Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματικη ποιες ξεκινησαμε παρεουλα?? Νο9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 842
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου μπήκα για λίγο να σας πω ενα καλησπέρα, φιλάκια μου λείψατε μωρέ...χάθηκα.

Ela nikolaki m!ma p xathikes re psixi'??ta sporoulinia mas pws ta pane?:)

pote pas gia xoriaki koritsi m?

euxomai ola na pane teleia!eilikrina kopela m!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα μοναξιες βλεπω. Το ΣΚ δεν ειται το φορτε μας! Ειμαστε πιο πολυ των καθημερινων!

Nikolaki Μου πως πας κοπελα μου?? Την παλευεις??? Αχ αντε να περασουν οι μερες και να μαθουμε τα ευχαρισταααα!

Kοριτσακι84 όλα καλά με τις ενεσεις ε? Προχωραμε κανονικα και ακαθεκτες ετσι?

Sofitsa μου ευχομαι αριο η Παναγιτσα να βοηθησεο τα μπεμπουλια σου και οι εξετασεις να βγουν καθαρες!

Φιλακια και Καληνυχτα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τι κανετε??

Ζαχαρενια ακριβως τα ιδια εκανα κ γω το ΣΚ ξαπλααααααααα και πιασιμο πωπου!!!!! :D:D:D

Νικολ μου πλησιαζουν οι μερες κοριτσακι μου που αανακοινωσει την +++++++++++++ χοριακη σου!!!!

Κοριτσακι84 μια χαρα θα ναι ο υπεροχος χαλαρωσε κ ολα θα πανε καλα!!!!!!!!

Βασω μου πως τα περασες ΣΚ??

Σοφιτσα μου καλα αποτελεσματα περιμενουμε με αγωνια γλυκεια μου!!!!!!!!

Υπολοιπες γκαστρουλες τι κανετε???

Ειναι καποια αλλη στην αναμονη???

Χαζομπαμπααααααα που εισαι???

Κοριτσακια κ αγορι 5 κ σημερα εμειναν να δω κ γω τελικα τι σπορακια πιασαμε!!!!!!!!!!Παναγιτσα μου να ναι καλα κ στη θεση τους!!!!!!!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαναράκια,

αντε βγήκα απο το σπίτι σήμερα, φύσικά κ χθες μια εκκλησία πήγα αλλά μετα πάλι μέσα.

αντε Κατερινάκι μου να δεις τα σποράκια σου γερά και δυνατά έτοιμα να γίνουν λαχταριστά μωρά.

Βασούλα μου την παλεύω μέχρι στιγμής........ την Πέμπτη όμως θα πρέπει να μου δώσουν υπογλώσσιο...

εχω κάτι πονάκια περιόδου κάποιες στιγμές........... χθες με έπιασε μια πολύ καλή κ μετα με άφησε.... :shock:

θα δείξει...κλασικά ζουλάω συνέχεια τα μπουμπού μου να δω αν πονάνε ακόμα.... κ.λ.π. κ.λ.π

Girl μου όλα καλά θα πάνε μάτια μου μην αγχώνεσαι καθόλου να είσαι αισιοδοξη.

Φιλάκια σε όλες-ους σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τες....Νικολ...βρε μη ζουλας το παιδια!!!!!! Θα σου χωσουν καμμια οταν γεννηθουν και θα σου πουν ΞΕΡΕΙΣ εσυυυυυυυυυ ;):lol::lol::lol:

εχω κατι ανακατοσουρες, σκατα ειμαι μετα συγχωρησεως!!!!!

Κατερινιω αντε ευχομαι να ειναι ολα σουπερ στον υπερηχο!!!! Κοιτα μην κλαψεις οταν ακουσεις καρδια...

γιατι κουνιεται η κοιλια και αποσυντονιζεται ο υπερηχος!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl84 σημερα πας για υπερηχο ε??? ΑΝΤΕ ωραια...κοντευεις στην πηγη...με το καλο να δειτε ωραιοτατη αναπτυξη ωαριων και να βοηθησει η Παναγιτσα να πανε ολαααααααα καλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω χτες ειχα Ζαχα μου..σημερα ακομη τιποτα..μονο χασμουρητο,γουργουρισμα..

Νικολ μου καλα εκανες κ βγηκες..θα δεις ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τα [smilie=downtown.gif] είπα ζουλάω, τι δουλειά έχουν τα παιδια εκει πάνω!! :lol::lol:

είδες που στενοχωριόσουν που δεν είχες συμπτώματα!! ελα υπομονή ανακατωσούρες έχω εγω μονίμος απο το ανεμογκάστρη.......υπομονή ζαχαρωτούλι μου αξίζει το κόπο ε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω χτες ειχα Ζαχα μου..σημερα ακομη τιποτα..μονο χασμουρητο,γουργουρισμα..

Νικολ μου καλα εκανες κ βγηκες..θα δεις ολα θα πανε καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστώ ματάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σημερα εκανα τον πρωτο υπερηχο ,χωρις να ακουσουμε ακομα καρδια , και ειδαμε το ζουζουνι μας μεσα στην μητρα.

τωρα πρεπει να κανω μεγαλη υπομονη ,να περασουν ακομα 10 μερες για να ακουσουμε την καρδουλα του!!!!

ΠΩ ΠΩ ΠΩ...... και δεν περναει καθολου ο καιρος οταν εισαι ξαπλα....!!!!!!

φιλακια σε ολες και καλα αποτελεσματα [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares m molis girisa ap ton uperixo!

ola kala DOXA TO THEO!

sinexizoume akathektoi k tha paw na me xanadei tin pempti!

katerinaki m ante me to kalo k esi na deis to/a mwraki/a sou!

zaxarwtouli m anakatwsoures e?gia ta mpempoulia xalali koritsi m!

nikolaki m. . .pempti pas gia xoriaki kopelitsa m?ante kali epitixia kai teleia apotelesmata,e ?

eirinoula m ola kala pane!sigxaritiria!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι84 ολα καλα!!!!!και ετσι θα συνεχισουν!!!!!!!!

Ειρηνη εκανες κιολας υπερηχο???Ποσο εβδομαδων σε εβγαλε?Μπραβο κοριτσακι συγχαρητηριααα με το καλο να ακουσετε κ την καρδουλα!!!!

Εμενα γιατι μου ειπαν το Σαββατο??Κ ηθελαν να παω την επομενη Δευτερα κ γω ειπα για Σαββατο..μαλλον για να ακουσουμε καρδουλες -α κατευθειαν??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μου!!!Γιωργακη καλημερα και σε σενα,που χαθηκες?Τι μου κανετε?

Ειρηνη συγχαρητηρια για τον υπερηχο με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!

Κατερινακι πως μου εισαι?Μετρας και εσυ μερες για υπερηχο?Υπομονη και ολα τελεια θα πανε!

Κοριτσακι84 μπραβο!!!Ελπιζω να εισαι καλη και παραγωγικη κοτουλα :lol::lol::lol::lol: καη συνεχεια γλυκεια μου!

Ζαχα ανακατοσουρες ε??Εγω μπηκα αισιως στην 11η εβδομαδα και μπορω να πω πως ηρεμησα λιγο απο ναυτιες κ.τ.λ.Υπομονη λοιπον!

Νικολ μου 2 και αποψε για την μεγαλη μερα!!!Αγωνιω!!!

Εγω περιμενω το απογευμα αποτελεσματα και αν και περασα ενα ΣΚ μελαγχολιας,παραδοξως σημερα εχω μια συγκρατημενη αισιοδοξια ;) Θα δουμε...

Σας φιλω ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας αρεσει το τικερακι μου??΅Ελεγα να το βαλω μετα τον υπερηχο αλλα επειδη ολα θα πανε μια χαρα το βαλα απο τωρα!!!!!!!!!!!!

ΤΕΛΕΙΟ!!!Και ακομη πιο τελεια η σιγουρια σου πως ολα θα πανε καλα!!!Να παιρνουμε μαθηματα και οι υπολοιπες..................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολα καλά θα πάνε σοφίτσα μου θα δεις...

ναι τέτοια ώρα σε 3 μέρες θα μάθουμε τι κάνανε τα 3 ζουζουνάκια μου.

Μακάρι για όλες μας να πάνε καλά τα πράγματα, μακάρι.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιτσα μου ολα θα πανε καλα !!!!!!!!!!!!Η Παναγιτσα ειναι κοντα σου καλη μου!!!!

Και αυτες οι απαντησεις γαιτι αργουν τοσο???Αμαν!!!!!! που τις εκανες???Σε ευχαριστω για τις ευχες σου γλυκεια μου...ανυπομονω μεχρι το Σαββατο!!!!!!!!!!!!!!Κατα τ αλλα καλα ειμαι λιγα πονακια λιγες ανακατωσουρες..σημερα οχι..αλλα σηκωθηκα μιση ωριτσα να μαγειρεψω κ κουραστηκα ..ειναι λογικο???

Εσυ εχει καθολου δυσφορια??

Νικολ μου θα δεις που θα ναι θετικοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΠΙΣΤΕΨΕ ΤΟ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου και δυσφορια εχω και απιστευτη κοπωση νιωθω.Αλλα ευτυχως αρχιζω και ειμαι καλυτερα απο ναυτιες.Τα πονακια στην κοιλια ειναι απολυτως φυσιολογικα ειπε ο γιατρος μου και μαλιστα δειχνουν οτι η εμφυτευση πηγαινει καλα και η μητρα μεγαλωνει.Γι αυτο ποναμε.Οσο για τις εξετασεις αρχικα εκανα στο ΙΚΑ και επαναληπτικες και στο ΙΚΑ και σε γιατρο εξω.Απ το ικα πηρα σημερα τις επαναληπτικες και το αποτελεσμα ηταν αμφιβολο.Το απογευμα λοιπον θα ξερω.Αλλα μιλησα και με το ινστιτουτο Παστερ και σε 10 μερες θα στειλω κ εκει που ειναι πιο ειδικοι.Κ τελος την 14η εβδομαδα αμνιοπαρακεντηση για παν ενδεχομενο!!Το μονο σιγουρο ειναι πως ο,τι και να γινει θα το παλεψουμε για τα μωρακια μας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι δεν πας να την επαναλαβεις στο κεντρο που εκανες την προσπαθεια η σε ενα ιδιωτικο που βγαινουν γρηγορα??

Αυχενικη την επομενη βδομαδα θα κανεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...