Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια!! τι κανετε?? γιναμε 30 εβδομαδων σημερα... :shock::shock::shock: με τοσο φαγητο και βολτες αυτες τις μερες, ο καιρος περναει πολυ ευκολοτερα! :D σημερα το μεσημερι παλι εχει βολτουλα, θα μας κανει τραπεζι η κουμπαρα μας και το απογευματακι θα παω για καφε με 3 εγκυουλες φιλες!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif] εχει αδεια και ο αντρας μου και πολυ το ευχαριστιεμαι!!! χτες ξαναπαιζαμε χαρτακι μεχρι τις 3 το πρωι!! τρελαινομαι για τα χριστουγεννα! σας το ειπα??? :D:D:D vasia περαστικουλια και rania καλα αποτελεσματα! εμενα 2-3 μερες τωρα εχουν πρηστει πολυ τα ποδια μου χαμηλα στους αστραγαλους και μαλλον παρασκευη θα παω για τις καθιερωμενες εξετασεις μου. Πρηστηκε καμια αλλη?? βλεπω τα δαχτυλακια του ποδιου μου και ειναι σαν λουκανικακια!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ουουουουουυ τι κανετε καλε?λολλι πεθαινω για την κοιλια σου ειναι τελεια...Εχθες κατεβηκα στην αγορα και ψωνισα ρουχα για το ρεβεγιον,βεβαια δεν βρηκα και τιποτα που να με ενθουσιασε και να χωραει η χοντροκοιλουμπα μου και πηρα τελικα ενα φορεμα μαυρο ολο πουλιες σε νουμερο xl και γοβες μαυρες με λιγο χαμηλο τακουνακι και μου κακοφανηκε εκει που φορουσα 12ποντο αλλα με πονανε πολυ τα ποδια μου και η μεση μου οποτε δεν πειραζει,εσεις θα κανετε καμια αγορα κοριτσια?Το απογευμα θα παμε τζαμπο να παρουμε κατι δωρακια και εννοειτε να χαζεψουμε και για το μωρακι μας...φιλακια στις κοιλιτσες

ρανια περαστικα κοπελα μου,βασια καλα αποτελεσματα,sofouki εμενα πρηστηκαν λιγο τα χερια μου και ευτυχως την βερα μου ητν εβγαλα εδω και καιρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιλουμπάκια, τι μου κάνετε?

εμένα το μπουκωματάκι ακόμη να περάσει, με κρατάει καμιά 15αριά μέρες τώρα... Την ημέρα των Χριστουγέννων δεν έφαγα ιδιαίτερα.κάποια γλυκάκια έχω τσακίσει κ περισσότερο τους σοκολατένιους κουραμπιέδες που φτιάξαμε με τη μανούλα μου (μιαααααμμμμ!!!).

Βέβαια έπαθα κ ένα στραπάτσο: προχτές έφτιαξα πίτσα και έφαγα αρκετή, αλλά νωρίς. το βράδυ κοιμήθηκα μια χαρά, όμως το πρωί διψούσα πολύ κ ήπια απανωτά 2 ποτήρια νερό. ε, μία ώρα μετά έκανα "εξαγωγή" κανονικότατη, αλλά μόνο το νερό, ωστόσο ταράχτηκα κ χάλασα κ το στομάχι μου. χτες δεν έφαγα κάτι :? τεσπα, πού θα πάει, θα φτιάξει!

κατα τ' άλλα, ο μπέμπης όλο κλωτσάει κ μ'αρέσει πολύ πολύ! ανακάλυψα κ κάτι ρουχαλάκια (tuc tuc είναι η επωνυμία), αξιολάτρευτα!!!

φιλάκια πολλά κ τα ξαναλέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΝΑ με γεια τα ρουχο-παπουτσα :D:D:D ! Καλοφορετα και καλα να περασετε στο ρεβεγιον! Αληθεια που θα κανετε ρεβεγιον;

Εμεις δεν θα κανουμε τιποτα το ιδιαιτερο...θα ερθει στο σπιτι μας ενα φιλικο ζευγαρι και θα αραξουμε στο πολυυυυυυ χαλαρο...θα τσιμπησουμε κ θα παιξουμε κανενα επιτραπεζιο,μουσικουλα....σαν πυτζαμα παρτυ! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ανημερα Πρωτοχρονια θα βγουμε καμια βολτουλα γιατι εχει γενεθλια η κοπελα απο το ζευγαρι που θα ειμαστε παρεα κ την παραμονη.

Επισης θα συνεχισουμε το βαψιμο του παιδικου..!

Εμενα κουκλες δεν μου εχει πρηστει τιποτα μεχρι στιγμης....μονο η κοιλια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μενα...τι κανετε?καουρες,πρηξιμο κι εγω πολύ...εβγαλα κ την βερα μου ,τα χερια μου ειναι διπλάσια..επίσης η κοιλιά μου ειναι σαν της λολι κι ας εχω ενα ζουζουνι μεσα κι οχι δυο...δεν μπορω να σκυβω,μου φοραει τις μποτες ο συζυξ και τωρα αρχισαν μες τον υπνο μου οι κραμπες...πόνοοοοοοςςςςςςς

οσο για το φωτιστικο ναι λολι μολις το βαψουμε μαζι με το δωματιο θα σας βαλω φωτο...ο μπογιατζης μας πουλησε και κλεισαμε εναν αλλο σε καμμια βδομαδα.αμα μπλεξεις με μαστορια κλαφτα χαραλαμπε

επίσης πηγαμε σενα μαγαζι χτες και ειδαμε καροτσια και μας αρεσε ενα και μαλλον σαυτο θα καταληξουμε...per perego (οχι αυτο που ειναι 3 σε 1) μονο το καροτσι 300ευρωπουλα.αυτααααααααα τα νεα μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα γειά σας κοριτσούδια !!! μαζευτήκαμε πριν την αλλαγή του ετους βλέπω !!

Πολύ μου αρέσει !!!

Βρε Ράνια !! που εισαι με τα αποτελέσματα ;;

Ω παιδιά θα την βγάλω και γω την βέρα γιατί φοβάμαι ! τωρα με κρεμούλα στα χέρια ψιλογλιστράει, αργότερα δεν ξέρω !!!

Στομάχι εχω και γω περίεργο... νιώθω σα να πεινάω πολύ ενώ ΔΕΝ πεινάω ! :shock:

Αλλα μου ξαναηρθε η νυστα τις τελευταίες μερες ! ενώ σίδηρο και αιματοκρίτη ειχα καλό τις προάλλες που πηρα αποτελέσματα ... μπορεί να ειναι περιστασιακό ... για να δούμε !

Φέτος εγώ αποφεύγω -οσο μπορώ- τα πολλά νταβαντούρια γιατί μια κυκλοθυμικότητα την εχω...! την μία θελω να δω κόσμο την αλλη θελω το κρεβατάκι μου... αρα καλύτερα να κατσω σπίτι με το Φωτάκι και να δώ κόσμο στην τιβι που μπορώ να τον "διώξω" αρον αρον (με ενα κλικ!), αμα αλλαξει η διάθεση μου χοχοχοχοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

να μπω και εγώ στην παρέα σας? είμαι η Βάσω, 30 χρονών και παντρεμένη 3 χρόνια, περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι, οπου ειναι αγορακι, μέχρι 20 Μαρτίου.

Θα χαρώ πολύ να τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Βάσω!!! Καλώς μας ήρθες ! :YMHUG::YMHUG:

εχεις και την γιορτή σου μεθαύριο @};- !! με το καλό το αγοράκι σας !!! :x

πως πας απο ενοχλήσεις και τέτοια ;; οπως βλέπεις εδώ εχουμε αυτην την εποχή πρηξίματα, στομαχόπονους-καούρες κλπ κλπ ! :ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρία!

Σε ευχαριστώ πολύ και εσύ με το καλό, αγοράκι περιμένεις?

αχ πως μπορώ να βάλω και εγώ αυτές τις εικονίτσες από κάτω από την δημοσίευσή μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Βασιλική, αγοράκι και μεις !!!! το πρώτο και σε εμας !

και ειμαστε και συνομήλικες και συντοπίτισες (Αττική!) !!! χιχιχιχι !!!

Σου εστειλα μνμ για τις εικονίτσες !!! Καλή επιτυχία !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και χαρα σας!καταρχην,καλως ηρθες Βασω και με το καλο και ο δικος σου παιδαρος!

τα αποτελεσματα της καμπυλης ηταν μια χαρα,ευτυχως..το ειχα πααρα πολυ αγχος.82 πριν τη γλυκοζη και 100 μια ωρα μετα.μετα 108 και 62(δευτερη και τριτη ωρα).δευτερα θα παμε στο γιατρουλη,να δουμε και το μπεκη μας(απτο μπεμπεκη),να μας κανει ποδαρικο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα μαι κι εγωωωω......

ΒΑΣΩ καλως ηρθες :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: στις φουσκοκοιλιτσες και με το καλο το μπεμπης σας!!!! Που ησουν καλε τοσους μηνες κ δεν μας ερχοσουν;;;

Αντε καλα δεν σε μαλωνω αλλο :-p:-p:-p τωρα που βρεθηκαμε θα τα λεμε!

ΡΑΝΙΑ :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Μια χαρα τα αποτελεσματα!!!!! Παει κι αυτο....!

Κουκλες εγω δεν ειχα ποτε καλη σχεση μετην βερα...την φορεσα κανενα χρονο μετα τον γαμο κ τωρα την εχω παρατημενη στο ραφακι του μπανιου :oops::oops::oops:

TESH εχεις δικαιο...αν μπλεξεις με μαστορια ειναι χ...στα και αστα! Μα πως γινεται καθε φορα να σε καθυστερουν;;;; Πολυ νευριαζω γιατι νομιζεις οτι τα εχεις ολα κανονισμενα κ προγραμματισμενα κ τελικα ειναι ολα φλου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! πολύ καλή ερώτηση lollipop, είχα ξαναδεί το φόρουμ αυτό αλλά δεν είχα εγγραφεί ε και τώρα που έψαχνα κάτι σχετικό με την εγκυμοσύνη το ξαναείδα και αποφάσισα να γίνω μέλος! :D και τελικά όντως μου φαίνεται πολύ ωραίο και φιλικό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! πολύ καλή ερώτηση lollipop, είχα ξαναδεί το φόρουμ αυτό αλλά δεν είχα εγγραφεί ε και τώρα που έψαχνα κάτι σχετικό με την εγκυμοσύνη το ξαναείδα και αποφάσισα να γίνω μέλος! :D και τελικά όντως μου φαίνεται πολύ ωραίο και φιλικό

...και πολυ σοφα επραξες!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε να μπει και το gioulaki να σε προσθεσει στην λιστα μας ;) .

Απο ετοιμασιες πως πας; Δωματιο...ψωνια κτλ...κανατε τιποτα ή ειστε της τελευταιας στιγμης (σαν κ εμενα) ; :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έχουμε βάψει το δωματιάκι μας και ακόμα ψάχνω αυτοκόλλητα γιατί δεν βρίσκω κάτι που να με ικανοποιεί, ούτε κουρτίνα έχω βρει :oops: τα επιπλάκια τα έχω παραγγείλει.. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα ωραια!!! Εχετε κανει τα <χοντρα>...

Εμεις βαψαμε το μισο δωματιο με κιτρινο (θα κανουμε διχρωμια κιτρινο-λιλα) κ περιμενουμε τις αργιες της Πρωτοχρονιας για να τελειωσουμε με το 2ο χρωμα...

Τα επιπλα τα εχουμε διαλεξει κ θα παμε να τα παρουμε μεσα στον Γεναρη...κουρτινα και αυτοκολλητα πηραμε...

Επισης παραγγειλαμε το καροτσι κ τα καθισματακια αυτοκινητου (που γινονται και ριλαξ). Αυταααααααα τα ολιγα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω καλωσήρθες στη παρέα μας και με το καλό να δεχτείς το μπεμπούλη σου!!!

Από πρηξήματα κορίτσια ευτυχώς μεχρις στιγμής τίποτα. Πίνω βέβαια πάρα πολύ νερό, συνέχεια με ένα μπουκαλάκι στο χέρι είμαι, δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.

Σήμερα είμαι πολύ καλύτερα ελάχιστο συνάχι, ελπίζω αύριο να'μαι τελείος καλά. Περιττό να σας πω πόσα πλυντήρια με περιμένουν. Βλέπω τα ρούχα που έχω να σιδερώσω συν τα ρούχα που είναι να πλυθούν και νομίζω πως βλέπω εφιάλτη.

Εμείς παραμονή θα μείνουμε σπιτάκι μας και θα χουχουλιάσουμε. Δεν έχω πολύ όρεξη για κόσμο και πανικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να μαι και γω!!!!λολι τελεια η κοιλιτσα σου βεβαια για δυδυμακια δεν ειναι και τεραστια ,τι να πω που εμενα ειναι ετσι με ενα μωρακι?ισως ειναι οτι ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη μου και εχει ελαστικοτητα το δερμα πια.ευτηχως ομως δεν εχω ραγαδες.βασω καλωςηρθες στο κλαμπ των γκαστρωμενων κοριτσιων με το καλο να ερθει το αγορι σου...........α!κοριτσια ψωνισα σημερα μπιτζαμες και παντοφλες για το μαιευτηριο καιρος ειναι να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα..............ειναι τελειες με κατι παντα η μια με σατεν κορδελακια η αλλη πολυ ζουζουνιαρικες ειναι ολες....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια να μαι και γω!!!!λολι τελεια η κοιλιτσα σου βεβαια για δυδυμακια δεν ειναι και τεραστια ,τι να πω που εμενα ειναι ετσι με ενα μωρακι?ισως ειναι οτι ειναι η δευτερη εγκυμοσυνη μου και εχει ελαστικοτητα το δερμα πια.ευτηχως ομως δεν εχω ραγαδες.βασω καλωςηρθες στο κλαμπ των γκαστρωμενων κοριτσιων με το καλο να ερθει το αγορι σου...........α!κοριτσια ψωνισα σημερα μπιτζαμες και παντοφλες για το μαιευτηριο καιρος ειναι να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα..............ειναι τελειες με κατι παντα η μια με σατεν κορδελακια η αλλη πολυ ζουζουνιαρικες ειναι ολες....... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλι πρωι-πρωι ξυπνησα.....

Τι θα γινει πια με αυτον τον υπνο;;;; Λες κ κανω προβα για τις αυπνιες που θα ακολουθησουν οταν με το καλο ερθουν οι μπεμπες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα το προγραμμα εχει βραδινη εξοδο!!!! Μην παει το μυαλο σας πουθενα <περιεργα> καλε!!!!! Γιατρο εχω στις 10 το βραδυ! :D:D:D:D:D

Αντε να δουμε τι θα δουμε ........νομιζα οτι οσα περναει ο καιρος δεν θα εχω αγχος-αγωνια με τα ραντεβου στον γιατρο αλλα μπααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Καλώς σας βρήκα :) λολλιποπ και εμένα τώρα τα ραντεβού με ανχώνουν πιο πολύ.

Τις τελευταίες μέρες νιώθω μία δυσφορία να το πω? δεν ξέρω μετά το μεσημεριανό ιδιαίτερα. Το έχετε και εσείς αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!τι καλημερα δηλαδη,μεσημεριασε τωρα που μπηκα..και σε μιση ωριτσα φευγω για δουλεια..μπλιαχ!αντε,1 και σημερα εμεινε,απο τριτη μετα!

καλημερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια!

Βάσω, καλώς ήρθες στην παρέα μας κ με το καλό να υποδεχτείς τον μπέμπη σου!Για αυτοκόλλητα που ανέφερες, κοίτα στο cosycorner.gr και στο mywall.gr.

Βλέπω ότι έχετε προχωρήσει πολύ οι υπόλοιπες με τις ετοιμασίες, πολύ ωραία!!!

Άντε, με το καλό να μας έρθει το 2011 κ τα απίθανα μπεμπάκια μας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μόλις βρήκα τη σελίδα ενός πολύ πρωτότυπου καταστήματος: www.anastasis.com.gr

το έχω επισκεφτεί 2-3 φορές, αλλά δεν ήξερα ότι έχει σελίδα στο διαδίκτυο. ρίξτε μια ματιά για το μπεμπέ σας! μάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...