Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα καλημερααααα

ναι ναι και σημερα εχω διαθεσηηηη

αν και νυσταζω

ο ικρος μου εκανε κατι περιεργασ νουμερα ...ξυπνησε τη νυχτα και ουρλιαζε..δεν καταλαβα γιατι..δεν ειδε εφιαλτη, δεν ηθελε γαλα ουτε εφου το ζεστανα λιγακι, δεν ηθελε στηθος δεν ηθελε αγκαλια..μετα απο κανενα 5λεπτο ουρλιαγματος τελικα ηρθε αγκαλια ηρεμησε ηπιες γαλα και κοιμηθηκε...

σημερα το πρωη κατα τις 7 παλη τα ιδια..ξυπνησε ηπιε λιγο γαλα και αρχισε τα ιδια..

λεω πως δεν ειδε εφιαλτη γιατι οταν βλεπει ασχημο ονειρο η φοβαται ορμαει αγκαλια κατευθειαν...

περιεργο

Αφρο πολυ ωραιο το λινκ... τι κανεις;;;;

Μπεμπου πως ειστε εσεις;; η μεση σου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη γιαυτο ταιριαζεις με τη συμπεθερα σου...φυσικα κ εχεις πανεμορφο γιο οπως κ η αργι αλλα κ η αργι παραπονιεται οτι βλεπουν τη ρεα κ τρεχουν :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχα!!!! :)) Τι παιδι εισαι εσυ ρε Θου!!!

Ασχετο, τωρα που πλησιάζουν τα γενέθλια του μικρού, εψαξα να βρώ την "ανακοινωση" που ειχα κάνει όταν γεννησα.. Την βρηκα και κλάμα η κυρία χαχα.. Κ ειδα τι μου γραφατε τοτε Θου και Γωγώ, τοτε ησασταν εγκυούλες στο πρώτο σας και πάλι εγκυούλες σας ξαναβρίσκω χαχα..

Μα πως περασε έτσι ο καιρός... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολες τις μανουλες!

Αφροδιτη και εγω θελω να κοιμηθω!

να κοιμηθω πολυ πολυ...

σημερα θα κοιμηθω και μεσημερι...(η μαμα δεν δουλευει...)

Χρυσα και απλα ονειρο να ειδε παλι μπορει να ηετνα τοσο ενδιαφερον-παραξενο-ζωντανο ....που να τον ξυπνησε...

αλλα ειδες η αγκαλιτσα....!

βαλσαμο....

παλι ξεκαθαριζεις πραγματα?

εγω πρεπει να ψωνισω...!

βασικα πρεπει να παρω κρεμα προσωπου....

τελειωσε η ατιμη

Γιωτα μου τωρα εμαθες οτι χωρις βελονα ειναι πιο πρακτικο!

και εγω που δεν ειμα ποντια κανω κατι ποντιακα αλλο πραγμα...

Αναστασια ..μα το αλογακι?

ειδες που τα 12+ κιλα δεν ειναι λιγα!

μπραβο στο Σπυρο μας που τρωει και κοτοπουλακι!

η Μ-Ι πινει φρεσκο γαλα κοντα στο λιτρο την ημερα + οτι θηλαζει 4-5 φορες και τρωει οπου βρεθει ...

εμεις εχουμε εδω και σχεδον 1χρ και τα 20 δοντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaxaxaxaxaxaxa!!! Δεν το κατάλαβα αυτο ρε συ Αργυρούλα! Αυτο στην Ελλάδα το λέμε γεροντική άνοια...

ναι κατ' εκεί πηγαίνει,. το έχω καταλάβει, είναι και πρώην διπλωμάτης και ζητά επανατοποθέτηση όπου υπάρχει κενό!!!! :o:o

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

μην ανησυχείς συμπεθέρα, όπως πολύ καλά είπε και η Θούλη, μερικά παιδάκια τρέχουν όταν πάει η δικιά μας!!!! δεν ξέρω γιατί!!! μπορεί για τα άλλα παιδάκια να έχει κάτι που τους τρομάζει!!!! είναι και αυτή μια τζαναμπέτισα!!! χθες έσπρωξε ένα παιδάκι! πώς θα το σταματήσω αυτό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο, τωρα που πλησιάζουν τα γενέθλια του μικρού, εψαξα να βρώ την "ανακοινωση" που ειχα κάνει όταν γεννησα.. Την βρηκα και κλάμα η κυρία χαχα.. Κ ειδα τι μου γραφατε τοτε Θου και Γωγώ, τοτε ησασταν εγκυούλες στο πρώτο σας και πάλι εγκυούλες σας ξαναβρίσκω χαχα..

Μα πως περασε έτσι ο καιρός... :roll:

για κάνε μια παράθεση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ποναει ο αυχενα ςμου!!!!

Βικυ κανω συχνα πικνα ξεκαθαρισμα..με βοηθαει στο να κανω πιο συντομ ατις δουλιες μου και να μη παιδευομαι πολυ.

Δινω οτι δεν χρειαζομαι δεν μπορεις να φανταστεις τι σαβουρα εχει μαζευτει!!!!!!

Εχω να δοσω και ρουχα στους γυφτους που μενους στις ετοιμορροπες τρωγλες εδω διπλα στη δουλει αμου και κατι κουβερτες ...κοιτουσα χτες και τα καλλυντικα μου..κρεμες σωματος- δεν χρισημοποιω ποτε, αφρολουρα που τελιακ δε μου αρεσαν..κατι κραγιον ππου δε μου αρεσουν πια..σχεδων καινουρια.....κατι τσαντες με τεικετες...λεω του Ο θα τα δοσω και αυτα στα γυφτακια..και ξεκαρδιστηκε στα γελια..μου λεει φαντασου την γυφτισσα να πλενετε με αφρολουτρο με αρωμα μανγκο και παπαγια και πρωτεινες ρυζιου...

αχ τι να οω

Αργη μου τι λεει ο καιρος εκει;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Νυστάζωωωωω.... Στείλε ρε Χρύσα λίγη όρεξη και προς τα κάτω!!

Θα αδιαθετησω σήμερα και είμαι τα χάλια μου! :(:(:(

Σας διάβασα χθες, αλλα δεν εγραψα. Νύσταζα!

Νατάσα η αδερφή μου εδώ και τρια χρόνια ΚΑΙ στις τρεις εξεταστικές του έτους δίνει τα μαθηματικά του 1ου έτος της σχολής σας ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΝΑΕΙ!!!!! :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

Να δω πότε θα πάρει πτυχίο να ανέβω και γω στη Θεσ/νίκη να σας δω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια .

απο χθεσ το απογευμα ημουνα λιγο σε αναμενα καρφια ευτιχοσ βρεθικε λυση .

η φιλη μου που θα κραταγε τον μικρο να να παω το απογευμα για αυχενικη αρρωστησε και δεν μπορει γιατι θα μου τον κολλησει .επερνα τον νονο του τηλ να μας παει αυτος και το ειχε κλειστο (δουλευει καθε μερα μεχρι αργα ) ε το ειχα παρει αποφαση οτι θα τον παρω μαζι μου .στισ 11 το βραδυ μου στελνει μηνυμα η φιλη μου οτι μπορει να τον κρατησει ο αντρασ τησ μεχρι τισ 7:30 αλλα αν αργησω περισσοτερο θα μεινει με την ιδια που ειναι αρρωστη ....αποφασιζω να μην τον αφησω και να τον παρω μαζι μου και πανω εκει ακουω οτι το απογευμα θα εχουμε μεγαλεσ βροχοπτωσεισ !!!!σημειωση εδω στον πειραια οταν εχει εντονη βροχοπτωση εχουμε μεγαλο θεμα ...ποταμια οι δρομοι !!!Ευτυχωσ ο αντρασ μου βρηκε στο τηλ τον νονο μας και μπορει ο ανθρωποσ να μας παει ...αχ χαρηκα πολυ !!!

κοιτσια και για την παρασκευη ειπαι οτι θα εχει βροχες .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα και εγω τα κανω αυτα!

αχ τσαντες...τις λατρευω αλλα συνηθως θα με δεις να κρατω αυτη που με βολευει πιο πολυ!

μου αρεσουν ολες.....!

δεν θελω να πεταξω καμια!

θελω να τι ςβλεπω....!

κανω συλλογη απο τσαντες.....

και απο σκουλαρικια....

μη γελατε.....!

ξερω θα μπορουσα να μαζευα γραμματοσημμα....πιο οικονομικα θα μου εβγαινε

αλλα και τωρα με τ μνημονιο..οικονομια κανω!

εγω τα κρεμω εξω απο τον καδο και σε χρονο ρεκορ εξαφανιζονται....

δινω και στα γυφτακια....μιας και ειναι μπολικα εδω...και τωρα με τον καλλικρατη θα γινουμε ακομα πιο πολλα σε ενα δημο.....!

τωρα καποια τα πηγαινω και στους καδους εξω απο την δουλεια...!

η στο νοσοκομειο..

καλλυντικα και τετοια τα πηγαινω στις ενοικες...χαιρονται τοσο πολυ και μοσχομυριζουν....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ Βικυ να στα στειλω τωτε ρε..ειναι κανα δυο αφρολουτρα και μερικες κρεμες σωματος.

Αφου χαιροναι να τα χρισημοποιησουν..οι περισσοτερες κρεμες ειναι ελαχιστα χρισημοποιημενε ςη και καθολου.

Τα αφρολουτρα ειναι αχρισημοποιητα και τα δυο..

Τα γυφτακια δεν θα τα εκτιμισουν και πολυ καθως αμφιβαλλω αμα κανουν μπανιο ποτε

Ασχετο..ξερει κανει ςπως ξεκολλανε τα γραμματοσημα απο τους φακελους;;; γιατι εγω κανω συλλογη ..δηλαδη συνεχιζω την συλλογη του Ο την οποια θα αφισω κληρονομια στον Τζεφ μπας και εχει αξια και βγαλει κανα φραγκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο..ξερει κανει ςπως ξεκολλανε τα γραμματοσημα απο τους φακελους;;; γιατι εγω κανω συλλογη ..δηλαδη συνεχιζω την συλλογη του Ο την οποια θα αφισω κληρονομια στον Τζεφ μπας και εχει αξια και βγαλει κανα φραγκο

Κρατάς τον φάκελο λίγο πάνω απο κατσαρόλα με νερό που αχνίζει. Ετσι βγαίνουν απο τον φακελο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν έψαχνα που να δωσω ρούχα μου έστειλε ενας φίλος τις παρακάτω πληροφορίες.

Αν θέλετε κρατηστε τις αν θελήσετε να δωσετε πράγματα..

ΤΟ ΙΔΡΥΜΑ ΑΣΤΕΓΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ έχει ανάγκη από ρούχα, σεντόνια, παπλώματα. Εάν έχετε ρούχα (παιδικά /γυναικεία/ανδρικά), σεντόνια, παπλώματα που δεν χρειάζεστε πια, το ίδρυμα αστέγων Κ.Υ.Α.Δ.Α. δέχεται καθημερινά προσφορές 8:00-3:00 στην Πειραιώς 35.

Τηλέφωνα επικοινωνίας: 2105239465 και 2105246516, e-mail: kyada@otenet.gr

ηλεκτρονική Διεύθυνση: http://www.kyada.gr/

Το Χατζηκυριάκειο ίδρυμα παιδικής προστασίας χρειάζεται βιβλία όλων των ηλικιών για την ενίσχυση της βιβλιοθήκης του. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 2104515387 ή επισκεφτείτε το site http://www.xatzikiriakio.gr/

ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΡΑΒΑΝΙ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ 1, Τ.Κ. 105 53 ΑΘΗΝΑ

ΤΗΛ. 210 3314334 - 210 3378412 - 2103816886

ΦΑΞ:210 3314334

Mαγαζί μεταχειρισμένων: Φειδίου 14-16 106 78 Αθήνα

Tηλ/Fax: 210 3816886

Habitat for Humanity, Greater Athens , Stratigou Eindou 14, 185 36hfhgr@ath.forthnet.gr Piraeus , Greece ,

Tel: +30 (210) 418-2251 , Email address:

Ομάδα ΡΕΤΟ, πρώην ναρκομανών.

Παίρνουν οτιδήποτε, είτε λειτουργεί, είτε όχι, και απασχολούν άτομα για επισκευές ή κατασκευές.

Έχουν ένα ή δύο μαγαζιά με μεταχειρισμένα αντικείμενα/έπιπλα κτλ.

Παραλαμβάνουν από το σπίτι, μεγάλα και μικρά αντικείμενα (έπιπλα, ηλεκτρικές/ηλεκτρονικές συσκευές, ρούχα, παιχνίδια κ.ά)

210 66 25 096

RETO, an organization of former drug addicts that do work therapy, and they pick up anything from your house, repair it and sell it, or just use the work to occupy people for rehabilitation purposes. They take anything, big or small, furniture, big electric devices, anything electronic, clothes, toys, etc. 210 66 25 096 .

«Πράσινος Γάτος»: ανακύκλωση προιόντων

Ο Πράσινος Γάτος δέχεται τα πράγματα που δεν χρειαζόμαστε πια.

Αντί να τα ανεβάσουμε στο πατάρι ή (πόσω μάλλον) να τα πετάξουμε στα σκουπίδια, μπορούμε να ανηφορίσουμε την οδό Ιπποκράτους και να αφήσουμε τη κ. Σοφία Φιλέρη και το... γάτο της να βρουν γι' αυτά νέο ιδιοκτήτη. Προηγουμένως, η Σοφία θα έχει... ζυγίσει το νέο εμπόρευμα και θα μας έχει δώσει ένα άκρως συμβολικό αντίτιμο.

Στον Πράσινο Γάτο μπορεί κανείς να βρει πληθώρα αντικειμένων, από ρούχα (τα οποία, σημειώνουμε, πλένονται σε επαγγελματικά πλυντήρια με έξοδα της ιδιοκτήτριας και σιδερώνονται από την ίδια!), μέχρι CD, DVD, βιβλία σε όλες τις γλώσσες, παιχνίδια, αλλά και χειροποίητα αντικείμενα, με τιμές από 1,5 ευρώ μέχρι περίπου 50 (τόσο κοστολογήθηκε ένα επώνυμο ταγιέρ).

Ο Γάτος τροφοδοτεί συνεχώς οργανώσεις, όπως π.χ. η "Κλίμακα" η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο των αστέγων, ενώ βρίσκεται σε συνεργασία και με βιοτεχνία στα Καμίνια που φτιάχνει στουπιά από ανακυκλωμένα υφάσματa (από άρθρο της εφημερίδας Καθημερινή). Πράσινος Γάτος, Ιπποκράτους 142, 6979178257

SKOROS

Στο πλαίσιο της προσπάθειάς για μια αλληλέγγυα οικονομία και μια εναλλακτική μορφή οικονομικής ζωής, ο Σkόρος αποφάσισε να πειραματιστεί με έναν διαφορετικό τρόπο «κατανάλωσης».

Ένα πάρε-δώσε χωρίς χρήματα, έναν χώρο ανταλλαγής και αλληλεγγύης.

Στο χαριστικό παζάρι υπάρχουν διάφορα αντικείμενα που για κάποιον δεν είναι χρήσιμα αλλά που κάποιος άλλος μπορεί να τα χρειάζεται. Επειδή δεν είναι όλα για τα σκουπίδια: τα πράγματα χάνουν την αξία τους όταν δεν χρησιμοποιούνται.

Ξαναδίνουμε αξία, προσφέρουμε πράγματα αχρησιμοποίητα αλλά όχι άχρηστα.

Χωρίς τιμή (γιατί άλλο αξία και άλλο τιμή), χωρίς χρήματα.

Χωρίς να χρειάζεται να φέρουμε κάτι για να πάρουμε κάτι άλλο.

Μόνος όρος: να χρησιμοποιήσουμε αυτό που θα πάρουμε.

Η επαναχρησιμοποίηση δεν είναι άμυνα ή μειονέκτημα, είναι πρόταση και στόχος.

Δεν σημαίνει φιλανθρωπία ή άδειασμα της αποθήκης και της ντουλάπας μας αλλά αλληλεγγύη.

Χωρίς αντίτιμο σημαίνει προσφέρω, μοιράζομαι.

Φέρτε αντικείμενα, ρούχα, βιβλία, cd, και ό,τι άλλο δεν χρησιμοποιείτε στο πατάρι του Σπόρου και πάρτε ό,τι σας είναι χρήσιμο!

Για τα προϊόντα που μπορεί να βρει κανείς στον Σκόρο, αλλά και περισσότερες πληροφορίες για τη φιλοσοφία του, επισκεφτείτε το http://skoros.espiv.net/about

O Σκοροχώρος βρίσκεται στην γωνία Ζ. Πηγής & Ερεσού στα Εξάρχεια. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6981076913 (μόνο στις ώρες λειτουργίας του Σκόρου)

Ώρες λειτουργίας:

Δευτέρα - Πέμπτη 17:30 20:30

Παρασκευή 17:30 22:30

Σάββατο 11:30 15:00

xariseto.gr (Reuse, Reduce, Recycle)

Στο πλαίσιο της προσπάθειάς για μια αλληλέγγυα οικονομία και μια εναλλακτική μορφή οικονομικής ζωής, το xariseto.gr προτείνει ένα διαφορετικό τρόπο «κατανάλωσης».

Ένα πάρε-δώσε χωρίς χρήματα, ένα χώρο αλληλεγγύης.

Στο website μπορεί να βρει κανείς διάφορα αντικείμενα που για κάποιον δεν είναι χρήσιμα αλλά κάποιος άλλος μπορεί να τα χρειάζεται.

Εξάλλου, όπως λένε και οι δημιουργοί του xariseto.gr, "Η επαναχρησιμοποίηση δεν είναι ντροπή ή μειονέκτημα, είναι πρόταση και στόχος , είναι ένας εναλλακτικός τρόπος ανακύκλωσης! www.xariseto.gr

FreeCycle

Το κίνημα freecycle ξεκίνησε το 2003 στην Αριζόνα και από τότε έχει επεκταθει σε 75 χώρες σε όλον τον κόσμο. Ασφαλώς και λειτουργεί και στην Ελλάδα. Αρκεί να ρίξετε μία ματιά και να εγγραφείτε στο http://groups.yahoo.com/group/AthensGreeceFreecycle/

Άλλη μια έξυπνη λύση στο πρόβλημα της υπερκατανάλωσης και της ανακύκλωσης. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το επίσημο website του freecycle www.freecycle.org

Απόρριψη ογκωδών αντικειμένων από το Δ. Αθηναίων

Ένα τηλέφωνο στην υπηρεσία καθαριότητας του Δημοτικού Διαμερίσματος που ανήκουμε ή στο 1960 της Δ/νσης Καθαριότητας ή στο 1595 της Γραμμής του Δημότη, αρκεί ώστε να διευκρινιστεί η ώρα που μπορούμε να βγάλουμε το ογκώδες αντικείμενο που επιθυμούμε να απορρίψουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμφωνω με ελευθερια!

οποτε οτι εχουμε να σου τα στελνουμε....

ε να βρει αξιολογη συλλογη ο Χ.

Χρυσα στειλε τα....

σαν προσωπο αναφορας εχω μια ενοικο απο την οποια δδεν ξερουμε τιποτα....

της καναμε ταυτοτοποιηση δαχτ. αποτυπωματων και δεν ειναι πουθενα καταχωρημενη

δεν υπαρχει....ειναι ανυπαρκτη

ηταν αστεγη και τωρα χρησιμοποιει μαχαιρι και πιρουνι...βαζει πλυντηριο....κανει μπανιο...στρωνει κρεβατι ...μαζευει τραπεζαρια κλπ

οτι μανο δεν μου αρεσουν τα πηγαινω εκει και τα βραδια τους βαφω τα νυχια....

τους αρεσει παρα πολυ και πλεον το ζητανε...και κυριως η παραπανω....

χθες της τα εβαψα μαυρο...!

της αρεσε παρα πολυ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα η μεση μου ειναι καλυτερα και ευτυχως μεχρι στιγμης ο σπυρακος το εχει ξεχασει το αλογακι!!!!!

σημερα εχω το αγαπημενο μου φαγητο γιουβερλακια μιαμ μιαμ....το εχω ηδη ετοιμο και χαλαρωωωωωωωνω

ο μικρος πηγε βολτα με τον μπαμπα του και ουφφφφ τι ησυχια ειναι αυτη...θεικη!!!!

αφροδιτη σημερα εχεις την αυχενικη??

χρυσα μπραβο σου που τα δινεις εγω εχω δει απειρες φορες ρουχα στα σκουπιδια :( εμεις τα πηγαινουμε στην εκκλησια και δεν προλαβαινουμε να φυγουμε εχουν γινει καπνος

τωρα εχω μαζεψει 2 σακουλες αποριμματων με παλια δικα μας ρουχα,θα τις παω το απογευμα

ελευθερια αχ με εκανες και εψαξα κι εγω!!!!

σισακι μου τι κανεις καλε??? η ρουλα πως ειναι κοντευει ε??? να της δωσεις πολλα φιλακια και ευχες

ποτε γενναει??? σε καμια βδομαδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργη μου τι λεει ο καιρος εκει;;;;;

χειμωνιάτικος και προβλέπεται χειρώτερος από πέρυσι :o .....πέρυσι είχαμε 3 μήνες χιόνι!!!! :?

ήδη σε κάποιες περιοχές έχει αρχίσει να χιονίζει!!! :shock:

Τα καλλυντικά ακόμη και αν δεν τα ανοίξετε μετά από ένα χρόνο να τα πετάτε γιατί χαλάνε! ειδικά αυτά που περιέχουν και γάλα!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ:

τι δίνουμε σε παιδί που κάνει εμετό? κάτι για να του κρατήσει και κατά προτίμηση όχι σούπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω πρεπει να κανω ενα καλο ξεκαθαρισμα στην ντουλαπα μου αλλα το αναβαλω εδω και χρονια ,εχω ρουχα απο το 2001!!!

και μετα αναρωτιεμαι γιατι τιγκαρε η ντουλαπα μου και δεν χωραει !!! :lol::lol:

αλλα αποχωριζομαι δυσκολα τα πραγματα μου .....

παντωσ πρεπει να το κανω γιατι δεν παει αλλο .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi 3 μηνες χιονι?

τελεια πρεπει να ειναι!

Ποσο δικιο εχεις με τα καλλυντικα....αλλα στα μαγαζια τα ανανεωνουν αραγε?

Αφροδιτη αν ξεκινησεις μετα δεν σταματας το ξεκαθαρισμα!

απο το σπιτι που μεναμε με τον Π. προ γαμου ...φεραμε μονο τα ρουχα μας και απ αυτα οχι ολα!

τα υπολοιπα τα δωσαμε....απο κουζινακι μεχρι καναπε!

εκτοτε σε καθε αλλαγη σεζον ξεκαθαριζουμε!

ειπαμε ολα εκτο απο τις συλλογες!

ο Π. κανιε συλλογη απο τηλεκαρτες....

(πιανουν λιγοτερο χωρο)αλλΑ πλεων δεν πολυκυκλοφορουν!

και ξενα νομισματα!

απο παιδι...

για τον εμετο κατι στερεο...φρυγανει, ψωμακι, παξιμαδακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισακι μου τι κανεις καλε??? η ρουλα πως ειναι κοντευει ε??? να της δωσεις πολλα φιλακια και ευχες

ποτε γενναει??? σε καμια βδομαδα??

Καλά είμαι! Τα συνηθισμένα!

Το Ρουλάκι είναι πολύ καλά! Πιο όμορφη από ποτέ και πολύ ευτυχισμένη! Έχει ΠΗΤ 29 Νοεμβρίου.

Αναμένουμε! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσακι τελιακ την βρικες την αιματολογο σου;;;;

την αδελφη σου μαλλων δε τη χωνευει ο μαθηματικος τι να πω!!!

Βικυ μαλλων σημερα αυριο θα τελειωσω θα στα στειλω..θα χοσω μεσα και ξες τι αλλο και ας παει να κουρεβετε ο κουριερ...χαχαχαχα

Αρτζ και εγω ξερω κοτοσουπα φρυγανιες και κομποστα ροδακινο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροδακινο?

δεν το ηξερα!

ισως επειδη εχω αλλεργια....δεν αγγιζω ουτε την κομποστα!

Χρυσα μου ευχαριστω....ανυπομωνω....για το....!

μμμμμμμμ!

αλλα πο δευτερα θα ειμαι πρωι στην δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ!!!      Δεν παίρνω μαγνήσιο. Μόνο φιλικό παίρνω και βιταμίνη d. Κανονικά πρέπει να παίρνω και προγεστερονη κολπικά αλλά τις τελευταίες 2 εβδομάδες με τις μεγάλες ζεστές δεν παίρνω γιατί δεν άντεχα την αίσθηση.  Το Σάββατο γιατί;;;; Μήπως είναι η μέρα που είσαι πιο χαλαρή;;;
    • Συγχαρητήρια για την προαγωγή σου και εις ανώτερα!  Πάντα χρειάζεται ένα διάλειμμα…έτσι για να ηρεμεί και λίγο το μυαλό και η ψυχή!  Να περάσεις ένα όμορφο καλοκαίρι!!! @Katiana1987καλές βουτιές!!! @ΛΕΥΚΗ φούσκωμα είναι. Προσπάθησε να κανεις μικρά και ελαφριά γεύματα και να ενυδατώνεσαι συνεχώς. 
    • @Christi.D. ταυτόχρονα στείλαμε! 😀Όπως βλέπεις έχω αρκετές δουλίτσες 😀
    • @Katiana1987 @maroo8 @μαμά12345 Γεια σας κοριτσάρες μου!! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας! Θα τις έχω στο νου μου όταν με πιάνει το άγχος μου! 🤗 Κούνια πήρα κι εγώ αυτή που κατεβαίνει το κάγκελο για να τη βάλουμε δίπλα απτό κρεβάτι μας..πήρα όμως την 1,20 διάσταση γτ δεν είναι πολύ μεγάλο το δωμάτιο μας και οριακά χωράει αυτή και η συρταριέρα.. σιγά σιγά θα τα στήσουμε ..βάψαμε κι εμείς το υπνοδωμάτιο και το σαλόνι και τώρα θα έχουμε να ετοιμάσουμε γενικά το σπίτι..θέλω να κάνω ξεκαθάρισματα να πετάξω παλιά πράγματα, ρούχα που δεν φοράμε να δώσουμε κτλ.. έχει πνιγεί το σπίτι από πράγματα 😀
    • @Katiana1987 άντε τέλεια ξεκινάς τις βουτιές λοιπόν και μάλιστα με άδεια δύο γιατρών! Τέλεια!! @nanouko θα στο έλεγε κι ο γιατρός αν ήταν τελική η θέση! Δεν ξέρω και τι ετοιμασίες σού έχουν μείνει για να απασχοληθείς με αυτές να μην το σκέφτεσαι!!  Κορίτσια ευχαριστώ για τις απαντήσεις για το κρεβατάκι!! 😊😊 Χαίρομαι πολύ που επιτέλους ξεκίνησα πιο εντατικά ψώνια -ετοιμασιες!! @μαμά12345 πήρατε γύρω στα δύο έτη μετά την κούνια κανονικό κρεβάτι; Ήθελε και προστατευτικό στο πλάι για να μην πέσει στον ύπνο πχ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...