Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???

α μωλε ταζουλη πάλι αρρωστούλης είσαι? :o:(:( αχ τελικα ο παιδικος ειναι καλό βρε κοριτσια για την κοινωνικοποιηση τους και την αποκτηση ανοσίας δε το αμφισβητεί κανεις...αλλα αρρωσταινουν τοσο πολυ που τα λυπαμαι... :(:( Χρυσουλινι μου...κουραγιο κοριτσακι μου ...φανταζομαι πως θα σαι...

και εμας χασμουριεται δυνατα ωρες ωρες και εχει πολυ πλακα... :lol::lol:

δεν τολμας να φας μπροστα της και ναμην τσιμπησει και αυτη....χθες ετρωγα και της εδινα γραβιερουλα και λιγο κοτοπουλακι(απο το δικο μας χωρις την πετσουλα..που χε μπαχαρικα...) πριν προλαβει να το φαει ελεγε μαμ μαμ μαμ....με την ψυχη στο στομα τρωω καθε φορα...

ειμαι στεναχωρημενη γιατι μαλλον ενα κοντινο μου προσωπο ,ο θειος μου απο θεσ/κη θα ταξιδεψει...και ειναι τοσο κριμα...68 ετων ετσι ξαφνικα επαθε λευχ...γάυτο ελεγα πριν μερες την υγεια μας να χουμε και καμμια στεναχωρια...

το να τσακωνομαστε η να διαφωνουμε με φίλους μας...και για χαζομαρες...το θεωρω τοσο ανουσιο....(και εγω εκανα λαθη...αλλα ποιος δεν εχει κανει...)

απλα...να μαστε καλα...και ολα γινονται....θ'ανεβω μαλλον για μια μερα προς τα μερη σας Χρυσα μου και θ α κατεβω μπορει αυθημερον...

Φανουλα μου ελπίζω να ναι ναι καλυτερα το κοριτσακι σου...φιλησε μου την ..

Ντινακι μου που χαθηκες κοριτσακι μου? πως παει η εγκυμοσυνη?

Στελλούνι μου γλυκόοοοοοοοοοοο τι κανει η γαλανομάτα μας? η τσαχπινα?

Συμπεθερουλα μου τα ειδα τα σχολια αγαπη μου....ο κουκλος εχει γινει πολυ ζουζουνι ε? αχ οταν θα περπατησει θ ατρεχεις μονιμως απο πισω του....

Αγγελικουλα μου ,Αντρουλα ,Δωρουλα ,Ιφι ..πολλα πολλα φιλουνιααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!

ΦΑΝΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΙΩΣΗ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΕΒΓΑΛΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΕΞΑΝΘΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ!

ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΤΕΣΤ?ΜΕ ΕΦΑΓΕ Η ΑΓΩΝΙΑ!ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!ΤΟ ΓΑΛΑ ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΙΣ 4-5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΕΝ ΚΟΒΕΤΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 10 ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΕΙ!ΤΩΡΑ ΠΙΝΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΑΠΟ 280 ML! 2 ΛΙΤΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΘΑ ΤΟ ΠΙΕΙ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να απαντησω στην Φανουλα μας..το πειραχτηρακι μας... :lol::lol: δεν κουφαθηκα καλε απο το σεξ ... :D:D χαχα... αλλα από το περίσσιο κερί που μου ξεβούλωσε ο γιατρος και ενοιωσα τελειαααααααααα μετα απο δυο μερες ημίβουβες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι αν ξερετε?????και συγνωμη βρε κοριτσακια μου... :oops::oops:

ισχυει οτι αν εχεις μικρο παιδι δεν κανει να πας σε κηδεια...οτι φερνει γρουσουζια..κοκ...ειχα πει οτι θα παω αλλα μας ειπαν κατι συγγενεις οτι φερνει γρουσουζια και λεει η μανα μου να μην παω...δεν ξερω τι να πω...και τι να κανω...εσεις που ειστε απο διαφορες περιοχες ισχυει κατι τετοιο? το χετε ακουσει?ευχαριστω εκ των προτερων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω οτι γρουσουζια δεν ειναι γιατι ειναι μες τη ζωη απλα ολα αυτα βγηκαν γιατι δε μπορουσαν τοτε να τα ερμηνευσουν επιστημονικα.ισως δε κανει για να μην δει το παιδι αυτα και μπει σαυτη τη διαδικασια και του μεινει κατι στο υποσυνειδητο ξερω και γω εγω ετσι το ερμηνευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να ρωτησω κατι αν ξερετε?????και συγνωμη βρε κοριτσακια μου... :oops::oops:

ισχυει οτι αν εχεις μικρο παιδι δεν κανει να πας σε κηδεια...οτι φερνει γρουσουζια..κοκ...ειχα πει οτι θα παω αλλα μας ειπαν κατι συγγενεις οτι φερνει γρουσουζια και λεει η μανα μου να μην παω...δεν ξερω τι να πω...και τι να κανω...εσεις που ειστε απο διαφορες περιοχες ισχυει κατι τετοιο? το χετε ακουσει?ευχαριστω εκ των προτερων...

Δεισιδαιμονίες χωρίς λόγο...Κ εγώ είμαι προκατειλλημένη γενικότερα με τέτοιου

είδους "γρουσουζιά" κ κακή τύχη αλλα όχι κ έτσι...

Ας λένε οτι θέλουν..Εσυ να κάνεις αυτο που αισθάνεσαι..

Δηλαδη τόσες μανούλες που δυστυχως τυχαίνει να χάνουν κ πολύ δικά τους πρόσωπα τι να

κάνουν??Να μην πάνε στην κηδεία?

Όλα είναι μές στη ζωη..Εγω πήγα σε κηδεια 26χρονης κοπέλας 8μιση μηνων εγκυος..

Αστους να τραγουδανε,αν εσυ πιστευεις οτι θα ηθελες να εισαι εκεί,να είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντινα και Αντρουλα πιστευω οτι εχετε δικιο...εγω θελω να παω και θα παω.. ;);) το μονο που με στεναχωρει είναι οτι θα αφησω το κοριτσακι μου για μια μερα χωρίς να το δω...ουτε να το καληνυχτησω...δεν το χω ξανακανει ποτε...αλλα οταν γυρισω σπιτι...δεν θα την αφηνω απο την αγκαλια μου...

σας ευχαριστω κοριτσια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας είπα οτι σιχαίνομαι τον Χειμώνα???Δηλαδη,δεν είναι δυνατόν να ξαπλώνω

για μεσημέρι κ όταν σηκώνομαι να είναι νύχτα.... :-q

Συμπεθερούλα μου τι εγινε ρε συ,τι νεα??Πως ειναι το αγορακι μας??

Φανούλα η Αναστασούλα??????

Ανησυχω για τα (πολύ) αρρωστούλικά μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον..εχουμε ξανα αμυγδαλιτιδα και λοιμοξη του ανω αναπνευστικου..αντιβιωση και λοιπα χαπακια...

τα νευρα μου

συν το οτι ειπε η παιδιατρις να μινει 2 μηνες τουλαχιστον εκτος παιδικου...μου εκανε την καρδια περιβολη

ακομα κανει πηρετο, εκανε μολις 38.9 και του εδοσα αντιπυρετικο και τωρα κοιμηθηκε για να ιδρωσει και να αποβαλει θερμοτητα...

αχ αυτο το παιδι..οτι αχριστο γονιδιο υπηρχε στα σογια..το κληρονομησε..μη χασει

Καρολ και εγω θα συμφωνισω με τα κοριτσια..εσυ κανε οτι αισθανεσε...ολα μεσα στι ζωη ειναι..μη ξεχνα ςπως ο λαος λεει..δεν υπαρχει γαμος χωρις κλαματα και κηδεια χωρις γελιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!!!!!!!

Τι κάνετε?Άσχημος καιρός,ε?Τουλάχιστον εδώ στη Χίο,φυσάει πάρα πολύ και έχει συννεφιά!Κρύο δεν έχει ιδιαίτερο,αλλά είναι τόσο γκρι ο ουρανός,ακούς και τον αέρα να λυσσομανάει,που θες να καθίσεις σπίτι!

Φανή,Νινίνα(θύμισε μου μωρέ το όνομά σου... :oops: ),Κωνσταντίνα και Αγγελική,σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας!!!!Εσένα δε Κωνσταντίνα ο άνδρας μου σε ευχαριστεί ιδιαίτερα για το "κούκλος"!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρύσα,Αντρούλα,Φανή πώς πάνε τα μικρά σας?

Ξεκίνησαν οι ιωσούλες και τα κρυώματα και παιδεύονται μωρέ τα γλυκούλια μου!

Αγγελική μπράβο για τα ευχάριστα νέα που μας έγραψες!Άντε μετά τον άντρα σου,να παίρνουμε κι εμείς σειρά,οι άνεργες που ψαχνόμαστε!!!!! :(:(:(:(:(

Πώς ήταν σήμερα ο Ιάσονας στο σταθμό?Πέρασαν πολλές μέρες που έχει να πάει και γι αυτό ρωτάω!Μήπως είχατε γκρίνιες.....

Αντρούλα για τις εντριβές που ρωτάς,δε ξέρω,αλλά εγώ πέρυσι που είχε κολλήσει ίωση ο Γιώργος,τον έτριψα με λίγο οινόπνευμα,γιατί είχε "βράσιμο" στο στήθος!

Δε μου έπαθε πάντως τίποτα!Όσο για τον πυρετό,το καλύτερο είναι ένα χλιαρό μπάνιο και μετά,στο κρεβάτι κομπρέσες με νερό(σε θερμοκρασία δωματίου) και ξύδι!!!!Είχε πάθει η αδελφή μου όταν ήταν μικρή υψηλό πυρετό και παραισθήσεις και αυτό συνέστησε ο γιατρός να κάνει!

Καρολινάκι,καλά κάνει το παπί σου και τσιμπολογάει!Είναι λιχούδικο παπί!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μακάρι να τσιμπολογούσε κι ο δικός μου,ο οποίος απ το καλοκαίρι μου χει κόψει σχεδόν τελείως το φαγητο!!!!!!!!!!! :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Μόνο φρούτα και ωμά λαχανικά τρώει αλλά και αυτά όχι σε ποσότητες!!!!Ήθελα να μάθω πώς μεγαλώνει αυτό το παιδί!!!! :?:?:?:?:?

Για αυτά που έγραψες για τις κηδείες,ούτε εγώ τα πιστεύω!Ξέρω τέτοια χαζά να σου πω μπόλικα,ειδικά που αφορούν επισκέψεις ξένων στα νεογέννητα! :)):)):)):)):)):)):)):)):))

Τίποτα δε πιστεύω!Μόνο το μάτι!Όλα τ άλλα τ ακούω και γελάω!!!!!

Χθες είχα αφήσει για λίγο το Γιώργο στη μαμά μου,η οποία προσέχει τα πρωινά και το 4 μηνών μωράκι της αδελφής μου,το Γιωργάκι(το λέμε νινί,για να μη μπερδεύεται ο δικός μου...)

Σε κάποια φάση λοιπόν άρχισε ο μικρός Γιώργος να κλαίει.Η μαμά μου,που κάτι έκανε εκείνη την ώρα πήγε να πλυθεί και μόλις επέστρεψε,είδε το γιο μου να κρατάει το μπιμπερό του μωρού και να της λέει:"νινί λάλα"!!!!!!!!!!!!!!! :o:o:o

Τα παιξα μόλις μου το είπε!!!!!!!!!!!!!!YMAPPLAUSE: :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

(ΚΟΥΚΟΥΒΆ,ΚΟΥΚΟΥΒΑ!!!!!) : =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Χθες και σήμερα ρε κορίτσια βαριέμαι πάαααααααααρα πολύ!Δεν έχω όρεξη ούτε τις μπιτζάμες να βγάλω από πάνω μου! :oops::oops::oops::oops:

Είμαι σαν άρρωστη!Δεν έχω ξανακαθίσει σπίτι χωρίς να δουλεύω

και τώρα είμαι σχεδόν ένα χρόνο χωρίς δουλειά!

Δε λέω,είμαι με το Γιώργο και τον μεγαλώνω όπως θέλω,

αλλά θα θελα να ξεφεύγω και λίγο απ το σπίτι......

Αισθάνομαι ώρες,ώρες άχρηστη.....παράσιτο!

Ουφ!!!!!!!!!!!!!!!Ας μη συνεχίσω τη μίζερη μουρμούρα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτά προς το παρόν...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαράκι μου,σε καταλαβαίνω απόλυτα...Γι αυτο κ δημιούργησα μια φόρμουλα

ωστε να βοηθάω τον αντρούλη μου στο μαγαζί,να ξεσκάω κ εγώ κ να ειμαι κ πιο κεφάτη

κ στο σπίτι γιατι πια τα νεύρα μου ήταν πάνω απ το κεφάλι μου...Δεν ήμουν ποτέ παιδί

του σπιτιού,κ ως φοιτήτρια κ μετα σκουλήκια είχα στον κ@@ο μου!!Οποια πέτρα κ να

σηκωνες εμένα θα βρισκες απο κάτω.. :)):)) Σκέψου πώς έγινα μετά απο 16 μήνες εγκλεισμού..

Καλό,χρυσο το αποκλειστικό μεγάλωμα του παιδιού μου αλλα εχω ανάγκη κ απο

άλλα πράγματα..Έτσι,Πέμπτη έρχεται η μαμα κ κραταει τη μικρή,Παρασκευη την ανεβαζω εγω στο

σπίτι της μαμάς κ την αφήνω εκεί μέχρι το Σάββατο το απόγευμα...Κ έτσι

3 μέρες κατεβαίνω στη δουλειά,αποκτάω καινούριες παραστάσεις,Παρασκευη βγαίνουμε

κιόλας με φίλους κ τώρα είμαι σσσοουυουουουπεεερ!!!!!!!

Φτιάξε κ εσυ τη δική σου φόρμουλα,κάνε πράγματα για σένα κ τον αντρούλη σου κ πίστεψέ με

ακόμη κ για ένα βράδυ να ειναι την εβδομάδα θα σου κάνει τεράστιο καλό κ στο μεγάλωμα του

μικρού γιατι θα εισαι πιο καλά κ ΕΣΥ!!!

Χρυσούλι μου ωχ ωχ κ πάλι ωχ....Καλή δύναμη κούκλα μου,υπομονή κ όλα θα περάσουν

που θα πάει...Όσο για τον παιδικό σταθμό αφού ειναι για το καλό του θα πρέπει να το

υποστείς...Κ μη ξεχασεις το ματάκι που λέγαμε...Να μου τον φιλήσεις κ να μου τον αγκαλιάσεις

σφιχτά σφιχτά!!!!!! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όσο για το θεματάκι που άνοιξες στην ομάδα γλυκό μου Μαράκι

δεν το είδα ούτε εγω,φαντάζομαι ούτε κ τα άλλα κοριτσάκια!!Μόλις βρω χρόνο θα μπω να

απαντήσω..Promiseee!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο σας βραδυ..Χρυσα μου περαστικα σας κ παλι βρε κοπελα μου :huh: νομιζω εγραψες πως δε θα παει κ παιδικο; κ ποιος θα σου τον κραταει; εχεις ανθρωπο; σορυ που ρωταω τοσα πολλα.. ;)

Μαρια Κατερινα ειναι τ'ονομα μου νινινα με φωναζει η ανιψια μου κ ετσι μαλον θα μου μεινει... :lol:

antroyla γι'αυτα που ρωτας ουτε κ εγω ξερω, εγω αν ανεβασει υψηλο πυρετο χλιαρο μπανακι... ;)

Καρολινακι μου αστους να λενε βλακειες,εγω ειχα κ τον μικρο στην κηδεια της γιαγιας προσφατα, μιας κ ξερω πως δεν καθεται με κανενα....ενοειτε πως δεν τον πηγα στο σπιτι,που ηταν η γιαγια κ στην εκκλησια την ωρα της τελετης, αλλα περιμεναμε κ πηγαμε στο τραπεζι που κανουν μετα, ουτε σκεφτηκα τι κ πως..... ;) επισης επ ευκαιριας να ζησετε κ να τον θυμοσαστε μ'αγαπη το θειο σου, μπορει αυτο που θα πω να το παρετε λαθος, αλλα αν ειναι να υποφερει καποιος κ μαζι του ολη η οικογενοια, καλυτερα να φευγει, για ολους.....το λεω απο προσωπικη εμπειρια, ελπιζω να μην παρεξηγηθω... :huh::huh:

τωρα τα δικα μας νεα σημερα πηγαμε στο γιατρο κ μας κατεβασε το πουλακι :unsure: μου ειχε πει να μην κανω καμια βλακεια μονη μου, κ σημερα ο καημενος μολις κατουραει τον τσουζει κ του βαζω κρεμουλα.....ελπιζω αυριο να ειναι καλυτερα..τωρα κοιμαται κ σε λιγο θα ξυπνησει για καμια ωριτσα....

σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες σας... @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?>

ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 5 ΤΕΣΤ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ ΙΟΥΝΙΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΝΑ 20ΜΕΡΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ.ΠΩΣ ΝΙΩΘΩ?ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΛΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΕΙΣ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΦΟΥ ΣΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ 10ΜΗΝΕς...ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΒΑΓΛΩ ΠΕΡΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΥΤΕ Η ΠΡΩΤΗ ΟΥΤΕ Η ΤΕΛΑΥΕΤΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΜΑΙ.ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ 5 ΤΑ 2 ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΤΑ ΑΛΛΑ 2 ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΑΧΝΑ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΤΟ....ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΣΟΚΑΡΙΣΜΕΝΟΥ ΓΙΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΜΠΡΟΣ...ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

Ιφιγένεια τι ευχάριστα νέα είναι αυτά????Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!!!!!Συγχαρητήρια,

όλα να πάνε καλά,με το καλό κ μια μπουμπούκα τώρα!!!!!

Η κορη μου πρωι πρωι "μαγειρεύει" κ μου φέρνει να δοκιμασω...Κ μου δειξε την κούπα μου

με τον καφέ κ λεει "τθιθ"(τζιζ,στην τσευδογλώσσα!!!!)

Αφήστε που ψήλωσε πολύ κ φτάνει πια τους διακόπτες της κουζίνας που είναι πιο

χαμηλά απ τους υπόλοιπους κ είμαστε όλη μέρα με αναμμένα φώτα... /:)

Τι νέα εσείς κοριτσάκια μουουουου?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Ιφηγενενια μπραβοοοοο

με το καλοοο

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Πολυ χαρηκα για σενα..

Καλε το Ζαιρακι μα ςπου χαθηκε..ειναι καλα;;;;

Συμπεθερα τζιζ λεει και ο Χ...οταν βλεπει το μπλεντερ, την εξοπορτα κλπ...χαχαχα

δεν εχει πολυ γελιο

Κατερινακι μου θα τον εχει η πεθερα μου μεχρι την πρωτοχρονια..μετα θα δουμε τι θα κανουμε

Τα φιλια μου σε ολες, σημερα παω να κανω μια εξεταση με την μαμα μου και θα παω πιο αργα γραφειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι μεγάλα νούμερα συμπεθέρα!!!!!!!

Κανένα νέο δεν είχα απο το Ζαιράκι μας ουτ κ εγω!!Ελπίζω να ειναι καλά το

κοριτσάκι μας..

Καλά αποτελέσματα κ στη μανούλα! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας..

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑΑΑΑ ΣΑΣ το κακομοιρο...κοιτα να δεις οι παιδικοι ε??το χα ξανακουσει οτι πεφτουν σα τα κτοπουλακια τα καλημενα στους παιδικους και τα νηπιαγωγεια η μανα μου ειναι τραπεζοκκομος σε νηπιαγωγειο και το ξερω

ΦΑΝΗ περαστικουλια ξανα και ξανα και σε σας

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ θα χεις πηξει στο διαβασμα αλλα ειναι για καλοοοοοοοοο!!!!!

καλημερασε ολα τα κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα ζουζουνες!!!!!Τι κανετε πολυλογουδες!!Σας διαβασα λιγο προχειρα τα τελευταια γιατι βιαζομαι,μολις εχω χρονο θα το κανω με ησυχια!Ετρεχα χθες με κατι δουλειες κ ειχα κ την Αφροδιτη μαζι!Τωρα συμμαζευω το σπιτι,εχει ερθει και αυτη η εκνευριστικη σκονη παλι X( !!!!

Καλεεεε!!!!Ιφιγενεια συγχαρητηρια κοριτσακι μου!!!!Με το καλο!!!!Ολα να κυλησουν υπεροχα!!!!

Μαρακι το ειδα το θεμα σου στην ομαδα αλλα δεν απαντησα γιατι δεν ειχα το χρονο που χρειαζομουν!Πονεμενο θεμα :lol::lol::lol: !!!Θα απαντησω συντομα!!!

Αχ σας καταλαβαινω πολυ κοριτσια για το θεμα της κλεισουρας κτλ..ομοιοπαθουσα!!Ειναι μερες που μου την βαραει στον εγκεφαλο!!Ουτε εγω ειχα μαθει ετσι!!Καθολου θα ελεγα..!Τα απογευματα, κυριως, παιρνω τη μικρη κ περνουμε τους δρομους...Για δουλεια δε ξερω ποτε θα επανελθω...εχουμε κ κατι ιστοριες με το μαγαζι της μαμας που μας εβγαλαν εκτος προγραμματος...θα δουμε!Ευχομαι Μαρακι μου να βρεις δουλειτσα πολυ συντομα!!!Κ απο οικονομικης αποψης,αλλα κυριως κ ψυχολογικης!!

Ντινακι μια χαρα η φορμουλα που εχεις φτιαξει ;);) !!

Χρυσαααα????Το ματακι το εβαλες?????Περαστικα βρε αγαπη μου στο Χριστοφορακο!!!!

Κατερινακι μου πως ειναι ο Παναγιωτακος??Τον τσουζει ακομα?Αχ ανατριχιασα,δε τα μπορω αυτα...τι ταλαιπωριες τραβανε ρε παιδι μου τα μικρουλια... :? !!Ευτυχως ειναι για λιγο!!Φιλια πολλα!!

Ντινακι μουουου!!!!Καλημερα!!!Τι κανετε ομορφα κοριτσια??Σε ταιζει η κορουλα σου???Τι καλο εφτιαξε :lol: ??Ειδες για να εχεις κορη...?!Τυχερες παιδακι μου!!

Αχ εμενα αυτο το "τζιζ" με εχει σωσει!!!!!!Ειναι απο τα λιγα που εμαθε να ακουει με την πρωτη!Το φοβαται!Δε πλησιαζει το φουρνο ουτε για αστειο!!Αμα δει να κανω ελληνικο καφε του μπαμπα της λεει "τζιζ!Μπαμπα",ξερει οτι αυτο ειναι του μπαμπα κ κανει τζιζ κ δεν το αγγιζουμε ;) !!Κ αμα παει καπου που δε πρεπει(οχι οπου να'ναι ομως,εκει που κολλαει το τζιζ) κ της πω "τζιζ",δυνατα,φοβαται το μαναρακι μου κ ερχεται πανω μου!!

Καρολ,συμπεθερα,Φανουλα,Αντρουλα,Χαρουλα,Ζαιρα,Αννα κ οι υπολοιπες...πολλα φιλια :-* !!!Παω να τελιωνω με το μπανιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα Αντρούλα!!!

Στελλουνι μου καλημέρα κ σε σένα...Καλές κ οι βόλτες με το μωρό,δε λεω,αλλα είσαι

μες στο άγχος ρε παιδί μου,μη κλάψει,μη γκρινιάξει,μη θέλει να βγει απ το καρότσι,μη

μη,μη,μη...... :-ss

Ασε αυτη η ερμη η σκόνη...Δε ξερω για σας,εμείς έχουμε κ έπιπλα βέγκε(τρομερή επιλογή

έκανα,αλλα αν δε τα ζήσεις να ξέρεις,αυτά παθαίνεις!) κ εχω απηυδήσει!!!Τώρα ξεσκονίζω,

σε μιση ώρα έχει ένα δάχτυλο σκόνη πάλι... X(

Τώρα τι καλό μαγείρεψεη κόρη μου,θεός κ ψυχή της...Πάντως σιγουρα ειναι κάτι σε

σούπα γιατι όταν μου φέρνει την κουτάλα να δοκιμάσω κάνει "βφβφβφ"(οτι ρουφάει)

κ έχει μέσα κ αλάτι κ κέτσαπ.... :-??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ασε Ντινακι για αυτα τα μη,μη,μη...θα συμφωνησω απολυτα!!!Και η Αφροδιτη δεν ειναι κ απο τα πιο βολικα παιδια σε αμαξι κ καροτσια...συντομα μετα απο καποια ωρα αρχιζει η γκρινια,ολο κατι θελει,ολο κατι της φταιει...χθες ειχα παει στα Lapin να παρουμε παπουτσια κ δε καθοταν στο καροτσι αλλο κ την κατεβασα κ την κυνηγαγα σε οοοοολο το μαγαζι(ηταν κ μεγαλο!!!)!!!Ετρεχε στα παιδακια,βουταγε οτι παιχιδια εβρισκε στο διαβα της...χαμος!!Ειδα κ επαθα να της δοκιμασω τα παπουτσια να διαλεξω!!Τελοσπαντων...παντως κ μεσα στο σπιτι χειροτερη γκρινια την πιανει μετα απο καποια ωρα...βαριεται μου φαινεται τα ιδια κ τα ιδια κ αυτη...:roll:

Αντε καλη σου ορεξη :lol::lol: !!Παω να τελειωνω επιτελους!!Φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε νομίζω οτι υπάρχει παιδάκι σ αυτη την ηλικία που να ειναι βολικό

στο καροτσι Στελλίτσα μου...Κ αυτο το λάθος με το ξαμόλημα σε μαγαζί το είχα κάνει κ εγω

κ εκτός του οτι τα κανε όλα λίμπα,είδα κ έπαθα να τη μαζέψω....

Αχ,αχ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...