Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Kalhmeraaaaa!

Katarxhn sygxarhthria xrysoylini moy gia th mpempoyla!!! Aderfoyles se toso kontinh hlikia! Tha einai teleia! To agoraki ...meta ;) Toy antra na toy peis oti de ftais esy...aytos to kathorizei to fylo :-p Thn epomenh fora na steilei arseniko zoyzoynaki :lol: Kala...sigoyra tha th latrepsei kai thn kainoyria korakla :x

Olia pws ta phge o petheros me to mikro?

Bikaki tis eida epiteloys tis foto ...alla de sxoliasa xaxaxa :-p O Antwnakhs einai ena koykli. Exei teleies matares!!! Pera apo to xrwma einai kai poly ekfrastika! Glykas :x

Giwta pote eipame ksekinas? Kai ti ennoeis orofo? Dhladh prin hsoyn sta xeiroyrgia kai twra sth frontida as poyme?

Filia sta myksiarikakia - h dikh moy epiteloys katharise apo synaxi. Ante na doyme gia poso...

Sofia kai Giwta...pws kanoyme plyseis me th syrigga? Thn patame me dynamh? Den exw dokimasei pote, alla blepw oti me thn ampoyla de ginetai tipota... Mporei na pathoyn wtitida an den kanoyme plyseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα!

Χρυσουλινι συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!οντως θα ναι τελεια 2 αδερφουλες σε κοντινη ηλικια!μπραβο!ο αντρας σου στραβωσε ε;;;χαχα!αντε στο τριτο πες του ο γιος!!!!!!!

εμεις συνεχιζουμε με μπουκωμα αλλα ειμαστε αισθητα καλυτερα σε σχεση με χθες...και γω με 5αρες συριγγες κανω τις πλυσεις...Μαγδα ναι εγω την παταω με δυναμη και πεταγονται οι μυξουλες εξω...και η συριγγα πρεπει να μην ειναι σετελειως καθετη θεση αλλα φαντασου παραλληλα με τη γναθο...ετσι μας ειπε ο ΩΡΛ.Σημερα εχει πιο πολυ βηχα...και εγω τα ιδια...εκανα παλι εν α 37.4.κατα τ'αλλα καλα ειμαστε!

Γιωτα μου να πιουμε καφεδακι!ενταξει δεν ερχομουνα τις αλλες φορες γιατι θηλαζα καθε τρεις και λιγο και συναντιεστε ολο προς βορεια προαστια...ελατε λιγο πιο κοντα!εκτος αν θελετε να παμε σε κανενα εμπορικο κανενα ΣΚ οικογενειακα.πολυ θα θελα να τα πουμε απο κοντα!και με το βΙΚΑΚΙ ξερεις ποσο καιρο το λεμε;;;κι ολο παει πισω.

Αυτα κουκλιτσες μου!Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες.....

χρυσουλινι κοριτσακι παλι;;;;;;τι τελεια......ασε τον αντρα σου να λεει...θα του περασει...γερο να ειναι....αυτο αρκει.....αντε βρηκα δευτερη νυφη... :lol::lol: την καπαρωνω απο τωρα :D:D:D τα ειπαμε αυτα απο το τηλεφωνο :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

μαγδουλα οταν λεμε οροφο εννοω στην κλινικη...στην φροντιδα οπως λες και εσυ...πριν ημουνα στην καρδιοχειρουργικη μοναδα(μεθ)...χαλια.....δεν μου αρεσει εκει......

πασχαλακι...οποτε θες λεγε να παμε.......περαστικα και παλι :)

δημητρα ετσι μου κανει και μενα ο ιασονας...η ο γιωργος μου λεει οχι μαμα νανι οχι :lol::lol::lol:

ολια ναι την παταμε με δυναμη για να παει παντου...σε ευχαριστω...ελπιζω να ειναι καλα...αλλα μαλλον με την ελπιδα θα μεινω....

λεμονακι παλι χαλασμενος ο υπολογιστης..;;;;πετα τον :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εγω σημερα πηγα σε ενα παιδοτοπο με μια φιλη μου και ηρθε και το μαρακι85 με την κουκλα τη κορη της....περπαταει...μια σκατουλα ειναι :D μαρακι χαρηκα πολυ που τα ξαναειπαμε....ελπιζω συντομα να ξαναπαμε και με αλλες κοπελιες...που εισαι ρε ματινα...ακομα αυτη η σοκολατοπιτα;; :P:P:P

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες!

Χρυσουλίνι άντε με το καλό και το δεύτερο κοριτσάκι σας, τέλεια για τη Βασιλικούλα που θα χει μια μικρότερη αδερφούλα και θα τα μοιράζονται όλα.

Περαστικά στις μανούλες και στα μπεμπάκια που ταλαιπωρούνται, Πασχαλιά και Νατάσσα, συγνώμη αν ξεχνάω καμία.

Σοφάκι άντε να βγούν και τα υπόλοιπα δοντάκια.

Μάγδα και μέτα μου τα κάνει αυτά όταν τη θηλάζω το πρωί και θέλω να σηκωθώ να ετοιμαστώ έκει δεν αφήνει το στήθος με τίποτα.

Για συνάντηση ακούω, άντε να κανονίσουμε κάτι, έχουμε τόσο καιρό να τα πούμε απο κοντά και ελπίζω να μαζευτούμε αρκετές. Για πείτε μέρες και μέρος να συντονιστούμε.

Φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες...

κατακουράστηκα σήμερα, δεν κοιμήθηκα και καθόλου γιατί η Μαμία από τις 4 τα χαράματα είχε όρεξη για παιχνίδια, την πήρε λίγο ο ύπνος κατά τις 7 και στις 8 ξαναξύπνησε και χοροπηδούσε στο κρεββάτι. Κι αφού σηκώθηκα για καλά είπα να κάνω και μια φασίνα στο σπίτι. Πτώμα είμαι τώρα!

Ρε κορίτσια την σακάτεψε αυτή η...να μην πώ, την καημενούλα τη Μαμία μου...τα χεράκια της και τα δύο εκεί που την τρύπησε είναι μελανά. Ευτυχώς οι εξετάσεις είναι ΟΚ, ο αιματοκρίτης ανέβηκε και δεν θα χρειαστεί να πάρει άλλο σίδηρο. Πήραμε και τα αποτελέσματα από την εξέταση του άντρα μου για το στίγμα, ευτυχώς δεν το έχει! Ούτε κι εγώ αλλά εγώ το ήξερα από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. Οπότε δεν θα χρειαστεί να την κάνουμε αυτή την εξέταση στην ζουζού. Έφαγε και το εμβόλιο εχθές...

Σοφία μου με καταλαβαίνεις...τί πέρασες κι εσύ τόσες μέρες! Για μια απλή αιματολογική και πλάνταξα στο κλάμα να βλέπω το παιδάκι μου να σπαράζει, φαντάζομαι πώς ένιωθες εσύ τόσες μέρες μέσα στο νοσοκομείο μ'αυτά που έβλεπες να κάνουν στον Βασιλάκη. Πόσα δοντάκια έχει τώρα? Δώστου ένα φιλί στις μαγουλήθρες από μας.

Νατάσα κι εμένα μου αρέσουν τα ταξίδια, έχω κάνει εσωτερικό τουρισμό, εξωτερικό δεν έχω πάει πουθενά. Θα ήθελα όμως να πάω Ιταλία. Και η Σκανδιναβία με εξιτάρει γιατί είναι κάτι τελείως διαφορετικό από εδώ. Πώς πάει το δόντι? Περαστικά στην ζουζουνίτσα σου, πώς την λένε?

Γειά σου ρε φιλεναδίτσα μου Δημητρούλα με τις συνταγές σου!

Χρυσουλίνι με το καλό η μπέμπα λοιπόν! Γερό να είναι και όλα τα άλλα...πες τον άντρα σου στο τρίτο μπορεί να τον πετύχει τον γιό!!!!!!! Έτσι και ο άντρας μιας κολλητής μου, κάθε φορά που ο γιατρός τους έλεγε ότι είναι κορίτσι, αυτός ανέβαζε νευροπίεση!!!!!

Όλια φιλάκια στον Νικόλα!

Πασχαλάκι μου πολύ χάρηκα που ο Μακούλης μας ξεμπερδεύει σιγά-σιγά με το νυχάκι. Πώς πάτε με τις μύξες? Κι εγώ χάλια είμαι από χθές με πονόλαιμο, δεν μπορώ ούτε να καταπιώ, η φωνή σιγά-σιγά βραχνιάζει και μάλλον θα συναχωθώ κιόλας γιατί αισθάνομαι μπουκωμένη...και η Μαμία δεν πάει καλά, έχει λίγες μυξούλες.

Λεμονάκι πάλι χάλασε ο Η/Υ ? Τί έλεγε το ζώδιό σου σήμερα? Αν θυμάμαι καλά την προηγούμενη φορά που χάλασε πάλι, το είχες διαβάσει στο ζώδιό σου?

Γιώτα στην μονάδα εντατικής σε είχαν? Πωπω τί βλέπουν και σένα τα μάτια σου! Όταν έκανε ο μπαμπάς μου μπαϊ πας και μπήκε η μαμά μου στην εντατική να τον δεί έπαθε σοκ...ακόμα το λέει και ανατριχιάζει...

Μάγδα μου χαίρομαι που η Μαρκελλίτσα είναι καλά τώρα..

Βικάκι μου χάθηκες κι εσύ...όλα καλά στη δουλειά? Ο Αντωνάκης τί κάνει?

Κατερινούλα μου που είσαι κοριτσάκι?

Κανγκουράκι μου τί καλά που άρχισε να τρώει κομματάκια η Αγγελικούλα...η δικιά μου αναγουλιάζει με τα κομμάτια, ακόμα αλέθω τα πάντα. Κι εγώ μόνο φράουλα δεν την έχω δώσει ακόμα.

Βρέ Πάτσυ πάλι χάθηκες! Ελπίζω να είστε καλά!

Κοριτσάκια μου δεν θυμάμαι να σχολιάσω κάτι άλλο

Καλό βράδυ και φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλινι μου τελεια!!!!!! εγω ηθελα να κανω 2 κοριτσια ηταν το ονειρο μου να πω την αληθεια αλλα φυσικα δεν αλλαζω τον αντρουκο μου με ολα τα κοριτσια του κοσμου πια!!! να ειναι γερη κ αυτη κ ολα θα ειναι τελεια ειναι πολυ κοντα στην ηληκια κ θα τα πανε σουπερ!!! ευχομαι κ καλα αποτελεσματα στις εξετασεις καλη μου!

Νασια μου ασε....κ εμενα τα χερακια του ετσι ηταν κ η κοιλιτσα του κ το κεφαλακι του! ωραια χαιρομαι που ολα ηταν οκ με τις εξετασεις!! 3 δοντακια εχουμε τωρα!!!!!

Κατερινα μου που εισαι οεο???

Νατασσα περαστικα σας κοπελα μου...δεν εχω πολλες μερες που εβγαλα τον υγραντηρα απο το δωματιο...αμαν τα καημενουλια ολο ταλαιπωρουνται!

Κοριτσια μου αυριο το πρωι εκλεισα να παω να βαψω μαλλια..αν δεν μπορει να μου κανει ενα ομοιομορφο ξανθο χρωμα οπως μου ειπε κ την αλλη φορα εχω αποφασισει να τα βαψω κατακοκκινα! δεν μπορω τις ανταυγειες δεν μου αρεσουν καθολου... θα γινω ξανα κοκκινομαλα ετσι οπως με γνωρισε ο Κωστας στα 16 μου :D θα σας πω αυριο νεα!!

Χρυσα μου εχω μια ιδεα για τον υπολογιστη σου!!! βαψτον μπλε κ πετα τον στην θαλασσα!!! :lol: τον αχρηστο!! =))

Πασχαλιτσα μου τι κανετε???

Γιωτα ασε κατω την 2η μικρη της Χρυσουλας!! ειναι δικη μου αυτη!!! να φυγεις να πας αλλου να βρεις αλλη εσυ!!! :twisted: οριστε μας!!! θα ειναι κ πιπινακι για τον Βασιλη μου μια χαρα οτι πρεπει!!!

ζουζουνες φτιαξαμε με τον Κωστα μου τον γκαμυ μπεαρ απο ζαχαροπαστα κ τον αχω αφησει να στεγνωσει κ ειναι ετοιμος να αραξει στην τουρτα του την αλλη Κυριακη!! θα σας βαλω φωτο πειτε μου αν σας αρεσει!!

120120111233.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ρε Σοφία χρυσοχέρα!!!!!!! Πολύ ωραίος ο Γκάμμυ! Πού έμαθες να φτιάχνεις τόσα πράγματα? Και μ'αρέσει που βάζεις και τον άντρα σου να βοηθάει...εγώ είμαι πολύ ανεπρόκοπη σ'αυτά...

Με γεια τα δοντάκια, είδες που ανησυχούσες που αργούσαν να εμφανιστούν? Όλα μαζί θα τα βγάλει...εμείς παιδευόμαστε τόσους μήνες κι έχουμε μόνο τέσσερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφακι απλα τελειο........πιανουν τρελα τα χερια σου.....

κοιτα να δεις...σε αγαπαω σε εκτιμαω αλλα το μπεμπε το καινουργιο της χρυσας ειναι κλεισμενο μερες τωρα :mrgreen::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα θα σφαχτουμε κοπελια!!! ειπαμε να φυγετε να πατε αλλου!!! :lol:

λοιπον Χρυσουλι πρεπει να αποφασισεις δεν γινεται ετσι!!

χαιρομαι που σας αρεσει!!!! Γιωτα μου αν δεν πιανουν κ εμενα τα χερια μου ε τι να πω??? κοσμηματα εχω μαθει να φτιαχνω αυτα ειναι αστεια για εμενα...χωρις πλακα,απλα με δυσκολεψε γιατι δεν εχω κανενα εργαλειο για ζαχαροπαστα κ τα εκανα ολα με μαχαιρι...

Νασια μου δεν τον βαζω να κανει απλα του ζηταω να κανουμε πραγματα μαζι! αλλιως ειναι ολη την μερα(η μαλλον νυχτα που τα φτιαχνουμε αυτα) σε εναν υπολογιστη...χαιρεται ομως μωρε κ αυτος τελικα γιατι του λεω συνεχεια οτι μου αρεσει πολυ που κανουμε πραγματα μαζι!! εκεινος εφταξε το σωμακ το κεφαλι σαν σχηματα αυτο μπορουσε να κανει ο καημενος μου ολα τα υπολοιπα υα εφταξα εγω γιατι θελουν λεπτομερεια κ ειναι ατσουμπαλακος ο καλος μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάρα μου εγώ πραγματικά σας καμαρώνω...και από ότι βλέπω παρόλο που έχει δίπλα του τον Παρλιάρο (εσένα δηλαδή) μια χαρά τα καταφέρνει!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ?ΧΡΥΣΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΥΧΓΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ..ΕΤΣΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΕΙ ΜΕ 3 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΠΟΙΟΥΝΤΑΙ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ..Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΑΠΟΠΕΙΡΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΤΟΝ ΓΙΟ,ΔΕΝ ΤΟ'ΒΑΖΕ ΚΑΤΩ..ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ,ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΟΝΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ,Ε?ΚΑΛΑ ΜΑ ΤΟΣΟ ΑΣΧΤΕΗ ΚΑΙ ΑΡΤΣΟΥΜΠΑΛΗ?ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΣΕ ΦΤΑΙΕΙ?ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ Η ΣΥΝΤΑΓΗ?ΟΛΟ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΝΑΛΑΜΠΕΣ ΠΑΘΑΙΝΩ,ΚΑΝΩ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ..ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΕΙΠΑ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ,ΕΦΑΓΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ..ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΣΕ ΛΕΕΙ?ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ?ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ!ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ,ΝΑΤΑΣΑ ΚΑΙ ΜΑΓΔΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ..ΝΑΤΑΣΑ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΟΝΤΙ,ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ?ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ,ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ..ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΝ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΣ..ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ..ΗΡΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΚΟΙΜΟΤΑΝ Ο ΘΑΝΟΣ,ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕ Ο ΘΑΝΟΣ,ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΞΩ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ,ΕΓΩ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ..ΒΓΗΚΕ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΕΞΩ,ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ,ΚΑΙ ΑΦΗΣΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΠΟΡΤΑ ΑΝΟΙΧΤΗ..ΤΟΝ ΕΙΧΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΟΧΙ ΣΤΟ ΠΑΡΚΟ ΤΟΥ..ΠΗΓΕ Ο ΘΑΝΟΣ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ,ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΙ ΕΣΠΡΩΞΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΙΤΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΕΞΩ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ..ΓΥΡΙΖΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΛΑΚΙ..ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΤΑ'ΠΑΙΞΑ!!ΕΚΑΝΕ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΝΑ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙ ΤΟ ΖΙΖΑΝΙΟ ΜΟΥ!ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ,ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΧΑΖΟ?ΤΙ ΝΟΜΙΖΕ ΔΗΛΑΔΗ?ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ..ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα θα σφαχτουμε κοπελια!!! ειπαμε να φυγετε να πατε αλλου!!! :lol:

λοιπον Χρυσουλι πρεπει να αποφασισεις δεν γινεται ετσι!!

χαιρομαι που σας αρεσει!!!! Γιωτα μου αν δεν πιανουν κ εμενα τα χερια μου ε τι να πω??? κοσμηματα εχω μαθει να φτιαχνω αυτα ειναι αστεια για εμενα...χωρις πλακα,απλα με δυσκολεψε γιατι δεν εχω κανενα εργαλειο για ζαχαροπαστα κ τα εκανα ολα με μαχαιρι...

Νασια μου δεν τον βαζω να κανει απλα του ζηταω να κανουμε πραγματα μαζι! αλλιως ειναι ολη την μερα(η μαλλον νυχτα που τα φτιαχνουμε αυτα) σε εναν υπολογιστη...χαιρεται ομως μωρε κ αυτος τελικα γιατι του λεω συνεχεια οτι μου αρεσει πολυ που κανουμε πραγματα μαζι!! εκεινος εφταξε το σωμακ το κεφαλι σαν σχηματα αυτο μπορουσε να κανει ο καημενος μου ολα τα υπολοιπα υα εφταξα εγω γιατι θελουν λεπτομερεια κ ειναι ατσουμπαλακος ο καλος μου!!! :D

αααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!κοπελια;;;;ποια νομιζεις οτι εισαι;;;;ελεος :lol::lol::lol::lol: το χρυσουλινι εχει αποφασισει...μου το εταξε..παει τωρα...αλλα μην στεναχωριεσαι βρε...θα κανω εγω τη κορη και ειναι ολη δικια σου :D:D:D:lol::lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ Σ'ΕΓΡΑΨΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΣΤ..ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ,ΕΙΣΑΙ ΤΟ FORMER TO NOW KAI TO NEXT TOP MASTER CHEF TΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑΥΜΑΤΑ!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ..ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΡΕ Γ....ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΜΑΖΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑ..ΝΑ ΘΑ ΕΒΓΑΙΝΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ?ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΧΑΖΗ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ,ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εκει μου ημουν ετοιμη ειχα σηκωσει μανικια κ ετοιμαζομουν για την κλασσικη επιθεση στην καούκα ειπες την μαγικη λεξη κ ησυχασα!! =))=)) οκ λοιπον καπαρωνω την δικη σου ταλιμπανιτσα μελλοντικη συμπεθερουλα μου!!!!

Ντιμι με σκλαβωνεις τι ωραια λογια ειναι αυτα??? φανταζομαι ομως οτι μαλλον δεν εχεις σουπερ σχεση με ζαχαροπλαστικη γιατι εχει παρα πολλες ατελειες αυτο που εσενα σου φαινεται τελειο!! οπως κ να εχει σ'ευχαριστω πολυ!!!!

ευτυχως να λες που δεν αργησε ο αντρας σου κ δεν επαθε τιποτα το μαμουνι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρούλα ζιζάνιο ο Θανούλης ε?????/ :lol::lol::lol: Τώρα ανακαλύπτουν τον κόσμο τα γλυκάκια μου μωρέ...δεν αφήνουν ευκαιρία για εξερεύνηση ανεκμετάλλευτη, πρέπει να έχουμε τα μάτια μας 114!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΣΤΕΡ ΣΕΦ,ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΕΣ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΛΟ ΚΟΣΜΑΚΗ,ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΕΝΑ ΑΥΤΑΚΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΛΑΣΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ..ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΜΥΡΑ,ΑΛΛΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΑΠΛΑ..ΚΕΙΚ,ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΕΣ,ΤΕΤΟΙΑ..ΤΟΥΡΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΩΣ ΤΩΡΑ,ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΛΟΓΟΣ ΒΑΣΙΚΑ..ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΚΑΙ Σ'ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ..Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΚΑΛΑ ΠΟΛΥ ΖΙΖΑΝΙΟ Ο ΘΑΝΟΣ,ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΩ..ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ,ΤΙ ΗΣΥΧΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙ ΑΘΟΡΥΒΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΗΡΟΥΛΗΣ..ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕ ΕΝΤΕΛΩΣ,ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ,ΒΓΗΚΕ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ,ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ Ο ΘΑΝΟΣ..ΤΟΝ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ,ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ..Σημερα εχω ρεπο και βαριεμαι παρα πολυ..Ειχα ενα παλιο καρεκλακι φαγητου και χαλασε τελειως .Πρεπει να παω να δω για καινουριο γιατι τον ταιζω στο καροτσι.Αλλα ρε κοριτσια μια ματια που εριξα τζαμπο μου αρεσε ενα αλλα εχει 130 .Λεω να παω λητω μηπως βρω κατι πιο φθηνο γιατι εχει μεγαλυτερη ποικιλια..

Σοφακι τελεια η ζαχαροπαστα ..Μπραβο σου...Γιατι δεν ασχολεισαι και επαγγελματικα ???Αντε μετο καλο και τα δικασας τα γενεθλια..

Μαγδα μια χαρα τα πηγε ο πεθερος με το μικρο.Ηρθε και χθες το απογευμα..Την τριτη μαλιστα εκανε και κακα του και μια χαρα τον επλυνε και τον αλλαξε...Η δικια σου πως τα παει που ξεκινησες πανεπιστημιο? βικακι ειδα τις φωτο σου.Τελειες .Ο Αντωνακης ξεκινησε να περπαταει?

Αυτα απο μας ..Μπορει ν α μπω και πιο μετα Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια

χθες πηραμε τα αποτελεσματα της καλλιεργειας ουρων και ευτυχως βγηκε αρνητικη,και ειμαι πολυ χαρουμενη ελπιζω να ξεμπερδεψαμε τελειως μαυτο,σε ενα μηνα περιπου βεβαια θα ξαναεπαναλαβουμε,ο Δημητρακης μου αρχισε να στεκεται μονος του ορθιος και τον βλεπω οπου να ναι θα αρχισει να περπαταει

Σοφακι μου τι σου ειπα,θα βγουν ολα μαζι τα δοντια του που ανυσηχουσες,καλα ο gummy bear ειναι απιστευτος,μπραβο σου τους τιτλους σου τους εδωσε η Δημητρα να μην τα ξαναγραφω,εισαι φοβερη και φανταζομαι και η τουρτα αλλα και τα υπολοιπα που θα φτιαξεις θα ειναι ολα τελεια,μακαρι να

μπορουσαμε να ερθουμε στα γενεθλια σας,θα σε παρω καποια στιγμη

περαστικα και σε οσους ειναι αρρωστουληδες,Πασχαλια εισται καλυτερα σημερα,χαρηκα που ειν αι καλυτερα το νυχακι του

Δημητρα τι νομιζε ο αντρας σου οτι θα μεινει ακινητος ο Θανουλης,θελουν πολλη προσοχη δεν παιρνεις χαμπαρι για ποτε θα γινει το κακο

Γιωτα σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια στις φωτο μου,τι τραβας κι εσυ φανταζομαι τι θα βλεπουν τα ματακια σου

Νατασα πως εισαι; το δοντι καλα;εισαι πολυ τυχερη παντως που μπορεις και ταξιδευεις και μενα μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια αλλα η οικονομικη μας κατασταση δεν μας το επιτρεπει,να φανταστεις μετα απο καποια χρονια αποφασισαμε να παμε ενα διημερο στην Αριδαια στα ποζαρ αν τα εχετε ακουστα και με χιλια ζορια,θα παμε στις 21 την Παρασκευη και θα αφησουμε τα παιδια στην πεθερα μου,αγχωνομαι λιγο πρωτη φορα τα αφηνω και τα τρια αλλα τα τελευταια χρονια δεν εχουμε βγει μονοι μας ουτε για εναν καφε και ετσι ειπαμε να το κανουμε

Χρυσουλινι με το καλο η μπεμπουλα σου,πανω απο ολα γερο να ειναι αλλα θα ειναι πολυ καλα που ειναι το ιδιο φυλλο και με τοση λιγη διαφορα,κολλητες θα ειναι για μια ζωη και θα ξενοιασεις κι εσυ θα παιζουν και δεν θα σας θελουν καθολου,

Ευακι που εισαι συμπεθερα μου,πηγατε ταξιδακι;;;

αντε πολλα ειπα πρωι πρωι σας ζαλισα πολλα φιλια σε ολες και σορυ αν ξεχασα να σχολιασω κατι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!!!

Εύχομαι και σε εσάς ότι επιθυμείτε με υγεία !!!!!!!!!!!!!

Όσο για τον άντρα μου θα κάνει αναγκαστικά υπομονή και αν δείξει καλή διαγωγή με τα δυο :lol: ... ιδομεν για το τρίτο... :shock:

Όλια μου μπράβο στον πεθερό σου που τα κατάφερε!!! Είδα τις φώτο στο fb.. και ο Νικόλας σου είνα ιμια σκέτη γλύκα!!! Να σας ζήσει!!!

Σοφιά μου η Γιωτού, μου είχε "κλείσει" την κόρη πριν ακόμα μάθουμε το φυλο .. οπότε καταλαβαίνεις ...προηγείται ... πάντως δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα να του βεις νυφούλα γιατί έτσι κούκλος που είναι , σίγουρα θα είναι περιζήτητος!!!!!

Μάγδα μου , το ξέρει ότι το φυλο το καθορίζει αυτός και καταριότανε αυτόν που διέδωσε στην ανθρωπότητα την είδηση αυτήν... Κατάλαβες δεν φτάνει που σχεδόν όλα τα τραβάμε εμείς θα πρέπει να είμαστε υπεύθυνες και γι' αυτό ...

Νάσια, αφού οι εξετάσεις της βγήλαν καλές αυτό έχει σημασία!!!! Μπράβο!!! Η καημενούλα θα έχει ήδη ξεχάσει τα τσιμπηματάκια... Να της δώσεις φιλάκια και από εμάς!!!!

Ντίμι , εύχομαι να μην του μπει η ιδέα να επιχειρεί για παιδιά μέχρι να πετύχει τον γιο γιατί καήκαμε ... φαντάζεσαι ?? Εμένα ο παππούς μου για να πιάσει τον γιο έκανε έξι κόρες :shock: .... Με φαντάζεσαι ... απαπαπαα :lol:

Πασχαλάκι μου , πάλι το νυχάκι του έχει ο Μάκης ????? Εύχομαι να του περάσει άμεσα και να μην ταλαιπωριέται καθόλου..... Οι φώτο σου ήταν τέλειες .. ο Μακούλης πάντα χαμογελαστός.. φτου φτου!!!

Όλες οι φώτο ήταν υπέροχες μα πως είναι δυνατόν να μην είναι με τέτοια αστέρια!!!!!!!!!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,χαθηκα λιγο γιατι δε θελω να σας στεναχωρω κι εσας.....εμεις αποχαιρετισαμε τον παππου σημερα ο οποιος περιμενε υπομονετικα να κανουμε πρωτα τη γαμοβαφτιση....εγιναν κι αλλα,αλλα δεν τα λεω για να μη στεναχωρηθειτε και κυριως η εγκυουλα μας.....

δε διαβασα τα νεα σας.... :oops: μονο ειδα οτι το γλυκο μου χρυσουλινακι εχει παλι κοριτσακι!!!!! :D:D:D:D:D θυμασαι που στο ειχα πει?????? :lol::lol::lol:;););) με το καλο χρυσουλινιι μου και σε ευχαριστω και παλι για οοοοοοοοολαααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

θα επανερθω με πολλες φωτο απο τη γαμοβαφτιση!!!!!οσες ειστε στο φεις μπορειτε να μας δειτε κι εκει μια και ειχαμε πολλους παπαρατσι και εχουν ανεβασει πολλες φωτο!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

η κορη μου μολις ζωγραφισε το μουτρακι της με το στυλο.....!!!!!!κι εγω ολο ζωγραφισμενη ημουν μικρη!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μακουλινια σε ολεεεεεεεες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε; Εμείς προσπαθούμε να συνέλθουμε.....

Η μικρούλα μου έχει ακόμα συνάχι αλλά ευτυχώς όχι τόσο έντονο, νομίζω πώς της περνάει σιγά-σιγά.

Εγώ αδιαθέτησα χθές και δυστυχώς δεν μπορώ να συνεχίσω την αγωγή με τα αντιμυκητισιακά για το γνωστό πρόβλημα :evil: . Πήρα και τις απαντήσεις από την καλλιέργεια ούρων, είναι καθαρή.

Το δόντι τώρα. Σήμερα είχα πάει στην οδοντίατρο πιστεύοντας ότι θα ήταν η τελευταία φορά και δυστυχώς έχω ακόμα μια επίσκεψη. Αυτή η απονεύρωση μου έχει σπάσει τα νεύρα.... την Τρίτη θα τελειώσουμε πιστεύω κάνοντας και έναν καθαρισμό. Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για το ενδιαφέρον :)

Κατά τα άλλα, είμαι αρκετά πεσμένη και λόγω του καιρού δεν ξέρω. Γενικότερα τον χειμώνα δεν είμαι και στα καλύτερά μου. Δεν μπορούμε να βγούμε έξω τακτικά και με παίρνει από κάτω. Όπως καταλαβαίνετε είμαι πολύ του έξω :). Ειδικά τα καλοκαίρια, δεν μαζεύομαι μέσα..... έχω κάνει και την μικρούλα μου έτσι, μια μέρα να μην βγούμε είμαστε μέσα στη γκρίνια (χι,χι,χι).

Χρυσουλίνι χάρηκα πάρα πολύ που έχεις κοριτσάκι!!!!!!!!!! Ειλικρινά τρελαίνομαι για κορίτσια, μου αρέσουν με τα φορέματά τους, τα κοκαλάκια τους, τις κούκλες τους..... αχ είναι μια τρέλα!!!!! Την δικιά μου την έχω σαν πριγκίπισσα :) . Όταν μου είπαν στην εγκυμοσύνη πώς θα κάνω κοριτσάκι, γελούσαν μέχρι και τα αυτιά μου. Από τότε ανέβηκα σε ένα ροζ σύννεφο και δεν λέω να κατέβω με τίποτα.......

Νάσια η μικρούλα μου είναι ταμένη και έχει δυο ονόματα, το όνομα της Παναγίας και το όνομα της αγαπημένης μου πεθεράς. Μαρία - Ελένη την έχουμε βαπτίσει και την φωνάζουμε Μαριλένα.

Αυτά τα νέα μας. Θα τα πούμε και αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!!!!!!!!!!!!

Σοφακι τελειος ο γκαμι!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!καλε μη σκοτωνεστε θα κανω και γω κορη τη δικια μου ποιος θα την παρει;;;;χαχαχα!

Ευακι μου συλλυπητηρια για τον παππου σου...τι αλλο εγινε και δεν μας λες;;;;εδω ειμαστε για να τα μοιραζομαστε ολα και να δινουμε κουραγιο η μια στην αλλη!Εχει να κανει με εγκυμοσυνη;

εμεις εχουμε παρα πολυ βηχα...πολυυ ομως !το Σαββατο θ αξαναπαμε γιατρο...και σημερα το νυχακι μου φανηκε λιγο κοκκινο....ουφφφφφφφφφ θα σκασω...τεσπα θα δουμε.

Σας φιλω!καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας..

κομματια ειμαι...εκανα ολη την μερα δουλειες σημερα και δεν την παλευω.....

ευακι μου τα θερμα συλληπητηρια για τον παππουλη σου..........να ζησετε να τον θυμοσαστε.....

τι αλλο εγινε καρδια μου;;;;πες μας να ξαλαφρωσεις.....

χρυσουλινι μου :x:x:x:x:x:x πες τον αντρα σου να κανει υπομονη.....για το τριτο.........

πασχαλια μου περαστικα και παλι........ ;)

νατασα θα την ξαναρχισεις μετα την αντιβιωση;;;;

δημητρουλα τα φιλια μου.

ολια μια χαρα τα παει ο παππους..χαχαχα!!!!!!!!!Θυμαμαι και εγω οταν ειχα αποκκοληση στον ιασονα προσεχε ο πατερας μου τον ταλιμπαν και τον αλλαζε τον ταιζε τον κοιμιζε...τελεια μπεμπι σιτερ :lol::lol::lol::lol:

φιλιαααα κοριτσιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χάλοου!

Σοφία πλάκα μου κάνεις??? Εσύ τον έφτιαξες το γκάμυ??? Τέλειος είναι! Μιλάμε είσαι πολύ χρυσοχέρα! Με κάνεις να νιώθω τόσο άχρηστη - φτου σου :evil::lol: Φτιάχνεις και κοσμήματα? Έχει πάει σε σχολή?

Γκρουσίτσα συλληπητήρια. Ζωή σε σας. Δύσκολο να χάνεις δικό σου άνθρωπο όσο μεγάλος κι αν είναι σε ηλικία. Πες μας τι άλλο έγινε!

Δεν έχω δει και φωτο σου ακόμα. Θα μπω μετά φέις :-*

Κα1, άντε με το καλό τα πρώτα βηματάκια! Συγκινούμαι πολύ οταν πρωτοπερπατάει ένα μωράκι. Μεαλώσανε μωρε - ξεπεταχτήκανε :x

Πασχαλάκι περαστικά!

Γιωτού...νυκοκοιρά μου εσύ! :-*:-*:-*

Επίσης κόρη έχω ΚΑΙ εγώ? Και πολύ όμορφη μάλιστα! Δε βλέπω να έχει ζήτηση όμως... Τι φοβάστε? Ότι θα πάρει τους γιους σας στην ξεντιά ή ότι θα τους βγάζει το λάδι? Ή και τα δύο? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα αν σμιξει ο ταλιμπαν με την μαρκελλα παει..........θα σκοτωθουν...........με τον βασιλακη θα ειναι καλυτερα νομιζω......ξενυχτηδες και οι δυο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...