Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

Η βαζελινη δεν κανει λογω των χημικων συστατικων; Δεν χρειαστηκε να ξαναβαλω...την αφησα για 1 βραδυ κ εστρωσε το δερμα....τωρα βαζω την κρεμα για τις ραγαδες(οχι καθε μερα που πρεπει)...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μαλιστα......καταλαβα!

Απο ραγαδες πως πατε; Εχουν εμφανιστει στον οριζοντα; Βαζετε κρεμουλες συστηματικα; Εγω βαριεμαι....κ δε μου αρεσει που ειναι παγωμενη...... :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς το παρον ουτε εγω εχω δει ραγαδες....την κρεμα μου την ειχε δωσει ο γιατρος απο τον 1ο υπερηχο...στο 1ο τριμηνο εβαζα συστηματικα,αλλα τωρα..........οποτε θυμηθω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες...τι κανετε? κι αφου τελειωσε ο κεναν κ εφαγα μια στενοχωρια ειναι η αληθεια,κι αφου εφαγα ενα τοστακι λογω κεναν :lol::lol: ειπα να μπω να δω τι νεα εχουμε...ησυχια ε? εμεις καναμε επανελεγχο στις εξετασεις μας γτ κατι βρηκαν στα ουρα :?:? αυριο τα νεα αποτελεσματα...παρασκευη εχουμε γιατρο κ φυσικα η μικρη μας χτες βραδυ δεν μαφησε σε ησυχια...πολυ σβουρα μιλαμε...για να δουμε σημερα αν θα κλεισουμε ματι ;) λετε αυτο να προμηνυει κατι για την ζωηραδα του παιδιου μετα?ξενυχτι τρελο μας περιμενει αν ειναι ετσι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα γλυκες φουσκοκοιλιτσες!!!διαβαζω τα ομορφα νεα σας μια που με περνατε μηνα να μαθαινω τιποτα κ εγω :D τεσακι μου τι κανεις????σε εχασα!!!το τελειωσα το δωματιο της μπεμπουλας μου τωρα εμεινε πλυσιμο κ σιδερωμα τα χιλιαδες ρουχα που μου εφεραν αλλα νωρις νομιζω ειναι ακομη θα τα αφησω για το νεο ετος :lol::lol::lol: αυτος ο κεναν μας εχει τρελανει σε λιγες μερες τελειωνει κ εχει ασχημο τελος :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονο εγω δεν εχω πλυνει τπτ ακομη? κ ειμαι κ στην 27 εβδομαδα, κ καθοτι καισαρικη θα γεννησω μεχρι 3 Μαρτιου σιγουρα.... βεβαια το δωματιο το χω ετοιμο.... βαμμενο τακτοποιημενο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι πολυ σωστα τα καταλαβες σε οτι αφορα το ντοπλερ!οσο για ραγαδες εκανα στον γιο μου στον ενατο 3 στογοφο ψιλα και τιποτα αλλο τωρα στην μικρη δεν εχω κανει τιποτα ακομη αλλα ο γιατρος μου ειπε οτι ειναι και στο δερμα αν ειναι ελαστικο δηλ.δυσκολα κανεις ραγαδες και οτι αφου δεν εκανα σχεδον τιποτα στον γιο μου δεν θα κανω και τωρα.καλο αυτο ε?γιατι με χαλανε λιγο ειδικα στην κοιλια η ξαδερφη μου εγινε ριγε η κοιλια της και να φανταστιτε οτι πηρε μονο 8 κιλα,οποτε μαλλον ειναι τελικα θεμα ελαστικοτητας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλεεεςςς!!!!!!!!ευτυχουλα τι κανεις?(happy :P:P )κι εγω σε εχασα...τελειωσες δωματιο βρε θηριο?μπραβο κοριτσαρα με το καλο να το γεμισει το νινι σου...βαλε καμμια φωτο σε μας τις αχαιρευτες που δεν καναμε τπτ μπας κ ξεκουνηθουμε λιγο :lol::lol::lol:

ασε το θεμα κεναν καιει - να τελειωσει να ησυχασουμε γτ 2 ωρες δεν ξεκουνιεμαι απτον καναπε και ακουω παραπονα και απο τον συζυξ - με κατηγορει για αμελεια λογω κεναν :lol::lol::lol:

κονσταντινε βαλε κι εσυ καμμια φωτο να δουμε χρωματακια

εμεις περιμενουμε αυριο τον γυψοσανιδα να μας κανει το φωτιστικο μαργαριτα και μετα βαψιμο...με βλεπω μετα τις γιορτες ομως - δεν προλαβαινω πιο νωρις :?

σημερα θα παω να ψωνισω λιγα πραγματα το μπουμπουκι μου και ταπογευμα θα σας πω τι πηρα ;)

φιλουθκιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας καλημεριζω!!! @};-@};-@};-@};-

TESHακι αφου περιμενετε μαστορια δε μπορεις να κανεις και πολλα...πρεπει να τελειωσει κ μετα να αρχισουν τα βαψιματα κτλ. Υπομονη ολα θα γινουν! Κοιτα μονο μην τον κυνηγατε για να ερθει κ χασετε πολυ χρονο ;)

HAPPY ο λαος απαιτει φωτο του δωματιου!!!!!!! :D:D:D:D:D

MAMMYS LOVE συμφωνω για τις ραγαδες. Ειναι θεμα δερματος! Αν υπαρχει προδιαθεση για ραγαδες θα κανεις ειτε βαζεις τις κρεμουλες σου συστηματικα και ευλαβικα ειτε οχι!

DOLFIN ας ειναι το τελευταιο που θα σε απασχολησει το σπιτι...αν δεν σε αφησει ο γιατρος ειναι λογικο να βολευτειτε προσωρινα στις καλαθουνες κ μολις ανοιξει λιγο ο καιρος αρχιζετε το ψαξιμο.Δεν θα σκασουμε κ γι αυτο! Χιλιοι καλοι χωρανε!

KONSTANTINOS τελειωσες κ εσυ ε; Τελεια!!!! Καλα λεει η TESH....βαλε κ εσυ κανια φωτο να δουμε κ εμεις οι αχαιρευτες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι γυρισα νωριτερα αποτι υπολογιζα διότι εχει ενα ψοφοκρυο που παγωσε ο κ@@@ς μας :lol::lol::lol:

το λοιπόν πήρα πολυ ωραιες πελενιτσες,φορμακια,φανελακια,καλτσουλες,μια φλις κουβερτουλα και ενα σετ σεντονακια...

καΙ για μενα που πηρα την ανιουσα με τα κιλα ενα ζευγαρι πυτζαμες - φανελακια - και μια ζεστη χουχουλιαρικη ρομπουλα ολα σε xl για να ειμαι ανετα...με στενευουν ολα πια. αυτααααααα που ειστε καλε οι υπολοιπες?μονη μου τα λεω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραια!!!!

Εκανες τα ψωνακια σου!!!!! Με γεια κ καλοφορετα!!!!! Εχει οντως πολυ κρυο βρε κοριτσια εδω στα βορεια!!!!μπρρρρρρρρρρ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ κοριτσια...τα μαζευουμε σιγα σιγα...πιστευετε 7 φορμακια 0-3 νουμερο ειναι καλα για τον πρωτο καιρο?λετε να χρειαζονται παραπανω?

ε δεν το πιστευωωωωωω ειχαμε τα απογευματα τον κεναν τωρα τον εχουμε κ πρωι?που ειναι οι καραμεροχαριτατοι ?(εχω κι εγω κατι προβληματισμους ωρες ωρες) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΑ ΦΟΡΜΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΦΕΡΟΥΝΕ ΚΙΟΛΑς!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΚΑΙ ΠΛΗΤΤΩ,ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΩΚΑΝΕΝΑ ΣΙΔΕΡΟ2 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ MAMMYS LOVE, αυτο μου ελεγαν ολοι στον γαμο μου : <Μην αγορασεις ποτηρια..θα σου φερουνε και δεν θα ξερεις τι να τα κανεις>....σε πληροφορω δεν μου εφερε κανεις ποτηρια κ ετρεχα να αγορασω τελευταια στιγμη!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τωρα μου λενε (τα ιδια ατομα) <Μην αγοραζεις φορμακια κτλ θα σου φερουν> αλλα επειδη την πατησα με τα ποτηρια δεν τους ακουω! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα

Τεση και εγω εκανα κατι ψωνια xxl σε βρακακια και πυτζαμουλες, γιατι τα βραδια δεν μπορω να κοιμηθω απο το σφυξημο.

Κωνσταντινος ουτε εγω εχω πλυνει τίποτα ακομα. Νωρις ειναι μην αγχωνεσαι καλέ!

Μαζι με τα δικα μου χθες πηρα και κατι καλτσακια του μωρου που τα ειδα τελευταια στιγμη. Αλλα γενικα για το μωρο εχω 4 φορμακια ολα κι ολα. ετσι για το μαιευτηριο. Μετα που θ α μαθουμε και το φυλο θα πάρω τα πιο πολλά.

Αχ εγω με το γαμο πηγα και αλλαξα αρκετα πραγματα, οποτε πηρα χρησιμα!!!

Σας ειπα που εσκασε το σιδερο στα χερια μου? Πηρε φωτια πριν καμια 15αρια μερες!!!!! ΣΟΚ

Anyway, σημερα παμε να δουμε το καραμελακι μας να στριφογυρνάει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσούδια καλησπέρα !

με γειά σας τα ψώνια !!! θέλω και γωωωωωωωωωω... και εχω φάει ενα κόλλημα χαζό...χιχιχι...

ΤΙ χρώμα να παρω το μπυτζαμάκι μου για το μαιευτήριο ;;

(ε να δείχνει καλά στις φωτό ε!;;;) χιχιχιχιχι !!!

η απεργία σήμερα κάνει την παραμονή στο σπίτι ακόμα πιο βαρετή... πφ! :(

α!:shock: βρε κορίτσια... εχει καμια σας πυθμενικό πλακούντα :?: ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια? ο καιρός είναι για πολύ χουχούλιασμα [smilie=love7.gif]

Μαρία, δεν έχω ακούσει για τον πυθμενικό πλακούντα, ξέρουμε τι είναι :?:

επίσης, έχω απορία για τα βλαστοκύτταρα, όπως και η lolli, γιατί είμαι λίγο άσχετη με το θέμα... μας έδωσε μια κοπελιά το τηλ απο δημόσια τράπεζα. εκεί άραγε τα κρατάνε δωρεάν ή χρειάζεται κάποιο ποσό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...