Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας μανουλίτσες,

Σοφάκι τέλεια η τούρτα, και εσύ και η Κατερίνα έχετε πολύ ταλέντο. Σας θαυμάζω που βρίσκετε το χρόνο και την όρεξη, εγώ δεν έχω κουράγιο να κάνω τίποτε κυνηγάω όλη μέρα την Αγγελική.

Ευάκι λυπάμαι πολύ για τον παππού, να τον θυμάσαι και να σκέφτεσαι ότι απο εκεί που είναι θα σας προστατεύει. Τι άλλο έγινε, εσύ να μη στεναχωριέσαι...

Πασχαλία περαστικά στο Μάκη ελπίζω να του περάσει γρήγορα ο βήχας.

Νατάσα περαστικά στην πριγκιπισούλα σου και εσύ υπομονή με το δόντι και τα υπόλοιπα...

Δήμητρα να πεις στον άντρα σου να προσέχει δεν κάθονται πλέον στιγμη ακίνητα, όλα θέλουν να τα εξερευνούν.

Κατερινάκι δες το σα μια ωραία ευκαιρία να ξεσκάσετε με τον άντρα σου καλά να περάσετε!!!!!

Επίσης κόρη έχω και εγώ αλλά Μάγδα μου και εγώ δε βλέπω ζήτηση :P

Τα νέα μας απο την αλλεργιολόγο θα σας τα γράψω αύριο γιατι δεν αντέχω τώρα πάω για ύπνο [smilie=sleepy1.gif] .

Μου έλεγε και κάτι βλακείες ....γιατι δε μπορώ να συνενοηθώ μ΄αυτή τη γυναίκα ε?? %-(

Αντε καλό βράδυ σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!!!!!!!!

κταρχην Ευα μου συλληπητηρια κοπελα μου..ετσι εφυγε κ εμενα ο παπουκας μου..παντρευτηκε ο ξαδεφος μου κ την αλλη μερα εφυγε...κουραγιο ευχομαι κ καλο παραδεισο...

τι επαθες ζουζου πες μας..εδω ειμαστε για να τα λεμε ολα!!

Μαγδα =))=)) δεν υπαρχεις!!! ναι βρε μονη μου τον εφτιαξα σιγα το πραγμα..εχω τελειωσει σχολη ναι ειμαι τεχνικος χειροποιητου κοσμηματος..

ααα κοιταξε να δεις παραπονιαρα σου ειχα πει να τα παντρεψουμε τα ξενυχτοπουλια μας αλλα δεν ειδα φως απο εσενα κ ετσι ψαχνω αλλου νυφη για τον παιδαρο μου αλλα αν αλλαξες γνωμη ο Βασιλης μου δινει δευτερη ευκαιρια!! ;):-p εμεις Αυστρια εσεις Νορβηγια να δω πως θα κανουνε χωριο τα μαναρια μου!!! :D θα ξενυχτανε οοοοολη νυχτα τα καλα μου κ θα λενε εγω θηλασα μεχρι 5 χρονων εσυ??? ααα εγω μεχρι 4 :lol::lol:

Κατερινακι αντε θα περπατησει κ ο βενιαμιν τωρα κ ποιος την χαρη σου!!! τρεχα μανουλα τρεχα μετα!!! οποτε θες παρε αγαπη...

Χρυσουλινι μου οκ υποχωρω απο την μονομαχια δεν με παιρνει...η μια με ιατρικα η αλλη με νομικα εγω του καλλιτεχνικου δεν χωραω η κακομοιρα!! :mrgreen:

Δημητρα μου σ'ευχαριστω κ παλι κοπελα μου!!

Βικακυ κ Χρυσακο που ειστε????

για την Πατσυ δεν ρωταω εχει καταντησει βαρετο πια....ολη μερα ειναι φατσομπουκι η προδοτρα κ δεν καταδεχεται ο κωλος της να μας γραψει κ εδω τιποτα.... :evil:

Καγκουρουλα μου ολα βραδυ τα φτιαχνω που κοιμαται ο ταρζαν μου δεν υπαρχει περιπτωση μερα κ να κανω κατι...αποκλειεται!

λοιπον Μαγδα τα βλεπεις ετσι??? αποφασισε γρηγορα γιατι κοπελια υπαρχουν κ αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια :D η καλλονη της Καγκουρουλας ειναι ετοιμη για πολιορκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα !!!!!! :D

Εχθες απο το απογευμα και μετα εκανα δουλειες γιανα μην εχω το σαββατοκυριακο και σημερα πονανε τα ποδια μου και ολο μου το σωμα..Τωρα μολις εκανα και να μπανακι και καθομαι και σας διαβαζω..

Ευακι μου συλληπητηρια για τον παππου σου..Τι εχεις κοριτσακι και εισαι στενοχωρημενη???? :|

Πες μας για αυτο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε και τις χαρες και τις στενοχωριες.

Τωρα το πρωι λεω να παω κουκου για καρεκλακι γιατι εμαθα οτι κανουν εκπτωσεις επειδη κλεινουν .Δουλεια παω απογευμα .Ευτυχως ο ανδρας μου καθεται οποτε θα τον κρατησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ξενυχτανε οοοοολη νυχτα τα καλα μου κ θα λενε εγω θηλασα μεχρι 5 χρονων εσυ??? ααα εγω μεχρι 4 :lol::lol:

:lol::lol::lol:

Βυζοσυζητήσεις :lol:

"Ποιό σου άρεσε πιο πολύ, το δεξί ή το αριστερό?" :lol:

Και μετά θα αρχίζουν να τσακώνονται

"Η μαμά μου έχει μεγαλύτερα μεμέ" θα λέει ο Βασιλάκης

"Της δικής μου πετάνε πιο μακρυά γάλα" θα λέει η Μαρκέλλα κτλ...

:lol:

Καλημέρα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΚΑΤ'ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΠΩ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ..ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ..ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΓΙΝΕ?ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ?ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ..ΓΕΝΙΚΑ ΕΝΑ ΕΝΑ ΕΞΑΡΤΗΜΑ ΧΑΛΑΕΙ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΚΑΛΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΑΓΔΑ ΠΟΛΥ ΓΕΛΑΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΒΙΖΟΣΥΖΗΤΗΣΗ..ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ..ΚΑΝGOORAKI ΜΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΛΕΙΠΕΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ,ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΦΟΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΛΛΕΡΓΙΣ?ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ,ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ?ΤΑ ΤΑΛΙΜΠΑΝΑΚΙΑ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ?ΔΩΣ'ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΙΑ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΔΩΣ'ΤΗΝ..ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΜΕΤΑ..ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,σας ευχαριστω πολυ-πολυ για ολα!!!!!!!!!!!!!! ;) πραγματικα ειστε για μενα μια απο τις πιο σημαντικες παρεουλες μου......τον τελευταιο καιρο λεω σε σας πιο πολλα κι απο τις φιλες μου.... :oops:

το αλλο που σας ελεγα ειναι για μια φιλη μου....εχασε το μωρακι της στον τεταρτο μηνα.....ειχε κανει αυχενικη και ηταν ολα τελεια....ετσι ξαφνικα εσπασαν τα νερα και σε λιγες ωρες τελειωσαν ολα....στεναχωρηθηκα γιατι τα παιδια προσπαθουν χρονια.....ο αντρας της ειναι χαλια....φυσικα υπαρχουν και πολυ χειροτερα αλλα ειναι κι αυτο μια στεναχωρια..... :(

η μικρη εχει πυρετο απο το εμβολιο....δεν κοιμηθηκαμε ολη νυχτα και σημερα ταξιδευουμε για αμοργο.δευτερα πιανω δουλεια..... :?:?:?

συγνωμη που δε σχολιαζω αλλα ειμαι στο τρεξιμο....μολις τακτοποιηθουμε αμοργο θα τα λεμε καλυτερα!!!!!!!! ;)

σας αγαπω πολυ-πολυ ολεεεεεεεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα και από μένα.

Κάνω και εγώ δουλειές, πλυντήρια, σιδερώματα, σκουπίσματα, ξέρετε τις καθημερινές και μπήκα για λίγο να δώ τί κάνετε.

Grousi συλληπητήρια και από μένα :cry: ........ Όσο για την φίλη σου... τί να πώ.... καταστενοχωρήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι σύντομα πολύ σύντομα να μεγαλώσει ένα νέο σποράκι στην κοιλίτσα της και να χαμογελάσουν και πάλι με το σύζυγο........ Περαστικά στην κορούλα σου.

Βρε κορίτσια γέλασα πολύ με τη βυζοσυζήτηση που πιάσατε :D . Πάντως είστε τυχερές που θηλάζετε ακόμα τα μωράκια σας. Η κορούλα μου θήλασε μόνο 8 μήνες και μετά αποφάσισε πώς της άρεσε καλύτερα το μπιμπερό και το έκοψε (έκανα το λάθος και της έδωσα συμπλήρωμα μερικές φορές)...... είχα στενοχωρηθεί τότε αλλά αφού δεν ήθελε άλλο δεν μπορούσα να κάνω τίποτα.

Φιλιά σε όλες. Θα τα πούμε σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Ευάκι μου συλληπητήρια για τον παππού...όσο για την φίλη σου τί να πώ είναι πολύ κρίμα ρε γ@#$, μόνο ο χρόνος θα την βοηθήσει κάπως να συνέλθει...λυπάμαι πολύ!

Συγνώμη που δεν σχολιάζω κάτι άλλο αλλά είμαι λίγο στεναχωρημένη σήμερα...πήγα για τεστ παπ εχθές και ο γιατρός μου βρήκε κάτι, δεν κατάλαβα καλά γιατί κι αυτός ο ευλογημένος δεν εξηγεί και πολλά...τα αποτελέσματα θα τα πάρω την Δευτέρα (εγώ φυσικά θα έχω σκάσει μέχρι τότε) και όπως καταλαβαίνετε έχω αγωνία.

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι συλληπητηρια κοριτσι μου.....ζωη σε σας....στον γαμο σε ειδα στις φωτο...κριμα που δεν ειμασταν....νασια δεν γινεται να τα δεις σημερα τα αποτελεσματα?πρεπει να π[εριμενεις μεχρι δευτερα?για ποιον λογο?πας περαστικα στον Μακη....πας σημερα στο facebook στο chat μου ρθε 2 φορες ιος κ καλα απο σενα οτι μου μιλας ...χαχαχα.ελεγες is this your photo?k ενα λινκ για να πατησω....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

που εισαι μωρη κλωτα;;;;ασε τα φεισμπουκ και μαζεψου κατα εδω μερια :D

ευακι τι κριμα ρε γαμωτο για το ζευγαρι,οτι και να πεις ειναι λιγο :(

νασια μου να τον ξαναπαρεις το γιατρο να τον πριξεις να σου πει....τι παει να πει θα σου πει την δευτερα;;; :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

Ευακο μου συλληπητηρια κοπελα μου,ο καημενουλης περιμενε να παντρευτειτε και μετα να φυγει,οσο για την φιλη σου κριμα μωρε,τι να πω μακαρι συντομα να ξαναμεινει εγκυος και να της πανε ολα καλα αυτη τη φορα,συμμαζευτειτε και να μιλησουμε και στο τηλ,πως ειναι η νυφουλα μου;

Νατασα γιατι θεωρεις οτι ειναι λιγο που θηλασες 8 μηνες;αλλες κοπελες δεν θηλαζουν καθολου,κι εγω τοσο θηλασα και επειδη στους αλλους δεν τα καταφερα για τοσο πολυ,ειμαι πολυ περηφανη και χαρουμενη που φτασαμε και τοσο,

Κατερινακι αν θελεις μεγαλυτερο γαμπρο εχω τον μεγαλο μου διαθεσιμο :D ,τους αλλους δυο μου τους καπαρωσαν ακου εκει τετοια κουκλιτσα και την αφησσαμε χωρις γαμπρο τι πραγματα ειναι αυτα ;)

Νασια μου τι σου βρηκε ρε κοριτσι μου,δεν σου ειπε τιποτα;ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο,μην στεναχωριεσαι ολα καλα θα πανε περιμενω νεα σου

Μαγδα οντως ειναι πολυ συγκινητικο οταν βλεπεις το μικρουλι σου να περπαταει και να ανεξαρτοποιειται σιγα σιγα,αφου και αυτος οταν στεκεται ξακαρδιζεται στα γελια ενω φοβαται κιολας ακομα η Μαρκελλα περπατησε;

Σοφακι σε επαιρνα τηλεφωνο το απογευμα που γυρνουσες βολτιτσα;;

δεν θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω πολλα φιλια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

=))=))=))=))

Βασιλης... αυτη η μαμα μου πολυ σπαστηκια ομως ρε..ολο το εκρυβε το μεμε της μεσα στα ρουχα ενω εγω τα ηθελα εξω ολη την ωρα... :evil:

Μαρκελλα...καλα δεν το πιστευω κ η δικια μου τα ιδια εκανε κ ετσι εγω για αντιποινα οοοοολο το βραδυ της τα κραταγα εξω κ επινα... :twisted:

Βασιλης...τι νομιζεις πως εγω πηγαινα πισω?? για ρωτα την ποοοοσο καιρο εκανε να κοιμηθει!! :ymdevil:

Κατερινακι εδω ημουν ρε κοριτσι αλλα ειχα ξεχασει το σταθερο αθορυβο...σορυ ρε αγαπη παρε αυριο αν μπορεσεις! :-*

Ευακο κ εμεις σε αγαπαμε πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!

Πατσυ μολις λιγο σε βρισουμε ερχεσαι ε?? τα θες λοιπον τα μπινελικια σου???? αρχιστε κοριτσια μπας κ μας θυμηθει κ γραφει κ κατα δω μερια καμια φορα....μ@λ@κο....

Νατασσα μου μα χαρα ειναι 8 μηνες...κακως εκανες βεβαια κ εδωσες το ξενο αοφυ δεν ηθελες να αποθηλασεις αλλα μια χαρα χρονος ειναι τοσοι μηνες μην κοιτας εμεις που θα τα θηλαζουμε μεχρι να πανε σχολειο...ειμαστε μια μυστικη αιρεση!! :lol:

Νασια μου κ εγω δεν το καταλαβαινω το θα πει θα σου πω την Δευτερα...οχι κυριος απαιτω να μου πεις να ξερω..δεν θα παθω εγω ολο το σκ να περιμενω....αλλα οπως κ να χει μην αγχωνεσαι ματια μου τιποτα δεν θα ειναι απλα καμια φορα οι γιατροι εχουν εναν παραξενο τροπο να σου πουνε ακομα κ το πιο απλο...θα δεις ολα καλα θα ειναι! εχω φιλινγκ..ειμαι κ σκορπινα..τραστ μι!!! ;)

Κατερινα κατσε η υποψηφια συμπεθερα Μαγδα δεν εδωσε την ευχη της για τα πιστουνακια κ ετσι θα ξεκινησει ο Βασιλης μου πολιορκια κατα Καγκουρουλα μερια.. =)) ειναι αντρας το αγορι μου κ δεν καθεται στα αυγα του ποτε!!!!

Ντιμακο μου να σου ζητησω μια χαρη ρε κοριτσι?? αν μπορεις μην τα γραφεις ολα μονοκοπανια στα ποστ σου γιατι δυσκολευομαι να τα διαβασω...ζαλιζομαι για την ακριβεια..ειναι κ κεφαλαια κ ενωμενα ολα μαζι κ μου βγαινουν τα ματια...ειναι κριμα να μην καταλαβεινεις που αρχιζει κ που τελειωνει η καθε σου προταση..πολυ φιλικα στο λεω ετσι??? μην παρεξηγηθεις απλα αν μπορεις κανε κατι για αυτο... :x

αααα δεν σας ειπα εβαψα τα μαλλια μου ξανθα τελικα αλλα δεν μου αρεσουν...για την ακριβεια μετα το μαυρο δεν μου αρεσει τιποτα....το χαος..ετσι τα βλεπω ολα χαλια! μαλλον θα τα κανω κ κοκκινα κ αν δεν μου αρεσουν κ αυτα ΤΕΛΟΣ! θα τα ξανακανω μαυρα-μπλε που τα ειχα τοοοοοοσα χρονια κ ηταν το καλυτερο μου...τι ηθελα κ τα αλλαξα??? να φερω το φυσικο μου κ καλα που ειναι καστανοξανθα...σιγα τα αυγα αφου δεν μου αρεσουν καθολου..

τεσπα μαλλον εφαγα σαλιγκαρια κ σημερα!!!!!!

φιληστε μου κανα πατουσακι για να μην ξεχνιομαστε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζουζουνες!

Ευα μου πολυ ασχημο το περαστατικο με τη φιλη σου...κριμα...σε τοσο μεγαλο μηνα..ελπιζω γρηγορα να κραταει το θαυματακι της στα χερια της και να ξεχασει-οσο γινεται-αυτη την ασχημη εμπειρια...να και η Βασω μας ειχε αντιστοιχη εμπειρια και σε πιο μεγαλο μηνα νομιζω...ειναι πολυ δυσκολες καταστασεις ειδικα αν προσπαθεις καιρο...

Νασια μου μην στεναχωριεσαι βρε εχει δικιο το Σοφακι...μερικοι γιατροι εχουν περιεργο υφος.καμια τραχηλιτιδα μπορει να ναι που θα φυγει με λιγη αντιβιωση.αντε χαζουλα τιποτα δεν θα ναι θα δεις!Αλλα κι εγω θα του λεγα να μου πει...θυμαμαι μια φορα ειχα κανει καλλιεργεια κολπικου υγρου και πηρα τξλ για τα αποτελεσματα σε μια μικροβιολογο και μου πε"ενταξει βρεθηκε κατι αλλα θα τα πουμε απο κοντα..."ε οσο κι αν επεμεινα ρε παιδια δε μου ελεγε απο το τηλ...με εσακασε μεχρι να παρω τα αποτελεσματα(ευτυχως ηταν την ιδια μερα το απογευμα)..και τελικα ειχα ουρεαπλασμα ενα μικροβιο που αντιμετωπιστηκε με αντιβιωση.ομως ειχα σκασει μεχρι τοτε..ασε που νομιζω πως αν ηταν κατι σοβαρο θα σου ελεγε να πας αμεσως να παρεις τα αποτελεσαμτα κι οχι να περιμενεις ως τη Δευτερα.

Πατσυ μου χαχα!ξερεις ποσοι μου το παν αυτο;;τουλαχιστον 10 φιλοι μο!ιος ειναι...ευτυχως δεν το ανοιξες!αλλα θα προσεχε θα σε αφησω απο απουσιες στην ιδια ταξη!!!αντε μη χανεσαι!

ΚΑ μου τι τελεια που παει να περπατησει το ζουζουνι σου!!!!!!!!!πρεπει να ναι πολυ ωραια!εμενα ακομα φοβαται δε στεκεται μονος του περπαταει μονο με χερακια!θα αργησει μαλλον!

Κανγουροκατερινουλα τελειες οι φωτο!ποσο μεγαλωσε η ζουζου σου!να την χαιρεστε!κουκλιτσα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το ενδιαφέρον και την συμπαράσταση :YMHUG:

ο γιατρός δεν μπορεί να μου δώσει τα αποτελέσματα γιατί δεν τα βγάζει αυτός, μου πήρε επίχρισμα για το τεστ παπ και θα το έδινε (μαζί με άλλα) αργά το βράδυ σε εργαστήριο στην Θεσ/νίκη. Μεσολαβεί και το σαβ/κο οπότε...

Μου είπε ότι έχω μια πληγή στον τράχηλο που μπορεί να είναι οτιδήποτε, τραχηλίτιδα, αρχή πολύποδα... αλλά για περισσότερες λεπτομέρειες πήρε δείγμα και θα δούμε τί θα δείξουν τα αποτελέσματα. Του έχω εμπιστοσύνη και ίσα-ίσα που δεν έχει "ύφος" αλλά είναι πάντα πολύ χαμογελαστός, απλά δεν εξηγεί και πολλά, με το τσιγγέλι του τα βγάζω κάθε φορά. Επειδή όμως εγώ έχω θέμα με τα γυναικολογικά μου (κάνω παπ τεστ σχεδόν κάθε 6 μήνες) φοβάμαι την περίπτωση να μην είναι τραχηλίτιδα ή πολύποδας και να είναι αρχή από κάτι άλλο πιο σοβαρό...άλλωστε είπε στον άντρα μου ότι και να είχα κάτι δεν θα μου το έλεγε γιατί ξέρει πόσο φοβιτσιάρα είμαι. Δεν θα ανησυχούσα αν ήταν τραχηλίτιδα (το 'χω ξαναπάθει και δεν χρειάστηκα ούτε καν θεραπεία), ή πολύποδας, ξέρω ότι αυτά δεν είναι τίποτα σοβαρό...

Τελοσπάντων, δεν θέλω να σας φορτώνω με τα δικά μου και ειλικρινά σας ευχαριστώ πολύ που με ακούσατε και ασχοληθήκατε με το θέμα μου. Ότι είναι να γίνει θα το μάθουμε την Δευτέρα...θα σας πώ τί έγινε τελικά...

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και πάλι

πολύ μου αρέσει η απολαυστική συζήτηση Μαρκέλλας- Βασιλάκη!

Νάσια και εγω πιστεύω ότι δεν είναι κάτι σοβαρό, γιατι να σου πει να περιμένειςμέχρι τη Δευτέρα. Ολα καλά θα είναι μην ανησυχείς ;)

Νατάσσα 8 μήνες να πίνει το γαλατάκι της μανούλας είναι πολύ σημαντικό και σε καμία περίπτωση δεν είναι λίγο, να είσαι περήφανη και να νιώθεις υπέροχα για όσο διάστημα θήλασες, έκανες το καλύτερο για την πριγκιπισούλα σου.

Ευάκι καλή επάνοδο στην Αμοργό, άντε να τακτοποιηθείται με το καλό και περαστικά στην Αναστασία.

Εμείς χθες κάναμε μια βόλτα απο την αλλεργιολόγο :evil: .Της είχα επαναλάβει τις εξετάσεις όταν χρόνισε η μικρή.

Καταρχήν σε αυγό και ψάρι δεν είχαμε ούτε έχουμε αλλεργία αλλά μου είπε οτι μπορώ να της δώσω αυγό αλλά ψάρι πολύ αργότερα. Και ρωτάω αφού η μικρή δεν έχει αλλαεργία γιατι να μη φάει και ψαράκι σιγά -σιγά :-\ . Και πάμε στο γάλα... όταν της είπα οτι αυτο το υποαλλεργικό που της είχε κάνει πρόκληση το καλοκαίρι δεν το ήπιε ούτε μια φορά γιατι ακόμα τη θηλάζω μονο που δε με έβρισε. Μου έκανε το κλασικό σχόλιο καλά θα πάει 2 χρονών και ακόμα θα θηλάζεις, έβγαλε το συμπέρασμα οτι δεν τη φτάνει το γάλα μου και θα πρέπει να της δώσω συμπλήρωμα και οτι για να περάσει από το μητρικό στο αγελαδινό γάλα πρέπει να της ξανακάνει πρόκληση με άλλο υποαλλεργικό. Εντωμεταξύ είχα φορτώσει γιατι δε με άφηνε να μιλήσω. Εγώ ήθελα να μου πει αν με βάσει τα αποτελέσματα ξεπέρασε την αλλεργία στο αγελαδινό γάλα ( μέ όριο μη ανιχνεύσιμο τις 0,35 μονάδες η μικρή έχει 0,38 ενώ το καλοκαίρι είχε σχεδόν 2) έτσι ώστε να μπορεί να δοκιμάσει κιαλλα πράγματα πχ κάνα μπισκοτάκι τύπου μιράντα, καμια κρέμα όχι υποαλλεργική , γιαουρτάκι και αυτή μου έλεγε να κλείσουμε πάλι άλλο ραντεβού για να της κάνει πρώτα δερματικά τεστ και τέτοια. Ευτυχώς τη δευτέρα θα πάμε στη παιδίατρο και θα τα συζητήσω και μαζί της γιατ με την αλλεργιολόγο δε βγάζω άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανγκουρουλα τι θα γινει δυο αντρακλες ζητανε την κορη σου και μας το παιζεις δυσκολη τωρα ε :lol::lol: πρεπει να διαλεξεις γαμπρο αντε περιμενουμε!!!!!!!αυτο το ειπαμε μην περιμενεις να ακουσεις καλο απο παιδιατρο για το θηλασμο μεχρι να παει σχολειο θα τη θηλαζω επρεπε να της πεις αμαν πια,δες πως θα παει με το αυγο και μετα απο λιγο καιρο βαζεις ψαρι καλυτερα αφου ειχατε και προηγουμενα με αλλεργιες

Σοφακι μου γιατι δεν τα κανεις μαυρα ρε κοπελα μου αφου ετσι σου αρεσουν τι παιδευεσαι;και τα ταλαιπωρεις;ο Βασιλακης ειναι τελειος μεσα στα αρκουδακια πολυ μαρεσει το κουκλι μου

Πασχαλια κι εγω ετσι ελεγα θα αργησει,αλλα ξαφνικα μια μερα σταματησε ορθιος μονος του

φιλιαααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιταξτε κοριτσια...δεν θελω οταν δεν ειμαι καλα να γραφω....τι να λεω δηλ καθε μερα?ποναω εδω,ποναω εκει,ποναω παραπερα?αφου με ξερετε καλα οτι ειμαι υποχονδρια και ολο καπου ποναω πια..πασχω μαλλον απο το συνδρομο ευερεθιστου εντερου κ με πιανει συχνα....οκ???κ εσυ σοφακι ξερεις καλα....μην με μαλωνετε.απλα ποιος ο λογος να μπαινω κ να γινομαι τοσοοοοο κουραστικη....κατερινακι κ εμεις που ειχαμε τρελη αλλεργια ,αιμα στα κακα με το παραμικρο,φτασαμε σε σημειο κ μιραντα να δωσω οπως λες κ πτιφουρακια κ βασιλοπιτα κ ολα καλα.φυσικα απο λιγο αλλα δενπαιζει ρολο....μαλλον την ξεπερασαμε την αλλεργια.....εγω απο μονη μου εκοψα ολους τους γιατρους κ κανω οτι νομιζω εγω.με νευριαζαν τοσο πολυ κ μαλιστα επεμεναν για αυτο το νεοκειτ ενω διαβασα τοσα για τις αλλεργιες που τα ξερω καλυτερα απο αυτους τους ασχετους.βρε ουστ ολοι οι γιατροι που το παιζουν εξυπνοι με τις αλλεργιες....νασια καλα σου λενε.μην αγχωνεσαι γιατι 2 μερες ειναι πολλες για τοσοσ αγχος..στανταρ αμα ηταν κατι κακο θα σου λεγε.οποτε....κλαιν..ολα καλα θα ειναι....γιωτου χαρα στο κουραγιο σου ρε κοριτσι μου.εγω με 2 δεν την παλευω κ εσυ τριτο ε???εγω δεν εχω κ καθολου βοηθεια ,κ λεφτα οποτε ουτε λογος.....πας εισαι ιος κ ξερεις ποσο φοβαμαι τις αρρωστιες ε...χαχαχα.ευακι μπλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλ.....φιλια σε ολες κ πολλα στις φιλες μου χρυσα κ βικυ που τον παιρνουν,......χαχαχαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα μανουλιτσες μου γλυκες...Σημερα ξυπνησε στραβα λιγο ο Θανος και ηταν μεσα στην γκρινα..Τεσπα εχει πολυ ωραια μερα σημερα,ευκαιρια να επλενα και τα χαλια,αλλα δεν ειναι κανενας να μου κραταει και το μωρο..Anyway βαρεθηκα πολυ αυτη την βδομαδα,ειμαι μονη μου σχεδον ολη μερα..Ηταν συνεχεια στην δουλεια ο αντρας μου,ερχοταν το μεσημερι,και παλι το απογευμα εφευγε..Τουλαχιστον μ'αφηνε και κοιμομουν το μεσημερι..

ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ δεν παρεξυγουμε,μην ανησυχεις,εχεις δικιο..Δεν πηγαινα ποτε να δω πως φαινοταν και εχεις δικιο..Ελπιζω τωρα να ειναι καλυτερα..Τι κανει ο Billakos?

ΚΑΝGOORAKI MOYκαι εγω ειχα μεγαλο θεμα με τις αλλεργιες του Θανου..Ειδικα οταν σταματησα να τον θηλαζω,παιδευτηκα πολυ με τα γαλατα..Τον ειχα δωσει το υποαλλεργικο,το οποιο ειναι αηδια σκετη,αλλα περα απο αυτο,δεν χορταινε και τον ειχε κανει δυσκοιλιο..Και ελεγα τι που τον θηλαζα και τι τωρα με το ξενο..Καθε μια ωρα πεινουσε..Μετα που μ'εδωσε το HUMMANA 1,καπως καλυτερα..Αλλα παλι το βαρεθηκε και απο μονη μου τον δοκιμασα το NULAC και μια χαρα..Οταν το ειπα στον παιδιατρο,μου ειπε οκ..και παλι οταν αρχισαμε τα φρουτα,με πεταξε αλλεργια στο πορτοκαλι,ενω τωρα δεν εχει προβλημα..Θελω να σου πω πως μεγαλωνοντας,αλλαζουνε αυτα..Οποτε ακολουθησε και λιγο το ενστικτο σου,δοκιμασε την και θα δεις,μην φοβασαι,θα καταλαβεις..Και εγω για το αυγο φοβομουν,αλλα τον εδωσα και μια χαρα..Ψαρι δεν τον εχω δωσει αλλα επειδη εγω δεν τον εκανα ακομα..

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥμην ανησυχεις,και εγω νομιζω οτι δεν θα ειναι τιποτα αλλα ξερω οτι ο,τι και να σου πουμε,σιγουρα το μυαλο σου στο χειροτερο παει..Κανε λιγο υπομονη,θα περασει το Σαβ/κο,και ελπιζω και πιστευω να εχουμε ευχαριστα νεα..Μην αγχωνεσαι..Η Μαμια τι κανει?

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥμπραβο στο ζοζουνι σου που περπαταει,πρεπει να ειναι πολυ συγκινιτικη στιγμη,ε?Ηθελα να σε ρωτησω κι ολασ,πως γινεσαι μελος στισ χειροτεχνειες και σ΄αυτα?Προσπαθησα μια φορα αλλα δεν τα καταφερα..

ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥμακαρι να μπορουσαμε να τα θηλασουμε ολες τοσο καιρο..Λιγο ειναι 8 μηνες?Εγω μεχρι 3 μισυ και σταματησα γιατι δεν χορταινε και μετα παιδευτηκα με τα ξενα ποσο καιρο..

Γιωτακι μουτι κανεις?Πως εισαι?

Ευακι μουπολυ κριμα για την φιλη σου..Στεναχωρεθηκα..Μακαρι να ξανα μεινει γρηγορα η κοπελα και να εχει μια πετυχημενη εγκυμοσυνη και να μην ταλαιπωρηθουνε αλλο..

Κοριτσια σας αφηνω γιατι ξυπνησε το ζιζανιο και παω να του κανω το αυγουλακι..φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες....

νασια μου ευχομαι ολα να ειναι τελεια...περιμενουμε νεα σου τη δευτερα....α!και μην στεναχωριεσαι ψυχολογικα...ενταξει;;;;γιατι θα σε μαλωσω... :D

σοφακι και εγω το ιδιο πραγμα κανω στα μαλλια μου...ολο αλλαγες...τωρα τα εχω κοντα...

νατασα μια χαρα ειναι οι 8 μηνες θηλασμου....μην τρελενεσαι...αλλες δεν θηλαζουν καθολου....

δημητρα ετσι ειναι αμα εισαι συνεχεια μονη ολο νευρα και βαρεμαρα εχεις....τα φιλια μου...

που εισαι μωρη κλωτα,πατσυ;;;;να μας τα λες βρε χαζο...γι αυτο δεν ειμαστε εδω;;;;μην εισαι χαζη ;)

πασχαλια μου πως ειναι ο μακης;;;;ολα καλα;;;φιλακια

καγκουροκατερινακι μου εχεις να ακουσεις ακομα.ουυυυυυυ...ενα σωρο μπουρδες...εγω τους βαρεθηκα...αντε τοσες προτασεις εχεις...που θα δωσεις την κορη σου;;;

κατερινακι τι ωραια ειναι οταν περπατανε...εμενα ενω ο ταλιμπαν περπατησε 11 μηνων ο ιασονας ακομα δεν λεει...ενω πριν μια βδομαδα εκανε 3 4 βηματακια μονος του τωρα τιποτα...μαλλον θα φοβηθηκε γιατι επεσε....τεσπα..καποια στιγμη θα περπατησει,μικρο ειναι ακομα...

να δωσεις πολλα φιλια στους γιους σου...

εμεις σημερα πηγαμε μια βολτα στα μαγαζια...η απολυτη ερημια....

ασχετο...μου φαινεται οτι πρεπει να κανω παλι χοριακη....ακομα συνεχιζουν και μου μυριζουν πραγματα...αλλα μου βρωμανε...αλλα δεν εδινα σημασια...το θεμα ειναι οτι σημερα το πρωι μου ηρθε εμετος και μετα ολη την ωρα μεχρι και τωρα που γραφω ζαλιζομαι παρα πολυ....δεν ξερω τι να υποθεσω...μου φαινεται αδιανοητο να ειναι της φαντασιας μου....δεν ξερω τι να υποθεσω....

αυτα.....τα φιλια μου σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!τικανετε;

χαθηκα τελειως αλλα ημουν αυτη την εβδομαδα στο mall κ θα ειμαι κ την επομενη κ τα εχω δει ολα.μονο για τη διαδρομη κανω περιπου 2 ωρες..οποτε μπορει μεπαει η μαμα μου σπιτι η ο μπιλακος αλλα ετυχε να μη ταιριαζουν κ συχνα τα ωραρια μας.αντε να περασει κ η αλλη εβδομαδα γιατι δε τη παλευωκ να ξαναγυρισω στο πρατηριο.εν τω μεταξυ εχουν ξεκινησει εκπτωσεις κ γινεται χαμος.σημερα εχω ρεπο κ τη γλυτωσα.

κατερινακι μου μη ζητας συγνωμη,αν ειναι δυνατον,σιγα το θεμα,απλα η γιωτα με καλυψε πληρως,δεν εχω τον χρονο να κοιτω φωτο.κμαλιστα το σκεφτομουν την αλλη φορα αλλα ηδη ειχα γραψει τη δημοσιευση μου.εν τω μεταξυ μου χαλασε το μεγαλο λαπτοπ κ τωρα γραφω απο το μικρο κ σταυρωνομια.

ευακι μου κ απο εμενα τα συληπητηρια μου για τον παππου σαυ..εισασταν γενικα δεμενοι ε;γιατι ας πουμεεγω με τη γιαγια μου κ τη προγιαγια μου μεγαλωσα μαζι τους οποτε αν συμβει κατι τετοιο θα μου στοιχισει παρα πολυ.βασικα ουτε θελω να το σκεφτομαι..οσο για τη φιλη σου..τα εχω περασει κξερω..αλλα θα τα ξεχασει ολα αν κανει αλλο παιδακι.πασχαλια μου ναι ημουν στον 6 μηνα σχεδον οταν το εχασα.

καλα σοφακι κ μαγδουλα πολυ γελιο εχετε φιλες μου!δεν υπαρχετε λεμε!χαχαχα!!!

νασια μου κ εγω εχω περασει θεμα με τα γυναικολογικα,οποτε μη στεναχωριεσαι να δεις καμια βλακειαθα ειναι αλλα παντα ετσι κανουν οι παλιογιατροι κ μας αγχωνουν.περιμενουμε φυσικα νεα σου!

χρυσουλι μου κορουλα παλι ε;;καλα ποιος τη χαρη του αντρα σου με 3 γυναικες στο σπιτι!πω πω αντε τελεια,με το καλο κοπελα μου!!παντως κοιταζα το τικερ σου κ λεω πως περασε ο καιρος,μανι μανι εφτασες 4 μηνα..

πασχαια μου γυρνας δουλεια ε;αχ σε νιωθω που δε θες να πας,ετσι κ εγω στεναχωριομουν πολυ,αν θυμασαι σας ειχα πρηξει βασικα.θα συνηθισεις..αλλωστε μονοπρωι θα πηγαινεις ετσι;τουλαχιστον κατι ειναι κ αυτο.

τωρα περιμενω να ξυπνησει ο αντωνακης κμετα θα ερθει μια θεια του αντρα μου να μας δει.εχει τοσο ωραια μερα κ ηθελα να παμεκαμια βολτα.ο μπιλ αυριο ειναι απογευμα στη δουλεια κ μετα παλι αποδευετερα δουλεια κ δεθα μπορουμε να παμε καπου.α τη δευτερα εχουμεκτη γιορτη του αντωνακη μας!

κοριτσια μου γραφω χαλια αλλα ειναι μικρα τα κουμπια κ με δυσκολευουν.οτι μπορω διορθωνω παντως.

δε θυμαμαι κατι αλλο να σχολιασω,σας διαβασα κλιγοπεταχτα κ ηταν κ πολλα.

πολλα φιλια κ καλο απογευμα να εχουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΤΡΕΧΑ!ΠΡΩΤΟΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΟ ΕΥΑΚΙ ΜΑΣ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΤΗ!ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ!ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!

ΕΓΩ ΕΠΙΑΣΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΧΑΘΗΚΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΗΚΕ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ 2 ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΑ ΟΙΔΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑΝ ΣΕ ΔΩΜΑΤΙΟ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΤΙΣ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ!ΟΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ Η ΜΙΚΡΗ!

ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες μου!

λοιπον τα δικα μας νεα δεν ειναι και τοσο καλα....πηγαμε για επανεξεταση σημερα γιατι ο μικρος εβηχε πολυ...εχει κανει βρογχητιδα και ωτιτιδα (μεση οξεια) και στα 2 αυτακια....οποτε ξεκινησαμε αντιβιωση augmantin ανα 8ωρο πολλους ορους εννοειται και μασκες aerolin ana 4ωρο για 2 μερες και ενα αλλο σπρει για 10 μερες μασκα παλι πρωι βραδυ..ρε κοριτσια οσες κανατε μασκα σας ειχαν πει τοσο συχνα;;εχω τρομαξει λιγο..επισης του εκαναν επιτοπου μασκα εκει (που διαρκει 15 λεπτα) και ο κακομοιρης σπαραξε...εσπασαν αγγειακια στο προσωπο του απο το κλαμα και χτυπιοτανε για να τη βγαλει.

...και το αποκορυφωμα...ειδαμε παλι το νυχακι που οπως σας ειπα εχει κοκκινησει παλι λιγο και ο γιατρος μας ειπε οτι αν και την επρασμενη φορα ηταν αισιοδοξος οτι μαλλον δεν θα τη γλιτωσουμε τελικα...γιατι εχει κανει κοκκιωμα και φαινεται παλι να πρηζεται...ευτυχως δεν εχει μαζεψει ακομα πυον (αν γινει αυτο πρεπει να του το τραβηξουν αμεσα με συριγγα...φανταζεστε τι εχει να γινει..)..παντως αυτος μας ειπε η μονη λυση που βλεπει ειναι ολικη αναισθησια και αφαιρεση τμηματος του νυχιου και του δερματος...και στην ερωτηση μου αν με αυτον τον τροπο τουλαχιστον δεν θα του δημιουργηθει ξανα προβλημα ηταν αρνητικος..δεν μπορουμε δυστυχως λεει να το διασφαλισουμε αυτο...ε μ ελεος πια...ηταν αναγκη να μου μοιασει σε ολα πια αυτο το παιδι;;;;;

πωπω τωρα τον ακουω κοιμαται και βηχει..αυτη μας ειπε αν χειροτερεψει και δεν ανταποκριθει στην αγωγη με τις μασκες θα κανουμε εισαγωγη...ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

αυτα κοριτσια σορρυ αν σας στεναχωρησα και σας ψυχοπλακωσα και σας

Πατσυ μου γι αυτο ειμαστε να τα λεμε ολα βρε χαζουλα!Δεν βλεπεις εγω;;τα λεω και ξεσκαω..

οσο για την περιπτωση σου εγω δεν εχω προβλημα οπως σου χω πειο αντρας μου ειναι σαν και σενα !

ακου να γελασεις.εχθες επαιρνε πιεση γιατι ζαλιζοταν λεει και πηγε ο μικρος και του χτυπαγε το πιεσομετρο και εδειξε 15 με 10!και τρελαθηκε!βρε καλε μου λαθος ενδειξη ηταν!τιποτα αυτος!!!εκει!Μετα ηταν επι 1 ωρα συνδεδεμνος με το πιεσομετρο και μετραγε και ξαναμετραγε πιεση οπου οπως ηταν αναμενομενο εβγαινε συνεχεια 12 με 8....!Το πολυ πολυ να σε κραζω λιγακι!χαχα!φιλακια!μας λειπεις μουρλη!ΚΑΙ ΝΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ειμαι επισημα πλεον ενας ιοςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλια μου πολυ λυπαμαι για ολα....τουλαχιστον να εισαι σιγουρη οτι θα ανταποκριθει μια χαρα στην αγωγη....μη στεναχωριεσαι ενταξει;;;;

οσο για το νυχακι γιατι δεν πας να παρεις και απο αλλου γνωμη;;;;εσενα τι σου εκανα και εφτιαξαν;;;;

τα φιλια μου......και ειλικρινα στεναχωριεμαι πολυ...

ματινακι μου τα ειπαμε και στο τηλεφωνο....πολυ χαρηκα για την δουλεια σου....μπραβο....θα τα πουμε και απο κοντα.....να φαω επιτελους και αυτη τη σοκολατοπιτα :D

ευακι καλη αρχη στη δουλιτσα σου τη δευτερα...περασε ο καιρος και δεν εχουμε μεινει πολλες...μια μια επιστρεφουμε δρυμιτερες :?

τη παρασκευη περνω σειρα εγω :(

βικακι πως και σε πηγανε στο mall παλι;;;τα φιλια μου στον αντωνακη σου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...