Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου-Νο22-Κοιμήσου και παρήγγειλα...


Recommended Posts

Επιτέλους σας διάβασα.....2 ώρες διάβαζα ρε θεόμουρλες.....

Ώρα να σας πω τα νέα μου........

Σάββατο είχαμε το μνημόσυνο, η μικρή κοινώνησε και έδωσε ρεσιτάλ μέσα στην εκκλησία.....

Έκανε συνέχεια βόλτες, μίλαγε δυνατά μόνη της, έκανε "ένα δύο, εν δυο" (παρέλαση), κούναγε ναζιάρικα το κεφάλι της και έλεγε "Σιεάααααα" (ότι και καλά είναι Θεά) και όλη η εκκλησία γέλαγε μαζί της...Α, έβαζε και το χέρι της στο κεφάλι και στην κοιλιά και έλεγε "Σεός, σχιός" (άγιος ο Θεός, άγιος Ισχυρός".... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο μόνος λόγος που στενοχωρήθηκα λίγο είναι "γιατί να μη ζει ο μπαμπάς μου να τη βλέπει και να την καμαρώνει"....

Κατά τ' άλλα πόσο χαζός είναι ο κόσμος;;;;Έκοβε η Ιωάννα βόλτες μες στην εκκλησία και την έπαιρνε ο κάθε άσχετος αγκαλιά και τη φιλούσε... :evil::evil::evil::evil::evil: Κι αυτή δε γούσταρε κι έλεγε "Κάτω, κάτω"...Καλά ρε πόσο μυαλό θέλει για να καταλάβεις ότι είναι μωρό και δεν κάνει να το φιλάς;;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Α, όλοι έρχονται μετά και μου έλεγαν ότι "είναι ίδια με τον συγχωρεμένο τον μπαμπά σου..Μόνο τα μάτια του δεν πήρε".. Και εγώ στενοχωριόμουν φυσικά.... :(:(:(:(:( Κι εγώ ίδια με τον μπαμπά μουν είμαι....

Χθες συναντηθήκαμε με την ιδιοκτήτρια του σπιτιού...Μας έδωσε τα κλειδιά, εξετάσαμε ενδελεχώς το σπίτι...Το ΣΚ ξεκινάμε δουλειές..Κανόνισα γυναίκα και για τις 2 μέρες..Χρειαζόμαστε πολλά πράγματα να πάρουμε...... :?:?:?:? Αλλά σιγά σιγά....Έχω αρχίσει και αγχώνομαι με τη μετακόμιση.....Θα προλάβουμε;;;;;; :?:?:?:?:?

Α, εγώ λέω να στολίσω όταν μπούμε στο σπίτι...Το πρωτο ΣΚ του Δεκέμβρη....... ;);););)

Γιώτα αν έχεις υπομονή να μαζεύεις τσισάκια και κακάκια από χαλιά, ξεκινήστε.... :lol::lol::lol:

Αρτι μου πες μας τα νέα σου...Είσαι καλύτερα;;;;;;; :P:P:P:P:P:P

Νατάσα τι ωραία...Κοντεύεις.....Ζηλεύω.....

Έχω γιατρό την άλλη Δευτέρα και ανυπομονώ να δω το σπορίδιο...Νομίζω ότι άρχισα να τη νιώθω....Αλλά δεν είμαι σίγουρη.... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερες στην παρεα!

Καλως τη Γωγω! :)

Γιωτα εχεις καποια σχεση με Αμερικη?

Σε "ακουω" συχνα να λες αγγλικες εκφρασεις..Για την ακριβεια αμερικανικες!

Κ τωρα αντι για γιογιο ειπες ποτυ τρεινινγκ... :?

Η Κωνσταντινα σου ειναι π[ανεμορφη κ της παει παρα πολυ το κοκκινο!

Νατασακι με το σοβατεπι σου...δεν προλαβαινω....!Πολυ γρηγορα περασε ο καιρος εγκυουλα μου!

Ηθελα να σε δω καμια 10ρια φορες ακομη με την κοιλιτσα...Εχω κ εγω τα δικα μου κ δε σε χαρηκα/...

Τεσπα!!!Με το καλο να μπεις στο μηνα σου κ να μετραμε τις μερες αντιστροφα μαζι!

Κ για την Παναγιωτα μας φυσικα!!!Χριστουγεννα θα εχετε κ οι 2 τα αδερφακια των μωρων σας κοντα!

Τι καλα!!!

Νατασουλα μου εγω δε σε βρισκω καθολου υπερβολικη!

Κ εγω ετσι ειμαι!Ειδικα πριν την Αννυ δεν υπηρχε περιπτωση να ανοιξεις ντουλαπα κ να

μην ειναι ολα οπως σε καταστημα ρουχων!

Ιδιο μεγεθος κ κατα χρωμα!!!! :lol: Τωρα...Προσπαθω για το καλυτερο!

παρολαυτα ανετα παω να φαω τα φαγητα κ τα γλυκα των κοριτσιων με ανταλλαγμα

να σιδερωσω μερικα βουνα ρουχων! :lol::lol:

Ερη κ εγω(οπως οι περισσοτερες) θα εφευγα χωρις πολλους ενδοιασμους!

Ειδικα στη φαση που εισαι εσυ με γονεις κ φιλους μακρια!...

και...Ναι!Ζηλευω!θελω κ εγωωωω!!!!Αλλα παλι...Δυσκολη αποφαση...!

Αργυρω δεν τολμησα τοσες μερες να σου πω ή να ρωτησω τπτ γτ δεν γνωριζομαστε κ καλα...

Ηθελα ομως να σου πω οτι απο τα γραπτα σου μου φαινοσουν παντα μια μαμα

στοργικη αλλα κ με..."προγραμμα"!Νομιζω πως παντα μπορουσες να βρεις λυση κ πως παντα ειχες μια

απαντηση!Ευχομαι να μην ειναι κατι πολυ σοβαρο κ ανεπανορθωτο κ να βρεις συντομα την ακρη

να το ξεπερασετε ή να το ενσωματωσετε στη ζωη σας...! :)

Χρυσα μου ακουγεται μια χαρα ο αποθηλασμος σας!Πολυ ομαλα κ ηρεμα!Μπραβο!

Θουλακι μου εισαι καλα?αλλαξε κατι?βαριεσαι?

Κουραζεσαι?Πως νιωθεις με τ α πετρωματα?

Φρεσκοεγγυουλα Δημητρουλα που ειναι η φωτο σου? :D

κ αλλα ηθελα να πω αλλα....

Η Αννυ συνεχιζει να εχει μυξες πολλες...Αναπνεει με το στομα συνηθως..

εγω...Πνιγομαι μαζι της αφου δεν μπορω να μην κραταω την αναπνοη μου!

Πηγαμε καρφουρ κ πηρα 3 τονους σοκολατες! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε κανονίσει να φυγει ο Βαγγέλης τον Δεκέμβρη.. Να μείνω εγώ να τακτοποιήσω όλες τις εκκρεμότητες..

Αργυρώ μου, δεν έχει Χειμώνα όλο τον χρόνο βρε! Εχει πολύ ζεστό καλοκαίρι και πολύ κρύο χειμώνα!

Εμένα ο ηλιος πάντως δεν θα μου λείψει.. γενικά είμαι του Βορρά εγώ..

ναι το ξέρω δεν εννοούσα ότο τι καλοκαίρι έχει χιόνι!!!! :?

η αλήθεια είναι ότι, ευτυχισμένος είναι κάποιος εκεί όπου βρίσκεται η οικογένειά του!

εσύ μιλάς και αγγλικά επομένως η προσαρμογή δεν θα είναι και δύσκολη.....ένας φίλος της αδελφής μου και του γαμπρού μου πήγε στον Καναδά για δουλειά σε μία εταιρεία (είχε να κάνει με πληροφορική) και δούλεψε για ένα χρόνο, καλός μισθός, και μια μέρα, επειδή δεν είχε καταθέσει έγκαιρα ένα προτζεκτ, πάει στην εταιρία βάζει την κάρτα του και δεν έγινε δεκτή, μπαίνει μέσα και του λένε ότι απολύθηκε!!!! έτσι απλά χωρίς προειδοποίηση!!! :o:o:o

βέβαια μετά βρήκε δουλειά κάπου αλλού, αλλά αυτό μου έκανε εντύπωση!!!

δηλ. φεύγετε αυτόν τον Δεκ.? 2010? :o σε ένα μήνα?

όσο για τους μαμά, μπαμπά, παππού, γιαγιά.....δεν μπορούμε να τους έχουμε πάντα κοντά μας και θα πρέπει να κοιτάζουμε το συμφέρον της οικογένειας που εμείς δημιουργήσαμε, αν εσείς θεωρείτε ότι αυτό θα είναι και η καλύτερη λύση ή επιλογή για την οικογένειά σας, τότε αυτό να πράξετε, για εσάς θα είναι εύκολο γιατί ο άντρας σου είναι από κει, πιο δύσκολο θα ήταν αν δεν είχατε κανέναν φίλο ή γνωστό.....αυτό το βλέπω και από μένα....ο άντρας μου είναι από εδώ και δεν νιώθω "τόσο ξένη".....................................................

δλδ τον γαμπρούλη μου δεν θα τον συναντήσω ποτέ? :o !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα ατομα δε γραψαμε χθες κ πλαι γεμισατε σελιδεςςςςςςςς :evil::evil::evil:

για να μην λες ότι το δικό μου τρενάκι ήταν υπέρ ταχεία!!! ;)

αργι ρε μη πτοησε...εμεις εδω ειμαστε.. ;)

κορίτσια ευχαριστώ για την υποστήριξη..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax to paidi mou den einai kala ...tou ekana kai shmera makaronia kai exei parei mprosta tou to piato me to trimenw kefalotiri kai to tsakizei !!!!protimaei to sketo kefalotiri :lol:

argise na stalthei to minima giati grafete polla ...telika efage kai makaronia afou tsakise to kefalotiri .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε οχι και ποτέ! τι θα ειναι? Γαμπρος φάντασμα?

Οσο ερχεστε εσεις θα ερχομαστε και εμεις, θα κανουμε διακοπές μαζί στην Ελλάδα, ε και μετά τα παιδιά (Ρέα - Κωνσταντίνος) ας αποφασίσουν μόνα τους που θέλουν να ζήσουν!! :D:lol:

Ο Βαγγέλης θα φυγει Δεκέμβρη, εγώ θα φυγω κατα τον Μάρτιο..

Τωρα που το ανεφερε η Αναστασία, (περαστικά στην Αννυ Αναστασάκι μου..για τις σοκολάτες δεν σχολιάζω, σε μισώ :P ) και εγώ θυμάμαι, την Σαυρογιώτα να ηταν στην Αμερική παλιά... Κάνω λάθος? Με κάποια την μπερδευω???

Γωγούλα μου, σευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για την pic.. και ηθελα να σου πω ότι συγκινούμαι κάθε φορά που μιλάς για τον πατερούλη σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηρθα κ παλι...

ερη ζηλευω στο ξανα λεω..

γωγωκα κανει κ παρελαση η γλωσσου/???????????

νατασα μπηκες στο μηνα σου κ ουτε σε ευχαριστηθηκα..μενουμε 5 λεπτα αποσταση κ ουτε βλεπομαστε..τι να πω...κριμα γμτ..

αναστασια περαστικα σας ρε..ααααααααααα αν δω παιδι χωρις μυξα με φαινετε παραξενο :lol::lol::lol:

σες καλε σε ενα μηνα θα το εχετε κοψει λογικα..

νατασουλα ελα κ απο μενα να σιδερωσεις..εγω σιδερωνω αλλα δε τα βαζω κ τελεια στη νρτουλαπα..δε το χω..

φιλια σε ολες..παω να φαω κοτοσουπα΄΄κ μη γραφετε πολλα

αφρο σε δυο μερες θα δεις κ το πιπιιιιι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη να φυγετε! Εχω ζησει μοντρεαλ ειναι η καλυτερη χωρα ο Καναδας..Εμεις τελη μαρτιου φευγουμε οριστικα απο την Ελλαδα κ δεν με στεναχωρει καθολου...Λυπαμαι που θα αφησω γονεις κ αδελφη αλλα θα τους βλεπω στις διακοπες! Δεν νιωθω καμια σχεση με την Ελλαδα κ κανενα δεσιμο με τη χωρα αυτη πλην του τυχαιου γεγονοτος οτι γεννηθηκα εδω...Υστερα η ζωη στο εξωτερικο για μενα ειναι πιο ενδιαφερουσα, καλυτερες επαγγελματικες ευκαιριες (ιδιως με σπουδες σαν τις δικες σου), καλυτερο επιπεδο ζωης κ πανω απο ολα υπαρχει σεβασμος κ μετρο..Οχι οπως εδω που εχει χαθει το μετρο τελειως...Εχω ζησει 12 χρονια στο εξωτερικο και τον τελευταιο χρονο στην Ελλαδα κ δεν μου αρεσει καθολου...Προσωπικα δεν το σκεφτομαι καν κ αντιθετως μετραω τις μερες μεχρι τελη μαρτιου..και επισης χαιρομαι διοτι δεν θελω ο Σεμπ να μεγαλωσει με την ελληνικη νοοτροπια...δεν εχει καν ελληνικα χαρτια, του εδωσα μονο δανεζικη υπηκοοτητα, για να καταλαβεις ποσο αποφασισμενη ειμαι να φυγω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

makari thouli mou alla krataw mikro kalathi giati ston manwli den to eidame tote .

a kai na sas w pws kanw ta makaronakia tou mikrou ,ta brazw ta stragizw ta jana bazw mesa sthn katsarola na figei to polu nero (xwris ladi) kai bazw mesa na liosei 1-2 koutalies filadalpia .meta ta serbirw e kefalotiri xontrokomeno .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οοο Φρανιτάκι, τέλειο το Μοντρεαλ!! Εγώ δεν το βλέπω τόσο αρνητικά το θέμα με την Ελλάδα ρε συ, αγχώνομαι λιγάκι για το παιδι και δεν θέλω να γίνει εντελώς αμερικανάκι αλλά ευελπιστώ ότι κάτι θα κάνω γι αυτο το θέμα.. Επίσης μακάρι να ηταν καλύτερα τα πράγματα εδώ.. Δεν ειναι ομως εδώ και πολύ πολύ καιρό και δεν βλέπω και τίποτα στον ορίζοντα...

Αφροδίτη πρώτα θα μπεί internet στο σπίτι και μετά οτιδήποτε άλλο.. ειναι και η δουλειά μας τέτοια και ειναι αδυνατον να ειμαστε εστω 2 μέρες χωρίς δικτυο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι ξερω αλλιος ειναι τα αμερικανακια εντολως διαφορετικα τα καναδακια .

μονο μην μασ γινεισ σαν του ελληνεσ του εξωτερικου ...δεσ ταινια "γαμοσ αλλα ελληνικα " :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε τρελες.... εννοειται οτι ο μονος σκοπος του σεξ δεν ειναι η γονιμοποιηση!!!!!!!! :lol::lol:

μια χαρα το φχαριστιεμαι μη νομιζετε :lol::lol::lol::lol::lol:

αντε να μου ερθει η κωλοπεριοδος να τελειωνουμε πια..

αχ γωγουλα μου πολυ στεναχωριεμαι για τον πατερουλη σου αγαπη μου....

καλα για τη μικρη δεν το συζηταω, ειναι αστερι!!!

κοριτσια να σας πω ενα τελειο νεο????

καθομουν με τον μικρο και παιζαμε και τον ρωταω

πως σε λενε αγαπη μου??

και τι μου λεει

ΑΝΑΤΑΤΗΗΗ!!!!!!!!

κοριτσια ΕΛΙΩΣΑ!!!!!!!!!!!! το μαναρι μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Φρανι όλο λέω να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνάω....

Είναι σίγουρο ότι θα πάτε Δανία μετά;;;;Αν ναι, εκεί με τι θα ασχοληθείς;;;Έχεις αρχίσει να ψάχνεις πάλι δουλειά;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Ο Σεμπ σε τι σχολείο θα πάει;;

Ρε κορίτσια μόνο εγώ δε θα έφευγα για εξωτερικό;;;;;;Μη λέω μεγάλες κουβέντες, αλλά μου φαίνεται τρομακτικό ένα τέτοιο σενάριο..... :?:?:?:?:?

Θουλάρα κάνει παρέλαση το σούργελο αλλά πάει προς τα δίπλα...Όχι προς τα μπρος...Και χτυπάει τα πόδια...... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι το είπε τόσο καθαρά....Τι καλάαααααααααααααααααααα..... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η Ιωάννα επιτέλους έκοψε το "Άννα" που έλεγε και τώρα απαντάει "Ωαννα Παντίνου"........Παντίνου είναι υποτίθεται το επώνυμό της.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala bre koritsia mono to diko mou einai antidrastio kai den apantaei se erwtiseis ? :cry:

apo monos tou ta leei ....molis ton rotao h tha me malosei h tha arxisei na me koroideuei :(

otan tou lew "manwlh mhn kaneis auto" leei xamilofona koroideutika "mawni,mawni mplamplampal "

ys mplampla dikes tou lekseis

gia to epitheto exoume xronia akoma ...euxome sto dimotikona ta exei kataferei :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερη δεν θα σου γινει αμερικανακι αλλα σιγουρα καποια στοιχεια θα παρει..Θα εχει ομως παντα μια ευρωπαικη χροια...αρκει να μην κανετε παρεα με τους ελληνες του Καναδα..μπρρρ..εγω παντα τους απεφευγα τους ελληνες του εξωτερικου, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων...

Γωγω οχι δεν παμε Δανια...Δεν τη γνωριζω ακομα τη χωρα, θα την ξερουμε τελη Ιανουαριου...Εαν για καποιο λογο δεν μπορεσουμε να παμε εκει που περιμενουμε (εχουμε μια λιστα απο τις χωρες που ειναι υποψηφιες αλλα η επιλογη δεν ειναι δικη μας, εμεις τη λιστα επιλεξαμε) τοτε θα παμε Δανια...ειναι ομως η τελευταια επιλογη...Το σιγουρο λοιπον ειναι οτι απο Ελλαδα την Ανοιξη φευγουμε παντως...Απο Ευρωπη παντως μονο η Δανια παιζει κ η Γαλλια (η Γαλλια λογω δικης μου δουλειας). Παντως οτι κ να συμβει μολις ερθει η ηλικια να παει ο Σεμπ σχολειο (δημοτικο) τοτε θα επιστρεψουμε Δανια γιατι θελουμε να τελιωσει το σχολειο εκει...Απλα μαλλον θα παει σε αγγλοφωνο εκει κ οχι αμιγως δανεζικο λογω γλωσσας...

Οσο για δουλεια σιγουρα θα βρω...απλα θα το καθυστερησω ενα διαστημα για να προσαρμοστει ο Σεμπ στα νεα δεδομενα, μην του πεσουν πολλες αλλαγες μαζι...Τι δουλεια?? εξαρταται το που θα ειμαστε...διαφορετικη διαδικασια κ διφορετικη δουλεια θα κοιταξω αν ειμαι στην Ευρωπη κ τελειως διαφορετικα θα ειναι αν ειμαστε αλλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!!!!

Τι κανετε;Παω να διαβασω 13 σελιδες και ελπιζω να προλαβω να γράψω τπτ πριν ξυπνησει ο μικρος!!!

Φιλακια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατι φτηνα πηρα.. της hometest. λενε οτι ειναι πολυ αξιοπιστα

σκατα

Λενα και εγω αυτα ειχα παρει!!!ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ!!!

Πρεπει να περασουν 2-3 μερουλες απο την καθυστερηση και μετα!!!

Εμεις στο Νικολα λιωσαμε στο σεξ 8 μηνες!!! :lol::lol::lol:

Το 2ο ηρθε με την 1η. :shock::shock::shock:

Βεβαια επειδη εγω ημουνα σιγουρη οτι θα μας παρει κανα 6μηνο ειχα παρει και τεστ ωορηξιας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ta naprozin den se pianoun? einai twn 500 ....egw ayta eperna gia xronia gia ta podia mou kai otan mou telionan epetna mesoulit .ase kai egw sta antiflegmonodi xronia twra alla oxi gia thn periodo ...se authn mono ta ponstan me pianane .

Και εγω ναπροζιν παιρνω για την περιοδο και γενικως με πιανουν πολυ καλά!!!

Γιωτα ισχυει αυτο για τα Μπριταξ και στην Ελλαδα;;;Ξέρεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ να ζήσετε να τον θυμάστε τον μπαμπάκα σου και να είσαι σίγουρη ότι την βλέπει και την καμαρώνςι την Ιωάννα σου

Κι εγώ δεν θα έφευγα από τη Ελλάδα εύκολα, μ'αρέσει η ζωή μου εδώ με όλα τα στραβά της Ελλάδας

Αναστασία κι εσύ τρελή σαν εμένα βρήκα το ταίρι μου :lol::lol::lol::lol:

Γιατί 3 κιλά σοκολάτες? βγάζεις τα αποθημένα σου για τους μήνες που δεν έτρωγες?????

Νατάσα μου γεμιστούλα γιατί θίχτηκες έγώ δεν είπα ότι οι ντουλάπες σας δεν είναι συμμαζεμένες αλλά όπως και να το κάνεις αλλιώς κάθονται τα σιδερωμένα κι αλλιώς τα ασιδέρωτα, τι να κάνω έχω το ψώνιο μου κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: , εσύ κάνεις τέλεια φαγητά και γλυκά εγώ πάλι τέλειες ντουλάπες :roll::roll::roll::roll:

Λένα όσο περισσότερο αργεί τόσο περισσότερο το απολαμβάνεις, σκέψου ότι μετά αν δεν θέλεις άλλο όλο με το άγχος θα είσαι και θα αναπολείς αυτές τις στιγμές ;)

Αφροδίτη κοριτσάκι θέλεις?

Μάρθα με τον παιδικό όλα καλά? τον κρατάνε τελικά μέχρι 4:15?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

na κανω παραπονακι?

καμια δεν με σκεστηκε 2 μερες?

κλαψ κλαψ

Εγω σε σκεγτηκα αλλα δεν προλαβα ως συνηθως να το γραψω. :oops::oops:

Θα σε δουμε την Παρασκευη;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα τι κανεις? τι λενε τα θηριακια σου??? τρωει καθολου ο νικολας?

μεσα λεει παντως οτι ειναι πολυ ευαισθητα... εγω ουτε 5 λεπτα δεν περιμενα να δω το αποτελεσμα :lol:

δειχνουν δε δειχνουν ομως εγω εγκυος δεν ειμαι.. μη μου δινετε ελπιδες..

με πονουσε η κοιλιτσα μου χτες το απογευμα... τι να κανουμε, δεν πειραζει, με τη νεα χρονια τωρα..

νατασουλα εγω θελω και ενα και δυο και τεσσερα παιδια :lol::lol::lol::lol:

εσυ αγχωνεσαι κυρια μου, δυο φορες το κανατε ελευθερα και τις 2 γκαστρωθηκες!!! :lol::lol:

σαν τη μανα μου, ηξερε ακριβως να μας πει που μας συνελαβε!!!

εγω στο αμαξι σε μια βιομηχανικη περιοχη

ο αδερφος μου σε ενα γκαραζ

ο μικρος μου σε ενα αποκριατικο παρτυ! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί είναι τα σουφατέπι;;;;

Πρώτη φορά ακούω τη λέξη...

Βρίσκονται και μέσα στο σπίτι;;;;;;;;;

Οϊμέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε.......

Και δεν ξέρω που................

Απανταω στα Αγρινιωτικα!!!!

Ουιιιιιιιιι!!!Δε ξερς τι ειν του σουφατουπι;;;;;;;;;;

Μαρι αυτο που εχει ο τοιχος στου κατω μερους του εκει που ενωνεται με του πατουμα!!!Πιαν και σκον!!!!

Αι αι Ανοικοκυρευτ ντιπ εισ!!!!!! :-p:-p=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα παναγιωτα με πεθανες!!!!

σε φανταζομαι να το λες με το φακιολι στο κεφαλι με την ποδια και οταν λες το αι αι αι να χτυπας το χερι πανω στο ποδι σου και να κουνας με λυπη το κεφαλι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...