Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου..τέλεια τα δεντράκια σας...ζηλεύω!!! εμείς δεν στολίσαμε αφού ΄μεσα στις γιορτές θα μετακομίζουμε..Θεού θελοντος του χρόνου θα στολίζουμε μαζί με το παιδάκι μας..

Έκανα λίγες δουλίτσες και κουράστηκα..αλοιμονό μου από τον καλό μου όταν θα έρθει!! Αύριο έχουμε δίωρη στάση εργασίας και στις 10 θα πάω στη δουλειά!! Τι καλά!! Έτσι αν ξυπνήσω νωρίς θα σας πω και μια καλημέρα!! Φιλάκια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι..καλισπερα..

να σου πωωωωω...μιν κανισ δουλιεσ...κατσι ξαπλα!!! ακουσ??...τα σε παρο απο μαλι!!!!..εμισ εχουμε ενα προβλιμα!!!...μιν κανισ αποτομεσ κινισι και μιν σικονισ τιποτα...ασε τησ δουλεσ στον ανδρα σου...δεν τα παθι τιποτα το σπιτι...να προσεχισ!!! ακουσ??..προσοχι!!!...μιν μου ζοριζισ το τραχιλο... :roll::roll::roll::roll:

ναι ναι εδο ιμε και σε μαλονο...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΝΙΝΑ το βραδακι θα ξερω τι ψαρια πιασαμε με τις εξετασεις!!!

Λες να λυποθημισε ο γιατρος απο τα αποτελεσματα;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ24 κατσε στα αβγα σου και ασε τις δουλειες για τους αλλους! Ξεκουραση κ ηρεμια....εγω καθομαι και δινω εντολες ;););););););):lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοσ στα λολλιποπακια!!!...μια χαρα τα σου βγενουν η εξετασισ....αλα καμπιλι ζαχαρο δεν εκασεσ σιμερα??..δεν σου εδοσε τα αποτελεσματα προι?...εγο οταν εκανα ..μου τα εδοσε τοτε...θιμαμε που πιγα εκι και εκατσα 2 ορεσ εκι.....

ααα σου εχο και μια ορεεα φοτο!!! :lol::lol::lol:

64142.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑ!! Μαλιστα κορίτσια!!! Θα καθίσω στα αυγά μου!! μάλιστα λέω να φτιάξω μια μαντορινάδα να πιω να τονωθώ..Κοπιάστε..Κερνάω!!!Λέτε να φαω και μια σοκολατίτσα???

Τα λολλιποπάκια τι κάνουν??? Μεγαλώνουν?? Την καμπύλη ζαχάρου πότε τι κάνουμε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελασ????????????????????

εεε ...αχ..και ισε μακρια!!!..ιδι τα ιμουν με το χερι στο μαλι σου!!!..αλα τι να κανο ισε μακρια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ευαριστουμε για το κερασμα!!!...και την σοκολατα..μισι μισι την κανουμε!!..οχι τιποτα αλο ..αλα εσι δεν κανι να φασ πολι!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ενοω..εγοοοοο..ανετα τα τρωο!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΑ σημερα εκανα γενικη αιματος,ουρων,ουρικο οξυ και καμπυλη και μου ειπε οτι το βραδακι θα ειναι ολα ετοιμα! Θα δουμε!

Τι σεξο-εικονιτσα εβαλες παλι;;;;; Αρχισαμε τα προχθεσινα;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Ορμα Αγιε Βασιλη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ24 δοξα τω Θεω καλα ειμαστε και οι 3! Την καμπυλη (αν κρινω απο μενα) την κανουμε στον 6ο μηνα....

Και σου ξαναλεω: Put your ass down slowly :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[ΜΑΡΑΚΙ24 δοξα τω Θεω καλα ειμαστε και οι 3! Την καμπυλη (αν κρινω απο μενα) την κανουμε στον 6ο μηνα....

Και σου ξαναλεω: Put your ass down slowly :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυτό πολύ μου άρεσε...Μην αγχώνεστε δεν κάνω και πολλά!!Βασικά ο άντρας μου δεν με αφήνει να κάνω τίπουα. Προηγουμένως με μάλωσε γιατί έφερα μόνη μου 3 φακέλους με ασκήσεις των παιδιών, που ακόμα κι ένα παιδί τα κρατούσε άνετα!! χαχαχα

Την Τετάρτη θα παω να κάνω φάκελο στο δημόσιο νοσοκομείο, έτσι να βρίσκεται..Πιο πολύ για να παίρνω και μια δευτερη γνώμη αν και έχω εμπιστοσύνη στο γιατρό μου..Λέτε να ακούσω και καρδούλα?? Στο δικό μου γιατρό έχω ραντεβού την Παρασκευή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι και εγο καμπιλι εκανα στησ 22 εβδομαδεσ...ολα "τελια" ιτανε.. :lol::lol::lol::lol: γεματι γλικα ιμουν!!! :lol::lol::lol::lol:

βρε λολλι...δεν ινε προστιχιιιιι φοτο...οχι καλε....τεχνικι αναπνοι κανι ο σαντασ!!!

ααα μαρακι σιμφονο με την λολλι...κατι σου λει να βαλισ κατο ..σιγα σιγα..αλα τι??? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι..καλα κανι που σε μαλονι!!!...βαλι μιαλο...με το τραχιλο δεν παιζουμε!!!..οσα εκανεσ εκανεσ..τορα περισοτερο ξαπλα......

μπορι να ακουσισ καρδια..μπορι και οχι..εγο ακουσα σε 7 και 4 μερεσ..ετσι αμα δεν ακουσ ..μιν μου στιναχοριεσε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARAKI24 δεν ξερω αν θα ακουσετε καρδουλα...κολλησε το μυαλο μου....εμεις ποτε ακουσαμε;;; 6η ή 8η εβδ;;;; Παναγια μου επαθα αλτσχαιμερ!!!!!!

ΝΙΝΑ ασε δεν το σωζεις!!!!

Αλλα πραγματα κανει ο Αγιος! :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΝΑ ασε δεν το σωζεις!!!!

Αλλα πραγματα κανει ο Αγιος! :oops::oops::oops::oops:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

64142.gif

λολλι..κιτα ξανααα..οταν αφτοσ...φισαι,αφτην σικονο ποδια ..διλαδι φουσκονι!!...αμαν πια αφτο το μιαλο δικο σου..μονο σεξ βλεπι πανδου!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Παρασκευη μάλλον θα ακούσουμε αλλά θα δείξει..Δεν αγχώνομαι..Καλά να είναι το μωράκι μου και τα άλλα στην ώρα τους... Νίνα μου εμένα μου λες για τον τράχηλο?? Εμείς οι δυο νομίζω έχουμε πικρή πείρα αλλά δεν το βάζουνε κάτω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.............ΝΙΝΑ λες να αρχισαν τα συμπτωματα της στερησης;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ αυτος ο ριμαδης ο τραχηλος!!!!!!! Κι εγω πηγα να δειξω κατι εξετασεις στον γιατρο κ 2 ωρες μετα βρεθηκα στο χειρουργειο για περιδεση................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την Παρασκευη μάλλον θα ακούσουμε αλλά θα δείξει..Δεν αγχώνομαι..Καλά να είναι το μωράκι μου και τα άλλα στην ώρα τους... Νίνα μου εμένα μου λες για τον τράχηλο?? Εμείς οι δυο νομίζω έχουμε πικρή πείρα αλλά δεν το βάζουνε κάτω!

μα μαρακι για αφτο σου λεο..μιν μου ζορισιζ το τραχιλο...επιδι εχουμε ΠΙΚΡΙ εμπιρια!!!... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nikulina εσεις τους πηρατε ολους :lol::lol: φυσικα επρεπε να ζητησεις και ποσοστα :-p:-p μονο εγω και η μανα μου τον πηραμε αλλα οσοι το εβλεπαν το λατρεψαν.βεβαια δεν ξερω αν πηγαν να παρουν αλλα δεν ειχε και πολλους!

λολι πολυ ωραιοι και οι Αγοι Βασιληδες ετσι οπως τους εχεις βαλει :)

μαρακι συγχααρητηρια για την εγκυμοσυνη σου.να προσεχεις οχι δουλειες να διαταζεις οπως κανει και η λολι :)):))

:-o:-o τι ωραιες φωτο ειναι αυτες??εχουν πολυ πλακα.. :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!τελεια τα αγιοβασιλακια σου λολλι μου!!αληθεια καλε κυρια το ονομα σου ποιο ειναι??????????

πιπιτσαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!που εισαι????????????????εμαθε κανενας τιποτα???????

αν τα καταφερω θα σας βαλω φωτο απο το δενδρακι μας και το αστερακι μου!!!!!ααααααααν τα καταφερω!!!!!!

post-2628-13873935761511_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα αν μπορεσω θα σας βαλω φωτο κι απο το "χωριουδακι" που φτιαξαμε πανω στην τραπεζαρια!!!!!!!!αααααααχχχχχχχχ τρελαινομαι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα αν μπορεσω θα σας βαλω φωτο κι απο το "χωριουδακι" που φτιαξαμε πανω στην τραπεζαρια!!!!!!!!αααααααχχχχχχχχ τρελαινομαι!!!!!!!!!!!

λολλι μου καλα αποτελεσματα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai pali!!!!

κοριτσια σιγνομι που εφιγα ετσι χορισ να πω τιποτα!!!!...δεν φτεεο εγο...αλα το φορουμ....δεν μπορουσα να μπο με τιποτα!!!!αλα με τιποτα..μου ελεγε ποσ δεν ιπαρχι σελιδα!!! :lol::lol::lol:

καλλυ ..ορεεεεεεοοοο το δενδρο σου....αλα ολι η ομορφια ινε στην κορι σου!!! :lol::lol::lol: ανιπομονο να δο το τραπεζιιιιιι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Δεν μπήκα όλη μέρα γιατί δεν έχουμε ρεύμα.. φυσάει πολύ ρίχνει και χιονόνερο και πάεεει το ρεύμα...Επίσης δεν μπόρεσα να πάω και στη δουλειά... είχε κλείσει ο δρόμος απο το χιόνι και γύρισα πίσω. Δεν ξέρω αν θα μπορέσω να πάω και αύριο γιατί η χιονόπτωση συνεχίζεται... τώρα μπαίνω απο το mobile internet που σέρνεται και δεν θα μείνω πολύ για να μην τελειώσει και η μπαταρία του λαπτοπ να μείνει και για αύριο λίγο!! Έλπίζω αύριο να είναι καλύτερα τα πράγματα! Σας φιλώ όλες!! Καληνύχτα!! (δεν σχολιάζω όσα γράψατε γιατί πολύ απλά δεν τα διάβασα... κάνει 2 ώρες να ανοίξει τις σελίδες! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...