Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΪΟ 2011!!!!!Νο 2


Recommended Posts

Sas eyxaristo gia ta logia sas koritsia....Iliodora mou exeis dikio prepei na ekdhlonesai,alla me metro oso mporoume...shmera ston dermatologo pou phga gia ta spi8ourakia mou eipe pos einai apo to agxos efoson fygane....o or8opedikos mou eipe apla ksekourash ....esas sas ponaei vre koritsia toso eykola h mesh?Eimai 80 kg h alh8eia einai ,phra dld 12 kila parapano eos tora,alla ok den mou fainetai eimai pshlh... Pantos prospa8o na ekdhlonomai perissotero otan eimai monh mou gt 2-3 fores ksespasa ston antra mou k to 1000metaniosa einai o monos pou den ftaiei,oi ormones mou xorevoun k antidrao ligo perierga isos gt den mporo na eimai hremh logo ton arnhtikon skepseon pou kano....8a prospa8hso na eimai dynath k ti na po,ontos Happy ,h alh8eia einai pos ligo poly oloi exoume viosei tetoiou eidous katastaseis,dystyxos, k eytyxos to mono pou mas dinei kouragio einai to moro....joannaki k touristria sas eyxaristo epishs....oles ....

Eytyxos pou exo k esas esto me ayton ton tropo na ekfrazo oso mporo ta ais8hmata mou....

Ayrio 8a paro thl ton giatro na kleiso date....nai !!!!na do aggelaki mu!!!!

Sas filo ...... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 963
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Sas eyxaristo gia ta logia sas koritsia....Iliodora mou exeis dikio prepei na ekdhlonesai,alla me metro oso mporoume...shmera ston dermatologo pou phga gia ta spi8ourakia mou eipe pos einai apo to agxos efoson fygane....o or8opedikos mou eipe apla ksekourash ....esas sas ponaei vre koritsia toso eykola h mesh?Eimai 80 kg h alh8eia einai ,phra dld 12 kila parapano eos tora,alla ok den mou fainetai eimai pshlh... Pantos prospa8o na ekdhlonomai perissotero otan eimai monh mou gt 2-3 fores ksespasa ston antra mou k to 1000metaniosa einai o monos pou den ftaiei,oi ormones mou xorevoun k antidrao ligo perierga isos gt den mporo na eimai hremh logo ton arnhtikon skepseon pou kano....8a prospa8hso na eimai dynath k ti na po,ontos Happy ,h alh8eia einai pos ligo poly oloi exoume viosei tetoiou eidous katastaseis,dystyxos, k eytyxos to mono pou mas dinei kouragio einai to moro....joannaki k touristria sas eyxaristo epishs....oles ....

Eytyxos pou exo k esas esto me ayton ton tropo na ekfrazo oso mporo ta ais8hmata mou....

Ayrio 8a paro thl ton giatro na kleiso date....nai !!!!na do aggelaki mu!!!!

Sas filo ...... :D

ΑΧ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΣ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ..ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ..ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΦΡΙΚΗ...ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΟΝΙΜΟ ΑΓΧΟΣ,ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΕΒΛΕΠΑ ΕΦΙΑΛΤΕΣ,ΑΝΗΣΥΧΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΠΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΣΤΟ ΚΟΡΜΙ ΜΟΥ ΠΑΘΑΙΝΟΝΤΑΣ ΠΑΝΙΚΟ.ΞΕΣΠΑΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΚΛΑΙΓΑ...ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΔΙΑ ΜΑΓΕΙΑΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ,ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ..ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ Κ ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΤΟΜΗ ΚΙΝΗΣΗ,ΜΗΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΠΙΕΣΗ ΚΤΛ....ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΑΓΧΩΔΗΣ ΠΟΛΥ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ...ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι μπράβο βρε GeoV μου,να δείς τη μπεμπούλα σου να χαρείς λιγάκι!Άν έρθει κ ο άντρας σου μαζί θα του κάνει πολύ καλό σίγουρα.

Για τη μέση που λές,προσωπικά υποφέρω τελευταία(έχω στένωση στους τελευταίους σπονδύλους) μου μαγκώνει το πόδι σύν οτι πονάνε τα ισχύα μου τα βράδυα.Μέσα στο πρόγραμμα κ αυτό..το περπάτημα με ανακούφιζε λίγο αλλα μου το κόψανε οπότε κάνω κάτι ασκησούλες που μου έχει πεί ο φυσιοθεραπευτής μου αλλα βελτίωση δε βλέπω. Μη μένεις πολύ ώρα ακίνητη γιατί ούτε αυτό κάνει καλό.

Σούλα μου έβαλα τη φωτό του μπομπιράκου μου!Είναι προφίλ δε φαίνεται πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μιαμ μιαμ, μου ανοίξατε και εμένα την όρεξη..και έχω φακές για σήμερα :( .. Elenakos πάει και η Β' ΕΠΙΠΕΔΟΥ.. χαίρομαι που πήγαν όλα καλά.. Ποιές άλλες έχουμε μείνει? Έγω έχω ραντεβού τη Δευτέρα που μας έρχεται και ανυπομονώ.. GeoV δύσκολες καταστάσεις, πράγματι. Δυστυχώς αυτά έχει η ζωή, μας παίζει άσχημα παιχνίδια μερικές φορές. Θα έρθουν καλύτερες μέρες όμως με την γέννηση της κορούλας σου, αυτό να σκέφτεσαι και να πέρνεις κουράγιο.. Φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena την ιδια μερα θα κανουμε καμπυλη. Απλα δεν καταλαβαινω γιατι λενε μικρη- μεγαλη; Εγω θα κανω 4 αιμοληψειες 0-60-90-120. Αυτο εκανα και στο πρωτο μου.

και εγω θα παρω καθισμα αυτοκινητου απο νεογεννητο και πιστευω πως ειναι αχρηστο το πορτ-μπεμπε. Δεν μας περισευουν λεφτα πια.

geov δοξαζω τον Θεο που δεν εχω περασει απο την θεση σου, γι'αυτο κοπελα μου σου λεω κουραγιο και εχει για ολους ο Θεος. Και εγω εχω προβλημα με την μεση μου, σε σημειο που αδυνατο να συκωθω απο το κρεβατι και ουρλιαζω απο τους πονους. Εγω πηρα 5 κιλα μεχρι τωρα και εχθες ο γιατρος μου μου ειπε να προσεχω πολυ τα κιλα επειδη απο δω και περα περνουμε τα περισσοτερα.

Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Και μην ανησυχεις ολες μας εχουμε νευρα, δυστηχως εγω δεν εχω τον ανδρα μου στο σπιτι και φωναζω στο μικρο που ο κακομοιρης δεν λεει τιποτα. Του ειχα μιλησει του ειχα πει πως ειναι της εγκυμ. και μολις γεννησω θα μου φυγουν. ευτυχως καταλαβαινει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ

http://www.anatello.gr/cart/images/P/Pl ... oka-01.jpg ΟΛΟ ΤΟ ΣΕΤ ΤΟ 3 ΣΕ 1.

ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΛΕΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ

http://www.bebe-asterias.gr/storage/cat ... ainer.html ΣΕΛΙΔΑ 11(Η ΛΕΥΚΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ-ΑΥΤΗ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΔΩΜΑΤΙΟ)

ΛΟΙΠΟΝ ΘΕΛΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ??ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΨΕΙ ΛΑΧΑΝΙ ΜΕ ΚΡΕΜ.

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΝΤΟΥΡΑ WINNIE THE POOH

ΚΑΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ

http://www.toys-shop.gr/product_info.ph ... id=12617...

ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΕΠΑΝΩ(ΞΕΡΕΤΕ ΣΤΑ ΔΥΟ ΜΕΓΑΛΑ ΞΥΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΚΕΦΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ) ΤΙ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ??ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ...ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΩ!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Polilogoudes mou :)..

Simera pou den mpika egw mpikate oles k gemisate tis selides? hehe :lol: :lol: alles meres me afinete moni mou :( ..Ti mou kanete?

Egw gia apo4e ekana makaronia tricolore me tiri,mpeikon,fresh cream,manitaria k kalampoki k 8a ta 4isw apo4e sto fourno..Fisika egw kalampoki k manitaria den trww giati einai apo konserva k fovame..

Emeis e4es fagame 4ari tsipoura :)

Koritsakia mou niw8w poli para3ena, exw ena pono opws perimenoume periodo k auti tin stigmi exw k kaoures-anagoules (den 3erw k egw ti)..K aste pou edw k 3 vradia molis 3aplwnw ola to fagita erxete pros ta panw :cry::cry: k den trww k tipota vareto ate kammia kapira i corn flakes ..Exw k apisteuti diskoiliotita..Ax den niw8w k poli kala, niw8w arrwsti..8elw service :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule ειναι πολυ ωραια τα πραγματα. στην κουνια παει να ζωγραφισει winnie για να ταιριαζει με τα υπολοιπα. Ποσα σου πηγε το καροτσι; Ηπροικα του μωρου εαν αυτη ειναι η τιμη μου φαινεται πολυ ακριβη.

Καποια στιγμη που χαζευα τις τιμες απο το ανατελλο μου φανηκαν πιο ακριβα απ'οτι το μαθερκαρε.

Η κουνια η λευκη μου αρεσε παρα πολυ, εγω δεν θα αγορασω θα μου δωσουν.

ανδρια ποιο ειναι το προβλημα που ειναι απο κονσερβα; Δεν το εχω ξανακουσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lene pws den einai kala na trwws apo konserva k etsi den trww gia na eimai sigouri..Lene gia mia ousia pou onomazetai disfainoli A pou einai ipeu8ini gia karkinogenesi k gia dismeni epidrasi stin anapti3i tou emvriakou egkefalou..Den 3erw an isxuei alla egw den trww..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O sizigos ekane gia prwti fora siamali (den 3erw an to exete stin Ellada) k mou gemise tin kouzina piatakia k to mixer axristo..Ka8isa twra na ta plinw ola k kourastika apisteuta, den mou ftanoun oi ponoi mou exw k ton andra mou na kanei ton zaxaroplasti :lol: :lol:..Otan einai spiti den afinei kanena na anakatwnete stin kouzina alla mono autos :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jule ειναι πολυ ωραια τα πραγματα. στην κουνια παει να ζωγραφισει winnie για να ταιριαζει με τα υπολοιπα. Ποσα σου πηγε το καροτσι; Ηπροικα του μωρου εαν αυτη ειναι η τιμη μου φαινεται πολυ ακριβη.

Καποια στιγμη που χαζευα τις τιμες απο το ανατελλο μου φανηκαν πιο ακριβα απ'οτι το μαθερκαρε.

Η κουνια η λευκη μου αρεσε παρα πολυ, εγω δεν θα αγορασω θα μου δωσουν.

ανδρια ποιο ειναι το προβλημα που ειναι απο κονσερβα; Δεν το εχω ξανακουσει.

ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ WINNIE.ΔΩΣ ΜΟΥ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ..ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΕΚΑΝΕ 610

Η ΠΡΟΙΚΑ ΕΚΑΝΕ 144 ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΗ..ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΕΙΔΗ ΜΠΕΜΠΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΟΙ ΤΙΜΕΣ.....ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ Η ΠΡΟΙΚΑ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ(WINNIE) ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ???ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΑΤΕΛΛΩ ΕΧΘΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΡΟΤΣΙΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ......ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΙΧΕ 640 ΚΑΙ ΜΕΤΑ 680...ΑΥΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλι μου θα σου προτεινα να παρεις μια προικα χωρις πολλα σχεδιακια επανω,αφου δεν θελεις να ειναι γουινη κ το χρωμα της να ταιριαζει με το υπολοιπο δωματιο,οντως οι προικες ειναι πολυ ακριβες!!!

εσεις που γινατε μανουλες θελω να μου πειτε...πραγματικα το παπλωματακι χρειαζετε???εγω νομιζω πως οχι εκτος οτι θα γεννησουμε καλοκαιρι εχω την εντυπωση πως τα μωρακια δεν πρεπει να τα σκεπαζουμε με παπλωματακι...

πολυ ομορφο το κρεββατακι σας γιουλακι!!!οσο για το καροτσακι στο e-baby.gr βρηκα το peg perego τρια σε ενα 417 ευρω μαζι με τα μεταφορικα.

ελενα....τι ομορφο γαμπρουλη που εχω!!!!επαθα πλακα με τις τελειες χειλαρες του!!!φτου φτου σκορδα κουκλος ειναι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλι μου θα σου προτεινα να παρεις μια προικα χωρις πολλα σχεδιακια επανω,αφου δεν θελεις να ειναι γουινη κ το χρωμα της να ταιριαζει με το υπολοιπο δωματιο,οντως οι προικες ειναι πολυ ακριβες!!!

εσεις που γινατε μανουλες θελω να μου πειτε...πραγματικα το παπλωματακι χρειαζετε???εγω νομιζω πως οχι εκτος οτι θα γεννησουμε καλοκαιρι εχω την εντυπωση πως τα μωρακια δεν πρεπει να τα σκεπαζουμε με παπλωματακι...

πολυ ομορφο το κρεββατακι σας γιουλακι!!!οσο για το καροτσακι στο e-baby.gr βρηκα το peg perego τρια σε ενα 417 ευρω μαζι με τα μεταφορικα.

ελενα....τι ομορφο γαμπρουλη που εχω!!!!επαθα πλακα με τις τελειες χειλαρες του!!!φτου φτου σκορδα κουκλος ειναι!!!![/qu ote]

Happy moy apokleietai na leme to idio!egw phra to trio pliko modular switch to 3 se 1 gi auto kanei 610...esu mallon tha les mono to karotsi...egw lew kai to port bebe kai to kathisma auto....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο καταλογο με την κουνια στο διπλανο δωματιο εχει στο τοιχο ενα φεγγαρι με ενα αρκουδακι ή θα μου αρεσε κατι σαν το λαγουδακι που εχει στην παντα.

Για να σας πω την αληθεια το παπλωματακι δεν το χρησιμοποιησα παρ' ολο που γεννησα δεκεμβρη, ουτα και τωρα θα το αγορασω. Ειναι λιγο για βαρυ και απ' οσο γνωριζω δεν πρεπει να το χρησιμοποιησουμε μεχρι ενος ετους.

happy ενω αλλαζεις μηνα καθε 1, κανονικα δεν θα επρεπε ΠΗΤ να ειναι 7 μαιου;

επειδη εγω αλλαζω καθε 22 και ηΠΗΤ ειναι 28 απριλιου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι αλάζω καθε 20 κ η πητ ειναι 20 μαιου!! Εχω καταλαβει οτι ο καθε γιατρος τα μεταει οπως θελει!!

Αντε κοριτσακια εβαλα κοιλια σημερινη φρεσκια φρεσκια..ειναι οπως δοκιμαζα το νεο τζιν εγκυμοσυνης μου!!!

Για τις προικουλες μπορω να συμφωνισω με την happy! πεταμενα λεφτα τοσο πανακριβες..ειδμε μια της princess 280 ευρω!! μια παπλωμαοθηκη ενηλικων δεν κανει τοσα λεφτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφη κοιλιτσα βρε ειρηνη φτου φτου!!!!!μονο η δικια μου ειναι αναποδη :cry::cry::cry:

γιουλι το on track της peg perego ειδα κ ειναι τρεια σε ενα πορτ μπεμπε καθησματακι αυτοκινητου κ καροτσακι μπες κ δες το στην σελιδα που λεει συστηματα μεταφορας ειναι!!!απλα ειναι διαφορετικο μοντελο...

georgi 1-5-2011 εχω πητ,ο γιατρος που εκανα αυχενικη κ β επιπεδου μου ειπε απλα να μετραω ετσι τον μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια κι απο μενα! Το Joanaki ανοιξε τον δρομο των καλων νεων για τα μωρακια μας σημερα και τις εξετασουλες τους!!! Να τον χαιρεσαι και τον δευτερο γιο σου και καλο υπολοιπο Joanaki μου!

Ολα ειναι μια χαρα και για την δικη μας μπεμπουλα, 472 γρ. υπολογιστηκε με βαση τις μετρησεις. Φαγαμε και 2!! σοκολατες για να γυρισουμε και να φανει το προσωπακι μας! Αχ ειναι μια γλυκα! :-* Πηραμε υπερδοση σημερα απο την μπουμπου μας, σχεδον 2 ωρες ειμασταν εκει και το dvd θα το χαζεψουμε αυριο με το καλο! Κουκλιτσες να εχετε ενα ομορφο βραδυ, πολλα φιλακια σε ολες!!! Θα κοιμηθω σα πουλακι αποψε, πηρα μεγαλη χαρα! Θα τα πουμε αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joanaki και Ηλιοδωρα, συγχαρητηρια για τα καλα σας νεα!!!! με το καλο ο γιος κι η κορη, αντιστοιχα!!! πρεπει να ηταν πολυ ωραια, να χαζευεις τοση ωρα το νινακι σου.... αντε, σε 20 μερουλες θα ερθει κι η σειρα μου!!! προς το παρον, αρχιζω κι ενημερωνομαι λιγο για τα πορτ-μπεμπε και τα καροτσια, γιατι μου φαινεται πως χρειαζεται διπλωμα μηχανικου για να καταλαβεις πως λυνονται και δενονται!!!

καληνυχτες και φιλια στις κοιλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...