Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ..ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΑΧΑΝ ΟΜΑΔΕΣ..ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ :lol::lol:

:lol::lol::lol:

Βιογραφικό μας έτειλες? Δε μας έστειλες :mrgreen: Θα ζητήσω την απόλυσή σου :lol: Με μέσο θα μπήκες :lol:

Δε λέμε για σένα ρε χαζούλα... εσένα σε ξέρουμε. Τώρα που άρχισες να γράφεις κι όμορφα και τακτοποιημένα σε θέλουμε :YMHUG:

Συμπεθέρα οκ αν τις ξέρεις. Εγώ απλώς είδα μέλη άγνωστα και που δεν έχουν ποστάρει δικές τους φοτό ούτε έχουν συμμετάσχει σε συζήτηση ούτε στην ομάδα ούτε και εδώ. Επίσης δε μου πέφτει και πολύ λόγος μιας και δεν έχω βάλει φωτό. Ας πούνε οι άλλες τι θέλουν που τις αφορά πιο πολύ.

Κανονικά πάντως θα έπρεπε να είναι μόνο η δικιά μς παρεούλα που όσο να'ναι έχουμε άλλη άνεση ;)

Φοβιτσιάρες και τρομαγμένες? Όχι βρε...απλά λέω από δω και πέρα όποια θέλει να μπει στην ομάδα, θα πρέπει πρώτα να συμμετέχει εδώ για τουλάχιστον ένα μήνα, με τουλάχιστον μία δημοσίευση την ημέρα. Επίσης θα πρέπει να υποβάλλει μίνι βιογραφικό με προυπηρεσία σε άλλα φόρουμ και ομάδες, τρεις συστατικές επιστολές και μία πρόσφατη ολόσωμη φωτογραφία με μαγιό :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φοβιτσιάρες και τρομαγμένες? Όχι βρε...απλά λέω από δω και πέρα όποια θέλει να μπει στην ομάδα, θα πρέπει πρώτα να συμμετέχει εδώ για τουλάχιστον ένα μήνα, με τουλάχιστον μία δημοσίευση την ημέρα. Επίσης θα πρέπει να υποβάλλει μίνι βιογραφικό με προυπηρεσία σε άλλα φόρουμ και ομάδες, τρεις συστατικές επιστολές και μία πρόσφατη ολόσωμη φωτογραφία με μαγιό :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας.....

είμαι πάρα πολύ χαρούμενη [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

πήρα τα αποτελέσματα το απόγευμα, τα έψαλλα και στον γιατρό μου που με άγχωσε περισσότερο απ'όσο έπρεπε και πέρασα ένα σαβ/κο ΚΟΛΑΣΗ :evil::evil: Κολποτραχηλίτιδα και μύκητες (από που αναρωτιέμαι γιατί είμαι πολύ σχολαστική με το θέμα της καθαριότητας) αλλά σε σχέση με αυτά που φοβόμουν...Είχα πειστεί ότι είχα χοντρό πρόβλημα και όταν διάβασα το χαρτί του παπ πραγματικά δεν το πίστευα, κοιτούσα και ξανακοιτούσα το όνομα μήπως έγινε κανένα λάθος!!!!!!!!!!!

σας έπρηξα κι εσάς χωρίς λόγο τελικά...πάντως αν δεν είχα κι εσάς να με στηρίζετε δεν ξέρω τί θα έκανα...χίλια ευχαριστώ που με ανεχτήκατε τόσες μέρες...

Αύριο γιορτάζουμε με τον άντρα μου (Θανάσης και Αθανασία) και θα κάνουμε τραπέζι την ταβέρνα των πεθερικών με μερικούς φίλους. Μετά από το σκατένιο σα/κο που πέρασα αύριο θα του δώσω να καταλάβει για τα καλά.... :lol::lol::lol:

για τα μέλη της ομάδας που ρωτήσατε ούτε εγώ τα ξέρω τα συγκεκριμένα κορίτσια και μπορώ να εγγυηθώ ΜΟΝΟ για την Δήμητρα (Dimi150) που είναι και προσωπική μου φίλη αλλά το θυμάμαι όταν μας ρώτησε η Σοφία αν θα μας πείραζε να είναι στην ομάδα μας και μανούλες Ιανουαρίου κι επειδή τις γνωρίζει εγώ είχα πεί ότι δεν με πειράζει...δεν φαντάστηκα ότι θα δημιουργηθεί θέμα και κυρίως δεν πονηρεύτηκα για το τί μπορεί να συμβεί μέσα στο φόρουμ. Τελευταίως διάβασα για μερικά κρούσματα και πραγματικά θορυβήθηκα.

Κατερινάκι μου και πάλι εύχομαι χρόνια πολλά για τον αντρούλη σου! Να τον χαίρεσαι καλό μου!

Βικάκι πολύχρονος ο Αντωνάκης και πάντα γερός και χαρούμενος ο κούκλος!

Δημητρούλα μου χρόνια πολλά προκαταβολικά για τον Θανούλη που γιορτάζει αύριο! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!

Νατάσα ουζερί, θαλασσινά και ουζάκι με καλή παρέα...τέλεια! Πόσο μου'χουν λείψει αυτά!!!!!!! Όταν ήμουν φοιτήτρια στην Θεσ/νίκη αλωνίζαμε όλα τα γνωστά ταβερνάκια (κάστρα, πλατεία Άθωνος κτλ.) Ωραία χρόνια!!!!!!!

Σοφάκι μου τί κάνει ο Βασιλάκης μας? Συνήλθε?

Μπουρεκάκι μου να μου φιλήσεις τα ταλιμπανάκια σου τα όμορφα!

Όλια μου ίσως μια κομπρέσα με χαμομήλι να βοηθούσε...είσαι σίγουρη πως σε πείραξαν τα μαντηλάκια καθαρισμού? Μήπως φούντωσε καμιά αλλεργία? Άντε να δούμε πότε θα έρθω Θεσ/νίκη να κανονίσουμε για καφεδάκι. Τί κάνει ο Νικόλας?

Πατσουλίνι μου στο'χω ξαναπεί μην φρικάρεις με το έντερο, η σπαστική κολίτιδα είναι μεγάλο μανίκι, θα συνηθίσεις...κι εμένα μου πήρε χρόνια να μάθω να ζώ μ'αυτό το πρόβλημα. Όσο για τον λεμφαδένα καλύτερα να πας σε ένα γιατρό τουλάχιστον να σε καθησυχάσει αν δεν είναι κάτι σημαντικό να μην τυρρανιέσαι με ιδέες (είδες τί έπαθα εγώ με το τεστ παπ).

Μάγδα μου φιλάκιαααααααααα!!!!!!!! Και στην Μαρκελίτσα! Φωτογραφία με μαγιό πάντως εγώ αποκλείεται να βάλω...της Μαμίας με μονοκίνι δέχεσαι? =))=))

Κοριτσάκια μου πάω να φτιάξω το γαλατάκι της ζουζούνας μου και θα τα πούμε αργότερα

Φιλάκια και ευχαριστώ για όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μου φιλάκιαααααααααα!!!!!!!! Και στην Μαρκελίτσα! Φωτογραφία με μαγιό πάντως εγώ αποκλείεται να βάλω...της Μαμίας με μονοκίνι δέχεσαι? =))=))

:lol:

Άντε είδες? Τίποτα δεν ήταν. Τσάμπα το άγχος. Αυτοί οι γιατροί... :evil:

Παρεπιπτόντως η πολύ σχολαστική καθαριότητα -άμα βάζεις σαπούνια κτλ...- μπορεί να δημιουργήσει μύκητες... κανονικά μόνο με νεράκι πλενόμαστε εκεί ;)

Τι τέλεια που γιορτάζεις μαζί με το αντρούλη! Καλό φαγοπότι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΒΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΒΗΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΚΟΛΛΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ!ΚΡΙΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ,ΜΕ ΜΑΣΚΑ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΩ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ!

ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες,η πρωτη μερα στη δουλεια πηγε καλα!!!!απλα ειμαι συναχομενη και φοβαμαι μη κολλησω τη μικρη.... :?

να ευχηθω αλλη μια φορα χρονια πολλα στον αντωνακη μας βικακι!!!!!!!!!!!!!!και στον αντρα σου γλυκο μου κατερινακι!!!!!!!!!!!!!!!!!

ολια μου,κι εμενα ξηρα ειναι τα χερια μου....ενυδατικη βαζω το βραδυ και κατι γινεται.... ;) τη μικρη την κραταει ο αντρας μου!!!!σημερα πρεπει να κουραστηκε πιο πολυ κι απο μενα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

για την ομαδα που λετε εγω το θυμαμαι που το ειχε πει το σοφακι και δεν ειχα προβλημα τοτε γιατι τα κοριτσια δεν ειναι ασχετα....μανουλες ειναι που μπαινουν καιρο απλα γραφουν στα μωρακια ιανουαριου....

νασια,πολυ χαρηκα με τα νεα σου!!!!το ηξερα βσσικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

μαγδα,ελα αμοργοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!περιμενωωωωωωωωωωωω!!!!!! :D:D:D:D

δημητρουλα,μη φευγειςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!σε θελουμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτου,ακομα να κανεις χοριακη?????

πασχαλακι,χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο μικρος!!!!!!!!με το νυχακι τι γινεται????

πατσυ,δεν ειχα εγω προβλημα με την ομαδα ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!γι αυτο μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ :D:D:D:D:D:D:D:D:D

ματινακι,χρονια πολλα στον ανηψιο!!!!!!!!!!!2 χρονων ο παρης ε????????? :D:D:D σε ειδα και σε φωτο στο φεις!!!!!!!!περαστικουλια!!!!!!

η μικρη τα εριξε ολα κατω παλι....παω να τα μαζεψω.....μακιαααααααααααααααα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη!Μας σκροαστηκε η παιδιατρος και το μωρο μου ειναι σχεδον καλα!!!!τον επιασε η αντιβιωση πολυ καλα και βοηθησαν και οι συχνες μασκες.βεβαια εννοειται συνεχιζουμε την αγωγη κανονικα μεχρι την αλλη Τριτη...απο τα αυτακαι εφυγε το πυον κι εχει μεινει υγρο.Μολις τελειωσει η αντιβιωση εχουμε να αποφασισουμε τι θα κανουμε με το νυχακι του...

Πατσουλινο μουπολλοι λεμφαδενες πρηζονται αυτο δε σημαινει απαραιτητα κατι κακο(εμενα κατα διαστηματα πεταγονται γρομπαλακια κατω α[πο τη μασχαλη που μπαινουν και βγαινουν...βεβαια εχουν καιρο να κανουν εμφανιση δεν μπορω να πω.Πηγες σε γιατρο;;;;μονο αυτος θα σε καθησυχασει!

Κοριτσια σχετικα με το θεμα που προεκυψε οφειλω να πω κι εγω οτι οντως τοτε η Σοφια μας ειχε ρωτησει και εγω ειχα απαντησει πως δεν με πειραζει.Και προσωπικα και τωρα δεν με πειραζει να ναι τα κοριτσια στην ομαδα αφου τα ξερει το Σοφακι.

Νασια μου ειδες;;;;ημουν σιγουρη πως θα σου λεγε για τραχηλιτιδα...αντε ολα καλα!!!αυριο γιορταζετε κιολας ε;;;;αντε να στε πολυχρονοι κι ευτυχισμενοι και να χαιρεστε τη μαμια σας!

και μενα αυριο γιορταζει ο μπαμπουλης μου!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με μαγιο συμπεθερα?????????????????????? πλακα κανεις ε??? ευτυχως εγω ειμαι παλια κ δεν χρειαζεται να στειλω γιατι αλλιως κοριτσια μου....αν με βλεπατε με μαγιο εμενα ολοσωμο η μπικινι δεν εχει σημασια,θα φοβοσασταν να ξαναφατε κ σας βλεπω ολες να παθαινατε ομαδικη ανορεξια!!! :lol::lol:

παντως ειδατε κοριτσια μου που σας ειπα να κανουμε αρχηγο την Χιονουλα μας?? η κοπελα ειναι σοβαρη-αντικειμενικη-καθολου αυστηρη κ πανω απ'ολα καθολου καχυποπτη!!! =)) ζηταει τα απολυτως απαραιτητα!

Γιωτα γιατι να παρεξηγηθω κοπελα μου?? απλα ειχα ρωτησει δεν πηρα αυθαιρετα την αποφαση κ ηθελα να το υπενθυμησω,τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο!!

Νασια ειδες χαζουλα που στα λεγαμε???αντε τωρα μπορω να σε μαλωσω..προχτες σε λυπομουν επειδη ειχες αγχος..μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου..να εχεις πιστη κ θετικη σκεψη αλλη φορα!!!!! κ ευχομαι να περασετε τελεια αυριο!!!!

αααααααααα συμπεθερα εχτες εγινε κατι που εχει να το κανει απο το νοσοκομειο!! κοιμηθηκε απο μια την νυχτα μεχρι 6.30 [smilie=wav.gif] δεν εχει ξαναγινει αυτο...θα ξεχαστηκε μαλλον κ καημενος μου!! :D

Ματινακι περαστικα βρε κοπελα μου...αμαν αυτος ο μηνας ο χειροτερος ειναι...

κ εσυ Ευακο αρρωστη?? περαστικα κ σε σενα ρε μαναρι...χαιρομαι που πηρες καλα κ την πρωτη μερα...με τον θηλασμο πως τα κανονισες?

Πασχαλιτσα τελεια τα νεα σας!!!!! αντε μωρε τα εχει ταραξει τα μικρα μας αυτος ο παλιοκαιρος...

πω πω αν τον ακουσετε πως βηχει.....αμαν πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααα συμπεθερα εχτες εγινε κατι που εχει να το κανει απο το νοσοκομειο!! κοιμηθηκε απο μια την νυχτα μεχρι 6.30 [smilie=wav.gif] δεν εχει ξαναγινει αυτο...θα ξεχαστηκε μαλλον κ καημενος μου!! :D

Πλάκα μου κάνεις????? 5μιση ώρες σερί???

Αααααααχ μόνη μου θα μείνω να ξενυχτάω στο τέλος.

Εμείς κλασσικά κάθε 1 με 1μιση ώρα έχουμε ξύπνημα, αλλαγή πλευρού, βυζοπιπίλα στο στόμα και νάνι για ακόμη 1 με 1μιση ώρα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πασχαλάκι μου τι καλά που είναι πολύ καλύτερα ο Μακούλης...πολύ χάρηκα! Χρόνια πολλά και για τον μπαμπά σου να τον χαίρεστε και να είναι γερός να καμαρώνει παιδιά και εγγόνια!

Ευάκο μου φιλάκια στην Αναστασία την ζουζούνα! Και περαστικούλια!!!!

Νασια ειδες χαζουλα που στα λεγαμε???αντε τωρα μπορω να σε μαλωσω..προχτες σε λυπομουν επειδη ειχες αγχος..μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου..να εχεις πιστη κ θετικη σκεψη αλλη φορα!!!!! κ ευχομαι να περασετε τελεια αυριο!!!!

Να 'σαι καλά κοριτσάκι μου...Δεν το ελέγχω βρέ Σοφία μου, παθαίνω κρίσεις πανικού αλλά κι αυτός ο γιατρός μου βρε παιδί μου...έτσι όπως μου τα'λεγε σκεφτόμουν ότι είμαι με το ένα πόδι...ξέρεις που!

Ματινάκι μου περαστικά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην στεναχωριεσαι Μαγδα μου..εγω δεν ελπιζω σε πολλα...μια κριση ηταν κ θα του περασει...εξαλου κ σενα η νυφουλα μου καποια στιγμη δεν σου ειχε κοιμηθει 4 ωρες σερι?? ε αυτο ηταν ομως...τα ιδια εχω κ εγω...ξερεις ενα τραγουδακι που λεει???? ονειρο ητανε...... μας το αφιερωνω!!!!

α εσυ δινεις κ αλλο στηθος σε καθε ξυπνημα ε?? εγω απο τοτε που τον ενωσα στο μονο κρεββατι για να κοιμαμαι μαζι του (απο 6 μηνων δηλαδη γιατι μεχρι τοτε κοιμομασταν σε διπλο μαζι μην φανταστεις) του δινω μονο το ενα στηθος κ πλεον εχουν κ αισθητη διαφορα στο μεγεθος...

αλλα να σου πω την αληθεια αν θυμασαι απ οταν γεννησα που ειχα θεμα με την δεξια θηλη? ε μεχρι σημερα δεν του αρεσει να πινει απο εκει...δεν εχω σχεδον καθολου θηλη ακομα κ μετα απο τοοοοοοοοοσο πιπιλα κ για να κοιμηθει θελει μονο το αριστερο.... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσυ δινεις κ αλλο στηθος σε καθε ξυπνημα ε?? εγω απο τοτε που τον ενωσα στο μονο κρεββατι για να κοιμαμαι μαζι του (απο 6 μηνων δηλαδη γιατι μεχρι τοτε κοιμομασταν σε διπλο μαζι μην φανταστεις) του δινω μονο το ενα στηθος κ πλεον εχουν κ αισθητη διαφορα στο μεγεθος...

αλλα να σου πω την αληθεια αν θυμασαι απ οταν γεννησα που ειχα θεμα με την δεξια θηλη? ε μεχρι σημερα δεν του αρεσει να πινει απο εκει...δεν εχω σχεδον καθολου θηλη ακομα κ μετα απο τοοοοοοοοοσο πιπιλα κ για να κοιμηθει θελει μονο το αριστερο.... :roll:

Χαχαχαχα έχει και προτιμήσεις το χρυσό μου? :lol:

Εμένα όποιο και να της δώσω δε λέει όχι... μεμέ να 'ναι κι ότι να΄ναι :lol:

Καληνύχτα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello.........

νασια μου ειδες που ολα ειναι μια χαρα;;;;καλα ο γιατρος τι να πω;;;;χρονια πολλα και για αυριο να σε χαιρομαστε και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου....δεν ειναι τελεια που γιορταζετε μαζι;;;;και εγω ετσι με τον αντρουλη μου....

πασχαλια πολυ πολυ χαρηκα με τα νεα σας...μπραβο στον μακη σου.....

ευακι περαστικα...πως τα πηγε ο αντρας σου με το μωρο;;;;

ματινακι περαστικα και σε σενα......να χαιρεσαι και τον κουκλο ανηψιο...

σοφακι τυχερη σε αφησε ενα βραδυ να κοιμηθεις........

μαγδα πιστευω οτι ποτε δεν θα κοιμηθουν τα παιδια μας...

εμενα απο τις 8 που κοιμηθηκε εχει ξυπνησει πανω απο 10 φορες.......ελεος πια....και φυσικα ξυπνησε και ο ταλιμπαν........τα νευρα μου.....

χοριακη θα παω να κανω αυριο το απογευμα......οποτε την τεταρτη θα εχω τα αποτελεσματα.....

παω να κοιμηθω...λεμε τωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές...να είστε καλά!

νασια μου ειδες που ολα ειναι μια χαρα;;;;καλα ο γιατρος τι να πω;;;;χρονια πολλα και για αυριο να σε χαιρομαστε και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου....δεν ειναι τελεια που γιορταζετε μαζι;;;;και εγω ετσι με τον αντρουλη μου....

Είδες βρε Γιωτάκι μου τί πήγα να πάθω? Και όλες οι λαχτάρες σε μένα που είναι γνωστό πόσο μεγάλος χέστης είμαι :oops::lol:

Κι εμένα μ'αρέσει που γιορτάζουμε μαζί με την αγαπίτσα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια,με συγκινησατε πολυ..Θα παραμεινω λοιπον,αφου τωρα μεγαλωσα και πηγα πρωτη δημοτικου,και εμαθα να γραφω επιτελους οπως λεει και η φιλη μου η Μαγδα.... :lol::lol::lol:

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ μην με μαλωνεις ματια μου.. :cry::cry::cry: Σ'ευχαριστω παντως..Πως εισαι ψυχολογικα?Δωσε πολλα φιλακια στα ζουζουνια σου..

ΜΑΓΔΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ μ'εκανες και γελασα,να'σαι καλα!! :lol::lol: Εχεις πολυ πλακα..Φιλησε μ ου την Μαρκελιτσα μας..Αφου θηλαζεις ακομα,γι'αυτο δεν εχεις περιοδο αλλα δεν πειραζει αυτο..Πολυ καλα εκανες και το εκανες το τεστ παπ..Τι???Αν περιμενεις να το δωσουμε το κοριτσι μας και μετα να πας,χαιρετα μου τον πλατανο.. :lol::lol::lol:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΠΑΠ!!!!ΦΟΒΑΣΤΕ ΞΕ ΦΟΒΑΣΤΕ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ!!ΜΗΝ ΤΟ ΑΜΕΛΕΙΤΕ..ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΡΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΙΑ ΑΥΤΑ!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου..Ευχομαι και σε σενα και στον Θαναση ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,με πολυ αγαπη και υγεια..Φιλακια στην Μαμια..Ειδες βρε Νασια μου που δεν ηταν τιποτα σοβαρο?Μην αχγωνεσαι ετσι,θα παθεις τιποτα απο αυτο το αγχος..Στο λεω γιατι και εγω ετσι ειμαι,αγχωνομαι υπερβολικα πααααααααααααααααααρα πολυ..αλλα εχω καταλαβει οτι δεν προκειται να αλλαξει τιποτα,και ο,τι ειναι να γινει θα γινει,και ετσι προσπαθω να χαλαρωσω για να μην παθω καμια καρδια στο τελος..

GROUSAKI MOY σ'ευχαριστω που με θελεις και εσυ..Περαστικα σου..Ελπιζω να σου περασει γρηγορα..Ωστε σου αρεσε που πηγες στην δουλεια,ε?Ξεφυγες λιγο,ε?

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ τι κανει ο Βασιλακης,πως ειναι?Δωσ'τον ενα φιλακι μεγαλο στο λαχταριστο μαγουλακι του..

ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ περαστικα και σε σενα κοπελα μου..Ειναι πολυ δυσκολο οταν εισαι ετσι και να μην μπορεις να φιλησεις το ζουζουνι,καλα περα απο το να μην το κολλησεις,αλλα εγω δεν θ'αντεχα να μην τον φιλαω..

ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ πως ειναι ο Μακουλης?Με το νυχακι,τι αποφασισατε τελικα?Θα την κανετε την επεμβαση?Θα περασει εντελως μετα?Χρονια πολλα και για τον μπαμπακα σου,να'ναι γερος να σας χαρει και να σας καμαρωσει ολους..

TSELINIKA MOY πρεπει να υποφερεις πολυ,ε?Μακαρι να περασει αυτο που περνας,και να ειναι κατι περαστικο και οχι μονιμο..Μην εξαφανιζεσαι,οκ?

ΟΛΙΑ ΜΟΥ δοκιμασε να βαλεις μασκα κρυα,αυτες που ειναι για τα ματια,η αν δεν εχεις τετοια,βαλε παγο θηκες,βαζε και βγαζε,εναλλαξ..θα στα ανακουφισει..

Αυτα κοριτσια,ειμαι πτωμα γιατι χθες και σημερα εκανα δουλειες,χθες πιο χαλαρα το πηρα,σημερα εβαλα AA μπαταριες..και τωρα ειμαι..Βασικα αυριο θα νιωθω τα εξαρτηματα απο την μεση να τριζουν..

Καληνυχτα και σας φιλω ολες γλυκα..Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι μου,με το θηλασμο δεν υπαρχει θεμα...απλα οσες ωρες λειπω δε θηλαζει....απ την ωρα που γυρισα με ξεζουμισε ομως!!!! :lol::lol::lol::lol: βηχει μωρε ακομα ο μικρος??????αντε,να περασει κι αυτο....

γιωτου,ο αντρας μου κουραστηκε πιο πολυ απο μενα!!!!! :lol::lol::lol::lol: ασε να δει κι αυτος τη γλυκα!!!!! :lol::lol::lol::P:P:P περιμενουμε τα αποτελεσματα της χοριακης!!!!! ;)

νασια μου,φιλια σε σενα και τη μαμια μας!!!!!!!!!!!!!!! ;)

δημητρουλα,εννοειται σε θελουμε!!!!!!!!! ;) δουλευεις εσυ????ναι,καλα ηταν...δεν εχω παραπονο....μονο το μπουκωμα ειναι που με κουραζει....αλλα θα περασει κι αυτο!!!!!!

νατασα,που εισαι?????συνονοματη με την κορη μου,ε?????τελεια!!!!!!!!!!!το αναστασια ειναι απο τα αγαπημενα μου ονοματα!!!!!!!!!!και πολυ χαιρομαι που ετυχε να ονομασουμε τη μικρη ετσι!!!! ;)

ο αντρας μου λειπει...εχει παει στον κουμπαρο μας που γιορταζει!!!!ειπα να το δωσω εξοδοχαρτο σημερα γιατι κουραστηκε το πρωι!!!! :lol::lol::lol::P:P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασα,που εισαι?????συνονοματη με την κορη μου,ε?????τελεια!!!!!!!!!!!το αναστασια ειναι απο τα αγαπημενα μου ονοματα!!!!!!!!!!και πολυ χαιρομαι που ετυχε να ονομασουμε τη μικρη ετσι!!!! ;)

Εδώ είμαι.... μ΄έχουν πιάσει κάτι αϋπνίες άλλο πράγμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Είδα και λίγο sex and the city αλλά βαρέθηκα και την έκλεισα.

Νάσια χαίρομαι πάρα πολύ που όλα είναι οκ. Είδες που φοβόσουν; Χρόνια Πολλά και για τη γιορτή σου.... να χαίρεσαι και τον αντρούλη σου :) .

Μάλλον μόνη μου μιλάω..... πάω να ξαπλώσω και εγώ μήπως και με πάρει ο ύπνος..... καλό βράδυ σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες.....

παλι δεν κοιμηθηκαμε το βραδυ :twisted::twisted::twisted:

και τωρα απο την ωρα που σηκωθηκαν ολο τσακωνονται.......αμαν πια.......

ευακι ποια ταξη εχεις;;;;

νατασα αυπνιες;;;που τετοια τυχη...εγω κουτουλαω...

δημητρουλα τα φιλια μου.......

σοφακι για το τεστ παπ εμενα μου ειχε πει να παω σε 6 μηνες ανεξαρτητα αν εχω η δεν εχω περιοδο.....εξαλλου δεν παιζει ρολο αν σου εχει ερθει περιοδος η οχι......

νασια να σε χαιρομαστε και παλι και τον αντρουλη σου......τα φιλια μου...

εμενα σημερα γιορταζει ο αδελφος μου και εχει γενεθλια η μαμα μου...θα παμε το απογευμα...και πριν παμε θα πεταχτω για να κανω τη χοριακη που λεγαμε....αλλα τα αποτελεσματα θα τα παρω αυριο.....

αυτα τα φιλια μου σε ολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου

Νάσια χρόνια πολλά πολύχρονη να χαίρεσαι και τον άντρα σου και οι δυο μαζί τη Μαμία σας!

Είδες τελικά είναι κάτι που αντιμετωπίζεται εύκολα, τσάμπα τόση αγωνία που πέρασες το σαββατοκύριακο.

Δήμητρα να χαίρεσαι και εσύ το Θάνο σου και να τον καμαρώνεις! Και βέβαια σε θέλουμε στην ομάδα τώρα που μας τα γράφεις και πιο ωραία ;)

Πασχαλιά τι τέλεια που είναι καλύτερα ο μικρούλης.

Σοφάκι φχαριστήθηκε ύπνο ο Βασιλάκης...τι κρίμα που το κάνουν μια στο τόσο, πότε θα κοιμηθούν αυτά τα παιδια μας ένα βράδυ ολόκληρο...αλλά όχι μόνο ένα :lol::lol:

Εμείς χθες είχαμε παιδίατρο, είμαστε 77 πόντους και 8900 ...τριλιβιθρες δηλαδή, κάναμε και εμβόλιο και το βράδυ που ξύπνησε στις 4 είχε 38 πυρετό το κουκλί μου. Και τώρα το πρωί έχει πυρετούλι και καθόλου διάθεση. Μίλησα με τη παιδίατρο και μου είπε οτι αυτό το εμβόλιο δεν κάνει συνήθως πυρετό και να δω μην είναι και τίποτε άλλο και αν έχει μέχρι 38 να μη της δώσω Depon. Η αλήθεια είναι ότι έχουμε και μυξούλες σήμερα, τώρα κοιμάται θα της βάλω πάλι θερμόμετρο να δω πόσο έχει... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μισά έγραψα...

Για το φαγητό μας είπε ότι μπορούμε να ξεκινήσουμε αυγό και σε καμια βδομάδα αφού τα πάει καλά με το αβγό να την ξεκινήσω και ψάρι. Αυγό πότε τους δίνεται και πόσο? Εννοώ πόσο κάθε φορές και πόσες φορές τη βδομάδα γιατι ξέχασα να τη ρωτήσω. Και μαζί με τι άλλο το τρώνε...

Και το ψάρι το φτιάχνεται με λαχανικά ,όπωσ το κρέας και το κοτόπουλο?

όλο απορίες είμαι....

Εύα και Ματίνα περαστικά σας να προσέχετε τις κούκλες σας.

Πασχαλια και Γιώτα να χαίρεστε τους δικούς σας που γιορτάζουν.

Σας αφήνω γιατι ξύπνησε η Αγγελική μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα !!!!

Νασια χρονια πολλα .Να χαιρεσαι και τον αντρα σου...Χαρηκα που ολα πηγαν καλα μετο τεστ...

Κανγκουρακι εγω αυγο και ψαρι εχω δωσει .Στο αυγο ξεκινας πρωτα με τον κροκο και μετα το ασπρο..

Εγω το ψαρι το κανω οπως και το κρεας με λαχανικα..

Γιωτου να χαιρεσαι τον αδερφο και τη μαμα σου..Αντε περιμενουμε νεα !!!!

Εμεις σημερα το απογευμα εχουμε παιδιατρο ..Να δουμε ποσο πηγε το καμαρι μας...

Κοριτσια και μενα δεν με πειραζουν οι μανουλες Ιανουαριου ..Μερικες φορες μπαινω και γω στο δικο τους ποστ και γραφω....

Αυτα απο μας Ηρθε ο αντρας μου απο τη δουλεια .Παω να φαμε γιατι εχω μια πεινα..Εκανα χοιρινο με πατατες τηγανητες ...

Φιλια σε ολες......Πατσυ ποτε θα πιουμε καφε επιτελους????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες μου γλυκές.....

ευχαριστώ και πάλι για τις ευχές σας και σε σας εύχομαι ότι επιθυμείτε!!!!! :YMHUG::-*

Γιωτάκι μου τί έγινε με την χοριακή? Πολύχρονος ο αδερφός σου και να χαίρεστε και την μανούλα σας!

Γκρουσάκο μου πως είστε σήμερα? Η Αναστασία μας?

Όλια μου φιλάκια στον Νικόλα!!!!!!!

Κανγκουράκι πως είναι η Αγγελικούλα? Ξαναέκανε πυρετό?

Εμείς κοριτσάκια μου δεν περάσαμε καθόλου καλά την γιορτή μας σήμερα γιατί έχουμε αρρωστούλα με πυρετό την Μαμία μας... το μεσημέρι ανέβασε 38.4, της δώσαμε Dolal έπεσε στο 37.2 και ξανανέβηκε στο 38.5 μετά από καμιά ώρα. Της ξαναδώσαμε Depon κι αντί να κατέβει ανέβηκε στο 38.9 και μετά έπεσε 37.7 για είκοσι λεπτά και τώρα πάλι έχει 38.5 και φαίνεται ότι ανεβαίνει κι άλλο....Πήραμε τηλέφωνο την παιδίατρο δύο φορές κι επιμένει να μην ανησυχούμε αφού όταν πέφτει ο πυρετός είναι ορεξάτη και δεν έχει κόψει τελείως το φαγητό (έφαγε 2 γιαουρτάκια, λίγο ψωμί και καναδυό μπισκότα). Εγώ όμως ανησυχώ...πέφτει για πολύ λίγη ώρα και ξανανεβαίνει...Τί να την κάνω αν δεν την πιάνει ούτε το Dolal ούτε το Depon? Έχω νευριάσει απίστευτα και με τον άντρα μου γιατί είναι...πέρα βρέχει...

Εντωμεταξύ κι εμένα η φωνή μου έχει κλείσει τελείως...εντελώς ξαφνικά μετά το μεσημέρι σταδιακά έκλεινε η φωνή και τώρα καταβάλω μεγάλη προσπάθεια να μιλήσω και να καταπιώ. Με παίρνουν τηλέφωνο για τα χρόνια πολλά και δεν με αναγνωρίζουν, νομίζουν ότι πήραν λάθος!!!!! Αλλά δεν με νοιάζει καθόλου, θέλω απλώς να συνέλθει το κοριτσάκι μου!

Κοριτσάκια μου πάω να βάλω θερμόμετρο πάλι στην ζουζουνίτσα μου

Καλό βράδυ και φιλάκια σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλιτσες..

Νασια περαστικα στη Μαμια σου..Βαλε της και καμια κομπρεσουλα με νερο στο προσωπο και στα χερακια...

Εμεις πηγαμε παιδιατρο σημερα και ειχε μεσα στο ιατρειο ολο αρρωστα παιδακια που εβηχαν.Καθησαμε μακρια για να μην κολλησουν το Νικολακη..Η γιατρος μου ειπε οτι κυκλοφορει ιωση με βηχα και πυρετο.Ο Νικολακης μου πηγε 12200 και 86 ποντους ..Το ζουζουνι μου ψηλωσε πολυ αφου τωρα φτανει και αναβει τα φωτα στο σπιτι ..

Γυρισαμε κατα τις 900 .Τον καναμε μπανιο εφαγε και τωρα κοιμηθηκε .Εγω μαγειρεψα για αυριο αρακα και τωρα ειμαι πτωμα

Θα παω σε λιγο να ξαπλωσω...

Αυτα φιλια ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!

Νασια μου και παλι χιλιοχρονη να χαιρεσαι και τον αντρα σου!Αρρωστησε η νυφουλα μου ε;;;περαστικα...αντε να φυγει πια ο χειμωνας να φυγουν και οι ιωσεις!!!και να βγαζουμε αφοβ ατα μωρακια μας βολτες!ελπιζω να πεσει ο πυρετος!Algofren εχεις δοκιμασει;;;ειναι πολυ καλο(δινεις σε μλ το 1/3 του βαρους του μωρου).επισης εμας μας πιανει και το gantyl(πιο ηπιο)δινεις σε μλ το μισο βαρος του παιδιου.περαστικα και παλι!

Ολια φτου φτου!θυριακι ο νικολακης σου!εμεις ημασταν 10200 αλλα προχθες που ζυγιστηκαμε πηγαμε 9900...εχει χασε δεν τρωει καθολου καλα τις τελευταιες μερες λογω της ιωσης.και ειμαστε 80 ποντους αν θυμαμαι καλα...86;;;;ψηλο παιδακι!

ειμαστε καλυτερα κοριτσαι ευτχως.και οι 2.αντε το Σαββατο τελειωνουμε τα εισπνεομενα και την τριτη την αντιβιωση....

γιωτα μου περιμενουμε τα νεα σου!και γω θελω να συναντηθουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...