Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσακια

Σοφάκι και Πασχαλιά μου περαστικά στο Βασίλη και στο Μακη!Ταλαιπωρούνται τα μικράκια μ΄αυτές τις παλιοαρρώστιες. Ελπίζω να είναι καλύτερα σήμερα. Σοφάκι σε καταλαβαίνω απόλυτα για το θηλασμό μα τι πιο φυσικό να θές να θρέψεις το παιδί σου με το δικό σου γάλα. Και εκνευρίζομαι ακόμα περισσότερο όταν μου το λένε με ύφος κιολας γυναίκες που δεν έχουν κάνει ακόμα παιδια.

Εύα καλή αρχή αύριο στη δουλεία.

Ματίνα με το καλό και εσύ στη νέα δουλειά.

Νάσια περιμένουμε τα νέα από το γιατρό σου αύριο. Μη σκέφτεσαι το χειρότερο όλα καλά θα πάνε.

Βικάκι χρόνια πολλά στον Αντωνάκη, πολύχρονος και ευτυχισμένος πάντα.

Κατερίνα να χαίρεσαι τον άντρα σου.

Πάτσυ μη χάνεσαι, χρειάζεται η μια την άλλη thanks και για όσα μου έγραψες για την αλλεργία, το ένστικτο της μανούλας είναι πάνω απο όλα.

Φιλάκια κουκλές δε θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο τώρα, είμαι πτώμα είχα και αρκετές δουλειές μεσα στο σαββατοκύριακο. Θα τα πούμε και αύριο έχουμε και παιδίατρο και θα σας πω τα νέα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ!ειναι σχεδον μια και ακομα να κοιμηθω...

ο ταλιμπαν κανει κακα που μυριζουν πολυ ασχημα και καθε τρεις και λιγο τον αλλαζω...ποναει και η κοιλιτσα του :(

ο ιασονας ξυπνησε για 2 φορα και ηθελε βυζι...

εγω ολο κατουριεμαι σημερα.....ουφφφφφφφφ........τα νευρα μου...

κοριτσια για χοριακη χλωμο το κοβω γιατι πρωι δουλευει ο αντρας μου και δεν μπορω να αφησω τα παιδια στην κουμπαρα μου γιατι ειναι αρρωστος ο μικρος της....μαλλον μεσα στη βδομαδα θα παω στη γιατρο...

πραγματικα μου κανει φοβερη εντυπωση ολο αυτο.....

πασχαλια μου χαιρομαι που ειναι καλυτερα ο μικρουλης σου...οσο για το νυχακι ελπιζω τα παει καλυτερα...

σοφακι ξεχασα να σχολιασω πριν την γιατρο...δεν πανε καλα μου φαινεται....επρεπε να της ελεγες με ποια εταιρεια συνεργαζεται για να το βουλωνε...ας στα κομματια πια που θα βαλουν και χρονικο περιορισμο στα βυζια μας :lol::lol::lol:

τεσπα πολυ ηλιθια........

ευχομαι μεχρι την κυριακη να ειναι περδικη το μαναρακι σου.....τα φιλια μου....

νασια μου ολα καλα θα ειναι μη σε περνει απο κατω...ψηλα το κεφαλι ;)

ευακι καλη προσαρμογη....

φιλια και ευχομαι ενα ησυχο βραδυ για ολες :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......

νυσταζω και τα 2 ξυπναγανε ολο το βραδυ :(:(:(

σημερα μια χαρα ειναι ο ταλιμπαν....

τα φιλια μου σε ολες......

κατερινακι να χαιρεσαι τον αντρα σου.....

βικακι να σου ζησει ο αντωνακης σου,πολυχρονος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Πρώτα απ'όλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στον Αντωνάκη μας!!! :ymparty: Να σου ζήσει Βασούλα μου! να είναι πάντα καλά να τον καμαρώνετε!

Κατερινάκει χρόνια πολλά και στον αντρούλη σου!

Κανγκουρό, εσείς ειδικά που έχετε θέμα με αλλεργίες, είναι πολύ σημαντικό να θηλάζετε όταν γίνεται η εισαγωγή αλλεργιογόνων τροφών όπως το αυγό και το ψάρι! Ενισχύεις το ανοσοποιητικό της και αν προκύψει αλλεργία είναι πολύ πιο ήπια τα συμπτώματα. Κι η αλλεργιολόγος έπρεπε να το ξέρει :evil: Είχε σοβαρό θέμα με την αλλεργία στο αγελαδινό? Πώς είχε παρουσιαστεί?

Νάσια μου, κακώς σε άφησε ο γιατρός να περάσει όλο το ΣΚ μες το άγχος :evil: Δε θα είναι τίποτα. Περιμένουμε νέα.

Σοφάκι πώς είναι ο γαμπρούλης μου σήμερα?

Γιωτού μου, άντε βρε αγάπη μου στο γιατρό! Μην το αφήνεις να δούμε τι γινεται επιτέλους! Άντε!

Πάτσυ....μη λες χαζομάρες. Δε μας πρήζεις καθόλου! Να μπαίνεις, να μας λες που πονάς, να σε καθησυχάζουμε, να σε κοροιδεύουμε και λίγο :-p και να σου περνάει πιο γρήγορα :-*

Πασχαλάκι, δηλαδή και να χρειαστεί να το κόψει δεν είναι επώδυνο από ότι κατάλαβα ε? Οπότε δεν υπάρχει λόγος να στενοχωριέσαι τόσο. θα του κάνουμε κι αυτού πεντικιούρ!

Ευάκι!!! θέλω να έρθω Αμοργόοοοοο! Θέλω νησάκι ρε γαμώτο. Να τα παρατήσω όλα και να βουτάω για σφουγγάρια :lol:

Φιλιά κούκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτούλι μου :-*:-*:-*

Κι εγώ ξενυχτισμένη είμαι...

συμπασχουμε.... :D:lol::lol::lol::lol:

γιατρο μαλλον την τεταρτη θα παω...η θα παω σημερα για χοριακη το απογευμα....αναλογως... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πας! Να πας!

Λοιπόν...Ξαναερχομαι Ελλάδα τέλος Φλεβάρη!

Έκλεισα εισητήρια 22/2 με 1/3.

Θα βρεθούμε?

1/3 φέυγω με πολύ πρωινή πτήση οπότε θα έρθω Αθήνα από την προηγούμενη. Μπορώ να κανονίσω να έρθω νωρίς για να πάμε επιτέλους για καφεδάκι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ΒΙΚΑΚΙ και παλι να τον χαιροσαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατερινουλα πολυχρονος ο συζυγος!!!!!!!!!

γιωτα αντε να πας και να μας πεις!!εχουμε και μεις αγωνια! :):-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδουλα ελπιζω να πιουμε αυτο το καφε επιτελους....πες το μου ξανα καμοια βδομαδα πριν ερθεις για να κανονισω να εχω ρεπο... ;)

πασχαλακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG:;;);;);;):-*:x τι κανει ο μικρος;;;καλυτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιωτα μου ευτυχως ειναι καλυτερα ναι....το βραδακι θα ερθει η παιδιατρος να τον ακροαστει.

χαρηκα που ο ταλιμπαν σου ειναι καλα σσημερα!και μεν ατωρα με την αντιβιωση και τα τσισα και τα κακα του μυριζουν πολυ ασχημα...βασικα εχθες ειχε διαροια αλλα εφτιαξε..

σας αγαπω πολυ μακαρι να τα καταφερω και γω οταν κανονισετε για καφεδακι...αν και εκεινες οι ημερες θα ναι οι πρωτες μου στη δουλεια...γκρρρρρρρρρρρρρρ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩΩΩΩΩΩ!τελεια και παυλα.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας να εισται καλα και να χαιρεσται τις οικογενειες σας

Βικακι μου χρονια πολλα στον Αντωνακη μας,πολυχρονος και γερος να ειναι,το ξερω οτι ειναι πολυ δυσκολα ιδιως με τις εκπτωσεις κιολας δουλευα και εγω σε ενα μαγαζι με ρουχα για 6χρονια και περνουσαν ολα απο τα χερια μου,βιτρινες,ταμειο και αλλα τετοια τα ξερεις ωσπου εμεινα εγκυος και τα παρατησα και ησυχασα

Πασχαλια μου να χαιρεσαι κι εσυ το ανηψακι σου,και καλη αρχη στην δουλεια σου

και τα δικα μου σημερα και τα τρια με μυξες ειναι,ελπιζω μονο εκει να μεινουμε και να μην εχουμε εξελιξη,εχουμε κανονισει και το δηιμερο και αγχωνομαι

Γιωτα μου πηγαινε επιτελους στο γιατρο ρε κοριτσι μου να ησυχασεις μαυτην την αγωνια πια,αγωνιουμαι κι εμεις μαζι σου,μηπως υπαρχει η ταλιμπανιτσα τελικα,μακαρι Θεε μου

Σοφακι ελπιζω να ειναι καλυτερα ο Βασιλακης μας σημερα,εσυ παλεις γιατι αμελεις τον ευατο σου και δεν πηγες να κανεις τεστ παπ,κι εγω δεν ειχα κανονικα περιοδο αλλα ειχα κανει περυσι,και τωρα παλι κατα τον φεβρουαριο θα παω να κανω

Ευακι μου καλη αρχη,πως πηγε με τα μαθητουδια σου;τι ταξη εχεις;

Ματινακι καλη αρχη κι εσυ στην καινουργια σου δουλεια,φιλια στην Κατερινουλα

Νασια μου περιμενουμε τα αποτελεσματα σου,κι ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο

πολλα φιλα σε ολες κουκλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... τα μέλη

athinouli, ioanna78, MARY12, ntinti, sophiak

τα ξέρετε???

Γιατί τις έχουμε στην ομάδα?

Εδώ δεν έχουν μπει ποτέ...εκτός αν δε θυμάμαι.

Κυρία Σοφία συντονίστρια, μήπως να τις διαγράφαμε? Έχετε και φωτογραφίες των παιδιών σας. Εγώ δε βάζω...

Ειδικά αυτη τη sophiak που την έχετε και φίλη οι περισσότερες, τη θυμάμαι που μου είχε κάνει και εμένα αίτηση φιλίας μόλις είχε γραφτεί στο μάμμυ και φυσικά την απέριψα.... Από που κι ως που φίλη?

Δε θέλω να φανω και παρανοική -αν και μπορεί να είμαι :lol: - αλλά προσέχετε λίγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... τα μέλη

athinouli, ioanna78, MARY12, ntinti, sophiak

τα ξέρετε???

Γιατί τις έχουμε στην ομάδα?

Εδώ δεν έχουν μπει ποτέ...εκτός αν δε θυμάμαι.

Κυρία Σοφία συντονίστρια, μήπως να τις διαγράφαμε? Έχετε και φωτογραφίες των παιδιών σας. Εγώ δε βάζω...

Ειδικά αυτη τη sophiak που την έχετε και φίλη οι περισσότερες, τη θυμάμαι που μου είχε κάνει και εμένα αίτηση φιλίας μόλις είχε γραφτεί στο μάμμυ και φυσικά την απέριψα.... Από που κι ως που φίλη?

Δε θέλω να φανω και παρανοική -αν και μπορεί να είμαι :lol: - αλλά προσέχετε λίγο...

θα συμφωνησω απολυτα...σοφακι να τις διαγραψεις....γι αυτο το λογο καναμε την ομαδα για να μην μπορει να μπαινει οποιος να ναι...τεσπα....πιο παλια θυμαμαι που ειχα ανοιξει την ομαδα μου κανανε πολλα μελη αιτηση για εγκριση αλλα τα απερριπτα.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια μου καλησπερα .!!Εχω μερες να μπω αλλα δουλευα περισσοτερες ωρες στη δουλεια γιατι μια κοπελα αρρωστησε και δεν ηρθε και μετα στο σπιτι με το Νικολακη και τις δουλειες δεν προλαβαινα.

Βικακι να χαιρεσαι τον Αντωνακη σου...Χρονια του πολλα και παντα ναι γερος .

Πασχαλιτσα Κατερινακι και Σοφακι περαστικα στα αγορακια σας..Πως ειναι σημερα???

Πατσουλινι μην εξαφανιζεσαι οτι και αν ειναι να μπαινεις να το λες....

Νασια τι εγινε με τα αποτελεσματα απο το τεστ???

Ευακι καλη αρχη στο σχολειο ...Την μικρη ποιος θα την κραταει?

Γιωτα εκανες χωριακη??Ευχομαι ολα να πανε καλα...

Κοριτσια θελω να μου πειτε τη γνωμη σας για κατι..Προχθες ξεβαφτηκα με κατι μαντηλακια της johnhson kai τα ματια μου ερεθιστηκαν παρα πολυ .Κοκκινησαν πρηστηκαν και με πονανε...Επισης εχουν μια ξηροδερμια οπως τα χερια οταν σκανε..Εβαλα μια κρεμα της avene που εχω αλλα τιποτα...Τι αλλο μπορω να κανω ???

Φιλια πολλα σε ολες ...Αν μπορεσω θα ξαναμπω το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΕΥΑΚΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΣΟΦΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΔΕΧΤΗΚΕ.ΤΩΡΑ..ΑΝΤΩΝΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΑ..ΑΡΧΙΖΩ.ΜΕ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ.ΠΕΘΑΙΝΩ.ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΕΦΑΔΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ..ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.ΘΑ ΔΩ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ...`ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΥΙ ΜΕ [ΠΟΝΑΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΠΙΑ ΕΧΩ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΧΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΡΕΖΙΛΙ ΕΓΙΝΑ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΣΑΣ..ΓΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ.Α ΟΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΡΕ.ΧΑΘΗΚΑΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΕΥΑΚΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...

Magda me lene palioxazh alla exeis toso kairo na mpeis poy to ksexases! :evil:

Afierwmeno!!!

To akoyga sto deytero programma panw poy se diabaza!!!xaxaxa kati shmainei! Den pathaineis tipota esy agaph moy - mh masas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πατσυ........κακο σκυλι ψωφο δεν εχει :lol::lol::lol::lol::lol:

και ο αντρας μου τα ιδια εχει με το εντερο...αφου δεν προσεχετε ;)

οσο για τον λεμφαδενα πηγες σε γιατρο :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΩ ΕΥΑΚΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΕ ΕΣΕΝΑ...ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΜΑΔΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ.ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ Η ΣΟΦΙΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΙΣ ΔΕΧΤΗΚΕ.ΤΩΡΑ..ΑΝΤΩΝΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΝΑ ΣΕ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΝΑ ΣΑΣ ΛΕΩ.ΑΦΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΑ..ΑΡΧΙΖΩ.ΜΕ ΧΑΝΕΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ.ΠΕΘΑΙΝΩ.ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΛΕΦΑΔΕΝΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ..ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.ΘΑ ΔΩ ΡΑΔΙΚΙΑ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΕ ΛΙΓΟ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΕΝΤΕΡΟ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ...`ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΥΙ ΜΕ [ΠΟΝΑΕΙ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΠΙΑ ΕΧΩ Κ ΔΙΑΡΡΟΙΕΣ ΑΠΟ ΧΤΕΣ...ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΥΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΤΡΕΧΑ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΡΕΖΙΛΙ ΕΓΙΝΑ.ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Κ ΑΛΛΑ ΝΕΑ ΣΑΣ..ΓΕΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ.Α ΟΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΡΕ.ΧΑΘΗΚΑΜΕ...

ναι αλλα αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να βλεπουν και τα δικα μας παιδια....τεσπα....

ας ανοιξουν αλλη ομαδα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινακι να χαιρεσαι τον αντρα σου κοπελα μου!!!

Βικακυ κ εσυ να χαιρεσαι τον λεβεντη σου!!! χρονια πολλα κ ευτυχισμενα!!!

Μαγδα κ Γιωτα οταν ανοιξα την ομαδα σας ρωτησα αν υπαρχει προβλημα να ειναι μαζι μας κ οι μανουλες Ιανουαριου κ καποιες απαντησατε οχι κανενα προβλημα κ καποιες δεν απαντησατε καθολου κ υπεθεσα πως δεν εχετε προβλημα...πιστεψε με Γιωτα εχω απορριψει πολλες κοπελες...τα κοριτσια αυτα ειναι απο τις μανουλες Ιανουαριου..αφου ομως εχει προκυψει θεμα θα το κανονισω θα τους το πω κ θα τις βγαλω...η Σοφιακ Μαγδα ειναι παρα πολυ καλη κοπελα...(πληροφοριακα στο αναφερω μονο)...

παω να ταισω μπηκα μονο να ευχηθω κ απλα απαντησα στο θεμα της ομαδας...φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι οταν θα ρωτησες προφανως θα ηταν η περιοδος που δεν εμπαινα.....

το φανταζομαι οτι θα εχεις απορριψει αρκετα ατομα...απλα για μενα τουλαχιστον τα συγκεκριμενα κοριτσια μου ειναι εντελως αγνωστα....μονο τη σοφια ξερω και οχι ιδιαιτερα.....

ο μπιλακος πως ειναι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου. Τί κάνετε; Σας διάβασα λίγο αλλά δεν συγκράτησα και πολλά :oops: .

Αύριο επιτέλους θα πάω τελευταία φορά στον οδοντίατρο, θα κάνω τα τελειωτικά με την απονεύρωση, θα κάνω και έναν καθαρισμό και τελείωσα προς το παρόν. Ουφ επιτέλους.......

Κατα τα άλλα είμαστε μια χαρά. Χθές βράδυ είχαμε πάει σε ένα ουζερί και σκάσαμε στα θαλασσινά και στα ούζα...... όλη νύχτα όμως μετά δεν μπορούσαμε να κοιμηθούμε...... σηκωνόμασταν και πίναμε νερό......

Και σήμερα έβγαλα την μικρούλα μου βόλτα (μέχρι το σούπερ-μάρκετ) μετά από 11 μέρες. Η γλυκειά μου είχε τρελαθεί από την χαρά της!!!!!!!!!

Groosaki έχω το ίδιο όνομα με την κορούλα σου, μόνο που εμένα με φωνάζουν Νατάσα!!!!!!!! Καλή αρχή για σήμερα στη δουλειά.......

Νάσια πήρες τα αποτελέσματα; Όλα καλά;

Βίκυ Χρόνια Πολλά στον Αντωνάκη σου.

Πασχαλιά καλή αρχή στη δουλειά σου.

Σοφάκι αδιαθέτησα 4 μήνες μετά τον τοκετό και έκανα αμέσως τεστ ΠΑΠ. Μην το αφήνεις άλλο, είναι πολύ σημαντικό.

Φιλάκια σε όλες τις τσουπρίτσες :) !!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΒΙΚΑΚΙ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΩΝΑΚΗ..ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ,ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΙΓΟ..ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ,ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΚΑΙ ΠΩΣ..ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΥΠΗΡΑΧΑΝ ΟΜΑΔΕΣ..ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΕΙΣ ΓΕΝΙΚΑ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ :lol::lol: ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΟΝΤΟΥΣΑΝ,ΠΗΓΑ..ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ..ΟΠΟΙΑ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..ΑΝ ΘΥΜΑΤΑΙ,ΑΣ ΜΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΦΥΓΕΙ Η ΑΠΟΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΕΔΩ,ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ..ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΥΓΩ.. :(:(:(

ΘΑ ΜΠΩ ΠΙΟ ΜΕΤΑ,ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟ ΓΑΛΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιμακο να κατσεις εκει που καθεσαι! μιλαγαμε για ομαδες εκει που βαζουμε τις φωτο κ οχι για εδω που γραφουμε...κ εγω μανουλα Ιανουαριου ειμαι κ κανα 2 αλλες μονο κ τα περισσοτερα κοριτσια ειναι Δεκεμβριου σε αυτο εδω το ποστ...

οταν ειχε ανοιχτει λεγοταν ποιες γενναμε κοντα στα Χριστουγεννα κ ετσι ειχα μπει εγω αλλα στην πορεια αλλαξε ο τιτλος κ εγινε μωρακια Χριστουγεννων...κ μαλιστα '09 :twisted: (Βικακυ για σενα ειναι αυτο) ενω εμενα ας πουμε ειναι του '10 ο Βασιλης...δεν σημαινουν τιποτα αυτα..ειμαστε μια αγαπημενη κ δεμενη ομαδα-παρειτσα εδω!! ολοι οι καλοι χωρανε!! ενας κακος μονο δεν εχει θεση...κ αν μπει καμια κακιασμενη εχουμε τον τροπο να την στειλουμε..θα βαλουμε αντιπροσωπο την συμπεθερα μου ΤΟΝ ΕΓΚΕΦΑΛΟ :lol: (ειδες συμπεθερα πως μιλαω για σενα εεεε?????) κ θα τα τακτοποιηση ολα!!!

Γιωτα μου καπως καλυτερα ειναι ο Βασιλακος...δεν εχει καθολου εμετο σημερα..βεβαια ισως λογω του λαιμου του δεν εχει ορεξη για φαγακι αλλα θηλαζει οπως παντα οποτε ειμαστε οκ! θενκς για το ενδιαφερον..

οσο για τα κοριτσια που λες θα μπορουσαν κ εκεινες να ειναι σε αυτο το ποστ απλα καποια σκεφτηκε κ ανοιξε ξεχωριστα τις μανουλες Ιανουαριου τελικα...τεσπα οπως κ ναχει θα το κανονισω το θεμα αν το θελετε ολες!δεν υπαρχει θεμα..

ναι μπορει να μην πολυεμπαινες τοτε δεν θυμαμαι...ηταν ομως ενα τετοιο διαστημα...αυτο το θυμαμαι...

λοιπον ξερετε τι θα κανω??? θα ανοιξω μια ομαδα που θα λεγετε ''ΤΡΟΜΑΓΜΕΝΕΣ ΦΟΒΗΤΣΙΑΡΕΣ Κ ΚΑΧΥΠΟΠΤΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ'' =))=)) θα κανουμε αρχηγο την Χιονουλα μας κ υπαρχηγο την Γιωτου μας!!! θα ειμαστε λιγες κ καλες κ ουτε γατα ουτε ζημια!!! :D8-}:ymparty::ymparty:

Πατσυ γαβ ηρθε με νιαου αλλα η νιαου μονο νιαου δεν ειναι...ειναι πολυ γαβ τελικα..αστα να πανε...

βρε κοριτσια μου πως να παω γυναικολογο αφου θελει να αδιαθετησω για να κανω τεστ παπ κ εγω ακομα δεν.... :?:

παω να παρω τηλεφωνα να ειδοποιησω για το παρτακι μας την Κυριακη!!! κανονιζετε συναντηση παλι ε??? δεν ζηλευω καθολου κ δεν θελω να δω καμια σας...σιγα μη σας αγαπαω κιολας!! :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε δημητρουλα τι λες;;;θες να σε μαλωσω;;;;φυσικα και μπορεις να γραφεις εδω..οπως και να γινεις μελος της ομαδας...δεν ειναι θεμα το αν γεννησες το φλεβαρη..αλλα οτι εισαι στην παρεουλα μας ;)

νασια τι εγινε ολα καλα;;;περιμενουμε.....

σοφακι ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες ε;;;;;απλα οπως ειπες και εσυ ειμαι λιγο φοβιτσιαρα,ασε καθε μερα ολο ψευτικους χρηστες ανακαληπτεις......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...