Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ!!! Νο6


Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!τι κανει η τρελοπαρεα???βρε μαρακι μου πως θα καταλαβεις οτι εισαι εγκυουλα αμα δεν νοιωσεις και λιγη ανακατοσουρα?????ευχομαι να κρατησει για πολυ πολυ λιγο!!!!!!!!!!καλημερα και σε σενα γιωργακη!!!!!!!ειδες καλε τι δημοσιευουν??????ντροπη τους!!!!!!!!!!(νινα εχεις κι αλλα τετοια ωραια?????)!!!!!

λολλιποπακι μου,kinder εκπληξουλα,τι κανεις?????οι ζουζουνες σου?????

οι υπολοιπες που ειναι καλε?ακομα κοιμουνται???κανενα νεο βρε παιδια απο την πιπιτσα μας?ποσες μερες λειπει??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!!! Τι κάνετε??? Εγώ ξύπνησα με ανακατεμένο στομάχι...Από χθες νιώθω κάπως...

koritsaki m twra eida oti eisai egkioulaaaa!

sigxaritiria kopela m!

kali sinexeia glikia m!

kai oso gia tis anakatwsoures,xalali kopelitsa m, e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερούδια...ΚΤΚ ευχαριστώ κοπέλα μου...Δεν μου πέρασε ακόμα κι θέλω απεγνωσμένα να φάω μακαρονάδα..χάζεψα!!!

girl84 ευχαριστώ κοπέλα μου...χαλάλι και πάλι χαλάλι...και σε εσένα εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Οι άλλες τι κάνετε??? Το ρίξατε στον ύπνο σήμερα??Για πείτε...χιόνισε?? εμείς στην Κύπρο βροχή και πολύ κρύο πολύ απότομα άλλαξε ο καιρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα σασ..τη κανε τε ολα καλα?...

ααα βλεπο ποσ ..σιμερα δοσατε το παρον!! οχι ολεσ αλα ινε αρχι ακομα ..αντε σιγα σιγα να μαζεφτουμε...να γινομαστε παλι εκινι η παρεαα..η καλι!!!

τορα καταλαβα ποσο πολι σασ ελιψα..μολισ εβαλα φοτο...εφανιστικατε!!!..καλο αφτο!!χαχαχα :roll::roll::roll::roll:

λιποννν..ξεκιναο!! :lol::lol::lol:

γιοργο..παιδι μου..τη κανισ..ολα καλα??..τη γινετε,το μικρο..περπαται?? :lol::lol::lol:

κιτα τα φοτο μου τα ζιτισαν ετσι..τα εβαλα...μαλιστα μου τα ζιτισι μια εγκιμονουσα..και δεν μπορουσα να μιν την κανο το χατιρι..ορεξισ ινε αφτεσ!!!...επιτα...μιν μου λεσ που δεν σου αρεσαν!!! :lol::lol::lol::lol: ..κια αμα δεν σου αρεσαν ..ασ μιν τα εβλεπεσ...ξερισ εδο λενε ..."ΑΜΑ ΑΝΑΚΑΤΕΒΕΣΕ ΜΕ ΤΑ ΠΙΘΟΥΡΑ...ΣΕ ΤΡΟΝΕ Η ΚΟΤΕΣ!!!" :lol::lol::lol: ..ετσι καλα να παθισ..αμα ριχνισ ματιεσ εδο... :lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΛΙ..μου...απο ολα εχι το καθαστιμα...αλα τα εμφανιζο σιγα σιγα..οχι τιποτα αλο..αλα τορα που γιρισα...λεο να μιν βαλο πολα απο την αρχι...τα με διοξουν για καλα μετα!!! :lol::lol::lol: ετσι λεο να ιμε φρονιμι..λιγο!!!χα :lol::lol::lol::lol:

μαρακι μου..κοριτσακι μου...ινε φιζιολογικα..αφτα που νιοτισ..ποσ αλιοσ???επιτα καλιτερα να τα εχισ τορα παρα μετα ..που τα ισε ξαπλομενι... ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι άλλες τι κάνετε??? Το ρίξατε στον ύπνο σήμερα??Για πείτε...χιόνισε?? εμείς στην Κύπρο βροχή και πολύ κρύο πολύ απότομα άλλαξε ο καιρός!

εγο μαρακι τορα μπικα..αλα μαλον δεν σε προλαβα!!!

ακομα δεν χιονισε{εδο σε μενα}...αλα εχι πολι κριο..προι ιταν -1...και δεν φτανι αφτο..φισαι και .."μπολικο αερακι".. :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα παιδάκια!!! Τι κάνετε?

Εγώ τελείωσα τις δουλειές μου και είπα να δώ τι κάνετε...Σε λίγο θα πάω για μπανάκι, δεν θα μείνω πολύ...

Νίνα και εδώ φυσάει πολύ! Και έχει και πολύ κρύο! Επιτέλους ήρθε ο χειμώνας!

Κάλλι μου να υποθέσω ότι είναι η κόρη σου στη φωτό του προφίλ σου? Είναι μία κούκλα!!! Φτού φτού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα στην σιμπεθερα μου...

τη γινετε ολα καλα?..

ιδεσ κινισι σιμερα εδο?? :lol::lol::lol: αντε σιγα σιγα μαζεβομαστε!!!χαχαχα..

ονδοσ ΚΑΛΛΙ...η κορι σου μια κοκλα!!!....δεν αργισε η απανδισι σε αφτο που ζιτισα εγο.!!!μια φοτο με την κορι να την καμαροσουμε!!! :lol::lol::lol: ..ινε πανεμορφιιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά συμπεθέρα,εσύ όλα καλά?

Το mammy κολλάει μάλλον γιατί έκανε 2 ώρες βα ανανεώσει τη σελίδα... :?:?:?

Σας αφήνω πρός το παρόν γιατί μου έσπασε τα νεύρα...

Πάω για το μπανάκι που έλεγα!!! Τα λέμε μετά!!! Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά συμπεθέρα,εσύ όλα καλά?

Το mammy κολλάει μάλλον γιατί έκανε 2 ώρες βα ανανεώσει τη σελίδα... :?:?:?

Σας αφήνω πρός το παρόν γιατί μου έσπασε τα νεύρα...

Πάω για το μπανάκι που έλεγα!!! Τα λέμε μετά!!! Φιλάκια!!!!

σου εσπασε τα νευρα?? :lol::lol::lol: σου φενετε!!χαχαχα :lol::lol::lol:

γιατη κολαι παλι αφτο??..τη γινετε ?.....και σε μενα κολαι.. :lol::cry::lol::cry:

αντε καλα..πιγενε ..πλισου!!! :lol::lol::lol:

φιλακια πολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααα κι απο μενα!!!!!!!!γιεληζ μου και νινα μου ναι το κοριτσακι μου ειναι και σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια!!!μπορει σημερα να βαλω και καμια με το δεντρακι μας!!!!αληθεια καλε στολισατε?????θα βαλετε καμια φωτο να δουμε τα δεντρακια σας????αντε να ανεβουμε λιγο ψυχολογικα!τρελαινομαι για τα χριστουγεννα!!!!!!!!!!!σημερα καναμε και κουραμπιεδες με την κωνσταντινα!!!!!!!!

αν και καναμε λιγους μπορω να σας κερασω απο εναν!!!!!!!!χα χα χα !!!!!!!!!!!!με μετρο,μην μας τελειωσουν!!!!!!!!!!!!

post-2628-13873935756659_thumb.jpg

post-2628-13873935757043_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera kai apo emena...

ΚΑΛΛΙ...τη ινε αφτα που μου κανισ???..τη ινε αφτα!!!!...τορα θελο γλικο!!! :lol::lol::lol::lol:

πολι ορεεα φενουντε στην φοτο..και ιμε σιγουρι ποσ και στην γεφσι τα ινε πεντανοστιμα!!!!! :lol::lol:

τα προσπατισο να βαλο φοτο με το δενδρεακι μου!!!..αν το καταφερο καλοσ!! :lol::lol::lol: ναι ναι ..στολισα ..εδο και καιρο!!! :lol::lol::lol: αρκετο καιρο!!! :lol::lol::lol: ναι ναι λατρεβο το σπιτι στολισμενο...βασικα μου αρεσι παρα πολι χριστουγινα οταν ολα ινε στολισμενα!!... :lol::lol::lol::lol: ομολογο ομοσ ποσ φετοσ...εχουμε μια πικρα...που επρεπε να ιμαστε περισοτερι...και λιγο μασ πικριζι...αλιοσ το ιπαμε περσι ποσ τα ινε φετοσ...περσι ιμουν 4,5 μινεσ ..τοτε ακομα ζουσε το αγγελουδι μου...αλλα.............να ι πικρα που ελεγα..μπικε λιγο και εδο!!! :lol::lol::lol:

σιμπεθερααααα..τη κανισ??δεν σε προλαβα ....κριμα!!!

post-12392-13873935758769_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα φανταζομαι να καταλαβες οτι οι κουραμπιεδες αυτοι ειναι απο ζαχαροπλαστειο!!!!!καναμε κι εμεις αλλα μια λογικη ποσοτητα!ειπαμε οτι ειμαστε ευτραφουληδες αλλα οχι κι ετσι!!!!!!!!το δεντρο σας ειναι τελειο και ειμαι σιγουρη πως του χρονου δεν θα εισαστε μονοι!θα εχετε κι εναν μονιμο επισκεπτη!!!!!!!!!!μην μου στεναχωριεσαι λοιπον κι απολαυσε την καθε στιγμη με τον αντρουλη σου γιατι οταν ερθει το μπομπιρακι δεν θα εχετε και πολυ ελευθερο χρονο!!!!!!!!!!!!!! θα προσπαθησω να βαλω κι εγω το δικο μου αργοτερα!!!!!!!!!!!!!φιλιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ινε και απο το ζαχαροπλαστιο.. :lol::lol::lol::lol: ευαριστοσ τα δικιμασο.χαχαχαχα :lol::lol::lol::lol: ...

ασ βαλο μια αλι φοτο..μολισ τορα φιαγμενι!!! :lol::lol::lol: ποσ λεμε...φρεσκοτατι!!! :lol::lol::lol::lol:

post-12392-13873935758906_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νινα φανταζομαι να καταλαβες οτι οι κουραμπιεδες αυτοι ειναι απο ζαχαροπλαστειο!!!!!καναμε κι εμεις αλλα μια λογικη ποσοτητα!ειπαμε οτι ειμαστε ευτραφουληδες αλλα οχι κι ετσι!!!!!!!!φιλιααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αλιθια ινε ποσ ιθελα να ροτισο..αν για το στρατο τα φιαξατε!!!...αλα ιπα...μεγαλι "φαμιλι" τα ινε.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αλα απο εμφανισι..σου ξανα λεο...ινε τελια!!! :lol::lol::lol:

να σασ διξο και τα παιδια μου???... :lol::lol::lol::lol:

post-12392-13873935759223_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και πάλι!!!

Κάλλι μου τέλειοι οι κουραμπιέδες... δεν πειράζει που είναι απο ζαχαροπλαστείο... η εικόνα μετράει!! :lol::lol::lol:

Συμπεθέρα το δέντρο σου τέλειο!!!! Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κρύφτηκες απο πίσω!!! Γιατί καλέ μας κρύβεις την κορμάρα σου???? ΑΑΑ βλέπω και τη νύφη μου εκεί!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες!!!!! ;;);;);;);;)

Τι κανετε; Πως περασατε το Σ/Κ;

Εμεις ησυχα κ ηρεμα....αν κ την εκανα την γουρουνια μου (μην το πειτε στον γιατρο μου pleaseeeeeee :ympray::ympray::ympray::ympray: ) εφαγα 4 κομματια πιτσα ^#(^^#(^^#(^

Πω-πω...μετα απο τοσους μηνες αναλατα κ ανοστα φαγητα η πιτσα ηταν σαν Χριστουγεννιατικο δωρο!!! =))=))=))=))

ΝΙΝΑ τι τελειο δεντρο!!!!! Και του χρονου κοριτσακι μου!!!! Να ειστε γεροι και ευτυχισμενοι!!!

ΚΤΚ τι μου εκανες με τους κουραμπιεδες!!!!!;;;;; Εχω και καμπυλη ζαχαρου αυριο πουρνο-πουρνο! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

post-10785-13873935759522_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!τι κρυο ειναι αυτοοο 8-x8-x τι κανετε?

:-o nikulina εχουμε τον ιδιο χιονανθρωπο :-p δεν ειναι τελειος?? ;;);;)

λολι ωραιο το δεντρακι σας :) και του χρονου να ειστε καλα με τα μωρουλια σας!!

κανα μελομακαρονο με σοκολατα παιζει?γιατι με τους κουραμπιεδες δεν τα παω καλα πλεον :-p:-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα γιατί δεν με άφηνε τόση ώρα να ανανεώσω τη σελίδα?

Lolli τέλειο το δέντρο σας!!! Και του χρόνου με το καλο με τα μωρά σας!!!

rose και εδώ έχει πολύ κρύο!!!!Τώρα βγήκα λίγο στο μπαλκόνι και μπρρρρρρρ!!

Συμπεθέρα που χάθηκες καλέεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!μια ωρα προσπαθω να μπω!!!!!!!τελεια τα δεντρακια σας!!!!!νινα μου η δευτερη φωτο ειναι πολυ πιο ωραια απο την πρωτη,γιατι αραγε?????λολιποπακι μου του χρονου κατω απο το δεντρακι σας θα εχει πιο πολλα δωρακια!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D!!!!!!!!! δυστυχως δεν μπορεσα να βαλω σημερα φωτο αλλα θα το ξαναπαλεψω αυριο παλι!!!!!!!!

καλο βραδυ σε ολους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλιμερα...εχτεσ δεν μπορουσα να μπο στο φορουμ....μαλοσ που ισασταν εσισ!! :lol::lol::lol: για αφτο δεν με αφινε να μπο!! :lol::lol::lol::lol:

λολλυ..τελιοσ το δενδρο.. :lol::lol::lol: το χρονου..δεν τα φανι απο τα δορα!!! :lol::lol::lol:

σιμπεθεραααα..ιδεσ την νιφουλα σου??? :lol::lol::lol: εεεε ξερισ πουσ λενε ..οπου γλενδι και χορο.... :lol::lol::lol: ...δεν ιταν μεσα στο προγραμα να φοτογραφιτι και αφτι..αλα ιταν τηχεο.. :lol::lol::lol: οπουσ λει και ενασ πολι γνοστοσ..ιταν στιγμεο λαθοσ!!!! :lol::lol::lol:

ροσε25... :lol::lol::lol::lol: το χιοναντροπο ..τον εροτεφτικα...και οχι μονο εγο!! :lol::lol::lol: το αγορασα εγο...μετα οταν ξαναπιγα ..αγορασα και για μια γιτονισα ..οπια και αφτην τον εροτεφτικε..και τοτε οταν ξαναπιγα ιχα μαζι μου και μια φιλι μου..οπια πιρε 3... :lol::lol::lol: εεεεεε..τορα που το σκεφτουμε ...το jumbo τα επρεπε να μου δοσι ποσοστο!!!...μεγαλι πελατια τουσ εφερα!! :lol::lol::lol::lol:

καλλι μου ..η δεφτερρι φοτο φενετε πιο ορεεα ..μαλον επιδι..δεν φενουμε ολοκριρι!! :lol::lol::lol: ετσι και τα εμπενα ολοκριρι..πολι φοβαμε ποσ δεν τα φενοταν το δενδρο... :lol::lol::lol::lol:

ιπολιπεσ..που ιστε??..που κριβεστε??..ελατε να μασ πιτε μια καλιμερα!!! :lol::lol::lol:

λολλι..εχισ εξετασι ζαχαρο προι ..και βραδι τροσ πιζζα???...αμα σου βγι λιγο περισοτερι..να μιν τρομαζισ ..απο την πιζζα ινε!!! :lol::lol::lol::lol: ..αλα εχο μια απορια....γιατι 4 κοματια ...μονο 3 επρεπε να φασ...το τεταρτο για πιον ιταν???εεεεεε??? :shock::lol::o:shock::lol::o

ααααα...ξεχασα να σασ πω....εδο χιονιζι απο προι...και τα εστροσε και ολοσ!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello!!!!

Χιονισε...χιονισε στο στρουμφοχωριο!!!!!

Φετος ειχα πει οτι δεν θα στολισω,γιατι καταρχην ειχα πεταξει το περσινο δεντρο μαζι με τα στολιδια κ δευτερον εκανα αλλαγες στο σπιτι κ δεν ειχα χωρο....Δεν αντεξα ομως κ τελικα πηρα αυτο το μικρο δεντρακι κ λιγα στολιδια κ το κοτσαρα ετσι για το καλο!!!!

Ρε ΝΙΝΑ, το μεσημερι την εφαγα την πιτσουλα!!!

Ο γιατρος ειπε νηστικη απο τις 9 χτες το βραδυ ως σημερα το πρωι....αυτο το τηρισα! :lol::lol::lol::lol::lol:

Το 4ο κομματι το εφαγα για το σκυλι μου!!!! :lol::lol::lol:

Τι κανετε εσεις; Χιονιστηκατε καθολου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...