Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΟΥ ΒΥΖΟΝΥΧΤΙΟΥ Νο20- ΓΙΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ


Recommended Posts

α ναι σωστα! η μελλουσα συμπεθερα μου!!!

αντε ρε νατασα να τον χαιρεσαι και να εισαστε παντα ευτυχισμενοι με την φοβερη οικογενεια σας!!!!

σας χαιρετω, δεν εχω τελειωσει ακομα με το μαγειρεμα και εχω να κανω και κατι ψιλολογια για το σχολειο αυριο

καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα , φόρτωσα το παιδι στο σχολικό ,εφτιαξα ένα καφεδάκι ,εφαγα ενα κομματι πιτσα σπεσιαλ που εφτιαξα το βραδυ και χαζευω τ χαος γύρω μου...απορω ολα τα σπιτια τοση ακαταστασια εχουν?ολη μερα συμμαζευω και μολις περασει ο συφουνας Κωνσταντινα ολα μπουρδελο παλι!!

Σημερα του Αγίου Δημητρίου μεγάλη γιορτή για εμάς τους Θεσσαλονικείς και πολύ στεναχωριέμαι που δεν ειμαι εκεί.. έχω βάλει όμως Ερτ 3 και παρακολουθώ την Λειτουργία... :( , εχω παλι Υπηρεσία σήμερα....

Θούλι πηρες γυναικα κ τη βοηθούσες?δεν πας καλά!!!! τα φιλιά μου!

το αγαπημένο μου απολυτικιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας,

ρε Νατάσσα το φεγγάρι το είπα και εγώ αλλά εσύ συγράτησες μόνο το πέος!!!! :lol::lol::lol:

λοιπόν Λένα χθες σκέφτηκα και άλλη λύση:

1. ίσως είναι ένας κοιλαράς, που όταν γελά ξεφουσκώνει η κοιλιά του και ξαναφουσκώνει όταν σταματά!!!!!

2. επίσης ίσως να είναι μια γυναίκα που έχει φούσκωμα και όταν φάει το activia γιαουρτάκι ξεφουσκώνει!!!! ;):lol:

Αφρο δεν θυμάμαι να σου πω!!!

Γιώτα τι τρώει η Κω/να στην φωτό του προφίλ σου? Νουτέλα? τρέλα είναι όμως!!! :lol::lol:

Μιτσάκι Χρόνια Πολλά, ό,τι επιθυμείς....όλα να σου έρθουν όπως τα θέλεις και με το καλό το νινί!!!!

Αναστασία τι κάνεις εσύ και ο Σπύρος, καλύτερα είστε?

σας είπα? έκανα τυροπιτάκια!!! :lol: ,τι πρωτότυπο!!!! :lol:

Α! επίσης έχουμε -2 σήμερα έξω!!!!! μπρρρρρ νομίζω, δεν έχω βγει ακόμη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Απο μια μουντη Θεσσαλονικη, και μετα απο μια νυχτα ΚΟΛΑΣΗ!!!!

Μητσακη κουμπαρουλα χρονια πολλα!!!

Οτι επιθυμεις με υγεια. Να χαιρεσαι την ομορφη οικογενενια σου!!!

με το καλοκαι το νεο μελος!!!!

μνατασα να χαιρεσαι τον καλο σου, να ζησετε πολλα πολλα χρονια ευτυχισμενοι!!!!

παιδια..το χτεσινοβραδυνο δεν υπαρχει...ξυπναγε και ουρλιαζε και χτυπιοταν και δεν ηξερε ουτε ο ιδιος τι ηθελε.

Κοπανιοταν κλοτσαγε την κουβερτα τον επειρνα αγκαλια χτυπιοταν καιμεκλοτσαγε, του δυνα στηθος δεν ηθελε...νερο δεν ηθελε, μεχρι και τονα αντρα μου σηκωσα 2 φορες να του φτιαξει γαλα μπας και πειναει και βαριετε να τραβαει το βυζι..τζιφος.

Εντωμεταξυ χτες με ειπε η παιδιατρος οτι μπορει να ξανακανει στοματιτιδα...πραγματικα δεν αντεχω...περιμενω και περιοδο και εχω κατι νευρα!!!!!!!

Αφου ειπα του αντρα μου πως αμα δεν ηταν αρρωστος στο τσακ ηνουν να φαει μια στον πισινο και να τον πεταξω στο κρεβατι του να ουρλιαζει οσο ηθελε αφου δεν ηξερε τι ηθελε!!!

Τωρα ο κυριο κοιμαται..κοιμαται και ο καημενος ο Οδυσσεας γιατι ειχε και αυτος μαυρη νυχτα..αντε να δω για ποσο..ελπιζω την ημερα να ειναι καλος.

Γιωτακι μας λειπεις..πινω καφε και λεω τι καλα τωρα θα τον πιναμε μαζι.

λενα ποτε θα ερθεις για καφε;;;

νατασουλα εσυ;;;;

Αντε ρε σεις πεθυμησα τα παιδια σας οχι εσας σουρτουκες...να ερθει η Ελενα να μου σκασει μερικα χαμογελα να πεθανω

Ξερετς πως κοιμαραι το σκατουλι...παραλληλα στο κρεβατι και εχει σφινωσει το κεφαλι του στην κοιλια του Οδυσσεα και εχει ανεβασει τα ποδια του σε μαξιλαρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα το περιεργο ειναι οτι κατι τετοια μας τα κανουν παντα οταν δεν δουλευουμε την επομενη κ νομιζουμε οτι θα κοιμηθουμε λιγο παραπανω!!!! μηπως βγαζει δοντι?αληθεια ποσα εχετε? τελικα δεν ξαναεκανε διαρροια η δικια μου... εχθες κοριτσια τα πηρα ,ξεκινησαμε να παμε κολυμβητηριο και οταν φτασαμε εκειειχε μια ανακοινωση οτι δεν θα γινουν τα μαθηματα,και φυσικα εγινε ο κακος χαμος... η μικρη με το που ειδε το κολυμβητηριο ελεγε μπαμπο (μπανιο) ,ενα χαμογελο ως τα αφτια... οτνα ειδαμε την ανακοινωση κ καναμε να φυγουμε να τα κλαμματα κ οι οδυρμοι!!! δεν καθοταν με τιποτα στο καθισμα ,αναγκαστηκα να οδηγησω ολη την διαδρομη με την Κων ορθια στο κάθισμα της φοβουμενη γ τα χειροτερα... μα και αυτοι οι ανθρωποι ενα τηλ δεν μπορουσαν να παρουν?ελεος,στειλε ενα γραπτο μηνυμα ,σιγα το εξοδο!!! 50 ευρω καθε μην ατους δινουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ η μικρη τρωει ταχινι με κακάο!!! Νουτελα τρωω εγώ!!! χαχαχαχα η μικρη ακομη οχι λογω αλλεργιας ,ισως απο Γενάρη.... επισης εχουμε αλλες υστεριες για την γαλοπουλα παιδια,της δωσαμε κανα 2 φορες και τωρα χτυπιεται γ να φαει , φωναζει γαλοπουα γαλοπούα ..... δεν θελω ομως γτ ειναι αλλαντικο ,ειπα να μην της ξαναδωσω μπας και την ξεχάσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα, καλημέρα, και μένα μου το έχει κάνει αυτό, να μην ξέρωτι θέλει!!! ούτε αγκαλιά ούτε τίποτα...κατεβαίνει στο πάτωμα και την αφήνω εκεί να ξεσπάσει!!!....μετά σηκώνομαι και κάνω πως φεύγω από το δωμάτιό της και τότε σηκώνεται και έρχεται στην αγκαλιά μου και ηρεμεί, την χαϊδεύω και της λέω "νάνι" και κοιμάται και μετά την αφήνω στην κούνια της!!!.......

πραγματικά είναι δύσκολες στιγμές, όταν δεν ξέρεις τι θέλουν!!!!

Γιώτα αν δεν υπάρχει η γαλοπούλα στο σπίτι ή δεν υπάρχει στο οπτικό της πεδίο θα το ξεχάσει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στο τρενακι...Χρονια πολλα σε οσους και οσες γιορταζουν..Ο καιρος ειναι χαλια πουθενα δεν μπορουμε να παμε παλι..

Χρυσα δυσκολη η νυχτα σας ε?Υπομονη .Τουλαχιστον σημερα δεν δουλευεις οποτε θα ξεκουραστεις λιγο.

Γιωτα τι κανεις ?Πως περνατε ?Η Κωνσταντινα?

Νατασα τελειο το δωματιο της Ειρηνης και του μπεμπε..

Νατασουλα βρηκα μια γυναικα που καθεται κοντα για να προσεχει το Νικολα αλλα ο αντρας μου δεν θελει και ειπε τα πεθερικα να ερχονται .Ο αντρας μου ευτυχως ειναι βαρδιες στη δουλεια οποτε πιστευω οτι μια δυο μερες την εβδομαδα δεν θα βολευει..

Σημερα πρεπει να ξεκρεμασω τις παλιες κουρτινες γιατι αυριο θα ερθουν να μου περασουν τις καινουριες.Πρεπει να σηκωσω και τα χαλια γιατι αυτοι θα τα κανουν ολα χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Μιτσάκι μου χρονια πολλαααα!!! Να περάσεις σουπερ σημερα!

Χρονια πολλά σε οσους γιορτάζουν Κ μενα γιορτάζει ο αδερφούλης μου !

Ρε συ Γωγω, είναι λογικό και το δευτερο κοριτσάκι σου να είναι μοντέλο αφου εχει εσενα μανα κορίτσι μου!

Αναστασία εμενα δε μεδωσες δικαιωματα να σε θαυμάσω στις φωτογραφίες στο fb.. μονο για το restaurant μεχεις???

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλημερα!!!!!

Ολι φιλακια..καλοριζικες οι αλλαγες!!!!

θα τα βολεψετε με τον Νικολα,μ ειναι τοσο καλο μωρακι που πιστευω πως δεν θα εχετε κανενα προβλημα μαζι του.

Αυτο το παιδι ειναι μιστερ Τζεκιλ και δοκτορ χαιντ...ειναι μεσα στην τρελη χαρα και παιζει με τα βιβλια και τα παιχνιδια του, ξυφυληζει το ασχημοπαπο και φωναζει κβα κβα κβα...

πειναω

εβαλα μπροκολα στον ατμο, και θα πλυνω και τα αντιδια...και φυσικα ΘΑ ΣΗΔΕΡΟΣΩ..ΩΡΑΙΑ ΑΡΓΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είχε φέρει η πεθερά μου κάτι γράμματα-σφραγίδες στον Λουκά, τα ΄βρήκε η μικρή, τα έβαλε στο στόμα, έρχεται κάτω και την βλέπω φουλ στο μελάνι, το στόμα ακόμη και η γλώσσα!!!! :o

της καθάρισα λίγο την γλώσσα (με δυσκολία γιατί σφράγιζε το στόμα της!) με τα demakeup βαμβάκι και το βαμβάκι έγινε μπλε!!!!, μετά πήρα την οδοντόβουρτσά της και της καθάρισα όσο μπορούσα........όλο σκανταλιές, λέτε να πάθει τίποτα? :o:!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!

Έγραψα χθες πρώτη φορά μετά απο πολύ καιρό, μου τα χώνει το Μιτσάκι! :lol::lol: Πάω μετα να γράψω ενα μηνυμα απολογίας μεγάααααααλο και με πετάει!!!! :evil::evil::evil:

Βασικά αυτός είναι και ο λόγος που χάθηκα. Απο τότε που άλλαξε το μάμμυ δε μπορώ να γράψω!!!

Δεν ξέρω τί φταίει... Το ιντερνετ μου, το μάμμυ, η οικονομική κρίση, το ένα ματι μου που είναι μεγαλύτερο απο το άλλο;; Πραγματικά δεν έχω απάντηση!!

Καλα ρε κορίτσια γκαστριόσπορος έπεσε?!!?!?! Με το καλό με το καλό!!!!! Μπράβο σας! Και στα δικά μου!! χεχε

Μητσάκι χρόνια σου πολλά!! Ό,τι επιθυμείς και με ένα γερό μωράκι!

Νατάσα μου να τον χαίρεσαι!! Χάθηκα το ξέρω... :oops::oops:

Τα νέα μου δεν είναι πολλά... Οι περισσότερες με βλέπετε και στο φέις.

Το Χαριλινάκι μου είναι μια κούκλα, προσαρμόστηκε στον παιδικό μια χαρά. Σήμερα το πρωί τσακωθήκαμε και της φώναξα και τώρα έχω τύψεις... Περιμένω να έρθει το μεσημέρι να τη δω και να της ζητήσω συγγνώμη... Είμαι χαζή ε;;

Αποφασίσαμε με τον άντρα μου να παντρευτόυμε 4 Ιουνίου. Κλείσαμε χώρο για το τραπέζι, βρήκαμε εκκλησία και τώρα μένουν τα υπόλοιπα, τα οποία δε με αγχώνουν γιατί έχω χρονο. Φωτογράφο και Ντι Τζέι θα κοιτάξω να κλείσω και δε χρειάζομαι κατι έλλο ε;

Το έχω ψιλομετανιώσει να πω την αλήθεια, γιατί έρχονται και άλλες περικοπές, αλλά τώρα δεν υπάρχει γυρισμός...

Δουλειά πολύ και πολύ κούραση στο σπίτι. Έχω ένα μήνα τώρα που δεν έχω φύγει απο το γραφείο νωρίτερα απο τις 6 και υποτίθεται οτι έχω και μειωμένο τρομάρα μου...

Τέλος πάντων να μη σας ζαλίζω άλλο με τα δικά μου! Μετά απο τόσο καιρό αποχής δεν έχω και το δικαίωμα!! χαχαχα

Δε σας έχω ξεχάσει! Πάντα σας σκέφτομαι και σας διαβάζω που και που!

Θα είμαι πιο ενεργή απο εδώ και στο εξής!

Αφροδίτη και συ έγκυος?!?!?!?! :o:):) Με το καλό και με ένα γερό μωράκι!!

Χρόνια πολλά στους Δημητρηδές μας κορίτσια! (άγόρια και κορίτσια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισακη μου τωρα που επιβιβαστηκες...κοιτα μην εισαι με μια κοιλια..νααααα με το συμπαθειο στο γαμο!!!!

χαχαχα

ελα ρε μια αποφαση ειναι...μη μηλας για κριση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ολυμπία καλα ειμαστε,σημερα λογω της ημερας ειμαι λιγο νταουν δεν στο κρυβω,σε μια ωριτσα δουλευω,αστα βραστα δηλ και σχολαω αυριο... η μικρη εχει μεγαλωσει ,οταν ανεβουμε θα την δεις ,θα κανονισουμε καφεδακι!!! μιλαμε γ 3 Γενάρη πρώτα ο Θεός... εδώ ρε παιδιά ο καιρός ειναι πολυ περίεργος... το πρωι (6 η ωρα) εριχνε αστραπες κ βροντές,εβρεξε λίγο ,μετα εβγαλε αέρα και τωρα εχει αέρα κ ήλιο κ φυσικα 20 βαθμούς ,τελικα γ το γρουμπαλακι δεν πηγα γιατρο...εφυγε μονο του...εαν ξαναεμφανιστει θα παω... βαριεμαι να παω δουλεια ...αντε να μεινω εγγυος να σταματησω! ειμαι με τις ωρες μου ..μια θελω μια λεω να μεγαλωσει λιγο ακομη η μικρη...οτι ναναι... μαγειρευω κοτοσουπα,οσοι πιστοι προσέλθετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια απο την ηλιολουστη αθηνα .

χρονια πολλα στουσ εορταζοντες .

ο μικροσ μου κοιματε ακομα .....και μενα χρυσα ετσι κοιμοταν με το κεφαλι του στην κοιλια μου .....

ηρτθε στο δωματιο στισ 7 το πρωι .

χθεσ εκανα την βλακεια και ειπια εσπρεσο το απογευμα .....πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια με πιανει καφεσ και δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ !!!! στισ 3 κοιμηθηκα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρααααα....Τι κάνετε;;;;Εγώ δουλειά....

Μιτσάκι μου χρόνια πολλά....Ό,τι επιθυμείς...Με το καλό νακρατήσεις το νινάκι αγκαλίτσα.... :D:D:D

Γιώτα είδα τις φώτος στο Fb...Η μικρή είναι θεάαααα...Ρε πάχυνε ή μου φάνηκε;;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll:

Επίσης, απαιτώ να αδυνατίσεις αμέσως...Σε είδα σε φώτο και έπαθα πλάκα....Είσαι καρακουκλάρα μωρή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Έλα να ξεκινήσουμε μαζί δίαιτα..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σισσάκι μου αντε με το καλό ο γάμος και σύντομα με φουσκωτή κοιλίτσα..... :D:D:D:D:D

Εχεις και νυφικό ρε να κλείσεις.... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι σοβαρά είχε μελάνι στο στόμα;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Ρε τη σκανταλιάρα....Στείλε τυροπιτάκια.... :lol::lol::lol::lol:

Χρύσα περαστικά ρε...Τι ταλαιοπωρία είναι αυτή.... :(:(:(:( Και για εσάς και για τον Τζεφ....

Κοιμήσου κι εσύ ρε τώρα λίγο να ξεκουραστείς... :?:?:?:?

Αφρο με τις αναγούλες είσαι οκ;;;;Πέρασαν;;;;; :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παθω εγκεφαλικο,χαλασε η ηλεκτρομαγνητικη κλειδαρια στο αμάξι μου και με πηραν να μου πουν οτι κοστιζει το ανταλλακτικο 120 ευρώ... και χαλασε λογω υγρασιας μου ειπε ο μαστορας! 4 μηνες στο νησι και αρχισαν τα οργανα ..αμ δε που θα το αλλαξω ....ειχαμε και παλια κεντρικο κλείδωμα ?θα ανοιγω τις ασφαλειες με το χέρι!!! χαχαχααχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον πινω καλυτερα απο τον νες .....στην πρωτη εγκυμοσυνη δεν ηθελα καθολου αλλα σε αυτην μια χαρα κατεβενει !!! :D

Παναγιωτα εχω κανει μεγαλο αθλο να πινω μονο 1 καφε την ημερα ....απλα χθες ξεφυγα

σισιο καλοσ ηρθες και με το καλο να παντρευτεισ να νοικοκυρευτεισ αχαιρευτη :lol::lol::lol::lol::lol:

αν θεσ dj σου προτεινω εγω .

περνανε γωγω περνανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παθω εγκεφαλικο,χαλασε η ηλεκτρομαγνητικη κλειδαρια στο αμάξι μου και με πηραν να μου πουν οτι κοστιζει το ανταλλακτικο 120 ευρώ... και χαλασε λογω υγρασιας μου ειπε ο μαστορας! 4 μηνες στο νησι και αρχισαν τα οργανα ..αμ δε που θα το αλλαξω ....ειχαμε και παλια κεντρικο κλείδωμα ?θα ανοιγω τις ασφαλειες με το χέρι!!! χαχαχααχαχαχα

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα θα είμαι έγκυος Θεού θέλοντος εκείνη την εποχή! Αυτό έχει αποφασιστεί!

Θα μου δώσει και η Νατασα συμβουλές! Πότε πρέπει να φορτσάρουμε για να γεννήσω Φλεβάρη. Ακούς Νατάσα;; Περιμένω!

Αφροδιτάκι τέρμα οι καφέδες για σένα!! χαχα Και εννοείται οτι θ αμου προτείνεις! Δεκτες όλες οι πορτάσεις!

Γωγούλα μου για νυφικό δεν ξέρω... Ντρέπομαι να βάλω... αν και ο σύζυγος έχει εκδηλώσει επιθυμία να με δει με νυφικό... Τες πα θα δούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο μενα γιατι δεν ζητασ συμβουλεσ ποτε να φορτσαρεισ ?ε ? 2/2 ειναι το καμαρι μου :-p

μπορεισ να βαλεισ ενα πολυ σικ νυφικο και καθολου φουντωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Σε καταλαβαίνω κορίτσι μου. Εγώ δεν κοιμάμαι λόγω ΓΟΠ αλλά νυστάζω όλη μέρα. Αν τους έλεγες όχι τι θα σου έλεγαν δηλαδή;;; Τι κάνατε τελικά;
    • Έλα ρε έπρεπε να το σκεφτόμουν δεν είναι τώρα να έρχεσαι με τέτοιες ηλικίες σε επαφή εδώ ακόμα κοξάκι κυκλοφορεί είναι ότι χειρότερο για μια εγκυο τώρα να κολλήσει τίποτα ειδικά κάτι τέτοιο έπρεπε με ευγενικό τρόπο να αρνηθείς  και σήμερα κιολας που είναι η γιορτή του πατέρα έπρεπε να κάνουν κάτι όλοι μαζί οικογενειακά 😊
    • 6 χρόνων είναι δίδυμα.. μωρέ σε λίγο καιρό μου φαίνεται θα το πω κι εγώ σε όλους ότι πια δεν πολύ δέχομαι επισκέψεις..γτ από μόνοι τους δεν! Άντε τώρα θα τηγανίσω πατάτες και αυγά γτ δε θα θέλουν να φάνε φακιές που έχω.. αχ αχ ελπίζω να μην έρθουν 2 το βράδυ να τα πάρουν.. τώρα νευριάζω κι εγώ δε μου φταίνε τα μικρούλια, αλλά οι γονείς τους οι αναίσθητοι..
    • Ααα ωραία ποσο χρόνων είναι τα μικρά σου αδερφού σου; Εγω να σου πω την αλήθεια αποφεύγω να έρχομαι σε επαφή με παιδεία ειδικά αυτά που πάνε και σχολείο μόνο σε εξωτερικό χώρο πχ καμία παιδική χαρά και αυτο μια στο τόσο λογο του παιδιού  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...