Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

γεια σας! Αχ λιγα διαβασα...ειπατε κ πολλα...βαριεμαι να τα διαβασω ολα :oops:

Αργυρουλα ευχομαι τα καλυτερα...μην στεναχωριεσαι, ολα θα πανε καλα!Εχουμε περασει κ εμεις δυσκολα με τον ανιψιο μου :(

Αντε μωρε..ζηλευω..κ εγω ηθελα να ερθω...παει, τελικα μαλλον δεν θα σας γνωρισω ποτε!!!Ερχομαστε 10 Δεκεμβριου, στις 21 φευγουμε κ μετα ξεκιναει η διαδικασια της μετακομισης...δυσκολα να ειδωθουμε..ουφ...

Εμεις καλα ειμαστε...φτου φτου, ακομα δεν το πιστευω αλλα ο Σεμπ δεν εχει κρυωσει καθολου! Κατεληξα οτι βοηθαει ο καθαρος αερας της θαλασσας (ειμαστε καθε μερα θαλασσα κ μεχρι τελη οκτωβριου καναμε κ μπανιο)...Ισως παλι φταιει οτι εδω δεν βλεπει την αδερφη μου, η οποια μαλλον του εφερνε ιωσεις απο το νηπιαγωγειο..

Μολις παμε Αθηνα εμεις θα στολισουμε δενδρο...Θα παρουμε αληθινο διοτι ο δανος δεν διαπραγματευεται το θεμα αυτο! Αληθινο η τιποτα!! Θα το χαρουμε 10 μερες βεβαια αλλα δεν πειραζει! Θα το στολισω με τον Σεμπ, θα χαρει να φερνει μπαλες κ να τις τρωει :shock:

Βρε νατασουλα τωρα θυμηθηκα οτι εγω δεν σου ευχηθηκα για τη γιορτη του γιου σου...Αχ δεν τα παω καλα με τις γιορτες κ δεν ξερω ποτε ειναι...Πιανει αν σου ευχηθω τωρα :oops: ?

Παναγιωτα τι κανεις??? Ποτε γεννας??

Γωγω ολα καλα με τη Β επιπεδου...Εγω την ειχα κανει Δανια, κρατησε ακριβως 7 λεπτα, την εκανε μια νοσοκομα, μας ειπε οτι ειναι οκ κ μας εδιωξε...Ααα θυμαμαι ειχε ενοχληθει που θελαμε να μαθουμε το φυλλο!! Μας λεει οτι ειναι σεξιστικο να το ζηταμε αλλα επειδη ειμαι ξενη θα κανει εξαιρεση κ θα μας το πει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αργυρώ έχεις όλη τη θετική μας ενέργεια!

Όλα καλά να πάνε!!

Γωγώ τέλεια!!

Πως περνάει ο καιρός....

Και μη με κοροιδεύεις μωρή....

Από δω και πέρα στην Ειρήνη έβαζα ένα κιλό τη βδομάδα. Το ταβάνι για μένα είναι τα 12. Στην Ειρήνη έφτασα τα 14. Αντεεεεεεεεεε............

Και θου μια χαρά τρώω...

Φυσικά και δεν κάνω δίαιτα! Χαζή...

Πάντως η κόρη σου μια χαρά 1200!!!! :lol::lol::lol:

Τί κορίτσαρο θα βγάλουμε!!!!

Σισσιώ τελικά η αδερφή σου τελείωσε με τη σχολή;;;

Παναγιώωωωωταααααααα που είσαι μαρήήή;;;;

Σφουγγαρίζεις;;;;;;;;;;

Να μου προσέχεις τον γαμπρό β'!!!!

Αναστασία ε όχι...

Αυτό δεν το περίμενα από σενα....

Ρε τρυπάς καλά για να παίρνει και λίγο αέρα, Γιατί δε μου είπες να στο δείξω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα μου κάνεις Φρανι....7 λεπτά μόνο;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ούτε στο Ιασώ να ήσουν....

Ο συγκεκριμένος γιατρός λένε ότι είναι ένα από τους κορυφαίους, ψείρας κλπ....Και όντως έτσι ήταν...Η εξέταση της αυχενικής κράτησε περίπου μισή ώρα με σαράντα λεπτά.....

Τώρα μου είπαν ότι διαρκεί από 45 λεπτά έως 1 ώρα.....Γι'αυτό και αργεί πολύ στα ραντεβού του...

Α, μας είπε και το φύλο στην αυχενική και το επιβεβαίωσε και ο γυναικολόγος μου μετά.... ;););) Ακου εκεί σεξιστικό..... :?:?:?:?:?:?

Καλά ρε θα στολίσεις δέντρο για 10 μέρες;;;;;;Χαρά στο κουράγιο σου..... ;);););););)

Νατάσα άσε τις λαλακίες ότι τρως...Σε είδα μωρή πόσο χοντρή είσαι...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σιγά μη φτάσεις τα 14 κιλά......Αποκλείεται!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα τι μπούρδες σου έλεγε η νοσοκόμα άκου σεξιστικό να θέλεις να μάθεις το φύλλο και θα κάνει εξάιρεση επειδή είσαι ξένη :evil::evil::evil:

Όσο για τις ευχές λένε ότι πιάνουν για σαράντα μέρες μετά την γιορτή, οπότε έχεις χρόνο ακόμα:lol::lol:

Ο Σεμπ τελικά γιορτάζει ή όχι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βαριεμαιιιι!!!!!!!!!!!!!!

ρε παιδια δε θυμαμαι ο θοδωρης να κλωτσουσε τοοοοοσο πολυ..αυτο το μωρο λες κ δε κοιμαται καθολου..

μα συνεχεια να βαραει... :D

μα κ βραδυ να παω τουαλετα ξυπναει..κοροιδευα τοτε τη συμεπθερα θυμαμαι :oops:

σας αφηνωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα Φρανίτα!!

Πολύ γελοίο ου φαίνεται...

Σας έκανε και παρατήρηση η τύπισσα;;;;

Γωγώ να χεστείς ρε...

Θου εγώ στα λεγα....

Μια από τα ίδια!!!

Είδες οι κόρες...

Διαφορετικές είναι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas και παλι!!!

Μα..Τι εννοειτε αν τρυπαω τον ορο???Βαζω τη συριγγα ΜΕ τη βελονα στην μια απο τις 2 τρυπες του ορου...

Εμ τι?Νομισατε οτι τον κοιταω κ περιμενω να γεμισει η συριγγα? :lol::P

Σας ευχαριστω οοολες που προσαπθησατε να με βοηθησετε με την επιχειρηση ξεβουλωμα!

Το 1ο βραβειο το δινω στην Παναγιωτα γτ μονο με τον τροπο που μου εξηγησε καταφερα να γεμισω τη γαμ*συριγγα!Αν ελειπε βεβαια κ η τρυπα παρακατω που μου ειπε η Χρυσα δε θα με πιτσιλουσε ο ορος! :lol:

Καπου εχασα κατι...Πως ξεκινησε η ιστορια για τα αδερφια σας?Απο το αρθρο της Αργυ η οχι..?

Ολα καλα να πανε με το Λουκακο!

Νατασακι μου επειδη καταλαβαινω απολυτα το λογο που δε θελεις να παρεις κιλα

θα σου προτεινω να συγκρατηθεις οσο γινεται απο εδω κ περα!

Ξερω κ εγω πως στον 9ο τα κιλα μπαινουν ακομα κ χωρις να τρως οποτε...ας εχεις περιθωριο!

Γωγωκα με το καλο ο μεγ υπερηχος!Αν κραταει τοσο πολυ θα την απολαυσεις

την μπουμπου σου!!!α!Μπορεις να κανεις επεξεργασια ενα ποστ κ να διορθωσεις ορθογραφικα! ;)

Παω να φαω...ΝουτελΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μια με λεει ε αφου βαραει τοσο ειναι κορη :shock:

με τιποτα λεω..αγορι εχω :lol::lol::lol::lol::lol:

επισης ξεχασα να σε πω...νατασα σιγα μη φτασεις ρε 14..με την καμια..αντε τα 11 να φτασεις...αληθεια..

φρα δηλ εκει τα φυλα δε τα λενε?σα τη κινα? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Αναστασία αυτό είναι το πρόβλημα...

ΔΕΝ βάζεις τη βελόνα....

Που να γεμίσει έτσι;;;;;;

Τα κατάφερες όμως έ;;;;

Αχχχχχχχχ μόνο εσύ με καταλαβαίνεις....

:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω νουτελα..οχι μερεντα..αναστασια με εκαψε; :lol::lol:

καλε γιατι δε θελει η νατασ να παρει πολλα κιλα?υπαρχει ειδικος λογος κ γω δε το ξερω? :roll::roll::roll::roll:

αργι ευχομαι ολα καλα με το λουκακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρωτάς Θου;;;;Σκέφτεσαι να μετακομίσεις στη Δανία για να μη σου λένε το φύλο και να μη χρειάζεται να εξηγείς στον καθένα ότι δεν θες να το μάθεις;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία ευχαριστώ για την πληροφορία για την επεξεργασία.... ;);););)

Η αλήθεια είναι Θου ότι και η Ιωάννα μου βάραγε πολύ....Αυτή δεν ξέρω ακόμα...Μαρή λες να έχεις κόρη τελικά;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Ρε κορίτσια εγώ όλα τα κιλά τα πήρα στον 5ο μηνα στην Ιωάννα...Τον τελευταίο μήνα είχα πάρει ένα κιλό μόνο... :?:?:?:?:?:?:?:?

Πεθαίνω για μερέντα...Η Νουτέλα είναι πικρή...Δε μ'αρέσει.... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα πλακα κανεις??ΧΩΡΙΣ βελονα επρεπε????χαχαχαχα

Ε...Πλακα κανεις ε?

Και ξεχασα!!!Χρυσαααα μπορεις ανετοτατα να με πεις ποντια γτ ειμαι κατα το ημισυ!

Θουλακι μου εγω νουτελα κ μαλιστα των 750γρ γτ την κανονικη την τελειωνουμε(εγω κ ο Α) σε 1,5 μερα!

Λογω προηγουμενης καισαρικης βρε κοριτσακι!...

Με το καλο η κορουλα σου κ ετοιμασου να την γραψεις σε ομαδα ποδοσφαρου!ΘΟΥΛΗ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΛΕΩ!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρωτάς Θου;;;;Σκέφτεσαι να μετακομίσεις στη Δανία για να μη σου λένε το φύλο και να μη χρειάζεται να εξηγείς στον καθένα ότι δεν θες να το μάθεις;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κ γω αυτο φανταστηκα λογω καισαρικης αναστασια..αλλα λεω ασε μη πω κοτσανα :oops:

καλε πια κορη..θα δεις τη μυτερη κοιλια εχω λεμεεεεε....

καλε με τη βελονα το βαλες? =))=))=))=))=))=))

ετσι με ταμα μονο θα βγει..αλλα οχι δε σε κοροιδευω...δε στο διευκρινησα..ελπιζω να μη εβαλες μετα τη βελονα στη μυτουλα της τσαχπινας :P:P:P πλακιτσα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοβι ναι μας εκανε παρατηρηση...κ μαλιστα μας εκανε κ κηρυγμα αν θα το αγαπαμε η οχι αν δεν ειναι αυτο που θελουμε :? Ψελλιζαμε δικαιολογιες διοτι τα ειχε παρει η τυπισσα...κ οταν μας ειπε οτι ειναι αγορι επειδη εγω απογοητευτηκα μας την ειπε αγρια..του στυλ καλα να παθεις :shock:

Δεν το λενε το φυλλο, εκτος κ αν επιμεινεις πολυ Θουλη...κ παντα ρωτανε με καχυποψια....γιατι θελεις να μαθεις?????

Αχ εγω σιχαινομαι την μερεντα..την σοκολατα γενικα..μονο στην εγκυμοσυνη την τσακιζα...κ εβαλα κοντα 35κιλα κ ησυχασα..πω πω...οσο θυμαμια ποσα κιλα πηρα...Αλλα ξερετε κατι? το χαρηκα το φαι κ τα εχασα ολα..οποτε αν εκανα δευτερο το ιδιο θα ετρωγα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!

καλα αναστασια νασαι καλα με εκανες και γελασα!!!!!!!

ακου εκει με τη βελονα!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλυτερα η μικρη?

ρε τι λετε, δεν ειναι θεμα φυλου το ποσο θα κλωτσαει, εμενα ο αναστασης δε μαφηνε σε ησυχια... ολη τη μερα με βαρουσε!!!!!!

ζωηρος θα σου βγει ο γιος θουλαρα!!!!!! :D:D:D:D

που εισαι ρε φρανιτα με το τελειο παιδι!!! καλε τι φατσα εχει!!!

πεθαινω για τη φωτο με τα γυαλια λιωνω σε λεω!!!!!!!!!!!!!!

ακου εκει σεξιστικο να θες να μαθεις το φυλο!!! πλακα εχουν!!! :lol::lol::lol:

αργυρουλα ευχομαι να πανε ολα καλα με το λουκα... και μη στεναχωριεσαι......

νατασουλα συμπεθερα χρυσα γιωτα κ οι υπολοιπες τα φιλια μου

κοριτσια σημερα μου ελεγε ο αντρας μου οτι οταν ηταν να παει δημοτικο η νηπιαγωγειο (δε θυμαται ακριβως) στη γερμανια τους εκαναν κατι εξετασεις να δουν αν ειναι το παιδι καλα για να παει στο κανονικο σχολειο.. μεταξυ αλλων τα εβαζαν να ενωσουν τις παλαμες τους πισω απο την πλατη τους, να πιασουν τα χερια τους απο πισω, δεν ξερω αν γινομαι κατανοητη.. ο αντρας μου δε μπορουσε να το κανει και παραλιγο να τον στειλουν σε ειδικο σχολειο για αυτο το λογο!!! πολυ υπερβολικο δενειναι???

α να σας πω.... μου ηρθε περιοδος σημερα... κ να σας πω την αληθεια παρολο που το περιμενα, στεναχωρεθηκα λιγο... :cry:

αντε με τη νεα χρονια τωρα....

ελπιζω να μην προλαβει να γεννησει η γωγω πριν γκαστρωθω!!!!

επισης εκοβα την κολοκυθα για να κανω κολοκυθοπιτα και εκοψα το δαχτυλο μου!!!!!!!!!!!!!!!111

ετρεχε αιμα!!!!

ουαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλακι μου εγω νουτελα κ μαλιστα των 750γρ γτ την κανονικη την τελειωνουμε(εγω κ ο Α) σε 1,5 μερα!

εμείς πήραμε 1 κιλό!!!! :? ο άντρας μου την τρώει πολύ, εγώ και να μην φάω γλυκά δεν με νοιάζει,..................εγώ όταν έκανα τον μεγάαααααλο υπέρηχο, δεν μας είπε το φύλλο (δεν ρωτήσαμε κιόλας!), έγραψε το χαρτί-αποτέλεσμα του υπέρηχου και μας είπε να το δώσουμε στον γυναικολόγο, πριν το δώσω, το ανοίγω, το διαβάζω και βλέπω ότι είναι κοριτσάκι, πάω στον γυν., του δίνω το χαρτί και με ρωτά αν θέλω να μάθω το φύλλο!! :? καλά τι πίστευε ο γιατρός? ότι δεν θα ανοίγαμε τον φάκελο να διαβάσουμε τι έγραφε?!!! :?

μη χειρότερα!!!

Λένα σε όλα υπερβάλλουν εδώ!!! :evil:

ο Λουκάς κλωτσούσε όλη την ημέρα, η ΡέΑ όχι, παρα μόνο άλλαζε πλευρό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ να είστε πάντα χαρούμενοι και να γεράσετε παρέα! Και εμείς τον άλλο μήνα κλείνουμε 5 χρόνια παντρεμένοι.

Φρανίτα πότε επιστρέφεις Ελλάδα; Εγώ θα είμαι Αθήνα μάλλον 1-16 Ιανουαρίου.

Η Παναγιώτα χάθηκε; Διάβασα τις τελευταίες σελίδες και δεν είδα δική της δημοσίευση!

Αργυρούλα όλα καλά;

Εμείς κορίτσια κάνουμε 7-8 γεύματα τη μέρα. Ο πόνος είναι ακόμα δυνατός αλλά πάμε καλύτερα. Περιμένω να περάσει για να μπορώ να θηλάζω και έξω. Ακόμα οι έξοδοι είναι περιορισμένοι. Βρέχει κιόλας....

Αναρωτιέμαι πως θα τα καταφέρω αν είμαι μόνη με τρία παιδιά, να πονάω, να πρέπει να θηλάσω και οι μικρές να μαλώνουν... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω πόσο γλυκιά και αξιαγάπητη είναι η κόρη μου?

το Σαβ/κο ο Λουκάς δεν ήταν και ιδιαίτερα καλά, έκανε εμετό, του πονούσε η κοιλίτσα, πάει και ξαπλώνει στο κρεββάτι του και τον σκεπάζω με μια κουβερτούλα και πάει το μπουμπουκάκι μου στο δωμάτιό της και φέρνει την δικιά της κουβέρτα και τον σκεπάζει και βάζει δίπλα από το κεφάλι του την κούκλα της!!!! :x , η γλυκιά μου, πολύ ωραία κίνηση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου τη εχει δωσει αυτος ο καιρος..μα ποοοτε θα βγαλει κρυο..οκ μας συμφερει με το πετρελαιο αλλα κ απο ιωσεις εχω βαρεθει να ακουω :twisted:

φρα περα αοτι εχεις κουκλο γιο..τι μας λες συνεχεια οτι θες να χασεις κιλα..πλακα μας κανεις?????????????????

35 εβαλες????????????????ελα ρε...

εγω αργι δε περνω μερεντα γιατι τη ιδια μερα τη κατεβαζω με το κουταλι..μιαμμμ

αθηνα τα φιλια μου

αργι τη γλυκεια που ειναι..αχου...

με το λουκα εχεις θεμα κ δε εισαι καλα? :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ρε τι έχετε όλες οι Θεσσαλονικιές με τις κολοκύθες;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock: Δώρο σας τις κάνουν και τις χρησιμοποιείτε τόσο πολύ;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Το πιστεύετε ότι δεν έχω αγοράσει ποτέ και ούτε ξέρω πως μαγειρεύεται;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?

Σιχαίνομαι κολοκυθόπιτα....Συμπεθέρα φτιάξε κάτι άλλο για εμένα που είμαι γκαστρωμένη...Ένα γαλακτομπούρεκο ας πούμε.... :D:D:D:D:D:D:D:D

Αθηνά βρίσσκω πολύ ωραία την εικόνα να μαλώνουν οι δύο μεγάλες και εσύ να θηλάζεις τη μικρούλα.... :P:P:P:P Και γιατί να κάνεις κάτι;;;;;Αστες να μαλώνουν...Παιδάκια είναι...... ;);););););)

Ρε κορίτσια πως τρώτε τη Νουτέλα;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:? Η Μερέντα είναι πολύ πολύ καλύτερη....

Αρτζι πέθανα στα γέλια με το γιατρό....Άκου εκεί αν θες να μάθεις το φύλο;;;Καλά δεν του απάντησες ότι τα διάβασες;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ τι γλυκιά η ΡΕΑ.....Είδες μωρέ πως προσέχει τον αδερφούλη της;;;;; :x:x:x

Λένα τι καψόνια είναι αυτά καλέ που σου περιγράφει ο Τόλης;;;Μήπως του τα έκαναν στο στρατό και μπερδεύτηκε;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Όσο για την ακατανόμαστη, μη μου στενοχωριέσαι...Εγώ δε γεννάω, αν δεν γκαστρωθείς πρώτα εσύ.....Θα την καταπιώ την μπουρμπουλήθρα και δε θα τη βγάζω... =))=))=))=))=))=))

Έρη μου τι νέα;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αθηνα! σε σκεφτομουν κ θα σε επαιρνα αυριο τηλ απο το γραφειο..χι χι..ας χρεωσω κ εγω ενα τηλεφωνημα στο ελληνικο πανεπιστημιο που ακομα δεν με εχει πληρωσει!

Νομιζω οτι επιστρεφουμε απο τις διακοπες 5 Ιανουαριου, πρεπει να κοιταξω το εισ κ δεν το βρισκω τωρα..αλλα νομιζω 5...Παντως μην αγχωνεσαι που θα ταξιδεψεις με το μωρο (καπου ειχες πει οτι σου ειχε αρρωστησει η Δαναη απο το αεροπλανο)..Κ εγω 2.5 μηνων εβαλα τον Σεμπ σε αεροπλανο κ τον εφερα Ελλαδα απο Δανια (φουλ απο κοσμο το αεροπλανο)..και μετα 3.5 μηνων τον ξαναπηγα Δανια (τοτε με την γριππη των χοιρων κιολας)...Απο αεροπλανο δεν μου αρρωστησε ποτε....

Λες να σας δουμε στην Αθηνα?? Αλλιως θα σας ερθουμε βερολινο..κ θα μεινω στο ιδιο διαμερισμα...ωραια ηταν...αχ θελω σουσι!! :((:((

Θουλη ναι....35....βασικα 3 εβδομαδες πριν γεννησω ημουν 31 κιλα επιπλεον...δεν ξαναζυγιστηκα...εε δεν θα το πατησα το 35αρι....αλλα αφου τα εχασα, δεν παραπονιεμαι!

Αργυρω τι ειχε ο Λουκας??? ιωσουλα?? αχ μωρε τα αδερφακια! μπραβο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαααααααα!!!

Παρουσα Αθηνούλα μου.Απλως δεν προλαβαινω τετοιες ταχυτητες!!! :D:D:D

Καλυτερα τα πάτε με το θηλασμο ε;;;Τωρα για το πως θα κουμανταρεις 3 παιδια... :ymbringiton::ymbringiton:[-x[-x^#(^^#(^ [smilie=dontknow.gif] [smilie=dontknow.gif]

Καλυτερα στην αρχη να ερχεται μαζι και ο πιπινογιατρος.

Ρε Φραν δηλαδη δε θα γνωριστουμε πριν φυγεις;; :(:(

Καλα ειμαι σε γενικες γραμμες.Γενναω τελη Δεκεμβρη στο Μητερα.

Δηλαδη αν της ελεγες οτι θες να μαθεις το φυλο για να ξερεις τι χρωμα ρουχαλακια θα παρεις (λεμε τωρα) δε θα επιανε;;;;;

Γωγω αντε ερχεται η ώρα για το Β!!!!!

Νατασουλα μου τωρα που παιρνω άλλες ωρες τα γιουτοπαρ πανε μια χαρα. Καταλαβα οτι το πρωινο ζαχαρο μου το ανεβαζε το γιουτοπαρ γιατι μου προκαλλουσε "στρες" και αυτο μου ανεβαζε τις μετρησεις.

Σισσακι συναντιομαστε και οπου μας αρεσει παμε. :x:x

Αφροδιτακη καλη επιτυχια αυριο!!!Αντε να δεις την κορακλα!!!!!!! :-bd:-bd

Συμπεθερουλα προσεχε μη παρεις πολλα κιλα τρομαρα σου!!!! :lol::lol: Αχ αχ!!!Μας δουλευεις μου φαινεται.Ρε συ λες να γεννησεις στη γιορτη σου;;;!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να την αφησω δηλαδή και εγω σπίτι τη μικρή; :(:( Ήθελα να την πάρω μαζί μου...

Α δε σας είπα!

Σαν σήμερα πριν από 4 χρόνια παντρευτηκαμε με τον άντρα μου στο δημαρχείο των Ιωαννίνων παρουσία των κουμπάρων μας (των παιδιών δηλαδή που ενα χρονο μετα παντρεψαμε) και μετά πήγαμε για καφέ στη Δωδώνης! :lol::lol::lol:

Και γω θέλω να τον πάρω μαζιιιιι!!!! Ελα Σισυ παρτην ρε την Χαριλίνα να γνωριστούν τα παιδιά μας τόσα χρονια δεν εχουν γνωριστεί, θ αφυγω και πέρα απτον Ατλαντικό, Φερτηηηηηηηηηννννννννννν!!!!!!

Α!!!! Και χρονια σας πολλά βρε ζουζουνάκια σαν σημερα παντρευτηκατε !! Ευτυχισμένοι να εισαστε και συντομα να δημιουργησετε και αλλους κλώνους!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις πολλα πετρωματα παναγιωτα?

εγω ειχε τη προηγουμενη βδομαδα κ σε μια κοπλεα που το πα ειμαστε σχεδον μαζι αυτη ειναι λιγο προχωρημενα ειναι νοσοκομειο λογω συσπασεων κ με θορυβησε λιγο..να το πω γιατρο κτλ

κ το πα χθες κ λεει οχι ολα καλα πανε..αν κανεις καθε πεντε λεπτα σε μια ωρα τοτε ειναι ανυσηχητικο..οποτε ολα ;)

εχει 2-3 μερες που δε εχω..ουφφφφφφφφφφφφφφ πηρα μια τρομαρα λιγο..μη με πει να σταματησω δουλεια ξαπλα κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω τι να σου πω.. μόνο από αυτά που μας αναφέρεις εμένα προσωπικά μου έχει προκαλέσει ανασφάλεια.. πόσο μάλλον να το βίωνα κιόλας... Μήπως να κάνεις διπλό υπέρηχο σε διαφορετικούς γιατρούς την ίδια μέρα για μεγαλύτερη ασφάλεια;; Σίγουρα όμως πρέπει να πάρεις άμεσα δεύτερη γνώμη για τα ultro.. μπορεί να μην αρκεί αυτή η ποσότητα για τη περίπτωση σου με τόσο αίμα.. και μόνο γιατρός μπορεί να στο πει.. εγώ δεν θα έχανα χρόνο, ακόμα και αν "δεν είχε νόημα" κατά τα λεγόμενα του συγκεκριμένου κυρίου, θα ήθελα να του δώσω τις καλύτερες δυνατές ελπίδες.. Για το αιμάτωμα με είχες ξαναρωτησει και όσο και να σε ευχαριστώ για την εμψύχωση απέφυγα να απαντήσω.. κυρίως γιατί δεν θέλω να εστιάζω στις αρνητικές στατιστικές και σίγουρα στο να τις μεταδίδω.. χθες είχε μεγαλώσει σε σχέση με δύο εβδομάδες πριν αν και λεπταίνει σε πάχος όπου πιθανότατα σημαίνει ότι απορροφάται σιγά σιγά λέει ο γιατρός.. λίγο που το έψαξα όταν το βρήκαμε, το αιμάτωμα προκαλείται από αποκόλληση του σάκου.. αυτά που διαβάζω είναι αρκετά τρομακτικά αλλά ευτυχώς ο γιατρός μου δεν έδειξε ποτέ να ανησυχεί.. και δεν ένοιωσα με αυτή την έννοια τον φόβο ίσως και που θα έπρεπε..  "Ορισμένοι ερευνητές προτείνουν ότι τα μικρά αιματώματα δεν επηρεάζουν την έκβαση της εγκυμοσύνης. Ωστόσο, άλλες μελέτες υποστηρίζουν την άποψη ότι η έκβαση της εγκυμοσύνης εξαρτάται από το μέγεθος του αιματώματος, την ηλικία της εγκύου και την ηλικία κύησης. Η κλινική σημασία μιας SCH (υποχοριονικό αιμάτωμα) στο πρώτο τρίμηνο μπορεί να προσδιορίσει έναν σημαντικό πληθυσμό εγκύων γυναικών με αυξημένο κίνδυνο δυσμενούς βραχυπρόθεσμης ή μακροχρόνιας εγκυμοσύνης, όπως: κολπική αιμορραγία, αποβολή, υπέρταση, προεκλαμψία, αποκόλληση πλακούντα, πρόωρο τοκετός, ενδομήτρια καθυστέρηση ανάπτυξης (IUGR), εμβρυϊκή δυσφορία, ενδομήτρια θνησιμότητα και περιγεννητική θνησιμότητα. Το θεραπευτικό αποτέλεσμα της ανάπαυσης στο κρεβάτι εξετάστηκε από μια μελέτη η οποία σημείωσε λιγότερες αυτόματες αμβλώσεις και υψηλότερα ποσοστά τελειόμηνης εγκυμοσύνης σε γυναίκες με ανάπαυση στο κρεβάτι." Ένα από τα paper που έγιναν και δημοσιεύθηκαν στην Ελλάδα:  p21-3-15.pdf
    • Είναι χειρότερο το πρωί κορίτσι μου και ειδικά τέτοιες ώρες. Ξεκουμπώνω το παντελόνι στην δουλειά. Δεν παίρνω προγεστερόνη.
    • Πολλά συγχαρητήρια για την προαγωγή σου κορίτσι μου 🥰 👏 καλα εκανες με τα τεστ καλοκαίρι είναι κοιτα να χαλαρώσεις να ξεκουραστείς να πας τις βολτες σου διακοπές αν μπορείτε και να το χαρεις γιατί το άτιμο το καλοκαίρι περναει γρήγορα 😂  
    • Πρήξιμο είναι κορίτσι μου και αν πίνεις και προγεστερονη δεν βοηθάει και πολύ φαντάζομαι το βράδυ είναι ακόμα πιο εντονο σε σχέση με το πρωί όταν ξυπνάς ;
    • Παρε το χρονο σου γτ το χρειαζεται η ψυχολογια πανω απ ολα. Κ γω σε φαση διαλλειματος ειμαι.πεταξα τεστ  ημερολογια χαπια κ ο,τιδηποτε με αγχωνε κ θα ζησω τ καλοκαιρι μ...το μυαλο πρεπει να φυγει να ξεφυγει κ ολα ερχονται στ χρονο τους
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...