Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΟΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ 2010!!! Νο 6


Recommended Posts

λοιπον lollipop πηρα τηλ στην μπειμπιλινο κ μου ειπαν οτι εγινε καποιο λαθος κ θα μου στειλουν και το κουτι με τα δειγματα.... οποτε παρε τηλεφωνο.....

ααα οκ! Θα τηλεφωνησω κ εγω! Ευχαριστω για την πληροφορια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 993
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!

Επιτελους <μυρισε> χειμωνας (εδω τουλαχιστον)!

Τι κανετε; Που εχετε χαθει ολες;Γιατι δεν εμφανιζεστε καλεεεεεε;;;;;;;;;;;;

Σημερα εχω γιατρο...κλασσικα βραδυνο ραντεβου στις 21.30!!!!! Θα δω επιτελους τις χορευτριες μου,που εχω να τις δω απο την Β-επιπεδου!!!!Αντε να δουμε τι θα μας πει ο ντοκτορας! Ελπιζω να ειναι ολα καλα κ να μην εχουμε τιποτις εκπληξεις!!!

Ωωωωχ θα με ζυγισει κιολας!!! Να δουμε τι κιλα πηραμε! Μεχρι τον 5ο μηνα ειχα παρει 5 κιλα....τωρα....;

Λεμε να δεντροστολισουμε σημερα μπας κ αλλαξει λιγο η διαθεση! Εχουμε να παμε κ την σκυλιτσα για εμβολιο....αντε να δουμε τι θα πρωτοκανουμε!!!!

Μαζοχτειτε καλε να πουμε καμια κουβεντααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!αυτος ο μπεμπης δεν με αφηνει να βολευτω τη νυχτα ρε γμτ..οποτε γυρναω ψιλομπρουμυτα μου ριχνει κατι κλωτσιες σαν να μου λεει γυρνα μωρη κανονικα,με ζουλας!

προχτες το βραδυ εδωσα ρεστα απο τον εμετο..δεν προλαβα να παω στο μπανιο και ξερασα πανω στον τοιχο,στο χαλι που μολις ειχαμε στρωσει και πανω στον καλογερο με ολα τα μπουφαν μας..α και στα χερια μου και πασαλειφτηκε η μουρη μου!καλα μου λεει ο αντρας μου,τι ειχες φαει και εβγαλες τοσο πραγμα?μετα ο κακομοιρης καθοταν και τα μαζευε και ακουγοταν η αναγουλα που ειχε και αυτος..πολυ κλαμα εγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ποιος κοιμαται καλα τα βραδια;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Υπνος με δοσεις κ τρελλες σκοπιες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μια ξυπναω για το χαπι...μια για τουαλετα...μια γιατι πιαστηκα....ονειρεμενος υπνος!

Ααααχχχχχ χαιρομαι για το δεντρο κτλ αλλα εκνευριζομαι που μετα το στολισμα θα πρεπει να κανω υποδειξεις για το καθαρισμα! Τα κανει ολα ο καημενος ο αντρας μου κ δε μου αρεσει η <δουλεια> του (αχαριστος ανθρωπος ειμαι)=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γμτ εμεις δεν στολιζουμε φετος(λογω θανατου του κουνιαδου μου)..η αληθεια ειναι πως οσο μου την εδιναν τα χριστουγεννα και τα πολλα λαμπακια,φετος που δεν στολιζουμε μου λειπουν πολυ πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γμτ εμεις δεν στολιζουμε φετος(λογω θανατου του κουνιαδου μου)..η αληθεια ειναι πως οσο μου την εδιναν τα χριστουγεννα και τα πολλα λαμπακια,φετος που δεν στολιζουμε μου λειπουν πολυ πολυ!

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Πολυ λυπαμαι Ρανια μου................να ειστε γεροι και να τον θυμαστε.....

Υπαρχει ιδιαιτερος λογος που δεν θα στολισετε φετος.....του χρονου ομως,πρωτα ο Θεος, θα μπουκωσει το σπιτι απο τα στολιδια!!!! Θα εχετε κ το μωρο!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του χρονου να ειμαστε καλα,φανταζομαστε το μπεμπη να πειραζει τα στολιδια,να μπουσουλαει κατω απο το δεντρο,τρελα θα ειναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!! αμαν βρε Ρανια.... αυτη η περιγραφη σου ηταν πολυ ρεαλιστικη και εκεινη την ωρα ετρωγα το πρωινο μου η καημενη....................λιγο ηταν να.... αλλα τα καταφερα και το εφαγα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε λολλακι ολα καλα θα ειναι το βραδι θα δεις!!!

ουτε γω δεν εχω στολισει ακομα για να μην πω οτι δεν εχω αγορασει ακομα τιποτα... λεω αυτη τη βδομαδα που ερχετε το αργοτερο να παω για δεντρο γιατι ετσι που παω θα ερθει το πασχα και γω δεν θα εχω στολισει ακομα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το ΣΠΙΡΤΟΥΛΙ!!!!!

Η αληθεια ειναι οτι φετος ελεγα να μην στολισω....

1ον γιατι δεν ειχα δεντρο (εσπασε η βαση του περσινου δεντρου κ το πεταξα μαζι με τα στολιδια)

2ον γιατι εκανα μεγαλες αλλαγες στο σπιτι κ πλεον δεν ειχα χωρο για μεγαλο δεντρο.....

3ον γιατι βαριομουν.....

Τη Δευτερα ομως που πηγαμε JUMBO.....μπηκα στον πειρασμο κ πηρα ενα δεντρο μικρο(1,5 μετρο)και φτηνο (15,00Ε),ετσι μωρε για το καλο κ για να το χαζευω μιας κ εχω ριζωσει πια στο σπιτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω για τζαμπο λεω..... ελπιζω να βρω και να μην τα εχουν παρει ολα.... :lol::lol::lol:

εγω παλι το δεντρο ηθελα τα προηγουμενα χρονια να το βλεπω στολισμενο, οχι να το στολιζω αλλα τωρα ο καλος μου δεν νομιζω να μου κανει την χαρη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω για τζαμπο λεω..... ελπιζω να βρω και να μην τα εχουν παρει ολα.... :lol::lol::lol:

Ενταξει μωρε....αν δεν βρεις δεντρο κτλ παρε καλαθακια με κοτοπουλακια,διακοσμητικες αυγοθηκες,καμια λαμπαδα.....με λιγα λογια ξεκινα τα Πασχάλινα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε θα βρεις τα παντα!!!! Μην σε ζοριζει αυτο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον εκει θα καταληξω.......... και λεω αντι για γαλοπουλα να παρω κανενα αρνακι γαλακτος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σούβλα μην παρεις...θα σου δωσω την δικη μας μαζι με τον τεμπελη (μηχανιμα που κανει γυροβολιες στο αρνι) :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)) !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια εχω ψιλομπερδευτει με τα ψωνια....οχι τα χοντρα(επιπλα-καροτσια-ριλαξ)

αλλα με τα ρουχαλακια.......

Τι ειναι πραγματικα απαραιτητο; Τι νουμερο; Τι ποσοτητα; Κοντομανικα ή μακρυμανικα;

Με τα <λευκα ειδη> τι γινεται;;;; κουβερτακια,σεντονακια κτλ...ποσα; χοντρα; πιο λεπτα; ή καλοκαιρινα;

Μπιμπερο-πιπιλες......ποσα; αγοραζει οτι θελει η καθε μανουλα ή σου προτινει ο παιδιατρος;;;;

Αποστειρωτες,ενδοεπικοινωνια και λοιπα ηλεκτρικα πραγματακια...ποια ειναι πραγματικα χρησιμα;;;;

Ειδικα στα ρουχαλακια μπερδευτικα πολυ γιατι σε οσα μαγαζια πηγα ειχα μονο χειμωνιατικα.....δεν ηξερα τι να παρω...

HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην λολλακι δεν ειμαι ειδικη για να απαντησω στο ερωτημα σου αλλα απο ρουχαλακια σιγουρα για ενα με 2 μηνες θα φορανε χειμερινα.... ειναι μωρακια και θα γεννησουμε και Μαρτη μην το ξεχνα και κανει ακομα κρυο, ειδικα για τα μωρακια...

νουμερο στα χειμερινα θα παρεις 0-3 και μετα θα τους παρουμε καλοκαιρινα, ετσι κι αλλιως τα μωρακια δεν φορανε για πολυ καιρο τα ρουχα γιατι μεγαλονουν γρηγορα και δεν τους κανουν....μπιμπερο-πιπιλες και τετοια πιστευω ειναι στην κριση της καθε μιας ποσα θα παρει...

οσο για κουβερτουλες πιστευω μια-δυο ειναι αρκετες γιατι μετα ερχετε καλοκαιρι και θα χρειαστουμε αρκετα σεντονακια...

αυτα.... απο ολα αυτα δεν εχω παρει τιποτα... μονο ενα φορμακι και 2 φανελακια.... καλα παω :D:D

απο τον γενναρη θα αρχισω τα ψωνια και πρεπει να φτιαξουμε και την βαλιτσα λεει μολις μπουμε στον 7.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μου ειπαν και μενα αλλα ετσι πρεπει να ειναι..... ας ελπισουμε οτι δεν θα χρειαστει πριν το Μαρτη... αλλα να σου πω την αληθεια εμενα θα με αγχοσει λιγο αν την ετοιμασω τοσο νορις αλλα τι να κανουμε.... δεν ξερω και τι να βαλω μεσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.babyspace.gr/Article/labor-suitcase-list/120-737.html

βαλιτσα για το μαιευτηριο........αλλα νομιζω οτι εξαρταται και απο το τι προσφερει το καθε μαιευτηριο-κλινικη κτλ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγια μου!!!αγχωθηκα βρε λολλι!τοοοσα πολλα ειναι ε?πωπω!κι εγω δεν εχω κοιταξει καν για κουνια,καροτσι και τετοια...το σπιρτουλι θα στολισει για πασχα,κι εγω θα αρχισω να κοιταω για μωρουδιακα σε κανα 2 χρονια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ απο μενα...χαθηκα τον τελευταιο καιρο αλλα διαβαζω τα νεα σας κ χαιρομαι που ολα πανε καλα σε ολες μας....πρωτον στολισα πολυ ωραια το σπιτακι μου κ το χαζευω με τις ωρες

δευτερον σταματησα την δουλεια αλλα δεν εχω ησυχια στον κ@@@ μου κ κουραζομαι αρκετα...η μεση μεχει πεθανει...

τριτον εκανα καμπυλη ζαχαρου κ ενω το οριο ειναι 120 εχω 121...μαλλον κομμενα τα γλυκακια... :| αιματοκριτης παλι χαμηλος - στο 32....δεν λεει νανεβει ο ατιμος

τωρα για ρουχαλακια πηρα πολυ ωραια πραγματακια στην μπουμπουκα μου....πηρα φορμακια 0-3 κ 3-6

φανελακια,2 μουρλια φορεματακια για οταν πηγαινουμε για clubing :lol::lol: , καλτσακια - σκουφακια - γαντακια - κουβερτουλα τελεια αλλα θα παρω κι αλλη μια για την κουνια ,σεντονακια,σελτεδακια κ λαβετες...

πηρα αποστειρωτη κ μπιμπερο αλλά ενημερωνομαι για θηλασμο μιας κ θελω πολυ να θηλασω οποτε αχρειαστα να ειναι :lol::lol::lol: αυτα νομιζω πηρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...