Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

lollipop νομιζω πως επειδη εχεις δυδιμακια καλα ειναι να αρχισεις τις αγορες γιατι ποτε δεν ξερεις... 24 φεβρουαριου δεν μπαινεις στο μηνα σου? λογικα με δυδιμα με το που θα μπεις θα γεννησεις κιολας... παντως μπραβο πολυ καλο βαρος εχουν παρει κ συ 7 κιλα δεν ειναι τπτ για 2 εμβρυα!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Λόλλη πολύ τυχερή έχεις πάρει μόνο 7 κιλά με 2 μωράκια τέλεια!!! Εγώ πριν 2 βδομάδες ήμουν ήδη +7 κιλά΄!!!! Επίσης οι μπεμπούλες έχουν τέλειο βάρος φτου φτου!!!!

Εγώ σήμερα το πρωί πήγα στο μάθημα γιόγκας, και γενικώς χαλάρωσα λίγο. τη δευτέρα θα πάμε όλες οι γκαστρούλες της γιόγκας να φάμε σε μία πιτσαρία. Φανταστείτε το θέαμα σε μια πιτσαρία να μπαίνουν μέσα 35 έγκυες να φάνε θα πάθουν όλοι πλάκα.

Εμένα δεν με φοβίζει ο τοκετός καθόλου. Ο γιατρός μου είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού και επισκληρήδιο μόνο αν η έγκυος επιμένει της κάνουν. Το πιο σημαντικό είναι να'μαστε χαλαρές, σωστές αναπνοές και υπομονή γιατί η πρώτη γέννα παίρνει περισσότερες ώρες. Θα είναι μια υπέροχη εμπειρία και μόλις πάρουμε τα αγγελούδια μας αγκαλιά θα τα ξεχάσουμε όλα.

Στο βαλιτσάκι από ότι ξερω τα βάζουμε όλα μαζί και τα δικά μας και του μωρού.

Εμένα με φοβίζει το μετά. Αν θα τα καταφέρω πως θα το κάνω μπάνιο, μη μου γλιστρίσει, το ξενύχτι.... Θα τα καταφέρουμε που θα παει.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!ξυπνηστε!παλι μονη σημερα,αφου τον αντρα μου τον εχωσαν οι δικοι του να τους βαψει το σπιτι..και εννοειται πως δεν παω μαζι του στο χωριο με τα πεθερικα..να μου ανεβασουν πιεση παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα - καλημερα!

Πως πανε τα κεφια; Εγω εχω τρελλο εκνευρισμο σημερα,χωρς ιδιαιτερο λογο...ετσι ξυπνησα!

ΚΟNSTANTINOS μου,ναι στις 24 Φλεβαρη μπαινω στον μηνα μου! Και χτες που το σκεφτομουν μαλλον πρεπει να ξεκινησω πιο δυναμικα για αγορες....το θεμα ειναι οτι η μονη διαδρομη που μου επιτρεπει απο εδω και περα ο γιατρος ειναι κρεβατι-καναπες! :lol::lol::lol: Στην συγκεκριμενη διαδρομη δεν εχει μαγαζια απο οτι ειδα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τα κιλα.....με βοηθαει η απαγορευση του αλατιου...δεν εχω επιλογες για τσιμπολογηματα,γι αυτο κ κρατηθηκα μεχρι στιγμης στα +7 κιλα! ;);););)

VASIA τι ωραια τα μαθηματα γιογκα!!!! Ποσο σε ζηλευω (με την καλη εννοια)....η καλυτερη μου μερα ειναι οταν εχω ραντεβου με τον γιατρο ή τον μικροβιολογο και παρακαλαω να εχει λιγη κινηση για να χαζεψω εστω και μεσα απο το αυτοκινητο! :(:(:(:(:(

Κατι ειπες και για πιτσα ε;;;;; Τι μου θυμισες τωρα................! Ποοοοοσο καιρο εχω να φαω πιτσααααααα............. :lol::lol::lol::lol::lol:

DOLFIN κουραγιο κ υπομονη! Στα λεω για να τα ακουω κ εγω ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα! τι κανετε??? ερημιες και σημερα οπως και καθε σαβ-κο. εγω χουχουλιαζω μπροστα στο τζακι βλεποντας τηλεοραση και τρωγωντας μανταρινια!! εχω φαει απειρα αυτες τις μερες!!! :D:D:? το μεσημερι εχει γιουβαρλακια ετοιμα απο τη μαμα (μενουμε πανω κατω ;) ) και ισως το απογευματακι κανονισουμε καμια βολτιτσα. Αν και η αληθεια ειναι οτι με αυτον τον καιρο δυσκολα αποφασιζεις να βγεις εξω απο τα ζεστα σου! Αφηστε που δεν εχω και μπουφαν να βαλω! :?:? Πηγα προχτες απο λητω μηπως βρω καμια μπλουζιτσα για τις γιορτες.. τιποτα... Θα κανουμε και τραπεζι τη μερα των χριστουγεννων πρωτα ο θεος σαν πρωτη χρονια παντρεμενοι, αν και ολα θα ερθουν ετοιμα απο γονεις ;) αντε καλε μαζευτειτε να πουμε τιποτις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Λόλλη και Dolfin υπομονή κοριτσάκια, ξεκουραστείτε γιατί όταν θα έρθουν τα δίδυμα αυτά όλα θα είναι μια ανάμνηση. Πάρτε βιβλιά, DVD, Sudoku, σταυρόλεξα....

Εγώ σήμερα έφτιαξα μπακαλιάρο-σκορδαλιά. Ωραίο φαγητο αλλά δεν είναι να μας πλησιάσει άνθρωπος.

Sofoyki για μπλούζα κοίτα και σε κανονικό κατάστημα ΧL ή XXL αν είναι στενή η φόρμα, έτσι κάνω εγώ. Μόνο τα παντελόνια με λάστιχο έχω πάρει από κατάστημα με ρούχα εγκυμοσύνης.

Χτές το βράδυ πήγαμε σινεμά και είδαμε το τουρίστα με τους Jhonny Depp & Angelina Jolie, εντάξει ευχάριστη ταινία αλλά όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Έχω καιρό να δω καλή ταινία...

Μετά που γύρισα σπίτι και πήγε για ύπνο ο μπέμπης κλωτσούσε στο φουλ και δεν μπορούσα να κοιμηθώ. Τελικά κοίμήθηκα κατά τις 3, ευτυχώς σηκώθηκα αργά το πρωί.

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες...τι ωραια που χιονισε!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ μαρεσει!!!!μυρισε χριστουγεννα!!!

λολι 24 φεβρουαριου μπαινεις στον μηνα σου ε?ειμαστε ιδιες μερες οποτε τοτε μπαινω κι εγω :o:o αγχωθηκα τωρα...κι εχω τοσα πολλα να κανω...ποτε θα προλαβω??????θα ξεχυθω για ψωνια μου φαινεται.εσυ λολακι στειλε μαμα - αντρα - πεθερα κλπ να σου φερουν πραγματακια και μην επιβαρυνεσαι με περπατημα ;);) φιλια σε όλες τις υπόλοιπες ...

αλήθεια κανατε τπτ για το δωματιακι του μωρου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

;;);;);;);;);;);;);;)

Ξυπνησα πρωι - πρωι για να παω στον φιλο μου τον μικροβιολογο.....ανοιγω τα πατζουρια και....

ΟΛΑ ΚΑΤΑΣΠΡΑ!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Τι ωραιααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λοιπον, πηγα εδωσα αιματακι κ τσισακια και ο μικροβιολογος με <κερασε> το κατι τις του!!!!!

Εκανα την δοκιμασια γλυκοζης (τη μικρη ομως,διαρκεια 1 ωρας)....το <γλυκοζουμο> που ηπια ηταν καλο! Σαν πολυ γλυκια πορτοκαλαδα ηταν!

Το απογευμα τα αποτελεσματα!

TESH εμεις δεν εχουμε κανει ΤΙΠΟΤΑ στο παιδικο....απλα το αδειασαμε απο τα πραγματα που ειχε κ το εχουμε παρατησει.....εχω βαλει μεσα την απλωστρα...μια τζαμποσακουλα.....την σιδερωστρα....κοινως αντι για παιδικο το καναμε αποθηκη!χαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: λολι ακριβως τα ιδια κ εμεις...το αδειασαμε κ εβαλα την απλωστρα :lol::lol: πρεπει να ξεκινησουμε ομως γτ μαζι με το παιδικο θα βαψω και την κρεβατοκαμαρα μου....ποτε θα τα προλαβω ολα?αγχος βρε παιδι μου :roll::roll::roll: θα κανουμε κατα τις 20 δεκεμβριου μια εξορμηση σε jumbo,λητω,ικεα κ πρακτικερ κ τα υπολοιπα μετα τις γιορτες,τα χοντρα δηλ...κρεβατακι κλπ

ουφφφ εχει παει καμμια στα leroy merlin?δεν εχω παει...τι εχει?εχει ωραια πραγματα?απο θεμα φωτιστικων,κουρτινων,ραφιων κλπ...μηπως τα πρακτικερ κ ικεα εχουν τα ιδια ?κατατοπιστε με βρε κοριτσια γτ δεν εχω κ την πολυτελεια του χρονου μεσα σε 2 μερες πρεπει να τα γυρισουμε ολα κ ετσι οπως φουσκωσα δεν εχω κ πολλες αντοχες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESHaki στα leroy merlin εχω παει μια -δυο φορες....δεν ξετρελλαθηκα!!!

Θυμαμαι οτι ειχε μεγαλη ποικιλια σε κουρτινες και υφασματα...για τα υπολοιπα που ρωτας δεν θυμαμαι...νομιζω οτι ειχε κ πολλα φωτιστηκα.....

Επιπλακια,διακοσμητικα κτλ δεν εχει επιλογες...πιο πολυ εχει εργαλια,ειδη κηπου,μπογιες κτλ...

Στο PRAKTIKER να πατε!!!! Εχει πολλα πολλα πραγματα!!!! Απο κουθρτινες...λευκα ειδη...επιπλα ..διακοσμητικα..τα παντα!

ΙΚΕΑ και JUMBO δεν το συζητω!!!!Να πατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κ καλή εβδομάδα!

tesh και τα 3 αυτά καταστήματα έχουν ενδιαφέροντα πράγματα να δεις! οπότε καλές αγορές!

το δωμάτιο του μπέμπη ακόμη δεν το βάψαμε κι εμείς, όμως το σπίτι είναι καινούριο - μπήκαμε τον Μάιο - κι έτσι είναι άδειο το συγκεκριμένο που προορίζεται για παιδικό.

από χρωματάκια ποια μάρκα προτιμήσατε, όσες το βάψατε? τα επιπλάκια του τα παραγγείλαμε, οπότε τα άλλα δεν με ανησυχούν τόσο.

κορίτσια, τουλάχιστον εγώ, έχω αρχίσει να βαραίνω... η κοιλίτσα είναι πιο μεγάλη, οι κινήσεις πιο δύσκολες κ πονάκια στα γόνατα έχω αρκετά συχνά.... φαντάζομαι Γενάρη κ Φλεβάρη πώς θα είμαι :D πλησιάζουμε όμως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE εμεις οπως ειπα δεν βαψαμε ακομα αλλα εχω καταληξει στις αποχρωσεις της Βιβεχρωμ...

Εμενα με ποναει πολυ η πλατη μου απο τη μια πλευρα στο υψος του θωρακα!!! Οταν με πιανει δε μπορω να ηρεμισω....ποναει συνεχομενα κ οχι με τις κινησεις που κανω :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ.... Lollipop κι εγώ το έχω αυτό! μιλάμε, όταν με πιάσει (είναι στη δεξιά μεριά ο πόνος) δεν μπορώ ούτε καν στον υπολογιστή να καθήσω :|

Απαραίτητα πρέπει να ξαπλώσω κ να "οριζοντιωθώ"...

τεσπα... ό,τι κ να'χω, εγώ είμαι τρελά χαρούμενη με τον μπεμπάκο μου :!::!::!:

βέβαια, φοβάμαι λίγο πώς θα τα καταφέρω με τα μαθήματα, όμως θα γίνει κι αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DEMIE :x:YMHUG:

Κι εμενα στα δεξια ειναι! Τι να κανουμε μεσα στο προγραμμα ειναι κ αυτα...

Δε μου λετε...; Σας εγινε ενημερωση απο τον γιατρο ή τη μαια σχετικα με τα βλαστοκυτταρα;;

Το εχετε σκεφτει; Τι θα κανετε;

Εμενα μου ειπε 2 λογια ο γιατρος,μου εδωσε κ ενα φυλλαδιο αλλα μαλλον μπερδευτικα περισσοτερο :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχχ ωραιο δεντρακι κ πολυ ωραια κ τα στολιδακια μαρεσει το χρωμα...κι εγω ολο το δεντρο μας χαζευω ειναι τεραστιο 2,50 κ το στολισα με διχρωμια οπως ειναι κ το καθιστικο...χρυσο κ μπρονζε!!!το γιομισα κ λαμπακια κ αναβει μερα νυχτα...εβαλα κ σε ολη την βεραντα φωτακια κ την πρωτοχρονια θα παρουμε ενα ωραιοτατο δωρακι απο την ΔΕΗ ως οι καλυτεροι πελατες :lol::lol::lol: χαλαλι ομως χριστουγεννα ειναι πως θα χαρουμε αλλιως?

οποτε καταληγουμε σε πρακτικερ-τζαμπο κ λητω κ ικεα για ψωνια...λεω αποκει να παρω κουρτινες για το παιδικο κ αν δω κατι να μαρεσει κ για τηξν κρεβατοκαμαρα μου...μαζι με τις ετοιμασιες για την μικρη μου βρηκα ευκαιρια να κανω γενικες αλλαγες - βλεπω να του ρχεται κολπος του συζυξ!!! :lol::lol::lol:

οσο για πονακια κι εμενα ποναει πολυ η μεση μου κ τα ποδια μου...ειδικα οταν κοιμαμαι πλαγια κ πεφτει το βαρος για πολυ ωρα σε ενα σημειο...παντου πιασμενη,επίσης η μικρη μου με χτυπαει αρκετα χαμηλα κ ψιλοποναω μερικες φορες...αυτα τα ολιγα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λολι για βλαστοκυτταρα οι αποψεις διιστανται κ αναλογα τι σκοπους εξυπηρετει κ υπηρετει αυτος που σε ενημερωνει...τυχαια επεσα σενα ντοκυμαντερ για τα βλαστοκυτταρα οπου εδειχνε γονεις που τα εδωσαν σε ιδιωτικη εταιρεια κ οταν τα χρειαστηκαν τους ηταν αχρηστα γτ δεν ηταν συμβατα :shock::shock: απευθυνθηκαν σε δημοσια τραπεζα για να σωσουν τα παιδακια τους...τα βλαστοκυτταρα μπορει να χρησιμευσουν για τα αδερφακια κ αυτο αν ειναι συμβατα...οπότε θεωρω προσωπικά πως ειναι πολυ καλυτερα να δοθουν σε δημοσια τραπεζα οπου σιγουρα θα σωθουν καποια παιδακια...και οπου ω μη γεννετο αν χρειαστει σε μας πιθανον κι εμεις ναπευθυνθουμε εκει γτ δεν μας εγγυαται κανεις οτι τα βλαστοκυταρα του παιδιου μας ειναι απολυτα συμβατα για χρηση του ιδιου του παιδιου μας αλλα κ των μελων της οικογενειας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα που αναφερεις teshaki τα γραφει και στο ενημερωτικο φυλλαδιο κ τα ιδια μου ειπε κ ο γιατρος...

Οτι δηλ η αποφαση ειναι καθαρα δικη μας και οτι ολη αυτη η ιστορια με τα βλαστοκυτταρα ειναι ακομα σε πειραματικο-εξελιχτηκο σταδιο,οποτε δεν μας εγκυατε κανεις τιποτα για την χρησιμοτητα κ την συμβατοτητα!

Το φυλλαδιο επισης αναφερει αοτι απο το 1988 ως και σημερα μονο 20,000 μεταμοσχευσεις (απο βλαστοκυτταρα) εχουν γινει παγκοσμιος με ΘΕΤΙΚΑ αποτελεσματα..... :?:?:?:?:?:?:? πολυ λιγες κατα την γνωμη μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως γιαυτο κι εμεις ειπαμε να τα δωσουμε σε δημοσια τραπεζα...αχρειαστα ναναι για ολο τον κοσμο βεβαια αλλα νομιζω οτι πονταρουν στον φοβο του κοσμου κ τους γδερνουν ταζοντας λαγους με πετραχειλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη σας μερα...χμ ή σπερα????

Εμεις εχουμε γιατρο την Τεταρτη και εχω πολλες ερωτησεις να κανω. Για αρχη πρεπει να κοψω το γαλα, οποτε μαλλον θα μου δωσει ασβεστιο. Δεν μπορω να το χωνεψω με τιποτα εχω εντονο προβλημα!

Λολλακι με τα βλαστοκυτταρα εχω ακουσει παρα πολλα. εμεις αποφασισαμε να μη κρατησουμε. Ειναι στο χερι του καθενος νομιζω.Εμενα η κολλητουλα μου που δουλευει σε τετοια εταιρεια μου ειπε να μη το κανω. Χρονια δουλευε πανω σε αυτο στο εξωτερικο.

Δεν θελω να πω περισσοτερα αλλα η αποφαση ειναι μονο των γονιων. Εχει τα καλα κ τα αχρηστα παντως!

Το βαλιτσακι της κλινικης το ετοιμαζω σιγα σιγα μετα τις γιορτες να ειναι ετοιμο.

Δεν εχω και πυτζαμουλες και πολλα του μωρου. Μονο φορμακια εχω παρει :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κοστολογιο για την δημοσια τραπεζα ειναι 10 ευρω - τα εξοδα αποστολης δηλ. σε καθε νομό υπάρχεικ ενας αντιπροσωπος ο οποίος ενημερωνει για τις διαδικασίες κ τον τρόπο αποστολής. δεν εχω περισσότερες πληροφορίες δυστηχως...απο μια φιλη εμαθα τον αντιπροσωπο στην δικη μας περιοχη κ οταν πλησιαζει ο καιρος θα επικοινωνησω μαζι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλισταααα...........

Να σας πω την πικρη αληθεια ψιλομουφα μου ακουγονται τα περι βλαστοκυτταρων...δηλ δεν ειναι τιποτα ξεκαθαρο και σιγουρο....

Ειχα χιλια δυο στο κεφαλι μου μου εκατσαν και τα βλαστοκυτταρα κ κοντεψα να καψω <μηχανη> :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιουλ δεν σου εδωσε ασβεστειο απο την αρχη; Μονο εγω ασβεστωνομαι;;; :lol::lol::lol:

Για την βαλιτσα του μαιευτηριου ενημερωθηκες απο καπου; Τι θα βαλεις μεσα; (sorry για τις χαζες ερωτησεις.....αλλα εχω ψιλοπελαγωσει!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και από εμένα! Δεν εχω κάποιο νέο. Απλα οσο περνούν οι μέρες τόσο πέφτω ψυχολογικά. Απο συμπτώματα πλεον εχω κι εγώ αναγουλες. Ευτυχώς οχι όπως στις προηγούμενες, αλλα ειναι σε βαθμό που αηδιάζω με φαγητά. Νιωθω μια ιδιαίτερη αηδία, ειδικά για τα κοκκινιστά. Ιου... Ουτε να τα σκέφτομαι. Πηρα τηλέφωνο στον Αντσακλη. Για να κλείσω ραντεβού και κορίτσια δεν μου έκλεισε η γραμματέας του!!! Μου ειπε οτι θα μιλήσει με τον γιατρό και θα με πάρει. Απίστευτο μου φάνηκε. Φυσικά επεσα κι άλλο ψυχολογικά. Ειχα ενδοιασμούς για τον Αντσακλη οχι για το ποσο καλός γιατρός ειναι, διοτι απ οτι εχω καταλάβει είναι ο καλύτερος σε high risk εγκυμοσύνες αλλά επειδή ειναι και σε δημόσιο νοσοκομείο, ειχα ενδοιασμούς οτι θα γίνεται χαμος από κόσμο και δεν θα εχει τον χρόνο. Και μάλλον έπεσα μέσα. Για να διαλέγουν ποιον θα δει... Εχω κι άλλα ονόματα, εχω και εναν που φιλη μου γεννησε με 6 κ.τ, αλλα με πιάνουν οι φοβιες μου. @Kiddo ειμαι σίγουρη πως το μωρακι ηρθε για να μείνει. Θα σου φυγουν και ολες οι φοβίες σου στην αυχενική, η οποία κοντεύει 🥰 Τουλάχιστον κάθε φορά που σε πιάνει πανικός, να θυμάμαι πως πρόκειται για φοβίες και οχι για προαίσθημα ή πραγματικό γεγονός που θα συμβεί!
    • Στην αρχή που πήγα για ορμονικό έλεγχο όταν προσπαθούσα για παιδί ήταν οκ  βρήκαμε το θέμα μου έδωσε αγωγή όλα καλά έμεινα πολύ ευχαριστημένη    Όταν όμως πήγα ρυθμίσουμε το ζαχαρο  η επικοινωνία μας ήταν σχεδόν ανύπαρκτη μιλούσα μόνο με την γραμματέα της και δεν μπορούσα να βγάλω ακρη με είχε λίγο στον αυτόματο και δεν μου άρεσε αυτό ένιωθα πως δεν είχα την σημασία που χρειαζόμουν.. και δεν έμεινα ευχαριστημένη άρχισα να πιέζομαι πολύ  ψυχολογικά γιατί ένιωθα ανασφάλεια όποτε είπε να δοκιμάσω αλλη τώρα 
    • Ααα μάλιστα, δεν το ήξερα αυτό. Τέλεια, αύριο στο ραντεβού θα τον ρωτήσω σχετικά! Σε ευχαριστώ πολύ 😊
    • Υπάρχει κάποιος λόγος που την άλλαξες ή απλά δεν είχε ραντεβού;
    • Καλημέρα κορίτσια! Ξανά έκανα σήμερα το πρωί. 806 η τιμή!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...