Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Και τι αλοιφη βαλατε εσεις ρε Χρυσουλινι?Ναι ,το ειδα σε αλλο ποστ που ειπες για το σπαθολαδο και το ελαιο jοjoba ;)

Ουφ!!Θα σκασω!Τη βλεπω ετσι κατακοκκινη κ τρελλαινομαι :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσα μου το σπαθολαδο και το ελαιο τα χρησιμοποιεις μετα απο καθε αλλαγμα κ πλυση του ταζουλη ή μονο αν τυχον κοκκινισει καθολου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το τζοτζομπα το βαζω πλεων σε καθε αλλαγη ειναι φυσκο με ηπιες αντισυπτικες ιδιοτητες

Σπαθολαδο βαζω καμια φορα αμα κανει κοκκινηλα στον ποπο μετα απο πορτοκαλι η ντοματα και καθαριζει.

Δεν ξερω εμενα με βοηθησαν πολυ, στο επομενο δεν θα παρω καμια κρεμα εμποριου, κατευθειαν λαδια αλλα παλη του κορε που ειναι πιστοποιημενα βιολογικα..και δεν ειναι και τρελη η τιμη τους.

Βαλαμε σηγουρα ντακταντορ για μερικεε μερες και μετα μια αλλη την αλταργκο για μερικες μερες...και μετα σκετο σπαθολαδο σε καθε αλλαγη.

Και φυσικα ολο αυτο το διαστημα ξεχνας τα μωρομαντηλα εντελως.

Αν δεν μπορεις να την πλυνεις βαλε σε μια μαλακη βαμβακερη πετσετουλα ζεστο νερακι σκετο και σκουπησε την .

Εσυ αμα θες βαλε ελαιο καλεντουλας για αρχη ειναι πολυ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!Να μαι πάλιι!!!!Πώς είστε κοριτσάρες??Εγώ πτώμα...

Αυτο το παιδάκι μου γερό να είναι,κάθε μέρα που περνάει μου φαίνεται όλο

κ πιο κινητική...Είμαι σακατεμένη τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΑΠΑΝΑΤΑΩ ΣΤΙΣ ΠΑΛΙΕς ΣΕΛΙΔΕΣ...

Η ΟΛΙΝΑ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΓΥΡΝΟΥΣΕ ΜΕ ΤΑ ΤΑΜΠΟΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ...

ΚΑΡΟΛΙΝΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΝΤΕΛΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ

ΘΑΝΗ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΑΚΙΑ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΣΕ ΕΓΧΩΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΤΟ Λ ΚΑΙ ΤΟ Ρ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΑΝΗΨΙΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΛΕΝΕ ΚΑΘΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΑ 4-5..ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ....ΚΑΤΡΕΙΝΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ 10 ΜΕ 9 ΜΕ 9,30 ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 3,30 ΜΕ 6,30 ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΚΑΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ...

ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΜΕΝ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΧΕΙΣ ΕΝΝΟΙΑ ΠΧ ΜΕΧΡΙΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΑΙΤΡΟ ΘΑ ΣΚΑΣΩ...ΑΥΡΙ ΘΑ ΠΑΩ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ....

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΤΟ ΓΕΝΝΗΣΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΤΗΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ...ΝΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ..ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗ ΞΑΝΘΗ...ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΣΤΗΜΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΞΕΣΛΩΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΥΠΕΦΕΡΕς Ε?ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΩΣ ΣΥΝΗΘΩΣ...

ΧΑΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΙΧΑ ΜΟΝΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ ΚΑΟΥΡΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΛΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΥΤΑ..

ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΛΙΓΟ ΠΕΙΝΑΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΠΩΣ ΗΜΟΥΝΑ ΚΙΑ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΟΡΜΟΝΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΧ ΕΚΛΑΙΓΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΜΕΤΑ....

mummydi ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΕΓΙΝΕ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΛΕΙΝΕΣΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΞΕΜΠΕΥΡΔΕΥΕΙΣ...ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΤΟ ΖΩ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ..ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΒΑΖΕΙΣ ΣΙΔΕΡΑΚΙΑ Ε?ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΤΑ ΔΟΝΤΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ αχ συμπεθερα κ τι δε μου κανε....Σκόρπιζε τα πάντα,γέμισε το τζάκι με

τουβλάκια κ κουταλοπίρουνα απο την κουζίνα της,ανοιγόκλεινε τις ασφάλειες απο τα ντουλάπια

(ναι,πλέον τις ανοίγει ακριβως όπως εγώ,κανονικότατα,κατα τ αλλα εχω ασφάλειες...),μου εβγαλε

ξανα όόόλα τα παπούτσια απο την παπουτσοθήκη,έπαιρνε το ποτηρακι της με το νερό,

έριχνε στο(βέγκε) τραπέζι μου κ μετα το έγλειφε(όσες εχετε θέμα με το νερό,δοκιμάστε το,

μπορει να πιάσει...έλεοοος),έσερνε κ έκοβε ενα ρολο χαρτι κουζίνας κ η κρεβατοκαμαρα μου γέμισε

χαρτακια παντού,μετα επειδη έκλεισα όλες τις πόρτες(ε νευρίασα πια),πήρε ενα κουτάλι

κ χτυπούσε τις πόρτες με όλη της τη δύναμη...ναι,ναι,εχουν γεμίσει χτυπήματα....

κ στο τελείωμα,όταν την έβαλα για μπάνιο κ μάζευα τα ρούχα της για πλύσιμο διαπίστωσα

οτι είχε γεμίσει το καλάθι των απλύτων της..βρήκα μεσα βιβλία,little people,την τσαγιέρα της,

ενα πιαστράκι,μια εικόνα της παναγίας(βοήθειά μας..),το ΄σιδερό της κ ενα απο τα

κατσαρολάκια της...Τέλεια?????Κ περιμενω κ περίοδο,φανταζεστε σε τι κατασταση ειναι τα

νεύρα μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕΣ ΕΙΔΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΛΛΕΡΓΙΑ Ε?ΘΕΛΕΙ ΛΙΓΟΠΡΟΣΟΣΧΗ ΠΛΕΟΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΤΟ ΦΘΙΝΠΩΡΟ..

ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΑΣΑ ΤΙ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΖΑΙΡΑ ΚΑΙ ΦΑΝΗ ΕΓΙΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΜΙΚΡΗ?ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ....

ΗΡΘΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΗ ΠΑΡΕ ΜΕ ΔΙΔΥΜΑ?>ΚΑΛΩΣΗΡΘΕ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΗΣ..

ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ?ΒΓΗΚΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΥΡΙΑΣΜΕ ΔΗΛ ΑΠΟ ΤΙΣ 1,30 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΔΗΛ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΦΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΤΑ ΒΑΖΩ ΠΑΛΙ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΦΤΟΥ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕΤΑ ΒΡΗΚΕ ΑΣΧΟΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΙ-ΙΝΤΕΡΝΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ Ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΑ ΜΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΕΓΙΝΕ 4-5 ΦΟΡΕς ΕΠΕΙΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΤΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΚΑΙ ΕΚΑΤΣΕ ΕΠΑΝΩ ΠΑΛΙ ΕΓΩ ΝΑ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΓΙΟ ΓΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΗΚΩΝΟΤΑΝ 200ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ ΚΑΙ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΗΣ ΔΩΣΕ ΚΛΑΜΜΑ...ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΛ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΞΕΣΤΡΩΣΕ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΕΡΕΙΧΝΕ ΚΑΤΩ ΡΟΥΧΑ ΠΥΤΖΑΜΕΣ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΛΩΝΩ ΚΑΙ ΚΑΝΦΩΝΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΟΤΙ ΕΒΡΙΣΚΕ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΙΟΤΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΟ ΤΟΥ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ..ΠΟΣΟ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ?ΚΑΙ ΔΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΛΑΑΜΜΑ...ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΤΗΝ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ?ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ-ΘΗΛΑΣΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΙΨΑ ΚΑΙ ΗΡΘΑ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΒΈΠΩ..ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΑΛΩΣΩ ΕΤΣΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ...ΑΧ...

ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΕΙΧΕ ΑΥΠΝΟΙΕΣ?Η ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΝΝΟΙΕς?ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΞΑΝΑΠΕΡΝΕΙ ΕΥΚΟΛΑ Ο ΥΠΝΟΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΟΛΙΓΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ ΝΕΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koρίτσάκια

it's a boy. είμαι πολύ χαρούμενη, ρώτησα το γιατρό αν θα αλλάξει αυτό και μου είπε μόνο αν του το κόψεις...χιχιχιχιχιχιχι

είναι πολύ καλά. είναι πιο μεγάλο αυτή τη φορά.....σα να παραμεγάλωσε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε Ιφιγένεια μου γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου.....??????????

τι καταλαβαίνεις που γίνεσαι έτσι????????

μην ξεχνάς ότι έχεις και άλλο μωρό τώρα στην κοιλίτσα.....

εγώ το έχω φιλοσοφήσει....κάνει ότι θέλει αρκεί να μην ειναι επικίνδυνο.....

με το να του λέω μηηηηηηηηηηη το μόνο σίγουρο είναι ότι θα το ξανακένει 1000αδες φορές....

βγάζει τα ρούχα από το συρτάρι, το απασχολώ με κα΄τι άλλο, μια δυο τρεις θα το ξεχάσει.

για όλα αυτά φταίνε οι αυπνίες σου. σιγουρα. εγώ έχω να κοιμηθώ ολόκληρη νύχτα κανα μήνα...

να σου δώσω δύο τρεις συμβουλές ως πιο έμπειρη B-)B-)B-)B-)B-)B-)B-)

καταρχας προσάρμοσε τον ύπνο σου στο δικό του. δηλ όταν κοιμάται, κοιμ΄σου και συ.

μετά μη χαλάς τη ζαχαρένια σου αυτό που έχει να κάνει θα το κάνει, ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΑ ΜΗ και να πεις...

ρίξτο και λίγο στην παλαβή θα δεις πόσο καλάθα νιώθεις...δεν χρειάζεται να είναι όλα α΄ψογα πχ μες στο σπίτι κα γενικά be cool για να τη βγάλεις καθαρή...........

πιστεώ ότι επιδή δεν το περίμενες σου χει έρθει λίγο απότομο. όλα είναι μια χαρά, μεγαλώνεις την οικογένεια και κοίτα να είσαι ευτυχισμένη για να είναι και τα μικρά σου....

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

βρες αμυνες γιατί αν είσαι έτσι από τώρα τι θα κάνεις αργότερα???????

αυτά και ευχαριστώ

διάβασε λίγο

Το παιδικό πείσμα και ο ρόλος των γονέων

- Το μικρό παιδί που πεισμώνει δεν το κάνει απαραίτητα για να μας προκαλέσει ή να μας κάνει να θυμώσουμε.

- Η κατανόηση των συναισθημάτων του παιδιού θα μας βοηθήσει να το χειριστούμε καλύτερα.

- Ένα παιδί που βρίσκεται σε κατάσταση εναντίωσης δεν μπορεί να λογικευτεί μόνο και μόνο επειδή το επιθυμούμε ή το απαιτούμε εμείς.

- Πρέπει να αποφεύγουμε την άμεση αντιπαράθεση μαζί του, εκτός εάν πρόκειται για κάποιο πολύ σημαντικό πρόβλημα ή κίνδυνο. Μια αντιπαράθεση μπορεί να θεωρηθεί επίδειξη δύναμης από μέρους μας και οι πιθανότητες να επιβληθούμε είναι λίγες.

- Είναι προτιμότερο κάποιες φορές να υποχωρούμε έγκαιρα παρά να περιμένουμε την αναπόφευκτη αντίδραση του παιδιού με όλα τα επακόλουθά της, γιατί τότε δεν θα είναι δυνατό να κάνουμε πίσω.

- Συχνά η εναντίωση και το παιδικό πείσμα είναι ένας τρόπος να μας τραβήξει την προσοχή.

- Έχει αποδειχτεί πως όσο περισσότερη ελευθερία έχει ένα παιδί για να πειραματιστεί και να εξερευνήσει το περιβάλλον, τόσο λιγότερο θα τραβήξουν την προσοχή του τα απαγορευμένα πράγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και να συνεχίσω στα δικά μου

είμαστε 13 εβδομάδων....η αυχενική μας είναι ΤΕΛΕΙΑ....χεράκια, ποδαράκια όλα στη θέση, μάλιστα το ένα χεράκι του είναι είναι στο μέτωπο σα να φιλοσοφεί.....

και όταν πήγε ανάμεσα στα ποδαράκια μου είπε από μόνος του αν θέλω να μάθω φύλο και με ρώτησε τι είναι το πρώτο μου είπε ότι έκανα το 2-0......πετούσε η τσουτσούνα.................

που είστε όλες??????έχω χαρά μεγάληη.........

κορίτσια ειλικρινα κάντε το, είναι σα να τα ξαναζώ όλα από την αρχή.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου, τι να καταλαβεις για το ποδι? Εδω εγω και με το ταξιδι και τα τρεχαματα δεν το καταλαβα καλα - καλα. Τωρα κοντευει να περασει κιολας... η αντιβιωση τελειωσε και εχω ακομα 3-4 αλλαγες. Εδω καλα ειμαι που παω στο νοσοκομειο και μου το φτιαχνουνε, στην Αθηνα ψιλοετρεμα μηπως κανω καμια μ@λ@κι@ και το μολυνω που εκανα τη νοσοκομα του εαυτου μου.

Ο Ιασωνας κοντευει κι αυτος να γινει μια χαρα. Ειδαμε και σχεδον φυσιολογικα κακα σημερα και ουτε δεκατα ειχε... απο λυσσα και ξεροκεφαλια ομως παιρνει αριστα οπως παντα!

Περαστικα στο Αφροδιτακι! Κανε υπομονη, θα περασει με την αλοιφη...

Για τα μαθηματα... με τη σχολη εχω τελειωσει μονο η πτυχιακη μενει αλλα πρεπει να ειναι 60 σελιδες και να την καταθεσω μεχρι 25 Ιανουριου αλλιως παει... δεν θα παρω πτυχιο.

Τα μαθηματα και τα e-mail με εργασιες ειναι για ενα 6μηνο σεμιναριο εξ αποστασεως. Μου εδωσαν και ενα δευτερο δωρεαν και αν και δε με ενδιαφερει το λυπαμαι να παει ετσι και παλευω και με αυτο.

Θελω να γραψω τα νεα μου αλλα περιεχουν βασικα γκρινια για το ρευμα που δεν ειχαμε ολη τη μερα λογω βλαβης, το πλυντηριο που χαλασε λογω της ιδιας βλαβης και διαφορα τετοια!

Α! Εχω παρει μια αποφαση... ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ αυτη τη φορα και σκοπευω να τραβηξω το σκοινι οσο συνεχιζει να το τραβαει και αυτη... Θα κανω τα παντα για να μεινω σταθερη σε αυτη την αποφαση μου οσο και να με πονεσει στο μελλον. Ξερω ποσο σκληρη και ακαρδη ακουγομαι αλλα οταν θα ειμαι σε θεση θα σας γραψω τι εγινε και με κρινετε τοτε.

Θελω να γραψω κατι και στις υπολοιπες αλλα εχει περασει πολυ η ωρα και νυσταζω τρελα...

Σας στελνω πολλα φιλακια και θα τα πουμε αυριο! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλημερα σας καλε τι πολλα γραψατε παλι... :o

αρχικα zairaki δευτερο αγορακι μπραβο με το καλο... :D ασε που θα χρησιμοποιεισεις κ ολα τα ρουχαλακια κ παπουτσακια απο το πρωτο.... ;)

Ιφιγενεια κουκλα μου αφου το ξερουμε πλεον οσο λεμε μη εκει αυτα ολο τοσο αυτο κανουν, κ ο δικος μου τα ιδια εγω τον πηγενω αλου κ αυτος σε δευτερολεπτα ξανα εκει, σε καλωδια, μπανιο, καδο σκουπιδιων....κ τ.λ :?

Κωνσταντινα αρχισες να σκεφτεσαι για δευτερο, πολυ χαρηκα κοπελα μου :P ολα μια ιδεα ειναι, κ οπως ειπες παρε μια γυναικα να σε βοηθαει αν δεις πως ζοριζεσαι πολυ ;)

Στελλα περαστικα σας κοπελα μου για το κοριτσακι σου,απο συγκαμα ευτηχως δεν ξερω να σου πω μια φορα μονο μου κοκκινησε ο μικρος λιγο στον ποπο του, αλλα το περασαμε με τη soudokrem του εμποριου... ;)

Φανη καλε εχουν δικιο τα κοριτσια εισαι τρελη; εμας λεει ελαχιστα προς καθολου, κ εσυ σκεφτεσαι πως δε λεει ολα τα γραμματα;θα σου ριξω κ εγω μερικες μου φαινεται....χιχι :lol:

Καρολινακι, θα βαλεις σιδερακια; αχ ξερεις ποσα χρονια με γυρισες πισω τωρα;εγω ειχα βαλει στα 15 μου τοτε που φορουσαν λιγα παιδακια,γιατι τα δοντακια μου ερχοταν προς τα εξω... ;)

Αγγελικη κ εγω θα φοβομουν να κανω τη νοσοκομα μονη μου χαρα στο κουραγιο σου... :?

Χαρουλα κ εμενα δε με πειραξε που γεννησα με προγραματισμενη καισαρικη,μου εφτανε που θα γινομουν μανα μετα απο παρα πολλυ αγωνα, κ αυτο ηταν πιο σημαντικο για μενα, μακαρι να ξαναεμενα εγκυος κ ας γεννουσα παλι ετσι.. ;)

τωρα τα νεα μας χθες η μερα εδω ηταν τελεια, κ πηγαμε ολοημερη εκδρομουλα φλωρινα στην κολητη μου,εκει ειχαμε 4 παιδια 2 μεγαλα τον μικρο κ το νεογγενητο της φιλης μου....ενα σπιτι πανυγηρι ο μικρος ολη μερα ορθιος κ το βραδυ επεσε ψοφιος, για να φανταστειτε πριν λιγο ηπιε το γαλα του κ ξανακοιμηθηκε, πραγμα ασυνηθιστο για εμας.... :P

αυτα σας αφηνω για καμια δουλειτσα κ τα ξαναλεμε μακια σε ολες σας... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Συμπεθερα...αξιο το ζευγος!!!! ρε συ αυτοι θα καταστρεψουν το σπιτι τους..σκεψου τι παιδια θα κανουν!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ιφη χτες γιορταζεσ;;;; Χρονια σου πολλα!!

Υπομονη ρε συ..θα στρωσουν τα πραγματα..ειναι και δυσκολ ατωρα με την εγκυμοσυνη αλλα και τι να κανεις...

Φροντισε να εισαι ηρεμη οσο μπορεις

Ζαιρακι τα θερμα μου συγχαρητηρια...που ειναι γερο μεγαλο και δυνατο το νινι..το οτι ειναι αγορι η κοριτσι εμενα - οπως και εσενα φανταζομαι- δε πολυνοιαζει...

Χαιρομαι που ειναι ολα καλα.

Κατερινακι ναι δεν το συζητω..το λεω και το ξαναλεω πως σημασια εχει να γεννιουνται υγυη μωρα με οποιον τροπο και να ειναι αυτος..εξαλλου ο σωστος τροπος να γεννηθει ενα μωρο ειναι ο ασφαλεστερος για την μητερα και το παιδι..απλα μερικες γυναικες - σαν και εμενα- μετα την γεννα..η κατα τη διαρκεια της..παθαινουν ενα μπλακ ουτ και τους ερχετε κατι..

ενω πριν ημουν πολυ πολυ χαλαρη και δε με ενιαζε και τοσο η καισαρικη στη γενα εγινα χαλια..αλλα οι αλλες κοπελε ςπου ηταν μαζι μου στον θαλαμο ηταν μια χαρα..σαν να μην ειχαν γεννησει καθολου..για μενα δεν ηταν καν ο πονος- σηγα τον πονο ηταν το ψυχολογικο..ολες γελλουσαν και εγω εκλεγα ακιμα και οταν μου φερνανε το μωρο..και αντι να χαιρομαι που ηταν υγειεστατο και μια χαρα

Τεσπα.

Καρολικαι μου που εισαι;;;;

Τι κανει η Ζιζελ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες μου!!!!!!

σημερα θα φυγουμε 1 ηωρα λόγω 17 Νοεμβριου :D:D:D κερναω καφεδακι οπου θελετε κοπιαστεεεεεεεεεεεεεε ~o)

αχ ειπατε πολλα ελπίζω να τα θυμηθω όλα οσα θελω να πω...

Χρυσοουλίνι μουυυυυυυυυυυυυυυυ αγαπημενο ευχαριστω για το πιο τελειο κοπλιμαν του παπιου μου :lol::lol: η Ζιζελ μας !!!!!!είναι μια χαρουλα...και τωρα που ψηλωνει μπορω να πω ότι κανει πιο ευκολα σκανταλιες...πιανουμε απο την τραπεζαρια πραγματα και αν μας γυαλισει κατι στο ματι..το ριχνουμε που αλλου ..? κατωωωω...

τα σιδερωμενα ρουχα της λιγο να την αφησεις μεσα στο δωματιο ...απο τα κατω προς τα πανω ραφια τα χαιδευει :lol::lol: και μετα τσουπ στο πατωμα...

αχ αυτη η αδυναμία με τα φλουδια απο τα κρεμμυδια...τρελαινεται να παιρνει και απο ενα μικρο κομματακι και να το σκορπα....απο δω και απο κει....και εγω μονιμως να μαζευω...

της αγορασα ενα πλυντηριο ρουχων και μονινως πλενει τα ρουχα της..τα κουκλακια της...και φυσικα τα λατρεμενα της τουβλακια...κανει και στιψιμο κοριτσια..!!!! :lol::lol: εχει πολυ πλακα...απο το ELC....

Στελλουνι μου γλυκο τι κανετε? πως ειναι η Αφροδιτούλα μας ? ξεκοκκίνησε λιγακι?ευχομαι να ναι καλυτερα....

Ζαιράκι μου με το καλο να ερθει το δευτερο μικρο αντρακι στην οικογενεια σου!!!!!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause: γερο να ναι και μια τελεια εγκυμοσυνη....

Ιφι μου γιατι κοριτσακι μου σκας? ολες τα μαλωνουμε και όλες λεμε μηηηηηηη το ενα ...κακο το αλλο... αλλα τα ζουζουνια οτι και αν κανουμε ζουζουνια θα παραμεινουν....μπορει να προσπαθουμε να τα γαλουχησουμε αλλα ακομη ειναι πολυ μικρα....σιγα σιγα θα φτιαξουν τα πραγματα...κοιτα να κοιμασαι οσο μπορεις βεβαια...να χαλαρωνεις...και εγω θυμαμαι στην εγκυμοσυνη ημουν πολυ υπερευαισθητη... και ειχα απιστευτες αναγουλες και καουρες σε ολο το πρωτο τριμηνο...και φοβερη υπνηλία θα λεγα όχι αυπνια...προς το τελος δεν κοιμομουν καλα...αλλα σκεψου το σπορακι σου....πρεπει να τα βλεπεις λιγο πιο χαλαρα...και οτι θες εμεις ειμαστε εδω ;);)

Συμπεθερουλα μου γλυκια ευχομαι ολοψυχα να ερθει το μωρακι που τοσο ποθεις...μακαρι κοριτσακι μου...και εννοειται συμφωνω με ολα τα κοριτσια...ας ερχονται τα μωρακια μας γερα και αν πρεπει με καισαρικη η φυσιολογικα αυτο εξαρταται απο την περιπτωση της καθε γυναικας...εγω πχ ...λογω του προβληματος που ξερω ..θα ξανακανω καισαρικη...δεν θα το διακινδυνευα να βαλω σε κινδυνο τη ζωη τοσο την δικια μου οσο και του παιδιου...μπραβο που πατε εκδρομουλες Κατερινακι μου...

Αγγελικουλα μου γλυκια δεν ξερω τι να σε συμβουλεψω...δεν ξερω τι εχει γινει...αλλα θα λεγα να το σκεφτεις....μωρε ποιος δεν τσακωνεται με τη μαμα του...βεβαια εσυ κοριτσακι μου ξερεις καλυτερα...οποτε θες το τηλ μου το ξερεις...

Δωρουλα,Φανουλα,Ποπιτσα ,Χαρουλα,Αντρουλα τι κανετε κουκλες?

α δεν σας ειπα καλε το παπί εχει γινει γαλορουφηκτρα... :lol::lol: :lol χθες το βραδυ ηπιε 300μλ γαλα...πτου πτου...δεν φανταζεστε ποσο χαρηκα...επινε 240 αλλα σχεδον ποτε δεν επινε 300...και μαλλον συνετελεσε θετικα η αλλαγη θερμοκρασιας της αρεσει χλιαρο προς δροσερο....

σας φιλωωωωωωωωωωωωωω

αυριο θα γινω σιδερενιο καροτακι..και σιγουρα θα ναι ενοχλητικο αλλα θα το κανω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρες,καλημέρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου άσε,δε ξέρω τι παιδιά θα κάνουν,αυτο που σκέφτομαι είναι

ποιός θα τα προσέχει...Γιατι συνιθίζεται εσείς οι μάνες των αγοριών να βγάζετε την

ουρίτσα σας απ έξω... :-? Κ ο κλήρος πέφτει....?????? :-ss

Αντζι μου δε ξέρω τι εγινε με τη μανούλα σου κοριτσάκι μου,αλλα για να λες οτι

ήταν ασυγχώρητο...θα ήταν πραγματικά...Να κάνεις αυτό που αισθάνεσαι χωρίς να

καταπιέζεις τον εαυτό σου...Δε θελεις να τη συγχωρήσεις,μη το κάνεις...Θέλεις να την

ξαναδείς..να το επιδιώξεις!!!Εσύ να νιώθεις καλα...

Νινίνα μου καλε να τον κουράζεις καθε μέρα μπας κ καταφέρεις τελικά να χορτάσεις ύπνο..!

ΖΑΙΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!Τα θερμά μου συγχαρητήρια για τον δεύτερο μπόμπιρα που

θα φέρεις στον κόσμο!!!!!!Όπως κ να χει πάντως,ότι φύλου κ να ναι το παιδάκι μας νομίζω

πραγματικά αισθάνεσαι το ίδιο χαρούμενη..Γερά ΄να είναι μόνο...Κ αγόρια,κορίτσια,

ευπρόσδεκτα όλα!!!!!

Χθες κορίτσια η Ολίνα ξύπνησε 3 η ώρα τη νύχτα κ..μιλούσε!!!!Κ έλεγε,κ έλεγε...κ μετα με

φώναξε,πήγα μέσα,της έδωσα πιπίλα αλλα ήθελε παιχνιδάκια η κυρία...

Να μην τα πολυλογώ,τελικά ξανακοιμήθηκε εκεί γύρω στις 6..Συμπεθέρα μαλλον

ήθελε να τσεκάρει τον Χριστοφορακο δεν εξηγείται αλλιώς!!!Ψόφια η μανούλαααα... i-)

Ιφιγένεια μάλλον παραζορίζεσαι βρε αγάπη μου,οι περισσότερες εγκυούλες υποφέραμε

απο υπνηλίες,όχι απο αυπνίες,ιδίως το πρώτο τρίμηνο!!!Αντε,κοίτα να χαλαρωσεις..

Ότι κ να κ'άνεις,τα πιο πολλά μωρά σ αυτη την ηλικία είναι ασσυμάζευτα!!!!Υπομονή

κ πολλες βαθιές αναπνοές....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ!!!!!

Ναι συμπεθερα καλα το καταλαβες..εγω εσω σκοπο να γραφτω στα ΚΑΠΗ και να κανω εκδρομες για λασπολουτρα...σου εμπιστευομαι απολυτα την διαπαιδαγωγιση των εγγονιων μας!!!!!!!

Λες ε..μαλλον τα εψελνε ενα χερακι στον καλο της...χιχιχιχιιχ

μα που τη βρισκουν την ορεξη οχι πες μου!!!

Παντως δεν εχεις παραπονο η νυφουλα μου εχει στρωσει μαγουλακι κατσε καλα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι Χρυσούλι μου,σε γενικές γραμμές παράπονο δεν έχω..Αυτα τα

ξενύχτια να μην είχε πού κ που΄..εμμ...Είπες μπαρότσαρκες κ ξεσηκώθηκε!!!!Χιχιχι.. ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαρω εγωωωωω

εμ ετσι ειναι η χαρα της ζωης ...γι'αυτο μ'αρεσει η νυφουλα μου επειδη της αρεσει να απολαμβανει τη ζωη της..μη μου γινει καμια νοικοκυρα σε απογνωση!!!!!

Φτου φτου να μη μου τη ματιαξω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα!

ΣΑΣ ΞΕΧΑΣΑ ΧΘΕΣ Η ΓΑ'Ι'ΔΑΡΑ........... :lol::lol::lol::lol::lol:

Βλεπω πολλααααααααα ανησυχα και ζωηρα παιδια... και μαμαδες με μαλλια σηκωμενα... :o

Εγω δεν εχω να κανω κανενα απολυτως παραπονο. Ουτε να γκρινιαξω για κατι...

Η μικρη εχει γινει αλλο παιδι.. :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ειναι ησυχη. Παιζει για αρκετη ωρα με το νεο της παιχνιδι (μπλοκ με κηρομπογιες) ή αλλιως στη γλωσσα της Αναστασιας "ντοπ" (με) "μπο" χαχαχαχαχαχαχα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Κοιμαται πολλες ωρες χωρις να ξυπναει για "ατα" και νερο.. Φτου μη την ματιασω...

Λες και ειναι αλλο παιδι. Πολυ εχει αλλαξει...

Ζαιαρακι τα συγχαρητηρια μου κοριτσαρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με το καλο να φερεις στον κοσμο και το δευτερο αντρακι σου!

Τι ωραια... 3 αντρες θα εχεις μετα.. Αμα θελει ας σου κουνηθει κανεις...!! Μπραβο μπραβο πολυ χαρηκα με τα νεα σου.

Αγγελικη μου.. μερες εχουμε να μιλησουμε...

Χαιρομαι που τα πραγματα πανε καλα για σενα και τον Ιασωνα..

Περαστικα και στους δυο σας κοριτσαρα μου..

Οσο για αυτο που λες "ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΣΥΓΧΩΡΕΣΩ ΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ".....

θα ηθελα πολυ να ακουσω τον λογο, και μετα να σου απαντησω και να σε βοηθησω να αλλαξεις γνωμη...

Κατερινακι μου .. :lol::lol: χτυπα με κι εσυ... Αντεχω...!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Η μικρη εχει παρει την πολυλογια της αδερφης μου... δε μπορω να εξηγησω τοση παρλα..

Οχι πως εγω βαζω γλωσσα μεσα.

Μερικες φορες νιωθω οτι πιεζω την Αναστασια τοσο πολυ να μιλησει που στο τελος αναγκαζεται να τα πει για να την αφησω να κανει αυτο που θελει.

Εχει τυχει να της λεω "πες κοτα" και να με κοιταει .. Πες τοοοοοο... και ξανα και ξανα και ξανα...

μεχρι που το λεει και της λεω "μπραβο τωρα η μαμα σ' αφηνει να κανεις αυτο που θες".

Και τα κακα της αρχισε να τα λεει μονη της χωρις καν να την πω τιποτα.

Εχουμε φτασει σε σημειο να κανουμε μονο τσισα στο παμπερς...

Ειμαστε σε πολυ καλο δρομο.. Μεχρι Απριλιο βλεπω να το πεταμε τελειως...

Χρυσα μου μπορω λιγο να καταλαβω αυτα που λες.

Ετσι ενιωσα και ακομη νιωθω απαισια οταν σκεφτομαι πως απο μια μ@λ@κι@ σταματησα να θηλαζω την μικρη... Εδω ταιριαζει το "σημασια εχει να μεγαλωνουν με αγαπη με οποιο γαλα κι' αν πινουν", αλλα εμενα αυτο μου κοστισε πολυ... Ετσι και με τις γεννες... Αλλες νιωθουν καλα, αλλες παλι χαλια.. Οταν κατι περναει απο το χερι μας και δεν το κανουμε αυτο ειναι που μας τρωει.

Στη ζωη μου εχω μετανοιωσει για ΕΛΑΧΙΣΤΑ πραγματα που εχω κανει (και δεν κανει)..

Αλλα αυτα που αφηνεις πισω δυστυχως δε γυριζουν...

Καρολινακι, καλε μπραβοοοοοοοοοο!!!

Αυτη να δεις που θα γινει το πιο φαγανο παπι του κοσμου!

Ηταν να μη παρει μπρος!! Ποιος την πιανει τωρα! Ανοιξε το αντερακι της.. Φτου σκορδα!

αυριο θα γινω σιδερενιο καροτακι..και σιγουρα θα ναι ενοχλητικο αλλα θα το κανω....

Τι θελει να πει ο ποιητης? Δεν το' πιασα!! (sorry εχει ποτησει το ξανθο)!! :lol::lol::lol:

Ιφιγενεια καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ για χθες!!!!! Να εισαι παντα γερη κοριτσαρα μου..

Διωξε τις κακες σκεψεις αγαπη μου... Δεν ειναι της ωρας..

Ο θεουλης σου εστειλε ευλογημενο σπορακι.. Μην εισαι χαλια..

Και ο Κων/νος θα ησυχασει που θα παει... Εδω εχει κουλαρει η ταλιμπανοαναστασια...!! χαχαχαχα!

Ασχολησου ηρεμη μαζι του, καντου τα χατηρια για να μην εκνευριζεται ουτε αυτος ουτε εσυ.

Κι' αφου δεν δουλευεις βγαζε τον εξω.. Εχει πολυ καλο καιρο ακομη...

Ντινακι μου που εισαι καλε?

Σε εχει καλομαθει κυρια μου η κορη σου, και σ΄' αφηνει να κοιμααααασαι ωρες ατελειωτες, και τωρα με ενα μικρο ξυπνηματακι (κι' αυτο για να τσεκαρει τον Χριστοφορακο) ψοφισες...!! :D:D:D

Βρεχει στη Δραμα? Εδω γινεται χαλασμος κυριου.. Μπουμπουνιζει μπρρρρρρ... και ριχνει κατι αστραπες μανουλα μου!! (Οχι καλε δε φοβαμαι... την μικρη δε θελω να μου ξυπνησουν)!

Καλε νομιζω οτι το παρακανα με την πολυλογια μου σημερα..!

Ηταν ομως και για την χθεσινη απουσια!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλο απογευμα σε ολες!!!

Φιλια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα ναι γιορταζα χθεσ και εγω εκλαιγα καταραμενες ορμονες τι σου κανουν ειπα θα προσπαθησω να ειμαι οσο γινεται πιο ηρεμη.συγχαρηρια ζαιρα μου για τον 3 αντρουκλα της οικογενειας τελεια ολα καλα αν και εγω πιστευω αγορακι θα ειναι μην το ρωτας γιατι απλα το ξερω οπως και στον κωνσταντινο μου....

αγγελικη τι εγινε με τη μαμα σου?

σας ευχαριστω παντως για τη στηριξη και αυτη τη φορα θα το προσπαθσηω πολυ....

όιπον τα νεα μου εχω ενα σπορακι που πλεον δεν ειναι σπορακι ειναι λιγο πιο μεγαλο απο κουκιδα την προηγουμενη φορα ηταν πιο μικορ θυμαμαι...και ειναι 1,7cmτοσο μεγαλο χεχεχεχ...απο αρχες του αλλου μηνα παω για καρδουλα χαιρομαι που ολα ειναι καλα για την ωρα...

σας ευχαριστω και για τις ευχες για χθες που γιορταζα αλλα σημερα θα ετοιμασω κατι αντι για χθες.φιλακια θα τα πουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο έμενα κοριτσάκια μου καταρχάς να ευχηθώ τα καλύτερα στις εγκυούλες μας,μετα στο Καρολινάκι μου να πώ για τα σιδεράκια οτι πήρες πολυ καλή απόφαση και εγώ φόραγα για 2 χρόνια και τώρα έχω ένα υπέροχο χαμόγελο η αλήθεια είναι ότι τις πρώτες μέρες θα σε ενοχλούν αλλά μετά τα συνηθίζεις όλα καλά θα πάνε έε δεν πονάνε και φοβερά είναι ανεκτα!!

Ντινάκι μου και το Όλινάκι σε τρελλάινει στις σκανταλιές, κι εμένα όλη μέρα πάνω κάτω είναι σήμερα ΄'εβγαζε τα ρούχα απο τα άπλυτα και τα έβαζε στο πλυντήριο και μου φώναζε πλπλριο να βάλουμε, τώρα κάθεται και παίζει με το μπαμπα της,αλλά με το φαγητό τίποτα ακόμα ούτε να το δεί μου έκοψε και το τοστ που έτρωγε που και που ,διαβάζω για΄άλλα παιδακια που τρώνε φαγητό και στεναχωριέμαι τι θα κάνω με το κοριτσάκι μου αντε να συνέλθει .Λέτε να μου το ματίασανε το παιδί μου που έτρωγε ένα μπώλ γεμάτο μέχρι μπάμιες ,Φανταστειτε μολις δει φαγητό κάνει ότι πνίγεται και κάνει εμετο ας μη σας ζαλίζω άλλο ,ΦΙΛΆΚΙΑ σε όλες,Φανουλα,Ιφιγένεια,Αγγελική ,CES,antrula,zaira και όποια ξεχνω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hρέμησε το Αναστασάκι Φανούλι μου???Σκέψου λεει να δώσω στην Ολι κανα

μπλοκ κ μαρκαδόρους..................Οχι όχι,ούτε να το σκέφτομαι θέλω!!! :-o:-o:-o

Αχ να μου τη φιλήσεις πολύ πολύ πολύ πολύ!!!!!!!!

Ποπίτσα μουουουοουυ!!!Ακόμη περιμένω mail!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...