Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ayrio to apogeuma exw stis 6 .

kai mena thouli brike mia mesa se ena sirtari kai thn kotsare sto stoma kai mou ekane epidiksh :lol::lol::lol: alla thn petakse s 15 lepta kai den thn ksana epsakse .

exei polu plaka pou ton ematha na koimate me ton bob kai to patrik ,tou lew otan pame gia nani "pare ton bob kai ton patrik kai pame gia nani " paei kai tous briskei kai tous pernei agalia kai anebenei sto krebati tou ...otan ksipnaei tous exei kai autos apo kathe xeri kai mou erxete h na koimithei dipla mou to prwi h sto saloni to apogeuma .ante tou brika upokatastato twra menei na kopsoume kai to bizaki gia nani ....akoma kai otan thilazei tous exei agalia :lol::lol::lol:

eytixos den perimenei na ton parei entelos o upnos etsi alla prepei na katsw dipla tou ospou na koimithei .

polu plaka exei otan ton bazw na dei bob tous sfigei sthn agalia tou :lol::lol::lol::lol:

erwtas megalos !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δε σας είπα...Αύριο έρχεται ο πεθερούλης μου!!!!!!! :?:?:?:?:?:?:?:?

Και απ' ό,τι θυμάμαι έχεις και εσύ για τον πεθερούλη σου τα ίδια συναισθήματα πουτρέφω ε΄γω για τον δικό μου..!!! γκούχου γκουχου!

Σέσιλ πολύ με συγκινησες με τον αδερφό σου. Είναι μικρότερος; Κάπως έτσι είιμαι και γω με την αδερφή μου. Επειδη είμαι μεγαλύτερη πάντα ένιωθα οτι είχα την ευθύνη της! Βέβαια δεν ημουν και πολύ καλη αδερφη μικρή, γιατί ζηλευα και τη χτυπούσα.... :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω να ζησετε και απο εδω...

Γιαννωτησα ειναι καλεεεεε!!!!

χαχαχα

Θελω βολτααααααα

Η μισή είμαι Γιαννιώτισσα!

Επίσης σκέφτομαι πολύ σοβαρα τί προοπτικές έχουμε για να ανέβουμε μόνιμα! Αααααααχχχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου ειναι 4 χρονια πιο μικρος απο μενα.

Ακομα και τωρα ειμαστε δεμενοι αμα εχει προβληματα σε μενα τρεχει πρωτα και μετα στη μανα μας, οπως και για τα γκομενικα μαζι μου μιλαει- μετα τον κολλιτο του..χαχαχα.

Τωρα δε βγαινει με μια κοπελα και μου την κουβαλισε τις προαλες να τη γνωρισω..αρα ειναι σοβαρα τα πραγματα..με ρωταει πως σου φαινετε;;;;; τι να το πω τωρα..εμφανισιακα δεν μπορω οτι ενθουσιαστικα..πιο πολυ απο το εξτραβαγκαντ ιφος..αλλα φανηκε καλη κοπελα...ποσο πια μπορεις να καταλαβεις σε δυο ωρες που κατσανε..του ειπα καλη ειναι ..μακαρη να τα πανε καλα.

Παιδια δεν ξερω τον αγαπαω πολυ..οσο αγαπαω και τον γιο μου περιπου..εννωετιατι πως μικρα σφαζομασταν αλλα πολυ μικρα και οταν πρωτοηρθαμε στην ελλαδα κοιμομασταν σε καναπε κρεβατι που ανοιγε σε δυο επιπεδα και αυτος αν και κυμοταν στο πανω παντα κρυωνε και κατεβενε σε μενα να του ζεστανω τα ποδαρακια επειδη εγω πηρα απο τον μπαμπα μας και ειμαι γεννικα πολυ ζεστη- και ο γιο ςμου σε μενα εμοιασε..χιχιχι

Μπορω να πω πως θυμαμαι πολλα απο την παιδικη μας ηλικια..αλλα παντα μα παντα τον αγαπουσα..ηταν ο γατουλη ςμου..θα με δειρει αμα μαθει οτι ακομα ετσι τον αποκαλω...χιχιχιχιιχχι

Αφρο ειδες ρε ο Μανωλης τι καλο και υπακουο παιδι ειναι..οχι να μη λες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δε σας είπα!

Σαν σήμερα πριν από 4 χρόνια παντρευτηκαμε με τον άντρα μου στο δημαρχείο των Ιωαννίνων παρουσία των κουμπάρων μας (των παιδιών δηλαδή που ενα χρονο μετα παντρεψαμε) και μετά πήγαμε για καφέ στη Δωδώνης! :lol::lol::lol:

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να χαίρεστε τη μικρούλα σας!! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου ειναι 4 χρονια πιο μικρος απο μενα.

Ακομα και τωρα ειμαστε δεμενοι αμα εχει προβληματα σε μενα τρεχει πρωτα και μετα στη μανα μας, οπως και για τα γκομενικα μαζι μου μιλαει- μετα τον κολλιτο του..χαχαχα.

Τωρα δε βγαινει με μια κοπελα και μου την κουβαλισε τις προαλες να τη γνωρισω..αρα ειναι σοβαρα τα πραγματα..με ρωταει πως σου φαινετε;;;;; τι να το πω τωρα..εμφανισιακα δεν μπορω οτι ενθουσιαστικα..πιο πολυ απο το εξτραβαγκαντ ιφος..αλλα φανηκε καλη κοπελα...ποσο πια μπορεις να καταλαβεις σε δυο ωρες που κατσανε..του ειπα καλη ειναι ..μακαρη να τα πανε καλα.

Παιδια δεν ξερω τον αγαπαω πολυ..οσο αγαπαω και τον γιο μου περιπου..εννωετιατι πως μικρα σφαζομασταν αλλα πολυ μικρα και οταν πρωτοηρθαμε στην ελλαδα κοιμομασταν σε καναπε κρεβατι που ανοιγε σε δυο επιπεδα και αυτος αν και κυμοταν στο πανω παντα κρυωνε και κατεβενε σε μενα να του ζεστανω τα ποδαρακια επειδη εγω πηρα απο τον μπαμπα μας και ειμαι γεννικα πολυ ζεστη- και ο γιο ςμου σε μενα εμοιασε..χιχιχι

Πρωτον: ΜΩΡΗ! Κανόνισε να γίνεις καμια υστέρω κουνιάδα! :lol::lol::lol:

Δεύτερον: Έτσι είμασταν και μεις με τη μικρή. Τέτοιο κρεβάτι είχαμε και μεις γιατί το σπίτι μας τότε ήταν πολύ μικρο. Βλέπεις ούτε εμείς μεγαλώσαμε "με όλες τις ανέσεις".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ δεν ξέρω τι συναισθήματα τρέφεις εσύ για τον πεθερούλη σου...... :lol::lol::lol::lol:

Εντάξει μωρέ, ο δικός μου δεν είναι κακός...Είναι φιλότιμος, μας βοηθάει όσο μπορεί, συνέχεια μας κουβαλάει πράγματα κλπ, αλλά είναι λίγο ξεροκέφαλος και με περίεργες αντιλήψεις...Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι κάνει του κεφαλιού του με τη μικρή και σκοτωνόμαστε.... :twisted::twisted:

Έρχεται να πάει σε έναν γιατρό, αλλά είναι η 1η φορά που θέλω να μείνει για να μας βοηθήσει με μετακόμιση..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα κι εγώ τα ίδια νιώθω για τον αδερφούλη μου...Και εννοείται ότι γκομενικά μου τα λέει, αλλά αν τον πιέσω ποτέ...Ολα τα λέει στο Γιώργο μου, αγαπιούνται τρελά και επειδή ο άντρας μου είναι λίγο μεγαλύτερος του και πιο "έμπειρος" τον εμπιστεύεται τρελά...Τώρα, παιζόταν με μια γκόμενα πολύ ωραία, αλλά μου είχε πει ότι είχε παγώσει το θέμα...Τελικά χθες μου ξεφούρνισε ότι κάτι γίνεται και ότι θα έβγαιναν χθες...Φυσικά ο άντρας μου τα ήξερε όλα και δε μου είχε πει τίποτα... :evil::evil::evil: Τελικά, με πήρε το πρωί και μου είπε τι έγινε χθες με την γκόμενα κλπ κλπ κλπ.....

Απλώς νομίζω ότι δεν τρέχει πρώτα σε μενα, επειδή αφενός ότιν ήμουν μικρή ήμουν "καρφί" και τα έλεγα όλα στη μάνα μου και αφετέρου ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΠΟΤΕ ΔΕ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ...ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΑΣΧΗΜΕΣ, ΚΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΜΗ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟΝ..... :oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol: Αυτή όμως τώρα μου αρέσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!Νομίζω ότι είναι ιδανική για τον Άκη και ταιριάζουν πολύ...Για να δουμε, γιατί είναι μπερδεμένη ιστορία.... :?:?:?

Α, είναι μεγαλύτερος μου...28,5 αυτός, 26 εγώ......Βασικά πάντα ήμασταν δεμένοι, αλλά μετά το θάνατο του μπαμπά μας, δεθήκαμε ακόμα περισσότερο....

Θουλάρα μια χαρά είναι τα κιλά καλέ....Τι σκας;;;;;Κοιτάς τη Νατάσα που είναι σε δίαιτα συνέχεια;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Α, Σισσάκι...Χρόνια σας πολλά!!!!!!!!!!!!Να τα εκατοστήσετε!!!!!Παντα ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι, να χαίρεστε την κουκλάρα σας, να της χαρίσετε σύντομα ένα αδερφάκι και με τομ καλό και ο θρησκευτικός... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπααααααα..εγω ιστερω κουνιαδααα..με τιποτα...

Εγω παντως δεν εκρινα τις φιλεναδες του αδελφου μου..επειδη - ΟΚ τον αγαπαω αλλα- ειναι λιγο περιεργος χαρακτηρας..νευρικος οξυθυμος ξεροκεφαλςο πεισματαρης...Λιονταρι...- παντα ελεγα πως τον αντεχουν..χιχιχ..αλλα παντα εβγενε με πολυ ωραιες κοπελες..ειχε γουστο το ατιμο...

Αφρο ειναι καναπεδες που εχουν απο κατω ενα ντιβανακι το οποιο εχει ροδακια και το σερνεις μπροστα με αποτελεσμα να ειναι πιο χαμηλο απο το επανω καναπεδακι.

Σισσακη δεν εχεις ομως πολυ ωραιες αναπμησεις...δεν της ελεγες τρομακτικες ιστοριες;;;;...δεν κανατε ταβανοσκοπιση και φιλοσοφικες συζητησεις;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Χρύσα έχω! Εννοείται πως έχω! Μέχρι να μας πάρει ο ύπνος ξεκαρδιζομασταν στο γέλιο με διαφορες βλακειες που λέγαμε και πάντα κοιμόμαστα πιασμένες χέρι χέρι.

Θυμάμαι και τον μπαμπά μου που μας έλεγε παραμύθια βγαλμένα από το μυαλό του και έκανε μάλιστα και ηχητικά εφέ!

Γωγούλα και μένα το ίδο ο πεθερός συν οτι θέλει να έχει αποψη για όλα και να τα ξέρει όλα και να μας λέει και τι να κάνουμε. Βέβαια ο Παν μου έχει πει να του λέω σε όλα ναι αφου ετσι κι αλλιως ο,τι θέλουμε κάνουμε, αλλά δεν είμαι τέτοιος τύπος. ό,τι έχω να πω θα το πω! Τέρμα και τελείωσε!

Ευχαριστώ για τις ευχές κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσάκι εννοείται ότι και ο πεθερούλης μου έχει άποψη για όλα, λέει τη γνώμη του για όλα, αλλά στο τέλος κι εμείς αυτό που θέλουμε κάνουμε....Δεν μπορώ μόνο τη μιζέρια με τα λεφτά...Να μαζέψετε λεφτά, να κάνετε οικονομία, μην κάνετε εκείνο, μην κάνετε το άλλο.....Δεν μπορώωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...Με τρελαίνει...Οκ, είμαστε σπάταλοι και οι δυο μας, αλλά τι τον νοιάζει αυτόν;;;;;;;Από την τσέπη του τα παίρνουμε;;;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ξέρει ότι κάθε καλοκαίρι, θα πάμε οπωσδήποτε κάπου διακοπές..Και κάθε καλοκαίρι, θα πει τις ίδιες μαλακίες..Και τι κάνετε εκεί που πάτε και γιατί να χαλάσετε λεφτά και ελάτε στο χωριό που έχουμε θάλασσα κλπ κλπ κλπ.........Και σκέψου ότι ανεξαρτήτως από το μέρος που θα πάμε διακοπές το καλοκαίρι, θα πάμε οπωσδήποτε μια εβδομάδα στο χωριό..... :evil::evil::evil::evil::evil:

Αυτά με τρελαίνουν...Και φυσικά του τα χώνω κι εγώ.......

Το καλοκαίρι που του είπα ότι θα πάμε διακοπες και έλεγε τα κλασικά, του λέω "Δε θα σου ζητήσουμε δανεικά για να πάμε.....Μην ανησυχείς".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αυτο με την αποταμιευση την εχουν ολοι νομιζω..

εγω εχω και την πεθερα ΚΑΙ την μανα..

και πιο πολυ μου τι δινει που η πεθερα στην κορη της δε λεει να αποταμιευει αλλα σε μας....

που στην τελικη εγω οταν παντρετηκα ειχα λευτα και επιπλωσα και αρματωσα ολο μας το σπιτι..ο γιο ςτης σκουπισε τα παπουτσια του- και το πατακι προικα ηταν- και μπηκε σε τοιμο σπιτι..αλλα η κορη της δεν ειχε μια και ακομα χρωστανε πραγματα και μεγαλοπιανονται μια με κουζινα μια με κρεβατοκαμαρα...πηραν και τρομαρα τους τηλεωραση Σονυ βαιο 42 ιντσων..και τωρα πονανε τα ματια τους χιχιχι...

και η μανα μου δεν παει πισω...

πολυ με εκνευριζει..

της λεω ρε μαμα..εσυ θα μου πεις τι θα κανω με τα λευτα που βγαζω...

ναι μου λεει εισαι σπαταλη..ακου σπαταλη..καλα κανω..εχω τον καθε βλακα πανω απο το κεφαλι μου και τι ακουω καθε μερα καλα κανω και τα ξοδευω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ δεν συμφωνώ με την έρευνα! εμείς είμαστε 5 κορίτσια και 1 αγόρι (το 1ο παιδί!) και εμείς μαλώναμε, αλλά όπως όλα τα αδέλφια! ;)

θα ήθελα να ευχηθώ στην Βένι να χαίρεται τον Φιλιππάκο της, πάντα να της χαρίζει αμέτρητες ευτυχισμένες στιγμές και να την κάνει υπερήφανη :x (λίγο αργά, αλλά δεν ήμουν σε καλή διάθεση)!

επίσης στην Αναστ.- μπεμπούλης να πω ότι χάρηκα που η μέθοδός μου έπιασε στον Σπυράκο σου (το κοτόπουλο εννοώ)!!!! και που έχει αρχίσει και κοιμάται και έγινε σιγά σιγά ένα ήρεμο παιδάκι! :x

Σισσιώ να ζήσετε πολλά χρόνια πάντα ευτυχισμένοι.... :x

Πεθερός: ο άντρας μου πήρε τηλ. τον μπαμπά του να του πει τον πόνο του και εκείνος (μάλλον δεν έδωσε σημασία) του έστειλε ένα email (λες και δεν μπορούσε να πάρει τηλ.!!!) λεγοντάς του συγνώμη που δεν συμμετείχε αλλά θυμήθηκε τον παππού του, που πέθανε το 1914!!!! :o:o:shock::shock::shock::shock::o:o , άλλα λόγια να αγαπιόμαστε!!!!

λες και ο παππούς του πεθανε χθες!!!! τι να πεις.....!!!!

Θούλη όχι δεν είμαι καθόλου καλά............

κορίτσια ευχηθήτε στον Λουκάκο μου να τα πάει καλά στην προσπάθειά του, είναι πολύ καλό και γλυκό παιδί, και δεν το λέω μόνο εγώ - σαν μάνα του - αλλά όλοι!

τον λυπάμαι τόσο πολύ....... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες!!!Στα πεταχτα σας διαβασα!!!!

Αχ Σισσιω μου να ζησετε!!!!Καλε αυτο το αιθριο δεν ειναι στην Τερινα αλλα στη Νεα Υδρια.Η Τερινα ειναι πάνω στην Πλάτεια.Κοιτα μη μπερδευτεις και πας αλλου!!!! :D

Αναστασια ανοιγεις τη μια απο τις δυο τρυπες του ορου (τη μεγαλη), βαζεις στη συριγγα λιγο αερα,γυρνας αναποδα το μπουκαλι του ορου, κολλας τη συριγγα στην τρυπα, ριχνεις τον αερα μεσα και μετα τραβας.Ελπιζω να το καταλαβες και να σε βοηθησα. :?

Αργυρουλα εγω ευχομαι τα καλυτερα για το γλυκο σου το αγορακι. :x:x:x:x:x

Δε ξερω τι πρεπει να κανει αλλα απο καρδιας ευχομαι να τα καταφερει.Σε φιλώ.

Εγω οτριβιν χρησιμοποιω μονο τα βραδυα.Ε να κοιμηθει λιγουλακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζι μου τη προσπάθεια κάνει ο Λουκάκος σου;;;;;; :roll::roll::roll: Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά....Και θα πάνε...Να είσαι σίγουρη!!!!!!!!!Χαμογέλα λίγο σε παρακαλώ...Έλαααααααα..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Καλά ο πεθερός σου θυμήθηκε ξαφνικά τον παππού του που έχει πεθάνει εδώ και έναν αιώνα;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock: Τι άλλο θα ακούσω Παναγία μου;;;;; :shock::shock::shock:

Παναγιώτααααααααααααααααα τι κάνεις μαρή;;;;Πως πάει η κοιλιάαααα;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου το ξέρω οτι είναι στην Υδρία, απλως το αναφέρω σαν εναλλακτική. Μήπως δηλαδη θα θέλατε να πάμε εκεί.

Στην Τερίνα θα έρθω μη μου ανησυχείς!! :D

Αργυρούλα μου δεν ξερω τί συμβαίνει, εύχομαι όμως μεσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά στον Λουκάκο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ μου έυχομαι ότι καλύτερο για τον Λουκάκο δεν ξέρω βέβαια περί τίνος πρόκειται νομίζω ότι δεν έχεις αναφέρει κιόλας. Σας στέλνω όλη την θετική μου ενέργεια και την πιο ζεστή μου αγκαλιά :x:x:x:x:x:x:x

Παναγιώτα όλα καλά, οι μετρήσεις πως είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου τι προσπαθεια ο Λουκακος μας?

οτι κι αν ειναι θα τα καταφερει!

ειπαμε ειναι ο γαμπρος μας!

μη τον διεκδικησει καμια αλλη σας εφαγα...

Αναστασια γιατι δεν μπορεις να βγαλεις με την συριγγα?

τον εχεις τρυπισει τον ορο?

αν ναι τοτε πιεζεις προς τα μεσα και κανεις αναρροφηση!

ουτε τρεχει ουτε τιποτα!

εγω τον ανοιγω με συσκευη ορρου!

εγω δε ξερω για την παρασκευη.....ο Π. ειναι ολη μερα και η μαμα μου θα παει μαλλον χωριο!

και με την μικρη θα ριξω πολυ τρεξιμο!

αλλα τιποτ δεν ειναι σιγουρο ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις πήρα τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού για το β επιπέδου στον Κουρτη....Σε ένα μήνα θα κάνουμε λοιπόν τον μεγάλο υπέρηχο και συγκεκριμένα στις 15/12...........Κι επειδή στην αυχενική περιμέναμε 2,5 ώρες μέχρι να μας πάρει για την εξέταση, αυτή τη φορά έκλεισα το πρώτο ραντεβού στις 2 το μεσημέρι.... :D:D:D:D:D:D:D

Ελπίζω να μην καθυστερήσουμε!!!!!!!!!!!!

Ανυπομονώ να δω τη λουλουδένια μου και να ακούσω ότι είναι καλά....... :P:P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...