Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Φανλη έκατσα σπίτι με αναρρρωτικλη μέχρι να συμπληρωθελι το 1ο τρίμηνο και να πάρει τα πάνω του το νινί μου, μιας και είχαμε τοπροβληματάκι με την ανάπτυξη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να πανε ολα μα ολα καλα! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη (με πολυ sex.. :D και καθολου αγχος)! Αυτη τη φορα θα κανεις την κορη!! Ειμαι σιγουρη... το βλεπω στα ματια σου!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Οσο για τον τοκετο... εχεις πολλους μηνες μπροστα σου να σκεφτεις και να αποφασησεις!

Θα ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις... ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ζαιρα... μια χαρα! Πιστευω να μη δουλευεις μεχρι την τελευταια μερα...

Εγω η κακια της παρεας δε ζηλευω ουτε τοσο δα......!!! :D

Χαιρομαι παρα πολυ που ειστε ολες γκαστρωμενες, αλλα εγω δε θελω δευτερο ΑΚΟΜΗ!

Λεω να κανω το δευτερο μετα τα 30... (εχω 2 χρονια ακομη να το σκεφτω... :D ...) αλλα αν ερθει νωριτερα καλοδεχουμενο... Ποτε δεν ξερεις τι ξημερωνει...

Μαρακι εσυ μας εχεις φαει ολες στη στροφη με την πολυλογια σου!!!

Να μου φιλισεις τον εξυπνουλη σου και να προσεχεις στον παιδικο με τις ιωσεις...

Εγω κουβαλαω καθε μερα κι απο μια καινουργια.... :evil:

Ε ρε τι εχουμε παθει..... Γεμισε μυξες απο το μεσημερι η μικρη και μεχρι το βραδυ εκανε εμφανιση και ο πρωτος γαιδουροβηχας.... Ελπιζω να μου μου κανει και κανα πυρετο, θα πηδηξω απ' το μπαλκονι... βαρεθηκα..

Κοριτσαρες παω να ξαπλωσω γιατι εχω ξυπνημα στις 6:30 ΝΤΑΝ! και η ωρα ειναι 12:30...

Φιλια σε ολες! Εγκυμονουσες και μη...........!!!!!

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ μου και γω πιστευω κοριτσακι θαναι...μωρε γερο ναναιβασικα

ΑΓΓΕΛΙΚΗ μου και γω τοξερα αυτο με τοαυγο αλλα ουτε καν τολμησα να το σκεφτω η να το αναφερω για τη σαλμονελα..μη παρουμε και κανα ανθρωπο στο λαιμο μας.παντως τα κακα του ηταν σορυ κιολας καφε πρασινο....αν ηταν κατι θαταν μαυρα μαυρα ε???

αυριο εχουμε εμβολιο ανεμοβλογιας και εξεταση και τα διευκρινησω παντως 2 μερες προσοχη θελει..΄λλες φορες τα κανει 5-6 φορες....πιφ σημερα που τα περιμενα μονο μια...ελεος πια μας δουλευει

MOLLY MUMMUDI ΦΑΝΗ ΖΑΙΡΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!

ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΛΥΘΑΙΝΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ!

ΜΠΡΑΒΟ ΧΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ!

ΟΧΙ ΖΗΛΕΥΩ-ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ ΠΟΥ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!-ΑΝΤΕ ΘΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ!!!!!

ΦΑΝΗ ΤΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ!ΓΛΥΚΑ - ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΑΘΗΜΑ "ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ, ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΚΤΛ" ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΠΙΑΝΕΙ!

ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ-ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΠΟΣΠΑΣΜΕΝΗ ΟΜΩΣ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ.ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΕΙΠΑ!

ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΥΝΤΟΜΑ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εσυ μας εχεις φαει ολες στη στροφη με την πολυλογια σου!!!

!

:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

Βρε συ,δε μπαίνω συχνά γι αυτό σας τα γράφω μαζεμένα! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Άκου εγώ πολυλογού????????????????????

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!!!!!!!!

καλε τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα??????

Χρυσουλινι μου γλυκο Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

ΜΕ μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη !χωρίς ενοχλήσεις....ενα υγιεέεεεεεεεεεεεεεστατο νινάκι και αυτό το ζουζουνάκι να μοιάσει λιγααααααααααακι του μπαμπά :lol::lol: μιας και ο ταζούλης μας είναι καρμπόν μανούλα...!!!!!!!!!.αχ πολυ χαρηκα βρε φιλεναδα!!!!!!!!!!!!!

Μαρακι μου συγχαρητηρια και σε σενα για την νεα σου δουλίτσα!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: φανταζομαι χαρα ε?μεσα στους μπομπιρες...αλλα συναμα και μεγαλη ευθυνη....καλη αρχη λοιπον και σιδεροκεφαλη που λενε!!!!!!!!! :lol::lol:

Στελλουνι μου γλυκο που χαθηκες εσυ ? η Αφροδιτουλα μας ειναι καλυτερα?

Συμπεθερουλα μου...

Φανουλι......εχω μεινει με την Αναστασια σου....αχ τι παιδι...θα τρελαθω...!!!!!!

εμεις μαθαμε πως κανει το προβατακι μπα... :D το μπε μας δυσκολευει... :lol::lol:

και το νερο το λεμε νεο...η κατι τετοιο... :P

πάντως αυτο μου κανει και με τρελαινει το Λυδιακι μου είναι οτι μας φερνει τις αντιστοιχες παντοφλες είτε εμενα ειτε του μπαμπα!!!!!!!!!!!!με το που μπαινουμε σπιτι.... :D:D σαν να λεει.. ελα ηρθες .. βαλτες και μην φυγεις...

Δωρουλα,Ποπίτσα,Αντρουλα ,Ιφι ,Ζαιρακι...και οποια αλλη ξεχνω πολλα φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Αχ σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες...οσες επιθυμουν γρηγορα..το κρυο ευνοει τις αγκαλιτσες..

Φανη με εχει τρελανει η κορη σου!! τι παιδι ειναι αυτο...φτου φτου να μη τη ματιαξω..ετσι να συνεχισει .

Μαρακι συγχαρητηρια..καλη σταδιοδρομια..και καλη υπομονη!!!!

Κατερινακι μου τα φιλια στον Σωτιρακι...τη σιγανοπαπαδια...τι εκανες τελικα με το καροτσι;;;

Καρολινακι μου μερσι μερσι..τα φιλι αμου στην παπενια...καλε τι γλωσσουδικο εξελησσετε και αυτο;;;;...χαχαχα

Συμπεθερα που εισαι καλεεεεεε;;;

δε μου λες τελικα ποτε ανοιγει ο ονειρουπολη φετος και εως ποτε θα ειναι..πρεπει να προγραμματισω το ταξιδακι μας!!!!

Τα φιλια μου κουκλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέραααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μου πέρασε απο το μυαλό οτι κατι τετοιο θα ταν το λιονταρακι αλλα με

ξεγέλασες πονηρη απο τις προάλλες που είπες οτι γι αυτό το μήνα αποκλείεται!!!

Μπράβο,μπράβο,πολύ χάρηκαααα!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Όλα να πάνε καλά μωρό μου,με μια μπουμπού τωρα!!!!!!

Ουουουουφ...Η τριτη εγκυμοσύνη της παρέας με αποσυντόνισε εντελώς!!!

Ξεχασα τι ήθελα να γραψω κ να σχολιάσω...

Χθες πήγαμε με μια φίλη κ τον γιο της σ εναν παιδότοπο όπως σας είχα

γράψει κ ηταν τελεια!!!!!!Είχε μόνο 2-3 παιδάκια κ τα δικά μας!!!!Ξεσάλωσαν!!!!

Το δε Ολινάκι έτρεχε σαν παλαβό!!!Κ βεβαια στο τέλος,αφού ήπιαμε τον καφέ μας

μπήκαμε κ εμεις μεσα κ παίζαμε όλοι μαζί,μέχρι κ τραμπολίνο κάναμε ολόκληρες

γαιδάρες... ;));))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλ αμου εχουμε σχεδν σταματησει τον θηλασμο, θηλαζει μια φορα και εαν..το ζηταει πλεων μια φορα ανα 2-3 ημερες ε οπου να ναι θα σταματισει να το ζηταει ενετελως..μη φανταστεις δε οτι τρωει..ε απλα παιζει λιγο και χαιδευετε!!!

χαχαχα..συμπεθερα...πολυ τσαουσα το Ολινακι..ετσι την θελλω εγω..οχι κανενα κοιμισμενο ..αχ πολυ θελω να τη δω σε δραση...

Σε αποσυντονισαμε ε;;;; ε αντε βαλε μπροσ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΞΕΧΑΣΩ

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗΣ...ΤΩΡΑ ΤΙ ΄ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....

ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΩΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΧΕΧΕΧΕ....ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΜΕ ΑΣΦΑΛΕΙΕς ΔΕΝ ΠΑΛΕΥΤΕ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΑΝΟΙΧΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΠΑΜΕ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...ΣΤΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΕΡΑ ΕΒΑΛΑ 2 ΚΑΡΕΚΛΕΣ ΕΜΠΟΔΙΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΦΤΙΑΞΑΜΕ ΕΞΤΡΑ ΞΥΛΟ ΝΑ ΚΟΘΜΠΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ..ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΧΩ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣς ΜΟΥ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ...

ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΕΒΑΖΕ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΑ εβαζε ευτυχωσ δεν εχω τετοια θεμα στη περιπτΩΣΗ ΜΑΣ ΤΑ ΓΛΕΙΦΟΥΜΕ Η ΜΑΣ ΤΑ ΔΙΝΕΙ...ΘΕΛΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΣΤΑ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΤΑΚΤΙΚΗ ΕΛΥΣΕ ΤΗ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ...

ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΟΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΑΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΕ 8-9ΜΗΝΕς ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ 8 ΜΗΝΩΝ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΣΚΟΠΟ ΣΚΕΨΟΥ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΡΑΠΕΖΙΤΕΣ ΗΔΗ ΒΓΑΛΑΜΕ 2 ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΖΟΡΙ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΙ ΑΝΟΔΥΝΟ ΤΟΚΕΤΟ ... ΘΑ ΤΑΛΕΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΑΝ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ.....

ΩΡΑΙΑ ΝΕΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΧΑΘΗΚΑ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ ΣΤΟΛΙΣΑΜΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΙΧΑΜΕ ΓΕΝΙΚΗ ΣΠΙΤΙ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΨΟΦΗΣΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΑ ΕΠΑΙΞΕ...ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΗΛΟΠΙΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕΡΕΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΤΑΞΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ...

Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΟΤΑΝΘΕΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡα...ΚΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΤΗΝ ΠΑΛΑΒΗ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ....

ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΗΝΗ ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕς ΜΕΡΕς ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΗΞΙΜΑΤΑ-ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΜΕΤΑ ΠΕΙΝΑΩ ΑΧ ΔΕΝΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΗΝΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΙΟΛΑΣ ΕΣΚΑΣΑ ΕΦΑΓΑ 2 ΦΕΤΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΤΟΣΤ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΚΛΑΤΑΡΩ...ΘΕΛΩ ΣΑΝ ΕΜΕΤΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΠΡΗΞΙΜΟ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΝΗΛΙΕς ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 7 ΒΑΡΙΑ 8 ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΚΑΝΑ 1 ΜΕ 2 ΩΡΕΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΧΟΡΤΑΤΗ...ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΛΙΩΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ 2 ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΑΝΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΕΠΙΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΞΑΠΛΩΝΑ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑΝΙ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΤΟΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΩ ΚΑΤΙ ΛΕΩ ΑΦΟΥ Ο ΘΕΟΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙ....

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΩΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΟ ΝΑ ΜΑΛΩΝΕΙΣ ΟΚ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΜΩΡΙΑ ΛΕΩ ΜΑΛΛΟΝ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΘΑ ΠΑΙΝΕΙ ΤΟ ΕΧΩ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΜΠΑ....

ΦΑΝΗ ΜΟΥ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΧΘΕΣ ΠΗΓΕ ΤΟ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΓΑΜΕς(ΑΔΕΙΟ)ΚΑΙ ΜΠΟΥΚΑΛΙΑ ΚΙΑ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΥΜΠΗΣΕ ΣΤΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΕΚΕΙ ΕΦΤΑΝΕ...ΧΑΧΑΧΑΧ ΚΟΥΦΑΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΤΟΥ ΔΙΝΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΣΤΟ ΜΠΑΜΠΑ Η ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ....ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ....

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΞΕΧΑΣΑ ΜΟΛΥ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΑ......

ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΧΑΙΡΜΑΙ ΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΞΕΧΝΑΣ ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΤΟ ΠΑΛΕΥΩ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΜΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΑΠΑΙΣΙΑ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΓΑΜΩΤΟ....ΥΠΟΜΟΝΗ 2 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφι μου υπομονη κοριτσακι μου...τρεις μηνες λογικα θα κρατησει το πολυ και μετα πάπουυυυυυυυ....

και εγω στο Λυδιακι μου το πρωτο τρίμηνο ειχα απίστευτες καουρες ..ξινιλες...και αυτη την απαισια σαν μεταλλικη γευση... :? στο στομα..τι ετρωγα ξινο και μετα αλμυρο...τιποτα...απλα ηθελε στεγνες τροφες...μπολικα μακαρονακια με τυρακι...φρυγανιες με λιγο τυρακι...οχι πολλα φρουρα και σαλατες...και μπολικη υπομονηηηηηηηηηηηηη....

αχ πολλες εγκυουλες εχουμε και χαιρομαι πολυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζααααααααα!

Γεια σας κι απο μενα κοριτσαρες μου !!!

Μπορει να μη γραφω ...αλλα δεν σας ξεχναω ποτεεεεε ! Να το θυμαστε !

Που κ που μπαινω κ διαβαζω ...αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο να γραψω κ

να σχολιασω !!!

Θελω ομως να σχολιασω και να ευχηθω στην Χρυσααααααααααα !!!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ !!!

ΜΠΡΑΒΟ τα καταφερες βρε θηριο !

ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ !

... και τωρα θα σας αφησω παλι γτ μολις ξυπνησε ! Τα λεμε !

Φιλακια και συγγνωμη που ειμαι τοσο συντομη ...θελω να σας πω

κι αλλα !!! Αχ παωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΥΣΑ MOY βρηκα καροτσι αλλα δε το παραγγειλα ακομη θα μας το παρουν στο τελος..παντως με 3 ροδες θα παρω

ΙΦΙ για τις ανακατωσουρες και τις αναγουλες SPRITE ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΟΛΠΟ ΠΟΥ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ .ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΠΡΩΤΕΙΝΕΣ

MUMUDI ΜΟΥ και γω φοβαμαι πολυ να ξαναμεινω εγκυος αν δε τελειωσω τις εξετασεις μου για τη θρομβοφιλια....ως τοτε να με παει ....ολο δυσκολη το παιζω και παντα μεπροφυλαξη....αν και προτιμω να το αποφευγω οταν ημουν εγκυος που δεν εκανε ειχα λυσαξει......

σημερα πηγαμε παιδιατρο ειμαστε 13600 και 87 ποντους..ειμαστε πολυ καλα λεει δε φαγαμε γυαλι και μου πε να ξεχασω τα ωμα ασπραδια και τις ψιχες...παρακολουθουμε λεει μονο τις κενωσεις πουναι καταμαυρες σε τετοια περιπτωση.

καλα εγω κραταω παντως και αυτα που λενε οι παλιοι ..αν και ωμο αυγο δε θαδινα ψιχα ομως εδωσα....βοηθα πιστευω ...και μου το παν και το διαβασα απο κοπελες που τους τοχαν πει στο παιδων στην αθηνα....τελος καλο ολα καλα ...

αγγελικουλα γεια...

καρολικακι γεια...

ζαιρα ninina kai ολα τα κοριτσια σας χαιρετω και προσοχη οι εγκυουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο σας απογευμα....καλε τι ευχαριστα νεα διαβαζω; Χρυσα καλη κ ηρεμη εγκυμοσηνη σου ευχομαι μ ενα γερο παιδακι @};- να ποτε λεγαμε οτι ψαχνεις για γιατρο κ τωρα εισαι εγκυος!! πραγματικα δεν ξερεις ποσο το χαρηκα.. :-*

Μαρακι τι κανετε; αρχισες δουλεια παλι; καλη δηναμη ;) κ ενα μεγαλο μπραβο στο Γιωργο που εμαθε τοσα πραγματακια, :clap: κ εμενα θα μου την εδινε αν ξεκινουσα να παμε καπου κ ηταν κλειστα.... :angry:

Καρολινακι αντε η νεα χρονια θα σας βρει στο σπιτακι σας..... @};- το επομενο μαλον ευχαριστο νεο θα ειναι η εγκυμοσηνη σου ;)

Ιφιγενεια τελικα ειναι αληθεια πως καθε εγκυμοσηνη ειναι διαφορετικη... ;) κ ο μικρος διαβαζω, αρχιζει κ μαθενει καινουργια πραγματα...εφτιαξες μηλοπιτα κρατα μου ενα κομματι πλιζζζ :P

Ελενη εσεις τι κανετε; γραψε μας κανενα νεο σας οταν εχεις χρονο... ;)

Αννα πηραμε τα παποτσακια κ τα φοραμε κιολας ειναι τελεια!!ευχαριστουμε παρα πολυ... :x

τωρα τα δικα μας νεα σημερα ειχαμε παιδιατρο,εμβολιο ανεμοβλογιας, κ μαντεψτε πηραμε 1 κιλο κ ειμαστε πλεον 10800 ξεφυγαμε επιτελους απο το 9 κ κατι :lol: κ 87 ποντους, κ 49 π.κ ακους συμπεθερα ειμαστε πολυ στιλατοι αντρες :lol: κ το στομα μας ειναι ετοιμα να σκασουν πολλα δοντακια μαζι :cheer:

Φανη, Αγγελικουλα, Χαρουλα, Δωρα, Μυρτω, καλο απογευμα σε ολες σας @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι παλι !

Κανενας φουρνος θα γκρεμισει ... 2 φορες σε μια μερα ! :lol:

Κοριτσια να ευχυθω καλη εγκυμοσυνη σε ολες που περιμενετε

τα δευτερα παιδακια ! Ευχομαι να κυλησουν ηρεμα και ομορφα

οι μηνες που ακολουθουν ! Και με το καλο να υποδεχθειτε το νεο

μελος στην οικογενεια σας ! :-bd

Τα δικα μας νεα δεν ειναι καλα...ο μικρος ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ...

το μεσημερι αντε για καμια ωριτσα μονο και το βραδυ αν δεν

τον κανουμε αγκαλια δεν τον παιρνει ο υπνος και αν κανω να

τον αφησω στο κρεββατακι του ξυπναει ! Ουτε οταν ηταν βρεφακι

δεν εκανε τετοια ... Λες κι εχει αγκαθια το κρεββατι του ! Ολη νυχτα

μεχρι το πρωι η ιδια δουλεια εδω και μερες !!! Τα χερια μας ειναι δεμενα ...

δεν μπορουμε να κανουμε καμια δουλεια ... σβηνουμε τα φωτα και

κανουμε τους ψοφιους κοριους ! Κι εγω δεν κοιμαμαι καθολου !

Δεν ξερω τι να κανω πια ! Και τωρα που σας γραφω ειναι στον καναπε

διπλα μου ! Ουφφφφφφφφφφφ :( πειτε καμια ιδεα ...

Ασε δε που δεν τρωει κ καλα ... ειναι μονο 10 κιλα και 83 εκ. υψος...και το

βραδυ για γαλα ουτε συζητηση ! Μονο το πρωι πινει 250 γρ. !!!

Κατα τα αλλα μια χαρα ειναι ... ζωηρος, πανεξυπνος κ απαιχτος για να

επαληθευσουμε και τον τιτλο του θεματος μας ! ;)

Σας φιλω γλυκα ολες και επαναλαμβανω ... δεν σας ξεχναω :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν,το απόγευμα ξυπνήσαμε,βάλαμε στη διαπασών Χριστουγεννιάτικα

τραγουδάκια κ στολίσαμε το σπίτι μας...Χμμμ...Άκυρο...Έβαλα Χριστουγεννιάτικα τραγουδάκια

κ στόλισα το σπίτι μας,ενώ το τζιτζίκι μου βρήκε ευκαιρία κ έκανε όλα όσα δε την αφήνω

να κάνει όταν την παρακολουθώ!!!Κ όταν τελείωσα μου φερε μόνο 3 φορές εναν χρισό φιόγκο

κ βρήκα μία μόνο μπάλα στην κρεβατοκάμαρα...Κ αυτο με κάνει να ελπίζω οτι θα ειναι καλή

με τα στολιδάκια μου κ δε θα χρειαστει ν αφήσω φτωχό το δεντράκι μας απο τη μέση

κ κατω,εεε???τι λέτε??????? :ympray::ympray::ympray::ympray:

Ιφιγένεια υπομονή κοριτσάκι μου,δε μπορώ να καταλάβω πώς ειναι γιατι εγώ στην εγκυμοσύνη μου δεν είχα τίποτα απολύτως,απο την αρχη ως το τέλος...Αλλα ότι κ να ναι

θα ναι για 3 μήνες κ θα περάσει πουλί μου...

Αντρούλα μου καλε θηρια είστε εσείς,φτου φτου..Ζουμερό ζουμερό το παλικάρι σου!!!

Τα φιλάκια μου σε όλεεες!!!Καλό βράδυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον τελευταιο μηνα ξυπνουσε μια φορα τη νυχτα ... την τελευταια βδομαδα το κανει τοσο εντονα ! Αχχχχχχχχχχχχχχ τι να κανω ...πες κανα κολπο !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IFφιγένεια πόσο σε καταλαβαίνω.

εχω την ίδια ακριβώς κατάσταση. :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

μεταλλική γεύση, τάση για εμετό, ξινίλα κλπ. εγώ το αντιμετωπίζω με sprite όπως είπε και κάποι άλλη κοπέλα και καραμέλες με γεύση πορτοκάλι....λίγο μας ταλαιπωρούν αυτά τα 2α παιδάκια μας. στην 1η μου εγκυμοσύνη πετούσα. δεν είχα τίποτα. δεν το κατάλαβα ποτέ το μωρό, μόνο σκληραινε η κοιλιά μου αραιά και που...........λέτε να είναι πιο ήσυχα τα 2α???λένε ότι όταν το έμβρυο δε σε ταλαιπωρεί στην κοιλιά, σε ταλαιπωρεί αφού γεννηθεί, ενώ στην αντίθετη περίπτωση μετά είναι πιο ήσυχο....πότε έχεις ΠΗΤ???

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΖΕΙ?????????????? ΧΕΧΕΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕ

Κωνσταντίνα μπορεί να είσαι η επόμενη.χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι.. :D:D:D:D

Ελενίτσα μου φάση είναι.....πιστεύω. θα περάσει. εμείς πάλι πρέπει να ξαπλώσουμε στο κρεβάτι με τη μαμά, να παίξει λίγο, να κάνει τα δικά του και μετά να κοιμηθεί. συτό διαρκεί 1-1,5 ώρα τολιγότερο :-o:-o:-o:-o , στην κούνια ούτε για αστείο, μόνο κοιμισμένος πάει..βέβαια αυτό το κατάφερε τώρα που είμαι έγκυος και έπρεπε να ξεκουάζομαι. πηγαίναμε στοδωμάτιο κλείναμε την πόρτα, εγλω ξάπλωνα και αυτός αλώνιζε στοδωμάτιο, και έτσι μας έπαιρνε ο ύπνος.

σήμερα κορίτσια το παιδάκι μου με έκανε πολυ΄χαρούμενη. το μεσημέρι που κοιμηθήκαμε κλασικά αυτό ξύπνησε 1ο, ξύπνησα και εγώ αλλά έκανα πως κοιμάμαι γιατί αν δεν τον ακουει κανείς έχει την τάση να μιλάει περισσότερο. και εκεί που μου έδινε ένα σωρό φιλάκια μου λέει "ποπω μαμα" --> σ'αγαπω μαμα. :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

και σε αυτό το τελευταίο θα ήθελα τα φώτα σου Αγγελική, αν γνωριζεις κάτι, ή όποια άλλη κοπέλα. γιατί όταν πιστεύει ότι δεν τον ακούει κανείς μιλάει περισσότερο???? και όταν τουλέμε "μπράβο" ντρέπεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...