Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ;


Recommended Posts

Του ζαρα τα τζην ηταν πολυ σκληροτραχηλα !

Μαλλον το νουμερο δεν 8α σου εκατσε ... Και τα κολαν ειναι σαν βουτυρο (μαλακά)

εχω ακουσει κατ για τα h & m καλα λογια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπαινω κ εγω στο θεμα για να σας πω την γνωμη μου.θεωρω πως το καλοκαιρακι με την κοιλια φουσκωμενη εχεις περισσοτερες επιλογες απο οτι τον χειμωνα.το καλοκαιρακι θα φορεσεις τα φορεματακια μακρυα ή κ κοντα κ θα την βγαλεις λιγο πολυ.τον χειμωνα με τα κρυα τι γινεται?εγω επειδη απο τον οκτωβρη κ μετα (γεννησα φλεβαρη) φουσκωνα,ειχα θεμα με τα παντελονια (οπως οι περισσοτερες)βολευτηκα ως εξης:περα απο δυο παντελονια που ηδη ειχα με λαστιχο πριν εγκυμοσυνης κ με βολεψαν μεχρι τελους,αγορα μαυρες φορμες φουτερ,χωρις σταμπες κ σχεδια (μονο το παντελονι) κ απο πανω φορουσα κανονικα τις μπλουζες που μου κανανε (τις ελαστικες).φαινοταν σαν παντελονι κ τα φορουσα καθημερινα στην δουλεια.θεμα με κιλα δεν ειχα παρα μονο με κοιλια οποτε βολευτικα μεχρι τελους μια χαρα κ φυσικα ανετα κ οικονομικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
Γειά σας κορίτσια με την ευκαιρλια που μιλάτε για ρούχα να ρωτήσω και εγώ κάτι που ψάχνω πολύ καιρό.Εχω δει σε κοπέλες να φοράνε τζήν παντελόνες που μάλλον είναι ελαστικές επάνω και στα πόδια φαρδαίνουν αρκετά και κάτω κατω έχουν λάστιχο.Δεν ξέρω αν είμαι κατανοητή τα έχω δει σε κορίτσια στο δρόμο αλλα και σε σήριαλ στα μυστικά τηης εδέμ :oops::oops: που τα φορούσε η ευα όταν ήταν έγκυος αλλα και η μελίτα αλλααυτή υφασμάτινα ενω εγώ τζην θέλω.Εψαξα στο ιντερνετ,σε μαγαζιά τίποτα :(:( .Σε ένα κινέζικο είχα βρει αλλά είχαν τελαιώσει τα νούμερα.Αν ξέρετε που θα βρώ θα βε βοηθήσετε πααααρα πολύ γιατί μου αρέσουν τρελά αυτά τα τζήν :D:D

Καλημερα Guzelina!!!Με το καλο το μωρακι σου...κατα την γνωμη μου να πας στο H&M βρισκονται στην Ερμου 2 καταστηματα κ σε ολα τα εμπορικα κατ/τα οπως το MALL ktl...επισης εγω βολευτηκα

πολυ με τα εσωρουχα κ πυτζαμουλες νυχτικες σε φανταστικες τιμες για το σπιτι....8α μεινεις ικανοποιημενη...φιλια πολλα <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και με το καλό το νέο μέλος!!!

Αν θες μπορώ να σου πω κάποια κολπάκια που έκανα με τα ρούχα που ήδη είχα και έτσι δε ψώνισα σχεδόν τίποτα!

Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τετοιου εθδους παντελονια εχει και στα μαδερκερ και στα πρεναταλ..ειναι λιγο αλμυρουτσικι η τιμη τους

Εχω ενα παντελονι απο τα πρεναταλ που ειναι σαν κολαν που το πηρα στην πρωτη εγκυμοσυνη γυρω στα 70 ευρω και το φοραω και τωρα.

Εχει και παντελονες φαρδιες αλλα και στενα υφασματινα και τζιν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια τελικα βολευτηκα με κατι φορμες εγκυμοσυνης

IreneValadia για πες........

Cesilia δεν τα πλησιασω αυτα τα μαγαζια ουτε απο εξω ειδα τις τιμες στο ιντερνετ και επαθα εγκεφαλικο 5 με 6 μαζι πρεπει να ηταν.... :shock:

4 μηνες μεινανε περιπου θα βγει η κατασταση που θα παει ευτυχως και στην προηγουμενη εγκυμοσυνη ειχα παρει ενα καλο παντελονι για τις γιορτες οποτε την γλυτωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μη φανταστεις...ενα παντελονι εχω...χιχιχι..μια χαρα ειναι και τα ζαρα και τα Η&Μ

παντα αναλογα με το υφος και την προσωπικοτητα καθε γυναικας.

εγω φοραω παντως τα ρουχα της προηγουμενης εγκυμοσυνης..συν κατι μπλουζακια ελαστικα και κορμακια τωρα τον χειμωνα που δεν θα εχω μεγαλη κοιλια..το καλοκαιρι ειναι σαφεστατα πιο ευκολα τα πραγματα..

παιρνει ςμερικα φορεματακια σε στιλ αμπιρ και εισαι μια χαρα...εχει πολυ φτινα και οικονομικα απλα τα παιρνεις κανα δυο νουμερα μεγαλυτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ μπορείς να δεις Extension λάστιχα για τα παντελόνια σου και να φοράς απ πάνω μια μακριά μπλούζα ώστε να μη φαίνεται τίποτα.

Δεν είναι ανάγκη να τα αγοράσεις.

Μια μοδίστρα μπορεί να στα φτιάξει χρησιμοποιώντας λάστιχο καλτσοδέτας.

Εγώ ούτε αυτό έκανα.

Παίρνω ένα λάστιχο για τα μαλλιά αρκετά μεγάλο και ελαστικό.

Το περνώ θηλιά στην κουμπότρυπα του παντελονιού και την άλλη άκρη την περνώ στο κουμπί του παντελονιού.

Μη σε ανησυχεί το φερμουάρ που δε κλείνει.

Μια φαρδιά μπλούζα από πάνω τα κρύβει όλα!

Αν δε το καταλαβαίνεις, πες μου να βγάλω μια φωτογραφία να σου στείλω.

Αν πάλι δεν έχεις φαρδιά μπλούζα σίγουρα θα έχεις στράπλες μπλουζάκια.

Τα βάζεις στην περιοχή της κοιλιάς (ανάλογα με το χρώμα που ταιριάζει στο ντύσιμο σου) και καλύπτεις την περιοχή από το κάτω μέρος του φερμουάρ μέχρι κάτω από το στήθος.

Έτσι όλες οι ατέλειες κρύβονται και κανείς δε θα καταλάβει τίποτα.

post-4730-13873935727145_thumb.jpg

post-4730-13873935727579_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα μη φανταστεις...ενα παντελονι εχω...χιχιχι..μια χαρα ειναι και τα ζαρα και τα Η&Μ

παντα αναλογα με το υφος και την προσωπικοτητα καθε γυναικας.

εγω φοραω παντως τα ρουχα της προηγουμενης εγκυμοσυνης..συν κατι μπλουζακια ελαστικα και κορμακια τωρα τον χειμωνα που δεν θα εχω μεγαλη κοιλια..το καλοκαιρι ειναι σαφεστατα πιο ευκολα τα πραγματα..

παιρνει ςμερικα φορεματακια σε στιλ αμπιρ και εισαι μια χαρα...εχει πολυ φτινα και οικονομικα απλα τα παιρνεις κανα δυο νουμερα μεγαλυτερα

Καλά εγώ που ζω;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Τώρα το είδα!!!!!!!!!!!!!

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!!!!!!!!!!!

Με το καλό!!!!!!!!!!!!

Τι καλά!!!! Πολύ χάρηκα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτα τα extensions απο που τα αγοραζεις?καταενθουσιαστηκα με την ιδεα αυτη.μπορεις να φορας τα τζην σου συνεχεια.κ μετα βγαζεις τα λαστιχα κ τα ξαναφορας(αν βεβαια μπορεις να μπεις :lol::lol: ).δεν σου πεφτουν?θα το εχω υποψιν μου για το μελλον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...