Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

καλημερα σε όλη την ομορφη παρεουλα..τι μου κανετε κουκλες?

Φανουλι μου γλυκο...εννοούσα ότι σήμερα θα βαλω σιδεράκια...το χα ξαναπει...τωρα για το καροτακι...με ελεγε παλια μια φιλη μου και μου αρεσει... :lol::lol: ασε που τρελαινομαι να με τρωω κιόλας... :D:D

Χρυσουλινι μουυυυυυυυυυυ που εισαι λαβ? ο τζεφουλης μας μια χαρα στο σπίτι ε? η καλυτερη του...χαχα

Συμπεθερουλα μου τι κανει ο Παναγιωτάκης μας?

Στελλουνι μου ,Δωρουλι,Αγγελικουλα μας...

Ιφι μου χιλιοχρονη για χθες κοριτσακι μου...και μην σε παιρνει απο κατω....αυτες οι ορμονες φταινε ...αλλα σκεψου και εσυ οτι οσο κλαις κανεις κακο στο σπορακι σου...

Ποπίτσα μου πως ειναι η μανουλα σου????? ελπίζω να ναι πιο καλα... ωστε και εσυ ειχες βαλει σιδερακια ε? τουλαχιστον σε αποζημιωνει το αποτελεσμα ε? σε φιλωωωωωωω....

βαριεμαι πολυ σημερα ...που ειστε να τα πουμε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα ομορφες!!!

Συμπεθερα τα φιλια μου στο Ολινακι, εγω παντως του Χ του εχω παρει κυρομπογιες και μπλοκ και μουντζουρωνει εκει, καθετε στο γραφειακη του ΙΚΕΑ και κανει ορνυθοσκαλισματα..εδχει πολυ γελιο..πηγε να φαει κανα δυο δορες το πρασινο- θα το περασε για σπαραγγι - και το πορτοκαλι- θα το περασε για καροτο- αλλα ΟΚ..δεν ειχαμε αλλα ατυχηματα γιατι μαλλων δεν του αρεσε η γευση...χιχιχι

Ιφηγενενια μου μη στεναχωριεσαι..τουλαχιστων προσπαθησε, σε καταλαβαινω απολυτα γιατι ημουν στην ιδια θεση περιπου και ξερω ποσο δυσκολο ειναι...ειμαστε εδω γιοα σενα να το ξερεις!!!

Φανουλα τα φιλια μου στην Αναστασια..καλε τι εξυπνοπουλι ειναι αυτοοοοο!!!!

τι λεει κανενα φως στον οριζοντα σχετικα με τη συμβαση;;;;

Ποπιτσα ειχε προηγηθει τιποτα και σου κανει τετοια συμπεριφορα στο φαγητο..καμια γαστρεντεριτιδα κατι;;;

οντως πολυ περιεργο για ενα τοσο φαγανο παιδι

και last but not least..Καρολινακι μουυυ..τι κανεις τρελοκομειο;;;;;

πως περασατε χτες που ειχατε ημιαργια;;;

τελικα πηγες για καφε που ελεγες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κ απο μένα κοριτσάκια μουουουοουυ!!!!!!

Συμπεθερούλα λες να το τολμήσω δηλαδη???Γενικά τώρα τελευταία αρπάζει το

μπλοκάκι που γράφω τα ψωνια μου κ το στιλο κ τη βλέπω οτπροσπαθεί να

"γράψει"...Θα ψαξω να βρω κατι σχετικά ακίνδυνο κ για το στομάχι της

και για τους τοίχους μου κ θα δω...!

Ιφιγένεια πολύχρονη κ απο μένα κοριτσάκι μου!!!Όσο λατρεύω αυτο το όνομα

τόσο ξεχνάω πότε γιορτάζει...Να είσαι γερή κ δυνατη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!Θα ειμαστε στο χριστουγεννιάτικο lifystyle περιοδικό της πόλης

με το Ολινάκι!!Θα βάλω στην ομάδα μας 2-3 φωτο απο τη φωτογράφηση να μας καμαρώσετε..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΩΩ!!!!!

Σουπερ Σταρ το Ολινακιιιιι..κοιτα Χριστοφιορε τι γυναικα τσιμπισες!!!!!

Κοιτα συμπεθερα εγω λεω ναι να το τολμησεις..αλλα ΠΡΟΣΟΧΗ....να μην υποψιαστει ποτε οτι οι κυρομπογιες γραφουν και σε τοιχους!!

Εγω επελεξα κηρομπογιες γιατι οι λεκεδες τους γναινουν πιο ευκολα απο ρουχα και τοιχουν και δεν ειναι τοξικοι- τουλαχιστων τα επωνυμα ειδη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

και last but not least..Καρολινακι μουυυ..τι κανεις τρελοκομειο;;;;;

πως περασατε χτες που ειχατε ημιαργια;;;

τελικα πηγες για καφε που ελεγες;;;;

φιλη μου πολυ μου αρεσε το last but not least.. :lol::lol: εισαι θεα!!!!!!!!!!!!

όμορφα περασα αγαπη μου...εννοειται δεν εβαλα κ@@@ μεσα...πηγα για καφεδακο...ησυχα που ταν μου αρεσε πολυ...παρηγγειλα κατι γλυκιες πιτζαμουλες....με εναν πιγκουινο...σαν μπεμπα και εγω ;;);;) πηγα σουπερ..μαναβη ..τα γνωστα και πλεον καθιερωμενα... μαγειρεψα και εννοειται χαρηκα οσος χρονος μου χε μεινει ζουζουνιες με την Ζιζελ!!!!!

αχ αντε να περασει η ωρα να παω στον ορθοδοντικο...

Ποπίτσα μου γιατι δεν τρωει το ζουζουνακι σου ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩ δεν ξερω γιατι;;;;

ειναι μηπως μεγαλες η δεν ειναι συμβατο το φορματ;;;;

παντως εγω θιελω κοπι του περιοδικου..δεν ξερω τιποτα!!

Βαλτα στο φεσι να τη δω τουλαχιστων..οχι εσενα δεν θελλω να σε δω καθολου..μονο το Ολινακιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax δε ξέρω γιατι γμτ,μου βγάζει κάτι αλαμπουρνέζικα κ δε μου τις ανεβάζει...

Η κοπέλα απο το περιοδικό μου είπε να μη τις δημοσιεύσω ακόμη στο φβ γι αυτο το παλεύω

να σας τις βάλω εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ?ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

mummydi ΚΑΝΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ!ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΊΑ?

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΖΩΗΡΟ ΑΓΟΡΑΚΙ!ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΖΟΡΙΚΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ-ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΕΥΟΝΤΑΙ!"-ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ (ΚΥΡΙΩΣ ΜΕ ΜΟΗΜΑΤΙΚΗ) ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΟΥ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΛΥ ΕΝΤΥΠΩΣΗ!ΠΩΣ ΝΑΣ ΣΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ? ΒΛΕΠΑΝΕ ΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΟΥ ΜΙΑ ΚΥΒΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΕΡΧΟΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΗΚΩΝΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΨΗΛΑ ΕΛΕΓΕ ΜΟΥΟΥ (ΜΟΟΝ!!!) ΜΕΤΑ ΑΝΟΙΓΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙ "ΠΑΕΙ" _ΚΡΥΦΤΗΚΕ _ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΖΑ (ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΙ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΞΑΝΑ) ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΧΑΙΤΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΓΕΙΑ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ.ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ!ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕ.

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ'ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ_ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ_ΜΑΛΛΟΝ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΕΝΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΣΚΥΛΙ ΜΑΥΡΟ'ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΙΚΗΣ ΠΤΩΣΕΩΣ!ΕΧΩ ΟΜΩΣ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΝΤΙΘΕΤΟ.

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαααα..ούτε κ εδώ..Απογοήτευση... :((

Μου γράφει η επάκταση bmp δεν επιτρέπεται!!

Γμτ..

Δεν πειραζει..Θα κάνετε υπομονή μέχρι να τις δημοσιεύσω στο φβ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γλυκα, που ειστε?

Χθες, δεν μπηκα γιατι ημουνα καπως αναστατωμενη με την ιστορια με τη μανα μου και ηθελα τοσο πολυ να μιλησω σε καποιον, που παρατησα τον Ιασωνα μεσημεριατικα με το Γιωργο και πηγα στην κουμπαρα μου (νονα του Ιασωνα), που ειχε εφημερια στο φαρμακειο. Την επρηξα για καμια ωρα αλλα τα εβγαλα απο μεσα μου και ξεσπασα... Μετα επεσε δουλεια και εβαλα κι εγω ενα χερακι και ξεχαστηκα... Τι καλα που ειναι να δουλευει ο ανθρωπος! Ανυπομονω να ξεμπερδεψω με τη σχολη (την παλιοπτυχιακη μου) και να βρω να κανω τιποτα. Περασα μια χαρα χθες. Τι μετρησεις ζαχαρου εκανα, τι εμβολια γριπης, μετρησεις πιεσης, εδινα τα ευκολα φαρμακα και συριγγες, θερμομετρα, κολλυρια... Μια χαρα. Μεχρι το βραδυ εκατσα και δε θα ξεκολαγα αν δεν επρεπε να παω στη μικροβιολογο να παρω την καλλιεργεια κοπρανων του Ιασωνα. Δεν ειχε τιποτα, μονο ενα μυκητα απο την αντιβιωση που ειχε παρει για την αμυγδαλιτιδα και την ωτιτιδα. Μου ειπε ο παιδιατρος να του δωσω Dactarine για 3-4 μερες και να παει παιδικο απο Δευτερα.

Διαβασμα εχω πολυ... μου εστειλαν νεο υλικο απο τα σεμιναρια και πρεπει να το διαβασω και να απαντησω σε κατι ερωτησεις μαλλον ευκολες. Αλλα η πτυχιακη δεν προχωραει οπως πρεπει. Εχω μεινει πολυ πισω και φοβαμαι οτιν θα περασω μαυρες γιορτες κλεισμενη μεσα να γραφω μερα - νυχτα για να προλαβω. Τελοσπαντων...

Καρολινακι μου που εισαι?

Φανη, μερες εχουμε να τα πουμε... Μου λειψατε πολυ!

Ιφιγενεια, χιλιοχρονη κοριτσακι μου! Να τα εκατοστησεις και να ηρεμησεις σου ευχομαι! Ειδες οι παλιοορμονες τι σου κανουν? Παλεψε το κι εσυ ομως... Πιστευω οτι μπορεις! Κανε θετικες σκεψεις... μια χαρα τα καταφερες με το παιδακι σου, μια χαρα θα τα καταφερεις και με το μωρο... Μη στενοχωριεσαι. Δε φωναζεις και καμια φιλη σου για παρεα? Η μοναξια δεν ειναι καλος συμβουλος...

Στελνω πολλα φιλακια σε ολες για την ωρα... και θα ξαναμπω το απογευμα ή το βραδυ. Σας χρωσταω την ιστορια με τη μανα μου αλλα τωρα ερχεται πρωτο το διαβασμα.

:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι συγγραφεα μου!!!!!!!!!!!!!!! εχουμε καιρο να τα πουμε...μου λειψες...

αντε ευχομαι να τελειωνεις γρηγορα κοριτσακι μου με την πτυχιακη και να βρεις μια καλη δουλιτσα...ξερεις οτι θες εγω ειμαι εδωωωωωωω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρολινάκι μου τίποτα δεν έχει γίνει με τη μικρη ,πολλοι συναδελφοι του αντρα μου του ειπαν οτι πανω κατω εχουν περασει την ιδια φαση τα παιδια τους σε αλλα διερκησε 1 μηνα σε αλλα πιο πολυ αντε να δουμε!!Η μανουλα μου πολυ καλυτερα σημερα ειναι παρεουλα μου πηγαμε και στις κουνιες με τη μικρη μονο που στεναχωριεται που δεν μπορει να τη παρει αγκαλια και η μικρη ολο της φωναζει αγκαλια...

Ντινακι στο έχω στείλει 2 φορες το mail θα στο γραψω σε πμ εσυ δεν εχεις αλλάξει στοιχεια?

sorry για τους τονους αλλα βιαζομαι λιγακι φιλακια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια .τι κανετε?

ΠΟΠΙΤΣΑ ANTE BRE KORITSI ειδες ολα θα πανε καλα και περαστικα σας

Αγγελικη μου ηρεμησε για να τα δωσεις οολλααα στο διαβασμα σου .ασε με φασαριες με μαμαδες να σου πω οσες θες απο τοτε που ηρθαμε εδω ..καθε μα καθε μερα...απο τι κουταλι πχ μεχρι για το αν θα απλωσουμε τα ρουχα στην απλωστρα η στο σχοινι...χαμος

χρυσα μου τι κανεις ?ο μικρος σου?

στις εγκυουλες μας πολλα φιλακια

κοριτσια παλι στο νοσοκομειο τρεχαμε προχτες 12 το βραδυ..ο μικρος εκλαιγε και οπως σηκωνε το κεφαλι αρχισε να φωναζει η μανα μου κατι εχει το μωρο στα ουλα πισω πισω αιμα μαυρο

τρεχουμε πραγματικα φαινοταν ενα μαυρο σαν αιματωμα πυχτο μαυρο πραγμα να βγαινει απο το ουλο....ετσι φαινοταν...παθαμε σοκ

λεμε τωρα τιναι αυτο χτυπημα αιματωμα αποστημα βγαζει μαυρο δοντι??δε το πειραξαμε μηπως φερει καμια αιμοραγια και τρεξαμε στο νοσοκομειο οπου γιναμε επιεικως ρομπες...ευτυχως απο την αλλη μερια

ο μαγκας μασησε ενα καπακι λαστιχιενιο απο ενα μπρελοκ μαυρο καπακι...κατα τα αποτελεσματα και πηγε και εκατσε σα θηκη το ατιμο στο ουλο ακριβως η νοσοκομα επαθε πλακα......φαινοταν τοσο φυσικο λεει .......πως το φαγε πως το βγαλε ?αφου τοδαμε πριν το πιασει γιατι δε ταφηνε το απογευμα με τπτ ουρλιαζε και δεν εβγαινε κανενα κομματι

κοριτσια προσοχη παρα πολυ...εχω παθει πλακα με το τι σκαρφιζονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

Η μερα της απλωστρας σημερα... Βαρεθηκα να πλενω σοβρακα... :lol: Σκεφτομαι πολυ σοβαρα να παρω στεγνωτηριο... τα απλωνω εξω.. ΒΡΩΜΑΝΕ! Τα απλωνω στα καλοριφερ... μυριζει μαλακτικο ολο το σπιτι και μπουκωνουμε... Τα απλωνω μετα στην αποθηκη, δεν περνουν αερα και βρωμανε παλι... ΒΑΡΕΘΗΚΑ! Ειπα οτι μισω το καλοκαιρι, αλλα αυτο με το στεγνωμα των ρουχων το χαιρομαι πραγματικα... ΓΚΡΙΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Η μικρη συνεχιζει να ειναι ηρεμη και πολυ καλη.

Τρωει, παιζει ησυχα χωρις να ανακατευει ντουλαπια, συρταρια κτλ, κοιμαται ολη νυχτα, και γενικα δε με ζοριζει καθολου μα καθολου τις τελευταιες μερες... :shock::shock:

Ντινακι που ειναι η πολυλογια σου σημερα?

Τι ειν' αυτα τα πραγματα...? Θα σε μαλωσω... κι' εκτος αυτου μας ξεσηκωσες καλα καλα με τις φωτο και δε μας τις εβαλες κι΄ολας.....!!

Το Ολινακι μας τι κανει?

Αγγελικη μου, περιμενω να ακουσω την ιστορια που μας χρωστας!

Να ξερω αν θα "πρεπει να σε μαλωσω ή οχι"....! :D

Οσο για την δουλεια που λες εχεις δικιο... Ειναι ωραια να δουλευεις (προσφερεις) αλλα να βρισκεις και κατι ετοιμο στο σπιτι γιατι αλλιως καταντας κουρελι..

Χαρουλα τι γλυκο το πλασματακι σου.... Πολυ μου αρεσε αυτο που εκανε με το φεγγαρι...

Πανεξυπνα ειναι ολα τα ξερουν..

Οντως ειχε δικιο η κυριουλα για τα ζορικα παιδια.. Αμα ρε κοριτσια δεν τρωει και δεν κοιμαται λογικο ειναι να εχει και γκρινια ολη μερα το παιδι...

Καρολινακι τωρα το' πιασα!! Αργω να παρω μπρος!!!

Τι κανει η κοριτσαρα σου?

Ποπη, η δικη μας φαση κρατησε 4 ολοκληρους μηνες! Δεν ετρωγε σχεδον τιποτα μετα τα πρωινα φρουτα και μετα αρχισε και η γκρινια-γκρινια-γκρινια.... με ειχε φερει στο αμην πολλες φορες, αλλα την αφησα να δω που θα φτασει η αναποδια και η ταση καταστροφης που ειχε.. Τωρα κουλαρε.. Βαρεθηκε να χαλαει και καθεται και παιζει ησυχα με τα παιχνιδια της.. Ειχαμε και ολονυχτια περπατηματα σε ολα τα δωματια κι στις 6 το πρωι επρεπε να ειμαι ετοιμη για δουλεια... Περασε ευτυχως..... Ουφ..... Και πλεον καλοτρωει!!

Αντρουλα κι εγω θα ειχα χ@στει πανω μου αμα εβλεπα εα μαυρο πραγμα μες στο στομα του μωρου. Καλα κανατε και πηγατε στο γιατρο.. Παναγιτσα μου ολα μες στο στομα τα βαζουν.. δε μπορουμε να γυρισουμε λιγο το κεφαλι την κανουν τη ζημια...

Φιλια σε ολες και καλο απογευμα!

Sorry αν ξεχναω καποια αλλα το αλτσχαιμερ παραμονευει............ :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστα να να πανε φανουλα ολλααα και εμενα ειναι και μουλωχτος τα κρυβει στις τσεπες η στο αλλο χερι και μολις γυριζεις το κεφακι το χωνει στο στομα..βρε καλα που σκαλωσε δε λεμε?αν το καταπινε και εκλεινε καμια αεροφορο οδο?η αν δε σηκωνε το κεφαλι να τον δει ημανα μου?

ρεζιλι μς κανουν εντωμεταξυ?

τα παιδια κυρια μου τα προσεχουμε......δε το δατε

αν το βλεπα λεω θα το αφηνα να το φαει?

εεε οχι λεει

εχετε μωρο λεω?

με κοιταει ......οταν θαχετε θα καταλαβετε λεω

ενω η νοσοκομα που το βγαλε ηταν πολυ καλη και λεει κοριτσι μου εχετε δικιο σα πραγματικο αιμα φαινοταν

αχχχχ οσο για τα σωβρακα που λες//////χαμος :o:o τι καλα ειχα το σπιτακι μου με το στεγνωτηριο τωρα στησ μανας μου συρμα και κακο..κιλωτες και βρακια στο φουλλλλλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο σας απογευμα....τι κανετε κυριες με τα ζοζουνια σας; ;) εμεις μια χαρα εχει καλο καιρο κ το εκμεταλευομαστε....το πρωι βγηκαμε λαικη μετα για καφε κ γυρισαμε μεσημερι για να μαγειρεψουμε, παλι καλα δηλαδη....... B)

Καρολινακι ο γαμπρος σου ζωηρευει καθε μερα κ πιο πολυ,οπως ολα τα παιδακια,κ ειμαστε στη φαση που προσπαθει να κανει μονος βηματακια, ακομη φοβαται κοριτσια αν δεν πιανεται απο καπου... :huh:

Κωνσταντινα τι διαβασα θα ειστε εξωφυλλο περιοδικου; :cheer: κ εμεις θελουμε να δουμε τις φωτο... ;)

antroula κ εγω θα τρομαζα αν εβλεπα κατι μαυρο στο στομα του.. :unsure: τωρα οπως ειπες για το ποτε προλαβενουν κ αρπαζουν τα παντα, κ μαλιστα αυτα που δεν πρεπει... :(

Φανη η κορουλα σου απ οτι διαβασα αλλο παιδι, μαλον κατι θα την ενοχλουσε την καημενουλα κ ειχε τοσα ζορια... :huh: για το στεγνωτηριο εγω πηρα περυσι κ ναι αξιζει τα λεφτα του...κοριτσια το ποσο αφρατες βγενουν οι πετσετες δεν μπορειτε να φανταστειτε... :) καμια σχεση οταν απλωνεις εξω...

Αγγελικουλα τους παρατησες τους αντρες σου κ βγηκες εξω; καλα εκανες...αλαξες λιγο παραστασεις ;)

οι υπολοιπες τι κανετε; τι νεα για πειτε.....σας αφηνω για την ωρα καλο βραδυ αν δεν ξαναμπω.. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα εχεις δίκιο βρε αγάπη μου,αλλα είχα τόοοοοσα νεύρα που δε μπορούσα να βάλω τις φωτο κ μου βγήκε σε...λακωνικότητα!!!!Θόρυυυ!!!Δε θα ξαναγίνει!!!

Αχ σήμερα έβαλα με το ζόρι για ύπνο την Ολίνα κατα τις 12 για να τολμήσω να εμφανίσω

τη λεκάνη με τα ασιδέρωτα κ να τα σιδερώσω,κοιμήθηκε η έρμη,την ξύπνησα σαν καλή

κυρία κατα τη 1 κ 15(ε βεβαια εγω ήθελα κ να την ξανακοιμίσω κατα τις 3μιση),δεν άνοιγε

το μάτι της αλλα όόόόχι εγώ,εκεί,να τη σηκώσω!!!!!Κ τελικά....

πήγε 3μιση,έφαγε,την βαλαμε για ύπνο..πού να κοιμηθεί!!!!!Στριφογύριζε,χτυπιόταν,φώναζε

μαμάάάά,μιλούσε,έκανε το κρεβάτι,τις πάντες κ την κουβέρτα ανω κάτω ε κ φυσικά εκεί

που είπα,οκ ήρεμησε,θα κοιμήθηκε-είχε πάει πια 4μιση,βαρέθηκε κ άρχισε να κλαίει...

Αποτέλεσμα??

Κοιμήθηκε απευθείας το βράδυ στις 9!Αλλα ηταν τούφα όμως..

Πρέπει να το πάρω απόφαση,ο πρωινός ύπνος κομμένος!!!

13 με 14 ωρες το βράδυ κ κανα δίωρο το μεσημέρι που ξεκουραζόμαστε κ εμείς...Ολα δικά μου

τα θέλω κ εγω ώρες ώρες,ότι κ να μου πείτε έχετε δίκιο!!! :ymblushing::ymblushing::ymblushing:

Βρε Αντρούλα μου τι ήταν αυτό που πάθατε κοπέλα μου!!!!!Καλά κάνατε κ το πήγατε

το μωρό στο νοσοκομείο πάντως,κ ασε τις μ@@@κισμένες νοσοκόμες να τραγουδάνε!!!!!

Αυτο το "δεν το προσέχατε" με κάνει έξαλλη!!!!Μα είναι δυνατόν???Όσο κ να θέλουμε,

δυστυχώς ή ευτυχώς δε μπορούμε να είμαστε απο πίσω τους όόόλη την ώρα!!Το βλέπω

κ απο μένα με την υπερκινητική Ολίνα..Μέχρι να μαζέψω αυτα που σκόρπισε αυτη τη στιγμή,

την αμέσως επόμενη είναι στην άλλη άκρη του σπιτιού κ..ανακαλύπτει τον κόσμο!!!Πώς θα

γίνει δηλαδή....

Τέλος καλό όλα καλά....

Νινινα μου όχι καλέ,δε θα μαστε εξώφυλλο,καναν στολισμό θα χουν εξώφυλλο λογικά!

Απλά θα χουν ένα θέμα μανούλες με παιδάκια κ τις ευχές μας γι αυτα κ με πήρε τηλέφωνο

να είμαι μέσα σ αυτές..Ε κ είπα γιατι όχι...?

Κοριτσάρες μάλλον αύριο θα μου ρθει κ δε ξερω τι να πρωτοτσακίσω...Τώρα έβαλα κάτω

τα αλμυρα κρακεράκια που παίρνω για τα ποτακια του αντρούλη μου...

ΩΩχ! #-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε τα κοριτσαρες δυσκολα τα πραγματα με τα μωρα ...παλι ετοιμος να φαει την τροφη για τα ψαρια...

α πιανει και ζωντανες μυγες και λογικα θα θελει να τις φαει κιαυτες

Αγγελικη μου ειναοι ωραια να δουλευεις ..αρκει να κανεις και κατι που σαρεσει..εγω πχ το καλοκαιρι επιασα δουλεια σενα σουβλατζιδικο αναγκαστικα λογω εμπειριας σε κουζινες κτλ απο το μαγαζι πουχαμε..και αστα να πανε αν και ειχα ποστο προετοιμασιας φαγητων σαλατων κτλ και μονο στα μεγαλα ντου εβγαινα μπροστα ΨΟΦΟΥΣΑ!!!!ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ σκεφτομουν απο το πρωι πως θα παω το απογευμα στη δουλεια και αστα να πανε με τις δουλειες στο σπιτι και το μωρο..ασε που το μωρο τη μια το τρεχαν στο γιατρο την αλλη εφαγε γοπα αρα νοσοκομειο και μου παν κατσε να προσεχεις το μωρο γιατι θα γινει τπτ και θα μας βαλεις φυλακη..κιαν γινει κατι????......μετα φοβμουν να βγω εξω οποτε τωρα κανω ιδιαιτερα σε παιδια και ειμαι πολυ καλυτερα..καλα θελει φοβερη υπομονη διοτι εχω και αστερια φετος ζωη ναχουν..αλλα μαρεσει

οπως μου αρεσε και το ποστο του σεφ πουχα στο μαγαζι η τους μπουφεδες που φτιαχνω περα απο τις σπουδες και την ιδικοτητα πουχω(αχ θελω το πτυχιο μου!!!!)

θελω να καταληξω πως εχει δουλειες και δουλειες.το παν ειναινα σαρεσει..διοτι αλλο να πηγαινεις με τα καθαρα σου τα αρρωματα σου και αλλο να ψοφας μεσα στη γλιτσα και τις λιγδες..αλλα ολοι πρεπει να ζησουν τι να κανουμε καμια δουλεια δεν ειναι ντροπη ....αλλα με μωρο ειναι πολυυ δυσκολα

mummydi μου αστα να πανε .....τα ατιμα ειναι πανεξυπνα..παλι καλα εσυ σιδερωσες εγω σκυλοβαριεμαι αλλα αυριο επειγοντως..

ΝΙΝΙΝΑ μου συμφωνω και επαυξανω για το στεγνωτηριο αξιζει οοολλλαααα τα λεφτα του και μου λειπει αφανταστα εδω στη μανα μου..ειμαστε λενε πολλα ατομα και το ενα πισω απο το αλλο δε συμφαιρει λενε ....οποτε περιμενω να παω σπιτι μου...εγω θα το φερω παντως ...και θα καλοαρεστουν

φιλακια σε οοολεεςς τις κοπελες Αγγελικη ΧΡΥΣΑ ΦΑΝΗ ΝΙΝΙΝΑ ΠΟΠΙΤΣΑ ΚΑΡΟΛΙΝΑΚΙ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΒΡΑΔΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...