Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πωπωπω ποσα γραψατε!!!!!!!!

την παρασκευη κι εγω μονη μου θα ερθω αν παρω μαζι τον σπυρο συνεχεια θα τον κυνηγαω και δεν θα το ευχαριστηθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ξέρω αν στα Goody's έχει παιδότοπο, αλλά δε θα το συνιστούσα...Έχει πάντα τρελό κόσμο και οι περισσότεροι αλλοδαποί...... :?:?:?:?:?:? Περισσότερο άγχος θα έχουμε....... :?:?:?:?

Αλλά εμένα με βλέπω να την αφήνω στην πεθερά......Πως θα την κηνυγάω;;;;;;; :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγάπη αν γυρίσω νωρίς στο σπίτι και με αφήσει η μικρή θα βάλω καμία στο fb να τη δεις τη φραντζολίτσα μου...Τον λουκουμά μου........ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apapapapap..τι κεβεζουδες ειστε καλεεεε

δε σας προλαβαινωωω

ειχα ξεπατωθει στη βολτα..γυρησα καιη πεθερα σφουγγαριζε τη σκαλα..και μου τηνειπε για τα παπουτσια γκρρρρ...

τουλαχιστων στη μαμα μου αντιμιλαω..σε αυτην...ααααα..

καλα Παναγιωτα με πεθανες..ειχα ξεραθει στα γελια...

Γωγω ασε..εμεις ειχαμε ενα - ευτυχως απολυθηκε- που βρομοκοπουσε..τωρα ακοα εχουμε μια κοπελα η οποια πλενει τα ρπυχα της στη χαση και στη φεξη τα μαλλια της ειναι μονημα χαλια και βρομερα, καπνιζει και δεν εχει πλυνει ποτε τα δοντια της...ειναι η μονη που εχει αποκλειστικα δικο της γραφειο στο οποιο καθετε μονο αυτη εκτος απο το αφεντικο και τους 2 διευθυνταδες..γιατι κανενα δεν αντεχει να ειναι μαζι της.

Οταν τρωει μεσιμεριανο δεν παει στην κουζινα οπως ολοι- και εχουμε μια πολυ καλη και οργανωμενη κουζινα να φας ανετα- αλλα τρωει στο γραφειο της και τα απομειναρια τα πεταει στον καδο των σκουπιδιων..επισης το χειμωνα φουλαρει τη θερμανση...

Αλλα η βρομια που αναδυσει ειναι αλλο πραγμα..και βαζει και αρωματα με το κιλο και φτιαχνει και μανικιουρ και πεντικιουρ μη χεσω αλλα εξακολουθει να ειναι απαισια βρομερη..πολυ ασχημο για γυναικα.

Να ομολογισω οτι στο θεμα ατομικη καθαριοτητα εγω ειμαι ιστερικια..δεν προβαινω σε λεπτομεριες..υπαρχουν και χειρωτερα..αλλα ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε παρτου δωρο ενα αποσμητικο η ενα αρωμα για τη γιορτη η τα γενεθλια του!!!!!

εγω ετσι εκανα σε μια συναδερφο τη δευτερη χρονια που δουλευα!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και μου λεει μα δεν ηταν αναγκη!!

οχι της λεω ηταν!!! πιστεψτε με!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εμείς είχαμε έναν τέτοιο συνάδελφο, ο οποίος δεν έκανε μπάνιο γιατί , δήθεν του είχε πει ο γιατρός ότι δεν κάνει να κάνει συχνά και έτσι του αγοράσαμε δώροπ αφρόλουτρο κ.λπ. και μας είπε ευχαριστώ θα το δώσω στην γυναίκα μου!!!! :o:o , εγώ δεν χρησιμοποιώ!!!! :o:o ....αλλά αυτός δεν έλλαζε και πουκάμισο, που σημαίνει διπλή βρώμα!!!! ήθελε να κάνει και χειραψία κάθε πρωί, πάντα έβρισκα κάποια δικαιολογία και πολλοί μετά την χειραψία ΄΄ετρεχαν στην τουαλέτα για να πλύνουν τα χέρια!!!!

μιλάμε για πολύ βρώμα, όλο το γραφείο μύριζε!!!! μπλιαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μονη μου σχεση με την Αμερικη ειναι οτι εχω συγγενεις εκει,και πριν χρονια εκατσα 3 μηνες... το ποτυ τρεινινγκ το αντεγραψα απο την Ελευθερια λιγο πιο πριν Αναστασία ,επίσης προτου ανακαλυψω το μαμμυ ειχα γινει μελος σε αμερικανικο σαιτ για μαμαδες ,δεν ειναι δυσκολο να μιλαει καποιος αμερικανικα,δες τιβι και ακου μουσική!

Bρε γιωτα μου σιγα μην θελω να μιλησω αμερικανικα!

Δεν τους εχω κ σε μεγαλη εκτιμηση...Ουτε τις συνηθειες τους ουτε ολα τα "μεγαλα" τους! ;)

Παναγιωτα εσκασα στα γελια με τη δικη σου διαλεκτο! :lol::lol::lol::lol:

Νατασουλα εισαι το ταιρι μου!!!Στην τελεια ντουλαπα! :P

Με τις σοκολατες φυσικα κ βγαζω απωθημενα αλλα αντικαθιστω κ το σεξ! :lol::lol::lol:

Λενα συγχαρητηρια στον Αναταση!!!!!!

Για το θεμα εγκυμοσυνης δε θελω να σου δωσω ελπιδες αλλα

αν εισαι εγκυος σου υποσχομαι να φας πολυ δουλεμα!!!!! :D

Συνεχιζω διαβασμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμ...πρεπει να φυγω!

Ερη εκανα τους ρεβυθοκεφτεδες...γιατι διαλυονται?τι να εκανα λαθος?

Κατα τ'αλλα σουπερ αλλα...λιγοι!6 μονο...εγω με τους 5 χορταινω! :lol:

Γωγω ακου!Θα τον ρωτησεις "Ταδε!Μηπως βρωμανε οι μασχαλες μου?"

Θα σου απαντησει φυσικα "Οχι Γωγω μου!Μυριζεις τελεια!"

Θα του πεις "Α!Τοτε μαλλον ειναι οι δικες σου!" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μωρή ψηλέγκω έγλιωσα στο γέλιο....Σιγά μην τον ρωτήσω αν μυρίζουν οι μοσχομυριστές μασχάλες μου;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Ρε παιδιά δεν μπορώ άμα δεν κάνω μπάνιο το πρωί όταν ξυπνήσω...Πώς αντέχουν την απλυσιά;;;;;;; :?:?:?:? έλεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αρτζι πολύ ευγενικός ο βρωμιάρης...Ήθελε και κάθε μέρα χειραψίες..... :lol::lol::lol::lol::lol: Ποιος ξέρει τι θα έπιανε πριν.... :?:?:?:? Να απαγορεύει γιατρός σε άνθρωπο το μπανιο πρώτη φορά το ακούω..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα..γυρισαμε απο την απογευματινη βολτα...εχουμε κ πρωινη βολτα (κουνιες), μεσημερι (θαλασσα), απογευμα βολτα στην πολη κ καθομαστε σε κανα σταρμπακσ..εγω τσαι ο γιος γλυφει κρουασαν...Στο ενδιαμεσο κοιμαται κ τρωει... :)

Αχ εγω θα ερχομουν στην Τερινα αν ημουν Αθηνα..μα τοσο καιρο δεν κανονιζατε...μολις εφυγα το κανατε??? Χμμμμ να το παρω προσωπικα?????? :D:D

Λοιπον η Τερινα εχει χωρο για μη καπνιστες κ καπνιστες...αλλα βρωμοκοπαει απο τσιγαρα...εκτος κ αν πλεον εχουν κοψει τους καπνιστες τελειως...Αν εχει καλο καιρο να καθισετε εξω αν εχετε μαζι παιδια..ειλικρινα βρωμαει απο τα τσιγαρα...Δε νομιζω να υπαρχει κανα παιδοτοπος στο κεντρο...Αλλα μια καλη λυση (αν εχει καλο καιρο) ειναι να πατε στην Αιγλη του Ζαππειου..Εγω εκει ειχα παει στη 2η συναντηση (κ τελευταια) που εχω παει ποτε....εχει πολυ χωρο, ειναι εξω κ θα ειναι ανετα για τα παιδια..Βεβαια ο γιος μου δεν βαζει κ..ο κατω, οποτε ολο τον κυνηγουσα...

Η Σισσιω θα με θυμαται απο την Αιγλη...δεν ειχα καθισει καθολου, κυνηγουσα τον Βικινγκ!

Αχ παντως θα τον εφερνα κ ας μην καθομουν καθολου...Οσο θα ειχε κατι αν τρωει θα καθοτανε, μετα κυνηγι....

Παιδια εγω οταν δουλευα στην Ιορδανια ειχα βρωμιαρη βοηθο...κ ειμασταν μονο οι 2 μας..Πω πω πω...κ τι να του πεις...το πλυσιμο δεν ηταν κ τοσο στην κουλτουρα τους...Τελικα τον απελυσα κ του εκανα κ ασφαλιστικα μετρα να μην πλησιαζει..Οκ δεν τον απελυσα για τη βρωμα :D:D ..Ηταν κ κλεφτης απο πανω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eri kabalika to leme kai emeis!!!!!!!!!! xaxaxaxa exo na pao 12 xronia stas Amerikas,itan na pao fetos ma telika leo na perimeno gt me tin mikri 11 ores aeroplano tha saltaro!!!!

etsi einai Lena mou ma prepei kapoios na tis pei oti kopela mou mia einai i maimou edo!!!!e ma ema!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

re Gogo pote eftases 18 evdomadon?eisai sta misa to ksereis? ma pos pernaei o kairos?

pigame kolumbutirio k gurisame ,kserathike sto amaksi sto gurismo,epi tis efkairias eriksa tortigies gemistes me salami kaseri k augo sto fourno kai ftiaxno k fasolada gia avrio(akousame oti tha exei kruo kai eipame na zestathoume me tis k...l...a...n...i..e...s.... ) (to egrapsa diakritika)....

eimai kommatia.......pou eiste oles?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Γωγω μου ακου με!!!Ειναι ο πιο χαριτωμενος τροπος να το πεις!!! :lol::lol:

Παρε κ ενα βλεμμα χαρουμενο κ αγαθιαρικο λιγο παραπανω απο το κανονικο κ πες το!!

Ή το αλλο!Ρωτα τον τι αποσμητικο φοραει ή ακομα καλυτερα τι ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ-βρε βρωμυλε- χρησιμοποιει

κ πες του πως σε αναγουλιασε!Λογω εγκυμοσυνης παντα!!!!!!!! :P

Γιωτα πραγματι αλλιως το καταλαβα το προηγουμενο ποστ σου! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ πες μας το mail του να του στείλουμε!!!!

'Φίλε όλοι λένε οτι βρωμάς σαν το κουνάβι'.

Λένα άσε για τα αποσμητικά!

Όταν ήμουν 1η γυμνασίου είχα μια συμμαθήτρια που βρωμοκοπούσαν μέχρι και οι κάλτσες της. Είπαμε με της άλλες φιλενάδες να της κάνουμε ένα δώρο σετ αποσμητικά-αφρόλουτρα κλπ στα γενέθλιά της...

Περιττό να πω οτι στα επόμενα γεννέθλια που πήγαμε σπίτι το σετάκι ήταν στολισμένο και απείραχτο σε ένα ράφι στο δωμάτιό της!!! =))=))=))=))=))=))=))

Καλό;;;; Μάλλον δεν έπιασε καθόλου το νόημα!!!!

Παναγιώτα τί λες;;;;

Δε σε καταλαβαίνω;;;;;

:lol::lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια εγώ τα ξέρω σοβατεπί και όχι σουφατεπι...

Που να πάει το μυαλό μου;;;; Πρώην ξανθιά γαρ....

Γιώτα χάου ντου γιου ντου μαι ντιαρ;;;;;;

Πέτα καμιά τορτίγια κατά δω!!!

Νατασούλα δεν πιστεύω να νομίζεις οτι θίχτηκα πραγματικά;;;;;

Πλάκα ήταν φυσικά!!! :lol::lol::lol::lol:

Αναστασία το μαξιλάρι και ο ορός δεν δουλεύουν;;;;

Η Λίνα δεν εμφανίστηκε σήμερα...

Συμπεθέ μου έλλειψες ρε...

Πες νέα από τον γιατρό!!!!

Αφροδίτη ωραίος ο Μανώλης!!!

Δημητρούλι ιδιαίτερα κάνεις;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα...

ολα καλα...

το baby ειναι 1200...ολα καλα..

απο βαρος δε μιλαω :twisted:

τελη του μηνα κανω καμπυλη κ για 3 μερες θα τρωω ενα γλυκο.. :D

τωρα τρωει ο αντρας μου γαριδακια..εμ πως να αντισταθωωωωωωωωωωωωωωω :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γυρισαμε κι εμεις

πηγαμε παιδιατρο και φυσικοθεραπεια-λογοθεραπεια

ο μικρος παει τελεια!!!! σημερα ξεκινησαν και τα φρουτα μαζι με τα ζωακια και η κοπελα ειναι πολυ ευχαριστημενη γιατι ανταποκρινεται σε οτι κανουν!!!!!

στον παιδιατρο πηγαμε για 2 λογους

ο πρωτος ειναι οτι ειχε γεμισει σπυρια(φοβηθηκα για παιδικη ασθενεια)τελικα ηταν απο κουνουπι

ο δευτερος ηταν να τον ζυγισει και να δουμε τι θα κανουμε στο θεμα του φαγητου

μου ειπε να συνεχισω την βιταμινη μεχρι να τελειωσει και να κανω υπομονη γιατι σαυτην την ηλικια αλλαζουν πολλα ακομη και οι διατροφικες του συνηθειες

μου προτεινε για να κοπουν οι κακες συνηθειες(γαριδακια κτλ) για πρωινο να του δινω το αυγουλακι του η να παιρνω φρεσκα ψωμακια απο τον φουρνο(σταφιδοψωμο,τυροψωμο κτλ)

μεσημεριανο να ξεκινησω να του δινω οτι τρωμε εμεις και ας φαει μονο 5 κουταλιες(σιγα σιγα θα συνηθησει και θα τρωει)

απογευμα..τοστ,γιαουρτι η φρουτο(οτι προτιμησει απο τα 3)

το κουλο πιο ειναι?????????????????????????

οτι τον ζυγισε και ειναι 12700 :o:o:o:o:o:o:o δεν το πιστευω!!!! με αερα το εβαλε το 1 κιλο??????

και αφου πηρε ενα ολοκληρο κιλο και εγω θα κανω παρτυ γιατι ξεκολλησαμε απο τα 11 γιατι φαινονται τα κοκαλακια του??? που το εβαλε??? στις φτερνες??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

μολις κοιμηθηκε ο χουλιγκαν!! πρεπει να κανω κορμο (επιτελους) να πλυνω πιατα να συμμαζεψω λιγο και εχω να κοψω κατι δεντρακια για τα ουσιαστικα αυριο

νατασα χαχαχαχαχαχαχχαχαχχα σοβαρα μιλας????????????? :lol::lol::lol::lol:

τζαμπα τα λεφτα σας!!!

κ εγω σοβατεπι το ξερω

γιωτα ναι, μυριζει λιγο η ανασα, λιγο παραπανω τα αερια, αλλα οχι να περπαταει και να κρατας τη μυτη συο απο τη μποχα!!! :lol::lol:

αντε θουλη μια χαρα το νινακι!!!

γιατι ρε λεγε ποσα κιλα πηρες???? οσα και να ειναι αφου εισαι μια θεα!!

αστη συμπεθερα σου, αυτη κανει γιογκα!! :lol::lol:

ρε συ μπεμπουλης 1 κιλο????????? :shock::shock::shock::shock: μπραβο ρε το παλικαρακι!!

αντε αντε ολα πανε παρα πολυ καλα, παχυνε, παει κ τοσο καλα στις λογοθεραπειες, μπραβο πολυ χαιρομαι με τα νεα σας!!!

αναστασιιιιιι φιλακια!!!

το φουλινακι που ειναι??? φιλακια στην κουκλιτσα!! πως εισαστε?

κοριτσια σας καληνυχτω!! εχω τοσα πολλα να κανω, ηδη κουραστηκα!!!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα συγχαρητηρια στον Αναταση!!!!!!

Για το θεμα εγκυμοσυνης δε θελω να σου δωσω ελπιδες αλλα

αν εισαι εγκυος σου υποσχομαι να φας πολυ δουλεμα!!!!! :D

μουαχαχαχαχαχαχαχα!!!!

καλα επειδη δεν παιζει, ετσι και ειμαι εγκυος (που δεν ειμαι) σε κερναω ενα πλυντηριο ασιδερωτα οοοοοολα δικα σου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ σημερα καθομουν κ χαζευα τις φωτο της τσαχπινουλας σου!!! κουκλακι ειναι το μαναρι μου!!!!

ειδατε την ιωαννα μου στο φεις??????????? μα δεν εχω μια κουκλαρα νυφη??????????? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ayto to nhsi arxise na me koyrazei....

Παει πολυυυ αργα κ ειναι πολυ σκοτεινο...Ασε που μονο στο 1ο επεισοδιο

εκλαψα...Κ μ'αρεσε κ λιγο γτ το ειδα σαν αποσυμπιεση!Τωρα...δεν κλαιω αλλο! :P:P

Νατασα μου υποφερει το μωρο μου..Δεν ξερω...Βαζω ορο,ρουφαω κ ειναι ατελειωτες...

Δεν αναπνεει γμτ..Παλι καλα οοοοταν ηρεμησει η ανασα της(στον υπνο) τα καταφερνει να

κλεισει το στομα... :(

Κ εγω σοβατεπι τα ξερω αλλα καταλαβα!Ουσα μελαχροινη!!! :D

Η Λινα ειναι καλα!Η Σοφια μας καλυτερα...Καπως...!Θα παει παιδιατρο να την ακουσει..

Λενακι εισαι θεοτρελλη! Καλυτερα να αρχισεις να υποσχεσε σοκολατινες

γτ οσο κ να γουσταρω το σιδερο...Δεν κοβω κ φλεβες!!! :-*

Σ'ευχαριστω τοοοοσο πολυ για τα καλα σου λογια για την ζωουλα μου!!!! :):):)

Φιλια κ στις υπολοιπες κ καληνυστες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!!!! τι κανετε?εδω εχει σκατοκαιρο με ζεστη!!!! δεν πειραζει ομως αρκει να μην ξαναβρέξει γτ εχω εξωτερικές δουλειές! μπραβο Ααστασια στο Σπυρακο!!!!! και εμενα καλε ο αέρας με παχαίνει!!χαχαχαχααχα εχεις φαει αερα με γευση σοκολατα?πεντανόστιμο!!!μιαμ μιαμ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας!!!

Προς όλες τις εγκυούλες για να μην αγχώνονται με τα κιλά:

Καλέ εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα 27 κιλάαααα!!!!!

Με δυο μωρά θα τα χάσετε μην φοβάστε

Και τώρα είμαι σαν τον όσιο Ονούφριο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!

Να πω επισης πως δεν χρειαζετε να λουζεσε τα αποσμοιτικα για να μη βρομας αρκει να πλενεσε καθε μερα και να φορας καθαρα ρουχα- και εσωρουχα.

Εγω πχ για πολλα χρονια δεν χρισημοποιουσα αποσμιτικο λογο του γνωστου προβληματος με το ενα στηθος και επιβαριμενου ιστορικου, μεχρι που ανακαλυψα ενα της βισυ που δεν εχει μεσα αλουμινιο κλπ...και μετα του ΚΟΡΕ που τα χρισημοποιω πλεων.

Το θεμα ειναι πως αμα πλενεσε και φορας καθαρα ρουχα αλλα και αλλαζεις τα ρουχα εξοδου με ρουχα σπιτιου και δεν κοιμασαι με τα ρουχ απου μαγειρειε ΔΕΝ βρομας.

Επισηςν ασχιμη μυρωδια προσδιδουν και διαφορα φαγητα που τρωει ο κοσμος..πχ παστουρμας, κρεμυδι σκορδο δεν επεκνιν ομαι ειναι πρωη και απολαμβανω τον λαιτ καραμελ μακιατο μου...μμμμμ..

Βενη ευχαριστω ειναι υπεροχα!!!!!

Καλημερααααααα!!!!!!!!!!!!

Σημερα εχω πολυ καλη διαθεση..δεν ξερω γιατι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...