Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΣΑΧΠΙΝΟΓΑΡΓΑΛΙΑΡΕΣ SUPERΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ '09 Ν.17


Recommended Posts

Σοφακι σούπερ οι γάζες!!!

Πολύ εξυπνο ετσι όπως τις έβαλες...

Και τα αεροστατα πανέμορφα!!

Μπράβο σου..πολύ ομορφο δωμάτιο...

Αχ εγω ακόμα να της βαλω μοκετα..

Πήγα σ'ενα μαγαζι της γειτονιας και μου ζητησε 55 ευρω το μετρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 934
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εντωμεταξυ Σοφη κι εγω περιπου το ίδιο πράσινο έχω στους τοίχους..αλλά από τη μέση και πανω..

Μου αρεσει πολύ ο συνδυασμός με το ροζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξύπνια :shock: ακόμα :shock: .

Ισμήνη εγώ σήμερα κοιτούσα ταπετσαρίες για την κρεβατοκάμαρα και μου λέει το αφεντικό εκεί, εσύ δεν είσαι η Φρόσω η κόρη του κ...... Ναι λέω. Καλά μου λέει θα πάρεις ταπετσαρία με 3 αγόρια; :lol:

Και τις έκλεισα όπως τις κοιτούσα κλαψ κλαψ.

Και ναι το χαμό πρωί, μεσημέρι, απόγευμα εγώ τον μαζεύω.

Πού να δείτε ο δον τί κάνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το φυστικι αυτο ειναι οντως πολυ ομορφο και ταιριαζει τελεια με ροζ.

Ισμηνη μου οι γαζες ειναι απο τον στολισμο που ειχα στην βαφτιση οπως και η ροζ γλαστρουλα με την ελια και τις πεταλουδες.

Αντε βαλτε οι υπολοιπες δωματια να βλεπουμε...

Γιατι μετα σειρα θα εχουν οι φωτο απο τον χριστουγεννιατικο στολισμο των σπιτιων μας. :D

Αχ φροσω μου καθε βραδυ το ιδιο...τι τραβαω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά εγώ φέτος θα στολίσω το δέντρο στο φυσικό του περιβάλλον.

Έξω στη βεράντα. Πρέπει να αγοράσω και καινούργια στολίδια.

Τα περσινά τα έφαγε ο δον. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ παντως λατρεύω τις ταπετσαρίες..

εχω βαλει και στα 2 δωματια κι εχω παρει και για το δικό μας αλλα δεν την έχω βαλει ακομα..

Παντως να ξερεις οτι πλένονται..δεν θα έχεις προβλημα..λεω εγω τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλένονται Ισμήνη αλλά βγαίνει ο μαρκαδόρος για παράδειγμα;

Καλά για το δέντρο εννοείται πώς όλη μέρα στο τζάμι θα την βγάζουν. :lol:

Προχθές καθάριζε η γυναίκα που έχω κι ο Φίλιππος πήγαινε και έγλυφε τα τζάμια.

Τον κοίταζε εκείνη κι έκανε τον αδιάφορο. Το ξανακαθάριζε και τον παραφύλαγε.

Μόλις γυρνούσε από την άλλη το ξανάγλυφε.

Η γυναίκα τον έκανε γούστο αντί να μας βρίσει. Πάλι καλά.

Τα στολίδια μας ήταν νυφάδες και λουλούδια απο φελιζόλ και ασημόσκονη και ο δον τα είχε περάσει για καραμέλες. Όλες τις γιορτές η μούρη του ήταν μέσα στην ασημόσκονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω αλεκα..ποτε δε ξεχνας....

παιδια πειτε γνωμη.μετραει η αποψη σας ...αληθεια σας το λεω..δε το βαζω για να κανω εντυπωση..

νανα..παρε το παιδι και ανερβα..ε πια παντου με τον πετρουι;;;εγω γυρισα την ελλαδα με το μωρο..

ξεκολα και λιγο..

φροσω..πιτσα τρωνε τα παιδια;;βλεπω καλα.;;

καλα τελεια η φωτο με το κατσαρολακι..αυριο πρωι δουλεις..

ετοιμασιες

θα ερθει και η πεθερα...

ρτε παιδια θα σας βαλω τη φωτο της τουρτας γαμου...θα σκασω...

ντομ ολα σου μυριζουνα;

λυδια ωραιο το σωματιο;;

απο που το κοκκινο αλογακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σωσω ποτε δεν περιμενα απο σενα να διαλεξεις τοσο λουλουδενια τουρτα

εισαι ρομαντικη τελικα και ας μην το δειχνεις

λιγο φορτωμενη την βρισκω, θα προτιμουσα λιγοτερα χρωματα στα λουλουδια

σορρυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ρε Σωσω με τις αποριες σου!Μου αρεσει που εχουμε γινει τοσο φιλεναδες που δεν κανουμε τιποτα χωρις να πουμε την γνωμη μας η μια στην αλλη!Καταρχας να χαιρεσαι το κομματι,την Μαρθουλα μας βρε!Χρονιζει το μωρακι σου Σωσωκαααα!!!!Μην κλαψεις...ελα αφου κατα βαθος εισαι πολυ ρομαντικη και ευαισθητη απλα το κρυβεις που λεει και η Αλεκα!

Εγω πιστευω πως πισω απο το αστειρευτο χιουμορ σου, κρυβεται ενα πολυ ευαισθητο κορμι και οτι το χιουμορ ειναι η αμυνα σου... Αυτο ηταν παρενθεση.Στο θεμα μας τωρα εγω θα εφτιαχνα αυτην ακριβως την τουρτα χωρις τα κιτρινα και πορτοκαλι λουλουδια,θελω να πω πως το ροζ-λευκο μου αρεσει ,τα υπολοιπα λουλουδια σαν χρωματα νομιζω οτι περισσευουν.Γνωμη μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok κοριτσια...περιμενω και των αλλων τη γνωμη..αυριο θα παμε να τα ξανα δουμε μηπως γυαλισει τιποτσα και στο λευτερη..και γω ντεμι ειμαι...

παω για νανι..

να στε καλα για τις ευχες..και τα παιδακια σας γερα να ειναι ...και ολα βεβαια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re κοριτσια η μοκετα πως σας βολευει ?

ασε που γινεται μπουρδ..ο ! κ αντε να κα8αριστει με τα ταρζανακια που εχουμε :mrgreen:

Dομ αλι σε αυτον που 8α φαει φασολαδα σπιτι σου ε ? :mrgreen:

Λοιπον Σωσω ... ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ !!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=occasion14.gif] ΓΕΡΟ , ΤΥΧΕΡΟ Κ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!

Λοιπον παλι... η τουρτα... δεν...

Τετοια τουρτα μπορει να διαλεγα στα γενε8λια της κορης μου ... αλλα δεν εχω ... :mrgreen:

Εγω μια 3πατη λευκο σκετο ειχα κ μια μονοπατη στρογγυλη με 3 λευκα τριανταφυλλα στον πολιτικο... Βεβαια επειδη εγω ειμαι κ πολυ χαβαλες στην μια εβαλα ντεκορ η νυφη που σβερκονει υον γαμπρο κ στην αλλη του 8ρησκευτικου ο γαμπρος που παταει την νυφη ...

Οσο πιο απλη τοσο καλυτερα , αν 8ες να 8υμιζει και βαφτιση κανε 1 σκετη και βαλε απο ζαχαροπαστα μια ροζ κορδελα (σαν κουτι δωρου που βγαινει πανω στο λευκο)

Γνωμη μου ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toy politikoy gamoy (7.11.ο7) καναμε κ τα γενε8λια κ μετα ειπαμε στους φιλους μας οτι παντρευτηκαμε , ητανε surprise party.

Αλλα το ιδιο υφος ειχε κ του 8ρησκευτικου (δεν τις εχω παρει ακομα τισ φωτο)... :mrgreen: )DSC00044.JPG[/attachment:3qhm0k3n]

post-6803-13873935364147_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

2 μερες δεν ειχα ιντερνετ! !@#$% τη φορθνετ μου @#$%^

Σωσω να χαιρεσαι τη Μαρθα!!! τα ματσ μουτς το απογευμα απο κοντα!

εγω φωτο δεν ειδα. κλασσικα.....

σημερα πολυ γκρινια... να φανταστειτε ανοιξα τβ πρωι πρωι. αλτερ. οποτε δουλευει αργοτερα ο αντρας μου και τον βλεπουν το πρωι και μετα φευγει, μου σπανε τα νευρα απο τη γκρινια!

τα υπολοιπα οταν τα βαλω για υπνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθάκι, χρόνια πολλά και καλά!!!

Πάντα χαρούμενη κι ευτυχισμένη!!!

Ρε Φρόσω... και ζεις ακόμη;

εγώ θα πάθαινα απανωτά εγκεφαλικά...

Σωσώ δε μου άρεσε η τούρτα...

Κάνε μία απλή με μωβ λεπτομέρειες που είναι το χρώμα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα εβαλα για υπνο...

Σωσω δεν περιμενα αληθεια τετοια τουρτα. οσο σε ξερουμε βεβαια... περι ορεξεως... κολοκυθοπητα...

κατι με μωβ λεπτομερειες οπως ειπε και η προλαλλησασσα...

καλε Φροσω τι εχασα, που δε διαβασα;;; εγω εγκεφαλικο θα παθαινα αν τα εβλεπα σε καθε γευμα να γινονται οπως στις φωτο με το κατσαρολακι!!!

τι αλλο.... ολο ξεχναω ρε γμτ...

α! στη γειτονια ειχαμε θρηνο! πηγε χθες να κανει παρατηρηση ο αντρας μου τους διπλανους γιατι απο τις 3 το μεσημερι μεχρι και 4 που ηρθε το στεφανι μου κοβανε, τριπουσαν και κολουσαν κατι σε σιδερο! μες το μεσημερι! και επιδη εχουμε θεμα με το θορυβο, οταν ειναι ωρα κοινης ησυχιας τους το υπενθυμιζουμε, ακους Καλυψω;; και εμεις τα ιδια...

παει λοιπον και εκτος απο το μαστορα βλεπει τη γυναικα του γειτονα να κλαιει, να μην μπορει να μιλησει! τι εγινε κυρα Στελλα;; ασε Χρηστο ασε! παει ο Γκασπερ.... τον χτυπησε χθες στο χωριο αμαξι!!!

ο αντρας μου κοντεψε να βαλει τα γελια! τετοι κλαμα ουτε για τον αντρα της θα κανει!! τελικα δεν τους εκανε παρατηρηση. σεβαστηκε το πενθος!

αλλα ησυχασαμε απο μια πηγη φασαριας.... ετσι και παρουν αλλο θα εχουμε κακα ξεμπερδεματα...

αγαπαμε τα ζωα, αλλα οταν τα αφηνουν ξαμολυμενα να χαζουν και να κατουρανε σε ολη την αυλη και τα μαξια και γαυγιζουν σαν τρελα συνεχεια.... δε γινεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και α[πο μας...ναι..θα παω να την αλλαξω...δεν ξερω αν θα προλαβω αλλα θα παω..εκανα μπιφτεκακια για το απογ αλλα νευριασα με το ταψι και τα πεταξα..

εκανα κρεπακια,θα κανω λουκαν τυροπιτακια και κρυα μακαρονοσαλατα και κλαμπακια και τελος..

βαγκ να ερθετε νησδτικοι..ποιος θα τα φαει;;

ωραια τουρτα ...

ηθελες και τουρτα στο πολιτικο τρομαρα σου!!! :o:o:o

δεν μ,πορει να βγλαει λιλα χρωμασ...

κτιμσ το γκασπερ :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδα και τις φωτο στο μειλ μου...

ο Δημητρης δεν ηξερα οτι ειναι λυκοπουλο και παρελασε!

και οταν βλεπαμε με τον αντρα μου την παρελαση σχολιασαμε οτι ηταν το καλυτερο σημειο μαζι με τους ΟΥΚαδες και τους καταδρομεις! εκει που χαιρετουσαν με τα καπελα και ολοι οι επισημοι τους χειροκτοτουσαν!!! καλε δεν παγωσαν τα μικρα;;;

μη φοβασαι για τα φαγητα... ο αντρας μου ειναι παμφαγο και τρωει γρηγορα!!!

πως τα λεν τα σαρκοφαγα ψαρια;;; ετσι!

ξυπνησε και ο Σπυρος... παω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγα στο χημείο να δώσω αίμα για το θυροειδή...

Εδώ και μέρες έχω ταχυκαρδίες και είπα να το ψάξω λίγο...

ακόμη πονάει το χέρι μου!!!

Γι' αυτό είχε βαλαντώσει στο κλάμα το μικρό μου...

Πλένω πιάτα και φεύγουμε για Λεμεσό...

Κάτι ήθελνα να πω...

αλλά τι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά στο Μαρθάκι!!!!!!!!!!!!

Εγώ μόλις είδα την τούρτα ενθουσιάστηκα. Μου άρεσε πολύ.

Όταν όμως διάβασα τα σχόλια...τα κορίτσια έχουν δίκαιο...δεν ταιριάζει με την περίσταση ούτε με τα χρώματα του γάμου-βάπτισης.

Λευκή με λιλά θα ήταν πολύ καλή ή αν δεν μπορεί μόνο λευκή με κάποιο γιόγκο. Έλα μωρέ που δεν μπορεί λιλά, μην μας τρελαίνει τώρα.

Κι αν ήξερα ότι είχες μέρες θα σου πρότεινα στην Καβάλα το Ναρλή για λαδόπανα κτλ. Είναι απλά πάμφθηνος.

Έλα ρε Βαγκ πολύ στενοχωρήθηκα με το σκυλάκι :D ζωή σε λόγου τους.

Πλάκα πλάκα πάντως εγώ δεν πήρα ποτέ κατοικίδιο γι'αυτό το λόγο. Αν πέθαινε θα έσκαγα.

Κοριτσάκια γιατί θα παθαίνατε εγκεφαλικό με τη βρώμα των μωρών μου; :lol: Θα το συνηθίσετε κάποια στιγμή. Αυτά θα λερώνουν κι εσείς θα καθαρίζετε :roll: .

Σωσώ πίτσα τρώνε βλέπεις καλά με μανιτάρια, τυρί, ζαμπόν και πιπεριά. Ο Χριστόφορος δεν τρώει τυρί και παίρνουν την πίτσα και την χωρίζουν μόνοι τους, πολύ γέλιο και μιλάνε κιόλας. Ο Χριστόφορος τρώει το ψωμί και ο Φίλιππος το από πάνω. :lol:

3 φορές έχουν φάει που είχαμε κόσμο στο σπίτι δεν τους δίνω συνέχεια εννοείται, αλλά σκέφτομαι να τους φτιάχνω σπιτική.

Σήμερα είχαμε πάει στο Αλού φαν παρκ. Ξετρελάθηκαν!

Ισμήνη του γιου μου δεν μπορεί...του έχεις κάνει μάγια με την Ιόλη. Τώρα την είδε στο τικεράκι σου και έλεγε :ymblushing::ymblushing::oops: χωρίς παρεξήγηση ....τάκα τάκα τάκα τάκα και κουνιόταν. :lol:

Αλήθεια λέω, άλλη φορά θα τον βιντεοσκοπήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...