Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΙΚΡΗ...ΑΧ ΤΙ ΝΑΠΩ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΕΩΡΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΛΑ ΚΑΝΤΗΝ ΕΜΒΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΓΡΙΠΠΗ.ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ?ΑΛΛΟ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?ΠΟΤΕ ΛΕΤΕ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΟΣΕΣ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φανη, φρικη... πολυ ψηλος πυρετος! Κι εγω η συνηθως ψυχραιμη θα τα ειχα παιξει με τετοιο πυρετο και θα ειχα τηλεφωνησει σιγουρα στον παιδιατρο οτι ωρα και να ηταν. Δεν τα συνηθιζω αυτα...

Μαλλον αιφνιδιο εξενθημα περνατε κι εσεις. Μη στενοχωριεσαι... θα περασει. Τουλαχιστον ξερεις τι ειναι. Ελπιζω ηδη να ειναι καλυτερα και να μην εχει τοσο πυρετο... Περαστικα της και φιλακια!

Μαρια, για το θεμα με το μεταμεσονυχτιο γαλα, σου απαντησα στο θεμα "καταρεω", αν θελεις να προσθεσεις κατι στο γαλα για να γινει πιο χορταστικο το μονο που ξερω οτι ειναι ασφαλες ειναι 1-2 μεζουρες ρυζαλευρο. Το εχω ηδη κανει με εντολη του παιδιατρου για αλλο λογο (6 μηνων ο παιδιατρος ηθελε να του δωσω κρεμα ρυζαλευρο και εγω δε συμφωνουσα επεμενε ομως οτι πρεπει να δουμε αν εχει θεμα δυσκοιλιοτητας με το ρυζαλευρο και μου προτεινε αυτο για 10 μερες στο πρωινο και το βραδυνο γαλα)... αν θελεις λεπτομερειες για το πως γινεται και τι ρυζαλευρο ριξε μια ματια εδω που το ξαναγραφω αναλυτικα σε καποια αλλη μαμα... http://www.mammyland.com/forum/17/16044

Κι εμεις σημερα σχεδον ολη τη μερα εξω ειμασταν... Ο Ιασωνας προσπαθησε να μπει με καθε τροπο στο συντριβανι της πλατειας και αλλα πολλα εκανε... τελοσπαντων. Καλη λερα ειναι κι αυτος... Ψηφισα κιολας και το εχω ηδη μετανιωσει... καλα ημουνα τοσα χρονια μακρια και ειχα δικαιολογια να μην ψηφιζω και δεν ειχα και τυψεις... Θα γινουν κοσμοιστορικες αλλαγες απο αυριο συμφωνω μαζι σου!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χρυσα, τη μεθοδο σου της μπουρνοζοπετσετας - φασκιωματος τη χρησιμοποιω απο χθες με μεγαλη επιτυχια οχι για τις 3 σταγονες ορρο αλλα για να ρουφηξω το περιεχομενο με τη συσκευη πριν κοιμηθει μιας και ο παιδιατρος ειπε οτι καλο ειναι αν μπορω να το κανω μεχρι να δουμε τι θα γινει με το υγρο στα αυτια. Τον βλεπω πολυ καλα και ευδιαθετο και σκανταλιαρη και ορεξατο και λεω να τον παω αυριο να τον δει αντι για την Τριτη, μπας και δωσει το Ok να ξαναπαει παιδικο. Περαστικα στο ματακι του Χριστοφορου... ελπιζω να μην ειναι παλι επιπεφυκιτιδα και να περασει γρηγορα.

Ιφιγενεια, καλα αποτελεσματα (οπως τα θελεις) στο τεστ εγκυμοσυνης ή τη β-χοριακη! Για την ψηφο κι εγω που ψηφισα μετα απο πολλα χρονια δεν το χαρηκα καθολου... και οσο βλεπω τα αποτελεσματα τοσο συνηδοτοποιω οτι επρεπε να μη σπαταλησω ουτε αυτη τη μιση ωρα και να κατσω κι αλλο με τη φιλη που ειχα παει για καφε.

Στελλα, συμπεθερουλα μου... ο Ιασωνας ειναι καλυτερα απο πλευρας υγειας... ετσι φαινεται τουλαχιστον και αυριο θα ξερουμε τι εγινε με την ωτιτιδα, συνεχιζει να παλευει με τα πισω δοντια αλλα εντος φυσιλογικων οριων... Ο Θεος να κανει φυσιλογικο τον τροπο που χωνει εκει πισω το λαστιχενιο κουταλι του και το δαγκωνει με μανια... φοβαμαι μην το βαλει σε κανενα φαρυγγα και κανει εμμετο, τελοσπαντων...

Για το οναμα που με ρωτας... στα χαρτια ειναι Ιασων. Τον φωναζουμε Ιασωνα και το γραφω ετσι γιατι δεν μπορω να διανοηθω οτι θα ακολουθησω το Μπαμπινιωτη που λεει οτι ειναι Πλατονας, Ιασονας, αβγο, τρενο... Εγω ξερω τα παλια... ειμαι και λιγο αρχαια βλεπεις. Ετσι για μενα ειναι αυγο, τραινο, Πλατωνας, Ιασωνας... Ειναι θεμα αποψης για τη νεοελληνικη γλωσσα.

Φιλια στο ομορφο Αφροδιτακι που την εκανε τη βολτιτσα της κι αυτη και ανανεωθηκε... :-*

Κωνσταντινα, τα ειπα ολα... γυριζαμε ολη τη μερα και με τον Ιασωνα απο το απογευμα και μετα και το πρωι ανευ Ιασωνα με φιλη για καφε στη θαλασσα που τον εκοψα για ψηφισω και το μετανιωσα... Καλυτερα ειναι το τερατακι μου εχει ακομα λιγο μυξα και αυριο θα δουμε απο ποτε θα ξαναπαει παιδικο γιατι αν αρχισω και περιγραφω τα κατορθωματα των τελευταιων ημερων και τομους θα γραψω και θα τα θυμηθω και θα μου ανεβει το αιμα στο κεφαλι και θα τον κανω σουβλακι και μαμ οπως τον απειλησα... Περιμενω πως και πως να τον ξαναπαω γιατι εφτασα στο σημειο για να μη φωναζω ολη την ωρα να τον βαζω τιμωρια (ταιμ αουτ) για 1μισι λεπτο για καθε αταξια που κανει (και πιανει!!!) αλλα μολις τελειωσει η τιμωρια για μια αταξια κανει μια αλλη και πραπει να ξαναπαει στο σημειο... τον βλεπω να περναει τις μερες του στο σπιτι με διαλειμματα παιχνιδιου, φαγητου και υπνου αναμεσα στις τιμωριες... καλυτερα παιδικο λοιπον και για τους δυο μας.

Καρολινακι γλυκο, τα ειπαμε απο το τηλεφωνο τα νεα αλλα στο fb δε μπηκα να δω τις φωτογραφιες...Θα παω τωρα (μολις τελειωσω τη συγγραφη εδω)... εεεγραψα παλι... Τι να κανω? χθες καμια εδω και σημερα βρηκα τοοοσα πολλα! Να μη γραψω κι εγω 1-2 σελιδες κατεβατο μονη μου?

Ντινα, που εισαι? Καλα εισαι εγκυουλα μας? Εχω να σε πετυχω μερες... θα παω να δω και στην Ομαδα, μηπως εχεις γραψει κατι εκει... αλλιως εμφανισου... σε σκεφτομαι!

Τα καναλια παιζουν κανονικο προγραμμα? Ή θα καταλαβαν απο τις θεαματικοτητες οτι ξενερωσαμε ολοι απο τις πολιτικο-μπορδολογιες ή θα ειναι που αλλαξε η μερα...

...ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΛΑ!!! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion14.gif]

Λογω της ωρας κερναω...

absolut_vodka-947.jpg[/attachment:3206n6rk]

Και γλυκακι αυριο! Φιλια σε ολες και καλο ξημερωμα... [smilie=wave.gif]

post-6-13873935382949_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντζυ μας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να είσαι υγιής,ευτυχισμένη,να εχεις τρελή επιτυχια με τα διαβάσματα-σπουδες-επαγγελματικά

θεματακια,να χαίρεσαι τον κούκλο σου κ όόόλα να πάνε κατ ευχην με τον μπαμπά του!!!

Τις καλύτερες ευχες μου μεσα απ την καρδιά μου!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια μουουοουου!!!!

Ξεκίνησα με ευχες για την Αγγελικούλα μας,αναμενω κ γλυκάκιιιιι!!!!!!

Συμπεθερούλα μου ο Χριστοφοράκος πάλι τραυματίας πολέμου είναι..???Τι παιδιά...

Εύχομαι να επανέλθει γρήηηηηγορα το πανέμορφο ματάκι του!!

Το Ολινάκι μου σημερα ξύπνησε στις 8(νωρίς για τα δικά μας δεδομένα),κ είναι μια πολύ

καλή ευκαιρία να ξεκινησω το καθιερωμενο βδομαδιατικο φρεσκάρισμα του σπιτιου

λίγο πιο αναλυτικά κ πιο χαλαρά...Ευτυχως εχω κ φαγητάκι απο χθες (κουνέλι στιφάδο

της γιαγιάς)!Καλή μου δύναμη λοιπόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου και καλη μας εβδομάδα...

Αγγελικούλα μουυυυυυ!!!!!!! Αγαπημένη μου συγγραφέα... :P:P να σε χαιρόμαστε γλυκό μου κοριτσάκι!!!!! :o):o):o):o):o):ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: !να χεις μια ζωή γεμάτη απο πολύ πολύ αγάπη,ΥΓΕΙΑ...να χαίρεσαι το ταλιμπανι σου...χιχι και ότι μα όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοτι επιθυμει βαθιά η ψυχούλα σου ευχή μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσα μου περαστικά στον κουκλο..τι επαθε μωλε το ματακι του ταζούλη μας? μια μεγαλη αγκαλιτσα απο μενα...σνιαρφφφφφφφφφφ η παπενια λες δεν μου μοιαζει καθολου? ε? αντε το επομενο θα ναι καρολλλλλλλ.... [-([-([-(:lol::lol:

Μαρακι μου γλυκο τι κανεις??

Στελλιτσα μου με την όμορφη Αφροδιτούλα μας τι κανετε?

Συμπεθερουλα μου,Δωρουλα μου ,Φανουλα μου,Ιφι μου,Αννουλα ,Ζαιρακι...μακιαααααα...

μωλε ειμαι με βουλωμενο τελειως το ενα αυτακι και ισα που ακουω απο το δεξι.. X( .καταλαβαινετε ποσο ζορι ειναι ...ενα τουμποφλό τωρα!!!!!!!!!!!!!!το απογευμα θα παω να μου το ξεβουλωσουν...

αντε γιατι ειμαι ετσι απο το σαββατο το βραδυ...σνιφ..

που ειστε βρε τσουπρες ..μονο μου τα λεωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μανουλες!!

τι κανετε;;;

συμπεθερα πως κανεις δουλιες με την Ολι να τρυγυρναει στα ποδια σου..εγω ομολογω δεν μπορω!!!

Νομιζω ομως πως εχει και λιγη επιπεφοικιτιδα αλλα θα δουεμ, το απογευμα θα παμε γιατρο

Κουραστικα με τις αρρωστιες τους

Αγγελικη μουυυυυ...χρονια σου πολλα!!!

με υγεια να χαιρεσαι τον Ιασωνακο σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα χρονια πολλα αγγελικη να εισαι παντα γερη δυνατη και ολα να πανε καλα απο εδω και περα να μην εχεις αλλες στεναχοριες εννοω..εχουμε αλλες η παιδιακια που γιορταζουν σημερα?γιατι οπως ανεφερα με τα ονοματα δεν τα παω καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες μανουλες!!

τι κανετε;;;

συμπεθερα πως κανεις δουλιες με την Ολι να τρυγυρναει στα ποδια σου..εγω ομολογω δεν μπορω!!!

Νομιζω ομως πως εχει και λιγη επιπεφοικιτιδα αλλα θα δουεμ, το απογευμα θα παμε γιατρο

Κουραστικα με τις αρρωστιες τους

Αγγελικη μουυυυυ...χρονια σου πολλα!!!

με υγεια να χαιρεσαι τον Ιασωνακο σου!!!

Kαλε ούτε κ εγω μπορω,πέρα απο τα βασικά..αλλα λόγω του οτι ξύπνησε νωρίς,είχα την ελπίδα οτι θα κοιμηθεί

εύκολα τωρα,αλλα μάλλον άρχισαν οι ανησυχίες απο το εμβόλιο κ ζορίζεται γμτ..Εμεινα με τα ριχταρια εξω ν αεριζονται κ

την κρεβατοκάμαρα χωρίς σεντόνια!!!Για να δούμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααα!!!!Καλη βδομαδα!!!

Καλε εχει "ξεχειλωσει" ή σελιδα??Μονο σε μενα ή ειναι κ σας ετσι?Δυσκολευτηκα να διαβασω!Ξερει καμια πως τη φτιαχνω??

Τι μου κανετε?Εγω εχω εναν απιστευτο πονοκεφαλο απο αργα χθες το βραδυ,σα να ειναι το κεφαλακι μου πολυ βαρυ :? ...

Η Αφροδιτη κανει νανι τωρα ξανα!Χθες το βραδυ πρεπει να εβελεπε εφιαλτες το πουλακι μου,εκλαψε 3 φορες σπαρακτικα μεσα σρη νυχτα κ τις 3 φορες που μπηκα μεσα ηταν με κλειστα ματια εκλαιγε κ κουνιοταν περα δωθε!Ειδα κ επαθα να μπορεσω να της βαλω την πιπιλα να ηρεμησει!Κοιμισμενη ηταν,δεν ανοιξε τα ματια ουτε 1 δευτερολεπτο!Τι να εβλεπε αραγε το κοριτσακι μου :roll::cry: ??

Τι αλλα εσεις ζουζουνες?

Συμπεθερα μου!!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΑ!!!!Υγεια κ ευτυχια!!Να εισαι καλα να χαιρεσαι το αξιολατρευτο παιδακι σου που ειναι αστερι τρελλο!!!Τα καλυτερα σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!Εγω δεν ειμαι πολυ του ποτου..περιμενω γλυκακι :-p:-p:-p !!!!

Χαιρομαι που το μαναρακι μου ειναι καλυτερα!!Για το θεμα της ορθγραφιας κ εγω μαζι σου!!!Αυγο,τραινο κ τα σχετικα!!!Ε μα πια θα ξεχασουμε κ αυτα που ξεραμε!!Ολα πρεπει να τα ισοπεδωσουμε??ΙασΩνας κ ξερο ψωμι :lol::lol::-*:-*:-*

Ντινακιιιιι!!!Καλε μας ελειψες τοσες μερες γυριστρουλα :lol::lol: !!!Κανεις δουλειτσες??Εγω δεν εχω διαθεση για τιποτα σημερα...καπως ειμαι...!Τι μαγειρευουν οεο??

Το Ολινακι πως ειναι ??Παρουσιαζει συμπτωματα λες?Ελπιζω οχι!Αν ειναι,να ειναι πολυ ελαφρυα ευχομαι!Τα φιλια μου και στις 2 :-*:-*

Χρυσουλινι μου καλημερα!!Παλι ταλαιπωρειται ο Χριστοφορος??Καλε ξεματιασε τον κ εσυ!!

Καρολ μου!!Περαστικα βρε κοριτσακι μου!!Πως βουλωσε μωρε το αυτακι?!

Το Λυδιακι τι κανει?Ακομα δε μπηκα να δω φωτο!Μετα!!!

Καλημερα Ιφιγενεια!!Τι κανετε?Εγω σου ειπα,θα στολισω γυρω στις 26 του μηνα,το πολυ μεχρι το τελος πιστευω!

Φανουλα μου που εισαι??Τι κανετε??Πως ειναι η Αναστασουλα μας??Πολλα πολλα φιλια!!!!!

Ζαιρακι που χαθηκες???Περιμενουμε τα νεα σου!!!

Οι υπολοιπες???Για μαζευτειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ συμπεθερα ασε..πολυ πικρα αυτο με τις δουλιες

Παλη καλα που οσο να ναι ειναι πιο ισυχο το κουκλακι σου...γιατι ο δικος μου χτυπησ ετο ματι ενω εκανα δουλιες...

Τι να πω...

Στελιτσα λεω να του βαλω ματακι..ειμαι κατα των κοσμηματων σε αγορια αλλα τι να κανω η γυναικα...ολο η χτυπημενο θα ειναι η αρρωστο..

αφιστε που χτες πηγαμε γαι καφε και φιλουσε ολα τα κοριτσακια...χαχαχα

Και μου λεει η δασκαλα στον παιδικο την Παρασκευη..ισυχο ειναι και του αρεσουν τα κοριτσακια..παει και τους κανει μακια..ε λεω αυτο ειναι καλο...αμα εκανε μακια σ εαγορακια να μου το ελεγες να παρω τα μετρα μου...χιχιχιιχιχχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα Χρόνια σου πολλά!

Να είσαι πάντοτε ευτυχισμένη!!!!!!!!!!!!!(και λέγοντας αυτό εννοώ ότι αν είσαι ευτυχισμένη,θα έχεις και όλ αυτά που ευχήθηκαν τα υπόλοιπα κορίτσια!!!!!!

Κι εγώ να χαίρομαι τον αντρούλη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

post-8827-13873935383074_thumb.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xαχαχα Χρυσα!!!!Καζανοβας ο Χριστοφορος :lol::lol: !!Ωραιος ;)

Ρε συ ναι ,βαλτου ενα ματακι!Μικρος ειναι ακομα,δε πειραζει!Τι πραμγα ειναι αυτο κ με σας!!Ολο κατι του συμβαινει του καημενουλη!!

Μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κ αυτος εσας!!!

Κ οποιο αλλο κοριτσακι εχει καποιον-α Μιχαλη,Αγγελο,Αγγελικη κτλ Χρονια πολλα κ καλα!!!

Τα λεμε αργοτερα κοριτσια!!!Μακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!

Καλε... τι "σοβρακοσελιδα" :lol: ειν' αυτη..?

Ακρη δε μπορω να βγαλω... απο δω την τραβαω.. απο' κει την μαζευω... παλι τα ιδια... :lol:

Τι κανετε ρε κοριτσια?

Τι μερες περναμε και δεν το μαρτυραμε οι χορευτριες?

Η μικρη ειναι αφαγη τριτη μερα. Μονο νερακι πινει, και κανενα κομματακι ψωμι που το βαζει

καταλαθος στο στομα...

Ο πυρετος ο ατιμος θελει να κανει το δικο του.

Το ριμαξε το μωρο. Και εμμετοοοοοο... Παναγιτσα μου ποσα σεντονια εχω αλλαξει μες στα αγρια

ξημερωματα αυτες τις μερες... Την εχουμε στο κρεβατι μαζι μας, μη μου κανει κανενα ξαφνικο πυρετο

και χοροπηδαμε..

Αγγελικη ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ κοριτσαρα μου!

Να εισαι παντα γερη, δυνατη, και ευτυχισμενη.

Αντε και του χρονου και με μια κορη.....!!!

Ντινακι μου, ελπιζω η Ολινα να σε αφησε να κανεις καμια δουλιτσα...

Καλα εεεε!! Με ισοπεδωσες με το στιφαδο.... (στιφαδοοοοοο....).....????

Δε τα μπορω τα κρεμμυδια. ΔΕΝ ΤΑ ΜΠΟΡΩ!

Εχω παραξενια παντως... χαχα! Λες και θα το φαω εγω κανω.. !!

Καρολινακι μου γλυκο, σου ειπα να μη κανεις sex με ανοιχτο παραθυρο αλλα δε με ακουσες!

Οριστε τωρα! Βουλωσε το αυτι σου... χαχαχα!!

Περα απ' την πλακα τωρα, να πας να το κοιταξεις δεν ειναι αστειο..

Χρυσα μου περαστικα στον μικρουλη... Ολο κατι παθαινει μωρε κι' αυτος ο καημενος.

Βαλτου κανα σκορδο του παιδιου... Το εφαγαν τα κακα τα ματια.

Ιφιγενειααααα.... Ευχομαι σουπερ θετικα αποτελεσματα και σε λιγους μηνες να κρατας αγκαλια σου το

αδερφακι του Κωνσταντινου σου... (λες να' ναι κορη...?..)

Στελλιτσα μου, μπορει να εχει και ενοχλησεις απο τα δοντακια το καημενο...

Οτι και να ηταν παντως, ειναι κριμα να ξυπνανε μες στα αγρια χαραματα και να κλαινε..

Δεν μπορω καθολου... Να μου την φιλισεις την κοριτσαρα σου.

Μαρακι μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κοριτσαρα μου!

Να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ερωτευμενοι!

Ελπιζω να βρω μεσα καμια το βραδυ να πω (παλι) τον πονο μου...

Η μικρη κοιμαται οτι ωρες να' ναι και εχασα την μπαλα..

Θα περασει που θα παει..

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΙΑΣΩΝΑΚΙ ΣΟΥ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ

ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ

καλημερα κοριτσια περαστικα ξανα στα αρρωστουλια..

ΦΑΝΗ ΜΟΥ πιατευω το κοριτσακι σου ναναι καλυτερα τα κακομοιρα εδω να μιλησουν δε μπορουν φανταστειτε τι ζορι εχουν οταν ποναν και δε μπορουν να το πουν οταν νιωθουν ασχημα κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ ΦΑΝΟΥΛΑ τωρα ειδα οτι ειστε ακομη χαλια γιατι μπαινω κλεφτα ...περαστικα σας δωσε της φρυγανια και νερακι ελαχιστο οχι γαλα πατατα κ μηλο κανει νομιζω

ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ περαστικα σας καλε παλι το καημενο το ζουζουνι

εμενα ειναι σα ναχει ανεμοβλογια απο τα κουνουπια τον φαγανε μου φαινεται θα κοπανησω καμια ταμπλετα πικε ειναι καθε μερα το μωρο.......δε γινεται αλλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναλαμβάνω την ευθύνη για τη σοβρακοσελίδα νούμερο 43!!!

Μάλλον φταίει το οτι έγραψα με τεράστια γράμματα για την Αγγελικούλα μας

κ ήρθε κ έγινε θηρίο,χιχιχιχι!!!!!!Λες κ είναι στραβη...Αλλα εκείνη την ωρα είχα

μεγάλο ενθουσιασμό κ βρηκα τον τελειο τρόπο για να το δείξω!!!Χαχαχαχχα.... :lol:

Φανούλα μου κ πάλι εύχομαι τελικά να πάνε όλα καλά,να μου την φιλήσεις πολύ

πολύ την όμορφη ξανθια νεράιδα...Περιμένω νέα σας..'Οσο για το στιφάδο,κ εγω μια

απ τα ίδια με το κρεμμύδι,αν με δεις κανω σαν υστερικη..παίρνω το κρεατάκι κ το

καθαρίζω γύρω γυρω να μην εχει ίχνος απο κρεμμύδι κ μετά το τρώω...Κ δε με τρελλαίνει

κ η γεύση βεβαια αλλα ας όψεται που ήθελα να κάνω δουλειές...

Χρυσούλι μου τις τελείωσα τις δουλίτσες..Δεν έλεγες τίποτα άλλο???Μέχρι να καθαρίσω,

η Ολίνα άδειασε κ ξαναγέμισε όλη την παπουτσοθήκη(το διαπίστωσα όταν πήγα να πάρω τις

αλλες μου παντόφλες,φανταζεσαι σε τι κατάσταση ηταν...),ανεβοκατέβαινε μανιωδως στον καναπέ

μέχρι που επεσε(ευτυχως το χαλί μου είναι σαν στρωμα κ δεν καταλαβε Χριστό),έσερνε σε όλο το

σπίτι τα (φρεσκοπλυμμένα) σεντόνια της,άνοιξε το συρτάρι απο το κρεβατάκι της κ έβγαλε

όλα τα παπουτσάκια αγκαλιάς που έχω φυλάξει εκεί,έγλυψε τα (υποτιθεται καθαρά) τζάμια-

λες κ ξέρει πότε τα καθαρίζω το σκατό κ ήταν κ μες στη γκρινια μαλλον λόγω εμβολίου...

Ακόμη κ το βδομαδιάτικο καθαρισμα εχει γίνει περιπέτεια...

Κ που είσαι...Μάζεψε τον γαμπρουλη μου,γιατι αν πω τα καμώματα του στην Ολίνα κάηκε!!!!

Στελλίτσα μου τι να κανουμε,είδαμε ωραίες μέρες κ την κάναμε!!!Σε φιλώ γλυκά αγάπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλο σας απογευμα ....χρονια πολλα στην Αγγελικουλα μας @};- κοπελα μου σου ευχομαι ολοψυχα οτι καλυτερο για σενα κ την οικογενοια σου... =((

Μαρακι κ εσυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου κοπελα μου @};- κ θα σου κ κατιουτε ο δικος μου περπαταει ακομη μονος του, αλλα λεει κ αυτος πολλα ακαταλαβιστικα πραγματα, πολλα κοινα αυτα τα παιδια ;) χαρηκα επισης που βρηκες το γιατρικο για το προβλημα σας... ;)

Φανουλα αμαν βρε κοπελα μου τι εθναι παλι αυτο; :( τρεις μερες αφαγη η κοκονα σου....μαλον περνατε αυτο που περασε κ η μικρη Ολινα...δωστης πολλα φιλακια :P

Κωνσταντινα αν εχει γκρινια η Ολινα μαλον ειναι η περενεργειες απο το εμβολιο, κ εμεις ευτηχως ετσι το περασαμε.. ;)

Καρολινακι μου περαστικα κ σ σενα βρε κουκλα μου για το αυτακι σου..... @};- ειδα τις φωτο της νυφουλας μου κ οπως ειδες σχολιασα κιολας :lol: αυτο με το τηλ το κανει κ ο γαμπρος σου κ αν δεν το παρουμε ειδηση μενει κ ωρες ανοιχτο ;) επισης μια μερα μιλουσε ο πατερας του κ ακουγε κατι ακαταλαβιστικα στο αλλο τηλ κ μ' εκπληξη ειδε πως κρατουσε ο μικρος το αλλο...χιχι :lol:

εμεις χθες πηγαμε εκκλησια, τον κυνηγουσα φυσικα γιατι δεν καθοταν μετα για ψηφο κ φαγητο στη γιαγια, ειχαμε μαζευτει ολοι μαζι,εδω κ λιγες μερες του δινω φαγητο απο το δικο μας,λιγο πατημενο κ μπορω να πω οτι τρωμε καλα,το πρωινο ξυπνημα εξακολουθει κανονικα,κ απο ενεργεια αλλο τιποτε, προχθες σκαρφαλωσε στην πορτα πλυντηριου πιατων, κ αν δεν το χω καλα κλειστο εμαθε κ το ανοιγει....

αυτα για σημερα νεοτερα αυριο φιλακια σε ολες σα @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E βέβαια αμα είσαι ερωτευμένη αυτα παθαίνεις!!!

Ξέχασα να ευχηθώ στο Μαράκι μου!!!

Να χαίρεσαι τον αντρούλη σου Μαράκι μου,να είναι γερός,χαρούμενος κ να

σας κάνει πάντα ευτυχισμένους!!!Είναι κ αυτος ενας κούκλος,όπως κ ο γιόκας σας

κ όπως κ εσυ βεβαιαααα!!!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!Συμπεθεραααα!!Καλά που μου θύμισε η Νινίνα μας το πλυντηριο

πιάτων,κ η δικιά μου έχει τρέλλα να το ανοίγει κ να παίρνει τα άπλυτα πιάτα!!Τέλεια???

Φιλάκια Κατερινάκι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας!!!

Κωνσταντινα μου τι ενθουσιασμος ηταν αυτος? Πολυ τον χαρηκα αλλα Θα χαρω ακομα περισσοτερο αν πατησεις μια διορθωσουλα στη σελιδα 43 οχι μονο γιατι ξεχειλωσε ετσι αλλα γιατι δεν μπορεις καν να γυρισεις στη επομενη. Ή η Χρυσα αν μπορει...

Μαρια, να χαιρεσαι κι εσυ τον αντρα σου!

Γιορταζει κανενας αλλος? Αν ναι χρονια του πολλα!

Ο Ιασωνας συνεχιζει να με τρελαινει και να διαλυει το σπιτι... Ευτυχως ο παιδιατρος ειπε πως ειναι εντελως καλα εκτος απο τις μυξες αλλα δεν ειναι λογος αυτος για να μην παει στον παιδικο απο αυριο... Ετσι το βασανιστηριο μου τελειωνει... και θα μπορω να διαβασω και να κανω και καμια δουλεια στο σπιτι σαν ανθρωπος.

Εχω κι αλλα 2 νεα. Ο Γιωργος απο Δευτερα πιανει δουλεια!!! Και το δευτερο ειναι πως επιτελους θα ανεβω Αθηνα απο Τεταρτη βραδυ μεχρι και το Σαββατο. Αν θελετε και βολευει θα μορουσαμε ισως να συνατηθουμε με καμια απο σας που μενει Αθηνα... Εννοειται πως δεν θα παρεξηγησω αν δε βολευει γιατι ξερω πολυ καλα πως ειναι με μικρα παιδακια που ολο αρωσταινουν τετοια εποχη. Θα ηθελα ομως!

Πολλα φιλια σε ολες και ευχαριστω και παλι μεσα απο την καρδια μου! Το γλυκο πειτε πως το κερασα... ή πως το χρωσταω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα κατοπην απαιτησεως εβαλα φωτο του γαμπρου σου...χαχαχα

καμαρωσε τον!!!!!

αναι ασε...πολυ σουρτουκης...πες τα ολα στην Ολινα να τον μαζεψει λιγο..σα δε ντρεπετε λιγο ο Δον ζουαν!!!

Εγω πλυντηριπ ο=]πιατων δεν εχω - δεν εχει θεση η κουζινα καθως η πεθερα ειναι κατ ατων πλυντηριων πιατων και πριν εμενε αυτη σε αυτο το διαμερισμα..αλαλ εχουμε τρελλα με το μπιο μπιο...που ειναι το πλυντηριο ρουχων...αχ..ασε...μεσα θα μπει καμια μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημεραααααααααααα!!!!!!!!!

Σες μου είσαι πολύ τυχερη που δεν έχετε πλυντηριο(άτυχη μεν γιατι εχεις

μονίμως πράγματα στον νεροχύτη,τυχερη δε γιατι δε θα χεις τον φόβο μη βρεις καμιά

μέρα τον Χριστόφορο ΕΝΤΟΣ!!) :)):))

Αντζι μου εξαιτίας σου έγιναν όλα... ;)) Ενώ έκανα τη διόρθωση δε βλέπω διαφορά!!

Εσείς?????????Όλα οκ,επέστρεψε ο Jason στο σχολείο??

Φανούλι μου σε σκέφτομαι πολύ...πώς είναι το κοριτσάκι μας??

Στελλούνιιιι???Πού είσαι αγάπη μου?

Η μικρη μου έχει πολύ γέλιο,άρχισε να χασμουριέται με φωνη κ εκεί που καθόμαστε

(εγώ κάθομαι βασικά,αυτη αλωνίζει)ακούς ένα "αααααου!" (-|

Μου φτιάχνει το κέφιιιι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Αχ τι καλα..που χασμουριεται..πρεπει να ειναι πολυ γλυκοοοο

Ειμαστε ξανα μανα αρρωστοι...

ολη νυχτα ανεβαζε πηρετο, ολη νυχτα γινοταν μουσκεμα στον ιδρωτα ολη νυχτα δεν κοιμηθηκα γιατι του αλλαζα μπλουζεσ.

Σημερα τον πηγε ο αντρας μου παιδιατρο να αποκλεισουμε πνευμονια...

Αυτα..

νυσταζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα ειστε ολες καλα???

τα νινακια τα αρρωστουλια συνηλθαν καθολου τα καημενα?

εσεις κοριτσια αντεχετε?πως ειστε?

εμεις οχι και τοσο καλα ψυχολογικα μιας και και διαδικαστικα με τον απο πανω μας καθυστερουν για το σπιτι....τον περιμενω εδω και 3 εβδομαδες να συναντηθουμε να ξεκαθαρισουμε κατι μετρα και ακομα βοσκει...μου φαινεται θα το παμε για καβγα στο τελος :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου το φουκαρα το μικρουλη.....περαστικα σας γρηγορα

αραγε ξερετε εαν κανει να τριβεις τα μωρα οπως τους μεγαλους οταν εχουν πυρετο και ιδρωνουν και φευγει το κρυωμα???καλα μπορει να ρωταω και βλακεια αλλα το :oops: σκεφτομουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Αντρούλα μας!!Τελικά δε μπορω να καταλάβω τι είναι

σωστό κ τι όχι...Πχ,η ιατρική λέει οτι αν το παιδάκι εχει πυρετό πρέπει να το κάνεις

χλιαρά μπανάκια...Η ομοιοπαθητική λέει οτι το μπανάκι πρέπει να ναι ζεστό για να

πέσει ο πυρετός...Αχ,το ένστικτό μας κ μόνο είναι σωστό απ οτι φαίνεται...

Συμπεθερούλα μου μας το ματιάζουν το κουκλί μας,δεν εξηγειται αλλιώς... :(:(

Περιμένουμε νέα σας απο τον γιατρό...Εύχομαι να πανε όλα καλά κοριτσάρα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...