Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

Κατερικανι μπορεις να το διαπιστωσεις, αμα αφαιρεσεις οτι χνουδωτο υπαρχει γενικα στο σπιτι για μερικες μερες και καλυψεις το χαλακι του με σεντονι, αμα δεις διαφορα...θα το εχεις μονιμα ετσι

Καλα ρε συ..στα σκουπιδια..ενταξι δεν ειπαμε να το κινηγαει σε ολο το σπιτι αλλα δεν μπορουσε να το απασχολει παιζοντας με τα παιχνιδια του...μεχρι και ο πεθερος μου το κανει αυτο..τι να πω!!!

Αντζι..εγω παλη γιατι δεν αμφεβαλλα για τον Τζεισον...χαχαχα

Συμπεθερα η Ολινα θα ξετρελαθει..ο δικος μου- που δνε ειναι και το πιο κοινωνικο παιδι με αλλα παιδια...την καταβρικε...κοιμουνται τα αλλα..και αυτος παιζει με τα παιχνιδια...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημεραααααααααααα!!!!!!Εγραψα ενα κατεβατο κ που ειναι οεο????Μαλλον χαθηκε...

Μπηκα για μια γρηγορη καλημερα γιατι στο σπιτι γινεται χαμος!!Κανω γενικη κ στρωνω αλλα εχει τοση υγρασια που μιση ωρα κ δε στεγνωνει το σφουγγαρισμα με τιποτα,τα νευρα μου!!Στο τελος τα παιρνω με πανι γιατι θα νυχτωσω...

Βρε κοριτσια το ειδα κ εγω το Νησι(Φανουλα ειναι σιριαλ για την ιστορια της Σπιναλιγγας κ των λεπρων)...πολυ ωραιο,καλογυρισμενο,τελειο αλλα...πολυ κλαμμα!!Δε μπορω καλε!Δε ξερω αν θα το συνεχισω!!Ζαιρουλα ασ'το πουλακι μου εσυ καλυτερα!

Χρυσουλινι μου τι ταλαιπωρια ειναι αυτη μωρε με τις αλλεργιες!!Υπομονη μωρε!Θα βρειτε ρυθμους κ θα τα καταφερνεις ολα!Θα δεις με τον καιρο,με τα χονια μαλλον,θα υποχωρησουν!Ειχα πολλες κ εγω μικρη κ μου περασαν ολες οταν τελειωσα το δημοτικο σχεδον!Εσας ευχομαι πολυ συντομοτερα!!

Ντινακι μου ειδες βρε που ολα μια χαρα??!!Σιγα μην αλλαζε το Ολινακι συνηθειες τωρα!!

Οσο για τη κοινα μας κ την αμοιβαια κατανοηση,πιστευω πως η ημερομηνια γεννησης ηταν απλα η αρχη :);) !!!Τα φιλια μου κ στις 2 σας!!!

Καλε τη γαμπρουλη εχω εγω??!!!Το καλυτερο παιδι!!Ειδες Αγγελικουλα ποσο καλα προσαρμοζεται??Ανεξαρτητο αντρακι!!

Βρα κοριτσια ουτε εμεις εχουμε τιποτα καλο για εξω!!Ολο καθημερινα,φορμες,τζινακια...!Εχω ακομα να κανω 3 αλλαγες απο Lapin k Alloutte(aπο τη βαφτιση)κ θα κοιταξω να παρω τιποτα καταλληλο!!

Θελω να της παρω κ ωραιες γαλοτσουλες :D !!

Αγαπες τα λεμε αργοτερα!Παω να τελειωνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχχαχα...Εκεί που τα άλλα σταματούν,ο Duracell..εεεε..ο Χριστόφορος ήθελα να

πω,συνεχιζει.......

Νινίνα μου μη βασίζεσαι κοπέλα μου...Εμενα η πεθερα μου χθες μου είπε "αν εχεις πουθενά να

πας να μου την φερνεις σ εμενα"..Φαντάζομαι οτι απο το ύφος μου καταλαβε οτι προτιμώ να κουβαλάω

29 σακούλες απο το σούπερ μάρκετ κ την Ολίνα μαζί,παρα να την αφηνω σ αυτη που δε ξέρει ουτε τα

βασικά για το μωρό μου...Μη χ@@@!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕεεεπ!!!Καλώς την Στελλίτσα μου!!!Βρωμόκαιρος έτσι??

Όσο για το "Νησί" κ εγώ όταν τελείωσε είπα στον Κώστα "Τέλειο...αλλα ψυχοπλακώθηκα!!"

Αλλα δε μπορώ κ να μη το ξαναδώ...Εχω διαβάσει κ το βιβλίο κ θέλω να το δω κ

στην οθόνη!!!

Καλό κουράγιο κοριτσάκι μου,καλή δυναμη!! [smilie=icon_salut.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SΣτελλιτσ αμου φιλακια!!!

Γαλοτσες ηθελ ακαι εγω του μικρου..αλλα εχει απο Νο 34 και πανω!!!...ειχα δει κατι ωραιες..μουρλια...

Ναι ασε..συμπεθερα..αμα εχω χρονο σημερα το βραδυ θα σας βαλλω στο φεισ τι εκαν ετο καμαρι μου χτε ςτο βραδυ...εδοσε ρεσιταλ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον... επανηλθα δρυμητερη και αφου πηρα αμπαριζα και σχολιασα οσες φωτογραφιες απο την ομαδα προλαβαινα... συνεχιζω!

Το νησι εχω αποφασισει να μη το δω καθολου. Δεν ειμαι για τετοια... Απο σηριαλ μονο κωμωδιες και αν ειναι δυνατον με αυτοελη επεισοδια. Αμα θελω σοβαρα ή καταθλιπτικα βλεπω - διαβαζω ειδησεις και ντοκυμαντερ... Και μετα σκεεεφτομαι για ωρες και το μετανιωνω!

Στελα, ουτε κι ο Ιασωνας εχει καλα ρουχα. Και τι να του βαλω δηλαδη κοστουμι και γραβατα? Αμα θελω να τον παω πουθενα καλα (που αποκλειεται λογω της τρελας που κουβαλαει), θα του βαλω το καλο του τζιν, πουκαμισακι, πουλοβερακι με V και τη γραβατα της βαφτισης για 1 λεπτο, ισα να προλαβω να του βγαλω φωτογραφια...

Γαλοτσες χρειαζεται και δεν το ειχα σκεφτει... Θα το κοιταξω αμεσα αυτο!

Φιλια στην ομορφη νυφουλα μου να δωσεις απο το μαθητη και τη μαμα του! Που ειναι οι φωτογραφιες? Εεεε?

Χρυσα, δυσκολη η κατασταση με τις αλεργιες. Στα περισοτερα παιδακια περνανε ομως μετα απο καποια ηλικια. Μεχρι τοτε υπομονη με τα καθαρισματα! Περιμενω κι εγω να δω τα φωτογραφικα στιγμιοτυπα απο τα εργα του Χριστοφορου!

Κωνσταντινα, κι εγω αυτο πιστευω... Οτι το Ολινακι θα ειναι μια χαρα του χρονου στον παιδικο που θα ειναι και μεγαλο κοριτσι! Κι εγω ηθελα να τον παω οταν θα ειχε γινει 2 ετων αλλα δε γινοταν με τιποτα. Παλι θα περναγε ετσι το εξαμηνο και εγω πτυχιο τιποτα... Αφου ομως προσαρμοστηκε ετσι καλα και γρηγορα, χαλαλι το αγχος που περασα... Οταν ξεμπερδεψω με την πτυχιακη ή και νωριτερα αν κατσει, θα κανω και καμια δουλεια γιατι το αγχος για τα οικονομικα δεν περναει αλλιως...

Κατερινα, κι εμενα στη θεση θα μου την εδινε πολυ!!! Αμα δε θελεις να κυνηγας το παιδι, το απασχολεις με διαφορα και καθεται εκει που ειναι. Ακομα και ο Ιασωνας που ειναι υπερβολικα κινητικος καθεται αρκει να ασχολεισαι μαζι του και οχι με την τηλεοραση ή δουλειες... Ολα τα ακροβατικα και τα επικινδυνα γενικοτερα οταν κανω δουλειες τα κανει.

Ντινα, γιατι εφριξες ετσι που εφαγε χωμα? Ειχες ριξει λιπασμα? Γιατι να κανει εμετο? Αν φοβασαι για παρασιτα, δωσ' του σιροπακι 1-2 φορες προληπτικα και ολα καλα. Εγω παντως που ετρωγε χωματα και αμμους ολο το καλοκαιρι, ρωτησα τον παιδιατρο και μου ειπε αστον να τρωει οτι θελει εκτος απο γοπες τσιγαρων φυσικα και για προληψη για τα σκουληκακια του εντερου που μπορει να κολλησει απο τα αδεσποτα που κανουν βολτες, δωστου το σιροπι.

Για την αντιδραση σου δε σχολιαζω λογω της καταστασης σου αλλιως θα σε μαλωνα! Το καταλαβες οτι ηταν βλακεια ομως οποτε...

Οτι εχει ματαρες ο γιοκας σου και οτι ειναι κουκλος στο ειπα? Σημερα προσεξα καλα ολες τις φωτογραφιες... Ελπιζω το νεο μωρο, οταν ερθει με το καλο, να του μοιαζει!

Φανη, δε μπηκα χθες η κακουργα... Επρεπε να γραψω τιποτα για εκεινη την πτυχιακη. Θα μου πεσουν ολα μαζεμενα και θα τρεχω αλλιως! Ηρθε η μανα μου το απογευμα και ξεπεταξα ενα μικρο βουναλακι ή μαλλον λοφακι απο ασιδερωτα κι ετσι καπως μειωθηκε το μεγαλο βουνο! Ο κοκορας το κουβαλαει αλλωστε... τι με νοιαζει εμενα?

Εγω τα σκουλαρικια σας δεν τα εχω δει ακομα! Τι θα γινει δε θα βαλεις καμια φωτογραφια στην Ομαδα? Ευκολο ειναι... σαν το fb που εγω σιχαινομαι.

Σου εχω και ενα τελευταιο για να σε καταρακωσω :D ο Ιασωνας εγινε σαλιαρης παλι και ασπρισαν και τα τελυταια για τωρα δοντακια, οι κατω κυνοδοντες. Παμε για 16 δοντακια σε μια βδομαδα το πολυ και μενουν οι τελευταιοι 4 πισω τραπεζιτες που θα φυτρωσουν οταν θα ειναι περιπου 2 ετων (μιας και την οδοντοφυια την εχει παει ακριβως by the book) και ΤΕΛΟΣ!!! Πες μου οτι με μισεις και θα σου στειλω τη φωτογραφια με τη χθεσινοβραδινη δαγκωνια στη μυτη μου και θα με λυπηθεις αμεσως... μονο αιμα δεν εβγαλε. Εχω μυτη μελιτζανι σημερα!

Ισως να καταφερω να μπω και το βραδυ... μεχρι τοτε, πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα πολυλογουδες μου!

Καλα ποσα γραψατε παλι?

Λιγες ωρες λειπω και το κανετε φυλο και φτερο το θεματακι μας.. :lol:

Η μικρη κοιμαται με τον μπαμπα κι εγω κανω ανασκαφη τα ντουλαπια...

Δεν υπαρχει πλεον ταπερ με καπακι πουθενα... Βαζω ταξη στο χαος...

Φτιαχνω ενα ντουλαπι για την μικρη (με οτι της αρεσει) και τα υπολοιπα θα φανε λουκετο.

Δε θα σπασω εγω τα νευρα μου ολη μερα να μαζευω κατσαρολακια και κουταλια...

Χρυσα μου υπομονη κοριτσαρα μου.. Οι παλιοαλεργιες γμτ τι θελουν και εμφανιζονται...

Θελει λιγη προσοχη παραπανω τωρα με τις σκονες και οτι χνουδωτο υπαρχει στο σπιτι..

Κατερινακι μου.. μη χαλας τα λογια σου αγαπη μου...

Απλα αλλη φορα μη τον αφησεις μαζι της.

Αν ειναι δυνατον... Ωραια δικαολογια σου ειπε.. Μπραβο..

Και μετα λενε γιατι οι νυφες δεν τα πανε καλα με τις πεθερες..

Μα ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ...!

Ντινακι μου μακαρι να μη εχεις κι εσυ προβληματα στον παιδικο..

Τι να πω? Η δικια μου ειναι κολλημενη πανω μου οπου κι αν παμε..

Εναν καφε δε μπορω να πιω... Ο γιακας απο το τραβηγμα φτανει κατω απ' τα μεμε.. :lol::lol::lol:

(αφου την αλλη φορα που θα βγουμε λεω να μη βαλω μπλουζα... =))=))=)) ...)

Στον δικο μας παιδικο παιρνουν παιδακια απο 2,5 χρονων και εντελως καθαρισμενα... :(

Αρα την Αναστασια την κοβω για Φεβρουαριο του 2012 που θα ειναι ακριβως 2,5...

Θα δουμε πως θα παμε και με τα κακα... Μεχρι στιγμης ειναι πολυ θετικη με το γιο-γιο..

Μονη της λεει "κακα-γκογκο" και πλουπ! Τα κανει εκει..Αλλα τσισα ποτε δε μου ζητησε... :cry:

(Θα μου πεις.."τι θες να σου ζητησει βρε γυναικα μου 15 μηνων μωρο"..?...)

Ευτυχως ειναι συνεργασιμη και δεν βαριεται.. Θα δουμε.... :D

Αγγελικη.... Σε μισω τοοοοοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πως τολμας να μου το πετας αυτο το πραγμα με στα μουτρα για δευτερη φορα?

Η δικια μας οδοντοφυια παει κατευθειαν για ρεκορ γκινες...!! =))=))=))=))=))

Για ριξε και την μελιτζανόμυτα :lol: να θαυμασω τα εργα του Ιασωνα...!!

Στελλιτσα...!!! Καλες δουλειες!!!

Για να στεγνωνει το πατωμα στο αψε-σβησε να σφουγγαριζεις με καυτο νερο..!!

(οχι ομως με χλωρινη γιατι θα σκασετε απο τις αναθυμιασεις)...

Αυτα τα φουστανακια τοσο που με εκνευριζαν τελικα αρχιζω και τα συμπαθω...!!!

Εχεi απιστευτα κομματια στα matou france που σταμπαρα και πολυ συντομα θα παω να τα παρω.

Οταν πηγα να της παρω μποτακια η ανοητη ηθελα να παρω μποτες και μου ειπαν οτι οι περισσοτερες ξεκιναν απο 24 νουμενο... Τα ποδαρακια τους ειναι κοντα και με μια μποτα μεχρι τι γονατο δεν θα μπορουν να κανουν βημα... Μα θελουμε κι εμεις ωρες-ωρες να τα ταλαιπωρουμε για να κανουμε τις μοδες μας.... :-?

Αντε κοριτσαρες παω να συνεχισω.

Τα λεμε το βραδυ..

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια είμαι και εγώ μια χαζομαμά με έναν παίδαρο του Αυγούστου 2007 και μιας άπαιχτης κόρης του Ιουνίου 2009 είμαι καινούργια εδώ :P

Μια απορία μιας και έτσι διάβασα λίγο τα νέα σας...δηλαδή έχετε παιδάκια που είναι 15 μηνών και πάνε ένα μέρος των αναγκών τους στο γιογιο? :o εμένα ούτε μαμά δεν λέει η τεμπέλα ακόμα όλο γκρινιάζει για όλα ενώ ο μεγάλος έλεγε κάποια πράγματα σε αυτή την ηλικία, βέβαια δεν τα συγκρίνω απλά ήθελα να δω τι κάνουν και άλλα παιδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα καλησπέρααα!!!!!

Αγγελικούλι μου πολύ καλά έκανες κ τον έστειλες παιδικό σταθμό,κ εγω στο τσαφ

ημουν να τη στειλω φέτος μπας κ ξεκινησω ξανα τη ρημαδοδουλειά...αλλα το μόνο που με

φόβισε ήταν οι αρρώστιες μωρε..Είπα αν είναι να δουλεύω κ να μην κλείσω μάτι όλο

τον χειμώνα απο πυρετούς,βήχα κ στοματίτιδες,κάνω υπομονή λίγους μήνες ακόμη...

Αντε κ με το καλό κ η πτυχιακή....αχ να μουν κοντά να ερχομουν να σου την τελείωνα

την ερμη τη στίβα με τα ασιδέρωτα(λατρεύω το σίδερο όπως έχω ξαναπεί κ σε μένα δεν

κυκλοφορεί ούτε κάλτσα ασιδέρωτη ;))

Φανούλι μου νομίζεις οτι μπορώ να πιω καφε ήσυχη εγώ???Δεν υπάρχει τέτοιο

ενδεχόμενο...Το μικρό αλάνι φεύγει(η ανεξαρτησία είναι κάτι που μας χαρακτηρίζει)κ εγώ

τρέχω σαν την παλαβή να την προλάβω...Οπότε ο καφες που θα πιω σίγουρα είναι σε

πλαστικό ποτήρι περπατώντας με το καρότσι....Με τα ντουλάπια κ εγω το ίδιο έκανα,

εχω μόνο ένα ανοιχτο κ την παπουτσοθηκη,έτσι για να μαλώνω για να μην ανοίγει κ σε

ξένα σπίτιαα...

Bebinos καλως ήρθες στην παρεούλα μας,πες μας κ άλλα για σένα!!Όσο για την

μπέμπα σου να μην ανησυχείς καθόλου,παιδάκι με παιδάκι έχει τεράστια διαφορά...Αυτό με

το γιογιο μόνο ένα απο τα μωράκια μας το κάνει(της Φανούλας μας),το οποίο είναι

γενικότερα απο τα πιο εξελιγμένα του είδους!!! ;)

Κ το Ολινάκι εχει 15 δοντάκια ήδη,μικρά κ μεγάλα,μας εχει ταραξει στο δάγκωμα(μάλλον όπου

να ναι σκάει κ το 16ο)

Κ τωρα σας αφηνω γιατι μασουλάει χαρτι απο χοντρη σελίδα παιδικού βιβλιου(μα είναι δυνατον,

πώς το έλιωσε αυτο το πρ'αγμα?????) :-o:-o:-o:-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα τρια βιντεακια μπηκαν στο φεισ για παρτι σας..καμαρωστε μας...χαχαχαχα

Μπεμπινος καλωσηρθες στην παρεα μας..

οντως της Φανουλας το κουκλι ειναι πισω μονο στα δοντια...σε ολα τα αλλα ειναι ετη φωτοσ μπροστα...χαχαχα.

Εδω δεν θα διαβαζεις τοσο για κατορθωματα..οσο για αταξιες...μαλλον κατα την καλοκαιρινη περιοδο κυριαρχουσε ο παιχνιδιαρης και σκανταλιαρης Ερμης..δεν εξηγειται αλλιως πως τα περισσοτερα μωρα μας ειναι χουλιγκανακια..

Ρε κοριτσια η Αννουλα που ειναι;;; ειναι καλα;;;;

Αχ νυσταζω

μολις τελειωσα ξανα με το καθαρισμα..βαρεθηκα και ειμαστε στην αρχη..αλλα μονο και μονο που δεν εχει μηξες φτανει να με κανει να τα ξεχασω ολα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερουδια κοριτσαρες!!!!

Επιτελους τελειωσα με το σπιτι κ τα χαλιά!Ολα κομπλε :) !!Αν και ειμαι φανατικη του καλοκαιριου,μου αρεσει πολυ το σπιτι το χειμωνα με τα χαλιά!Ειναι πολυ ζεστο!!

Ντινακι ζηλεψα κ αλλαξα κ εγω διαρρυθμιση :-p:-p !!!Μου αρεσει η αλλαγη,ειναι κ πιο λειτουργικο με τη μικρη ;) !

Μετα πηγαμε να δουμε για χαλι κ μαξιλαρες για το δωματιο της Αφροδιτης αλλα ακομα δε βρηκα,οσα μου αρεσαν(χαλια),δεν εβγαιναν στις διαστασεις που θελω!Ειδα κ κατι τελειες μαξιλαρες για το πατωμα,οτι πρεπει για αυτο που θελω ...αλλα ρε κοριτσια...200ευρω η 1 :o ,ελεος!!!!Θα παμε κ αυριο αλλου!

Η αγαπουλα μου ειχε ενα 37,2 πριν κοιμηθει κ εχει κανα δυο βραδια που την ακουω κ βηχει λιγο...φοβαμαι μη μου κρυωσε αυτες τις μερες που ειχε υγρασια κ δεν ειχα στρωσει κ ολο καθοταν κατω στο μαρμαρο να παιζει κ την κυνηγαγα για να μη βγαζει καλτσες κ παπουτσια :( ...ελπιζω να τη γλιτωσουμε!!!

Κοριτσια εγω ειδα γαλοτσες στα Lapin 40ευρω κ κατι τελειες μποτουλες με γουνιτσα στο τελειωμα 70 ευρω!Φανη δε μου φανηκαν πολυ ψηλες για να την ενοχλουν,δε το σκεφτηκα,θα το κοιταξω!Παντως μου φανηκαν οτι πρεπει για βροχη κ κρυο!Α!κ το νουμερο του δειγματος ηταν 22,εμεις φοραμε 19 κανονικα,θα ρωτησω αν βγαινουν!

Αχ Κατερινακι μου μη συγχιζεσαι!Τωρα που ξερεις θα πραττεις αναλογως!!Καλυτερα μονη σου να μην εχεις στο κεφαλι σου κανεναν κ να μην εχεις αναγκη κ κανεναν!

Αγγελικουλα μου πως τα πας με την πτυχιακη?Προχωραςκαθολου??Ειμαι σιγουρη οτι ολα θα ειναι μια χαρα στο τελος!!Μην ανησυχεις!!Ο ιασωνακος βλεπω μια χαρα με τον παιδικο!Αφου πηγε απο την αρχη καλα δε θα εχει πουθενα προβλημα!!Εμεις να πω την αληθεια δε νομιζω να την παω παιδικο συντομα,θα δειξει!

Πολλα φιλια στο μαθητη μας :) !!

Α!!!!Μη ξεχασω!!Ντινακι ειδα την κουκλα σου στις φωτο της ομαδας!!!!Μοντελο την εχεις αγαπη μου :D !!!Αστερι ειναι!!Πανεμορφη!!!!Που θα μοιαζε :) ?!

Πηρα σημερα τη φωτογραφο κ μου ειπε οτι οι φωτο της βαφτισης θα ειναι ετοιμες τελος του μηνα :evil: !!Εχουν πολυ δουλεια αυτη την περιοδο!Τελοσπαντων...μολις της παρω θα σας βαλω στην ομαδα!

Μαρακι κ για σενα δεν εχω λογια!!!Μαμα κ γιος σκετα κουκλια!!!Σου μοιαζει πολυ ε??Φτου σας!!

Α!κ κατι αλλο!!Βρε Κωνσταντινα ποτε φτασατε 15 δοντια :o ???15??Καλα διαβασα???Δε το πιστευω!!!Εμεις ακομα 2!!!Μου φαινεται οτι σκαει κ 3ο αλλα ακομα δε το βλεπω!!Χρυσα εγω κανω παρεα με τη Φανη,μη ξεχνιεσαι :lol: !!!

Μπεμπινος καλως μας ηρθες!!Να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου!!Ρωτας αν πανε τα ζουζουνια μας γιο-γιο?Εμενα οχι,δεν εχω κανει καμια αποπειρα ακομα!Αληθεια κοριτσια εσεις εχετε κανει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα καλα το τυπωσα στο μυαλο κατι που διαβασα προσφατα...

Στη ζωη δε μετραει ποσες ανασες παιρνεις... αλλα ποσες ειναι οι στιγμες που σου κοβουν την ανασα..

Τα ειδα ολα σημερα με την μικρη...

Δεν προλαβα να παω στην κουζινα να παρω κουταλι να την ταισω..

ετρεξε πισω μου η ουρα και εσκασε με το κεφαλι στο κουφωμα στην πορτα..

μελανιασε απ' το κλαμα, με επιασε ταραχη, δεν ηξερα τι να κανω..

Το μισο μετωπο ειναι μελανιασμενο και πρισμενο παααααρα πολυ.

Πηρα την παιδιατρο και μου ειπε να μην ανησυχω. Το μετωπο να μη το φοβαμαι.

Τετοιο "ντουκ" δεν εχω ξανακουσει... Ετριξε το σπιτι... Χτυπησε στις 8 και την κοιμησα τωρα στις 11μιση.. ειχε κεφια για παιχνιδια, δεν ηταν κακοκεφη και ηπιε και ολο το γαλα...

Καθε μερα και κατι... θα με αποτρελανει αυτο το παιδι.. Πολυ ζωηραδα..

Στελλιτσα.. νομιζω πως αδικα ανησυχεις.. Δεν ειναι πυρετουλης το 37,2...

Οσο για τις μαξιλαρες.. Να... παρε 5-6 να της ριξεις δεξια-αριστερα... :lol: Ετσι για το φεγκ-σουι!!!

Ε μη τρελαθουμε τωρα 200 ευρωπουλακια η μια.. :twisted:

Θα περιμενουμε φωτο απ' την βαφτιση.. Να σας δουμε επιτελους...!

Δεν ξερω σε ποια γραφω.... :roll:

Χρυσα μου τι τελεια βιντεακια!!!!!!!!!

Θα τραβιξω κι εγω την μικρη αυριο... και θα προσπαθησω να το βαλω στο fb...

Πρεπει πρωτα να το περασω απο το youtube?

Να δειτε live την πολυλογου!!! Πολυ γελιο... Παραξενο μου φαινεται μια σταλια πορδη να λεει (οπως τις λεει τελος παντων) ενα σωρο λεξουλες... (ΚΟΥΚΟΥΒΑΑΑΑ)!!

Αληθεια πως περασαν οι μυξες? Εχουμε μπολικες αλλα δεν βλεπω να καθαριζουν μονο με ορο..

Μπεμπινος καλως μας ηρθες..!!

Ντινακι πλακα μου κανεις τωρα....................!!!!!!!!!!!

Μεσα σε 5 μηνες το Ολινακι εβγαλε 15 δοντια....? :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Εεεεεεεε!! Παιζεις με τον πονο μου κι εσυ και η Αγγελικη... Φτου σας! Γαιδαρες...!

Εμας σε 3 μηνες τρομαξαν να βγουν δυο.. και το 1 παλευει να μεγαλωσει ακομα... =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τικ τακ, τικ τακ.....ακουσα καρδούλα, ακουσα καρδούλα.

το μωράκι μου είναι στη θέση του αλλά μεγαλώνει με τους δικούς του ρυθμούς, παραμένει λίγο μικρό ακόμα. θα με δει σε 15 μέρες πάλι για να σιγουρευτούμε.

Μπράβο κοριτσάκια μου που βάλατε φωτο στην ομαδούλα μας....η γκρίνια μου έπιασε τόπο. :-@:-@:-@

Αγγελική δε φρίκαρα με το χώμα αλλά που ξύπνησα και δεν το έιδα δίπλα μου...μετά όλα τα άλλα ήταν ντόμινο .και η αντίδραση αυτή ήταν εντσικτώδης - όχι ότι αυτό είναι δικαιολογία....

Φανή πολύ στενοχρήθκα με το πέσιμο. κρίμα μωρέ. εγώ όμως τοέχω κάνει βίωμα τοπέσιμο και οι μελανιές και τα χτυπήματα σε αυτό το κεφάλι είναι καθημερινό φαινόμενο- κουφιοκεφαλάκης θα γίνει στο τέλος....

Κατερίνα μη λες γι πεθερές, μη λες για πεθερές...κάνει τζιζ αυτό το θέμα.. [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=blob8.gif][smilie=blob8.gif] [smilie=blob8.gif] εγώ έχω απποφασίσει να μην ξανακάτσει ποτε΄μαζί του....γιαυτό οπου θέλω να πάω αν δε μπορεί ο μπαμπάς μου ή η μαμα μου τον πάιρνω μαζί μου...

από παππούτσι μου φαίνεται ότι θα φορέσουμε το 24 φέτος, σε κλειστό παππούτσι σίγουρα...

και κάτι άλλο ήθελα να γράψω αλλά δεν θυμάμαι, ου γαρ έρχεται μόνο του, ΓΕΡΑΜΑΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααααα κουκλιτσες μου.....σας εχασα εχω αρκετες μερες να μπω κ τωρα πηρα ειδηση το νεο θεματακι μας......καλοριζικο.....

Καταρχας, το μαμυ μου σπασε τα νευρα γιατι στον λιγο χρονο που μου απομενει δυσκολευομαι να μπω...κ οταν μπω γραφω γραφω κ τσουπ δεν δημοσιευει τπτ.... :x:x:x:x:x:x:x

Επισης, ειχα διαβασμα γιατι εδινα μαθημα ζορικο κ ευτυχως με λυπηθηκε ο Θεουλης κ το περασα..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ο μικρος ειναι μια χαραααααα ζωηρευει κ με τρελαινει καθε μερα κ πιο πολυ.....

Επιτελους συννενοουμαστε αρκετα καλα κ αρχισε να σχματιζει κ μικρες προτασεις.......μου φαινεται παραξενο ακομη.....

Εδω κ 15 μερ περιπου του πηρα γιογιο κ μετα απο ωρες εξηγησης κ εκπαιδευσης περι του αντικειμενου.....οταν θελει να κανει κακα αρχιζει σφιγγεται κ κανει ιιιιιιιιιι παει το φερνει κ καθεται να κανει αλλα με το παμπερς....... :(|):@):@):(|):@) νομιζω για αρχη καλα παμε...

Απο δοντια, εχει 12 κ εμεινε ακομη μια δονταρα να βγει.....

Φανουλα, πολυ λυπηθηκα για το χτυπημα της μικρης κριμα μωρε.....ελπιζω να ειναι καλα τωρα..

Ζαϊρα μου, τι ωραια.....ακουσες καρδουλα τελεια στιγμη..τρελαινομαι κ μονο που το θυμαμαι.....να προσεχεις την μικρη σου ψυχουλιτσα!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Αχ δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να γραψω τα διαβασα βιαστικα κ μαζεμενα.......σορυ κοριτσακια μου...... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

πολλα πολλα φιλακια σε ολες ελπιζω να μην με πεταξει παλι....... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααααααααααα κουκλιτσες μου.....σας εχασα εχω αρκετες μερες να μπω κ τωρα πηρα ειδηση το νεο θεματακι μας......καλοριζικο.....

Καταρχας, το μαμυ μου σπασε τα νευρα γιατι στον λιγο χρονο που μου απομενει δυσκολευομαι να μπω...κ οταν μπω γραφω γραφω κ τσουπ δεν δημοσιευει τπτ.... :x:x:x:x:x:x:x

Επισης, ειχα διαβασμα γιατι εδινα μαθημα ζορικο κ ευτυχως με λυπηθηκε ο Θεουλης κ το περασα..... :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Ο μικρος ειναι μια χαραααααα ζωηρευει κ με τρελαινει καθε μερα κ πιο πολυ.....

Επιτελους συννενοουμαστε αρκετα καλα κ αρχισε να σχματιζει κ μικρες προτασεις.......μου φαινεται παραξενο ακομη.....

Εδω κ 15 μερ περιπου του πηρα γιογιο κ μετα απο ωρες εξηγησης κ εκπαιδευσης περι του αντικειμενου.....οταν θελει να κανει κακα αρχιζει σφιγγεται κ κανει ιιιιιιιιιι παει το φερνει κ καθεται να κανει αλλα με το παμπερς....... :(|):@):@):(|):@) νομιζω για αρχη καλα παμε...

Απο δοντια, εχει 12 κ εμεινε ακομη μια δονταρα να βγει.....

Φανουλα, πολυ λυπηθηκα για το χτυπημα της μικρης κριμα μωρε.....ελπιζω να ειναι καλα τωρα..

Ζαϊρα μου, τι ωραια.....ακουσες καρδουλα τελεια στιγμη..τρελαινομαι κ μονο που το θυμαμαι.....να προσεχεις την μικρη σου ψυχουλιτσα!!!!!!!!!! :x:x:x:x

Αχ δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να γραψω τα διαβασα βιαστικα κ μαζεμενα.......σορυ κοριτσακια μου...... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

πολλα πολλα φιλακια σε ολες ελπιζω να μην με πεταξει παλι....... :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ Μπονζουρ!!!

Τι μου κανετε κουκλες!!!

Διαβαζω νεα...μ'αρεσουν

Ζαιρακη περιμενουμε νεα σε 15 μερες!!!

Φανουλα πως καθαριζεις τη μυτη;;;;

ΟΙ μηξες εφυγαν με το που εξαφανισα ολα τα αλλεργιογονα...λες να το επιχειρησειε;;;

Παω να κανω καφε και επανερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια ειχα γραψει ολοκληρη απαντηση...γιατι δε τη βλεπω δημοσιευμενη??2η φορα μου το κανει!Φτου κ απο την αρχη!!!

Καλημερα!!!Τι μου κανετε??

Εμεις ξυπνησαμε πρωι πρωι,8, και τωρα ξανακοιμαται!!

Βρε Φανουλα μου τι παθατε παλι κ εσεις???Φανταζομαι τρομαρα!!Πως ειναι σημερα η Αναστασια?Ρε σεις τι πλασματα ειναι αυτα??Τι ειναι αυτα που κανουν καθε φορα??Μπας και ειναι κ ολοι οι πλανητες μαζι αναδρομοι αυτο το μηνα??Δεν εξηγειται αλλιως,καθε μερα κατι σοβαρο μας συμβαινει :? !!

Προσπαθησε να το ξεχασεις βρε αγαπη!Τουλαχιστουν ειναι μικρα κ πιστευω πως τα ξεχνανε ευκολα!Αλλα κυριως ειναι ανθεκτικα πλασματακια ;):-p !!!

Αχ εχεις δικιο...δε ξερετε που μιλατε!!!Αλλα αληθεια υπαρχω :lol: !!!Θα βαλλω συντομα φωτο στην ομαδα!!

Δωρουλα μου σε χασαμε!!Μια χαρα βλεπω ο μικρος,πολυ χαιρομαι!!Καλε κανετε κ προτασεις??Αληθεια??Εμεις τωρα αφησαμε τα μονοσυλλαβα κ πιασαμε τα δισσυλαβα επιτελους!!!

Χθες βλεπει πανω σε ενα τραπεζακι(που το μετακομισα σε εμφανες σημειο)μια φωτογραφια απο το γαμο μας κ αρχισε κ φωναζε ΜΠΑΜΠΑ,ΜΠΑΜΠΑ,ΜΠΑΜΠΑ!!!Τη βουτηξε κ την εσφιγγε κ πηγαινε περα δωθε κ φωναζε μπαμπα,μπαμπα!!Βρε και τη μαμα διπλα δε τη βλεπεις????Της ελεγα!Τιποτα αυτη,μπαμπα,μπαμπα :lol::lol: !!

Ζαιρουλα ακουσατε καρδουλα!!!Τι καλα :) !!Μην ανησυχεις,ολα θα ειναι τελεια!Κ μενα απο την αρχη αρχη(μεχρι κ το τελος!!) μου λεγανε οτι ειναι μικρακι,σαν μια βδομαδα μικροτερο απο το κανονικο αλλα ολα πηγαν τελεια!!Βγηκε τελεια και 3070!Ο γιατρος δε το περιμενε!

Χρυσα μου καλημερα!!Αληθεια??Ηταν τοσο ευκολο τελικα!Θα δεις,σε λιγο θα σου γινουν συνηθεια ολα οσα χρειαζονται να κανεις για την αλλεργια του κ θα προσαρμοστειτε πολυ καλα!

Που ειστε οι υπολοιπες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Στελιτσα!!!

Τι μου κανετε;;;

Η Αφροδητουλα καλα;;;;

Φανη μην ανισυχεις..και εμενα εχει κοπανιθει...ααααππππεεειιρρρεεεςςς φορες...

Κοιτα το ευκολο ειναι σχετικο...μερα παρα μερα..μη σου πω καθε μερα, πρεπει να κανω το εξης, να αεριζω το σπιτι για κανενα μισαωρο ολο, να τιναζω τα πατακια και να περναω με την ηλεκτρικη τα χαλια, να ξεσκονιζω, να τιναζω και να αεριζω τα κλινοσκεπασματα, και να βαζω τον Ιονιστη- υγραντιρα ηια ενα 10 λεπτο να καθριζει τον αερα απο τι σκονη που αιωρειται, επισης οχι υγρασια μεσα στο σπιτι, ουτε ξηρη ατμοσφαιρα, κουρτινες συχνο πλυσημο, εβαλα και φιλτρα στα καλοριφερ, και φυσικα ρουχα κυριως βαμβακερα, μπουφαν χωρις φουνες και φρου φρου σκουφακια βαμβακερα η μαλλινα, οχι λουτρινα παιχνιδια τα παιχνιδια συχνο καθαρισμα..ασε...

και μετα λεω..ποτε θα παιζω με τον μικρο;;;;

οχι πειτε μου;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax μωρε Χρυσουλινι μου εχεις δικιο...μονο που τα διαβασα αγχωθηκα :? !Και κουραστηκα :lol: !!

Απλα με το καιρο τα περισσοτερα θα γινουν καθημερινη ρουτινα κ θα τα κανεις μηχανικα!

Σκεψου τουλαχιστον οτι ξερετε ποια ειναι η αιτια( κ δεν αναλωνεστε στο ψαξιμο,διαγνωσεις,θεραπειες κτλ)κ τι πρεπει να κανετε για να ειναι ολα καλα!Θα δεις μωρε,θα τα καταφερεις μια χαρα!Θυμησε μου,ο Χριστοφορακος παει παιδικο?Νομιζω οχι ακομα,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παει και τα παει πολυ καλα!!!

Βεβεια δεν κοιμαται εκει αλλα ΟΚ..κοιμαται στο σπιτι μετα..αλλιως δεν θα προλαβαινα να κανω τιποτα απο ολα αυτα

Παλη καλα που στον παιδικο εχει μεν μοκετα αλλα την καθαριζουν καλα, και δεν εχουν καθολου χνουδωτα παιχνιδια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ημουν σιγουρη αν πηγαινε!Πραγματι ειναι καλο που κοιμαται μετα κ εχεις χρονο να κανεις μερικα πραγματα!Ειμαι σιγουρη οτι θα πρεπει να σε βοηθαει και η μαμακα σου και ο αντρας τωρα που ξερετε ολοι πως ειναι η κατασταση!Να απασχολουν τον μικρο οσο γινεται να εχεις λιγο χρονο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Στελιτσα!!!

Τι μου κανετε;;;

Η Αφροδητουλα καλα;;;;

Φανη μην ανισυχεις..και εμενα εχει κοπανιθει...ααααππππεεειιρρρεεεςςς φορες...

Κοιτα το ευκολο ειναι σχετικο...μερα παρα μερα..μη σου πω καθε μερα, πρεπει να κανω το εξης, να αεριζω το σπιτι για κανενα μισαωρο ολο, να τιναζω τα πατακια και να περναω με την ηλεκτρικη τα χαλια, να ξεσκονιζω, να τιναζω και να αεριζω τα κλινοσκεπασματα, και να βαζω τον Ιονιστη- υγραντιρα ηια ενα 10 λεπτο να καθριζει τον αερα απο τι σκονη που αιωρειται, επισης οχι υγρασια μεσα στο σπιτι, ουτε ξηρη ατμοσφαιρα, κουρτινες συχνο πλυσημο, εβαλα και φιλτρα στα καλοριφερ, και φυσικα ρουχα κυριως βαμβακερα, μπουφαν χωρις φουνες και φρου φρου σκουφακια βαμβακερα η μαλλινα, οχι λουτρινα παιχνιδια τα παιχνιδια συχνο καθαρισμα..ασε...

και μετα λεω..ποτε θα παιζω με τον μικρο;;;;

οχι πειτε μου;;;

Αυτο που περιγραφεις ειναι η λιστα της φρικης! Δεν το πιστευω... Εγω δεν θα τα καταφερνα με τιποτα. Θα ζουσα μεσα στο αγχος, με τον ιονιστη μονιμα ανοιχτο, το θερμομετρο - υγρομετρο μονιμα στην ακρη του ματιου μου... Χωρις λουτρινα? Πως θα του τα επαιρνα πισω ολα αυτα? Ολες αυτες οι δουλειες καθε μερα? Μονο το σπιτι αεριζω ετσι κι αλλιως... Α! Αγχωθηκα ακομα και που θα τα κανεις εσυ ολα αυτα! Τι να πω? Κουραγιο και να περασουν οι αλεργιες οσο γινεται πιο γρηγορα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...