Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΟΥΣΚΩΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΙΟΥΛΙΟΥ 2010 Νο5


Recommended Posts

γιουλακι η κοιλιτσα σου μοιαζει με την δικη μου η δικη μου ειναι ελαφρως μεγαλητερη βεβαια κατα 2 εβδομαδες...φαντασου λοιπον.!!!!!!!παντως ειναι ολες οι κοιλιτσες τελειες,εσυ λολλι απο τον επομενο και μετα μηνα θα ειναι σαν να εισαι στον 8....τελειααααααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 847
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ τι ωραία κοιλίτσα!! φοράς και το τζιν βλέπω με το λάστιχο...δεν έχω πάει να πάρω ακόμα τέτοιο...

εντάξει, την πιο μεγαλη την έχει η Λόλλη λόγω των διδύμων!!

Διάβαζα σε ένα site ότι αυτή την στιγμή τα μωρά, ο πλακούντας το αμνιακό κλπ κλπ ζυγίζουν γύρω στα 2 κιλά...αλλά το βάρος που θα πρέπει να έχουμε πάρει είναι γύρω στα 6-7...

εγώ σήμερα πάτησα τα 3!!!! Επισήμως :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε Λολλι με τις ιδέες σου τις πρωτοποριακές!! μου έβαλες τα γυαλια της τεχνολογίας!!!!! :x

να καλε κ η δικια μου- αλλα δεν ειναι updated- εδω ειναι 19βδ. τωρα ειναι πιο φουσκωμενη!!

Γιουλακι το κοιλακι σου ειναι τρελα!!!!!!!!

post-13662-13873935382368_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα,

αχ τι τέλειες κοιλίτσες είναι αυτες!!!!!!!!!!!! φτου φτου

όλες λοιπόν είμαστε δόξα το θεό καλά και προχωράμε ;);)

την τρίτη έχω β επιπέδου

θα σας ενημερώσω

φιλιά πολλά και καλό σαββατοκύριακο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκι εισαι τοσοδουλα με μια κοιλια ΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...

πολυ πολυ μ'αρεσεις!!!!

Εμενα ειναι την προηγουμενη εβδομαδα η φωτο και φοραω μια πολυ ανετη φουστιτσα με λαστιχο απο το Benetton.

Ειναι απιθανη η αισθηση της φουσκωμενης κοιλιας. Αυριο στις καλπες εχουμε και προτεραιοτητα :lol::lol::lol:

"Καντε στην ακρη, ψηφιζει η γκαστρουλα"

Θα μου λειψουν αυτα, που μου δινουν τη σειρα τους στα ταμεια κ στις ουρες!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοιλιτσες ομορφες!!!! θα βαλω και γω αλλα αργοτερα γιατι δεν ηρθε ακομα ο υπολογιστης στο σπιτι....

Μια χαρα σας βρησκω ολες.εγω εχω πολλα νευρα!!!!! X(X(X(X( ηρθε ο υδραυλικος στο σπιτι και μου τα εκανε γαμ.......... ποιος θα τα μαζεψει τωρα....

ας μην σας ζαλιζω τωρα με τετοια....

Εγω παντως νομιζα πως ειχα πολυ μεγαλη κοιλια αλλα βλεπω ολες ημαστε μεγαλες... φουσκιτσες :):):):) εμενα ομως γιουλακι δεν εχει τυχει να μου δωσει κανενας την σειρα του....

αυτα, θα τα πουμε το απογευμα μαλλον. φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηγα για ψωνακια!!!!!!!

Πηρα βρακακια,χαρουμενα καλτσακια,2 μπλουζοφοεματα σουπερ (γιατι εχω γεμισει κολαν κ δεν ειχα με τι να τα βαλω)και 2 φορμοπαντελονα (που αν τα δει η Κουκι θα θελει κ αυτη!!!! :-p:-p:-p:-p:-p:-p ).

Περιττο να σας πω οτι κουραστηκα παααααρα πολυ....δεν το περιμενα...κουρελι εγινα.....μεση,ποδια,κοιλιτσα.....ολα με πονανε!!!!!!!

Εκανα μια γουρουνια :ymblushing::ymblushing::ymblushing: παραγγειλαμε απ εξω νοστιμοτατες βρωμιες και τις καταβροχθησα :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing: .

Ε δε νομιζω να πειραζει μια στο τοσο μωρεεεεεε..............................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα το ριξαμε εξω τα κοριτσια?????ψωνια ακουω!! τελεια ρε συ απο που τα πηρες τα βρακοπαντελόνια?????

εγω ειμαι πολυ κομπλε τελικα :shock::shock: -εχω διαπιστωσει με τη μετακομιση οτι πολλα μου ρουχα ειναι ηδη για εγκυους απο μονα τους!!χαχα και απο παπουτσια ετσι κ αλλιως φλατ φοραω μονο (ειμαι κ 3 μετρα αμ πως :lol: !!) οποτε αυτο που με 'καιει' ειναι ουσιαστικα το πανωφορι- δεν κουμπωνουν ευκολα αυτα που εχω..απο τωρα!

και κατσε να πιασουν τα κρυα εδω πάνωωωω!!

με γεια βρε Λολλακι- και καλη χωνεψηηηηηη ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τα δικα μου παπουτσια στην πλειοψηφια τους ειναι φλατ και αθλητικα...και απο μποτες εχω μαυρες κ καφε ισιες απο περσυ,οποτε δεν θα παρω φετος....

Τα πανοφορια ειναι ενα θεμα :?:?:?:?:?:? τα μπουφαν δεν μου κουμπωνουν....ενω τα παλτο ειναι καλα προς το παρον,εκτος απο 1 που ειναι πολυ μεσατο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις κοριτσουδες..τι κανετε? καταρχην γεωργια να σευχαριστησω για τα καλα σου λογια κ mammys love ας μην πιασουμε το θεμα ικα γτ θα ανεβασουμε πιεση.

τωρα τα ευχαριστα...

1ον καναμε β επιπεδου την πεμπτη

2ον ολα ηταν πολυ καλα

3ον εχουμε κορτσουλι

4ον καναμε λιγα ψωνακια για το καλο απο jumbo κ λητω.

τελος να σας πω οτι η κοιλια μου ειναι η μεγαλυτερη αποσες εχω δει εδω :? η αληθεια ειναι οτι τρωω ομως ...ωρες ωρες εχω τον ασταματητο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεεπ αλλη μια Β-επιπεδου τελειωσε κ αλλο ενα κοριτσακι στην παρεα μας!!!!!

Μπραβο TESH!!!!!!!!!!!!

Κουκλες εσεις που ξεκινησατε τα ψιλοψωνια των νινιων σας, τι πηρατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑπ κι αλλο κοριτσακι!!!!! :YMHUG:

μπραβο Tesh τελεια νεα- ολα καλα με την βεπιπεδου οποτε πάει κ αυτο κοπελα μου!

μπραβοοοοοοο!! ηξερα οτι θα κανεις κοριτσι- επεσα μεσααααα ! μαγαζακι θα ανοιξουμεεεεεε χαχα

με γεια τα μπεμπεδορουχα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!!!

Πολύ μου αρέσαν οι κοιλίτσες σας τέλειες!!! Εγώ θα βάλω τη δική μου από βδομάδα.

Τesh αντε μπράβο όλα τέλεια!!!

Γιούλη βάλε με στη λίστα περιμένω αγοράκι!!!

Σήμερα πήγα στο πρώτο μάθημα yoga για εγκύους και ήταν τέλειο με χαλάρωσε πάρα πολυ. Από ότι μας είπε στο μάθημα η yoga βοηθάει πολύ για να μπορέσεις να γεννήσεις φυσιολογικά.

Μετά πήγα και πήρα τα πρώτα ρουχαλάκια του γιόκα μου... Του πήρα 3 φορμάκια και μερικά φορμάκια-φανελάκια της Disney είναι τόσο μικρά και ΄τέλεια!!!

Φιλάκια σε όλες και στα ζουζουνάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα κι εγω την β επιπεδου.ολα καλα με τα αγορακια μου.δοξα τω θεω.

κοιλια μεχρι πριν μια βδομαδα δεν ειχε φουσκωσει.αυτη τη βδομαδα φουσκωσε αλλα εγω τα εχω τα κιλακια μου και δεν βγαζω ακρη.θα βαλω το συζυγο να με τραβηξει και να ανεβασω φοτο.

τελεια τα νεα και καλη συνεχεια να εχουμε.φαγαμε το μισο....υπομονη και ερχονται τα μωρα.

οσο για ψωνια με αυτα που ακουμε για πτωχευση σκεφτομαι μηπως αγορασω πανες και γαλατα...

αλλα δεν το θεωρω και σωστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεριζω κ εγω...αν και νομιζω οτι λογω ημερας μονη μου τα λεω μονη μου τα....διαβαζω :lol::lol::lol: .

Εχει και καλο καιρο,οποτε ολο και καποια βολτουλα θα παμε....

ΝΤΟΛΦΙΝ <ξεμπερδεψατε> και απο την Β-επιπεδου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! μοναξιες και σημερα οπως σχεδον ολα τα σαββατοκυριακα!! ψηφισατε??? ολες μαλλον εκδρομουλα πηγατε! εγω ειμαι σπιτι και διαβαζω για τη γνωστη εργασια που σας ειχα ξαναπει και τελειωμο δεν εχει, σε λιγο θα κανω μπανακι φα παμε να ψηφισουμε και μετα θα γουρουνιασουμε καπου εκτος οικιας! ;););) εχει και πολυ καλο καιρο σημερα.. οοοτι πρεπει για βολτιτσες!! αν ειχαμε και ενα καροτσακι με ενα μπεμπουλινακι μεσα βεβαια θα ηταν λιγο καλυτερα.. αλλα... υπομονη!! :D:D:D

δελφινακι συγχαρητηρια για τα καλα αποτελεσματα και σε ολα τα κοριτσακια που ξεμπερδεψαν και με το β επιπεδου.. με το καλο και οι υπολοιοες!καιρος για θετικες σκεψεις χωρις αγχος και φοβους!! οσο γινεται βεβαια κατι τετοιο.. :-\ :-\

καλη βολτα λοιπον σημερα και τα λεμε απογευματακι.

περιμενω και τη νενα! που ειναι? ειχαμε ιδια μερα το β και τη σκεφτομουν! φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας!

Σήμερα είμαι μοναχούλα στο σπίτι...τα αδέρφια μου είναι στα Ιωάννινα για να ψηφίσουν (εγώ δεν μπόρεσα να πάω... :(:( )

και ο καλός μου είναι δικαστικός αντιπρόσωπος που σημαίνει ότι λείπει από τα ξημερώματα μέχρι αύριο...να δω πώς θα περάσω την νύχτα μόνη μου :(:(:(

βέβαια δήλωσε και τον διορίσαν κιόλας σε ένα σχολείο πάρα πολύ κοντά από το σπίτι μας...πάλι καλά! Θε περάσω το μεσημέρι να σπάσω πλάκα με τους κομματικούς αντιπροσώπους που θα παραφυλούν μήπως τους κλέψει κανείς καμιά ψήφο!!! :lol::lol::lol:

ο πεθερός μου βέβαια με κάλεσε να πάω να μείνω σπίτι τους και να με πάει εκείνος στην δουλειά το πρωι....δεν λέω, ευγενικό...αλλά ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ???? :lol::lol::lol:

αύριο έχω μια πολύ 'κρίσιμη' μέρα στην δουλειά και κρίνονται πολλά...αλλά δεν έχω καθόλου άγχος γιατί οι μόνες μου ανησυχίες είναι για την μπεμπούλα!!! Τι ωραία...μένεις έγκυος και δεν σε νοιάζει ΤΙΠΟΤΑ άλλο :lol::lol::lol:

φιλακιάααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα σε όλες τις κοριτσουδες..τι κανετε? καταρχην γεωργια να σευχαριστησω για τα καλα σου λογια κ mammys love ας μην πιασουμε το θεμα ικα γτ θα ανεβασουμε πιεση.

τωρα τα ευχαριστα...

1ον καναμε β επιπεδου την πεμπτη

2ον ολα ηταν πολυ καλα

3ον εχουμε κορτσουλι

4ον καναμε λιγα ψωνακια για το καλο απο jumbo κ λητω.

τελος να σας πω οτι η κοιλια μου ειναι η μεγαλυτερη αποσες εχω δει εδω :? η αληθεια ειναι οτι τρωω ομως ...ωρες ωρες εχω τον ασταματητο :roll:

Μπραβο κοριτσακι μου......με το καλο να παρεις αγκαλιτσα την μικρουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!επεσα εξω με τον γιο.....

σε φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας γκαστρουδιτσες!!ειδα κοιλιτσες σουπερ!εγω παλι δεν φαινομαι ΚΑΘΟΛΟΥ ρε γμτ..δεν εχει βρεθει ουτε ενας να με ρωτησει αν ειμαι εγκυος.φαινομαι απλα σαν να εχω παρει βαρος..βεβαια εμενα μου φαινεται τεραστια η κοιλιτσα μου,αφου ημουν παντα πλακα εκει,οσα κιλα κι αν ειχα..

τις τελευταιες ημερες παρατηρησα πως οταν με χαιδευει ο αντρας μου στην κοιλια,ο μπεμπεκαρος κουνιεται!οχι σε εμενα ομως..αα,και οταν ακουω το "αλεχαντρο" της lady gaga!!κουλο?

σημερα μοναξιες κι εγω,αφου ο αντρας μου επειδη ασχολειται με τα του δημου εχει παει απο το πρωι στο εκλογικο κεντρο της περιοχης του και θα ειναι μεχρι το βραδυ που θα βγουν τα αποτελεσματα.ασε που εχει αγχωθει,ουτε αυτος να εβαζε για δημαρχος!βλακειες..ας οψεται η "αναγκη" που τους εχουμε μερικους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...