Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας..

Να’μαι κ εγώ, σαν τα χιόνια που λένε!! Τι κάνετε??

Είχα χαθεί όλο αυτό το διάστημα γιατί δυστυχώς πέρασα άλλη μία περιπέτεια. Έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε στην 9η+ εβδομάδα. Έχουν περάσει πια 2 μήνες και αφού ηρέμησα είπα να θυμηθώ τις παλιές καλές συνήθειες..

Έμπαινα και διάβαζα τα νέα σας συχνά, αλλά δεν μπορούσα να συμμετέχω.. Είχα και έχω πολύ δουλειά το τελευταίο διάστημα, πού χρόνος..

Να ευχηθώ στα κορίτσια που μείνανε έγκυες όλα να πάνε καλά και να έχουν μία υπέροχη εγκυμοσύνη.. Στις υπόλοιπες που προσπαθούνε εύχομαι το 2011 να σταθεί πολύ τυχερό και να δούνε μόνο θετικά (++++++) αποτελέσματα!!!

Είδες Νίνα μου? Υποσχέθηκα ότι θα μπώ και μπήκα…και πρωί-πρωί δεν πιστεύω να έχεις παράπονο..

:lol::lol: Τα τελευταία νέα σας δεν πρόλαβα να τα διαβάσω..Πάω να ενημερωθώ και ελπίζω να τα πούμε αργότερα…

Πολλά φιλιά σε όλους!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, έχω πάρα πολύ δουλειά και δεν καταφέρνω να μπω, τα συνηθισμένα, μπαίνω κλέβω ματιές, μαθαίνω και την κάνω, μπήκα όμως γιατί διάβασα μια παλιά γνώριμη που μπορεί να μην έχουμε μιλήσει πολύ αλλά τις ξέρω και τις διαβάζω όλες, καμία δεν περνά απαρατήρητη και καμία δεν μου είναι αδιάφορη.. Χρύσα μου ναι για σένα μπήκα, λυπάμε κοπέλα μου για ότι σου συνέβει, όμως χέρομαι που σε βλέπω δυνατή και να στέκεσαι πάλι, καταλαβαίνω ότι ακόμη είναι δυσκολο για σένα αλλά θα τα καταφέρεις. Σου ευχομαι μέσα απο την καρδιά μου να είσαι καλά και υγειής, Σου ευχομαι να αποκτήσεις το μωράκι σου και να ξέρεις πως δεν είναι ακατόρθωτο, αφού το κατάφερες μια φορά ξέρεις ότι μπορείς. Να είσαι δυνατή και ψύχραιμη και όλα θα γίνουν όπως τα θες . [smilie=love9.gif]

Καλώς ήρθες πάλι στην παρέα μας και πολύ σύντομα να πάς αλού...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας..

Να’μαι κ εγώ, σαν τα χιόνια που λένε!! Τι κάνετε??

Είχα χαθεί όλο αυτό το διάστημα γιατί δυστυχώς πέρασα άλλη μία περιπέτεια. Έμεινα έγκυος αλλά παλινδρόμησε στην 9η+ εβδομάδα. Έχουν περάσει πια 2 μήνες και αφού ηρέμησα είπα να θυμηθώ τις παλιές καλές συνήθειες..

Έμπαινα και διάβαζα τα νέα σας συχνά, αλλά δεν μπορούσα να συμμετέχω.. Είχα και έχω πολύ δουλειά το τελευταίο διάστημα, πού χρόνος..

Να ευχηθώ στα κορίτσια που μείνανε έγκυες όλα να πάνε καλά και να έχουν μία υπέροχη εγκυμοσύνη.. Στις υπόλοιπες που προσπαθούνε εύχομαι το 2011 να σταθεί πολύ τυχερό και να δούνε μόνο θετικά (++++++) αποτελέσματα!!!

Είδες Νίνα μου? Υποσχέθηκα ότι θα μπώ και μπήκα…και πρωί-πρωί δεν πιστεύω να έχεις παράπονο..

:lol::lol: Τα τελευταία νέα σας δεν πρόλαβα να τα διαβάσω..Πάω να ενημερωθώ και ελπίζω να τα πούμε αργότερα…

Πολλά φιλιά σε όλους!!!!!!!!

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ΕΓΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟΟΟΟΟ?????????????????????????.....ΔΕΝ ΕΧΟ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΛΙΠΟΝ ΚΑΛΙΜΕΡΑ!!!..ΤΗ ΚΑΝΟΥΜΕ? ΟΛΑ ΚΑΛΑ??

ΕΓΟ ΕΤΙΜΑΖΟΥΜΕ ΝΑ ΦΙΓΟ ΚΑΤΕΡΙΝΙ...ΑΛΑ ΙΠΑ ΠΡΟΤΑ ΝΑ ΠΟ ΜΙΑ ΚΑΛΙΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!!..ΣΕ 2 Η 3 ΟΡΙΤΣΕΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!! ~o)~o)~o)~o)~o)

ΚΤΚ ωραιο το δεντρο σας αλλα το <δωρακι> απο κατω ειναι ολα τα λεφτα $-)$-)$-) !!!!! Θελουμε και φωτο απο την τραπεζαριαααααααα!!!!!!!! Παρεμπιπτωντως Γιωτα με λενε...

ΧΡΥΣΑ ευχομαι το 2011 να ειναι το τυχερο σου!!!

Και σε ολα τα κοριτσια βεβαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!! Λόλλι και Νίνα με μαλώσατε χθες κι είχατε δίκιο...Έτρεχα πρωί πρωί στο γιατρό..Είχα λίγο ροζ-καφέ και πανικοβλήθηκα..Πήγα στο γιατρό, όλα μια χαρά είδα και το εμβρυακι μου, άκουσα και καρδούλα.Το αίμα οφείλεται σε μικροαποκολλησεις και σε κουραση..Με φόρτωσε με χάπια και μου έδωσε άδεια μεχρι Παρασκευή. ξεκούραση και ξάπλα μου είπε..Η Αγία Ειρήνη να βάλει το χέρι της κορίτσια και να ΄πάνε όλα καλά αυτή τη φορά. Θα ξαναπαω την Παρασκευή στο γιατρό μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααχ ΜΑΡΑΚΙ θα σε σκοτωσω!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επρεπε να παθεις (και να παρεις την ταραχη) για να μαθεις;;;;;;

Ευτυχως δεν ηταν κατι σοβαρο.......αχ ξυλο που θες!!!!! Αφου στο ειπα κ χτες <πουτ γιουρ ας νταουν σλοουλι>

Ξεκουρασου κ μην ξανακανεις <μαγκιες> και <παλικαριες>!!!!!

Ακουσες κ καρδουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΝΙΝΑΑΑΑΑΑΑ πηρα τα αποτελεσματα!!!!! Μια χαρα βγηκαν (ευτυχως).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

morouli και Γιώτα σας ευχαριστώ πολύ..Εύχομαι κ σε σάς τα καλύτερα..

Μοrouli ήταν η 2η εγκυμοσύνη μου σε λιγότερο απο 1 χρόνο..και τις 2 έπιασα πολύ γρήγορα εύχομαι και η τρίτη να έρθει γρήγορα και να είναι και η τυχερή μου..

Νίνα πάλι βόλτα θα πας??? Χιόνια έχετε ή λιώσανε όλα??

Μαράκι μου περαστικά σου και κοίτα να προσέχεις..άντε θες να τα ακούσεις μου φαίνεται.. :lol: :lol:

Πριν έπεσε δουλειά και δεν καταφερα να δω τα νέα σας..Πάω τώρα κ ελπίζω να προλάβω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι μου τώρα τον έβαλα κάτω για τα καλά!! Μπράβο για τα αποτελεσματά σου...Α και για πες εχεις κάνει περίδεση τραχήλου??? Πώς κ έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λολλι μου τώρα τον έβαλα κάτω για τα καλά!! Μπράβο για τα αποτελεσματά σου...Α και για πες εχεις κάνει περίδεση τραχήλου??? Πώς κ έτσι?

Ειχα αιμορραγια στο τελος του 1ου τριμηνου (οχι καφε-ροζ...αιμα κανονικοτατο)...εσπασε ενα αγγειο στη μητρα κ την επαθα (χωρις να κω την παραμικρη δουλεια,χωρις την παραμικρη κινηση)....δημιουργηθηκε ενα αιματωμα μεταξυ του τραχηλικου στομιου κ του σακκου της μιας μπεμπας...Ετσι οπως μεγαλωνε το μωρο πιεζε το αιματωμα κ το αιματωμα πιεζε τον τραχηλο κ μου τον ψιλοχαλαρωσε...Ετσι καναμε περιδεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτανει που εντοπίστηκε το πρόβλημα Λόλλι μου και θα πάνε όλα καλά. Τώρα λόγω της περίδεσης δεν κυκλοφορείς ε?? Σε περιορισε στις μετακινήσεις σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτανει που εντοπίστηκε το πρόβλημα Λόλλι μου και θα πάνε όλα καλά. Τώρα λόγω της περίδεσης δεν κυκλοφορείς ε?? Σε περιορισε στις μετακινήσεις σου?

Περιορισμος υπηρχε και πριν την περιδεση....αλλα μετα παραγινε!!!! :lol::lol::lol:

σπιτι...καναπε-κρεβατι-τουαλετα! Ε τωρα τον γαιδαρο τον εφαγα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια!

Τι κάνετε? Ελπίζω να είστε όλες καλά!

Μαράκι, η μόνη σου δουλειά τώρα είναι να χαϊδεύεις την κοιλίτσα σου! Όλα τα άλλα άστα!

Χρύσα αν δεν το έγραφες δεν θα το συνειδητοποιούσα. Πάνε 2 μήνες, ε? Πώς περνάει ο καιρός... :oops:

Νίνα μου εσύ φταις λοιπόν. Με "έφταξες¨ καλά καλά, πήγα στο jumbo κ δεν είχε μείνει τίποτα! 8-):lol:

Πολύ ωραία τα χριστουγεννιάτικά σας... Στόλισα κ εγώ εδώ κ μέρες, αν κ νομίζω ότι έκανα το σπίτι τσίρκο! :oops:

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα μου είδες πως περναει ο καιρός ε?? Αντε να φουσκωσει και η δική σου κοιλίτσα!! Όσον αφορά το χαιδεμα δεν κάνω και τίποτα άλλο!!!

Και σενα σε εστειλε η Νινα στο jumbo???Βάλε καμια φώτο από το στολισμένο τσίρκο σου?? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!

Όπως καταλαβάτε δεν κατάφερα να ξαναμπώ απο την δουλειά..Γίνεται χαμός αυτές τις ημέρες!

Τώρα κατάφερα να διαβάσω κάποια απο τα μηνύματά σας!Μου άρεσαν πολύ τα δεντράκια σας και ζήλεψα,είπα να σας βάλω και το δικό μου!Εγώ φέτος στόλισα πολύ νωρίς,ήθελα κάτι να μου φτιάξει την διάθεση..Δημητρούλα μου χαθήκαμε.Τί κάνεις γλυκειά μου?Σου χρωστάω και κάτι στοιχεία να σου δώσω,τώρα το θυμήθηκα..Θα σου τα στείλω αμέσως!!

φιλιάαααααα :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera sta koritsia moy!!!

ΜΑΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙ......δεν το γλιτονισ το μαλομα ..δεν το γλιτονισ!!!! :x:x:x:x:x

λιπον απο εδο και τορα!!! τελιοσαν η μαλακιεσ!!! :x:x:x:x ...ινε πολι νορισ για αποκολισι πλακουντασ!!..σου το λεο για να ξερισ!! ...εγο το ιχα απο την 9 εβδομαδα!!!....ΛΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΔΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΞΑΠΛΑ!!!..και προσοχι!!!..μεγαλι προσοχι...αναγαστικα !!!!.....σου εδοσε utrogestan να παρισ??..αν ναι ποσα??

διμιτρα..κοκλιτσα μου ..που ισε??..στολισεσ??? ΘΕΛΟ ΦΟΤΟ!!! :lol::lol::lol::lol: ολα καλα?..χατικαμε παλι!!!.

πιγεσ jumbo??...και δεν ιχαν τιποτα??? :lol::lol::lol: εεεε πιγεσ αργα!!! :lol::lol::lol::lol:

χρισααααααα....που ισε???..ισε εδο???...τελικα δεν μιλισαμε και σιμερα... :o:o:o:o

να σου πωωω.......μου εφερεσ το μιλο???εεεε???

:-p:-*:-p:-*:-p:-*:-p:-*:-p:-*

λολλυ...χερουμε που ολα ιταν καλα..και ετσι να μενι...!!!

σιμπετερα..εσι που ισε??..γιατη χατικεσ και εσι???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίνα μου γλυκίά...εννοείται πως δεν έχει τιποτα..Άκουσα και καρδούλα σήμερα!! και μου έδωσε utrogestan, αρκετά μεγάλη δόση λογω ιστορικού..Να παίρνω 2, 3 φορες την ημερα..σύνολο 6!! Μου έδωσε και μαγνήσιο..Κατα τα άλλα όλα καλά..φάνηκε και το εμβρυάκι μου!

Εσύ πού χαθηκες σήμερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου αρχισαν οι φουσκωθαλασσιες?μπραβο κοριτσι μου...με το καλο ολα ευχομαι...τι εγινε κ σου εδωσε η γιατρος σου ουτροτζεσταν?πονουσες?

οι υπολοιπες τι κανετε?φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι κ εγώ..ήρθε μια φίλη μου για καφέ γι αυτό κ χάθηκα πάλι..

Σου έφερα Νίνα μου,να δώ πότε θα στο δώσω όμως.. ;) Ξέχασα να βάζω και φωτογραφίες βρε παιδιά..Δεν θα το δείτε μάλλον το δεντράκι μου :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tesh μου ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου..Εσένα τι κάνει το νινάκι σου?

Μου εδωσε ουτροτζεσταν γιατί σήμερα το πρωί ειχα λίγο ροζ-καφέ.Και ξεκούραση μου είπε!! Η Παναγια να βάλει το χέρι της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai paliiiii...

Μαρακι..σιμερα πιγα βολτιτσεσ στην κατερινι...με μια φιλι μου....και ψονισαμε!!!...ενα ζεβγαρι γανδια . :lol::lol::lol::lol: .επιδι μου παγοσαν τα χερια!!!...αφτο τιποτα αλο....αλα ιταν ορεεα ..χαζεψαμε στα μαγαζια!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ....

ιδεσ καρδουλα??.. :lol::lol::lol: καιιιι ποσ εκανε???..τικ τικ...η τακ τακ??? :lol::lol::lol::lol:

χρισαααα...τα βρετουμε καπια στιγμι...μπορι την αλι εβδομαδα να ερτο καπια μερα στην τεσσαλονικι..και τα βρετουμε.....και τα πουμε και στην διμιτρα!!! :lol::lol::lol::lol: την μαρακι..την αφινουμε απο εξο αφτην τιν φορα!! :lol::lol::lol::lol: ...αλα τα την εχουμε στο μιαλο μασ!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες,τι κανουτι????????

μαρακι μην στενοχωριεσαι καθολου - ειναι συνηθισμενα αυτα στην εγκυμοσυνη και δεν σημαινει κατι κακο απαραιτητα - ολα καλα θα πανε - αλλά οπως σου ειπε ο ντοκτορ - ξεκουραση κ ουτροτζεσταν ;);)

το νινι μας μεγαλωνει και γυριζει σαν την σβουρα συνεχεια - και κατι ωρες μιλαμε - ξενυχτισσα θα μου βγει :lol::lol::lol:

με το καλο ολα - οχι αγχος και πολυ ξεκουραση μαρακι

φιλια στις υπολοιπες και συντομα να ακουσουμε τα χαρμοσυνα απο οοοοοοολλεεεεεςςς!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κ απο μένα!!!

Ήταν να μην επιστρέψω :D:D .. Θα με βαρεθείτε τώρα..

Τί κάνετε? Τεση μου τί κάνεις γλυκειά μου??

Νίνα μου όποτε θέλεις να έρθεις,εμείς εδώ είμαστε!

Σήμερα θα έχω πάλι αρκετή δουλίτσα,μόλις τελείωσα κάτι που έκανα και είπα πριν συνεχίσω με τις άλλες τις δουλειές να πω μια καλημέρα..

Θα επιστρέψω σε λίγο..φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα και απο εμενα!!!...

δινο το παραον!!! :lol::lol::lol::lol:

τη κανετε ??.ολα καλα??..

εγο κριονοοοοοο πολι....!!!..μου φενετε ποσ εχι περισοτερο κριο σιμερα απο τησ αλεσ μερεσ!!! :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...