Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 21!!!!!-για περισσ. ύπνους!!!!


Recommended Posts

γιωτα θελω να του παρω μποτακια

ελα ρεσυ γιατι τι επαθες? τι σου λειπει απο τη σπιταρονα σου? :P

γιωτα μου λειπειιιιιιιιιις θελω να ερθουν οι γιορτες να ερθετε

α καλα χρυσα μεχρι το απογευμα που κοιμοταν και το δικο μου ηταν τζιτζι και τωρα ειναι παλι μπουρδελο

αφροδιτη φτανει ο καιρος για την αυχενικη ε? περναει γρηγορα ο καιρος κοριτσια1!!!!

θελω κ εγωωωωωωωωωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγραψα τα εσωψυχα μου ,ειπα τον πονο μου και σβήστηκε.... :cry::cry::cry::cry::cry::evil::evil::evil::evil::evil: Αφρο κουραγιο,τουλαχιστον ηρθε ,εμενα ουτε καν πατουσε το ποδαρι της και μεναμε κ στην ιδια πολη.... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!

Να'μαι-παλι...!

Γιωτα λαμβανεις?οκ..επειδη μιλησα για μαγεια στο νησι δε μου μιλας? :roll:

Εγω νομιζω πως τα παιδια βγαινουν ενα κ ενα..Ενα ζωηρο-ενα ηρεμο....

Αν κ πιστευω οτι αναγκαστικα συμβαινει αυτο...Αν βρει "χωρο" το δευτερο μπαινει σε δραση!κοκ.

Εγω παντως ειμαι 1η κ ημουν ησυχη αλλα με αυτοπεποιθηση κ ανεξαρτησια κ ο 2ος ησυχος παλι αλλα

γκρινιαρης κ λιγο μαμακιας(τον λατρευω...σας το'πα? :lol: )

2η μερα που κοιμαται μεσημερι ατελειωτα!2.5 ωρες!Ουτε βρεφουλι!

Τι επαθε???Αλλαζει???Τωρα θα μου γινει φαγανουλα κ υπναρου????Μηπως θα χασει κ κανα γρ??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχαχα αναστασι κ εμενα εχει 3 μερες που το μεσημερι κλεινει 3ωρο!!!!!!! νεογεννητο οταν ηταν δεν κοιμοταν τοσο!!!!!

γιατι να χασει γραμμαριο η στρουμπουλοτσαχπινουλα καλε??? ασε να ζουλαμε μπουτακια την κυριακη!! :D:D

κ εγω συμφωνω με την αναστασι.. δε νομιζω να βγαινουν ολα ζωηρα.. ενα κ ενα... ετσι οπως ειναι ο αναστασης ποσο πιο ζωηρο θα μου βγει το δευτερο??? :lol::lol::lol::lol:

σας ειπα τι εχει φαει σημερα ο μικρος???

το πρωι μια μπανανα ενα μανταρινι ενα πορτοκαλι

ενα μπολακι με κορνφλεικς (τα δικα μου :lol: )

ενα παγωτακι σαντουιτς

το μεσημερι μια πιαταρα με σολωμο με διαφορα λαχανικα και πατατες

ηπιε κ γαλα πιο μετα

το απογευμα 2 φετες με μελι μια με μαρμελαδα

ενα γιαουρτακι

κοτοπουλακι με πατατουλες που φαγαμεκ εμεις

ηπιε κ το γαλα του πριν λιγο

κ τωρα κοιμαται

και εχει βγαλει κ αλλα 2 δοντια :lol::lol::lol::lol:

η ορεξη αμειωτη :lol::lol::lol:

κοριτσια εχει παχυνει πολυ!! εχει γινει πολυ αφρατουλης το μαναρι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επισης..μανιταρια απο ποτε δινουμε??? :?

φουλινακι welcome.

χαχαχα ημουν σίγουρη ότι εσύ θα το ρωτούσες αυτο! :x

Εγώ ρώτησα την παιδίατρο στους 8 μήνες και μου είπε ότι μπορεί να τα φάει μια χαρά, αλλά όχι πολλά! :lol:

Πάω να διαβάσω τα κουτσομπολιά σας και επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδατε κάτι ίνες καφέ σκούρες σαν κλωστές στα κακά.

Αυτά είναι??

Και αν ναι απο τι προκαλείται?? :o:o:o:o

Εχω την εντύπωση ότι αυτό ειναι δείγμα πως είναι ή ηταν πρόσφατα κρυωμένο το παιδί... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για τα μανιταρια κ εμενα μου ειχε πει απο 8 μηνων

αλλα δεν του αρεσουν του μικρου, ουτε κ τωρα τα θελει

πω πω κομματια ειμαι το σπιτι ειναι παλι ανω κατω παρα το οτι εκανα δουλειες ολη μερα και αυριο θελω να κανω και τα χαλια...

με τι κουραγιο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξενυχτισσες και μη καλησπερουδια!!!!!!!!111

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ευχαριστω για το καλοσωρισμα..

γωγουλα μου εγω ακομη δεν μπορω να εφαρμοσω την τιμωρια

αφι=ου αν ακνω πως παω να τημαλωσω αυτη αρχιζει αν α χαμογελαει

και με λιωνει...

πως να το ξεπερασω αυτο

μου λετε???

Σεσιλακι κιντερ ....ακομη και λιγμενο

το λιγουρευτηκα εχω να φαω......ουουυυυυ

καλως σε βρηκα ξανα!!

ΛΕΝΑΚΙ γεια σου καρντασινα

να το χαιρεσαι το χουλιγκανακι σου που ειναι και τσαλιματο

ξερει αν σε τουμπαρει ακι σενα

ΣΕΣΙΛΑΚΙ εγω παλι δεν μπορω να προλαβω τις δουλειες!!!

ψοφαω ειμαι διαρκως στο ποδι..και τιποτα δεν κανω...

Βενι καλησπερ ακαι σ εσενα...

θελει το παιδι να χρησημοπιησει την καροΤομηχανη....

:P

μια πο τ αιδια τα θελει ολα..μα ολα!!!

οσο για το κομμωτηριο ..νομιζω οτι δεν αρεσει σε κανενα

παιδακι!!! :shock::shock::shock: για την ακριβεια

το σιχαινονται...με το ζορυ να καθησουν ησυχα..ψαλιδια και χτενες μοιαζουν απειλη!!! :?

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΑΤΑΙ ΤΑ ΜΑΝΗΤΑΡΙΑ...

για να το ψαξω....

pebii ζηλεψα βολτα....

μαριαιωανναδεν εχω ιδεα..δε μηλας εμ τη γιατρο???

:shock:

Αφροδιτουλα φιλακια..καλη ξεκουραση ....και στις δυο μας...ΠΤΩΜΑΑΑ!!

SAVOPIGOUINAKI ..ΕΛΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!!

δεν ξερω τι ακριβως σε βασανιζει..ευχομαι γρηγορα να χαμογελας!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΔΙΟ...ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ ΣΟΚ!!!

ΥΠΝΟς ΜΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑ!!!

ΦΤΥΣΤΗΝ!!! μηπως φευγει το κακο ματι????

ΜΑιμουδακι φιλακι και απο μενα..

μιλαμεγια πολυ φαγητο το βαλσταρι σου!!

ΕΥΓΕ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΠΡΟς Τ ΟΠΑΡΟΝ!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!

ΣΑΝ ΑΝ ΝΥΣΤΑΞΑ..Ε ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙς 5.30 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤ ΟΠΟΔΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμάστε όλες? μόνη μου στο τρενάκι????????????

Είναι 3 κοιμήθηκα από τις 9 μαζί με την Έλενα ξύπνησα στις 2 και τώρα δεν ξέρω τι να κάνω

Είναι ανωμαλία αυτό το πράγμα έχω συνηθίσει να κοιμάμαι 5 ώρες και δεν μπορώ να κοιμηθώ περισσότερο :evil::evil::evil::evil::evil:

Γιωτούλα τι έπαθες πάλι????????????????

δεν βγαίνες καθόλου εκεί, απο παρέες πως είστε????????????

Λένα δεν σχολιάζω για το φαγητό, η Έλενα τα τρώει σε 3 μέρες αυτά αν και τελευταία άρχισε να τρώει περισσότερο ομολογώ. Πριν 2,5 μήνες ήταν 9600 και σήμερα το πρωϊ την ζύγισα 10300

Για την κουμπάρα σου δυστυχώς δεν έχω καθόλου μωρουδιακά, κρίμα να σκέφτονται έτσι οι γονείς :(

Αργυρώ φαντάζεσαι τι έχει να γίνει αν συναντηθούν οι Έλενα με την Ρέα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΜαρίαΙωάννα δεν ξέρω αθόλου τι μπορεί να είναι, μίλησες με παιδίατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, καλα ειμαστε!

Ελπιζω να τα λεμε παλι!

Χειμωνας, κλεισουρα και εδω!

Το προγραμμα σημερα εχει, στροσιμο χαλια! :evil:

Φιλακια κοπελαρες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας,

Ελένη καλώς ήρθες πίσω!!!! καλέ στρώνουν και χαλιά στην Ρόδο? με τόση ζέστη?! :?

τι κάνει ο μπαμπάς σου?

Καλημέρα Αναστασία.....

εδώ βρέχει σήμερα και έχει 10 βαθμούς!!!

σε λίγο θα ετοιμάσω το πρωινό, κάτι ήθελα να γράψω αλλά το ξέχασα!!! :oops::oops::?

Ο Λουκάς όταν πήγε πρώτη φορά στο κομμωτήριο κάθησε πολύ καλά, κανένα πρόβλημα, την μικρή δεν την έχω πάει ακόμη....αλλά τα κομμωτήρια έχουν και παιδικά καθίσματα, είτε αυτοκίνητα, είτε αλογάκια γιατί να μην καθίσουν?

Γιώτα δεν κάνατε κανονική μετακόμιση? δλδ το σπίτι σας είναι λίγο "φοιτητικό"?!

σήμερα η κόρη της φίλης μου γίνεται 1 χρονών, μάλλον θα πάμε, εκτός απροόπτου βέβαια....

σας φιλώ και καλό Σάββατο..... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! Αναστασια το νησί ειναι για το καλοκαίρι ,για τους λάτρεις της θάλασσας! εγω ειμαι λάτρης της ταβέρνας δίπλα στη θάλασσα!!!!αχααχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχ α

Νατασούλα παρέες καναμε μα δεν εχει που να πας,πηγαινουμε παιδότοπο και αυτή κολάει εάνω μου κ θελει να παίξουμε μαζί!!! έλεος....δεν εχω πιει ακομη καφε,παρηγγειλα και τον περιμένω ! δεν σας το είπα?δουλειά είμαι !! ναι τρίτο Σαββάτο στη σειρά !!!αχαχαχαχαχαχαχαχα

απο Δευτέρα λέω να παω για εξετάσεις...αδιαθεσία ,στομαχόπονοι ,αναγουλες ,πεφτουν πολύ τα μαλλιά μου ,μονιμως κουρασμένη...γκαστριτιδα δεν οπότε με κόβω για πεσμένο σίδερο!!!!

νυστάζω!!!!!!ξύπνησε ένα τρισεκατομμύριο φορές!!!!! ααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααα

μετρημένα τα έπιπλα μας ειναι 7 κομμάτια!!!!!! επίσης ααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε γιωτα μαλλον δεν σου παει η χιος!!!!!!

υπαρχει πιθανοτητα να επιστρεψετε η ειναι για μονιμα εκει?

δεν ξερω πολλα για την χιο αλλα απεναντι στην μυτιληνη ειναι φανταστικα,μακαρι να μπορουσα να παω εκει μονιμα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου καλη ειναι η Χίος ,τον αντρα μου πρέπει να πνίξω που επέμενε να μην παρουμε πολλα πραγματα,κ εγω η ηλιθια τον ακουσα!!! μου ελεγε οτι θα ανεβαιναμε τον Οκτωβρη για τα υπολοιπα καταλαβες?μονο που δεν βόλεψε με τη δουλεια ,ασε που θελει κ 500 ευρω γ τα εισητηρια!!!οποτε τωρα βράζω στο ζουμί μου εως την Πρωτοχρονια που θα πάμε!για τη Μυτιληνη μου ειπανε εχει ωραια αγορα,κάποια στιγμή θελω να πεταχτώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στη Ροδο γιωτα στη Ροδο!!! και εδω διπλα ειναι κ εχει κ ωραια αγορα....αν κ για να ειμαι ειλικρινης τα βρισκω ολα πολυ ακριβα εδω κ "ψωνιστικα"..γενικως ολο μαρκες πανακριβες διοτι απο οτι καταλαβα οι περισσοτεροι Ροδιτες πασχουν αποτο συνδρομο του "ειμαι οτι φαινομαι" κ ντυνονται σαν λατερνες για να πανε παιδικη χαρα η στο φουρνο..ασε δε τι φορανε για να πιουν καφε!!!αστα...Το νησι ωραιο ειναι κ εμεις καλα περναμε παντως!!

Βγαινουμε βολτα πριν ο Βικινγκ γκρεμισει οτι εχει μεινει ορθιο!

Χαιρετω ολο το τρενακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε Φρανι και εδω το ιδιο ,πρεπει να ειμαι η πιο λετσαρια στο νησι χαχαχαχα μου ειπαν οτι οι Χιωτες μια φορα το μηνα κατεβαίνουν στην Αθηνα κ ψωνιζονται,εδώ δεν εχει ιδιαιτερη αγορά ,απο παιδικα εχει μονο μαδερκερ ,της πηρα ενα αδιαβροχο 50 ευρω και ακομη χτυπαω το κεφαλι μου !!!!!! οταν ανεβηκα επανω τον Σεπτεμβρη της ψώνισα ομως και μαλλον ετσι θα κανω ,στις αδειες μας δλδ θα ψωνιζουμε τα απαραιτητα... και φυσικα θελω να κατεβω Αθήνα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα στην μυτιληνη σιγουρα ειναι ωραια και εχει και πολλα καλα ;)

αν δεν παινεψω το σπιτι μου λεει θα πεσει να με πλακωσει

αχ αυτοι οι αντρες μα αφου ειχατε ηδη βρει το σπιτι δεν θα ηταν καλυτερα μια και καλη να τα φερνατε ολα??? ααααχχχχχχχχχχχχχχχχ

υπομονη γιωτα μου υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα...........εμεις απο μυτιληνη πηγαιναμε τουρκια και ψωνιζαμε

ηταν ολα παμφνηνα!!!!!!

σε συγκριση με τις δικες μας τιμες

προπερσυ πηγε ο μπαμπας μου και μου εφερε δερματινη καμπαρτινα 70 ευρω :shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας πω...ειπαμε να δοκιμασουμε το γιογιο

την ξεντυσα εχθες γτ θα την εκανα μπανιο αλλα περιμεναμε να ζεσταθει το νερο

την βλεπω καποια στιγμη βρεχει λιγο το χαλι...μηηηηηηηηηηη φωναζω στο γιογιο πανε!!! τρεχει κ αυτή στο γιογιο και οσο ετρεχε κατουρουσε!!!!! εκανε το διαδρομο ποταμι χαχαχαχαχαχα καθετε στο γιογιο κανει κ εκει λιγο ...σηκωνεται ....ξανακαθεται ...σηκωνεται.....παει παραπερα σφιγγεται κατουραει λιγο ...τη μαλωνω της λεω στο γιογιο ....καθεται στο γιογιο κανει οτι σφιγγεται σηκωνεται... παει παραπερα στο σαλονι σφιγγεται κατουραει λιγο ...τεσπα μου κατουρησε σε διαφορα σημεια το σαλονι σαν τα σκυλακια, και το εκανε επιτηδες!!!!!!! και γελουσε....ευτυχως ειχα ξεστρώσει στο σαλονι γτ περιμενω το καινουργιο χαλι που παρήγγειλα.....μια αποτυχια σκετη...

Αναστασια το σπιτι μας το αφησαμε οπως ηταν κ αγορασαμε μερικα φτηνα πραγματα απο εδώ ,απλά στην μετακμιση (γτ αλλαξαμε κ εδω σπιτι) μου σπασανε το τραπεζακι της τιβι,επισης μου λειπουν κατι μικροεπιπλα μωρε ,κ κανα πινακακι γ τον τοιχο ,να μοιασει πιο σπιτι ρε γμτ,και πολλα κουζινικα μου λειπουν πχ δεν εχω μιξερ ,εχω μονο 4 πιατα ,μη γελατε ρε !!!!! αμα ερθετε σε μιας χρήσης α σας ταισω!χαχαχαχαχαχα πρεπει κ θελω και το χρειαζομαι ψυχολογικα να παω στο ΙΚΕΑ να παρω μερικα ψιλολογια,κουρτινες χρειαζομαι επίσης ,με το κρεβάτι του παιδιού δεν ξερω τι να κάνω ....μετανιωνω που δεν μετακομισα κανονικα διοτι στην τελικη μας κοστισε το ιδιο,και οταν γυρισω τα επιπλα μου θα ειναι 4 χρονων μεγαλυτερα ,το ιδιο κ οι συσκευες ,εντωμεταξυ τα εχω βαρεθει οποτε ευκαιρεια ήταν α τα εφερνα και να μν τα επεστρεφα χαχααχαχαχα ψωφαω να κανω ανακαινιση στο σπιτι μας επανω ρε παιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia .

den eimai kala ...palu :evil:

panagiwta xazomara kanate ...

elenh kalos irthes pali ,mou elipses polu .

shmera hthela na paw bolta sta h&M alla anablithike ,h mama mou feugei se ligh wra kai den mporoume na bgoume twra .

den dixnei pia duo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Εμένα τον πιάνει και την μέρα δυστυχώς! Υπομονή ναι πού θα πάει θα περάσουν! 🥴🥴 Σε λιγάκι ξεκινάμε βάρδια!! Χαχα Ευτυχώς πρόλαβα κι έκανα τώρα ένα ωραίο ζεστό μπανάκι και χαλάρωσα λίγο! 😊
    • Καλά είμαι 😊 Στη ρουτίνα μας. Καλά τα πάει η μικρή με την γυναίκα, έχουν βρει κι αυτές την ρουτίνα τους. Έχει προσαρμοστεί και δεν κλαίει όταν την αφήνουμε.  Είμαι στο στάδιο του αποθηλασμου. Τώρα της δίνω μόνο πρωί βράδυ και έχει ξεκινήσει και πίνει τώρα και αρκετό αγελαδινό γάλα, οπότε αυτό το μήνα σκέφτομαι να κόψω και τον πρωινό θηλασμό και τον επόμενο μήνα τον βραδινό. Για να δούμε... Θα σε συμβούλευα να κάνεις έστω και με βιντεοκλήση μία συνάντηση με σύμβουλο θηλασμού μπας και βρει τι φταίει. Είναι κρίμα τώρα να πονάς 😕
    • Κι εμείς έτσι ακριβώς...όλη μέρα κοιμόταν κάτι μισαωρα ένα τέταρτο και πάει λέγοντας και τ απόγευμα δεν άντεξε κοιμήθηκε απ' τις 6 μέχρι τις 9..μετά κοιμήθηκε κάνα τέταρτο και τώρα προσπαθώ να τον βάλω μπας και κοιμηθεί κάνα τετράωρο...εντάξει παρηγοριεμαι τουλάχιστον δεν είναι μόνο ο δικός μου
    • Τα άλματα ουσιαστικά θα καταλαβαίνεις γιατί το μωράκι φέρεται κάπως διαφορετικά..Εμείς ας πούμε περάσαμε τα 2 πρώτα και τα καταλάβαμε καλά 😂..Εμένα στηρίζει κεφαλάκι και έχουμε και οπτική επαφή αρκετή θα έλεγα...Μη σε αγχώνει αυτό,κάθε μωράκι θέλει τον χρόνο του 🙂🙂..Αχ και εμάς τα βράδια μας είναι λίγο περίεργα λόγω κολικών αλλά θα περάσουν που θα πάει..
    • Εγώ κοριτσάκι μου είχα από την 5η βδομάδα αίμα και καφέ μέχρι τον 4ο μήνα.. Αποκολλησουλες ήταν κ όλα πήγανε καλά!! Ή που το έχασες κ έγινε κάπου εκεί ανάμεσα ή που άλλαξε ο κύκλος σου αυτό το μήνα. Εγώ πχ τους 4-5 τελευταίους μήνες είχα ωορρηξία 11η μέρα βάσει τεστ κ αυτό το μήνα είχα θετικό 14η..  Καλούς διπλασιασμούς κοριτσάρα μου!!! Με το καλοοοοοοο
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...