Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια χριστουγεννων 2009!!!Νο 6!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Τελικά εχθές ακυρώθηκε το ραντεβού μας αλλά ευτυχώς το κανονίσαμε για σήμερα το βράδυ οπότε αύριο μετο καλό θα σας πω νεότερα!!!!!

Κοριτσάκια δεν προλαβαίνω να διαβάσω αυτά που γράφετε δυστυχώς αλλά κάποια στιγμή θα επανέλθω ... από ότι κατάλαβα όμως κάποιες θα κάνετε αιματολογικές εξετάσεις στα μωρά σας .. εμάς ο γιατρός μας είπε να κάνουμε όταν θα πάει δυο χρονών..

Στο μεταξύ δεν σας είπα τι έπαθε η Βασιλικούλα μου.. το ένα στηθάκι της έχει λίγο διογκωθεί και μου είπε τηλεφωνικώς ο γιατρός ότι πρόκειται για πρόωρη ήβη και όταν θα παω στο ιατρείο του θα με ενημερώσει καλύτερα.. συμβαίνει συχνα μου είπε και ειδικά στα κοριτσάκια μέχρι τριών ετών. Εννοείται ότι μου είπε να μην ανησυχώ αλλά εαν δεν παω από εκεί να μου το επιβεβαιώσει .. έχω λίγο αγωνία.. Θα την δει και η παιδίατρος στο σχολείο της και είπα στις δασκάλες της να την ρωτήσουν να μας πει την γνώμη της...

Έχει ακούσει καμιά κοπέλα κάτι σχετικό.. και τι σημαίνει πρόωρη ήβη για ένα μωρό ???

Γιωτού μου από ότι κατάλαβα τα πράγματα δεν πήγαν καλά ,θα σε πάρω τηλέφωνο να τα πούμε.. κάθε εμπόδιο για καλό....

Φιλιάααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα !!!

Γιωτα μου μην στενοχωριεσαι .Θα ερθει καποια στιγμη και το τριτο νινακι ..Η κολλητη μου φιλη εχει δυο γιους μενει εγκυος στο τριτο της ηρθε αιμα οπως και σε σενα και μεσα σε τρεις μηνες ξαναμεινε και εχει μια πανεμορφη κορουλα τωρα..

Χρυσουλινι αυτο που επαθε η Βασιλικουλα πρωτη φορα το ακουω ..Αλλα αφου η παιδιατρος σας καθησυχασε μην ανησυχεις...Ευχομαι ολα να πανε καλα σημερα.

Βικακι μου μην στενοχωριεσαι για τις φωτο .Εγω πολυ σπανια μπαινω πλεον στην ομαδα με τις φωτο ..Πιο πολυ τις βλεπω απο το φεις και σχολιαζω εκει...Ο Αντωνακης τι κανει???Εσυ με τη δουλεια???Η Πατσυ μας που χαθηκε παλι???

Principessa περαστικα και σενα και στη μικρη σου...

Νασια τι τραβηξατε και σεις με τη μικροβιολογο..Εγω καποιες φορες που χρειαστηκε να παρω αιμα τον πηγα σε μια γνωστη και του παιρνει κατευθειαν..Αν πεσεις σε ασχετη ταλαιπωρουν τα μωρα και μετα σου λενε δεν εχει φλεβες το μωρο ...Ευτυχως περασε και ελπιζω η Μαμια να ηρεμησε..

Αυτα φιλια πολλα ..Σημερα ειμαι απογευμα και θα ερθει ο πεθερος μου να κρατησει το Νικολακη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε;;;;;

εμεις ησυχα!!!!!!!!!μαγειρευω...και πρεπει να απλωσω και ενα πλυντηριο....

χρυσουλινι μου περιμενουμε νεα σου...

ολια μακαρι να ξαναρθει τι νινακι....φιλια στον νικολακη σου :)

νατασα ελπιζω να μην εχεις ουρολοιμωξη...

βικακι μου γιατι χαλιεσαι βρε...εννοειται οτι δεν παει ετσι...δηλαδη εγω που βαζω φωτο σπανια δεν θα επρεπε να σχολιαζω και τις δικιες σας;;;;απλα εχω καταλαβει οτι οι πιο πολλες κοπελες εχουν περιορισμενο χρονο οποτε απλα βλεπουν στα γρηγορα και δεν σχολιαζουν...

φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου ευχαριστώ για τις ευχές σας. Τα αποτελέσματα δυστυχώς θα βγούν την Πέμπτη.... ως τότε υπομονή. Μετά το μικροβιολογικό πήγα στον οδοντίατρο (συνεχίζεται η απονεύρωση) και μετά έκανα μια βόλτα στα μαγαζιά και ένα μικρό shopping therapy μιας που είχα την μητέρα μου και κρατούσε την αγαπουλίνα μου (χι, χι, βρήκα ευκαιρία ) :P . Ουφ, βαρέθηκα πια να μιλάω για γιατρούς και τέτοια......

Αυτό για την πρώιμη ήβη το έχω ξανακούσει και εγώ αλλά από τόσο μικρή ηλικία; Μου κάνει εντύπωση!!!!!!!!!!!!!

Τα λέμε σε λίγο, σήμερα μαγειρεύω μοσχαράκι σούπα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσολυινι το ξεχασα...δεν ειναι κατι κακο αυτο με την πρωιμη ηβη...οντως συμβαινει σε πολλα παιδακια...

αυτο μπορει να συμβει ακομα και σε αγορακια οταν ειναι νεογεννητα και θηλαζουν..ειναι απο τις ορμονες....

νατασουλα μια χαρα σε βρισκω...

εγω πηρα τωρα τηλεφωνο στη δουλεια γιατι στις 21 του μηνα επιστρεφω και με εχουν αλλαξει τμημα...ελεος ρε γαμωτο...οτι εχω 2 παιδια δεν τους λεει τιποτα;;;;και τωρα περιμενω να με παρουν να μου πουν που θα με πανε.......ειναι πολυ μαλακες τελικα........ :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσολυινι το ξεχασα...δεν ειναι κατι κακο αυτο με την πρωιμη ηβη...οντως συμβαινει σε πολλα παιδακια...

αυτο μπορει να συμβει ακομα και σε αγορακια οταν ειναι νεογεννητα και θηλαζουν..ειναι απο τις ορμονες....

νατασουλα μια χαρα σε βρισκω...

εγω πηρα τωρα τηλεφωνο στη δουλεια γιατι στις 21 του μηνα επιστρεφω και με εχουν αλλαξει τμημα...ελεος ρε γαμωτο...οτι εχω 2 παιδια δεν τους λεει τιποτα;;;;και τωρα περιμενω να με παρουν να μου πουν που θα με πανε.......ειναι πολυ μαλακες τελικα........ :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Άν επιτρέπεται, που δουλεύεις; Εγώ ευτυχώς ή δυστυχώς δεν εργάζομαι, μεγαλώνω την κουκλίτσα μου :) .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω αν τελικά είναι καλύτερα να μην δουλεύω αλλά σίγουρα δεν χάνω λεπτό από το μεγάλωμα της κορούλας μου. Πριν παντρευτώ εργαζόμουν αλλά δυστυχώς η εταιρεία έκλεισε (όπως οι περισσότερες δηλαδή) και έμεινα χωρίς δουλειά.... και από εκεί και πέρα ήταν δύσκολο να βρώ δουλειά.... μετά ήρθε και η εγκυμοσύνη και έδεσε το γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα να σου πώ την αλήθεια δεν ψάχνω, δεν έχω και οικονομικό πρόβλημα (ευτυχώς), γι΄αυτό προτίμησα στην παρούσα φάση να μείνω στο σπίτι. Αργότερα βλέπουμε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι μωρη μαγδα παλι μονη μου μιλαω :lol::lol::lol:

:-p:-p:-p

Eimai panepisthmio kai kanw oti doyleyw :lol:

Pera ap'thn plaka ...basika trexw kai de ftanw...

Prepei na paradwsw th diatribh moy telos Ianoyarioy gia na paroysiasw telos Aprilioy :-ss Oyte poy kserw pws tha prolabw...

H Markella to phre poly straba poy ksekinhsa pali doyleia :cry: Xtes to apogeyma htan mes th gkrinia, th nyxta ksypnoyse ana misawro kai to prwi de me afhne na shkwthw apo to krebbati. Hthele na kathetai na pipilaei kai na me koitaei. To glyko moy :x:x:x Poso stenoxwriemai pot thn afhnw...

Oliaki prwth fora babysitting o petheros? Elpizw na ta pane kala.

Principessa geia! Eimai h Magda, mama ths Markellas! Wraio to katsikaki alla edw den exoyn - Menw Norway...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας

Βικακι μου συγνωμη αν σε στεναχωρησα δεν το ηθελα,εχει δικιο η Γιωτα μπορει καποιες κοπελες να μην εχουν χρονο και να μην σχολιαζουν ισως εγω να το πηρα στραβα,κακως που το ανεφερα κι εγω και δεν θελω να δωσω αλλη εκταση στο θεμα,σου ξαναζηταω συγνωμη

σημερα πηγαμε στην νεα μας παιδιατρο για γνωριμια παραπανω και για να δει και τα εμβολια,μας βρηκε πολυ καλα ειναι 10500 και 80 ποντους και για το γαλα που την ρωτησα μου ειπε να συνεχισουμε σκονη μεχρι τους 18μηνες και μετα ή να συνεχισω με το frisogrow μιας και δινω το frisomel τωρα ή να δωσω φρεσκο,το εβαπορε δεν το συνιστα μου ειπε γιατι ειναι κονσερβα,δωσαμε και ουρα ξανα για επαναληψη,για εξετασεις δεν τη ρωτησα ουτε και μου ειπε κατι

Νασια μου τι ταλαιπωρια περασε παλι το Μαρακι μας,τοσο ασχετη κι αυτη πια;τι να πεις

Νατασα περαστικα σου,ευχομαι να μην ειναι κατι και να το ξεπερασεις συντομα,

Γιωτα καλη αρχη στη δουλεια σου,αληθεια τι δουλεια κανεις ουτε κι εγω ξερω,σε τι τμημα σε πηγαν;

Χρυσουλινι και εγω δεν εχω ακουσει κατι τετοιο,απλα σε νεογεννητα ξερω οτι μπορει να ειναι φουσκωμενα τα στηθακια τους απο τις ορμονες

δεν θυμαμαι να σχολιασω κατι αλλο πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας

κοριτσάκια ευχαριστώ για όσα γράψατε για τα φρούτα.

Γιώτα τελικά ακολούθησα τη συμβουλή σου και της τα έδωσα κομματάκια και τα έφαγε [smilie=blob6.gif]

βέβαια ξεκινήσαμε στις 9:30 γιατι έβλεπε εμένα να τρώω μανταρίνι και τελειώσαμε κατα τις 11:30 αλλά φάγαμε χωρίς γκρίνια.

Αχ και εγώ αυριο ξεκινάω παλι δουλειά καλά κάθησα δυο βδομάδες, καλόμαθα και με τη ζουζούνα μου τόσες μέρες μαζί και αυριο θα μου φανεί πολύ περίεργα.

αυτα για την ώρα

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μπορεις να της βαλεις και αβοκαντο και ακτινιδιο για ανανα δεν ξερω αλλα γιατι οχι δεν νομιζω να ειναι αλλεργιογονο,καλη αρχη στην δουλεια σου,και ευχαριστω που μου ευχηθηκες καλη αρχη για τα παιδια ξεχασα να σου γραψω και οποια αλλη μου εγραψε ευχαριστω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες γλυκές...

είχαμε παιδίατρο σήμερα, γυρίσαμε πριν από λίγο, κάναμε εμβόλιο για την ηπατίτιδα Α, η Μαμία σπάραξε στο κλάμα μόλις είδε την σύριγγα, η καημενούλα μου έπαθε σόκ εχθές τόσες φορές που την τρύπησαν και σήμερα μόλις την είδε τρελάθηκε τελείως...έκλαιγε για πάρα πολύ ώρα με αναφυλλητά η μπουμπουκίτσα μου. Είμαστε 10800γρμ. και 80μισό εκατοστά. Μάλλον πάχυνε λίγο το Μαρουλάκι μου γιατί έβαλε 700 γρμ. σε ένα μήνα!!!!!!! Τώρα κοιμάται και μετά θα πάει στην γιαγιά της κι εγώ με τον άντρα μου θα πάμε επίσκεψη σ'ένα φιλικό ζευγάρι.

Νατάσα μου περαστικά σου...τί ταλαιπωρία βρε κορίτσι μου κι όλα αυτά για μία απονεύρωση! Κι εγώ δεν δουλεύω τώρα πια και μεγαλώνω μόνη μου το κοριτσάκι μου, παλιότερα δούλευα στην νομαρχία κι ένα διάστημα και σε τράπεζα...δύσκολες εποχές για να μην δουλεύει κάποιος αλλά και τί να κάνεις? Δεν βρίσκονται κι εύκολα πλέον οι δουλειές, εγώ ήμουν με πρόγραμμα γι'αυτό κι έφυγα αλλιώς...

Γιωτάκι καλή επάνοδο στην δουλειά!

Μάγδα μου δύσκολο που αποχωρίζεσαι την Μαρκελλίτσα ε? Το καταλαβαίνει η σκατούλα και σου κάνει νούμερα...Το γλυκάκι μου, της λείπεις, είχε μάθει να έχει την μαμά όλη μέρα δική της...Υπομονή θα συνηθίσει το καλό μου!

Κατερινάκι μου ακόμα frisomel δίνεις? Εμείς το αλλάξαμε μόλις χρόνισε, πάλι σκόνη βέβαια αλλά πήραμε το S-26 Gold για χρόνο και πάνω. Η παιδίατρος μας το σύστησε για ένα από τα καλύτερα. Βέβαια μας είχε πεί και για το frisogrow αλλά σκέφτηκα να τς δώσουμε αυτό που μας είπε ότι είναι καλύτερο. Τουλάχιστον μέχρι τους 18 μήνες και μετά βλέπουμε. Τί κάνουν τα ταρζανάκια σου?

Χρυσουλίνι και της Μαρίας μου το ένα στηθάκι ήταν λίγο φουσκωμένο από τότε που γεννήθηκε μέχρι και πρίν λίγο καιρό και η παιδίατρος μας είχε πεί ότι είναι από το γάλα ή ορμόνες ή κάτι τέτοιο πάντως δεν είναι ανησυχητικό και θα φύγει καθώς θα μεγαλώνει η μικρή. Περιμένουμε νέα για το μπεμπέ.

Κοριτσάκια αν μπορέσω θα ξαναμπώ και αργότερα

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα μένεις Νορβηγία, ε; Πάντα ήθελα να επισκεφθώ μια από τις Σκανδιναβικές χώρες, ελπίζω κάποια στιγμή να τα καταφέρω. Κορίτσια δεν σας το είπα, ε; Τρελαίνομαι για ταξίδια. Έχουμε γυρίσει με τον αντρούλη μου αλλά και ελεύθερη πολλά μέρη στην Ελλάδα. Στο εξωτερικό έχουμε πάει Παρίσι και Αίγυπτο. Πριν μείνω έγκυος είχαμε συζητήσει να πάμε Βραζιλία (ω ναι!!!!!!) αλλά μας πρόλαβε το μπεμπέ :) !!!!!! Τώρα λέμε αν όλα πάνε οκ, το καλοκαιράκι να πάμε κάπου κοντά Ιταλία με ή χωρίς την κορούλα μας.

Νάσια είδες τί έπαθα από ένα παλιόδοντο; Ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Εντωμεταξύ πήρα τα πρώτα αποτελέσματα από τα ούρα. Η γενική ούρων είναι καθαρή, για να δούμε τί θα δείξει και η καλλιέργεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ σας κοριτσακια!

εμεις σημερα ολη μερα γυρνουσαμε στα νοσοκομεια...απο το πρωι και εγω και ο μικρος εχουμε φοβερη καταρροη...ειδικα ο μικρος δε σας λεω...καπου την πατησαμε παλι ρε γμτ...πηγαμε λοιπον να μας δει ΩΡΛ.εχει ακομαη υγρο στα αυτακια (απο την προηγουμενη ωτιτιδα) οποτε μα ειπαν να συνεχισουμε με πολυυυυυυυυυυυ ορο (6 φορες την ημερα) και βλεπουμε.ευτυχως δεν εχει κανει πυρετουλι.απλα ο κακομοιρης ειναι πολυ καταβεβλημενος,τρεχουν συνεχεια η μυτη και τα ματια του...

το θετικο ειναι οτι ειδαμε και το νυχακι και να μην το ματιασω βρε κοριτσια μαλλον τη γλυτωσαμε....εχει παραμεινει ενα μικρο πρηξηματακι στο δερμα χωρις κοκκινιλα ομως...μας ειπε να συνεχιζουμε αλοιφουλα και να μας ξαναδει την Παρασκευη...παντως ηταν πολυ αιδιοδοξος ο γιατρος...και γω πολυ χαρηκα με αυτη την εξελιξη..

αντε τωρα να μας περασουν οι μυξουλες μας...

εγω εκανα πριν λιγο 37.6..

Χρυσουλινι................αντε περιμενουμε νεα για το μπεμπε!!!!δεν θελω να σε ενοχλησω στο τηλ παλι...αντε πεσ μας!!!!!!!!!!!!!!

ΒΙΚΑΚΙ παω να δω φωτο!

Γιωτα μου πως εισαι;;;φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλες μου!

Γιωτα μου..πραγματικα λυπαμαι πολυ...ευχομαι να ερθει ομως παλι ενα σπορακι στην κοιλιτσα σου κ να σε γεμισει χαρα!

Πασχαλιτσα μου πολυ χαρηκα με τα νεα του Μακη για το νυχακι...οσο για τις πλυσεις με τον ορο εμεις στο νοσοκομειο μας ειπαν να του κανουμε και 7 και 8 φορες την ημερα επειδη ειχε παθει κ ωτιτιδα κ μαλιστα οχι μια αμπουλα σε καθε ρουθουνι(εγω κανω συριγγα 5μλ την φορα σε καθε ενα ρουθουνι) αλλα να κανουμε 2 και 3 φορες σε καθε ρουθουνι,ετσι ειναι λεει οι σωστες ρινικες πλυσεις κ οχι μονο μια φορα στο καθε ενα...κ οντως ειχε μεγαλη διαφορα μετα...περαστικα σας καλη μου...

Νασια μου δεν μπορω να ακουω τετοια πραγματα σε μικρα παιδακια...ειδικα μετα απο τοσα τρυπηματα που εκαναν στο μωρο μου...εκλαιγες καλη μου ε?? ποσο σε νιωθω... ας ειναι η τελευταια φορα που καποια ασχετη ταλαιπωρει ετσι την Μαμια μας..

Νατασα πριν λιγο καιρο χρειαστηκε να παρω κ εγω αντιβιωση πριν 10-15 μερες δηλαδη κ επαθα κ εγω τα ιδια...δεν εκανα κ δεν πηρα τιποτα απλα πλενομουν συνεχεια κ περασε πολυ γρηγορα..ημουν κ στο νοσοκομειο οσο την επαιρνα κ δεν μπορουσα να φαω γιαουρτακι κλπ που βοηθανε να μην βγαλεις μυκητες κ τετοια κ την πατησα...ευτυχως ομως ειχα μονο πολυ εντονη φαγουρα αλλα δεν το ειχα ξαναπαθει κ μου ηρθαν ολα μαζι...τελος παντων περαστικα ευχομαι...

Μαγδακο ειδες τι κανουν τα σκατουλενια μας??? ειναι φοβερες στιγμες ομως ετσι??? δωστης ενα φιλι!!

Βικακυ μου ουτε εγω εχω δει φωτο αγαπη μου αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα μπω να δω!! σε εχασα ρε...κ σενα κ την Χρυσα μας..μου εχετε λειψει...

Καγκουρουλα εγω δινω ΟΛΑ τα φρουτα εκτος απο φραουλα που μου εχει πει οχι ο παιδιατρος κ αχλαδι επειδη οσες φορες δοκιμασα του κανει διαροια...κατα τα αλλα τρωει καθε μερα αβοκαντο,ροδι,μπανανα,μανταρινι,βανιλια,μηλο κ εχω δωσει κ ανανα κ μανγκο κ οτι υπαρχει!! καταφερα η φρουτοκρεμα να ειναι το αγαπημενο του γευμα εκει που δεν μου ετρωγε ουτε κουταλια...

Πασχαλιτσα μου δοκιμασε να κανεις σπανακορυζο που ειναι πιο ελαφρυ το σπανακι απο το λαχανο...κοψε απο την αρχη πολυ μικρα κομματια το σπανακι αλλα μην βαλεις παρα πολυ γιατι ειναι βαρυ λενε κ ετσι μετα αφου ριξεις κ το ρυζι(εγω βαζω μπασματι ανκλ μπενς που ειναι χωρις γλουτενη) δεν θα χρειαστει να το αλεσεις γιατι θα λιωσει το σπανακι αν το ψιλοκοψεις κ μετα λεμονακι κ ελαιολαδο κ ειναι σουπερ!! εγω βαζω κ 2 κλοστουλες κροκο.

Κατερινακι μου πως ειστε? παρε κανα τηλ να τα πουμε αγαπη...χαθηκαμε... να μου φιλησεις τα παλικαρακια σου!!!

Ευα μου ειδα φωτο απο τον γαμο σου στο φεις που ειχε βαλει καποιος μαλλον φιλος σας..καλα δεν χω λογια! ησουν υπεροχη! πανεμορφη κ φυσικα ελαμπες!!!!!! κ η Αναστασια το ιδιο!!

Χρυσουλινι μου οταν ημουν 14 χρονων νοσηλευτικα για ορμονικες εξετασεις περιπου 2 εβδομαδες(ω ναι κ ομως...τοσο κρατησε) κ ημουν σε τμημα με ορμονικα θεματα...ηταν μωρακια που ακομα δεν ειχαν χρονισει κ ειχαν περιοδο :shock: ειχα παθει πλακα κ μεγαλυτερα βεβαια κ διαφορα αλλα περιστατικα πολυ πιο σοβαρα αλλα τους εδιναν ενα χαπι για να κοψουν αυτην την προωρη αναπτυξη κ ηταν ολα μια χαρα απο οτι ελεγαν οι μαμαδες τους...οχι οτι θα συμβει κ σε εσας απλα σου αναφερω τι ξερω! μια χαρα θα ειναι ολα για την νεραιδενια σας!!! περιμενουμε κ νεα απο το φασολακι!!!

παω να ξεκουραστω λιγο κοριτσια μου...βγαλαμε κ 3ο δοντακι αλλα ειναι πολυ τρελαμενος ο κακομοιρης μου..ολα μαζι του εχουν ερθει....κ μαλλον ερχεται κ αλλο..αργησε κ τωρα σκανε ολα μαζι κ τον εχουν τρελανει...σημερα εκλαιγε απο το πρωι χωρις λογο...αφου πρωτη φορα δεν τον εκανα ουτε μπανιο..δεν ηθελε που τρελαινεται για μπανακι κ του εδωσα τελικα λιγο ντεπον για να κοιμηθει..να ξεκουραστει ρε γαμωτο κιολας...ειμαι καθε μερα κ εγω με 2 κ 3 ωρες υπνο...χαλια...τεσπα...αντεχω!!

σας φιλω ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες.....

κατερινακι νοσηλευτρια ειμαι...ημουν στην καρδιοχειρουργικη μοναδα και τωρα με πηγαν σε οροφο...χαλια..δεν μπορω καθολου τα ανοιχτα τμηματα....

μπραβο στον μικρουλη τελειως ειναι..εγω να δω ποτε θα τα παω παιδιατρο..ο ιασονας εχει να κανει εμβολιο απο τον ιουλιου :?

νασια μου παλι την τρυπησατε τη μαμια;;;ψυχολιγικο επαθε το παιδακι με τις βελονες....

καγκουροκατερινακι μου χαιρομαι που τρωει η μικρη σου και παλι τη φρουτοκρεμα...σιγα σιγα θα τα τρωει πιο γρηγορα....τα φιλια μου και καλη επανοδο..

νατασα τι τελεια που πατε ταξιδακια...μπραβο...τελεια ειναι........παρισι εχω παει και εγω...δεν τρελαθηκα...

σοφακι μου αυτο για τις πλυσεις το ξερω και εγω...ο μονος τροπος για να γλιτωσεις ωτιτιδα ειναι παρα παρα πολλες πλυσεις με φυσιολογικο ορο με 5αρες συριγγες...μονο ετσι..καλοριζικο και το νεο σας δοντακι...ελπιζω τα επομενα να βγουν πιο αθορυβα...

μαγδουλινι μου ειδες τι κανουν τα μαναρακια;;;αχ και μενα τα ιδια θα μου κανει...θα λειπω και βραδια......δε μπορω.........αχ!θεουλη ας γινοτανε κατι να μην πηγαινα :oops:

πασχαλια μου πολυ χαρηκα με τα νεα σας για το νυχακι...μια χαρα θα πανε ολα....

περαστικα σας και ευχομαι γρηγορη αναρρωση και στους 2 σας.......ποτε θα πιουμε καφεδακι;;;ολο ξεφευγεις.... :mrgreen:

εγω οπως καταλαβαινετε περναω δευτερη φαση καταθλιψης λογω δουλειας....τι ωραια που ξεκινησε αυτη η χρονια :twisted: τουλαχιστον ας εχουμε την υγεια μας :)

καλο βραδυ σε ολες....

υγ:που εισαι χρυσουλινι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επανηλθα.......

κατερινακι και ματινακι πολυ ωραιες οι φωτο σας.τωρα τις ειδα :oops::oops::oops::oops:

βικακι ουτε και εγω ειδα τις φωτο που λες.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ..ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Ο ΘΑΝΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ..ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕ ΤΟ ΖΙΖΑΝΙΟ..ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ,ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΛΑΚΑ..ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΟ,Μ'ΕΒΛΕΠΕ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΕ..ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙ..ΤΕΣΠΑ ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΕ Η ΜΑΜΙΑ ΜΑΣ..ΠΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΝΕ ΕΤΣΙ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ,ΣΠΑΡΑΖΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ..ΕΠΑΘΕ ΣΟΚ ΑΠΟ ΕΧΤΕΣ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΙ ΟΛΑΣ..ΓΙΩΤΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΟΧΗ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΝΩ..ΒΛΕΠΩ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΟΥΔΙΑΖΩ ΟΛΟΚΛΗΡΗ,ΣΕ ΦΑΣΗ ΝΑ ΠΕΣΩ ΚΑΤΩ.. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ,ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΥΓΕΙΣ..ΙΣΩΣ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΛΙΓΟ..ΜΑΓΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΘΑ ΛΙΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ,Ε?ΤΙ ΜΑΙΜΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ..ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΧΑΛΙΑ,ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΛΙΩΜΑ..ΕΙΝΑΙ Η ΑΡΧΗ,ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..ΠΑΣΧΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΑΚΟΥΛΗ,ΑΝΤΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΤΕ ΛΙΓΟ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ..ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΕΡΣΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΣΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΕΤΡΕΧΑ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΟ ΠΩΣ ΣΥΝΔΕΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΤΑΞΙΔΑΚΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ..ΚΑΝGOORAKI ΑΦΟΥ ΤΑ ΕΦΑΓΕ ΕΤΣΙ,ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ..ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΦΑΕΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ..ΦΙΡΦΙΡΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΓΙΑ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΣΑΣ,ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ!!ΕΓΩ ΑΝ ΤΟΝ ΕΔΙΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΡΟΥΤΑ ΣΤΟΝ ΘΑΝΟ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΑΝΑΚΑΤΕΥΟΤΑΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ..ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΙΝΕΙ ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ,ΜΗΛΟ ΜΠΑΝΑΝΑ,ΑΧΛΑΔΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΕΡΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ!!ΚΑ1 ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΟΥ?ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΠΩ..ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΡΧΙΚΑ ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΤΡΩΩ ΜΙΑ ΦΛΑΣΙΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΣΑΝ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΤΡΩΓΕ Ο ΘΑΝΟΣ..ΚΑΙ ΣΤΡΩΝΩ ΠΑΤΑΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ,ΜΕΓΑΛΕΣ ΡΟΔΕΛΕΣ,ΤΙΣ ΨΗΝΩ,ΣΤΡΩΝΩ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΣΠΑΝΑΚΟΡΙΖΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ..ΕΓΙΝΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΕΤΡΕΛΛΑΘΗΚΕ ΚΑΙ Ο ΘΑΝΟΣ!!ΤΟΝ ΑΡΕΣΕ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ?ΑΥΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ..ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ/i]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Μπηκα στα βιαστικα να σας πω μια καλημερα γιατι χαλασε παλι ο υπολογιστης μου...

Θα δοκιμασω να μπω αργοτερα να σας πω νεα και να σχολιασω!

Φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα.

Πασχαλάκι περαστικά στο αγοράκι σου!!!!! Έχει και η μικρούλα μου πολύ έντονο συνάχι, χθές πήρα τον γιατρό τηλέφωνο και μου είπε πώς κυκλοφορεί ίωση και πώς μόνο οι συχνές πλύσεις με ορό βοηθούν. Και μετά τράβηγμα οι μυξούλες με την συσκευή αναρρόφησης. Μου είπε επίσης πώς και ένας υγραντήρας βοηθάει. Το κοριτσάκι μου όμως υποφέρει πάρα πολύ, από το Σάββατο είναι έτσι.

Αυτά προς το παρόν. Θα τα πούμε το απογευματάκι γιατί η μέρα μου είναι γεμάτη από δουλειές σήμερα, μαγειρέματα, σκουπίσματα, πλυσίματα, σιδερώματα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!!!!!!!!!

Πήγαμε εχθές στον γιατρό και όλα ήταν μια χαρά δόξα τον Θεό!!! Θα ξανά πάμε σε ένα μήνα που έχω τον β΄ επιπέδου!!!

It's a GIRL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Βασιλικούλα μου θα έχει την ομορφότερη παρέα!!!!!!!!!!! Ο άντρας μου δυστυχώς το πήρε λίγο στραβα γιατί ήθελε αγοράκι αλλά τι να κάνουμε .. γερό να είναι!!!!!!!!!

περαστικά στον μακούλη που από ότι κατάλαβα είναι άρρωστος...

Καγκουροκατερίνα εγώ στην δική μου της δίνω όλα τα φρούτα πλην της φράουλας .. μέχρι και μάνγκο της έχω δώσει. Το ακτινίδιο δεν προκαλεί καμία αλλεργία γιατί έτσι πως είναι ξυνο δεν πάνε τα ζουζούνια να το φάνε και δεν το προστατεύουν με φυτοφάρμακα ..

Σοφία μου ,σε ευχαριστώ για αυτά που μου ανέφερες.. η παιδίατρος του σχολείου της μου είπε να τις κάνω εξετάσεις ορμονολογικές και σε ένα μήνα που θα πάμε στον παιδίατρό μας θα του πω να μας τις γράψει να τις κάνουμε... Το άκουσα πάντως και αυτό ότι μωρά ενός έτους είχαν περίοδο... Το ανέφερα πάντως και στον γυναικολόγο και μου είπε ότι μάλλον είναι λόγω των ορμονών που έχω σε αυτήν την εγκυμοσύνη τις οποίες τις μετέφερα μέσω θηλασμού στην Βασιλικούλα.. (σταμάτησα να την θηλάζω πριν ένα μήνα περίπου)

Η Πάτσυ που είναι??

Σας χαιρετώ προς το παρόν.. ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ .. πάω μήπως και καταφέρω να δω καμιά φώτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..

Χρυσουλινι χαρηκα που ολα πανε καλα.Με το καλο η αδερφουλα της βασιλικουλας.

Πασχαλακι και Νατασα περαστικα στα ζουζουνια σας.Αυτες οι μυξες τα ταλαιπωρουν τα καημενα.

Σοφακι μεγεια το καινουριο δοντακι..Μακαρι τα αλλα να βγουν πιο ανωδυνα..

Γιωτα καλη αρχη να εχεις στη δουλεια.Δυσκολα οταν μετα απο τοσο διαστημα επιστρεφεις αλλα ισως ειναι και καλυτερα για σενα να ξεφευγεις λιγο..Τα ταλιμπανακια ποιος θα τα κοιταει?

Αυτα απο μας!!!!φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...