Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Χρυσα θα μου φυγει η λοξα καποια στιγμη και θα βρω την υγεια μου... :lol::lol::lol:

Πηγες στον γιατρο? Ολα καλα? Κολυμπαει το γοργονακι σου...? (λες να' ναι κορη....?) :roll::roll: !!!

Κουβαλαω ιωσεις με το τσουβαλι απ' τον παιδικο φετος... κι ολα η μικρη τα τραβαει... εγω δεν εχω αναγκη... βηχω-ξεβηχω... μια χαρα ειμαι... η μικρη υποφερει.... :cry::cry:

Οροοοοοο......???? Μπετονια ολοκληρα!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα αγαπες μου!!!!!!!!!!!!

τι μου κανετε??? μου λειψατε...εχω παρει δυο μερες αδεια και εχω αφοσιωθεί στην κοράκλα μου!!!!!!!το τι χαρα εχει που μαστε ολη μερα μαζι...μου κανει αγκαλιτσες ...μου φιλαει το χερι...ουτε παπας να μουν :lol::lol:

πηγαμε και χθες και σημερα ατα...μιας και ειχε τοσο καλο καιρό... ;) εκανα πρωι πρωι όλες τις δουλειες που χα..και βουρ μετα ατα...πηγαμε φουρνο...πηρα καφεδακο απ'εξω...και μετα παιξαμε στις κουνιες...αχ ωραιο ηταν το διαλειμματακι μου...αυριο παλι δουλεια... :(

εγκυουλες μου τι κανετε?

Χρυσουλινι μουυυυυυυ?

Ιφι,Ζαιρακι...

Στελλουνι,Συμπεθερουλα,Ανδρουλα,Χαρουλα,Ποπίτσα,Φανουλι,Αγγελικουλα και Δωρουλα....πολλα πολλα μακιααααααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hello κοριτσάκια μου, τι μου κάνετε?

Έγω είμαι πολύ ανακουφισμένη απο χτές το Χρυσάκι μου τρώει φαγάκι μετά απο 3 μήνες αφαγίας άρχισε να τρώει αλεσμένο βέβαια αλλά δε με πειράζει καθόλου σαν ξαφνικά να της άνοιξε την όρεξη και είναι πολύ δεκτική να δούμε πόσο θα κρατήσει ,η αλήθεια είναι ότι πριν μερικές μέρες ήταν με πυρετό και δεν έπινε ούτε γάλα ας ελπίσουμε ότι θα συνεχίσει ~!!!Φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια του mammy!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!

πρωτα απο ολα περαστικα στα αρρωστουλικα μωρα και καλη συνεχεια στις εγκυουλες μας!

εμεις καλα-τα ιδια δηλαδη στο προγραμμα μας!κοριτσια εμεις το γαλα το πινουμε ακομα σε μπιμπερο - γιατι ξυπναμε και τη νυχτα ακομα- και μαλιστα γυαλινο νυκ. τα αλλα υγρα τα πινει στο ποτηρι με καλαμακι αλλα η διαδικασια με το γαλα τον νανουριζει!

ερωτησεις:

1.να το κοψω το μπιμπερο - εχουμε και 16 δοντια μπορει και παραπανω!

2.να αλλαξω το γυαλινο με πλαστικο?ποιο ειναι ασφαλες?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδιαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσάρες μου????

Εγω σήμερα χαλαρώώώώνω.......

Συμπεθερουλα μου όχι,όχι!!!Στα όπα όπα θα τη έχω στο υπόσχομαι....Μη μου την πάρετε

απο τώρα!!!(Αν κ θα είχε τρελό γέλιο συμβίωση Χ-Ο!!!!!!!!!!!!!!! =)) )

Φανούλα μου αχ κ εσύ αρρωστη σαν εμένα είσαι...Αφού πολλές φορές ο Κωστάκης με κοιτάζει

με απορία,σαν να σκέφτεται "τι πόρωση ειναι αυτη.." :-?Τα φιλάκια μου στο Αναστασακι μου..

Άλλο κακό να μη σας βρει...Αλλα σκέψου κ τη θετική του πλευρα..Ουσιαστικά η μικρη

ου είναι σαν να πάει σχολείο πρώτη χρονιά...όταν με το καλό πάει θα έχει αποκτήσει

τα απαραίτητα αντισώματα κ δε θα την πιάνει τίποτα!!!!!

Ποπίτσα μουουουου!!!!!Μπράβο στο κοριτσάκι μας,επιτέλους τρωει,φτου φτου μη τη

ματιάσουμε!!!!!Καλή συνέχεια αγάπη μου!Η μαμά πώς είναι?

Χαρούλα μου καλημέρα!!!Εγώ νομίζω πως η αλλαγή απο μπιμπερό σε ποτηράκι δεν

πάει με τα δόντια αλλα με τη διάθεση του μωρού να αλλάξει σκεύος..

Εμένα η Ολίνα πίνει το γάλα σε μπιμπερό κ μάλιστα ενώ ένα διάστημα το έπινε μόνη της,

κάποια στιγμη είχα παραγεμίσει το μπιμπερό,πιτσίλισε την ώρα που πήγαινε να πιει

κ τωρα της το ξαναδίνω εγώ!!Επίσης,εγώ εξ αρχης χρηιμοποιώ τα μπιμπερό AVENT κ μ

εχουν βολέψει απίστευτα,κ σαν μέγεθος(είναι κοντόφαρδα) αλλα κ το υλικό τους...Είναι πλαστικο μεν,αλλα

όχι εκεινο το χοντρό πλαστικό που μου λενε οτι μυρίζει..Κ καθαρίζουν πανεύκολα γιατι εχουν

μεγάλο άνοιγμα στο στόμιο..Σούπερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσουδια..ολα καλα χτες δε μπορεσα να μπω διοτι κανω μια αγωγη τωρα να συνελθω λιγο γιατι κοπαναω κατι τρλλους παλμους και μπερδευτηκα το βλημακαι πηρα τη διπλασια ποσοτητα και ημουν αστα να πανε......

ειστε καλα..?

εγω παιρνω ακομη τις αμπουλες με φυσιολογικο ορο και τις αδειαζω μεσα στη συριγγα η βαζω μια σε καθε ρουθουνι..μπορω να πω συνηλθαμε αλλα τωρα βαζω 3-4 φορες τη μερα

την κυριακη αδειαζει ο νοικαρης το σπιτι μας και αρχιζουμε τα μερεμετια...χτες πηγαμε στο leroy merlin να δουμε τι θα χρειαστουμε ..πωπω τρελαθηκα τι πραγματα εχει καλε???ολα τα ηθελα αλλα .......πρεπει να περιοριστουμε αρκετα

εν τωμεταξυ....γκαντεμια τωρα που θελουμε να φτιαξουμε κηπο και απο εξω δουλειες μας πηρε και μας σηκωσε ο αερας..πολυ κρυο εδω στη θεσσαλονικη και τα περιχωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας τι κανετε; εμεις εδω τα ιδια...ποια ιδια δηλαδη που πριν λιγο λουστηκε με τον καφε του πατερα του... :lol: ευτηχως ειχε κρυωσει, κ δεν ηταν πολυ εξω η κουπα.. :huh: τωρα πως την εφτασε;Φανη εσενα θυμηθηκα...... :kiss: χθες το απογευμα πηγαμε πρωτη φορα σε παιδοτοπο στα gountis δεν ειχε πολυ κοσμο αλλα ο μικρος τα καταχαρηκε, στο παρελθον ειχαν κ κοπελα μας ειπαν που τα προσεχε αλλα μαλον λογω οικονομικης κρισης τωρα δεν... ;)

για το γαλα που λετε κ εμεις σε γυαλινο μπιμπερο που το κραταω εγω ακομη...χθες παλι δεν το ηθελε λογω πιπιλας, κ σε καποια στιγνη ειπα πως θα του το δινω; :( ευτηχως εχω 2 μπουκαλια κ στο ενα ειχα αφησει την παλια, κ σημερα χωρις νουμερα επιασε επιτελους την καινουργια.... :) αλλα σας ζαλισα με τα δικα μου.... :S

απο δουλιες κανω το βασικα, τωρα ποια μαζι με το μικρο κιολας, εκεινη η τρελα το να ειναι ολα στην εντελεια μου εφυγε, βλεποντας κιολας πως σε λιγη ωρα μοιαζει βομβαρισμενο....ειπα οποια δεν εχει παιδια κ ερθει επισκεψη στο σπιτι εκεινη θα με παρεξηγησει... ;)

σας αφηνω καλο σ/κ σε ολες σας μακια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CHAROULA εγω προτεινω ανοξειδωτα μπιμπερο και κυπελακια εχω βρει την υγεια μου εδω και 1 χρονο...και να φανταστεις δε τα χω αλλαξει ακομη 1-2 φτανουν εισαι καλυμμενη δε παθαινουν τπτ ειναι και πολυ υγειινα και καθαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε όλες!!!!τι μου κανετε κοριτσακια μου και μπεμπάκια όμορφααααααααααααααα??

Χαρουλα μου γλυκια και εγω την ιδια απορία έχω...το νερο το πινει απο το πλαστικο ...τον χυμο πορτοκαλι σε ενα μικρο πλαστικο ποτηρακι με καλαμακι !!!!! πάντα!!!!!αφου αν δεν της το βαλω μεσα μου ανοιγει το συρταρι και λεει κα.... :lol::lol: αλλα το γαλα εξακολουθουμε να το πινουμε στο γυαλινο και εμεις....εχει συνηθισει να σου πω την αλήθεια την πιπιλα και φοβαμαι να της το αλλαξω γιατι ωρες ωρες ειναι βραδια που πινει μονο 50 και νανι..

Ποπίτσα μου πολυ χαρηκα που η Χρυσα μας ξανααρχισε να τρωει...μπραβο στο κοριτσακι μας!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: και εννοειται να ναι πάντα έτσι...πτου πτου...με την μανουλα φαντάζομαι όλα καλα ε?

Χρυσουλινι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ που εισαι αγαπη μου????

μου λειψες ...το σπορακι μας τι κανει? ο τρελος ταζουλης μας?

Συμπεθερουλα μου ηπιατε και καφεδακο εεεε? γλυφοταν φανταζομαι... :lol::lol: εμας της ειχε πεσει μια φορα νες ...ευτυχως απο νερο βρυσης και εκτος απο τα ρουχα της γλυφοταν το παπακι μου...αχ θελω και εγω να την παω σε παιδοτοπο δεν τη εχω παει ποτεεεεεεεεεεεεε....μπραβο που περασατε όμορφα... :P

Στελλουνι,Αγγελικουλα,Φανουλι,Δωρουλα,Ιφι,Ζαιρακι που ειστε κουκλες?????

Αντρουλα μου αντε με το καλο να φτιαξετε το σπιτακι σας...και εγω ανυπομονωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω καρολινακι μου ....

αντε να υσηχασουμε λιγακι...βασικα εχω κατι προβληματα με τον απο πανω γιατι δε θελει να βαλουμε ορια στην αυλη και μου την εχει σπασει εγω δικαιουμε το διπλασιο και δε θελει ο υπος..αλλα αν δε θελει εγω θα το χωρισω μονη μου και θα ξεκινησω εργασιες απο την πλευρα μου εγω την προταση μου την εκανα..αν δε θελει δε θα σκασω κιολας αλλο ...ηδη αρκετα παθαινω απο το ανχος μου....τρελιτσα αυτος τρελιτσα κιεγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντινάκι μου όλα καλά και η μανούλα καλά και εμεις καλύτερα ας ελπίσουμε ότι θα συνεχίσουμε έτσι,είδα και τις φωτό είστε κούκλες και οι δύο !!!

Καρολινάκι μου γλυκό μη στεναχωριέσαι για το γάλα θα έρθει η μέρα που θα πιεί πο πολύ όσο πίνει καλό είναι σου μιλάει η μάνα η πονεμένη με το φαγητό!!!

Αντρούλα ,Φανούλα ,Molly ,Iφιγένεια φιλια πολλά και ΚΑΛΑ ΧΙΟΝΙΑ!!! Έτσι λένε για το ΣΚ λέτε να χιονίσει και στην Αθήνα και να ξεχυθούμε για χιονόπολεμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι μου κανετε? Εξεφανιστηκα για λιγο γιατι ειχα διαβασμα αλλα αυτη τη φορα ξε-αγχωθηκα για τα καλα... εκανα μια πολυ σπουδαια ανακαλυψη σε μια σελιδα του πανεπιστημιου Κρητης υπαρχουν ολοκληρα βιβλια και αρθρα και παλιες πτυχιακες για να κατεβασω δωρεαν! Ετσι θα μειωσω πολυ το κοστος της βιβλιογραφιας της πτυχιακης μου... και θα μεινει και κανενα ευρω για το δωρο του Αι-Βασιλη στον Ιασωνα. Ακομα δεν εχω σκεφτει τι θα ειναι...

Αννουλα, χρονια σου πολλα, με υγεια και ευτυχια!

Διαβαζα τα νεα σας απο το πρωι σε δοσεις γιατι ειχα και την ψαροσουπα να φτιαξω και κατι αλλες δουλιτσες...

Κατερινα-antroula, τελικα ηταν θεμα αγχους και ανεβαζεις και νευρο-πιεση ε? Ποιο χαπι σου εγραψαν για την αρρυθμια? Το inderal? Προσπαθησε να ηρεμησεις λιγο και αν σου ξαναερθει αυτο το μουδιασμα και διαφορα αλλα περιεργα (να χανεις τα λογια σου, να μην μπορεις να ανασανεις), διωξε αμεσως τη σκεψη οτι κατι σοβαρο σου συμβαινει εκεινη τη στιγμη, χαλαρωσε και φυσα-ξεφυσα, μεσα σε ενα μικρο σακουλακι, θα περασει μεσα σε 10 λεπτα το πολυ. Σε λιγο καιρο θα ειστε και παλι σπιτι σας... εκει θα ειναι ολα καλυτερα χωρις τριτους μεσα στα ποδια σου!

Φανη, χαρωπη νοικοκυρουλα μου, χαιρομαι πολυ που ειναι καλυτερα η Αναστασια! Της κουβαλας ιωσεις απο τον παιδικο αλλα αν το δεις απο τη θετικη του πλευρα, οπως λενε και τα κοριτσια, θα ειναι μισο-ετοιμο το ανοσοποιητικο της οταν θα παει κι αυτη σχολειο και δε θα υποφερει τοσο... Οσα παιδακια πηγαν φετος πρωτη φορα ειτε παιδικο, ειτε προνηπιο, περνανε μεγαλα ζορια, αρρωσταινουν με απιστευτους ρυθμους, ανεξαρτητως ηλικιας! Μονο οσα εχουν μεγαλυτερα αδερφακια δεν ειναι τοσο χαλια, για ευνοητους λογους. Κανε τις δουλιτσες σου και γραψε και τιποτα, να μαθαινουμε τα νεα της πολυ-λογουλας σου...

Κωνσταντινα, κι εγω τα ιδια μπιμπερο χρησιμοποιουσα αλλα για πολυ λιγο, γιατι ο Ιασωνας κατι επαθε στα καλα καθουμενα και δεν ηθελε μπιμπερο, ουτε ποτηρακι με στομιο ουτε καλαμακι, απο 10 μηνων και κατι... ειχε κοψει και το γαλα εκεινο τον καιρο και επινε νερο και χυμο απο ποτηρι κανονικο πλαστικο στη αρχη. Μετα αλλαξε γνωμη και γι αυτο και ηθελε μονο γυαλινο. Ετσι, ενω ειχα κατστρωσει ενα ωραιοτατο σχεδιο για να τον δελεασω μετα το χρονο να κοψει το μπιμπερο, δε χρειαστηκε... Οταν ξαναρχισε το γαλα ηταν σχεδον 1ος ετους, δεν του ξαναεδωσα μπιμπερο μεν, αλλα ξαναδοκιμασα με τα ποτηρακια με το στομιο... δεν ηξερε τι να τα κανει, μονο τα μασουλαγε και γαλα δεν επινε. Μειναμε στα κανονικα ποτηρια του νερου λοιπον. Τωρα προσπαθω να λυσω το προβλημα "μονος μου", δε με αφηνει να κραταω το ποτηρι ουτε λιγο απο το κατω μερος και φοβαμαι για ατυχηματα... Ψαχνω να βρω ανοξειδωτα ποτηρια στενα, αλλα δε βρισκω παρα μονο κατι κουπες πολυ φαρδιες με χερουλι. Δε θα κανουμε δουλεια με αυτες, μπανιο με γαλα θα κανουμε...

Χαρουλα, δε κανεις καμια δοκιμη με κανενα ωραιο παραμυθακι, με μικρα μωρα που χρειαζονται μπιμπερο και δεν εχουν, και μεγαλα παιδια που πινουν το γαλα απο το ποτηρι και τους φερνει δωρο η νεραιδα... να κοψετε το μπιμπερο? 16 δοντια δεν ειναι και λιγα...για να μενουν με το γαλα κολλημενο πανω τους ολη τη νυχτα... αν δεν πιασει βεβαια, αλλαξε μονο τα γυαλινα μπιμπερο με πλαστικα. Τα philips avent bpa free, ειναι ασφαλη οσον αφορα στο υλικο τους και ευκολα στο καθαρισμα. Να βρεθουμε καμια φορα που θα ερθετε Αγρινιο... κι εμεις παμε συχνα. Εχουμε φιλους και τα Jumbo και τα Λητω εκει...

Καρολινα, καλοπερασατε στην παιδικη χαρα... πως να μη σου δινει φιλακια ολη την ωρα η ομορφουλα σου? Κι εμεις πηγαμε χθες αλλα ειχε κρατησει λιγη υγρασια απο τις προηγουμενες μερες και ο Ιασωνας, εσκαβε με τα δαχτυλα τα πανω χαλικακια και εβρισκε τα λσπωμενα απο κατω... Χαλια το καινουριο κοτλε παντελονακι του, χαλια το μπουφαν, χαλια ολα, ειχα λασπη ακομα και μεσα στη φανελα του, στη μυτη του... μολις γυρισαμε τον εβαλα ολο με τα ρουχα και τα παπουτσια μεσα στη μπανιερα, αρκετα βρωμικες ειναι οι μοκετες, δεν χρειαζονται και λασπη απο το γουρουνακι μου.

Ποπιτσα, περασε κι αυτη φαση της λιγοφαγιας... Ανακουφιστηκες κι εσυ επιτελους! Αλεσμενα? Αλεσμενα, απο το σχεδον τιποτα πολυ καλυτερα... Θα φαει και κανονικα οταν ερθει η ωρα της!

Κατερινα-ninina, του αρεσε ο καφες του γιοκα σου? Ακομα δεν προλαβε να περπατησει καλα-καλα και νομιζει πως μεγαλωσε τοσο για να πινει και τον καφε του παππου του! Εκανε τα πρωτα του βηματα μονος του!!! Καλα τρεχαλητα και σκαρφαλωματα τωρα...

Χρυσα, Ντινα και Ιφιγενεια, πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας! Θα περιμενω οσο χρειαστει για να βεβαιωθω οτι δεν ειστε υποψηφιες για κανενα τρελαδικο με ενα παιδι (περιπου 2 ετων μεσα στη αρνηση) και ενα μωρο που θηλαζει ταυτοχρονα... οσο χρειαστει! Οχι μονο μεχρι τα επομενα Χρισουγεννα αλλα και μεχρι το επομενο καλοκαιρι αν χρειζεται Ντινα... Και αν ειστε καλα και ευτυχισμενες, θα το σκεφτω κι εγω τοτε! Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις και στους υπερηχους σας...

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλες!!!!

Δε σχολιαζω ειμαστε χαλια

ο Χριστοφορος εχει απο χτε ςπηρετο 39 που δεν πεφτει με ΤΙΠΟΤΑ!!!!

τον πηγα στην παιδιατρο σημερα- δεν μπορει να κανει διαγνωση τηλεφωνικα μου ειπε- και ειμαστε αυτια κοκκινα, λαιμος κοκκινος, ακροαστικα ευτυχως δεν εχει

δωσαμε ουρα για καλλιεργεια για να αποκλεισουμε ουρολοιμοξη γιατι τετοιον πυρετο που δεν πεφτει με αντιπυρετικα δεν δικαιολογουν τα κοκκιναδια, και επιχρισμα λαιμου για να δουμε εαν θα χρειαστει να παρει αντιβιωση

Και ..μαλλων κολλισε και εμενα!!!!!

Εχω πονοκεφαλο τρομερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καληξσπερα τι μου κανετε?μαθαινω ολεσ καλα καλο αυτο..εμεις ησυχα φωναζουμε κλασσικα γιατι τα ανεβαινουμε ολα καναπεδες καρεκλες τραπεζια κρεββατια και εγω φωναζω...

αλλα ευτυχως η ψυχολογια μου καλα και ας φωναζω...σημερα ειμαστε μοναχουλια θα μου κακοφανει ειχε 5μερς αδεια ο αντρας μου και τον ειχαμε παρεα ολο το 24ωρο...τι νακανουμε ρημαδουπηρεσια..

χαρουλα για τα μπιμπερο εμεις το γαλα το πινουμε σε μπιμπερο και εχω βολευτει με 4 πλεον ολα κικο 2 απλα 350αρια γυαλινο και πλαστικο και 2 που εχουν τη καμπυλη για να μην παιρνει αερα...εχουν μεγαλη ροη και σε 5 λεπτα παει το γαλα....εχω ενα σωρο και απο ολες τισ μαρκες και γυαλινα και πλστιικα αλλα πριν δεν μου φτανανε 20μπιμπερο...το νερο μεχρι πριν απο λιγο παλι απο μπιμπερο πλαστικο του δοκιμασα ολα τα υπολοιπα ου ειναι για το επομενο σταδιο τιποτα..και βολευτηκαμε με 2 που εχουν καλαμακι με καπακι τα σπρωχνιεσ τσουπ βγαινει το καλαμακι καιοταν το κλεινεις δεν τρεχει νερο μονο απο εκεινο πινει μονος...και επειδη το βαζω στο τραπεζι στο σαλονι τωρα μου πινει ακομα πιο πολυ νερο απο πριν που του εδινα...περιπου 400με 500μλπινει νερο τη μερα..τα πηρα απο τα τζαμπο με σχεδιο τα χοτ γουιλς...ειναι θεμα παιδιου ποτε θα παει απο μπιμπερο σε ποτηρι μην το πιεζεις κατα καιρους δοκιμαζε το και θα σου δειξει αν θελει να πιει απο αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...