Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

Καλημέρα παιδάκιααα!!! Τι κάνετε? Κρυώνετε κρυώνετε?

Εδώ έχει πολύ κρύο!!!

Μαράκι μου ξεκουράσου τώρα... και όλα θα είναι μια χαρά!!

Οι υπόλοιπες τι κάνετε? Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλιμερααααα..στην σιμπετερα μου...!!!!

ναι ναι ..εγο κριονο πολιιιιι!!!!...αλα πρεπι να ινε μονο και μονο ...επιδι ..πρεπι να παο να σκουπιζο την αυλι!!!...μονο αφτην η σκεψι με παγονι!!! :lol::lol::(:lol::(:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!! Τι κάνετε?? Κρύο ε?? Σε εμας είναι λίγο καλύτερα σήμερα!

Εμένα δεν με έφταναν όλα τα άλλα την ψιλοάρπαξα και με πονάει ο λαιμός!!

Νίνα μου να πάτε για καφεδάκι κι εγώ θα είμαι ψυχικά κοντά σας...Θέλω λεπτομέρειες όμως από τη συνάντηση ε!!!

Χρύσα μου όλο σε ταλαιπωρούν σε αυτή τη δουλειά!!

Όλο ξάπλα ήμουν χθες..Σήμερα ξύπνησα το πρωί για να πάω για πρώτη φορά στο δημόσιο νοσοκομείο αλλά πιστέψτε με θα είναι και η τελευταία φορά!! Καλύτερα να πληρώσω και να μην χαλάω τη μέρα μου!! Και μετά σου λένε δημόσιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα μαρακι...

ποσ ισε ?....κιτα ..ολα μαζι τα ερτουν...!!χαχαχα....

οσο για το νοσοκομιο...κιτα ..πιγενε...και δισ ποσ ινε τα πραγματα..που ξερισ..μπορι να πεθιχενισ ενα καλο γιατρο ..και να σου αρεσι....επιτα..νομιζο ποσ τα σε φοναξι καφε μινα...ετσι δεν τα ταλεποριτισ πολι...

απο την αλι ομοσ...μιποσ δεν τα επρεπε να σικοτισ απο το κριβατι...μιποσ δεν τα επρεπε να κοραστισ για λιγο καιρο???...

οσο..για το καφεδακι στην τεσαλονικι.... :lol::lol::lol: ααα..δεν τα ινε πια..σινανδισι...τη τα ινε ..καφεδακι με τησ φιλιναδεσ μου!!! :lol::lol::lol: ....μακαρι να μπορουμε να το κανονισουμε...και να βρεθουμε.....αχ μου λιψανε !!!.. :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!

Μαράκι μου μην κουράζεσαι ειπαμε καλέ..Τί το ήθελες το νοσοκομείο τώρα? Αργότερα μπορείς να πηγαινεις απλά και μόνο όπως ειπες για μια δευτερη γνωμη..Τώρα μην κουραζεσαι και μην ταλαιπωρεισαι άδικα!!!! Όσο για την δουλειά είναι τέτοιες οι μέρες..Απο εβδομάδα θα είμαι πολύ πιο χαλαρά....

Νίνα μου να κανονίσουμε για καφεδάκι..Δημητρούλα πες μας πότε θα μπορέσεις..Τώρα που ειναι και όλα στολισμένα θα είναι τέλεια!!!

:-s:-s:-s:?:shock: Ωχ σας αφηνω τα λέμε σε λίγο πάλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Goodmorning!

Ρε πως το μιλαω το εγγλεζικο! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εδω εχει κρυο κρυο (καιρος για τριο)!!!! Μην παει το μυαλο σας στο πανηρο....τριο= εγω και οι 2 μπεμπουλες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ καλα σου λεει η ΧΡΥΣΑ!!!! Οχι ασκοπες μετακινησεις!!!! Εγω ακομα και τις μηνιαιες αιματολογικες (που στο ΙΚΑ τις κανεις δωρεαν) προτιμω να τις κανω ιδιωτικα..πρωτον για να μην με φαει η ταλαιπωρια και δευτερον γιατι η εποχη ευνοει τις γριππες-ιωσεις και δεν ειμαστε για τετοια τωρα!

Θελω κ εγω συναντηση!!!!! Αντι για Θεσ/κη δεν ερχεστε Κοζανη στο σπιτι μου να σας δω κ εγω η εγκλειστη;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γύρισα μετά απο μια ωρίτσα ύπνο!!! Με ξύπνησε ο μπαμπάς μου αλλιώς μια χαρούλα ήμουν με την κουβερτούλα μου!!! Όσο για το νοσοκομείο δεν ειναι οτι ταλαιπωρήθηκα προσωπικά γιατί η κάρτα νοσηλείας μου είχε λήξει και η νοσοκόμα δεν με άφεσε αν και της το ζήτησα να παω στο ραντεβού και την ανανεώνω μετά.Τεσπα απλά πήγα αδικα και να ειναι καλά η Αντρια αυτή με πήρε οπότε δεν κουραστηκα. Οι κοπέλες που ήταν εκεί όμως της είδα που στέκονταν τόση ώρα να παρουν απότελεσματα των των εξετάσεων και κανείς δεν τους έδινε σημασία!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα lollipopaki..

Απο Κοζάνη είσαι? Γιατί νόμιζα ΑΘήνα εγώ?? Έχετε χιόνια προς τα Εκεί? Φαντάζομαι πολλά..

Εχεις εσυ τις τσαχπινογαργαλιαρες σου παρεούλα..

Μαράκι καλημέρα και πάλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα lollipopaki..

Απο Κοζάνη είσαι? Γιατί νόμιζα ΑΘήνα εγώ?? Έχετε χιόνια προς τα Εκεί? Φαντάζομαι πολλά..

Εχεις εσυ τις τσαχπινογαργαλιαρες σου παρεούλα..

Μαράκι καλημέρα και πάλι..

Απο Αθηνα ειμαι αλλα βρηκα τον ερωτα στην Κοζανη κ εγινα μονιμος κατοικος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει λιγο χιονακι απο προχτες....γενικα εχει πολυ κρυο αλλα ηλιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο Αθηνα ειμαι αλλα βρηκα τον ερωτα στην Κοζανη κ εγινα μονιμος κατοικος! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει λιγο χιονακι απο προχτες....γενικα εχει πολυ κρυο αλλα ηλιο....

Καλά θυμάμαι λοιπόν για την Αθηνα..

Ξέρες τι λένε ε?? Όταν μένει το χιόνι περιμένει κ άλλο..Αχ μακάρι να ριξει κ σε εμας λίγο..Αν και δεν έχω παράπονο το Σαββατοκυριακο που πήγα Αθηνα ΄πήρα την δόση..Είδα πολύ χιόνι..

Εμας μόλις το θερμόμετρο έπιασε τον 1 βαθμό!!! εως τωρα στο -1 ήμασταν με ήλιο φυσικά..Άντε να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιπαν οτι θα ριξει κι αλλο! Μακαρι....μπας και δουμε μια ασπρη μερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει πολυ παγωνια παντως -5 βαθμους εχουμε.....μπρρρρρρρρρρρ παγωσε ο πισινουλης μας!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ας ριξει τα Χριστουγεννα αλλα να ριξει πολυ πραμα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θεσσαλονική ντυμένη χριστουγεννιάτικα και ντυμένη στα λευκα΄!!! Όνειρο μου φαίνεται Χρύσα μου!!

Ναι είναι τέλεια!!! Άμα καταφέρουμε να τον πιούμε τον καφέ Μαράκι μου θα σου στείλω και φωτό να δείς.. ;):D Μακάρι να βολέψει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπα μπα ..ολα τα καλα κοριτσια εδο??? :lol::lol::lol::lol: και διπλεσ και τριπλεσ..και μονεσ?? :lol::lol::lol:

λολλυ..γιτονισεσ ιμαστε??? :o:o:o:o κονδα μενουμε...μονο ενα μικρο πραγματακι μασ χοριζι!!!!...αααα ποσ το λενε ποσ το λενε????...αααα ολιμποσ!!! :lol::lol::lol::lol:

μαρακι...τραβα στο κριβατι..να μιν τα παρο μαζισου!!...εκινο το ξεμαλισμα δεν το γλιτονισ!! :lol::lol::lol::lol::lol:

χρισαααα ετιμασου....παμε ταξιδακι....στην κοζανι!!! :lol::lol::lol: να δουμε ..τα μασ ενκρινι η λολλυ η οχι??? :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eιπαν οτι θα ριξει κι αλλο! Μακαρι....μπας και δουμε μια ασπρη μερα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει πολυ παγωνια παντως -5 βαθμους εχουμε.....μπρρρρρρρρρρρ παγωσε ο πισινουλης μας!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ας ριξει τα Χριστουγεννα αλλα να ριξει πολυ πραμα!!!!!!!!!!

-5 ε???? Εμείς -3 είχαμε εχθές κατά τις 23:30!! Γιώτα μου μαζί σου είμαι..μακάρι να μας χιονίσει ΠΟΛΥ τα Χριστούγεννα!!!!!!!!!!!

Καλώς την Νινα..λες να πάμε Νίνα μου??μπας και δούμε και λίγο χιονάκι? Ετοιμη είμαι εγώ για βολτίτσες...να ξερεις.. :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι είναι τέλεια!!! Άμα καταφέρουμε να τον πιούμε τον καφέ Μαράκι μου θα σου στείλω και φωτό να δείς.. ;):D Μακάρι να βολέψει!!!!

μια χαρα τα το καταφερουμε....

αλα μαρακι για φοτο ...μπορι να τα δισ....μετα απο κανενα μινα ..μεχρι να τα στιλι η χρισα!!!οπουσ την αλι φορα!! :lol::lol::lol::lol::lol: αφου στην διμιτρα..ακομα δεν τα εστιλε!!! :lol::lol::lol: η μιποσ τα εστιλε?? :lol::lol::lol::lol:

χρισααααα..αγαπι μου!!!..μιν νεβριαζισ!!.. :lol::lol::lol: σου στιλο τα πολα πολα φιλια μου!!! :-*:-p:-*:-p:-*:-p:-*:-p:-*:-p:-*:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιτα χρισα..αμα εχι χιονια...δεν ξερο...μιποσ δεν κανι...

αμα χιονιζι οσο καθομαστε εμισ εκι???..δεν τα μπορεσουμε να φιγουμε..και τα χριαστι να μενουμε εκι στην λολλυ??..εεε??..αφτην τα μασ βαλι δουλιτσεσ να κανουμε... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κιτα χρισα..αμα εχι χιονια...δεν ξερο...μιποσ δεν κανι...

αμα χιονιζι οσο καθομαστε εμισ εκι???..δεν τα μπορεσουμε να φιγουμε..και τα χριαστι να μενουμε εκι στην λολλυ??..εεε??..αφτην τα μασ βαλι δουλιτσεσ να κανουμε... :lol::lol::lol::lol:

Ναι Νίνα μου το έχεις το δίκιο σου..Να το ξανασκεφτούμε λοιπόν!!! :D:D:D:D

όσο για τις φωτογραφίες .... :oops::oops::oops::oops: Αλήθεια δεν τις έστειλα????????????????????? :roll::oops::roll::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε ΝΙΝΑ ενα βουναλακι μας χωριζει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ενταξει....το παραδεχομαι ειστε κακια παρεα γι αυτο κ εγω δεν συμμετεχω στις συζητησεις σας τοσους μηνες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτο που λες ΝΙΝΑ οτι αν αποκλειστειτε εδω θα σας βαλω να μου κανετε δουλειες ειναι το μονο σιγουρο!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))

Στο λεω απο τωρα να μη λες μετα οτι δεν το ηξερες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νινα φερε και τα γατια σου!!!!!!! Εχω κ εγω την σκυλιτσα μου...χαμος θα γινει!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι κοριτσάκια!!

Μαράκι μου και εγώ με άδεια είμαι μέχρι τη Δευτέρα... είχα και εγώ λίγα καφέ αλλά τελικά δεν ήταν τίποτα... πήγαμε σήμερα πρωί πρωί και είδαμε το ζουζούνι μας να κάνει τούμπες... απο 1,41 cm έγινε 3,7 cm απλά πρέπει να είμαι ξάπλα μερικές μερούλες... και όλα καλά!!!

Συμπεθέρα πάλι για βόλτες ετοιμάζεσαι????

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια τι κάνουν? Εύχομαι να είστε όλες καλά!!!

Να σας βάλω το σποράκι να το δείτε ? (απο σήμερα το πρωί)

:P:P:P:P

10w3d.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DOSIAAAAA τι ομορφο σπορι!!!!!!!!!!!!!!!!

Ξαπλωσε κ κανε ομορφες σκεψεις!!!!!! Μου αρεσει το σπορι σουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελα κ εσυ στο σπιτι μου για καφε....εχουμε κρεβατια κ καναπεδες να ριχνουμε τις ξαπλες μας κ να βλεπουμε τα κοριτσια να κανουν δουλειες!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εεεε οκ ενα καφεδακι θα το πιουνε κ εκεινες αλλα μετα δουλεια!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου εγώ τις φώτο τις πήρα!!! Η γκρινιάρα η Νινα δεν ξέρω χαχα!!!

Νίνα μου ξάπλα είμαι μην ανησυχείς!!!

Γιελίζ μου κι εσύ τα ίδια ε?? Μην ανησυχείς, ξεκουράσου μόνο!! Τι καλός ο υπέρηχός σου...θελω και εγώ να μεγαλώσουμε!!! Σου εδωσε και σενα utrogestan?

ΑΑΑΑ Λόλλι εγώ επειδή είμαι κομματακι μακρυα στείλε μου φωτο να δω τα κορίτσια με τις σκούπες και τις σφουγγαρίστρες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ρε ΝΙΝΑ ενα βουναλακι μας χωριζει!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ενταξει....το παραδεχομαι ειστε κακια παρεα γι αυτο κ εγω δεν συμμετεχω στις συζητησεις σας τοσους μηνες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτο που λες ΝΙΝΑ οτι αν αποκλειστειτε εδω θα σας βαλω να μου κανετε δουλειες ειναι το μονο σιγουρο!!!!!!!!!! =))=))=))=))=))

Στο λεω απο τωρα να μη λες μετα οτι δεν το ηξερες! :lol::lol::lol::lol::lol:

Νινα φερε και τα γατια σου!!!!!!! Εχω κ εγω την σκυλιτσα μου...χαμος θα γινει!!!! :lol::lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

λεσ να φερο και το γατι???... :lol::lol::lol: εγο πολι δεν θελο... :lol::lol::lol: αλα σου το λεο να ξερισ..το κοριτσι μου ...εχι μια αφιναμια...αγαπαι τοσο πολι τα σκιλια...που οταν τα βλεπι ..καθεφτια θελι να τα αγαλιασι και τουσ βγαλι τα ματια!!! :lol::lol::lol::lol: ακομα θεσ να την φερο???εεεε??? :lol::lol::lol:

κιτα..εμισ ερχομαστε...αντε σου κανουμε και δουλιτσεσ...αλα εσι πρεπι να μασ ταιζισ...

κιτα τορα η χρισα..ινε πετσι και κοκαλο...αλα εγο ..και η διμιτρα{επιδι τα παρουμε και αφτην μαζιμασ,,,οχι τιποτα αλο αλα μιραζουμε τησ δουλιτσεσ}....ιμαστε πιο στρονγιλεσ!! και ..δεν ξερο ποσ να σου πω..αλα τρομεεεεε....λιγο!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Lollipopaki μου σε ευχαριστώ πολύυυυυ!!! αμα είναι αγόρι στον δίνω για γαμπρό αφού σου άρεσε τόσο πολύ!!! :P:P:P:P:P

Αν ήσουν λίιιγο πιο κοντά ερχόμουν με τη μία !!! Δεν το συζητώ!!! Ξάπλα και καλή παρέα τι άλλο να θέλει μια έγκυος????

Μαράκι αμα πάρεις φωτό στείλε μου και εμένα καλεεεε!!! Πόσο καιρό περιμένω!!!! :P:P:P

Είδες όμως βρε Μαράκι μη χάσω.... σε ζήλεψα που θα είσαι ξάπλα και είπα να το πάθω και γώ!!! Να έχεις παρέα!!! χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑ Λόλλι εγώ επειδή είμαι κομματακι μακρυα στείλε μου φωτο να δω τα κορίτσια με τις σκούπες και τις σφουγγαρίστρες!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε δεν τις θελω για σκουπισμα-σφουγγαρισμα...αυτα τα κανει ο αντρας μου!!!

Για τα <χοντρα> τις θελω!!! Κουρτινες-χαλια-σαπουνισματα τοιχων (εχουμε και βαψιμο αν θελετε)-κτλ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...