστικά και σε σας!!

Καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ στισ 10 πηγα να τον βαλω για νανι και τελικα εβαλε και αυτοσ εμενα ...τωρα ξυπησα απο διπλα του .

οχι τιποτε αλο αλλα ειχα και την στολη του κωστα για καλο πατημα ...εχει επιθεωρηση αυριο .

αχ δε θα τρελαθω και δε ειμαι μαζοχα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληέρα τι κάνετε? μέχρι 38 εφτασε κ δεν ανεβηκε αλλο ,κατέβηκε μόνος του,κοιμήθηκε καλα το βράδυ και σημερα την πήγα σχολείο,ειναι 2 ημέρες που δεν μπορώ να είψω με τπτ απο τη δουλεια,ούτε κ Γ,ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετό,τους ενμέρωσα στο σχολείο να εχουν το νου τους,ειναι απυρετη απο χθες το βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο...ακουσατε που συνελληφθη τελικα κ προφυλακιστηκε ο Julian Assange, ο ιδρυτης του WikiLeaks? Εμενα αυτο με αγχωνει περισσοτερο απο την οικονομια οσον αφορα στο μελλον του παιδιου μου...Μπορει καποια σημεια της δρασης του να ειναι αμφισβητουμενα ως προς την ορθοτητα, αλλα η ελευθερια λογου, εκφρασης κ τελικα το δικαιωμα στην πληροφορηση κ στο να γνωριζουμε τι παιχνιδια παιζονται εις βαρος μας, που ειναι???

μόνος του παραδόθηκε γιατί θεωρεί ότι είναι καλύτερα στην Αγγλία (Παναγία μου!!!) παρά Σουηδία και δη ΗΠΑ!!!! (καλά εκεί θα τον "σκοτώσουν" κατά λάθος!!!)

και μένα αυτό με ανησυχεί να φυλακίζεται η αλήθεια, δεν μπορούμε να την αντιμετωπίσουμε και την φυλακίζουμε, δεν ξερω αν είναι αλήθεια οι βιασμοί (εγώ νομίζω πως όχι), αλλά πιστεύω ότι ακόμη και να φυλακισθεί σίγουρα υπάρχουν και κάποιοι άλλοι που τον ακολουθούν!

σε λίγο βγαίνουν και οι ελληνικές βρωμιές στον αέρα!!!....τη βρωμιά υπάρχει στον κόσμο και τι φύμωμα της αλήθειας και τι κοροϊδία......έχω αηδιάσει!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Βικυ.Γελασα με το κομμωτηριο. :lol::lol:

γιατί γελάς? το δικό μου είχε!!! εγώ δεν πήγα, είχε και κομμωτήριο και γυμναστήριο, ερχόταν κάθε μέρα η γυμνάστρια και με ρωτούσε αν ήθελα να συμμετέχω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Αυτό πολύ φοβάμαι ότι θα γίνει και θα γελάσουμε!! Θα γίνουν ξεκαθάρισματα 😀   Τραγικό που δεν κάθεται κάποιος να επιβλέπει και να βοηθήσει.. αχ σε νιώθω..κι εμένα έτσι μου παρατάνε τα ανίψια.. έρχονται επίσκεψη και ξαφνικά 'να πεταχτώ λίγο θυμήθηκα μια δουλειά' και επιστρέφουν όταν είναι να φύγουν 😀 πες ξεκάθαρα ότι θέλεις να στα κρατήσω και αν μπορώ πολύ ευχαρίστως!!
    • Καλησπέρα κορίτσια. Μόλις γυρίσαμε σπίτι από απογευματινό μπανιο με την μικρή και είδα στο εσώρουχο μου καφέ αίμα. Όχι όπως τις προηγούμενες ημέρες που ήταν ένα σκούρο μπεζ σε απειροελάχιστη ποσότητα. Τώρα ήταν σαν αίμα περιόδου. Εννοείται με έπιασαν τα κλάματα. Είπα στον άντρα μου ότι αν χάσω το μωρό, δεν θα το συγχωρήσω ποτέ στους γονείς του για την κούραση που τράβηξα 1 εβδομάδα τώρα. Ίσως να μην φταίνε αυτοί αλλά αυτή η κακή τους ενέργεια και η αδιαφορία τους είναι σαν να επιδείνωσαν την κατάσταση. Τους ανέφερα ότι ο γιατρός είπε να μην σηκώνω το μωρό όσο γίνεται, και η απάντηση τους (όχι σε εμένα απευθείας, αλλά στον άντρα μου), ήταν ότι η μάνα του έκανε μετακόμιση έγκυος. Εμένα αυτό μόνο κακία μου βγάζει. Ίσως είμαι απλά ταραγμένη και ψάχνω κάπου να αποδώσω ευθύνες.. ίσως μιλάει ο φόβος μου... Αλλά ειλικρινά έχω πανικοβληθεί και ταυτόχρονα έχω θυμώσει τόσο πολυ. Δεν ξέρω πως θα περιμένω μέχρι την Τρίτη που έχω την αυχενική. 
    • Κοίτα έχεις όλα τα δίκια του κόσμου όταν βλέπεις ομως ότι ο αλλος δεν καταλαβαίνει την κατάσταση σου με ωραίο τρόπο εξήγησε τους πως δε μπορείς πλέον...εν τω μεταξύ ζω κάτι αντίστοιχο..έχω έναν γείτονα Μ ένα κοριτσάκι κι αυτό θέλει συνέχεια να έρχεται να παίζει με τον δικό μου..ε το αφήνουν το παιδί και φεύγουν..δεν κάθονται ..κι εγώ αναγκάζομαι κάνω το διαιτητή μαζεύω το χάος μετά παιχνίδια δωμάτιο..άσε που πρέπει να έχω συνέχεια το νου μου μην πέσει κάπου μη χτυπήσει ...τελοσπαντων απ' τη μια δεν τους ήθελα και μέσ' τα πόδια μου γιατί τι να πεις και συνέχεια πρέπει να κάτσεις κι εκεί μαζί τους  ενώ τώρα κάνω και καμιά δουλειά η κάθομαι ...αλλά τώρα δε μπορώ να τρέχω πίσω να μαζεύω η να γίνει τίποτα και να βρω κάνα μπελα
    • Σ'ευχαριστώ πολύ! Άρα μέχρι τη Πέμπτη περιμένω κανονικά και βλέπουμε..
    • Προσπάθησε να βάλεις λίγο τα όρια σου από εδώ και πέρα γιατί όταν θα γεννήσεις και θα θες μια βοήθεια κατά 90% θα είναι άφαντοι 😕 Και σκέψου αν για εσενα όταν θα θες να αφήσεις κάπου το μωρο για να πας με τον αντρα σου για ενα φαγητό, θα έκαναν κάτι αντίστοιχο ;🤷‍♀️ ειναι ωραία να προσφέρεις βοήθεια αλλά αν είναι μονόπλευρο τότε θα πρέπει να κοιτάξεις και εσυ τον εαυτό σου ειδικά από εδώ και πέρα που θα έχεις και ένα μωρο  εγω το βλέπω με της κουμπαράς μου το παιδί κανονίζουμε όλοι το πρόγραμμα μας ανάλογα με το δικό της το παιδί ποτε  τρώει ποτε κοιμάται, να πάμε εμείς στο σπίτι τους να μην αλλάξει περιβάλλον η μικρή και γενικα ότι βολεύει σε εκείνους λες και εγω δεν έχω παιδί.. που αντικειμενικά έχω πιο δύσκολο παιδί εγω από το δικό της… θα δεις πολλά μετά την γεννά και από ανθρώπους που δεν το περιμένεις 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...