Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτιου Νο.23 - Για ονειρα γλυκα!!!


Recommended Posts

λινα πολυ τρεξιμο..κ συ κορμι σα τη αναστασια εχεις/????

λενακι τι ομορφη φωτο..πολυ γουσταρω τις ασπρομαυρες..

καλε τι ζηλευετε το προφιτερολ..εγω με το ζορι θα το φαω επειδη το λεει ο γιατρος..ειναι μεσα στο ψυγειο κ περιμενει..τι καλο γιατρο εχω...

αθηνα τι καλα να εχοσουν κ απο τα μερη μας..μα ακομα πονας??????????????

παω να λουσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Nα 'μαι κι εγώ! :D

Θουλάκι μου γεμιστό, οι ανακατωσούρες κι οι ζαλάδες συνεχίζονται αλλά την παλεύω τρώγοντας συνέχεια και κάνοντας σχετική αποχή από tv και laptop!

Μας τριγυρνούν οικογενειακώς 2 ιώσεις... Μία με λαιμό και συνάχι και μία γαστρεντερική! :? Το ζουζουνάκι τις περνάει και τις 2 παρεούλα, ξώφαλτσα ευτυχώς, αλλά και τις 2!!! :?

Argi και Αθηνούλα, σας ζηλεύω θανατερά για το χιόνι!!! Μου αρέσει πάρα πολύ κι εδώ τίποτα δε θυμίζει χειμώνα και Χριστούγεννα. Αρρωστιάρικος καιρός!!! :evil:

Αθηνούλι, ελπίζω ότι θα το κανονίσουμε το καφεδάκι και θα καταφέρω κι εγώ να έρθω να σας γνωρίσω ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Χρυσουλάκι μου, μη νοιάζεσαι για τα κιλά, μια χαρούλα είσαι. Εύχομαι ΟΛΑ να πάνε καλά και να γεννήσεις όπως θέλεις! :x

Σισσάκι, ο δικός μου γιατρός αναλαμβάνει VBAC, ξέρω σίγουρα περίπτωση που το πέτυχε, σε οικογενειακή μας φίλη. ;) Είναι όμως πολύ μεγάλος, άνω των 70. Δε ξέρω αν σε ενοχλεί αυτό... Δε συνηθίζω βέβαια να συστήνω γιατρούς... :roll: Αλλά αν επιμείνεις... :lol: Έστω για μια γνώμη! ;)

Χθες έφτιαξα brownie αλά Παρλιάρος, με τη συνταγή που έστειλε η Αναστασία στην Έρη! ΤΕΛΕΙΟ!!! Όλο μόνη μου θα το φάω!! :lol:

Σας φιλώ όλες, γιατί πρέπει να κοιμίσω το ζουζούνι. Σήμερα δε πήγαμε σχολείο και χάσαμε και το κουκλοθέατρο! :(

Θα επανέλθω ελπίζω! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ (που θέλει αύξηση) ΣΤΕΛΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ ΤΟΥ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:..

Αγαπητέ κύρι€ Δι€υθυντά

Σ€ αυτή τη ζωή τα θέλω μας €ίναι λίγο ως πολύ γνωστά. Πιστ€ύω ότι μπορ€ίτ€ να €κτιμήσ€τ€ την προσπάθ€ια που καταβάλω €ντός της €ταιρ€ίας και την καλή πίστη που διατηρώ στα ´€νστικτά σας.

Πιστ€ύω ότι αντιληφθήκατ€ τον τόνο της €πιστολής μου και €υ€λπιστώ στην €γκαιρη απάντησή σας.

Μ€ €κτίμηση

€λ€υθέριος

Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗ:

Αγαπητέ κ. Ελευθέριε

Η εταιρία βρίσκεται σε μια τρΟΧΙά χαρακτηριστική των καιρών. Εξωγενείς παράγοντες, ως επικίνδυνες ΟΧΙές καραδοκούν, οι επΟΧΙκές διακυμάνσεις δυσκολεύουν την κατάσταση και η προσπάθεια οφείλει να είναι πολυμετΟΧΙκή. Πιστεύω ότι γίνομαι κατανοητός χωρίς τη δημιουργία ενΟΧΙκών σκέψεων.

Με εκτίμηση Διευθυντής …

ΥΓ: Το Σαββατοκύριακο θα είμαι στο εξΟΧΙκό μου, αν χρειαστείτε κάτι.

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: καλοοο ερηηηηηηηηηηη

μιτσακι περαστικα σας ρε..καλε φαε να βαλεις κανα κιλο..εισαι στεκα μπιλιαρδου..ευκολο ειναια υτο που εφτιαξες?γρηγορο??για πεεςςςςςςςςςςςς

νατασουλα εγω τον θηλαζω καθε πρωι απο το αριστερο..αλλα να θελει πολυ δινω απο το δεξι χωρις να αλλαζω πλευρο..καποτε το ειχε πει η λαλα η αφρο κ η ελενη..ειναι βολικοτατο..γυρνας στο πλαι κ μαι χαρα..καταλαβες?δηλ εισαι στο πλαι απο αριστερα αλλα γερνεις μεχρι να μπει το βυζι στο στομα :roll::roll::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα Ερη.Καλο!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μητσακι μου ευχομαο να περασουν γρηγορα οι παλιοαρρωστιες!!!Ξουτ ξουτ.Ρε συ να τρως.Φιλακια στη Βασιλικη.Το σπινθηρογραφημα το κανατε ή λογω αρρωστιων το παρατεινατε;;;

Θουλιτσα και εγω ετσι θηλαζα απο ενα σημειο και μετα.Δεν αλλαζα πλευρο!!!Καλα ρε δε μπορεις να φας το προφιτερολ;;;;;αααααααααχχχχ πλακα μας κανεις!!! :x:x

Νατασουλα μου ναι, το ειδα για το τσαι θηλασμου και θα το παρω μπας και δεν ειμαι 20 ωρες το 24ωρο με το μωρο στο μεμε.Της weleda θα παω να παρω.Ελπιζω να πινετε.

Βικυ μου ολο θελω να σε ρωτησω και ολο ξεχναω.Την αλλη βδομαδα ποτε λες για καφε;;;Καθημερινη ή Σκ;;Με παιδια ή μονες;;;Λιγο χλωμο το κοβω μιας και εχω και γιατρο και παιδιατρο για εμβολιο και αρκετες δουλιτσες αλλα ποτε δε ξερεις. ;)

Αχ κοιμουνται οι αντρες και εχει μια ωραια ησυχιααααααααααα!!!!!!!!!!!!Τελειαααααααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα εγω τον θηλαζω καθε πρωι απο το αριστερο..αλλα να θελει πολυ δινω απο το δεξι χωρις να αλλαζω πλευρο..καποτε το ειχε πει η λαλα η αφρο κ η ελενη..ειναι βολικοτατο..γυρνας στο πλαι κ μαι χαρα..καταλαβες?δηλ εισαι στο πλαι απο αριστερα αλλα γερνεις μεχρι να μπει το βυζι στο στομα :roll::roll::oops::oops::lol::lol::lol::lol:

Γίνεται αυτό το πράγμα??????????? ομολογώ πως εκπλήσσομαι αλλά θα το δοκιμάσω.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα περαστικά σας

Έρη πολύ καλό το γράμμα, λέτε να το στείλω κι εγώ στο μπος???????????

Παναγιώτα έχει πολύ έντονη μυρωδιά, την 1η φορά που το έκανα μου μύρισε παστουρμα :lol::lol::lol: (ήμουν βέβαια και γκαστρωμένη) και από γεύση στην αρχή δεν μου άρεσε αλλά μετά το συνήθισα, έπινα κάθε μέρα 2 φλυτζάνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ, παστουρμαααααα;;;; :P:P Μπα, καλυτερα να αρχισω τη μπυρα!!! :lol::lol::lol:

Ναι ρε συ γινεται.Απλως γερνεις λιγο περισσοτερο το σωμα σου.Βεβαια αν το μωρο πιπιλαει και δε ρουφαει σου ρχεται ενα εγκεφαλικο αλλα χαλαλι. :D:D:D

Ερωτηση ξανθιας.

Στο ρινγκ σλινγκ το μωρο το βαζουμε με το κεφαλι κατω απο τους κρικους για να θηλασει(στον αντιστοιχο μαστο) ή στην απεναντι πλευρα και σε καθε μεμε αλλαζουμε ώμο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα πλακα κανω για το πριφιτερολ ρεεε :oops::?:?:oops::oops:

νατασουλα μιλαμε ξεπιανεσε...τελεια..καντο κ θα με θυμηθεις..βολεψε κ τα χερια σου..εγω το ενα κατω απο μαξιλαρι κ το αλλο πανω απο το κεφαλι του νομιζω..

εγω δε μπορεσα ποτε να θηλασω μεσα στο σλινκ..σκεφτομαι να πω μια φιλη απο σουδια να με στειλει κουβερτα θηλασμου..φαντασου δενει με χρατς στο λαιμο κ μετα απλωνεται στο σωμα του μωρου..σα σαλιαρα φαντασου το :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=)) Πολυ καλο Ερη!!!!!!!

Νατασουλα μου κοψε τις κακες παρεες κ εσυ!!! :lol:;)

Οι οδηγιες χρησης γυρτου βυζιου πιανουν!!!!

Δημητρουλα μου περαστικα σας! :x

Εισαι σιγουρη πως το μπραουνι μου ηταν αλα Παρλιαρος?

Να πω την αληθεια το εχω γραμμενο στο τετραδιο μου κ το φτιαχνω εδω κ 2 χρονια...Αν ηταν της Αργυρως(Μπαρμπαριγου) πουπαρακολουθουσα τοτε θα εγραφα διπλα ενα Α!Και μαλιστα πηρα το περιοδικο

του παρλιαρου αυτο το μηνα κ ειπα να φτιαξω τη συνταγη που ειχε εκει αλλα...Παλι εφτιαξα αυτη

του τετραδιου μου...!Μηπως ειναι ιδια? :?

Θουλακι τι επαθες ρε κορμαρα φιδισια κ θελεις να μας παχυνεις ολες? :lol::lol:

Η Λινα (φιλια κ ευχαριστω αγαπουλα μου) ειναι ακομα πιο "κορμι"!Εκεινη χρειαζεται μερικα κιλακια!Φτιαξτης λουκουμαδες!

Εγω για να μη σου χαλασω χατηρι εβαλα αλλο 1!!!

Ερη μου θελεις συνταγη μηλοπιτας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δε μπορεσα ποτε να θηλασω μεσα στο σλινκ..σκεφτομαι να πω μια φιλη απο σουδια να με στειλει κουβερτα θηλασμου..φαντασου δενει με χρατς στο λαιμο κ μετα απλωνεται στο σωμα του μωρου..σα σαλιαρα φαντασου το :shock:

Την εχεις δει???Θα παω Σουηδια τα χριστουγεννα....Κατσε να παω να την δω απο κοντα(αν τη βρω)

κ να σου την παρω αν ειναι βολικη!Αν παλι την εχεις δει-δοκιμασει τοτε....Παρτην!Αλλα τι να την κανεις>???Δε θα σου λυνει τα χερια... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια που εισαι ρε.Απο τις λιγες φορες που σε πετυχαινω ον λαιν.Σουηδια πουλακια μου ε;;;

Τι εγινε;; Η οικονομικη κριση δε χτυπησε ακομη τη Βορεια Ελλαδα;;; :lol::lol:

Καλα ειναι η μικρουλα σου; Κατι για βηχαλακι διαβασα.

Θουλιτσα τι κουβερτα ειναι αυτη;;;Για πες και αλλα.Δηλαδη μπορεις να απλωσεις και ρουχα και να θηλαζεις ας πουμε;;;Η' ειναι μονο για καθιστο θηλασμο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσαρες διαβασα την δημοσιευση που εκανε το γλυκητατο τυρογαριδακι και τα παιξα.

Λεει πως ειναι με 2 παιδια!!!Πολυ κουρασηηηηηηηηη!!!!!

Πω πω ερχονται πολυ δυσκολες μερες!!!! :o:o:o:o

Μη με ξεχνατε.Να με παιρνετε κανα τηλ ε;;;;; :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια που εισαι ρε.Απο τις λιγες φορες που σε πετυχαινω ον λαιν.Σουηδια πουλακια μου ε;;;

Τι εγινε;; Η οικονομικη κριση δε χτυπησε ακομη τη Βορεια Ελλαδα;;; :lol::lol:

Καλα ειναι η μικρουλα σου; Κατι για βηχαλακι διαβασα.

Τι κανεις γλυκια μου????

Πραγματι δε συναντιομαστε!!!!

Ποια οικονομικη κριση?Τιθεται τετοιο θεμα? :lol::P

Παμε εκει για να θαψουμε τις "οικονομιες' μας στα χιονια! :lol:

Νομιζω την κρυωσα γμτ....Βηχει αρκετα κ αρχισε παλι μυξα....

ουφ...Τι να κανουμε?Θα γινουμε καλα κ παλι!

Βγαζει κ δοντια κ μου εχει πληγωσει(παλι) το στηθος...!Ολα καλα ομως!! :P

Εσυ???Πες νεακια γτ δεν προλαβαινω να διαβασω...

Ευη μου ναι!Στοκχολμη!Εσυ,ο μπεμπης κ η κορουλα...Χωρατε σε μια βαλιτσα!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου θελεις συνταγη μηλοπιτας?

Δεν θα με ρωτάς καθόλου! :-* Μονο θα στέλνεις!!! :)

Κορίτσια μου δεν ειμαι καλά, ξαφνικά πριν καμια ώρα, μουρθε μια σκοτοδίνη, με πονάει τρελά η κοιλιά μου λες και ειναι να γεννήσω! Τι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανεις γλυκια μου????

Πραγματι δε συναντιομαστε!!!!

Ποια οικονομικη κριση?Τιθεται τετοιο θεμα? :lol::P

Παμε εκει για να θαψουμε τις "οικονομιες' μας στα χιονια! :lol:

Νομιζω την κρυωσα γμτ....Βηχει αρκετα κ αρχισε παλι μυξα....

ουφ...Τι να κανουμε?Θα γινουμε καλα κ παλι!

Βγαζει κ δοντια κ μου εχει πληγωσει(παλι) το στηθος...!Ολα καλα ομως!! :P

Εσυ???Πες νεακια γτ δεν προλαβαινω να διαβασω...

Ευη μου ναι!Στοκχολμη!Εσυ,ο μπεμπης κ η κορουλα...Χωρατε σε μια βαλιτσα!!!! :lol::lol:

Pes pote kai figame... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Αναστασια μου απολαμβανω τις τελευταιες μερες ξεγνοιασιας και προσπαθω να χορτασω το Νικολα μου.

Α εχω αρχισει και σεναρια στο μυαλο μου για το θηλασμο. :D Τι θα κανω αν δεν πιανει,αν με ποναει και με τους μαραθωνιους.Τρομαρα μου!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλα να περασετε κοριτσαρα μου στη Στοκχολμη!!!Τελειααααααααα!!!

Ερη μου μηπως ειναι κατι που εφαγες και σε πειραξε;;; :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη μου..Κοριτσαρα μου πολλα μπορει να ειναι...

Εχεις μηπως προβλημα με το στομαχι σου?Σιδηρος?Υπερκοπωση?ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???

Θελεις κανενα κομματακι μηλοπιτα να γινεις καλα ή δεν εχει πολλες θερμιδες???

Παναγιωτα σεμιναριο στο μυαλο σου??? :lol::lol::lol:

Καλο!!!!Μην αγχωνεσαι μωρε!!!Αφου θα βγει ηρεμο κ βολικο το 2ο!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Παναγιωτάκι μου γλυκό, δεν ξέρω.. μου έρχεται να λυποθυμήσω και θέλω να φυγω τώρα απο την δουλειά.

Εντωμεταξύ ηταν να έρθει η Αφρο σημερα σπίτι μου αλλα της έστειλα να μην, ειναι και έγκυος και φοβαμαι!

Αντε να πάω σπιτάκι μου να ξαπλώσω..

Ασχετο...

Στολίδια ΙΚΕΑviewer.JPG[/attachment:dluei8tc]

post-4408-13873935567502_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)):)):)):)) Σεναριο ειπες!!!!χαχαχαχαχαχαχαχα

Αληθεια ποσο κοστιζει μια καλη μπαλα για το δεντρο???Κατι ωραιες που ειδα ειχαν 6ε η μια...

Πολλα δεν ειναι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκι μου εγώ επειδή πέρσι ηταν η πρώτη φορά που στόλισα δέντρο και έπρεπε να τα πάρω όλα μαζί, πήγα στο planet home και είχε κάτι χαριτωμένα στολίδια με 10 cents η μία... Πηρα πολλές τέτοιες και κάποιες που μου αρεσαν πολύ αλλά ηταν ακριβές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ξερω για τη κουβερτα περισοτερα...

κ φυσικα ρε παναγιωτα δε ειναι για να απλωνεισ ρουχα..γιατι κ στο σλινκ να το βαλεις θα απλωσεις ρουχα?? :lol::lol::lol::lol:

μια μπλουχα θηλασμου κανει καπου 50 ε..ε κουβερτα ειναι πιο καλο...φορας οτι να ναι μπλουζα κ εχεις τη κουβερτα..

για δες τη αναστασια κ στειλε μην να με πεις αν αξιζει να μου τη παρεις :D

το καλοκαιρι θηλαζα με ενα σεντονακι πανω..αλλα τωρα χειμωνα..αλλα χειμωνα συχνα στο κοσμος πηγαινα που ειναι ζεστα κ εχει μερος να βυζαινεις..

λετε να μη μου χρειαστιε??????????????

ευη σε ξαναρωταω..μαλλον δε το δες..καλα με το θηλαμσο?????????????

αναστασια λεω να κανω σημερα το γλυκο σου..πολυ σοκολασι??????????/αν με δει αν τρωω ο θοδωρης θα θελει να το φαει ΟΛΟ..

ερη περαστικα ρε..μηπως πολλες ωρες δουλεια???????????????? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αναστασιααααα

τι λες 6 ε η μια μπαλα..πλακα κανεις??????με τιποτα δε θα δινα..ειδα κατι κοκκινες κλασικες οι 12 4 ευτω στα τζαμπο :)

χθες πηρα κ δεντρο..

ενα τεραααααααααααααααααααστιο ουτε μετρο..95 εκατοστα :lol::lol::lol:

εχω μικρο σπιτι κ χωρο να βαλω δε εχω..οποτε πανω στη παππουτσοθηκε θα ναι μουρλια..

χαχαχα

θα βαλω κ φωτο οοοοταν στολισω :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κι εμένα το πρωινό δεν είναι καθόλου το αγαπημένο μου;, απλά είπαμε να το δοκιμάσουμε σ εκείνους τους κύκλους, γιατί κιόλας έπεφταν βολικά οι μέρες σκ ή όταν δουλεύαμε απ' το σπίτι. Φυσικά είναι και θέμα τύχης ότι είχαμε συλλήψεις και στους δύο κύκλους. Καλά σίγουρα κι η πρόκληση έπαιξε το ρόλο της στον κύκλο του Απριλίου, απλά το συνειδητοποίησα σήμερα κι είπα να το αναφέρω.  Όσον αφορά για το μωράκι που χάθηκε, σε καταλαβαίνω απόλυτα 😞 έτσι κι εγώ τον περασμένο Οκτώβριο την ημέρα της ΠΗΤ, νομίζω μου βγήκε όλος ο πόνος κάπως μαζεμένος... Δε ξέρω αν το νιώθετε, εμείς πάντως με το σύντροφό μου κάπως "το γιορτάσαμε", όχι βέβαια με την έννοια της χαρούμενης γιορτής, απλά μαγείρεψαμε σπίτι και ήπιαμε στη μνήμη του μωρου μας γιατί δε θέλαμε κάπως να ξεχαστεί αυτή η ψυχούλα σα να μην υπήρξε ποτέ. Να σου πω την αλήθεια, εγώ ίσως το χρειαζομουν αυτό περισσότερο απ' ότι ο σύντροφός μου, και μπορώ να πω ότι με βοήθησε να βάλω ένα κλείσιμο σ εκείνο το κεφάλαιο. Από τότε κάπως πήρα τα πάνω μου και ήμουν πιο χαλαρή με τις προσπάθειες, με την έννοια ότι όταν έβλεπα αρνητικό δεν απογοητευομουν όσο πριν τον Οκτώβρη. Νομίζω ότι πιο πρίν ήμουν σε άρνηση διότι στο μυαλό μου είχα ότι θα έπρεπε "να ήμουν έγκυος" κι ίσως αυτό να μη με άφηνε να ευχαριστηθω και τη διαδικασία.
    • Λίγο έμεινε μέχρι να μάθεις κορίτσι μου... Μπράβο σας που είστε καλά και οι 2!!!
    • Υπομονή και επιμονή και θα έρθει το θετικό, θα φουσκώσει η κοιλίτα! Πάντως κι εμένα το πρωινό, το χειρότερό μου. Άσε που υπάρχει και χρονική πίεση και αυτά τα πράγματα θέλουν τον χρόνο τους.
    • Σ'ευχαριστώ για την αναλυτική σου απάντηση!!! Δεν το περίμενα πως στη 4η εγκυμοσύνη μου θα ειχα τόσο άγχος. Σε ολες ειχα ειναι η αλήθεια, απλά επειδή στις προηγούμενες ειχα πολυ έντονα συμπτώματα (μετα τις 5μιση προς 6 βδομάδες βέβαια) ίσως αυτο με ανακούφιζε οτι όλα πάνε καλα.  Απλα με θυμάμαι στις αλλες που ειχα τόσο έντονα το αίσθημα πως θα αδιαθετησω , παρ'ολο που ηξερα ότι ειμαι έγκυος , που πηγαινα κάθε λιγο στο μπάνιο να τσεκαρω αν έχω αίμα. Τώρα τίποτα. Και απο συμπτώματα , αυτα τα λιγα που εχω, μια έρχονται μια φεύγουν. Το μεσημέρι για παράδειγμα ειχα λιγο το στομάχι κάπως... Μετά έφυγε. Τωρα πηγα τα παιδια στις κουνιες και μονο λιγη ζαλη ένιωθα που και που. Αλλα ειμαι μολις 5+1 Πφφφφ οπότε μακαρι να ερθουν οι αναγουλες μπας και ηρεμήσω γιατι έχω αρχίσει να μην με αντέχω χαχαχα
    • Καλό μήνα κορίτσια!!! Εύχομαι πολλά θετικά τεστακια!!!!     εγω σήμερα είχα β επιπέδου όλα καλά ευτυχως πάει κ αυτό!!!  Εχουμε  Κ κάτι φωτός π εκεί που νόμιζα ήταν κορίτσι αρχισα να πιστεύω είναι αγόρι, είναι ίδιο ο γιος μου 😂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...