Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΑΙΧΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ-ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ 2009 Νο 5!!!


Recommended Posts

καλημερουδια σας.... @};-~o) τι μου κανετε; εμεις πρωινοι οπως παντα, βγηκαμε λαικη γυρισαμε κοιμησμενοι στο καροτσι, κ σε λιγο θα ξυπνησουμε για κρεμουλα.... :cheer:

Φανη αμαν βρε κοριτσι μου... :ohmy: απο τα μωρομαντηλα τι να πω... :huh: εγω πιο παλια τα χρησιμοποιουσα πολυ....αλλα τελευταια αν τα κανει κ κανω πως τον ανοιγω ενω δεν ειμαστε στο μπανιο, θα πασαλειφτουμε κ οι δυο.... :S

Στελλα αδυναμιες ειναι αυτες δεν κρυβονται, ο δικος μου αν λειπει ο πατερας του κ ακουσει την πορτα με παραταει κ φευγει......ουτε για κατουρημα δεν τον αφηνει να παει... :lol:

διαβαζω τα κοριτσακια μας αναλογιες μοντελων....τοτε ριχνω την ιδεα οποια ανοιξει επομενο θεμα ο τιτλος να ειναι στυλατα μωρακια ιουνιου κτλ.... ;) κ ο δικος μου καπου εκει ειναι 10 παρα κατι, η κ κατι 20 του μηνος που θα παμε θα σας πω... ;)

τελικα αυτο με το σεσουαρ το εχουμε αρκετες, τι να πω :huh: αρα δεν ειναι κατι ασυνηθιστο..... ;)

σας αφηνω να μαγειρεψω θα μπω πιο μετα μακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 995
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα καλημερα καλημερα...

Εχω παρα πολλη δουελια...

Συμπεθερα μακια

Καρολ Μακια

Φανη Μακια- για την μικιτιαση μη μασας, και εμεις ειχαμε παθει..δεν ειναι απο τα μωρομαντηλα , αλλοι ειναι οι παραγοντες..δινε της πολυ λιγους υδατανθρακες και οσο μπορεις χωρις παμπερσ, βαζε την κρεμουλα και θα φυγει

Κατερινα Μακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!!!!!!!!!!!

Τι κάνετε κορίτσια?Χάθηκα πάλι..αλλά ειλικρινά,παρ΄ όλο που δε δουλεύω,πάντα υπάρχει κάτι να

με απασχολεί κάθε μέρα,κι έτσι δεν είμαι συνεπής στην παρεούλα μας!!!!!!!!!

Λοιπόν το Σαβ/κο είχα έρθει Αθήνα για ένα ταξίδι αστραπή,καθώς δε μπορώ να είμαι μακριά από το γιο μου!!!!Ρεζίλι έγινα!Δεν είχα φάει τίποτα τη μέρα που θα έφευγα από τη στεναχώρια και όλο πήγαινε ο νους μου στο κακό! =((=((=((

Ότι θα πέσει το αεροπλάνο, ότι θα πάθει κάτι το μωρό τώρα που θα λείπω και άλλα τέτοια χαζά!

Ήταν η πρώτη φορά που τον άφησα!Και μάλιστα πήγα και τόσο μακριά!Συνήθως τον άφηνα στη μαμά μου για 2-3 ώρες και αυτό μόνο όταν ήταν πολλή μεγάλη ανάγκη! :(

Έπρεπε όμως να πάω Αθήνα,γιατί θα παντρέψω την κολλητή μου και με ήθελε για να βρει νυφικό.

Επίσης έπρεπε να πάω να δω τη βαφτιστήρα μου που δεν την είχα δει καθόλου,αφού γεννήθηκε στις 4 Σεπτέμβρη και δεν είχα καταφέρει να πάω στη γέννα!

Πάντως ωραία πέρασα!!!Όταν δεν έκλαιγα για το παιδί μου!(ναι το έκανα και αυτό!Πήγα η ρεζίλω να δω το νεογέννητο και με πήραν τα ζουμιά,όταν είδα ένα βιντεάκι του δικού μου γιου!!!!!) :)):)):))

Ο Γιώργος μου τώρα είναι μια χαρούλα,στην αγκαλιά της μανούλας του,κι εγώ πολύ πιο ήρεμη!!!!

Αχ!Ρε κορίτσια,να ρωτήσω κάτι άσχετο?Ο μικρός από τότε που έστρωσα τα χαλιά,είχε βγάλει κάτι σπιθούρια στο πρόσωπο,τα οποία σιγά σιγά άρχισαν να γίνονται ξηροδερμία!Τώρα το μουτράκι του είναι γεμάτο με άσπρα λέπια και είναι πολύ άγρια η όψη του!

[smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Όταν ακόμη ήταν σπιθουράκια,τα χα δείξει στο γιατρό και μου χε πει ότι είναι επειδή τρίβεται στα χαλιά,τις κουβέρτες κλπ!Και να μη του βάλω τίποτα!Τώρα όμως?Δε θέλω να πάω να μου γράψει τίποτα φάρμακα,προτιμώ κάτι φυτικό!Έχει καμία σας τίποτα υπόψιν της?

Του έβαλα μια μέρα τη λοσιόν σώματος που του βάζω,αλλά αυτά έσκασαν και μάτωσαν,όπως τα χέρια μας το χειμώνα!!!!!!!Τι να πω?Νομίζω θα τον ξαναπάρω το γιατρό τηλ να του τα περιγράψω,ή να τον καλέσω να τα δει κι εκείνος!

Αυτά,θα ξαναμπώ το συντομότερο δυνατόν!!!!!!

Φιλάκια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α!Και μια τελευταία ερώτηση!Τώρα που τα παιδάκια μας είναι πιο μεγάλα και καταλαβαίνουν περισσότερο,έχετε σκεφτεί να στολίσετε πιο σύντομα για Χριστούγεννα?Και να ναι πότε σκοπεύετε? [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif] [smilie=icon_santa.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολι αυτα ειναι εκζεμα, εχετε γεννικα αλλεργιες στην οικογεννεια;;;;

αυτα για να ελλατωθουν θελει οχι πολλυ υγρασια, οχι πολυ συχνα μπανιο, υπαρχουν καποια προιοντα φαρμακειου χωρις πολλα χημηκα που θα ελατωσουν την φαγουρα.

Αλλιως να του κανεις μπανιο σε νερο στο οποιο θα εχεις προσθεσει πιττουρο βρωμης.

Αλλιως να βρεις σαμπουαν και σαπουνακια που να περιεχουν βρωμη- βοηθαει πολυ στι εκζεμα.

Οι σειρε ςπου σου λεω ειναι η EXOMEGA της ADERMA η ATOPEL FREEZYDERM.

Αλλιως να παρεις προιοντα για ατοπηκα δερματα - παντως εμας η βρωμη μας βοηθησε παρα πολυ.

Ειναι απο τα χαλια..καλυτερα θα ηταν να εξαφανηζες χαλια και να εβαζε ςβαμβακερα, οπως επισης τα ρουχ απου τον ακουμπανε να μην εχουν τριχες χνουδια γουνακια κλπ, κουβερτες οχι μαλλινες η χνουδωτες- βαλτες σε παπλοματοθηκη, και αν θελεις στο χαλι εκει που παιζει στρωνε ενα σεντονακη .

θα περασει παντως με την ανοιξη...

μηπως σου εκανε και μηξες;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου είδα τις φωτο σου στο φβ,τα "Αθηνοκαμώματα"!!!

Καλέ εγω αν ημουν στη θεση σου θα σταματούσα να κλαίω για το παιδί μου με το που θα έβλεπα

τον ΣΑΑΑΑΑΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πλάκα κάνω...Αδικα

στενοχωριόσουν μωρε,κάθε αρχη κ δύσκολη σε νιώθω,αλλα καποιες φορές πρέπει να

είναι κ χωρια μας,πώς θα γίνει...

Όσο για το οτι εισαι σπίτι αλλα δε προλαβαινεις πέστο κ ξαναπέστο!!!Μου κάνουν φίλες μου

παραπονα οτι δεν παίρνω τηλέφωνο,κ δε μπορουν να καταλαβουν οτι εχω 1002 πράγματα

να κανω..αν δούλευα θα ταν σιγουρα πιο εύκολο να μιλάω,αλλα με την Ολίνα κ τις δουλειες

ειναι λίγο ζόρικο..Τώρα θα μου πεις προλαβαινεις να γραφεις??Ε βεβαια προλαβαινω..

Μπορεί να κανω ενα μισάωρο να τελειώσω αυτη τη δημοσίευση,αλλα την τελειώνω..!!

Τα φιλάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΟ ΜΑΣ ΚΟΥΡΕΜΑ ΚΑΘΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΓΙΑΤΙ ΟΥΤΕ ΜΑΤΙΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΝ ΟΥΤΕ ΑΥΤΙΑ

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΤΙ ΛΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΟΝΑΕΙ ΤΟ ΠΙΠΙ ΤΗΣ ΜΩΡΕ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΕΡΤΙΚΑ ΣΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΤΣΑΚ ΤΣΟΥΚ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ..ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΦΥΚΙΤΙΔΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΙΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΔΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΕΛΕΙ ΤΩΡΑ ΣΤΑΓΟΝΟΥΛΕΣ ΚΙΑ ΜΕ ΒΑΜΒΑΚΙ ΚΑΙ ΟΡΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΟΛΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΒΑΜΑΒΑΚΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΜΑΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΧΕΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΕΠΑΦΗ ΓΙΑΤΙ ΚΟΛΛΑΕΙ...ΑΥΤΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΖΟΝΣΟΝ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΧΩ...

ΤΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ?ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ 15 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΓΕΝΙΚΑ ΜΟΥ ΑΡΕΟΥΝ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΟΛΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΜΑΛΚΟΝΙ ΒΑΖΩ ΑΣΤΡΑ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΔΕΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΜΠΑΚΙΑ...ΑΛΛΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΜΑΣΟΥΤΗ ΕΧΕΙ -35% ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ζουζουνες!Τι κανετε?Η Αφροδιτη εχει ξαπλωσει εδω κ κανα μισαωρο κ εγω σε λιγο θα μπω για μπανακι κ θα κατσω να δουμε κανα εργακι με τον καλο μου!Το πρωι πηγαμε ατα με τη μικρουλα!Ειχε τελειο καιρο!!Μακαρι να κρατησει κ αλλο :ympray: !!

Οοοουυυφφφ!!Μπερδευτηκα Κωνσταντινα...δε ξελω πια :-?? !!Σερρες?Ξανθη?

Μαρακι ηρθατε βολτουλα εις τας Αθηνας??Απ΄οτι καταλαβα ,με εξαιρεση τα κλαμματα,περασατε πολυ καλα :lol: !!Μη στεναχωριεσαι,ετσι ειναι για ολες τις μανουλες,ειδικα η 1η φορα!Θυμαμαι το 1ο βραδυ που κοιμηθηκε η μικρη στη μαμα μου,εκλαιγα ολο το βραδυ κ κοιμηθηκα αγκαλια με το φορμακι της...

Μωρε δεν εχω ιδεα για αυτο που ρωτας :roll: ?Δε ξερω να σου πω!Εχει ενδειξεις αλλεργιας γενικα?

Βαλτε κ εμενα στο κλαμπ των μαμαδων που δε δουλευουν κ δε προλαβαινουν ολη μερα να τα κανουν ολα!!!!

Οσο για το δεντρο το στολιζουμε παντα γυρω στη γιορτη μου 26/11.Αναρωτιεμαι αν θα επιζησει ως τα Χριστουγεννα :?:lol: !!

Αχ δε ξερω αλλα δεν εχω κουραγιο να γραψω αλλο,ειμαι λιγο πτωμα να το πω,βαριεμαι λιγο,νυσταζω κιολας (-| ..Θα τα πουμε το πρωι!!!!Καληνυχτα σε ολες!!Καρολ,Χρυσα,Κατερινακι,Ιφ,Ντινακι,Δωρα κ οι υπολοιπες...φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικα μας νεα: Στοματιτιδα που κρατησε 2 μερες (μαλλον απο την αντιβιωση). Mε dactarin στοματικη αλοιφη για 5-6 φορες και γιαουρτι καθε βραδυ αντι για γαλα μεχρι να τελειωσει η αντιβιωση το ξεπερασαμε. Οι αμυγδαλες εφτιαξαν, ο πυρετος εξαφανιστηκε αλλα εχουμε ωτιτιδα τωρα. Ευτυχως μονο λιγο υγρο στα αυτια χωρις φλεγμονη και πονο. Και η μυξα συνεχιζεται ευτυχως σε μικροτερο βαθμο... Το Fisiomer σπρει (ενα μπουκαλι καταναλωσαμε) δε βοηθησε καθολου, οπως και στο παρελθον δεν ειχε βοηθησει το αντιστοιχο Johnson's (εκτος απο το οτι δεν το ηξερε και για 1-2 φορες εκατσε χωρις να κλωτσαει και να χτυπιεται να του βαλω), βοηθησαν πολυ κατι αμπουλες ορου (sinomarin) που δεν φαινεται να εχουν τιποτε διαφορετικο απο τις αλλες αλλα ο παιδιατρος επεμενε και τις πηρα. Επισης βοηθησε πολυ η συσκευη Fisiomer (δεν μπουκωνει και δεν πανε οι μυξες στο σωληνακι οπως στο otrisalin).

Η αντιβιωση συνεχιζεται και παιδικο δεν παμε μεχρι να του περασουν ολα... ειπε ο παιδιατρος.

Εγω τρεχω σαν το Βεγγο (χωρις να δουλευω) μονο με το σπιτι, τι ετελειωτες εργασιες για τα σεμιναρια, την πτυχιακη και τον Ιασωνα να ρημαζει το νευρικο μου συστημα...

Φανη, περαστικα στην Αναστασια... το ματιασαμε το εξυπνο κοριτσακι... εγω το εφαγα με τις ζηλιες μου που λεει τοσα πολλα και με νοημα... τελοσπαντων.

Τα μωρομαντηλα γενικα, θελουν καλο ξεπλυμα μετα... θυμαμαι στο μαιετηριο που ελεγαν στις διπλανες μου στο θαλαμο που ειχαν και οι τρεις κοριτσακια οτι τα κοριτσια ειναι πολυ πιο ευαισθητα στα καθαριστικα που εχουν τα μωρομαντηλα και να τα αποφευγουν οσο μπορουν ή να τα χρησιμοποιουν για να παιρνουν τα πολλα και μετα πλυσιμο με νερο κανονικα. Εγω οταν δεν υπαρχει η δυνατοτητα για πλυσιμο και στον παιδικο που δεν ξερω τι κανουν, βαζω καποια μωρομαντηλα που εχουν μονο διαφορα λαδια. Ειναι πανακριβα σε σχεση με τα κοινα και δε συμφερουν με τιποτα για να τα χρησιμοποιεις καθε φορα. Δεν εχει συγκαει ποτε, ουτε εχει παθει καποια μολυνση. Μπορει ομως να μην εχει και καμια σχεση με τα μωρομαντηλα αυτο που επαθε η Αναστασια. Αφου λες για μυκητιαση... δινε της συχνα γιαουρτι και μειωσε ζαχαρη και υδατανθρακες. Γενικα αυξησε τα οξινα τροφιμα και μειωσε τα αλκαλικα μεχρι να περασει εντελως... σιγουρα θα βοηθησει μαζι με τη θεραπεια που εδωσε ο γιατρος. Δως της φιλακια και υποσχομαι να μην ξανακανω ζηλιες που ο δικος μου μονο αλαμπουρνεζικα λεει και της δικιας σου η γλωσσα παει ροδανι.

Μαρια, απο τη στιγμη που εσκασαν και ματωσαν, οπωσδηποτε να πας στο γιατρο (παιδιατρο, δερματολογο δεν ξερω...). Θα σου δωσει θεραπεια λογικα με καποια κορτιζονουχα αλοιφη γι αυτη τη φορα. Μετα μπορεις για προληψη να χρησιμοποιεις καποιο απο τα προιοντα που λεει η Χρυσα... Εμεις χρησιμοποιουσαμε την Α-Derma Exomega cream (ειναι καλυντικο με κατι που εχει να κανει με το φυτρο του σιταριου, παντως δεν ειναι φαρμακο) οταν αρχισε να βγαζει διαφορα (10 μηνων ηταν) και το προλαβαμε πριν χρειαστει θεραπεια για ατοπικη δερματιτιδα. Το προβλημα φανηκε οτι ξεπεραστηκε αλλα μας βολεψε και ακομα χρησιμοποιουμε το ιδιο σε lotion που ειναι λιγο φτηνοτερο και απλωνεται ευκολοτερα μετα το μπανιο του.

Κατερινα, δε συμφωνω με τον τιτλο στυλατα μωρακια... γιατι πολυ απλα ο 14κιλος Ιασωνας δε χωραει... ευτυχως με τις αρρωστιες βγηκε και κατι καλο... εχασε καμια 200ρια γραμμαρια και χαρηκα (ο παιδιατρος σταυροκοπιεται με τη συμπεριφορα μου)!

Τι αλλα?

Χριστουγενιατικο δεντρο??? Απαπαπαπαπαπαπαπαπα... με τιποτα!

Βλεπω την εικονα του Ιασωνα να τραβολογαει το δεντρο, τα φωτακια, τα στολιδια, να πεφτουν ολα πανω του, να πνιγεται με μικροσκοπικα κομματακια του δεντρου που θα εχει μασησει... και το γατο να γλενταει με τις μπαλες του δεντρου οπως καθε χρονο αλλωστε πριν πω αισιχτιρ και το κατργησω.

Θα ειμαστε παραδοσιακοι φετος με καραβακι αστολιστο που θα γραφει χρονια πολλα και φωτακια (εξωτερικου χωρου για να αντεξουν τις επιθεσεις και τα τραβολογηματα) για τη χαρα των Χρισοτουγεννων του Ιασωνα εννοειται χωριστα απο το καραβακι. Λεω επισης φετος να τον ντυσω καλικαντζαρο αντι για αγιο βασιλη που τον ειχα ντυσει περσυ γιατι θα του ταιριαζει καλυτερα.

Α! Δε θα φτιαξω μελομακαρονα (τους κουραμπιεδες δεν τους τρωμε ετσι κι αλλιως) για να μην εχουμε παλι τα ιδια με τα μουστοκουλουρα που εκλεβε και τον κυνηγουσα...

Συμπεθερουλα, Ντινακι, Κωνσταντινα, Καρολινα και ολες... μου λειπετε πολυ. Δεν προλαβαινω ομως με 1 νηπιο, 1 εφηβο, 1 γατο, 1 πτυχιακη, 2 σεμιναρια και 1 σπιτι να τα φερω βολτα αυτον τον καιρο... Αναγκαστικα μονο απο την ψυχαγωγια μου μπορω να κοψω. Ουτε καν τηλεοραση δεν βλεπω... Νυσταζω συνεχεια και ειμαι κουρασμενη αλλα τι να κανω? Ειδικα με τον Ιασωνα αρρωστουλη σπιτι και οχι στον παιδικο... δυσκολα!

Φιλια πολλα σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΥΧΝΑ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΑΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!ΕΞΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΑΦΟΥ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΕΡΝΑΜΕ.ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ!

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΗΝ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!

ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΤΟΥΛΙΚΑ ΜΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααα κοριτσάκια μουουουου!!!!

Τι κανετε πώς ειστε???

Καλα βρε Στελλούνι μου,αντε Καβάλα να το καταπιώ,στην Ξάνθη τη θάλασσα πού την

είδες???????? #-o

Τι κάνει το αγγελουδάκι μας???

Αντζι μου τελικά εξαρτάται απο το τι ακριβως εχει το μωράκι για να ειναι το κάθε

σπρέι-αμπούλες-φάρμακο αποτελεσματικό...Τα περαστικά μου κ πάλι..Είναι πραγματικά

δύσκολο να εχεις αρρωστο παιδάκι αυτης της ηλικίας!!Τα περαστικούλια μου γενικώς...

αντε ενα ενα τα θεματακια σου να στρωνουν κοριτσακι μου...

Αγάπες μου χθες προεκυψε ενα θεματακι με μια γνωστη μου..κ πολύ συγχηστηκα!!!

Θα θελα να μου πείτε τη γνωμη σας...

Βρίσκετε φυσιολογικό επειδη αυτη προφανως παρεξηγηθηκε με μια πολύ φίλη μου να μη

μιλάει ούτε σ εμενα???Εν τω μεταξυ δεν είχε καν την ευθυτητα κ την "ντομπροσυνη" να πει

οτι κατι την ενόχλησε κ ιδίως εγω ξαφνιάστηκα γιατι πραγματικά δεν ήξερα αν συνεβη κάτι κ

τι ήταν αυτό...Ούτε απο τη μία πλευρα ούτε απο την άλλη!!Κ ξαφνικά διαπιστωνω οτι

δε μιλάει κ σε μένα,διχως λόγο κ αφορμή όπως λέει κ το γνωστο άσμα...!!!

Όχι οτι καίγομαι,αυτο μου δειξε για τι επιπέδου άνθρωπο επρόκειτο,απλά δεν εχω συνηθισει

να εχω παρεξηγησεις κ απομακρυνσεις ακόμη κ με ανθρώπους που με έβλαψαν,πόσο μάλλον

με απλούς γνωστούς,κ είναι κατι εντελώς έξω απο τον χαρακτήρα,τις αντιλήψεις κ την

νοοτροπία μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα

Τι κανετε;;;

κρολινακη μου δε σε προλαβα..ειμαι σπιτι και ξεπατονομαι στη δουλεια!!!

Συμπεθερα φιλακια...

Για την φιλη σου δεν ξερω τι να πω...γιατι δεν ξερω το background της υποθεσης..

λογικα θα ηταν καλο να μιλησετε μεταξυ σας και να ξεκαθαρισετε καποια πραγματα.

Αντζι για τον ορο εγω χρυσημοποιω το μπουκαλι τον κανονικο ενεσημο με μια 10 αρα συριγγκα...για την ακριβεια εχω 2 δεκαρες...βευγουν νερο οι μηξες και ειδα τρομερη διαφορα με ολα .

Ηθελα και κατι αλλο να πω αλλα εκομα εχω πολλη δουλεια...παω να την κανω και θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τι μου κανετε?

χαρουλαααααααααααααααααααααααααααα?ποσο χαρηκα που ειδα οτι εγραψες μην.τι κανει ο μικρος σου?χαιρομαι που εισαι καλα...

τι μου κανουν τα κοριτσια?ακουω οτι τα ξεπερνατε τα θεματακια μια χαρα...

εμεις μαλωνουμε απο το πρωι γιατι θελει να γινεται ολο το δικο του και φωναζει και επειδη δεν γινεται μαλωνω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερούλα μου κανενα backround..Μα απολύτως κανένα..αλλωστε δεν

ηταν κοντινό μου πρόσωπο..Κ δε νομίζω τελικά οτι αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ ξανά,

κ αυτο εχω σκοπό να κάνω!!Απλα ενα Χ κ απο μένα!!Ο Χριστοφοράκος μου τι κάνει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΤΑΡΖΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΤΟΛΙΣΕΤΕ ΔΕΝΤΡΟ ΦΕΤΟΣ?ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΑΝ ΘΑ ΖΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΦΩΤΑΚΙΑ!

ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ!ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΕΑ-ΑΝ ΜΕ ΘΕΛΕΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ :D .

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΓΑΛΑ!ΚΟΙΜΑΤΑΙ 11 ΠΑΡΑ, ΞΥΠΝΑΕΙ 4:30 ΓΙΑ ΓΑΛΑ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ-Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ!ΚΑΙ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΘΗΚΑ!

ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ!ΔΕΝ ΤΟ ΖΗΤΑΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΕΩΡΕΙ ΠΡΩΙΝΟ ΓΑΛΑ ΑΥΤΟ ΤΩΝ 4:30!

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ (ΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!) ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ?ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ, ΜΑΜ, ΓΙΑΓΙΑ, ΑΝΤΕ, ΓΕΙΑ, BUS (!) KAI ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΚΑΚ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ.Τ.Λ.

ΑΝΤΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ!

ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΜΕΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειναι μωρε...εχει λιγο μηξουλες γι'αυτο ειπα να καθαρισω λιγο πιο καλα το σπιτι..αν και ψηνομαι τρελα να παω για καφε..εχει τελεια μερα!!!!

εσεις πως ειστε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!!!

Κανω ενα μικρο διαλλειμα κ εγω απο τη φασινα του σπιτιου!Χρυσα μου μαζι στον αγωνα :lol: !

Αν κ εγω ψηνομαι τρελλα για καφε!Εχει τελεια μερα κ σημερα κ ετσι θα ειναι ειπαν κ το Σ/Κ :):) !!!

Τι μου κανετε??

Ντινακι δικιο εχεις :lol::lol: !!!Και ηθελα να γραψω οτι η Ξανθη δεν εχει θαλασσα αλλα δε μου ερχοταν τιποτα αλλο και το ξεχασα :lol::lol: !!Ενταξει δεν ειμαι τοσο ασχετη :blush: !!Αλλα αφου δε μου λετε κ δε με θελετε δε θα ερθω εκει για καφε :((:-p !!

Τωρα για τη φιλη που λες,δε νομιζω οτι αξιζει να ασχολεισαι με τετοιες συμπεριφορες κ με ενα ατομο που στην τελικη δεν ηταν ιδιαιτερα κοντα σου ουτε πριν!Αν ηταν καμια καλη σου φιλη,δε το συζητω,θα ελεγα να κατσετε κ να τα πειτε!Αλλα απ'οτι καταλαβα δεν ειχατε κ καμια στενη σχεση...αν ειναι ετσι εγω δε θα ασχολιομουν,ειμαι σιγουρη οτι εχεις σημντικοτερα πραγματα να ασχοληθεις ;) !Αν θελει εκεινη,που στην τελικη αυτη εχει το "προβλημα" ας ερθει να σου μιλησει...

Μοναχα αν καποια στιγμη τη δεις κ μιλησετε ρωτησε την,αλλιως δε νομιζω οτι αξιζει να μπεις στον κοπο εσυ να την προσεγγισεις κ να ζητησεις εξηγησεις..σε οποιον αρεσουμε για τους αλλους δε θα μπορεσουμε!Που λεει κ το ασμα :lol:;) !

Συμπεθερουλα μου απ΄οτι καταλαβα τρεχεις κ δε φτανεις!!Κουραγιο κ καλη δυναμη με ολα!!Περαστικα πολλα στον Ιασωνα!Αμαν πια,το ενα πισω απο το αλλο τον πιανουν τον καημενουλη!

Εγω θα το ρισκαρω το δεντρο φετος και ο Θεος μαζι μας :lol::lol: !

Για τον ορο που λετε τωρα,εγω δεν εχω αποψη...να χτυπησω ξυλο,μεχρι τωρα η Αφροδιτη δεν εχει συναχωθει ιδιαιτερα(εως καθολου θα ελεγα),ουτε μπουκομενη εχει υπαρξει!Τις απλες αμπουλες ορου χρησιμοποιουμε καθε βραδυ κ μια απλη φουσκα της Νυκ(σκετη,χωρις σωληνακι κτλ) που τις τραβαω καμια μυξουλα αν εχει!Φτου,φτου!!

Α!συμπεριλαβετε κ εμας στα στυλατα μωρα Κατερινακι :lol: !Ειμαστε λεπτεπιλεπτες συμπεθερα :D !Προχθες που τη ζυγισε ο μπαμπας της ηταν 9900 με τα ρουχα κτλ!

Χαρουλα καλε κ φυσικα σε θελουμε στην παρεουλα μας κ να ακουμε τα νεα σας!!!

Αγαπουλες παω να τελειωνω να βαλω κ το φαι μετα,γαριδες σαγανακι με σπαγγετι!!!Μιαμ,μιαμ!!!!

Φιλακιααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσούλι μου κ το Ολινάκι ειναι πολύ καλύτερα...Τώρα αναμένω τυχόν

αντιδράσεις στο τετρα εμβόλιο που κάναμε αλλα απο την 5η μέχρι κ την 8η μερα απ

ότι μου πε η γιατρινα μας!!Αντε,να τελειώσεις με τις δουλίτσες κ να βγαλεις τον

παιδαρά μας τατα στον ήλιο,είναι τέλεια σημερα!!!!! :-*

Στελλούνι μου απο εμενα στη Δράμα είσαι επίτιμη καλεσμένη κ το ξέρεις!!!!!

Κ αν έρθεις εδω,θα σε παω βόλτα-έκπληξη κ στη Φανούλα!!!!!!!! ;;) Απο Δράμα

είναι δεν είναι 45 λεπτάκια η απόσταση!!!!! :D

Οσο για το άλλο θεματακι..Εχεις δίκιο κ απο αυτη τη στιγμή σταματαω ν ασχολούμαι.

Εχω πολύ πιο σοβαρα θέματα να σκέφτομαι κ να ασχολούμαι,απ οτι φαίνεται σε

αντιθεση με εκείνη..Ωριμότητα πάνω απ όλα,δεν ειμαστε μωρά,είμαστε ολόκληρες

γυναίκες,κ μάλιστα μανούλες!!

Τι ωραιο φαγητακι φτιαχνειςςςς!!!!Λατρεύω τις γαρίδες!!!! =p~=p~=p~

Εμείς σήμερα θα φάμε κατι ελαφρυ γιατι ειναι η μέρα του baby parking κ εχουμε καθιερωσει

με το μεγάλο μου μωρο να πάμε μετα το μαγαζί για φαγητο κ ποτό!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

τι μου κανετε αγαπες μου?????????

Κωνσταντινα εγω θα ελεγα πως οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους φιλους.

Ισως κατι να εγινε με την αλλη κοπελα, ισως να της ειπε κατι που να την πειραξε, ισως να περεξηγηθηκε και με την γενικη συμπεριφορα σου απεναντι της απο διαφορους παραγοντες...δεν ξερω.

Δεν ξερω ποσο καιρο κανετε παρεα, ουτε τις σχεσεις σας, αν ειναι απλη γνωστη σου λογικα μπορει να μην εχει λογο..αλλα να ειχε και τους δικους της λογους..

Ειναι σχετικο το πως αντιλαμβανετε καποιος τη λεξη “φιλος” και τι κανει για να συντηρει την “φιλια” .

Ισως απλα να αποφασισε να ξακαθαρίσει λιγο τους φιλους της και να κανει παρεα με ατομα που ειναι πιο κοντα της..πραγματικα!!!....τι να πω Εγω παντως σαν Καρολινα δεν θα μιλαγα με καποιον εστω γνωστο μονο αν θεωρουσα οτι με υποβιβαζει και με υποτιμαει...

Εγω πχ οταν θεωρω καποιον φιλο μου δινω ολον μου τον εαυτο, τους αφιερωνω ετσω και λιγο χρονο για μια καλημερα, για ενα σχολιο στο φεισ, για εναν καλο λογο...!!!!!!!!ειμαι πολυ εκδηλωτικη απεναντι τους...ποτε δεν λεω λογια πισω απο την πλατη τους...ποτε!!!!! δεν λεω πραγματα για να πειραξουν τον αλλον...περιμενω την ιδια συμπεριφορα και απο αυτους εστω και για λιγο, αλλιως προτιμω να μη μου κανουν καθολου παρεα Αλλα αυτη ειμαι εγω, το τρελο και ευαίσθητο και πανω απόλα ειλικρινες...... Καρολινακι και δε ξερω τι ειδους σχεση ειχατε με τη γνωστη σου.

Γι'αυτο αν πραγματι ηταν εστω και λιγο φιλη σου θα την επαιρνα τηλεφωνο και θα ελεγα...πχ γιατι Καρολινα μου δε μου μιλας;;; εκανα κατι;;;...η κατι τετοιο..αλλιως απλα αυτο το ατομο δεν ηταν καν φιλη σου και μην ασχοληθεις καθολου...αλλα απο την κατινιαζεις !!!!!!!!ετσι εδω και στο fb δεν κερδιζεις κατι σωστα????????????????????????? και ποτε μην κρινεις καποιον του τυπου δεν ειναι ντομπρος ...όταν απότι λες δεν τον ξερεις και τοσο καλα...θιγεις ετσι αξιες που ο αλλος μπορει να εχει....!!!!!!!!αυτη μπηκε να σε ξεκατινιασει ετσι???????? σου μιλησε ποτε ασχημα η αποτομα????? σε εθιξε ποτε?????? και αν ειναι σπιτι η αν δουλευει κιολας σκεψου οτι εχει να επομιστει τις ευθυνες της δουλειας μαζι με ολα οσα συνεπαγονται της εννοιας οικογενειας...

Αλλα παντα πιστευω πως οπου υπαρχει δραση, υπαρχει και αντιδραση..

δεν ξερω φιλεναδες μου....εσεις τι λετε;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπα Καρολινάκι μου,δεν ηταν φιλη,απλή γνωστη ειπα...Αλλωστε τις φίλες δεν τις κρινεις

απο τα σχολια στο facebook η απο εδώ,έλεος,αυτα ειναι για παιδάκια του δημοτικού,όχι

για εμάς!!!Συμφωνώ απόλυτα με όσα λες σχετικά με την ευθητητα,

αν κ η συγκεκριμενη κοπέλα μαλλον δε ξερει καν τι σημαίνει...Κ στη τελική αν αυτη δε μου μιλάει

θα την πάρω εγω να τη ρωτησω γιατι??Μεγάλη η χάρη της...αν είχε προβλημα ας επαιρνε αυτη!!Τώρα όσον αφορα τη λεξη¨"κατινιάζω" εγω προσωπικά χωρις να το παίζω

"αθωα περιστέρα" δε την εχω καθόλου!!!Κ γενικώς δεν το χω με το να το παίζω κατι που ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ!

Τεσπα!!!επειδη πραγματικά ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ τον κόπο ούτε να γραφω για πάρτη της,ας λήξει το θέμα εδω..

κ εσυ βρε πουλί μου,πολύ ασχοληθηκες,κ έγραψες κ έγραψες,άστο να παει στα κομμάτια..

Είπαμε χ κ τέλος!!!Σ ευχαριστω για την ανάλυση κ για το χρόνο σου πάντως!!!

Φιλάκια στην παπένια κ καλό Σαββατοκύριακο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεεεεερα!!

Χαθηκα λιγο αυτες τις μερες, αλλα ρε κοριτσια δεν ειχα ορεξη να κανω τιποτα.

Με στεχαχωρησε πολυ η μικρη μ' ολα αυτα που επαθε...

Ευτυχως σημερα ξημερωσε καινουργια μερα και ειμαστε πολυ πολυ καλα!!

Η Αναστασια ειναι μες στην τρελη χαρα, το πιπι "ξετσιτσινιασε", και τα ματακια δεν τα τριβει πια.

Ντινακι μου.. επειδη την εχω πατησει απο "φιλους" εχω μαθει να μη χορευω οταν χτυπαν το ντεφι. Αν δε σου μιλησε χεστην.. μη ψαχνεις αιτιες. Καμια φορα πας να κανεις καλο, λες μια κουβεντα και την μεταφερουν με τον τροπο που γουσταρουν και τα κανουν μπαχαλο...

Εχεις το κεφαλι σου καθαρο, και την συνειδηση σου ησυχη.

Κι' εγω ειμαι ανθρωπος που δεν παρεξηγουμε ευκολα.. Μ' αρεσει να συζηταω, να ΑΚΟΥΩ πριν μιλησω,

και γενικα οταν μου τα φερνουν απ' εξω - απ' εξω τρελενομαι.

Οι χαρακτηρες των ανθρωπων και οι αποψεις διαφερουν με τις δικες μας ομως Ντινακι μου.

Χιλια καλα αν κανεις, το ενα στραβο θα κοιταξουν...

Η Ολινα τι κανει? Βγηκατε καμια βολτουλα σημερα που εχει τελεια μερα..?

Ιφιγενεια, μη μαλωνεις το παιδι.............. :D:D:D:D:D:D:D

Αστον τα ανοιξει ντουλαπια, ντουλαπες, παπουτσοθηκες, συρταρια και οτι τραβαει η ορεξη του!

Αστον να εκτονωθει... και μολις κοιμηθει κανε ενα καλο συμμαζεματακι και ολα καλα!!

Ουτε εσυ να μαλωνεις, και να γινεται και το δικο του!

Να μου τον φιλησεις τον ανταρτακο σου.

Χρυσουλα γιατι ανησυχεις μωρε για το παιδι? Τι αλλο να πει δλδ? Μαμα θελω μπριζολα?

Μια σταλια μωρακια ειναι και τα πιεζουμε με ολα.. Θα μιλησουν οταν θελουν.

Το βραδυ που ξυπναει τρωει κανονικο γευμα ή ξεγελιεται με λιγο?

Στελλα και Χρυσα περαστε κι απο δω μια βολτα... Εχω ενα σιδερο ΝΑΑΑΑΑΑ με το συμπαθειο!!!.. Καλε Στελλα σταματα να λες χαζα... Σε θελουμε τοοοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!!!

Θα σου πω που μενω, αλλα ειπαμε να εχει και λιγο σασπενς η υποθεση...!

Φτασατε 10 κιλακιααααα....? Μπραβο στην ζωγραφια μου!!! Τελεια!! Μοντελακι μου... :D

Καρολ καλησπερα!

Πηρες φορα και διαβαζω.. διαβαζω... και ενα νεο απο το Λυδιακι μας το γλυκο δε μας ειπες!!!

........ Οσο για το δεντρο εγω θα στολισω οπωσδηποτε!!

Απο τωρα της κανω εντατικα μαθηματα οτι η μαμα θα βαλει εκει στη γωνια ενα μεγααααααλο δεντρο με πολλες μπαλιτσες και φωτακια και κατω απο το δεντρο ο Χριστουλης θα φερει πολλα πολλα παιχνιδια μονο για την Αναστασια μου.

Ετσι με ακουει.. Με το στομα ανοιχτο.

Εχει ενα καλο η μικρη. Δεν πειραζει τιποτα πανω απο τα τραπεζια.

Να φανταστειτε δεν εχω βγαλει ουτε ενα βαζο απο πουθενα, ουτε σηκωσα καρεδακια κτλ.

Ολα στη θεση τους οπως ηταν πριν γεννηθει...

Με αλλα εχει μανια.. Αυτα που φαινονται μαλλον τα εχει συνηθησει το ματι της και δε την απασχολουν. Θελει να σκαλιζει να σκαλιζει να σκαλιζει.. και να βρισκει πραγματα να μου δειχνει...

Τι παραξενο πλασμα...

Σας επριξα η κουκουβαγια.. :lol:

Sorry αν ξεχασα καποια, αλλα το μυαλο μου ειναι στη φτερνα.. :lol:

Φιλια πολλα!!!!! Καλο απογευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες καλο βραδυ........το κουκλες κλεμενο απο τη νεα σειρα σας αρεσει; εμενα αρκετα.... ;)

τι κανετε περαστικα στα αρωστουλικα μωρακια μας Ιασωνακο, Γιωργακη , :P

Αγγελικουλα μου δε μας χαλαει καθολου που ο μικρος μας πεναει στα κιλακια, μη μου χαλας τη σκεψη... :lol:

Κωνσταντινα μου δεν πολυκαταλαβα τι ακριβως εγινε,αλλα οπως ειπες κ εσυ μερικες φορες δεν αξιζει ουτε να συζηταμε για καποια ατομα... ;)

Χαρουλα καλως μας ηρθες, ουτε κ ο δικος μου λεει πολλα μαμα, μπαμπα, αντε, λιγο, κ κατι αλλα που μαλον μονο αυτος καταλαβενει... :lol:

Στελλα μπορει να σου φανει αστειο αλλα ουτε κ εγω ξερω πολλα απο ορους κ αμπουλες, δοξα το Θεο μη μαχτιαχτουμε κιολας, περυσι μονο λιγες μυξουλες ειχαμε, κ κανενα κακαδακι καμια φορα.... ;) να σας γραψω κ κατι που εγινε πριν λιγο κ μαφησε αφωνη βγηκα να δω τι κανει κ μαντεψτε εβγαλε το παντελονι του... :lol:

σας αφηνω καλο βραδυ σε ολες σας :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανούλα μου εχεις δικιο πηρα φορα και δεν σταματησα... :lol::lol:

Το λυδιάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να το λεμε που και που με το όνομα της ε???? :P:P λεει την κάλτσα κα! και το μπισκότο που τρελαίνεται...κο! το γάλα λα! και τωρα μαθαμε τα γυαλιά...γαλια !

κατι λεγατε για το πιστολακι ...εμενα πάλι η ζουζουνα μου τρελαινεται...στεγνωνω τα μαλλια ερχεται ανετη...και μου παιρνει την βουρτσα...προσπαθωντας να χτενιστει...σαν την μαμα...αλλα το αποτελεσμα ειναι ενα ωραιοτατο ξασμενο μαλλι... :lol::lol:

δεν ξερω για σας αλλα της βαζω καλτσες και παπα...και τα βγαζει σε δευτερολεπτα...ειδικα το δεξι...πάντα θα λεγα...εχει καταντήσει μονοσανδαλο παπιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!! 8-}

περαστικα στα αρρωστα μωρακια μας...

Χρυσα μου ,Στελλιτσα μου,Δωρουλα μου ,συμπεθερουλα μου ....και οποια αλλη ξεχνω ..μακιααααααααααα και να χετε ενα ομορφο σαββατοκυριακο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλεσ!τι κανετε?διαβασα στα γρηγορα τα νεα σας.αντε να φυγει κ ο νοεμβρης για να ησυχασω μου φαινετι.μ'εβαλαν γραμματεα του δικαστικου στις εκλογες κ απο αυριο θα ειμαι μεσα στη χαρτουρα.εοαθα κ ζημια μετο ψυγειο κ δεν ειχα για 6 μερες.ευτυχως κ η μαμα μου ειναι διπλα.την παρασκευη λεμε να φυγουμε για αθηνα!θελω να παω για ψωνια!!!!!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ δεν σε ξεχασα αλλα οπως καταλαβαινεις ειμαι απουσα απ'οτιδηποτε αυτον τον καιρο.πιστευω δευτερα η τριτη θα παω να τα στειλω τα παπου σας.

οσο για τον Αλεξανδρο ολο κ εξελισσεται1χωριζει τα πραγματα κ λεει μπαμπα δηλ. του μπαμπα,μαμα κ οταν ειναι δικο του το δειχνει πανω του.εχει πλακα το πρωι οταν πιει το γαλα παει μονος πιανει τα δημητριακα κ μου λεει γαλα κ του βαζω κ παει στο σαλονι βλεπει παιδικα κ τρωει...χαχαχα

κανει κ αλλα πετυχημενα αλλα κλεινουν τα ματακια μου.

αγαπες μου χιλια συγνωμη που δεν ασχολουμαι πολυ αλλα δενεχω μαζευτει ακομα στο σπιτι...σας υποσχομαι οτι επιστρεφοντας απο αθηνα θα ειμαι κοντα σας καθε μερα να συζηταμε κ να αναλυουμε τις δραστηριοτητες των παιδιων μας αλλα κ τις δικες μας ανησυχιες!σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΕΣ ΑΡΧΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΠΟΛΥ.ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ (ΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΠΕΤΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΔΟ ΕΝΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ!) ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ?ΜΑΜΑ, ΜΠΑΜΠΑ, ΜΑΜ, ΓΙΑΓΙΑ, ΑΝΤΕ, ΓΕΙΑ, BUS (!) KAI ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΚΑΤΑΛΑΒΙΣΤΙΚΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ!ΓΚΑΚ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Κ.Τ.Λ.

ΦΙΛΙΑ

Πες τα χρυσοστομη Χαρουλα! Και οταν πεισεις το δικο σου να πει κατι με νοημα, κανε ενα κοπο και με το δικο μου που ειναι ακριβως στην ιδια φαση... ;)

Νομιζω πως δεν εχουμε "συναντηθει" αλλη φορα ή κανω κενα μνημης απο το διαβασμα - γραψιμο στο laptop με τις ωρες... θα με βαρεσει η ακτινοβολια στο κεφαλι!

Τελοσπαντων καλωσηρθες αν δεν τα ξαναειπαμε! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...